Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Prof. Chossudovsky o największym kryzysie w historii świata

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ponad 7 miliardów ludzi na całym świecie jest bezpośrednio lub pośrednio dotkniętych tym kryzysem.

Znajdujemy się na skrzyżowaniu jednego z najpoważniejszych kryzysów w historii świata. Żyjemy historią, ale nasze rozumienie sekwencji wydarzeń od stycznia 2020 r. uległo zatarciu.
Na całym świecie ludzie byli wprowadzani w błąd zarówno przez swoje rządy, jak i media co do przyczyn i niszczycielskich konsekwencji „pandemii Covid-19”.

Prof Michel Chossudovsky: "Covid-Gate, The Political Virus"
 
 
 
Niewypowiedziana prawda jest taka, że ​​nowy koronawirus stanowi pretekst i usprawiedliwienie dla potężnych interesów finansowych i skorumpowanych polityków, by wpędzić cały świat w spiralę masowego bezrobocia, bankructwa, skrajnego ubóstwa i rozpaczy. 
 
„Stan wyjątkowy” zdrowia publicznego związany z COVID-19 pod auspicjami WHO został przedstawiony opinii publicznej jako środek („rozwiązanie”) do powstrzymania „zabójczego wirusa”.
 
Gdyby opinia publiczna została poinformowana i uspokojona, że ​​Covid jest (zgodnie z definicją WHO) „podobny do grypy sezonowej”, kampania strachu upadła. Zamknięcie gospodarek narodowych zostałoby wprost odrzucone.
 
Pierwszy etap tego kryzysu (poza Chinami) został zainicjowany przez WHO 30 stycznia 2020 r., kiedy było 5 przypadków w USA, 3 w Kanadzie, 4 we Francji, 4 w Niemczech. 
Czy te liczby uzasadniają ogłoszenie stanu zagrożenia zdrowia publicznego na całym świecie?  
 
Kampanię strachu podtrzymywały oświadczenia polityczne i dezinformacja w mediach.
Ludzie się boją. Zachęca się ich do wykonania testu PCR, który jest błędny. Pozytywny wynik testu PCR nie oznacza, że ​​jesteś zarażony i/lub możesz przenieść wirusa. 
Wiadomo, że test RT-PCR daje wysoki odsetek wyników fałszywie dodatnich . Co więcej,  nie  identyfikuje wirusa. 
Od początku w styczniu 2020 r. nie było „podstawy naukowej” uzasadniającej ogłoszenie  ogólnoświatowego zagrożenia zdrowia publicznego.
 
W lutym kryzysowi COVID  towarzyszył  poważny krach na rynkach finansowych. Istnieją dowody oszustwa finansowego. 
 
A 11 marca 2020 r.: WHO oficjalnie ogłosiła ogólnoświatową pandemię w czasie, gdy poza Chinami było 44 279 przypadków i 1440 zgonów na populację 6,4 miliarda (Szacunki potwierdzonych przypadków na podstawie testu PCR). 
 
Natychmiast po marcowym anonsie WHO przekazała instrukcje dotyczące odosobnienia i lockdownu  do 193 państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych. 
 
Bezprecedensowe w historii, stosowane niemal równocześnie w wielu krajach, środki doprowadziły do destabilizacji  całe sektory gospodarki światowej. Małe i średnie przedsiębiorstwa zostały doprowadzone do bankructwa. Bezrobocie i ubóstwo są powszechne.
 
Skutki społeczne tych środków są nie tylko druzgocące, ale trwają w ramach tzw. „drugiej fali”. Nie ma dowodów na „drugą falę”. Obszernie udokumentowane szacunki PCR są błędne. 
 
Skutki zdrowotne (śmiertelność, zachorowalność) wynikające z zamknięcia gospodarek krajowych znacznie przewyższają te przypisywane Covid-19. 
 Według źródeł ONZ, w co najmniej 25 krajach rozwijających się wybuchły klęski głodu .
 
Zdrowie psychiczne milionów ludzi na całym świecie ucierpiało w wyniku zamknięcia, zdystansowania społecznego, utraty pracy, bankructw, masowej biedy i rozpaczy. . Na całym świecie wzrosła częstotliwość samobójstw i narkomanii.
 
Mówi się, że „V the Virus” jest odpowiedzialny za falę bankructw i bezrobocia. To kłamstwo. Nie ma związku przyczynowego między (mikroskopijnym) wirusem SARS-2 a zmiennymi ekonomicznymi.
 
To potężni finansiści i miliarderzy stoją za tym projektem, który przyczynił się do destabilizacji (na całym świecie) realnej gospodarki. I jest wiele dowodów na to, że decyzja o zamknięciu gospodarki narodowej (powodująca ubóstwo i bezrobocie) nieuchronnie wpłynie na wzorce zachorowalności i umieralności. . 
 
Od początku lutego 2020 roku superbogaci zarobili miliardy dolarów.
Obszernie  udokumentowano,  że jest  to największa redystrybucja światowego bogactwa w historii świata, której towarzyszy proces światowego zubożenia. 
 
