Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Dalszy scenariusz fałszywej pandemii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Celową ucieczką od prawdy charakteryzuje się społeczeństwo głupców gotowe na niewolnictwo; społeczeństwo gotowe na masowe samobójstwo.

 
Scenariusz resetu, którego składnikiem jest tzw. „pandemia” rozpisany jest identycznie dla całego globu. Różnice pojawiają się jedynie w terminach i metodach wdrażania poszczególnych jego elementów. Przy czym w zależności od cech psychologicznych poszczególnych narodów charakteryzują się one różnymi „folklorystycznymi” zabarwieniami.
 
Przodującymi państwami w tym procesie, to całkowicie już odczłowieczone kraje anglosaskie, takie jak (wymieniam w kolejności ich osiągnięć): Nowa Zelandia, Australia, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Stany Zjednoczone.
 
Państwa, w których społeczeństwa ciągle jeszcze zachowały niektóre ludzkie atrybuty, takie jak Meksyk, „Wolny Stan Florydy”, Filipiny, itp., pozostają nieco w tyle.
 
Aby nie być zaskoczonym nadchodzącymi wydarzeniami warto poznać rozpiskę scenariusza na najbliższe miesiące w którymś z „przodujących” państw.   Takie cechy nosi najnowszy artykuł Garego Barnetta zatytułowany : „The Next Phase of This Fake Pandemic Will Be Premeditated Mass Murder by ‘Vaccine’” (Następną fazą tej fałszywej pandemii będzie ludobójstwo z premedytacją za pomocą ‘szczepionki’; https://www.lewrockwell.com/2021/04/gary-d-barnett/the-next-phase-of-this-fake-pandemic-will-be-premeditated-mass-murder-by-vaccine/ ).
 
Poniżej parafraza treści tego artykułu w języku polskim:
„Scena pod następny akt jest gotowa, a ludzie nadal śpią. To, że  państwo wydało wojnę Amerykanom jest dla większości faktem nieznanym.  Kiedy mordy staną się masowe, barany zostaną poinformowane, że jest to wynik nowej mutacji wirusa, a winę za zaistniałą sytuację ponoszą właśnie one poprzez niewystarczająco szybkie poddanie się zastrzykom trucizny w „szczepionce” rozprowadzanej przez przestępczy aparat państwowy.
Nie miejcie żadnych wątpliwości, to wy jesteście wrogami państwa w tej wojnie przeciw ludzkości. Wykreowana pandemia zaczęła się od kłamstw, kontynuowanych zmasowana propagandą, tworzącą z niczego ekstremalny strach i panikę.
Takie oblicze ma prawdziwy krajowy terroryzm w wykonaniu rządu USA kontrolowanego przez jego pryncypałów takich jak Council on Foreign Relations, Komisja Trójstronna, Grupa Bilderberga, bankierzy, technologiczne, farmaceutyczne i medyczne korporacje.
To co się dzieje można nazwać kryzysowo kierowanym terroryzmem. Mamy do czynienia z niekończącym się ciągiem fałszywych kryzysów, określanych jako tak niebezpieczne, że władze zmuszone są do podjęcia szczególnych kroków, zaczynając z federalnego centrum, aż do lokalnych administracji. W rezultacie uzyska się totalne nasycenie metod wdrażania, powodujące brak jakiejkolwiek alternatywy. Ponieważ jest to świadomie spreparowane, owa tyrania wdrażana będzie poprzez propagandę i nacisk środowiskowy.
Celem tych totalitarnych monstrów, jest zastrzyknięcie każdego Amerykanina eksperymentalną substancją zmieniającą psychikę, ciało, genetykę i wprowadzającą system operacyjny do mózgu pacjenta. 
 
Substancja ta nie jest żadną szczepionka, ale kontrolno-depopulacyjnym narzędziem, spreparowanym w celu spowodowania choroby i śmierci. 
Powstała sytuacja będzie tłumaczona pojawieniem się nowej mutacji Covid-19, co spowoduje wśród populacji jeszcze większy strach i panikę. Ten nigdy nie kończący się kryzys spowoduje, że coraz więcej Amerykanów będzie dobrowolnie poddawało się  „szczepieniom”.
 
