Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Początek nowej Norymbergi dla covidowych zbrodniarzy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zbrodnie przeciw Ludzkości dotyczą nas wszystkich. Są to zbrodnie przeciw nam, naszym dzieciom, rodzicom, dziadkom, lokalnej społeczności, państwu, narodowi i twej przyszłości!

Zespół tysiąca prawników pod kierunkiem dr Reinera Fuellmicha rozpoczął proces przeciw amerykańskiemu „sanepidowi” (CDC), Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i członkom grupy  Davos (World Economic Forum), w skład której wchodzą prawie wszyscy prominentni „światowi przywódcy” o zbrodnie przeciw Ludzkości.
 
How To Become Part of Dr. Reiner Fuellmich's Class Action Suit | Europe Reloaded
 
Poniżej zamieszczam tłumaczenie wyjątków z zagajenia procesowego (Opening Statement), którego oryginalne elementy w języku angielskim można znaleźć między innymi tu:   
Więcej informacji na stronie:https://corona-ausschuss.de/.
Poszkodowani mogą się kontaktować z adwokatami poprzez:  https://www.securewhistleblower.com/
Zbrodnie przeciw Ludzkości dotyczą nas wszystkich. Są to zbrodnie przeciw nam, naszym dzieciom, rodzicom, dziadkom, lokalnej społeczności, państwu, narodowi i twej przyszłości!

 Na wstępie prezentuje fałszywość testów PCR, które nigdy nie były przeznaczone do wykrywania patogenów i są 100% fałszywe przy obecnie stosowanych 35 cyklach. CDC przyznaje, że testy powyżej 28 cykli są całkowicie niewiarygodne. Samo to stwierdzenie unieważnia ponad 90% „pozytywnych” rezultatów uzyskanych powyższą metodą.
 
Na dodatek do powyższego „eksperymentalne szczepionki” pogwałcają Artykuł 32 Konwencji Genewskiej, który zabrania „medyczne lub naukowe eksperymenty nie stanowiące leczniczej konieczności pacjentów”.
 
Zgodnie z Artykułem 147 przeprowadzanie biologicznych eksperymentów na ludziach stanowi złamanie Konwencji.
 
„Eksperymentalne szczepionki” naruszają wszystkie 10 zasad Kodeksu Norymberskiego, których złamanie zagrożone jest karą śmierci.  
„Szczepionki” nie spełniają następujących pięciu wymagań i w zawiązku z tym stanowią „eksperyment medyczny”:
 ·     Nie powodują odporności od wirusa;
 ·     Nie chronią szczepionego od zainfekowania wirusem;
·       Nie redukują ilości przypadków śmierci spowodowanej wirusem;
 ·     Nie zmniejszają cyrkulacji wirusa;
·       Nie redukują zakażeń wirusem.
 
Działania władz łamią następujące Zasady Kodeksu Norymberskiego:
 
·       Brak dobrowolności w akceptacji „szczepień”;
·       Brak pozytywnych rezultatów szczepień nie możliwych do osiagniecia innymi metodami;
·       Brak poprzedzających badań na zwierzętach i naturalnej historii choroby;
·       Brak wysiłków uniknięcia niekoniecznych cierpień i utraty zdrowia pacjentów;
·       Zakaz eksperymentów medycznych w przypadku gdy nie ma zagrożenia zdrowia i życia populacji;
·       Ryzyko eksperymentu nie powinno nigdy przewyższać korzyści;  
·       Brak jakiegokolwiek zabezpieczenia na wypadek śmierci lub choroby pacjenta;
·       Eksperyment musi być przeprowadzany przez naukowo wykwalifikowany personel;
·       Każdy poddany eksperymentowi powinien posiadać możliwość jego przerwania w dowolnym momencie;
·       Naukowcy przeprowadzający eksperyment mają obowiązek jego przerwania w momencie uświadomienia sobie ryzyka choroby lub śmierci pacjenta.  
 
Tak więc światowym “przywódcom” i watahom ich drobniejszych pomocników pozostają dwie alternatywy: poddanie się „ostatniej szprycy”, w momencie gdy ich usługi nie będą więcej potrzebne globalnym oligarchom, lub zadyndanie na szubienicy po zakończonym procesie nowego Trybunału Norymberskiego.  
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • Autorze
  GRATULUJEMY WAM kowidoidioci bystrości inaczej! Oto bardzo ważne info za oceanu! Zidentyfikowano i opisano prawdziwe działanie szczepionek na Sars-Cov-19. Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19.
  https://rumble.com/vg4x3v-dr.-l.palevsky-tumaczy-mechanizm-dziaania-szczepionki-mrna-i-jej-zagroenia-.html
  "Skrócenie okresu między dwiema dawkami szczepionek do 35 dni oraz szybsze szczepienie ozdrowieńców – to najważniejsze zmiany w harmonogramie szczepień przedstawione przez szefa KPRM Michała Dworczyka."

  Bo kończy się ważność zgromadzonych zapasów trutki ...
  dlatego paraf za wypowiedź tego narodowo-socjalistycznego bydlaka Dworczyka"/Ten głupek o mały włos nie wysadził w powietrze całego bloku, a teraz, zamiast siedzieć w pierdlu i mądrzeć, zrobili go ministrem!/....żryjcie ją głupki..." Bo jak się okazało a naukowcy zbadali, że szybsze podanie drugiej dawki spowoduje szybszy zgon debila który się postanowił pożegnać z tym padołem łez poprzez zaszczepienie się szczepionką na covida19.