Kampania strachu służyła jako narzędzie dezinformacji.
Kłamstwa medialne podtrzymały wizerunek zabójczego wirusa,  który początkowo przyczynił się do destabilizacji handlu między USA a Chinami i zakłócenia podróży lotniczych. A potem w lutym „V-Wirus” (który notabene jest podobny do grypy sezonowej) został uznany za odpowiedzialny za wywołanie najpoważniejszego kryzysu finansowego w historii świata. 
 
A następnie 11 marca 2020 r. nałożono blokadę na 193 państwa członkowskie ONZ, co doprowadziło do „zamknięcia” gospodarek narodowych na całym świecie.
Od października 2020 r. ogłoszono „drugą falę”. „Pandemia się nie skończyła”.
Przeważa kampania strachu. A ludzie są teraz przekonani, że szczepionka  sponsorowana przez ich rządy jest „rozwiązaniem”. I  „normalność” zostanie przywrócona, gdy cała populacja planety zostanie zaszczepiona.
 
Szczepionka SARS-CoV-2
Jak to się dzieje, że szczepionka przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, której opracowanie w normalnych warunkach zajęłoby lata, została szybko wprowadzona na rynek na początku listopada 2020 r.? Ogłoszona przez firmę Pfizer szczepionka mRNA opiera się na eksperymentalnej  technologii edycji genów mRNA, która ma wpływ na ludzki genom. 
Czy przeprowadzono standardowe testy laboratoryjne na zwierzętach z użyciem myszy?
A może Pfizer „poszedł prosto do ludzkich „świnek morskich”. ? Testy na ludziach rozpoczęły się na przełomie lipca i sierpnia. „Trzy miesiące są niespotykane na testowanie nowej szczepionki. Kilka lat to norma .”  

I dlaczego potrzebujemy szczepionki przeciwko Covid-19, skoro zarówno WHO, jak i amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) jednoznacznie potwierdziły, że Covid-19 jest „podobny do grypy sezonowej”.
Plan opracowania szczepionki jest nastawiony na zysk. Jest wspierany przez skorumpowane rządy służące interesom Wielkiej Farmacji. W lipcu rząd USA zamówił już 100 mln dawek, a UE ma kupić 300 mln dawek. To Wielkie Pieniądze dla Wielkiej Farmacji, hojne wypłaty dla skorumpowanych polityków, kosztem podatników. 
 
Obecnie program szczepień Big Pharma jest   narzucany milionom ludzi na całym świecie!
 
Naszym celem jest informowanie ludzi na całym świecie i obalenie oficjalnej narracji, która została wykorzystana jako pretekst i uzasadnienie do destabilizacji tkanki gospodarczej i społecznej całych krajów. 
Ten kryzys dotyka całą ludzkość: 7,8 miliarda ludzi. Solidaryzujemy się z naszymi bliźnimi na całym świecie. Prawda to potężny instrument. 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Autor
  Nic nowego nie powiedział, bo zainteresowani od dawna o tym wiedzą. Zapomniał tylko powiedzieć, że WHO otrzymała od Billa Gatesa darowiznę w wysokości pół miliarda dolarów, a / kolejne 5 mld. wystarczyłoby do skorumpowania lub zastraszenia decydentów na całym Świecie / - to jednak tylko moje przypuszczenia i nie muszą być prawdziwe. . Wszystkie jednak wypowiedzi autorytetów - obnażające działania tej "bandy czubków" są cenne i należy je rozpowszechniać, aby wybudzić społeczeństwa, bo to co nas czeka budzi już tylko grozę. Oni zdają sobie sprawę, że czas gra na ich niekorzyść i przyśpieszają działania. Są niepotwierdzone informacje z Durbanu, że rebelię w RPA przygotowała i zainicjowała fundacja Sorosa. Rebelianci są bardzo dobrze uzbrojeni i niszczą centra handlowe oraz żywność, podpalając jednocześnie budynki mieszkalne. Informacje pochodzą od Polki tam mieszkającej, która udzieliła wywiadu telefonicznego blogerowi Ziggy z Texasu
 • Jesteśmy świadkami największej zbrodni w historii świata
  .
  a nie tylko jest tu mowa o "największym kryzysie w historii świata"

  TO WOJNA, o której zupełnie szczerze i otwarcie mówi jeden z organizatorów tej zbrodni:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  O tej wojnie też mówił Aaron Russo, al posłuchajmy także prezydentów USA, jak precyzyjnie oceniają sytuację

  - https://www.youtube.com/watch?v=G9hw_Xv5ui8

  jakże niewielu zdaje sobie z tego sprawę, jakże niewielu potrafi zdobyć się na wiarę w te słowa.