Pomimo to ciągle będą osoby odmawiające zastrzyku. Dlatego rozpracowuje się system „paszportów szczepienia” umożliwiających dostęp do infrastruktury społeczno-gospodarczej. W Nowym Jorku już dziś funkcjonuje ten system i nieustannie się rozrasta.
Końcowym celem jest zaszczepienie każdego mieszkańca planety i uzyskanie nad nim totalnej kontroli; wtedy droga do pełnej i szybkiej depopulacji za pomocą „szczepionki” ruszy pełna parą.
To co się obecnie dzieje było otwarcie zapowiadane całkiem niedawno, ale wszystko wskazuje na to, że tylko nieliczni zwrócili nań uwagę. Żyjemy w społeczeństwie, które nie zauważa tego co ma przed swoim własnym nosem. Celową ucieczką od prawdy charakteryzuje się społeczeństwo głupców gotowe na niewolnictwo; społeczeństwo gotowe na masowe samobójstwo.
Taka sytuacja mogła nastąpić jedynie w społeczności całkowicie zależnej od władzy, w pełni zindoktrynowanej, wykastrowanej intelektualnie i bezgranicznie naiwnej.”
 
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • Hasło dnia;
  Zza covida widać ŻYDA; cicho .... bo się wyda. :-)
 • zycie miejsko-wiejskie
  Dokładnie tak!
 • Autor
  W kanadyjskiej prowincji Ontario od dzisiaj obowiązuje zakaz opuszczania mieszkania (wyjątek: zakupy jedzenia, lekarz, praca niezbędna dla kraju). Organizuje się objazdowe (lotne) brygady szczepień, które szczepić będą osoby niedołężne w domach oraz pracowników w większych zakładach pracy. MSM ubolewają, że zorganizowane punkty masowych szczepień nie mają wystarczającej ilości chętnych. Ci co chcieli się zaszczepić już to zrobili. Reszta jest albo sceptyczna i czeka, albo nie zamierza się szczepić. Tak więc pod pretekstem trzeciej fali wprowadzono nową falę tyranii: zamknięto ponownie szkoły, małe i średnie biznesy (po około 2 tygodniach otwarcia) i zabroniono wychodzić bez "uzasadnionej" potrzeby z domu. Presja, a właściwie tyrania przymuszająca do "dobrowolnych" szczepień nasila się na niespotykaną skalę. W "wiadomościach" nie publikuje się głosów sceptycznych, nie mówiąc o krytcznych czy przeciwnych (chyba że są to duperele mało istotne dla całej operacji covid 19)
 • Autor
  Jak tak dalej pójdzie to nasze życie za parę miesięcy czy lat będzie dystopią porównywalną do tych widzianych w filmach, takich jak:
  The Hunger Games,
  Elysium,
  In Time,
  Divergent,
  Insurgent czy
  Allegiant,
  że wymienie tylko parę klasyków.
 • @Nibiru 17:11:25 Nie wiem gdzie jest tak jak Pan pisze,
  ale w regionie gdzie ja mieszkam to brakuje szczepionek.

  Vaccine supply is still limited in Durham Region.

  The Health Department is advising that as vaccine supply increases, the capacity of appointments will increase. For appointment availability, residents are asked to continue to check our website daily.

  https://www.durham.ca/en/health-and-wellness/novel-coronavirus-update.aspx

  Przy tym w naszym regionie jest mało lub wcale nowych przypadków zachorowań.
 • @Nibiru 17:11:25
  Szok !!! Czytając takie teksty dochodzę do wniosku, że ludzie rozum stracili.
  Dali się wciągnąć w wybór mniejszego zła - albo się szczepisz albo nie masz szans na pracę. Przecież to absurd.
 • @werka1321 17:28:05 Szokiem jest, kiedy ludzie piszą to co im
  pasuje, ale nie piszą w oparciu o realne fakty.

  "Organizuje się objazdowe (lotne) brygady szczepień, które szczepić będą osoby niedołężne w domach oraz pracowników w większych zakładach pracy"

  Gdzie są te "brygady szczepień"? Jest jedna w miejscowości Windsor, to nawet ją w gazecie opisali.

  Nie pisze się np. jakie są skutki pochorobowe, a te są już trwałe i do końca życia.
 • @Anna-PK 17:26:52
  Nearly 200,000 Ontarians aged 80 and older have not signed up for a COVID-19 vaccination

  https://www.cbc.ca/news/canada/toronto/covid-19-vaccine-ontario-booking-appointments-1.5958792

  Ontario must shift to essential workers now that millions more COVID-19 vaccine doses have arrived, experts say

  https://www.cp24.com/news/ontario-must-shift-to-essential-workers-now-that-millions-more-covid-19-vaccine-doses-have-arrived-experts-say-1.5377375

  Thousands of COVID-19 vaccination appointments still available this week at city-run clinics

  https://www.cp24.com/news/thousands-of-covid-19-vaccination-appointments-still-available-this-week-at-city-run-clinics-1.5366965