  A o szybko rozwijającej się w Niemczech inicjatywie drugiej Norymbergii dla twórców i czołowych propagandzistów "covidovego skandalu" w polskich mediach cicho.
 • Autorze
  Jesteśmy świadkami działania sekty szaleńców NWO...Szybciej musimy zutylizować niepotrzebny bagaż jeszcze 2500000 emerytów i rencistów! Każdy kto dał się przetestować, kto dał się wyszczepić, kto pobierze tzw. paszport - to zdrajca. Uczestniczy w budowaniu mechanizmu separacji i rasizmu kowidowego. Zasadniczo przyjęcie "szczepionki" jest analogiczne do zostania volksdeutch'em, to bycie współtwórcą "nowego systemu".
  ZDRAJCY WOLNOŚCI Zapłacicie za to!
 • ...
  huczy sieć ale czy coś z tego wyniknie? "druga norymberga"... no zobaczymy, zobaczymy.
 • @kula Lis 69 15:48:02
  "ZDRAJCY WOLNOŚCI Zapłacicie za to!"-

  - a niby jak , mają zapłacić za cokolwiek?! Przecież "czekają na powojenne- tak! z zeszłej wojny- odszkodowania". To się nie uda! ;)
  Zdrajca to zdrajca, zabrał 30 srebrników i ... nic tylko się obwiesić.
 • x
  NA rynku pojawiają się nowe szczepionki. ALe nie będę zdradzał tajemnic. Nie moja działka.
  Pozdrawiam
 • Jak Państwo myślą - czy tę ewentualną
  Norymbergę zorganizują dzieci diabła - bo pierwszą oni zorganizowali?
  Wniosek?
  Dzielenie Ziemi z czarcim pomiotem - to nie żart - przynajmniej nie żart dla ludzi.
 • @demonkracja 18:59:21
  Nazwa "druga Norymberga" nie jest związana z żadną ideologią, ani wspólnotą z twórcami tej pierwszej, a jedynie sugeruje "powtórkę z historii" zresztą w najbardziej ogólnym kontekście.
 • @demonkracja 18:59:21
  W roku 1918 żołnierze amerykańscy idący na front I wojny swiatowej zostali zaszczepieni w zasadzie nie wiadomo czym. Po szczepieniu zmarło ich ...60 tysięcy, więcej niż w toku działań wojennych. Winni tej zbrodni (czyli wysokiej rangi wojskowi + mafia szczepionkowa Rokefelerów) nigdy nie ponieśli żadnej kary, choć dowody zbrodni są oczywiste i nadal przechowywane w bibliotece kongresu USA.
  Obecni zbrodniarze szczepionkowi również nie poniosą żadnej kary za zbrodnie ludobójstwa, gdyż wszelkie instytucje wymiaru sprawiedliwości są pod ich kontrolą! Można sobie pisać "na Berdyczów" do woli!
  Legalna droga pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej to iluzja dla naiwnych.
  Realnie ludobójcy szczepionkowi mogą odpowiedzieć za swoje zbrodnie tylko w wyniku przejęcia władzy w USA przez wojsko!
  Jest to jedyny ratunek dla ludzkości! Niestety mało realny!
 • @anthony 19:43:59
  Nie koniecznie. Cała konstrukcja NWO to domek z kart. Wystarczy by przez nagłośnienie procesu zaczęły się otwierać oczy pospólstwu i by drobniejsi pomocnicy zbrodniarzy zaczęli się bać i wszystko może się posypać.
 • @anthony 19:43:59
  //Legalna droga pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej to iluzja dla naiwnych.//

  Święte słowa. W Polsce mieliśmy tego dowód, gdy oprawcy patriotów polskich oraz ludobójcy z UPA legalnie sobie wyjechali do Izraela czy na zachód i nikt ich nie niepokoił. Również ci co pozostali w Polsce mieli jakieś immunitety, lewe papiery i spokój. Jest to możliwe, gdyż na całym świecie panuje ten sam tyran i tylko dla zmyłki stwarza pozory samostanowienia narodów i sprawiedliwości. Według prawa naturalnego możemy działać w samoobronie i dostosować środki tej obrony, odwetu lub ataku wyprzedzającego do stopnia zagrożenia.
 • @dr nowopolski 19:53:40
  "pomocnicy zbrodniarzy zaczęli się bać i wszystko może się posypać."

  Dokładnie - wystarczy aby kilku klakierów zawisło.
 • @anthony 19:43:59
  "Legalna droga pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej to iluzja dla naiwnych."

  Dokładnie tak ! Brawo za komentarz.
 • @anthony 19:43:59
  Szczepionka Pfizer już dla 12-latków! Amerykańska Agencja ds.Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła w poniedziałek do użytku w nagłych wypadkach szczepionkę przeciwko koronawirusowi firm Pfizer/BioNTech dla osób niepełnoletnich od 12. roku życia. Do tej pory szczepionka Pfizera w USA była podawana osobom powyżej 16. roku życia.

  Ps..."do użytku w nagłych wypadkach" i czym tu się emocjonować, ja bym zdrowemu dziecku nawet krowiego mleka ze sklepu nie podał, a co dopiero eksperymentalną "szczypionkę".. więcej rozumu mniej "faktów". Kobietom w ciąży też już zalecają, a niedługo będą przekonywać do szczepień niemowląt mRNA. Nic to, nowa moralność, Bizancjum też upadło z powodu zarazy i przyszli Turki. jak widać - historia się powtarza. Swoją droga ciekawe, że szczepionkę wymyślił właśnie Turek. A niedługo szczepionka będzie dostępna dla zarodków. Szczepionka nadal nie została zbadana, a największy w historii świata eksperyment na ludziach dowiódł tylko trzech rzeczy: że jest szkodliwa, że jest nieskuteczna i, że badania wstępne zostały sfałszowane.
 • Córka niemieckiego polityka zarobiła miliony na maseczkach?
  Andrea Tandler, córka byłego polityka partii CSU Gerolda Tandlera, miała pośredniczyć w sprzedaży maseczek chroniących przed koronawirusem z władzami federalnymi oraz związkowymi Niemiec. Mogła na tym zarobić nawet 50 mln euro, ujawnia „Spiegel”.
  Dziennik podał, że Tandlerowie pobierali prowizję od 5 do 7,5 proc. za sprzedaż masek, które dostarczała szwajcarska firma Emix. Szacuje się, że na samych transakcjach zawartych z federalnym ministrem zdrowia Jensem Spahnem wiosną ubiegłego roku mogli zarobić między 30 a 50 mln euro. Ze Spahnem zostali skontaktowani przez europosłankę CSU Monikę Hohlmeier, która upiera się - jak przekazał dziennik - że nic na tym pośrednictwie nie zarobiła. Na początku marca 2020 r. firma Emix zawarła również umowy o sprzedaż maseczek z Bawarią oraz Nadrenią Północną-Westfalią. W tych transakcjach także w imieniu Tandler pośredniczyła Hohlmeier. Oferty dla tych landów realizowane były przez „Pfennigturm”, firmę PR należącej do Tandler. Początkowo Nadrenia Północna-Westfalia miała otrzymać maseczki od amerykańskiego koncernu 3M, jednak Emix - jako dostawca - nie był w stanie ich zdobyć. Podobnie jak maseczek z Egiptu. W końcu sprowadzono maseczki z Chin. Ostatnia dostawa przyszła 25 marca ubiegłego roku. „Spiegel”` zwraca uwagę, że jakość maseczek jest dyskusyjna. Certyfikaty dostarczone przez firmę Emix rządowi niemieckiemu wskazują, że towary przeszły testy wykonane przez firmę TÜV Nord Group. Jednak pominięto w nich dwa etapy pokazujące, jak zmienia się działanie maseczek po symulacji użytkowania oraz jak reagują maseczki na podwyższone temperatury. Federalne ministerstwo zdrowia i Emix twierdzą jednak, że towar został wystarczająco przetestowany i jest bezpieczny.


