Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Komu służą nasi władcy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skrajna degrengolada dzisiejszego Zachodu stanowi główną przyczynę jego gwałtownego upadku. Struktury władzy dzierżonej przez osobników, których jedynym miejscem powinien być zakład penitencjarny lub psychiatryczny, rozchodzą się po prostu w szwach.

Casus Jeffreya Epsteina, naczelnego sutenera globalistycznych elit odsłonił kolejne elementy ich modus vivendi. Ten agent Mossadu specjalizował się w handlu i stręczycielstwie młodych dziewczynek w wieku od 13 do 18 lat. Skupował je od gojów w Stanach i Europie. W swych licznych posiadłościach oraz na pokładzie prywatnego samolotu-burdelu, zwanego Lolita Express, utrzymywał znaczne ich stadka. Na przestrzeni lat dziewczynki wyrastały i opuszczały hodowlę Epsteina, a wraz z tym pikantne szczegóły działalności tego „finansisty – miliardera”. Materiał dowodowy gromadził się też w formie nagrań i zdjęć służb specjalnych różnych krajów. Do publicznej wiadomości dochodziły informacje o najmożniejszych tego świata i ich preferencjach obyczajowych. Dostępne są w Internecie zdjęcia Clintona w damskim stroju czy księcia Andrew w otoczeniu ponętnych dziewczynek. Również prezydent Donald Trump zawdzięcza swą obecną małżonkę Epsteinowi, który mu ją zaoferował. 
 
Nie wdając się w dalsze szczegóły działalności Epsteina, należy tylko stwierdzić, że rozmiar materiału dowodowego związanego z globalistycznymi elitami jest tak wielki, że spowodowało to konieczność popełnienia na nim samobójstwa w celi nowojorskiego aresztu. Jak podkreślają niezależni obserwatorzy: „powiesił się on na papierze toaletowym”. 
 
Jednakowoż materiał, który już ujrzał światło dzienne, ukazuje szokujący stopień deprawacji elit. Do kompletu ich znanych już zbrodni i łajdactw w wymiarze politycznym, gospodarczym i militarnych, dochodzą jeszcze obyczajowe. Truizmem jest stwierdzenie, że zachodnie społeczeństwa w znacznym stopniu kroczą śladami swych przywódców (dotyczy to także III RP). W przeciwnym bowiem wypadku nie dopuściłyby do takiego stanu, przy którym biblijna Sodoma i Gomora jawią się nam jak niewinne przedszkola. 
 
Skrajna degrengolada dzisiejszego Zachodu stanowi główną przyczynę jego gwałtownego upadku. Struktury władzy dzierżonej przez osobników, których jedynym miejscem powinien być zakład penitencjarny lub psychiatryczny, rozchodzą się po prostu w szwach. 
 
Najnowszą demonstracją tego trendu, jest niedawna wypowiedz zboczeńca (samo zadeklarowanego homoseksualisty)  Macrona, zainstalowanego przez Rotszylda na stanowisku „prezydenta francji”.  Wyciągnął on z szuflady koncepcję „Europy od Lizbony do Władywostoku”, a z nią potrzebę współpracy z Rosją w celu uratowania Unii przed konkurencją Chin i USA! Wygląda na to, że Rotszyld nie poinformował swego wychowanka o fakcie wejścia Ameryki w ostatnie stadium upadku, a UE w końcowy etap rozpadu pod naporem mas dzikich „emigrantów” (najeźdźców), których to sam Macron, wraz z Merkel sprowadzają do Europy. Zapewne „prezydent francji” nie wie też o silnym sojuszu Rosji i Chin wymierzonym w Zachód w ogólności, a Amerykę w szczególności. 
 
Nie lepiej wygląda sytuacja przywódcza w USA. Już w trakcie prezydentury Obamy zaczął się rozpad jej federalnych struktur. Nie uwidaczniało się to na zewnątrz, gdyż Obama był wystarczająco inteligentny, by maskować swoją „bezwładzę”. Prymitywny spekulant nieruchomości Trump nie jest w stanie tego ukryć. 
 