  Powyżej są tylko niepełne informacje sprzed ok. tygodnia. Nie wiem dlaczego wogóle brakuje linków na google do informacji z ostatnich 3 dni kiedy to narzekano w TV na brak chętnych w wieku powyżej 75 lat i w związku z tym konieczność obniżenia limitu wieku do 50 lat i niżej aby szczepionki się nie marnowały. Ja mieszkam w Regionie Peel, ale wiadomości dotyczyły obszaru od Niagary do Ottawy.
 • @Anna-PK 17:39:56
  Polska bierze przykład z Kanady.Ministerstwo zdrowia zapowiedziało już,że szprycowanie bedzie prowadzone w zakładach pracy a także w ruchomych punktach z samochodów czyli łapanki na ulicy
  Krążą plotki,że mają też szprycować na stacjach benzynowych ,nie kupisz paliwa jak się nie poddasz szprycowaniu.Ciekawe czy takie punkty będą w szaletach miejskich.Nie ulżysz sobie w potrzebie jak nie nadstawisz ramiączka na szprycę.

  Nie pisze się też jakie są skutki zachorowalności osób już zaszprycowanych nawet podwójnie a te są już trwałe i do końca życia a jest ich coraz więcej.Niektórzy nawet zeszli z tego świata dzięki tej wstrzykniętej truciźnie.
 • @Anna-PK 17:39:56
  Ontario Moving to Phase Two of COVID-19 Vaccine Distribution Plan
  - tu mówi się o dotarciu ze szczepionkami (mobilne punkty szczepień) do dzielnic gdzie jest dużo zachorowań i mała ilość zaszczepionych.

  https://news.ontario.ca/en/release/61009/ontario-moving-to-phase-two-of-covid-19-vaccine-distribution-plan

  Use mobile vaccinations to reach Ontario's 75,000 homebound seniors, says COVID-19 science table
  - tu mówi się o dotarciu do seniorów w domach

  https://www.cbc.ca/news/canada/toronto/in-home-covid-19-vaccines-ontario-mobile-1.5971995

  Peel's top doc rejected vaccine doses for Amazon workers
  - tu mówi się o pilotażowym projekcie zaszczepienia pracowników w 6 największych firmach w Regionie Peel

  https://torontosun.com/opinion/columnists/lilley-peels-top-doc-rejected-vaccine-doses-for-amazon-workers
 • @Nibiru 18:30:05 Teraz szczepią staruszków, którzy nie umieją
  się posłużyć komputerem, często nawet nie mówią po angielsku. Z tego co podają to Peel ciągle jest dużo zachorowań.

  https://www.msn.com/en-ca/news/canada/ontario-sees-3-295-new-covid-19-cases-record-high-vaccinations-as-stay-at-home-order-kicks-in/ar-BB1frdc4?ocid=msedgntp

  Większość ludzi w Ontario mieszka we własnych domach, to mogą być na podwórku, w ogrodzie... Ja nie wiem gdzie tak poza sklepami ludzie mogą chodzić? Do kina? Do teatru? Kiedy Pan był w teatrze ostatnio?
 • @matterhorn 18:30:27 Polska bije rekordy śmiertelności.
  Jest więcej przypadków śmiertelnych niż gdzie indziej, za ostatnią dobę w Polsce zmarło 954 osoby, w Kanadzie 28, a wczoraj w Polsce 640, a w Kanadzie 32.

  Czyli w Polsce nie jest tak jak w Kanadzie.
 • @matterhorn 18:30:27
  To prawda, te same metody zalecone przez XYZ :-) (aby nie drażnić Pani Ani są stosowane we wszystkich krajach gdzie przeprowadza się operację covid19 z tym że w różnym czasie i z różnym natężeniem. Ten bardziej agresywny mutant covida spadł naszym oprawcom cudownie z niebios i dzięki niemu naganiają do szczepień z większą intensywnością i posuwają się do szantażu (brak szczepionki brak dostępu do wielu miejsc, czyli "podobywatel").