  Ps...To taki niemiecki Józef Bąk. W USA jest nim Hunter Biden. U nich córka polityka, a u nas instruktor narciarstwa powiązany z ministrem.
 • @anthony 19:43:59
  Firmy Pfizer/BioNTech ogłosiły tydzień temu, że planują we wrześniu złożyć wniosek o pozwolenie na szczepienie w USA dzieci w wieku od 2 do 11 lat. Złożenie wniosku o zezwolenie na szczepienia dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2 lat mogłoby nastąpić "w czwartym kwartale" zapowiadał szef firmy Pfizer Albert Bourla. Dzieci mogą rozprzestrzeniać wirusa. Eksperci w USA podkreślają, że większość dzieci z COVID-19 ma tylko łagodne objawy lub nie ma ich wcale, jednak nie są one pozbawione ryzyka poważnego zachorowania i nadal mogą rozprzestrzeniać wirusa. Notowane były ogniska, związane z wydarzeniami sportowymi i innymi zajęciami dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Słyszę od pediatrów i ludzi ze społeczności medycznej, jakim darem niebios będzie to dla młodzieży, która ma ograniczenia w zakresie zajęć sportowych, klubów teatralnych i innych podobnych działań, w które powinna się angażować powiedział dr William Gruber, czołowy naukowiec zajmujący się szczepionkami w firmie Pfizer.
 • @kula Lis 69 06:54:52
  "Firmy Pfizer/BioNTech ogłosiły tydzień temu, że planują we wrześniu złożyć wniosek o pozwolenie na szczepienie w USA dzieci w wieku od 2 do 11 lat. Złożenie wniosku o zezwolenie na szczepienia dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2 lat mogłoby nastąpić "w czwartym kwartale" zapowiadał szef firmy Pfizer Albert Bourla."

  Wniosek chce złożyć do kogo ? Rodziców ? Bo przecież to on wychowują, utrzymują oraz decydują o swoich dzieciach.
 • Francuska Agencja domaga się wycofania WSZYSTKICH szczepionek przeciwko COVID-19!
  Terytorialne Centrum Niezależnych Informacji i Porad Farmaceutycznych (CTIAP – Centre territorial d’Information indépendante et d’Avis pharmaceutiques) domaga się wycofania wszystkich czterech powszechnie stosowanych szczepionek przeciwko COVID-19. Według CTIAP wszystkie szczepionki zostały wprowadzone do obrotu i zastosowane u ludzi przed przedstawieniem „dowodu jakości substancji czynnej i produktu gotowego”. CTIAP to regionalna agencja powiązana z publicznym szpitalem w Cholet na zachodzie Francji, która opublikowała niedawno raport wskazujący, że szczepionki stosowane przeciwko COVID-19 nie były poddane wystarczającym badaniom klinicznym, a jakość substancji czynnych w nich zastosowanych oraz ich procesy produkcyjne są problematyczne. „Te nowe substancje pomocnicze należy uznać za nowe substancje czynne” – stwierdził zespół szpitalny Cholet w badaniu, który podnosi kwestie, do tej pory nie będące przedmiotem komentarza. Zespół kierowany przez farmaceutę dr Catherine Frade pracował nad publicznymi danymi opublikowanymi przez Europejską Agencję Leków (EMA) w odniesieniu do zastrzyków Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Janssen (Johnson & Johnson), a jego pierwszym zastrzeżeniem było to, że wszystkie te produkty mają tylko tymczasowe pozwolenia na dopuszczenie do obrotu. Wszystkie są przedmiotem dalszych badań, które sięgają nawet 2024 r., a nawet dalej, a ich ukończenie będzie prawie niemożliwe ze względu na sposób, w jaki obecnie rozprowadzane są szczepionki.
  Autorzy raportu uważają, że „zmienność, która ma wpływ na sam rdzeń produktu, może nawet unieważnić jakiekolwiek przeprowadzone badania kliniczne” w nadchodzących miesiącach i latach. Posuwają się nawet do stwierdzenia: „Roztropność nakazałaby nawet, aby we wszystkich krajach, w których te szczepionki przeciwko COVID-19 zostały wprowadzone na rynek, wszystkie„ uwolnione” w ten sposób partie powinny zostać natychmiast wycofane; oraz że te pozwolenia, które zostały przyznane, powinny zostać zawieszone lub nawet anulowane w trybie pilnym do odwołania”. W obszarze leków (w tym szczepionek) farmaceutyczny akt „uwolnienia” gotowego produktu (dopuszczonego do sprzedaży produktu) stanowi ostatni etap kontroli poprzedzający wypuszczenie tych produktów do populacji. Za ten kluczowy etap „uwolnienia” odpowiedzialni są producenci. Po poprzednich analizach CTIAP z Cholet Hospital Center po raz kolejny ujawnił opinii publicznej, prawdopodobnie w bezprecedensowy sposób, nowe istotne informacje dotyczące następujących czterech szczepionek przeciwko COVID-19: tej z laboratorium BioNTech / Pfizer, Moderna, Astra Zeneca i Janssen. Ta praca była możliwa dzięki wkładowi dr Catherine Frade, farmaceuty i byłego dyrektora ds. Międzynarodowych regulacji w przemyśle farmaceutycznym. W tym dokumencie pada światło na ogólnie dostępne dane, które są jawne i weryfikowalne. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że autor tego dokumentu nie pracuje już w branży farmaceutycznej i stwierdza: „Przede wszystkim chciałbym wyjaśnić, że nie mam konfliktu interesów z przemysłem farmaceutycznym”. Raport przypomina, że szczepionki przeciwko COVID-19 zostały dopuszczone warunkowo, badania są niekompletne i potrwają oficjalnie do 2024 r., a sama Europejska Agencja Leków (EMA) podkreśla niewystarczające dowody na skuteczność szczepionek.
  Wątpliwości na temat szczepionek powinny stanowić dodatkowy argument za tym, żeby były one dobrowolne. Tymczasem presja na ich przyjmowanie jedynie się powiększa i rządy wymyślają nowe sposoby w praktyce przymuszające do jej stosowania. Na to nie może być zgody, podobnie jak na powielanie mitu, że szczepionki z pewnością są w pełni bezpieczne i skuteczne. Wciąż brakuje nam wiedzy na ten temat.

