Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Współczesne Niemcy w glorii chwały!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W miarę wzrostu potęgi Niemiec coraz bardziej, bez zbędnej żenady, pokazują one Europie i Światu swe odwieczne prawdziwe oblicze.

 

W miarę wzrostu potęgi Niemiec coraz bardziej, bez zbędnej żenady, pokazują one Europie i Światu swe odwieczne prawdziwe oblicze. Der Spiegelw najnowszej publikacji[i] prezentuje odruchy obronne południowych społeczeństw Eurolandu, jako przejaw „germanofobii”. 
 
Coraz bezczelniej fałszuje się w tym kraju historię, tak dalszą, z okresu II Wojny Światowej,  jak i tą najnowszą. Serial telewizyjny spreparowany pod okiem „wybitnych niemieckich historyków” opluwający AK, oceniany jest w germańskich mediach, jako „wyraz obiektywizmu”.[ii] Inni „wybitni eksperci” uwiarygodniają rosyjską wersję zamachu w Smoleńsku, tworząc wraz z Rosjanami i okupacyjną administracją III RP swoisty trójgłos.[iii]
 
Trzeba zgodzić się, że ostatnie dwudziestolecie to okres triumfu Niemiec zarówno w sferze politycznej, jak gospodarczej. Po dwu nieudanych dlań wojnach światowych rolę agresora przejęły niemiecka gospodarka i dyplomacja. Bez jednego wystrzału udało im się doprowadzić polityczną mapę Europy do stanu z przed 22 czerwca 1941 roku.[iv]
 
Kontynentalna Europa od Lizbony do Bugu jest niemiecka, Za wyjątkiem zmarginalizowanej Wielkiej Brytanii i zastraszonej Szwajcarii, Berlin egzekwuje swą władzę na cały tym terytorium i to bez potrzeby militarnej okupacji. 
 
Co ważniejsze, udało się Niemcom rozwiązać problem dwu krajów, które w okresie hitlerowskim dostarczały Berlinowi najwięcej problemów na okupowanym obszarze-Polski i Jugosławii.
 
W Polsce udało się Niemcom to, co w okresie III Rzeszy było jej całkowitą klapą. A mianowicie przekształcenie Polaków w podludzi. Dziś nie trzeba na nich urządzać łapanek, sami tłoczą się w kolejce do Reichu. Setki tysięcy polskich prostytutek, które obecnie obsługują Niemców, cieszy się powszechnym poważaniem i zazdrością tych spośród Polek, którym nie udało się osiągnąć tego „zaszczytu”[v], podczas kiedy w Generalnej Guberni golono takim głowy.
 
Jugosławia została rozparcelowana, podobnie zresztą jak Czechosłowacja na Słowację i Republikę Czeską (Protektorat Czech i Moraw). Antyniemiecka Serbia została zmiażdżona i pozbawiona nawet swej narodowej kolebki, jaką stanowi Kosowo.
 
Germański sukces wydaje się być totalnym. W zwycięskiej euforii Niemcy popełniają jednak swój odwieczny błąd.   Zbyt szybko starają się skonsumować swą wiktorię. 
 
Gdyby postępowali nieco bardziej ostrożnie i wprzódy dokonali ostatecznej likwidacji tego co z Polski i reszty post-sowieckiej Europy pozostało, to za kolejne dwie dekady nikt nie pamiętałby nawet, że pomiędzy Odrą a Bugiem zamieszkiwali kiedyś „słowiańscy podludzie”. 
 
Tymczasem Niemcy zgłodniali pychy, wielkości i władzy rzucili się na całą Europę na raz, stymulując procesy obronne na coraz to większych jej obszarach. I tak jak w okresie II Wojny Światowej, kiedy to kontrolowali obszar od Atlantyku do Moskwy i Kaukazu, kąsek może okazać się dla nich za duży, powodując udławienie się konsumenta. I tego należy im z całego serca życzyć!

KOMENTARZE

 • 5*
  Mało znanym jest fakt, że za utworzeniem w 2008 roku nielegalnego "państwa" pn. *Republika Kosowo* stoją potomkowie niemieckich współpracowników z czasów II Wojny Światowej - czyli albański Werwolf:  "Autorzy niemieccy podali interesujące dane na temat działającej na tym terenie tzw. Armii Wyzwoleńczej Kosowa (UCK). Otóż według jednego z nich, jeśli chodzi o kadrę dowódczą tej formacji, to stanowili ją synowie albo wnukowie utworzonej przez Niemców w czasie II wojny światowej albańskiej dywizji SS „Skanderbeg”.


  http://werwolfcompl.blogspot.com/
 • @Marek Lipski 18:29:51
  Ty chyba chcesz kogoś sprowokować.

  W Polsce nie ma pieniędzy, bo Polską "zarządzają" i okradają te twoje
  NIEMCY

  Zakonotuj to sobie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031