Obecnie w USA funkcjonują trzy ośrodki władzy: Biały Dom, Parlament (Kongres i Senat), oraz organizacje siłowe (Pentagon i różnorakie służby specjalne). Również wewnątrz wspomnianych ośrodków władzy toczą się walki poszczególnych instytucji i nieformalnych koterii.  Wiedzą o tym wszyscy poważni przywódcy niezależnych państw. Na niedawnej konferencji prasowej, rzeczniczka rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Maria Zacharowa, bez ogródek z przekąsem oświadczyła, że Ameryka spodziewa się wypełniana jej poleceń przez inne państwa. „My jako suwerenne państwo nie zamierzamy temu się podporządkować, tym bardziej, że waszyngtońskie polecenia zmieniają się diametralnie z dnia na dzień, w zależności od tego kto je artykułuje”.
 
Nikt ze światowych przywódców nie traktuje poważnie Trumpa, który „rządzi za pomocą tweetów”. Przy czym ich treść zmienia się diametralnie w zależności od tego, który z jego „doradców” w danym momencie znajduje się przy „prezydencie”, lub jakie to polecenie przywiózł właśnie z Izraela jego zięć Jared Kushner. 
 
Tu w charakterze dygresji pragnę nadmienić, że wspomniany Jared pochodzi z rodziny białoruskich żydów, którą od niemieckiej eksterminacji uratowali lokalni poczciwi Słowianie. Jak to trzeba dobrze się zastanowić komu się ratuje życie!
 
Władcy III RP osiągnęli już taki stopień skundlenia, że czołgają się dosłownie u stóp swych zagranicznych pryncypałów. W takiej pozycji trudno jest podnieść wzrok, by przekonać się, komu tak naprawdę zlizuje się pył z butów. Stąd też wynika ich uwielbienie „prezydenta’ Trumpa, którego „decyzje”, maja taką samą moc sprawczą, jak pisany przeze mnie w tej chwili artykuł.  Wypowiedzi tego lub innych błaznów światowej polityki analizowane są w Polsce z nabożnym skupieniem. Na ich podstawie tworzone są przez „polityków” (także tych z kanapowej opozycji) genialne strategie polityczne na następne polskie milenium. Każdy może sobie sam wykoncypować, jakie konsekwencje niesie to za sobą dla państwa i narodu! Zresztą być może, władcy nasi nie dbają w ogóle o to komu liżą stopy. Najważniejsze dla nich jest to, że uzyskują dzięki tej czynności wymierne korzyści dla siebie osobiście.
 
https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

    

KOMENTARZE

 • @ autor
  Panie Nowopolski,
  Jesli nazywa Pan Obame "inteligentny", to znaczy ze wg Pana kazdy napastnik jest "inteligentny" wobec swojej ofiary.
  Do tego prosze nie mieszac Prezydenta Trump'a z tymi dwoma oprychami. Zdjecie, ktore Pan tutaj wystawia, jest powielaniem lewicowej propagandy, ktora chce utozsamic Trumpa z najwiekszymi zboczencami tego swiata.
  Trump znal Epsteina, gdyz byli sasiadami, ale na dziwki na Wyspy Orgii nie latal. Bill Clinton byl tam 28 razy. Obama 7, ale ich Pan nie krytykuje. Bardzo wybiorcze!
 • @dr nowopolski 20:03:35
  Zdzich domaga się, dlaczego w tym w/w gronie nie ma tzw. ,,prawicowców" z pis-u, Kuchcińskiego - ogiera hipisa, narkomana, Terleckiego - hipisa, narkomana, ogierków w rodzaju Kurskiego, Czarneckiego, Gosiewskich Kaczńskiego i jego wielkiego przyjaciela Pawła Rabieja wielu innych.
 • @Zdzich 19:24:50
  Dzięki za „inteligentny” komentarz. Pozwala mi on zilustrować tak popularne u Polaków ideologiczne zaślepienie.