  Autor: Chris Klinsky
  Źródło: LifeSiteNews
 • Trzy dawki szczepionki? Prof. Simon: „U tych osób dwie dawki szczepionki prawdopodobnie nie wystarczą”
  Jeden z członków Rady Medycznej przy premierze, prof. Krzysztof Simon, mówił o szczepieniach na Covid. W programie „Newsroom” Wirtualnej Polski poruszył m.in. kwestię doszczepiania pacjentów trzecią dawką. Wiemy na pewno, na dzień dzisiejszy, że odporność komórkowa i humoralna na zakażenie koronawirusem, nie utrzymuje się dłużej niż 3 lata. To jest ten górny poziom utrzymywania się odporności. Prawdopodobnie trzeba będzie się doszczepiać co rok, albo co dwa lata mówił Simon. Zdaniem Simona, w przypadku osób starszych trzeba powtórzyć szczepienie szybciej, aby podwyższyć ich odporność. – U tych osób dwie dawki szczepionki prawdopodobnie nie wystarczą. Już myśli się o doszczepianiu ich trzecią dawką. Są takie doniesienia. Szczepić trzecią dawką będzie można także tych, którzy "nie odpowiedzieli" na poprzednie tłumaczył. Simon przyznał jednocześnie, że spotyka się z przypadkami zachorowań na Covid u pacjentów zaszczepionych dwiema dawkami.
 • @kula Lis 69 07:55:32
  //Zdaniem Simona, w przypadku osób starszych trzeba powtórzyć szczepienie szybciej, aby podwyższyć ich odporność. – U tych osób dwie dawki szczepionki prawdopodobnie nie wystarczą. //

  Niektórzy starzy (80+) ludzie, którzy się zaszczepili pod wpływem faszystowskiej propagandy z telaviwzora, lub za namową głupiej rodziny, jednak są odporni jak karaluchy na promieniowanie i nie chcą umierać. (mam taką sąsiadkę 90 lat. przyjęła dwie dawki trutki na szczury zwnaje wyszczepionką covidową i albo "źle" wylosowała, albo odporna i nadal bierze emeryturę! - AJ! WAJ!).
  A to jest wielce niedemokratyczne.

  Żydeły polskojęzyczne robią co mogą, żeby dobrać się do dobra Polaków, które unym tak leży na pompie (bo nie sercu przecież), a którego to dobra starzy Polacy mają jeszcze dość dużo pokitranego i na dodatek nieobciążonego długiem.

  Dlatego kryminalista-zbrodniarz Simon namawia do skuteczniejszej czystki etnicznej nad Wisłą.

  Kurwiego syna na sznur, a jak nie da rady to zaszczepić psychola paroma gramami Pb.
 • @kula Lis 69 06:43:34
  //Szczepionka Pfizer już dla 12-latków! Amerykańska Agencja ds.Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła w poniedziałek do użytku w nagłych wypadkach szczepionkę przeciwko koronawirusowi firm Pfizer/BioNTech dla osób niepełnoletnich od 12. //

  Co to znaczy "w nagłych wypadkach"???

  W nagłych wypadkach to się stosuje ANTIDOTUM na trucizny sztuczne lub pochodzenia naturalnego, jak np. po ukąszeniu przez jadowitego węża; albo jakiś LEK, który jest jedyną i ostatnią szansą ratowania życia.

  SZCZEPIONKI NIE SĄ LEKIEM!
  Więc nie mogą być stosowane w "nagłych wypadkach".

  Szczepionka - teoretycznie, bo w praktyce nie udowodniono działania ANI JEDENEJ szczepionki przeciwko jakiejkolwiek chorobie - ma u ZDROWEGO człowieka/zwierzęcia wytworzyć przeciwciała, żeby organizm mógł łatwiej zwalczyć ewentualną chorobę przeciwko której się prowadzi szczepienia.
  Jak już organizm jest trawiony chorobą, to szczepienie jest przysłowiową musztardą po obiedzie, a nawet gorzej, bo jest dodatkową trutką obok własciwej choroby.

