Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Ach jakie nieszczęście! Jakie nieszczęście!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na pociechę dla zalatującej obornikiem śmietanki polskiego narodu z „prezydentem” Dudą i „premierem” Morawieckim na czele, zjawi się na szczęście wiceprezydent Mike Pence.

Nasz największy przyjaciel i opiekun Donald Trump nie przyjedzie do Warszawy! Jego obowiązki w stosunku do „niezastąpionego narodu świata” (indispensable nation) , jakim są Amerykanie, zmuszają go do pozostania w waszyngtońskim bunkrze przeciwatomowym i oglądania „przez satelitę” huraganu, który obruszył się na ten wspaniały kraj! A przecież gorące serca Polaków z drżeniem oczekiwały na ostatni etap stanu nirwany, jakiego ten „wielki naród w sercu europy” miał doświadczyć w postaci zniesienia amerykańskich wiz!
 
Na pociechę dla zalatującej obornikiem śmietanki polskiego narodu z „prezydentem” Dudą i „premierem” Morawieckim na czele, zjawi się na szczęście wiceprezydent Mike Pence. Będzie więc komu składać dowody poddaństwa i uwielbienia. 
 
No ale co mają począć zwykli „polscy patrioci”? 
Mogą co prawda radować się bezpieczeństwem pod amerykańską okupacją, mogą delektować się nowo nabytym „polskim kosmopolityzmem”, obserwując rosnące w postępie geometrycznym rzesze drogich nam gości z zagranicy, a zwłaszcza ich kolorowego segmentu, w którym to tak bardzo gustują „młode polskie patriotki”. Każdy „polski europejczyk” może sobie zafundować nawet mercedesa z małym przebiegiem, może szorować wychodki w dowolnie wybranym unijnym mieście, a „ambitne polskie panie” załapać się na pracę w dowolnym unijnym burdelu, …ale pozostaje jednak niedosyt szczęścia i „awansu cywilizacyjnego”. Niedosyt ten może jedynie ukoić zniesienie amerykańskich wiz! Dopiero wtedy będą tam mogły ruszyć prawdziwe hordy „polskich patriotów”! Dopiero wtedy nastąpi prawdziwy orgazm szczęścia w społeczeństwie III RP. 
 
Chcąc nie chcąc przysłuchując się w publicznych miejscach gorącym dyskusjom rodaków na ten najważniejszy temat, postanowiłem wybrać się z pielgrzymką do Warszawy, by przed amerykańską ambasadą postawić świeczkę z wotum błagalnym do samego czarta, by raczył spełnić te „patriotyczne” marzenia naszego wspaniałego społeczeństwa. Niech jadą kochani, niech sycą się dowoli dobrobytem, który szerzy się w tym imperium szatana, jak dżuma w średniowieczu! Na zdrowie!
https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

    

KOMENTARZE

 • Redakcja
  Do redakcji.
  Jak można tolerować na Neonie tak obrzydliwe teksty.
  Ja na waszym miejscu natychmiast bym je wykasował.
 • 5*
  Lud pislamistyczny rozczrowany...
  Pan i Władca nie przyjedzie a miał znów podnieść "prestiż" wstającej z kolan Polski.
  I jak tu żyć?...
 • @Oświat 18:25:21
  No widzisz? Nie ma Agnieszki, nie ma adevo to kto ma to zrobić?
 • @Autor
  5*

  Wizyta Pence'a, to tylko kurtuazja. Praktyką będzie wizyta Pompeo, który jest odpowiedzialny za złożenie raportu przed amerykanskim kongresem w kwestii wywiązywania się z nałożonych na Polskę danin, zwanych potocznie "roszczeniami".
 • 5*
  Tylko małe PIS'owskie sprostowanie: wizyta NIE ZOSTAŁA ODWOŁANA - tylko przełożona na: BLIŻEJ NIEOKREŚLONY CZAS :))
 • Trampek zabrał głos na temat Polskich reparacji wojennych od Helmutów:
  Donald Trump wypowiedział się na temat reparacji wojennych od Niemiec dla Polski za zniszczenia, jakie nasza ojczyzna poniosła w okresie II wojny światowej

  Przywódca uważa, że: TA SPRAWA GO NIE DOTYCZY !!!
  Prezydent Stanów Zjednoczonych pozostanie w tej kwestii neutralny
 • A Trump spokojnie pyka sobie w GOLFA
  "Monitoruję huragan Dorian i otrzymuję częste informacje i aktualizacje. Jest ważne, aby brać pod uwagę zalecenia waszych stanowych i lokalnych urzędników. To ekstremalnie niebezpieczna nawałnica, proszę przygotujcie się i bądźcie bezpieczni!" - napisał Donald Trump kilka godzin po przybyciu do Camp David.