  Jak rozumiem, uważa się Pan za „prawicowca”, w związku z tym, każdy kto nie zgadza się z pańską wizją jest z definicji „lewakiem”. Nie będę z panem dyskutować, bo lepiej z mądrym zgubić, niż głupim znaleźć.
  Proszę tylko przyjąć do wiadomości, że inteligencja nie zależy od sumienia danej osoby. Dlatego zbrodniarze Obama i Clinton są o klasę inteligentniejsi od błazna (a także zbrodniarza tylko mniejszego – np. ataki rakietowe na Syrię) jakim jest Trump.

  A tytuł „lewaków” należy się w tej sytuacji administratorom Neona, gdyż to oni zamieścili tak pana irytujące zdjęcie! Szczerze mówiąc podziwiam ich cierpliwość! Ilu to głupców muszą oni codziennie tolerować! Ale zapewne są doskonale opłacani przez Putina!
 • @Wrzodak Z. 20:59:16
  o wyczynach ogiera łudząco podobnego do Niesiołowskiego też coś ostatnia cicho ... może dlatego sprawa pedofila łudząco podobnego do Kuchcińskiego taż jakoś cichnie :)
 • @Zdzich 19:24:50
  A Ty bilety na "Lolita Express" sprzedawałeś ?
 • @Wrzodak Z. 20:59:16
  Prawicowy z PiS ! Mój Boże, to tacy prawicowcy , jak ,, liberałowie,, z PO.
 • Piszesz o PO ?
  Piszesz cytat "Władcy III RP osiągnęli już taki stopień skundlenia, że czołgają się dosłownie u stóp swych zagranicznych pryncypałów..."
  Rozumiem iż masz na myśli Tuskopodobnych i ich rządy z PO i PSL - a to masz rację . Nie tylko się skundlili wobec Rosji i Niemiec ale wobec siebie także.
 • Marionetki muszą być posłuszne..
  Mafia tak dobiera marionetki by mieć na nie haka.
  Najłatwiej zdobyć haka na tle seksualnym podsyłając marionetkom możliwości realizacji swoich seksualnych fantazji... często ocierających się lub wprost będących zboczeniami..

  W świecie mafii by awansować na ważną marionetkę trzeba przejść nie tylko szkolenia nazwijmy to merytoryczne ale też przejść przez chrzest polegający na zboczonych orgiach seksualnych... to jest jak kaucja w rękach mafii..

  Ten mechanizm pokazuje jakimi metodami mafia zdobywa Świat..
  i pokazuje że te metody są skuteczne...(degeneracja moralna, przekupstwo, szantaż , zastraszanie, mordy wobec niepokornych...)

  I takiej "demokracji służą solidaruchy i w takie g..no wciągnęli cały Naród Polski.
 • Czy gdy te biedne porwane kiedyś ze swoich domów dzieci...
  dorastały i... kiedykolwiek opuszczały "hodowlę" Epsteina?
  Przecież te skrajnie zboczone, sadystyczne orgie, jak wiemy już filmów nagrywanych przez przeciwników politycznych, kończyły się nierzadko bestialskim sadystycznym morderstwem tych biednych dzieci...
  Przecież to są skończone bestie!
 • @Jan Paweł 07:43:38
  Tramp podobno wziął sobie jedną z nich na żonę ..jak pisze autor.
  Może były po odsłużeniu w burdelu jako już za stare dla pedofili ale ciągle jeszcze młode ...oddawane w "dobre ręce" do już prywatnego użytku tylko.

  Tak jak kiedy`s były szkoły dla panienek z dobrych domów...
  tak Epstein miał szkółkę dla panienek z niedobrych domów które wprowadzał w erotyczny świat "elyt".
 • @dr nowopolski 21:20:49
  Nie piszemy tutaj o inteligencji i, podobno, mamy unikać inwektyw. Tyle n.t. wyzywania mnie przez pana od „głupich” i „zaślepionych”.

  Jeśli to nie pan, to z pewnością nie znajdzie się w NEonie administrator, który się przyzna do wklejenia tego prowokującego zdjęcia. Z pewnością zrobił to lewak!
  Ale jeśli się znajdzie, to poprosimy panią Trzcińska o zestaw zdjeć paru kretynów w połączeniu ze zdjeciem tego administratora, który wkleił to żenujące zdjęcie nad pana artykułem. (Po raz pierwszy zobaczyłem ten paszkwil w CNN.)
  A zaraz pod tym nowym fotomontażem ja zobowiązuję się napisać artykuł n.t. polskich doktorantów.
  Zgoda?