  Więc do kurwy nędzy, o jakich nagłych wypadkach ci zbrodniczy faszyści z Sekty Covida bredzą?!!!
 • @Kmieć 09:12:50
  Zapewne już niebawem znajdą się tacy, którzy mnie odsądzą od czci i wiary za to, co teraz napiszę. Otóż uważam, że owe osiem milionów z okładem rodaków którzy poddali się szczepieniu, to awangarda naiwności, łatwowierności i podatności na manipulacje. Zapewne dołączy do nich kilka kolejnych milionów przymuszonych, zaszantażowanych i ogłupionych nachalną propagandą zasilaną zabiegami stygmatyzującymi tych aspołecznych „antyszczepionkowców”.
  Pytanie brzmi co będzie za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt miesięcy…
  Nasuwa mi się analogia z innym specyfikiem którym raczono i wciąż raczy się dzieci. W marcu 2015 r duńska stacja telewizyjna TV2 wyemitowała dokument o nastolatkach, które zostały poddane szczepieniu przeciw wirusowi HPV. Po podaniu preparatu Garadsil wystąpiły u nich niepokojące objawy. Z czasem coraz więcej młodych kobiet zgłaszało się z podobnymi powikłaniami poszczepiennymi.
  Z biegiem czasu…„Nie ma żadnego naukowego dowodu na to, że szczepionka przeciw HPV zapobiega rakowi szyjki macicy.
  Szczepionka nie jest ani konieczna, ani skuteczna, ani bezpieczna. Jest bezużyteczna i niebezpieczna” prof. Carlos Alvarez-Dardet, ekspert ds. szczepień z hiszpańskiego Uniwersytetu w Alicante.” Profesor Peter Duesberg stwierdza, że „HPV nie replikuje się w komórkach rakowych. Komórki wirusa HPV, identyfikowane w nowotworze, to pozostałości po wirusie, które są jeszcze obecne w niektórych komórkach, stąd wynika, że infekcja była dekady przed rakiem. Gdy ludzie, mając po 20 lat, po raz pierwszy są zainfekowani wirusem, skutkuje to czasami powstaniem brodawek, następnie, gdy system odpornościowy zwalcza wirusa, pozostawia on po sobie resztki (skamieniałości)w postaci własnego DNA w zdrowych komórkach, które się replikują. To całkowite resztki, fragmenty wirusa, który nie może produkować RNA, nie może produkować białek, nie można go wyodrębnić w guzie, czy komórkach guza. Nigdzie. Zbadane jest wiele przypadków raka szyjki macicy, które nie były w żaden sposób związane z zakażeniem wirusami HPV…Szczepionka nie została odpowiednio przebadana w podstawowej grupie wiekowej, której jest obecnie podawana. Dane dotyczące skuteczności w zapobieganiu stadiom przedrakowym szyjki macicy są dostępne tylko
  dla kobiet w wieku 15-17 lat, nie dla 12-14-latek. Reasumując, skuteczność szczepionki przeciwko wirusowi HPV pozostaje nieudowodniona…Czas ma to do siebie, że płynie czy to się ludziom podoba czy nie. Co za kilka lat będą pisać o specyfiku dziś tak ochoczo aplikowanym komu popadnie?
 • @Kmieć 08:55:55
  W tym konkretnym przypadku dopuszczenie nastąpiło tylko WARUNKOWO (decyzją urzędniczą). Te konstrukty genetyczne są dopuszczone do obrotu na podstawie badań klinicznych I i II fazy oraz okresowej oceny prowadzonych badań klinicznych najbardziej zaawansowanej trzeciej fazy badań. A to znaczy, że stosowanie ich obecnie jest barbarzyńską kontynuacją eksperymentu medycznego III fazy badań na masową skalę. Ze strony Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. „Na czym polega warunkowe dopuszczenie do obrotu szczepionek przeciw COVID-19 w Europejskiej Agencji Leków?”
  „W praktyce warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu oznacza, że szczepionki pozostają cały czas w trzeciej fazie badań klinicznych oraz są dodatkowo badane i monitorowane”. „Szczepionki przeciw COVID-19 są warunkowo dopuszczone do obrotu na podstawie wszystkich wymaganych badań laboratoryjnych, nieklinicznych na modelu zwierzęcym, badań klinicznych I i II fazy oraz okresowej oceny prowadzonych badań klinicznych najbardziej zaawansowanej trzeciej fazy badań. Pozwolenie jest wydawane gdy korzyści wynikające z natychmiastowej dostępności szczepionki dla pacjentów przewyższają ryzyko związane z faktem, że nie wszystkie dane z trwających badań 3 fazy są jeszcze dostępne. Pomimo decyzji o dopuszczeniu do obrotu, badania kliniczne 3 fazy dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek przeciw COVID-19 są cały czas kontynuowane, zgodnie z przyjętym planem. Przykładowo szczepionka Comirnaty została warunkowo dopuszczona do obrotu na podstawie okresowej oceny badań klinicznych 3 fazy rozpoczętych w sierpniu 2020 roku. Szczepionka została dopuszczona do obrotu, ale badania kliniczne będą zgodnie z wyjściowym planem prowadzone przez 24 miesiące. Firma, która opracowała i produkuje szczepionkę została w ramach warunkowej procedury dopuszczenia do obrotu zobligowana do dostarczania wyników z kolejnych etapów badań klinicznych lub nowych badań w ściśle ustalonych terminach. Badania te pozwolą odpowiedzieć na pytania, na które na razie nie znamy odpowiedzi (ze względu na krótki czas prowadzenia badania klinicznego), np. jak długo utrzymuje się odporność poszczepienna, czy szczepionka chroni przed zakażeniem wirusem SAES-CoV-2. Szczepionka dopuszczona do obrotu w trybie warunkowym jest również dodatkowo monitorowana pod kątem bezpieczeństwa. Umożliwia to szybkie zidentyfikowanie nowych sygnałów oraz informacji o jej bezpieczeństwie”. O tym na jakim etapie są te badania można się dowiedzieć np. na stronach rządowych USA. szczepionka Pfizer-BioNTech: badanie III fazy jest zarejestrowane na stronie ClinicalTrials.gov pod numerem NCT 4368728. Zgodnie z przedstawionym protokołem badania badanie III fazy kończy się 6 kwiEtnia 2023 r. Szczepionka firmy Moderna: badanie III fazy jest zarejestrowane na stronie ClinicalTrials.gov pod numerem NCT04470427. Zgodnie z przedstawionym protokołem badania badanie III fazy kończy się 27 października 2022 r. Ponadto, eksperyment stosowania tego typu „szczepionek” genetycznych w żadnym przypadku nigdy nie został ukończony (choroby nowotworowe, grypa zaniechano badań, duża ilość skutków ubocznych i obecnie covid). Wszystkie te badania nie wyszły poza właśnie eksperymentalne badania. LINK do strony Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