  Jedna z amerykańskich dziennikarek, Elizabeth Landers napisała na Twitterze, że siedem minut po opublikowaniu tego wpisu, Trump miał wylądować na polu golfowym w Sterling.

  Prawdopodobnie prezydent zaczął dzień od wizyty na polu golfowym. "Trump miał być w ten weekend w Polsce. Powiedział, że odwołał podróż by monitorować huragan Dorian. Właśnie odleciał z Camp David na swoje pole golfowe w Wirginii" - napisał na Twitterze Jim Acosta z korespondent CNN z Białego Domu
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:36:51
  Czy Spirito lubi takie teksty gdzie w czambuł ubliża się Polakom?
 • o
  "
  Jeff Mason

  @jeffmason1
  .@realDonaldTrump, who canceled a planned trip to Poland this weekend in order to monitor #HurricaneDorian, has just arrived at his golf course in Virginia, the White House says.

  3 112
  16:18 - 31 sie 2019 "

  chyba z tłitera :)
  bez komentarza.
 • @Hades 19:00:37
  Prawdopodobnie prezydent zaczął dzień od wizyty na polu golfowym....

  Prawdopodobnie prezydent zaczął dzień śniadaniem, dwa jajka na twardo, kawa z mlekiem z Mac Donalda i frytki. Na deser jedna torebka z papkornem.
  Jak wieje, to nikt nie myśli o golfie, mister Jim Acosta winien o tym pamiętać.
 • @Hades 18:52:16
  No bo i go nie dotyczy. Sprawa reparacji jest sprawą dwustronną między Polską a Niemcami, i to my mamy sobie z nią radzić, a nie oczekiwać, że ktoś to będzie za nas załatwiał jakimiś oświadczeniami.
 • @Hades 18:46:52
  Na październik.
 • @Hades 19:00:37
  W sumie chłopu się nie dziwię. Lepiej pykać w golfa, niż oglądać Dudę i Kaczyńskiego. A do robienia Laski, to on ma naprawdę duży wybór. Ciekawe, czy Adrian popłakał się w koncie pałacu prezydenckiego na wieść, że Tata jednak nie przyleci?
 • @JimA 19:23:35
  https://c8.alamy.com/comp/J2NT3J/white-house-correspondents-association-president-jeff-mason-arrives-J2NT3J.jpg

  To ten facet co rozsiewa na temat Trumpa fake newsy?

  Reuters White House Correspondent Jeff Mason barred from Trump-Kim dinner
  Reuters White House Correspondent Jeff Mason describes his response to White House spokeswoman Sarah Sanders after being barred from covering a dinner Wednesday between President Donald Trump and North Korean leader Kim Jong Un. Mason and other wire service correspondents were reportedly excluded.....
 • @Oświat 19:18:45
  Panie Oświat,

  Panu się pokręciło w główce, kto to taki Polak. Jako Polak nie obrażam NIKOGO Z POLAKÓW, a jedynie kpię ze szmat nazywających się nie wiadomo dlaczego "polakami". Widocznie bardzo sie pan z nimi utożsamia, stąd te napady wścieklizny.

  PS
  Gratuluję też pojmowania wolności słowa, Zgodnie z najwyższymi zachodnimi standardami, można mówić wszystko, co jest akceptowane przez "władzę"! Nieprawdaż?!
 • @Oświat 19:18:45
  Nic tak nie boli jak prawda.
 • @Oświat 19:40:05
  Proszę Pana, być może to ten właśnie. Ale to co rozsiał znalazło się właśnie na interii :) Może spisek?
 • @Oświat 19:18:45
  Polskojęzyczne pieski to nie Polacy.
 • @dr nowopolski 19:50:50
  Dopiero wtedy nastąpi prawdziwy orgazm szczęścia w społeczeństwie III RP. ....

  nie obrażam NIKOGO Z POLAKÓW...