  PS: Nie wiedziałem, że ochrania pan ISIS, ale to już pańska „inteligencja”.
 • @Tezeusz 06:12:36
  Muszę cię rozczarować,

  piszę o wszystkich kundlach, zdrajcach, zaprzańcach, sprzedawczykach, plugawych gnidach, wyskrobkach szatana, którzy od 1989r niszczą Polskę!

  Zaczynając od końca to:
  PiS, PO, SLD, PSL, AWS, ROAD, UD, itd, itd, itd.

  Resztę dośpiewaj sobie sam, bo zapewne jakiś kundli pominąłem!
 • @Zdzich 09:12:51
  Z czystej zyczliwości proponuj wizytę u psychiatry. To będzie dobrze spożytkowany czas, w przeciwieństwie do pisania "artykułu o doktorantach". Jakich to doktorantów miał pan konkretnie na myśli? Może doktorów?
 • @dr nowopolski 14:41:44
  Wizytę u psychiatry?
  To jest niezły pomysł.
  Właśnie zaproponowałam mu urlop zdrowotny...

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 15:14:18
  Wielu z tych "nowoczesnych polaków" po prostu ćpa i być może stąd ten bezsensowny bełkot. Ale ja ciągle oceniam drugich przez tradycyjny pryzmat, stąd ma rada.

  Również pozdrawiam
 • @dr nowopolski 14:41:44
  Najpierw wyraził pan bezpodstawną i szczerze mówiąc głupią opinię piszac że: „każdy kto nie zgadza się z pańską wizją jest z definicji „lewakiem”. Po czym wyzwał mnie pan od „głupich” i „zaślepionych”. Typowa zagrywka psychiatrów represyjnych ZSRR!
  Ref.: „ja ciągle oceniam drugich przez tradycyjny pryzmat” - dr nowopolski 03.09.2019 18:57:20
  Nie czekając długo, zaraz potem zaocznie zaproponował mi pan wizytę u psychiatry.
  Oczywiście, panu wolno rzucać tutaj wyzwiskami i obelgami; ale mi nie wolno dać się sprowokować, ani nawet stosownie odpowiedzieć na pana ataki pod groźbą „urlopu” spod klawiatury takich mięśniaków jak Słupianek i jej guru Ruszkiewicz. Oni maja „klucz” do Neonu, a ja go nie mam.

  Pozostaje mi tylko życzyć panu dobrej współpracy z w/w plus dr Ziemiński i dr Głogoczowski „Berkeley”. :))) Na psychiatrę już dla was za późno.
  Proletariusze NEonu, łączcie się!
 • Komu służą??
  https://t.co/F9lkqvDM1Q

  Polska chciała opodatkować koncerny z USA. Przyjechał Mike Pence i okazało się, że podatku nie będzie.
  .....
  Za to rośnie ZUS i 15% podatek od przesunięcia składek emerytalnych z OFE do IKE oraz podatki lokalne min. rolny..
 • @trojanka 09:45:19
  A PODATKI to marksistowski wynalazek. Paragraf 2 Manifestu Komunistycznego: "POSTEPOWE PODATKI".
 • @Zdzich 03:42:08
  "A PODATKI to marksistowski wynalazek. Paragraf 2 Manifestu Komunistycznego: "POSTEPOWE PODATKI".|

  Bzdura. Postępowe podatki były od zawsze. Bogatsi płacili więcej, a najbiedniejsi nic, bo nie mieli z czego.

  Wynalazkiem neoliberałów jest opodatkowywanie biednych, co prowadzi do ich wymierania.
 • @Pedant 08:51:51
  „Bogatsi płacili więcej, a najbiedniejsi nic, bo nie mieli z czego.”

  A zwłaszcza kiedy bogaty żyd pojawiał się u biednego w postaci urzędnika po, myto, lenno, czynsz, czesne, odsetki, lub podatek. Ewentualnie można było się oddać w niewolnictwo.

  Pierdoły pan piszesz!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031