Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Prezydent Białorusi nadal w ofensywie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystko to doprowadziło do sytuacji, w której Żydzi postrzegają wszelką krytykę jako początek „kolejnego” Holokaustu – i wykorzystują oskarżenie, by zamknąć każdego, kto im się sprzeciwi.

Podczas kiedy kolejni światowi „przywódcy” odsłaniają swe prawdziwe oblicza jako sługi rządzącej globalnej oligarchii i NWO, Prezydent Łukaszenko nadal nie zbacza z obranego kursu, a nawet kontynuuje działania ofensywne i to w odniesieniu do wroga najniebezpieczniejszego, jakim jest światowe żydostwo. 
 
Czas pokarze na ile autentyczne są jego posunięcia, lub jak długo pozostanie jeszcze przy życiu, w przypadku kontynuowania antyglobalistycznego kursu. 
 
Po zamordowaniu prezydenta Haiti, za „zbrodnię” niezaszczepienia ani jednego swego obywatela (  https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-06-08/haiti-is-the-only-country-in-western-hemisphere-without-vaccines ), Łukaszenko znalazł się pierwszym w kolejce do „nieszczęśliwego wypadku”.
 
 
Poniżej zamieszczam polskie tłumaczenie artykułu omawiającego wystąpienie Łukaszenki (https://christiansfortruth.com/belarusian-president-claims-the-whole-world-bows-to-the-jews-because-of-the-holocaust/ ):
 
„Podczas niedawnej ceremonii dla żołnierzy radzieckich, którzy polegli podczas II wojny światowej, prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka stwierdził, że „cały świat kłania się” Żydom z powodu Holokaustu :
„Żydzi byli w stanie sprawić, by świat pamiętał [Holokaust], a cały świat kłania się im, bojąc się powiedzieć im jedno złe słowo” – powiedział Łukaszenko. „Z naszej strony my, będąc tolerancyjni i uprzejmi, nie chcieliśmy ranić niczyich uczuć i zawieść rzeczy do tego stopnia, że ​​zaczęły nas ranić”.
Przemówienie koncentrowało się na roli Białorusinów w walce z nazistami u boku sił sowieckich, przy czym białoruski prezydent podkreślił, że potrzeba więcej pracy, aby ludzie pamiętali udział Białorusi w II wojnie światowej. „Ta praca rozpoczęła się już od śledztwa w sprawie zbrodni nazizmu na ziemi białoruskiej. To jest podobne do Holokaustu narodu białoruskiego” – powiedział Łukaszenka.
Według Europejskiego Kongresu Żydów na Białorusi podczas Holokaustu zginęło około 800 000 Żydów (90% ludności żydowskiej). Podczas gdy w niektórych innych krajach miejscowa ludność pomogła nazistom wymordować miejscowych Żydów, Białorusini nie zrobili tego samego, a kilka osób i małych grup nawet pomogło chronić Żydów, zgodnie z Facing History and Ourselves.
W tym samym dniu, w którym Łukaszenka wygłosił uwagi, prezydent Izraela Reuven Rivlin złożył życzenia z okazji Dnia Niepodległości prezydentowi Białorusi, wskazując na relacje między Żydami a Białorusią….
W 2015 r. Łukaszenka skrytykował Siemiona Szapiro, ówczesnego żydowskiego gubernatora obwodu mińskiego, za to, że nie „poddał kontroli” białoruskich Żydów.
„Rok temu powiedziałem wam, żebyście wzięli pod kontrolę wszystkich Żydów na Białorusi” – powiedział Łukaszenka do Szapiro, wskazując Jurija Zissera, dyrektora strony internetowej tut.by, jako „nie zachowującego się właściwie”. Publikacja internetowa Zissera skrytykowała ówczesny dekret podatkowy nałożony przez Łukaszenkę.
W 2007 roku białoruski przywódca zaatakował żydowskich mieszkańców Bobrujszka, miasta portowego, mówiąc, że zamienili miasto w „chlewnię”.
„To jest żydowskie miasto, a Żydów nie obchodzi miejsce, w którym żyją. Zamienili Bobrujsk w chlew. Spójrz na Izrael – tam byłem – powiedział Łukaszenka.
Białoruś została objęta sankcjami ze strony USA i UE z powodu tłumienia protestów przeciwko rządowi i przechwycenia przez Białoruś lotu Ryanaira z dysydentem i dziennikarzem.
Próbując dać Żydom komplement z drugiej strony, Łukaszenka dostarcza tutaj cennego wglądu – na temat tego, jak cały mit Holokaustu się rozpoczął – i przemienił się w broń masowego złudzenia, jaką jest dzisiaj.
Po II wojnie światowej nikt nie sprzeciwiał się Żydom, kiedy zaczęli wygłaszać dziwaczne twierdzenia o ludobójstwie — ludzie współczuli im i nie chcieli ich denerwować.
Na pokazowych procesach w Norymberdze żydowscy „świadkowie” nie mogli być przesłuchiwani przez obrońców – bez względu na to, jak niedorzecznie brzmiały ich zeznania.
Ale kiedy mit Holokaustu ustanowił przyczółek w legalnym dyskursie politycznym i historycznym, było już za późno, by zawrócić i zacząć zadawać trudne – i niewygodne – pytania dotyczące tego tak zwanego „wydarzenia”.
A światowe żydostwo skorzystało z naszego milczenia w tej sprawie – i poszło na całość w sprawie Holokaustu i żaden z ich „świadków” nigdy nie został poddany poważnej analizie publicznie.
A ten brak odpowiedzialności tylko zachęcił żydowskich „świadków” do jeszcze większego upiększania i wyolbrzymiania – według żydowskiego profesora Normana Finkelsteina.
Wszystko to doprowadziło do sytuacji, w której Żydzi postrzegają wszelką krytykę jako początek „kolejnego” Holokaustu – i wykorzystują oskarżenie, by zamknąć każdego, kto im się sprzeciwi.
Ludzie często będą bronić oficjalnej narracji o Holokauście, twierdząc, że niemożliwe byłoby, aby tak wielu „świadków” kłamało – i wierzyło – w tę samą historię.
Ale Holokaust jest podręcznikowym przykładem „efektu Mandeli” – gdzie duża grupa ludzi może rzeczywiście błędnie zapamiętać to samo wydarzenie w ten sam sposób – psychologowie przestudiowali wiele przykładów tego zjawiska.
Chociaż Żydzi mogą czerpać korzyści z narracji o Holokauście – jak podkreśla Łukaszenko – ucisza ona swoich krytyków – ostatecznie jest to psychologicznie niezdrowe, ale jest nadzieja – wielu Żydów obudziło się z tego zaklęcia i teraz może żyć normalnie – i postrzega Holokaust jako co to było naprawdę — propaganda okrucieństw sprzymierzonych z czasów II wojny światowej w celu demonizowania niemieckiego wroga.”
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • Autor 5*
  DK
 • @ Autor
  "Prezydent Białorusi nadal w ofensywie"