  „Na czym polega warunkowe dopuszczenie do obrotu szczepionek przeciw COVID-19 w Europejskiej Agencji Leków?”

  https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/na-czym-polega-warunkowe-dopuszczenie-do-obrotu-szczepionek-przeciw-covid-19-w-europejskiej-agencji-lekow/
 • @Kmieć 08:55:55
  Tymczasem szczepionkowy marketing wszedł w nową fazę. Najbardziej skorumpowani politycy UE, z Morawieckim na czele, domagają się „uwolnienia patentów naszczepionki". Oczywiście, pociągnie to za sobą konieczność wypłacenia koncernom farmaceutycznym dziesiątków miliardów w gotówce tytułem odszkodowań, a następnie zamówienia u nich i opłacenia produkcji szczepionek (bo kto je wyprodukuje? Mateusz "Dwie lewe ręce" Morawiecki? A może urzędnicy ministerialni w swoich biurach?). Koncerny będą zadowolone, bo dostaną pieniądze dwukrotnie, z czego część niezależnie od powodzenia akcji "wyszczepiania". Politycy na pensji koncernów będą zadowoleni również. Obecnie tylko covidiotata jeszcze wierzy w te statystyki covidowych zgonów typowanych na podstawie zmanipulowanych wyników testów PCR z których ma wynikać, że diagnozują tylko „śmiercionośnego covida”, a lekarze potrafią odróżnić symptomy tego covida od innych covidowych chorób (w tym przyczyn zgonów). Setki ludzi umiera w szpitalach w wyniku proceduralnego paraliżu całej służby zdrowia wprowadzonego barbarzyńskimi decyzjami obecnego nie-rządu (pacynka komisarzy ludowych eurokołchozu)..Ten żydowski rząd będzie zabijał Polaków dopóki nie dojdzie do skutku międzynarodowy proces karny. Tak zapowiadany – Norymberga 2.0. Nie miejmy złudzeń nic ich nie powstrzyma. To świat prawniczy, prawicowy musi powstrzymać lucyferian czyli żydowską globalistyczną oligarchię. Albo pozostanie lincz co do którego mam wątpliwości bo Polacy to chyba najbardziej rozbrojony naród w Europie…A od nich wystarczy jeden z kałachem. Wczoraj miałem obowiązkowe spotkanie z lekarzem, w pewnej sprawie. Powiedziałem mu, że koronawirus to oszustwo, i że nie będę brał szczepionki. Ten odpowiedział, że jest demokracja, wolność wyboru, i nie muszę się szczepić jeśli nie chcę. Odpowiedziałem, że w demokrację też nie wierzę. Jak widzę, w Polsce demokracja jest rzadsza niż murzyn pracujący na całym etacie.
 • @Kmieć 08:55:55
  Chrońcie nas przed takimi lekarzami jak żydzi Simon, Horban, Sutkowski, etc..do piekła z nimi! A potem się dziwimy, że służba zdrowia kuleje, jak takich lekarzy mamy. Jak coś poważnego to narodowa ściepa na leczenie w USA. Mój wujek po dwóch dawkach zachorował. Diagnoza? covid. Co lekarz powiedział? Ogólnie, ze miał słabą odporność. A jak miał mieć dobrą, jak go rok w domu pod przymusem przetrzymywali. Co te szczepionki dają? Nic! Jeszcze tu żydzisko Horban mówi, że nie wie jak długo one działają, o ile wcale działają. Zbrodniarze w białych fartuchach!
 • @Kmieć 08:55:55
  Kiedy żydzisko Horban, Simon albo inny Mengele otrzyma stanowisko lagerfuhrera? Zamknąć tych bandytów na usługach globalistów! Bo depopulacja rozpoczęta!
 • @Kmieć 09:12:50
  Po co mam się wyszczepiać, skoro już czytam, że namordniki zostaną, "bo ludzie się przyzwyczaili"? Jak większość będzie chodzić do tyłu, to czy inni też będą tak chodzili. Bo w komunie takie rzeczy robiło się "na prośbę społeczeństwa", teraz na razie także też jest "na prośbę"!, że szczepienie to "społeczny obowiązek"! Na tyle stary już jestem, że pogrzebawszy w pamięci potknąłem się o kilka przykładów "dla dobra społeczeństwa".
  Cały zresztą "socjalizm" wprowadzony został na ogólną prośbę - wyrażoną w plebiscycie "3XTAK"! pozdrawiam. Piszą niektórzy co ma do tego PiS, niestety ma bo jego ważniejsi członkowie przy okazji należą do klubu z spod znaku cyrkla i węgielnicy. A za tym idzie, brak dotrzymania wierności swojemu Narodowi i społeczeństwu a jedynie działanie na rzecz wąskiej grupy "elitosatanistów"....
 • @Kmieć 09:12:50
  Przez pomyłkę dostała sześć dawek szczepionki. Nowe informacje o stanie zdrowia kobiety. Po obserwacji w szpitalu zwolniona została do domu w poniedziałek młoda Włoszka, która w szpitalu w Toskanii otrzymała przez pomyłkę sześć dawek szczepionki Pfizera. Kobieta czuje się dobrze. Bolała ją tylko ręka. Do błędu doszło w szpitalu w mieście Massa, gdzie 23-letnia stażystka psychologii klinicznej została zaszczepiona zawartością całej fiolki preparatu przeciwko COVID-19, a więc sześcioma dawkami.