  Jeden z bezczelniejszych naganiaczy (lekarz). Czy te oczy mogą kłamać?
  https://torontosun.com/opinion/columnists/lilley-peels-top-doc-rejected-vaccine-doses-for-amazon-workers

  I jeszcze drugi, chyba ziomal pierwszego :-)
  https://www.uhnresearch.ca/researcher/isaac-bogoch
 • @Anna-PK 18:49:20
  Staruszków też, ja nie neguję, ale te mobilne stacje szczepień to ma być większy projekt i obejmie dzielnice emigranckich bloków i większe zakłady pracy. W każdym razie tak mówiono w ostatnich dniach w CTV i CBC news. Słucham codziennie aby wiedzieć co wróg knuje :-)
 • @Nibiru 19:04:21 Mam znajomych starszych ludzi w Midland.
  Ona jeździ na wózku, nie mogą się ani dodzwonić, ani doprosić aby ktoś przyjechał. Jakie są plany, to jedno, a to co wychodzi, to zupełnie inna sprawa.
  W Kanadzie często starsi ludzie mieszkają dalej, w okolicy gdzie jest natura, z dala od zadymionego Toronto i tam właśnie nie docierają te "mobilne stacje".

  Nie tylko szczepionka jest problemem. Brakuje też ludzi z przygotowaniem medycznym, nawet ludzi do obsługi komputerów czy telefonu. Chodzi o sprawnych i w miarę inteligentnych, a nie kto się nadarzy.
 • @Nibiru 18:56:24
  //Jeden z bezczelniejszych naganiaczy (lekarz). Czy te oczy mogą kłamać?//

  Nie ten naganiacz mi się wkleił; oto on:
  https://toronto.ctvnews.ca/video?clipId=2176282
 • @Anna-PK 19:15:35
  Nikogo nie pominą, bo fakt zaszczepienia księgują do naszych kartotek w Ministerstwie Zdrowia . Mamy siedzieć w domach i czekać na "prezent" w strzykawce od jakiegoś Icka Rotszylda. :-)
  To jest jakaś paranoja.
 • @Nibiru 19:26:07 Pan ma dość przestarzałe informacje o tych
  producentach szczepionek. Największym producentem na świecie jest
  firma w Indiach. https://www.npr.org/sections/goatsandsoda/2021/03/18/978065736/indias-role-in-covid-19-vaccine-production-is-getting-even-bigger

  https://www.indiatoday.in/coronavirus-outbreak/story/serum-institute-sii-adar-poonawalla-corona-covid-vaccine-raw-material-us-europe-1788497-2021-04-08

  A potem Chiny
  https://www.france24.com/en/live-news/20210402-china-vaccine-maker-sinovac-says-doubles-production-capacity

  A co do tego jak i gdzie się coś dzieje...to w Brazylii taka jest śmiertelność, że podano do sądu ...rząd.
  https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-brazil-idUSKBN28N0WV
 • @Anna-PK 19:37:10
  Ale jakoś nie było słychać o milionowych odszkodowaniach płaconych przez firmy z Chin czy Indii
  Natomiast te amerykańskie czy angielskie wypuszczały buble,które uśmiercały i okaleczały niewinnych ludzi i za te buble musieli płacić miliardowe odszkodowania choć moim zdaniem powinni zawisnąć na szubienicy.
 • @Anna-PK 19:37:10
  Przecież firmy mają swoje filie, często pod lokalną nazwą, w różnych krajach, nawet egzotycznych. Ważne, kto jest właścicielem czy głównym udziałowcem. Firma Apple też jest w Chinach.

  Jakiś podrasowany w laboratorium koronawirus agenci Icka rozprzestrzeniają mozolnie po świecie, ale nieraz przedobrzają i wychodzą z tego dysonanse, które MSM potem wygładzają lub tuszują. Jednocześnie zabraniają ustawowo skutecznych (sprzawdzonych) terapii, to ich należy pozywać do sądów za ludobójstwo.
 • @matterhorn 21:29:09 Nie wiem nic o amerykańskich i angielskich...
  Szczepionki na świńską grypę produkowali Szwajcarzy, firma Novartis, wiem, że oni płacili odszkodowania.
 • @Nibiru 21:40:38 Może firmy mają... ale ja piszę o tych firmach,
  które dzisiaj produkują szczepionki. Nic nie wiem o tym "laboratorium koronawirus agenci Icka rozprzestrzeniają" Tak można uzasadnić wszystko, ale to nie jest wiedza i takie uzasadnienie niczemu nie służy.
 • @Nibiru 21:40:38 A konkretnie to wygląda to tak...
  Generał dywizji Dany Fortin, dowódca wojskowy kierujący ogólnokrajową dystrybucją szczepionek w Kanadzie, powiedział dziś rano na odprawie technicznej, dotyczącej wprowadzenia szczepionki, że około 317 000 dawek szczepionki AstraZeneca COVID-19 uprzednio zakupionych za pośrednictwem COVAX, przybyło dziś rano do Kanady.