  A skoro mowa o zbrodni, to jej nieodłączny cień:

  - https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/162655,prezydent-bialorusi-nadal-w-ofensywie#comment_1803623
 • @Laznik 16:43:04
  Kilku przemówień Trumpa miałem okazję wysłuchać jeszcze w czasie walki przedwyborczej z killarią - dlatego wszystko co czynił i mówił, było w moim zainteresowaniu. Niewielu o tym wie, lecz wszystkie zapowiedzi przedwyborcze stopniowo realizował, pomimo nieustannej nagonki ścierwo-mendiów i rzucania mu kłód pod nogi. Tego co zrobił, mógł dokonać tylko wyjątkowo "twardy" facet. Nie był przecież politykierem, tylko biznesmenem i do historii przejdzie jako "WIELKI". Aktualnie ma miliony fanów w Stanach i na Świecie, a jeszcze więcej wrogów wśród światowej klasy politycznej, szefów wielkich korporacji i otumanionych przez nich durni.
 • @Playset 14:37:40
  Tak

  "Wszystkie jednak wypowiedzi autorytetów - obnażające działania tej "bandy czubków" są cenne i należy je rozpowszechniać, aby wybudzić społeczeństwa, bo to co nas czeka budzi już tylko grozę"

  Niestety pospólstwo woli emocjonować sie faktem, że Tusk kopnął w tylek kaczora, a posłanka iksińska zasmrodziła kuluary sejmowe.
 • @Playset 17:28:34
  Trump ma też jeden wielki walor. Jest pierwszym prezydentem USA od czasów Reagana, który nie jest zbrodniarzem wojennym!
 • @dr nowopolski 17:58:58
  Wielu przypisuje mu jako zbrodnię wojenną "Ustawkę Syryjską" , która zadowoliła wszystkie zainteresowane strony. Jednak nie wiedzą, dlaczego musiał ten atak rakietowy zlecić. Zresztą " wszystkowiedzących " nigdy się nie przekona.
 • Protesty we Francji i Grecji
  https://www.youtube.com/watch?v=gqWPkh63840
  https://www.youtube.com/watch?v=49lJHbAZpsQ
  https://www.youtube.com/watch?v=o2OzK42BBDA
  https://www.youtube.com/watch?v=pG7iwKIelsI
  https://www.youtube.com/watch?v=fTc8q5ed9bw
 • @Playset 18:23:16
  Tak, to był bezkrwawy zaaranżowany pseudo atak, dla zaspokojenia wymagań jego nadzorców.
 • "Prof. Chossudovsky o największym kryzysie w historii świata"
  -----------------------
  To zdecydowanie coś więcej. Ja globalną hucpę świrusową uważam za zatrzaśnięcie za ludzkością symbolicznej bramy - jak najbardziej realnego, globalnego obozu koncentracyjnego KL Glob.
  Wniosek?
  Jeżeli ludzkość nie zorganizuje się i nie skoczy do gardła czarciemu pomiotowi o jednym czasie na całym globie teraz - to obóz KL Glob okrzepnie i nie będzie już takiej możliwości. Kiedy jak nie teraz - przy okazji globalnej, świrusowej hucpy. Tę sprawę trzeba załatwić - globalnie. Globalnie!
 • Myślę, że
  prawdziwym zagrożeniem okaże się grypa. Nie było żadnej od 18 miesięcy. Po prostu CUD!
 • @demonkracja 19:00:00
  Czasu na reakcję pozostało bardzo niewiele. Dlatego piszę TYLKO O TEJ SPRAWIE, bo nic innego nie ma juz znaczenia. Niestety szanse na przejrzenie na oczy wystarczającego odłamu społeczności miedzynarodowej są niewielkie.
 • Głup nie wytrzymuje nerwowo i szaleje..
  https://repsol.neon24.pl/post/162771,oficerowi-sbu
  Wziął i bezczelnie przekleił artykuł ze strony Ambasady Rosyjskiej jako własny.

  https://poland.mid.ru/image/layout_set_logo?img_id=4623679&t=1626640411235

  https://poland.mid.ru/web/polska_pl/glowna/-/asset_publisher/qi8drtMKe9IB/content/artykul-prezydenta-rosji-wladimira-putina-opublikowany-22-czerwca-2021-roku-w-niemieckim-tygodniku-die-zeit-z-okazji-80-rocznicy-rozpoczecia-wielkiej-?inheritRedirect=false&redirect=https%3A%2F%2Fpoland.mid.ru%3A443%2Fweb%2Fpolska_pl%2Fglowna%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_qi8drtMKe9IB%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D3


  Wreszcie pokazał, skąd mu nogi wyrastają...
 • Zamordowali moja krewna (73) w Philadelphi.
  Poszla z objawami grypy do szpitala nie wiadomo po co. To byl wielki blad! Po kilku dniach poczula sie lepiej i chciala isc do domu. Lekarz namowil rodzine ,ze dla pewnosci powinna zostac w szpitalu jeszcze jeden dzien. W nocy bez wiedzy rodziny ( babeczka nie mowila po angielsku) podlaczyli ja do respiratora, podkrecili na maxa i zabili.
  Nie raz slysze od zony i krewnych wyrzuty, ze psuje im humor gadkami o polityce, scypionkach itd. Twierdza, ze lepiej nic nie wiedziec, gadac o pierdolach i cieszyc sie zyciem. Powyzszy przyklad wskazuje ,ze ta niewiedza moze zycie kosztowac.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930