  Ps...Jak widać propaganda ma się dobrze. Taka sytuacja to oczywiście kolejny zabieg marketingowy, że niby Pfizer jest tak bezpieczny, że nawet 6 dawek cię nie zabije. Do dnia 31 stycznia 2023 roku Pfizer ma prawo legalnie z pomocą i poparciem nazistowskich rządów państw UE dokonywać farmakologicznych eksperymentów na ludzkich szczurach. I jak powszechnie wiadomo kobieta- szczur poddała się eksperymentowi dobrowolnie. Od razu uzyskała 300% bezpieczeństwa i skuteczności, piękny wynik. No to teraz trzymajcie się kovidioci Wam już przygotowali grunt! A ile pożyje nie wiadomo. A tego nie powiedzą wam już. W Polsce, po ustawowym zniesieniu odpowiedzialności za sposób leczenia, można w ten sposób wykonywać ciekawe zabiegi, nawet nie zgłaszając nieprawidłowości. Bo ich nie ma!
 • @Kmieć 09:12:50
  Sprawa jest tragicznie prosta: gdzie indziej się ludzi leczy a w Polsce stosuje się procedury! Polska przoduje w liczbie zmarłych na Covid. Ale propaganda sukcesu premiera Morawieckiego, tego nie dostrzega! Tak dalej być nie może! Jest jeden smutny aspekt tej sprawy. Nie można zwalić odpowiedzialności za to, co się dzieje w Polsce na Armię Czerwoną i na Stalina/Putina! Sami wypracowaliśmy sobie ten los!
 • @Kmieć 08:55:55 następny na latarnię lub Pb.
  Skrócenie okresu między dawkami szczepionek. Dr Sutkowski: Ta decyzja ma sens.
  Ps.. Jakim prawem to bydlę na usługach koncernów farmaceutycznych używa tytułu naukowego. Proponował bym skrócić do maksymalnie dwóch tygodni okres między każda następną dawką szczepionki. To będzie wtedy ponad narodowy program szczepienie w kółko. Najlepiej szczepić się co tydzień przez 40 lat! Covid-19 jest chorobą śródbłonka naczyniowego, więc dlaczego nie zachęcasz ludzi do zwiększenia aktywności fizycznej i zmiany diety, które mają na korzystny wpływ na układ krążenia (zapobiega też zakrzepom) metabolizm i przeciwdziała "tlącym" się w organizmie stanom zapalnym?

  To jest bardzo ciekawe, że za szczepionkę , która ma być cudownym antidotum [ podobno nie zapobiega tylko łupieżowi u łysych ]nikt nie chce brać odpowiedzialności , nikt nie wie jak działa na organizm a w dodatku okazuje się , że każdy może dowolnie ustalać w jakich dawkach i w jakich okresach można ją podawać. Producenci mogą dawać zalecenia szczepienia ile im się tylko spodoba. Powiedz pajacu, dlaczego nie są dopuszczane głosy wybitnych naukowców i lekarzy, świadczących przeciw temu procederowi?
 • @Kmieć 08:55:55 Efekt noszenia masek!
  "Czarny grzyb" atakuje covidowców. Lekarze w Indiach ostrzegają przed nagłym wzrostem przypadków mukormykozy, groźnej grzybicy, która atakuje pacjentów z Covid-19, prowadząc często do śmierci pacjentów. Grzybica najczęściej rozwija się w zatokach i nosie, lecz może także atakować mózg i oczy, a leczenie jej w zaawansowanym stadium jest bardzo trudne i może wymagać operacji. Jak podaje BBC, połowa przypadków mukormykozy kończy się śmiercią.
 • @Kmieć 09:12:50 Ludzie, to jednak bezmózgie barany są - sami idą na eutanazję.
  47-latka zmarła po AstraZenece. Sąsiad Polski wstrzymuje szczepienia. Słowacja wstrzymała szczepienia AstraZeneką. Decyzja ma związek z informacją o śmierci 47-letniej kobiety, której podano ten preparat.
  https://dorzeczy.pl/zdrowie/184390/47-latka-zmarla-po-astrazenece-slowacja-wstrzymuje-szczepienia.html


  Ps...W Brazylii zmarła zdrowa kobieta w ciąży po podaniu Astra Zeneki, Brazylia też wstrzymuje (news z mediów niemieckich). Trzeba ciężkim idiotą, żeby brać udział w tym masowym testowaniu niesprawdzonych szczepionek. AstraZgoneca/Skład: adenowirus szympansi z sekwencją kodującą białko kolca wirusa SARS cov2 wytworzoną metodą rekombinacji DNA przy użyciu ludzkich embrionalnych komórek nerki, l-histydyna disodu edetynian, polisorbat, alkohol etylowy, woda do wstrzykiwań /. Nie pierwsza i nie tylko przez AstraZeneca.

  https://www.foxnews.com/opinion/tucker-carlson-how-many-americans-have-died-after-taking-the-covid-vaccine?fbclid=IwAR0hyO1gypKjo1mbXByeUw6wXd6XnYMSH8CzJ6Odlp27PYiJ7mHYeR-mRKQ
  Powodzenia towarzyszu i rebe Niedzielski. Dworczyk z PiS-u mówił w telewizorze, że szczepionki bezpieczne.

  To nic, ważne żeby zabić jak najwięcej osób i wprowadzić satanistyczną agendę w życie łamiąc przy tym wszystkie prawa i konstytucję Morawiecki z rebe Niedzielskim i Kaczyńskim wypowiedzieli Polsce wojnę i mają nadzieję, że immunitety ich ochronią. Nic ich nie ochroni przed odpowiedzialnością a ich rodziny di końca swoich dni będą spłacały skutki przestępstw popełnionych na Polsce. Duńczycy w trosce o polskie społeczeństwo nie chcą Morawieckiemu sprzedać swojej Astry, ale Słowacy może już nie będą tacy troskliwi. "Polski" rząd skupuje wszystkie trutki na ludzi z całej Europy. Po Astra Zenece owszem zmarło już wiele osób w Polsce, ale po Pfizerze zdecydowanie więcej. Ale o tym nie dowiecie się Państwo w mediach masowej manipulacji. Ale jeszcze kamienie wołać będą..."Zespół ponad 1000 prawników i ponad 10000 ekspertów medycznych pod kierownictwem dr. Reinera Fullmicha wszczął postępowanie sądowe w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości przeciwko CDC, WHO i Davos Group."
 • @Kmieć 09:12:50 W mojej okolicy zmarł po szczepieniu 42 latek na parę dni przed drugą dawką .
  1. Szczepionka chroni przed zakażeniem – kłamstwo założycielskie. Żadna szczepionka nie chroni zaszczepionego przed zakażaniem, ponieważ nie taka jest jasno zdefiniowana zasada działania szczepionki: Szczepionka to preparat biologiczny który w założeniu imituje naturalną infekcję i prowadzi do rozwoju odporności analogicznej do tej którą uzyskuje organizm w czasie pierwszego kontaktu z prawdziwym drobnoustrojem (bakterią lub wirusem).