  Dawki zostały wyprodukowane przez południowokoreańską firmę farmaceutyczną SK Bioscience, której zlecono wykonanie szczepionki opracowanej przez AstraZeneca i Oxford University.

  Fortin powiedział, że rząd federalny rozprowadził, jak do tej pory, do prowincji i terytoriów ponad 10,5 miliona dawek zatwierdzonych szczepionek Pfizer-BioNTech, Moderna i AstraZeneca-Oxford.

  Utrzymywał, że wszyscy dorośli, którzy chcą otrzymać szczepionkę, powinni otrzymać pierwsze dawki latem lub wczesną jesienią.
  https://www.msn.com/en-ca/news/canada/canada-receives-first-shipment-of-covid-19-vaccines-through-global-vaccine-initiative/ar-BB1frmH1?ocid=msedgdhp

  Nawet na palcach licząc, to tych szczepionek jest ciągle za mało.
 • Ależ ten "dr Nowopolski" WALI PAŁĘ, aż się cały Neon TRZĘSIE (niestety nie ze śmiechu):
  Ot, wyjątek z jego "proroczej" epistoły:

  //zastrzyknięcie każdego Amerykanina eksperymentalną substancją zmieniającą psychikę, ciało, genetykę i wprowadzającą system operacyjny do mózgu pacjenta.

  Substancja ta nie jest żadną szczepionka, ale kontrolno-depopulacyjnym narzędziem, spreparowanym w celu spowodowania choroby i śmierci. //

  Ot i PRAWDZIWIE NOWOPOLSKI Obserwator Świata się znalazł.

  Cytuję mój komentarzyk do https://krzysiekniepieklo.neon24.pl/post/161167,cowid-atakuje-glownie-chrzescijan-ii

  > To w istocie jest ZDUMIEWAJĄCE. Ten Kowid, który się "wykluł w PRACOWITYCH Chinach przed ponad rokiem, najbardziej UDERZYŁ w
  RELIGIJNE zgrupowania (np. Quom w Iranie), a także w Izrael i Zachodnio-chrześcijańskie kraje:

  Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia, potem USA, Ameryka Południowa , obecnie najsilniejsze Kowida ogniska to Brazylia, Francja i "grupa wyszehradska" (Czecho-Słowacja, Węgry i Polska). U prawosławnych (Rosja, Białoruś, Serbia) sytuacja jest w miarę opanowana, w Indiach nikt żadnych masek nie nosi, w Am. Południowej najmniej tego "covida" jest w bezbożnej socjalistycznej Wenezueli oraz na Kubie.

  Tak jak gdyby Jahwe sobie najbardziej umiłował swe najbardziej wierne mu dzieci - zresztą obecnie NA GWAŁT się szczepiące (z wyraźnie pozytywnym wynikiem) nie tylko w Izraelu ale i w Anglii oraz w USA.
 • @Berkeley72 10:14:53
  Zapewne uszlo to panskiej uwadze, ze cytowane przez pana zdania pochodza z aktykulu Garego Baretta, nie sa wiec wyjatkiem "proroczej epistoly" p.Nowopolskiego
 • Przesłanie artykułu
  Do bełkotu żyda z Berkeley nie będę się ustosunkowywać. Nadmienię tylko, że amerykańska FDA dopuściła tą truciznę do powszechnego użytku jako "biological experimental agent" a nie szczepionkę, bo nią nie jest!
  Cytat innego komentatora:

  "Ale jakoś nie było słychać o milionowych odszkodowaniach płaconych przez firmy z Chin czy Indii
  Natomiast te amerykańskie czy angielskie wypuszczały buble,które uśmiercały i okaleczały niewinnych ludzi i za te buble musieli płacić miliardowe odszkodowania choć moim zdaniem powinni zawisnąć na szubienicy."

  Otóż przesłaniem tłumaczonego artykułu jest dotarcie do świadomości ogółu, że pandemia jest FAŁSZYWA, że wszystkie szczepionki, nieważne gdzie i pod jaka firmą produkowane są TRUCIZNĄ , bo cel jest eksterminacja ludzkości na niespotykaną skalę, a władcami WSZYSTKICH DUŻYCH KORPORACJI, RZEKOMO NIEZALEŻNYCH RZĄDÓW I SUWERENNYCH PARLAMENTÓW ŚWIATA SĄ GLOBALIŚCI CZYLI SZATAN!

  Czy to tak naprawdę trudno zrozumieć? Na próżno się napracowałem z tłumaczeniem?
  To wszystko zawarte jest w tezach z poprzedniego roku z WEF z Davos. Cały zaprezentowany tam program jest dostępny w języku angielskim.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930