  Rozjechał kowida - traktorem.
  Ja tego nie zapomnę.
  Teraz kolej na grandziarzy :-)

  Pozdro!
 • „bojąc się powiedzieć im jedno złe słowo ”
  .
  przytoczę jedynie własną opowieść żydostwa

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  niech sami mówią, jaka społeczność jest najbardziej zbrodniczą w całej historii ludzkiej cywilizacji, to obowiązuje nie mniej dziś.

  A skoro Jezus miał być ukrzyżowany, to nie mógł znaleźć w tym celu lepszego środowiska.

  Białorusi nie ima się jakiś tam covid, bo nawet przed szantażem MFW się nie ugięli, choć jak widać taki brak respektu dla pięknie opracowanej "pandemii" może być śmiertelne.

  - https://chart.neon24.pl/post/161978,ostatnie-swieta-ludowe#comment_1789115

  Prezydent Tanszanii też już nie żyje.
 • ...jak mnie wnerwia...
  mieszanie i mylenie ZYDOW z chazarami!...chazarstwo ukradlo Zydom tozsamosc i sra im do gniazda!!...Izrael to- 95 - 97% chazarstwo!!...
  https://www.youtube.com/watch?v=eFEBwOB4ECo
  https://www.youtube.com/watch?v=D3N6X7UiII8
  "Batka" - tez myli te pojecia!
  Moze zamiast przynudzac okresle to jednym filmikiem!
  https://www.dailymotion.com/video/xhg3oe
  Zydzi to rdzenni mieszkancy polwyspu Synaj - arabowie - tak w nieduzym sktocie
  Nie syjonisci z miasta Synaj pod gora Synaj - ze Szwajcarii!...o tym na neonie tez juz bylo...:))
  https://prowincjalia.neon24.pl/post/143204,szwajcarski-ser-z-dziurami-jak-synaj
  dla rozszerzenia tego tematu - tylko,ze po rosyjsku...lekcja "wariata"..
  Сергей Салль. Лекция СУМАСШЕДШЕГО для тех, кто в теме!
  https://www.youtube.com/watch?v=Znj_0RlamLc
  powala!!
  Pozdrawiam!..."Batke" - tez!!...:))
 • @kai555 10:49:14
  znalazlem tez po niemiecku...
  BidZ-Kongress 2015: Prof. Dr. Sergej Sall - Geophysikalische Waffen, Tesla Technologien
  https://www.youtube.com/watch?v=nDW86YHBaSU
  ...niestety filmik znika a mnie po dysku galopuja rozne kombinacje literowe...
 • Autor
  Łukaszenka i tak poczynił pewne ustępstwa na rzecz "koronki". Pozwolił nosić "namordniki" i testować ludzi "lewymi" testami PCR. Sam jednak zachował niezłomną postawę do tej hucpy. Dla obserwatorów tamtej sceny politycznej jest pewne, iż zrobił to pod naciskiem Putina, aby nie zaogniać wzajemnych stosunków. Zresztą wyszło Mu to na dobre, przynajmniej ostatnio.
 • @kai555 10:49:14
  ...deczko pokrecilem zamiast ..."Nie syjonisci z miasta Synaj pod gora Synaj - ze Szwajcarii

  powinno byc - ..."Nie syjonisci z miasta Syjon pod gora Syjon ze Szwajcarii...
  przepraszam!...

  https://www.pinterest.co.uk/pin/356558495478905295/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930