  2. Zaszczepiony chroni innych przed zakażeniem – kłamstwo będące konsekwencją kłamstwa w punkcie pierwszym. Zaszczepiony w pierwszym okresie z definicji jest nosicielem bakterii lub wirusa. W późniejszym czasie nadal może zakażać, ponieważ szczepionka działa WYŁĄCZNIE na zaszczepionego w taki sposób, że przygotowuje organizm do walki z infekcją i nic więcej. Patrz wyżej, na definicję szczepionki.

  3. Szczepionka mRNA działa na wszystkie mutacje wirusa – kłamstwo nie tylko pozbawione jakichkolwiek podstaw naukowych, ale przeczące podstawowej wiedzy naukowej. O ile w ogóle preparat genetyczny zawierający tak zwany przekaźnik kwasu rybonukleinowego można uznać za szczepionkę, to jak sama nazwa wskazuje mRNA zawiera konkretny fragment, konkretnego kodu charakterystycznego dla konkretnego wirusa: W przypadku szczepionki mRNA przeciwko COVID-19 wykorzystuje się ten mechanizm, aby wprowadzić do naszych komórek mięśniowych „przepis” na produkcję tzw. białka „S”, które jest charakterystyczne dla nowego koronawirusa SARS-CoV-2. Dzięki wytworzeniu tego białka w naszych komórkach układ immunologiczny jest stymulowany do produkcji odpowiednich przeciwciał. W ten sposób bez zachorowania nabywamy odporność na COVID-19.
  4. W pierwszej kolejności powinno się szczepić osoby starsze i chore – kłamstwo i barbarzyństwo pseudonaukowe. Profilaktyka szczepienna od zawsze dotyczyła osób zdrowych i przede wszystkim dzieci, bo taki jest jej sens i natura. Osoby starsze i chore, których układ immunologiczny jest słaby albo bardzo słaby są w sposób szczególny narażone na niepożądane odczyny poszczepienne. Szczepionka przesyła organizmowi informację, że ma się bronić przed nowym zagrożeniem, co w naturalny sposób organizm osłabia, natomiast dla organizmu zwalczającego inne schorzenia, stanowi śmiertelne zagrożenie: Szczepienia ochronne stanowią jedną z najskuteczniejszych metod zapobiegania chorobom zakaźnym. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że nie wszystkie osoby mogą korzystać z tej metody profilaktyki, wskutek istnienia przeciwwskazań medycznych, uniemożliwiającym poddanie się szczepieniu ochronnemu. Dotyczy to m.in. osób chorych na nowotwory oraz inne choroby przebiegające z obniżeniem odporności.
  5. Szczepionki na COVID–19 są w pełni bezpieczne i przebadane – kłamstwo „marketingowe”. Żadna ze szczepionek nie przeszła kompleksowych badań, wszystkie zostały dopuszczone WARUNKOWE i wszystkie są w trakcie tzw. III fazy. III Faza badań klinicznych angażuje znacznie większą grupę osób, od kilkuset do kilku tysięcy pacjentów i pozwala określić, czy nowy lek jest równocześnie bezpieczny i skuteczny, przy stosowaniu średnio- i długoterminowym.
  Celem III Fazy badań klinicznych jest:

  • potwierdzenie wyników bezpieczeństwa i skuteczności leku uzyskanych w II Fazie badań klinicznych,
  • porównanie działania nowego leku w stosunku do innych leków czy placebo (nieaktywna postać nowego leku) lub innych standardowych terapii celem ustalenia, czy nowy lek wykazuje lepsze działanie. III Faza badań klinicznych może również służyć ocenie skuteczności i bezpieczeństwa nowego leku podawanego w połączeniu z innymi, standardowymi terapiami.

  Kłamstw i mitów pseudonaukowych służących brutalnemu marketingowi, jest znacznie więcej, ale przyjąłem takie założenie, że lepiej jest pokazać te najważniejsze i łatwe do zapamiętania, niż spisywać wszystkie na byczej skórze, czego i tak nikt nie przeczyta.
  Źródło:

  https://szczepienia.pzh.gov.pl/wszystko-o-szczepieniach/co-to-jest-szczepionka/

  https://zdrowie.pap.pl/szczepienia/technologia-mrna-w-szczepionkach-dlaczego-jest-bezpieczna.

  https://pssebochnia.wsse.krakow.pl/index.php/obszary-dzialan/szczepienia/sz

  https://www.ucb.pl/pacjenci/badania-kliniczne/o-badaniach-klinicznych/faza-iii
  Jest to dowód, że żadna szczepionka nie gwarantuje nieśmiertelności. Nawet po szczepionce przeciwko grypie ludzie umierają.
 • @Kmieć 09:12:50
  Dlaczego tak wielu Polaków umarło w czasie walki z COVID-19? Z danych Eurostatu wynika, że w porównaniu z latami 2016–2019 odsetek nadmiarowych zgonów od marca 2020 r. do stycznia 2021 r. wyniósł w Polsce 23,5 proc. To najwięcej w krajach UE. Według GUS w2020 r. w Polsce zmarło 477 tys. osób. To ok. 70 tys. więcej niż w2019 r. Z kolei Rejestr Stanu Cywilnego podaje, że wzeszłym roku zmarło 486 tys. osób, czyli 82 tys. więcej, niż wyniosła średnia liczba zgonów w latach 2016–2019. Tymczasem z powodu lub przy udziale COVID-19 w2020 r. zmarło 28,5 tys. osób. Analogiczna sytuacja wystąpiła w tym roku. W pierwszych trzech miesiącach łączna liczba nadmiarowych zgonów przekroczyła 26 tys.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930