  Czyżby, panie nowopolski?
 • @Oświat 19:24:02
  When Dorian hits Florida, will Trump be:
  a) playing golf
  b) watching golf on TV
  c) watching Fox News
  d) watching TVN24
  e) rage-tweeting about something he saw on Fox News end TVN24
  f) rage - about something he saw on Neon24.pl
  g) all of the above

  8-)))))
  pzdr
 • @Husky 20:05:07
  poprawna odpowiedź: g. :)
 • @JimA 20:12:44
  Bingo z naciskiem na f
  8-)))))
 • @Oświat 18:25:21
  prawda zwykle boli i nie spełnia oczekiwań ...
 • @zbig71 19:51:10
  Prawda jest taka, że wizyta Trumpa w Polsce nie była ważna ani dla niego ani dla nas.
  Natomiast jej odwołanie jest ważne dla tych wszystkich co chcą z tego zrobić niewiadomo jak ważne wydarzenie.

  Liście z drzew spadają i trzeba je sprzątać.
  To jest ważniejsze

  A wizy dla Polaków?
  Trzydzieści lat temu miały znaczenie bo dolar miał ogromną przebitkę w stosunku do złotówki, obecnie to już historia a sama wiza dziś jest gu.. warta.
  Nie zwracają się koszty podróży, więc po co jechać.
 • @kula Lis 68 19:25:53
  "No bo i go nie dotyczy"
  Tylko szkoda że "447" już DOTYCZY - i w tym kontekście należy to porównywać
 • @Oświat 19:24:02
  "Jak wieje, to nikt nie myśli o golfie, mister Jim Acosta winien o tym pamiętać"

  Nie chodzi o wiatr tylko o OLANIE Polaków i PIS'u

  - Jim Acosta
  - Jeff Mason
  - Elizabeth Landers
  - i masa innych wie mniej a w zasadzie KŁAMIE i tylko OŚWIAT zna prawdę
 • @Oświat 20:26:03
  Wizyta Trampa już nie jest ważna dla Trampa. On już w obszarze nad Wisłą wszystko załatwił. Wezwał belwederskiego prezydenta Dudę do siebie w Czerwcu i sprzedał mu wszystko co chciał a ten wszystko , kłaniając się w pas kupił na pniu. Wizytą Trampa PiS owski rząd chciał podbić sobie słupki wyborcze, oraz ogłosić swój kolejny sukces na arenie międzynarodowej.
 • @kula Lis 68 19:25:53
  Kurła ich nic nie dotyczy , ani Teheran ,ani Jałta ani Gibraltar . Pies tych gamoni trącał . Salut .
 • golf czy Gulf?
  No to macie coś na uciechę.

  Odkąd Donald Trump objął władzę nieco ponad dwa lata temu, pola golfowe odwiedził już 164 razy. Na swoich polach - posiada ich 14 - przyjmuje zagranicznych przywódców. W golfa gra w czasie wolnym, w czasie pracy, a nawet w Białym Domu, gdzie zainstalował sobie specjalny symulator. Jego miłość do gry nie przeszkadza mu jednak w nagminnym oszukiwaniu.

  Tak przynajmniej twierdzi Rick Reilly, autor książki "Commander in Cheat: How Golf Explains Trump” ("Dowódca-oszust. Jak golf tłumaczy Trumpa").

  "Powiedzieć, że Donald Trump oszukuje to jak powiedzieć, że Michael Phelps pływa. Oszukuje na najwyższym poziomie. Oszukuje, kiedy ludzie patrzą i kiedy nie patrzą. Oszukuje, bo tak właśnie gra w golfa. Jeśli grasz z nim w golfa, bądź pewny, że będzie oszukiwał" - pisze autor cytowany przez tabloid "New York Post".

  Jutro muszę zgrabić liście przed garażem, a w poniedziałek wnuczek do szkoły.
  A wy się dalej zajmujcie Trumpem.
 • @Oświat 22:01:45
  :))) Salut .
 • Ileż to czasu można patrzeć na większości rodaków głupotę?
  Osobiście rozumiem pobudki autora do napisania takiego postu. Nie raz pisałem o idiotyzmie podlizywania się USA oraz tegoż tworu gloryfikacji.
  To kraj który nie zna sentymentów ani życzliwości. Kiedy będzie wygodnie zdradzi każdego. To jest jego naturalność i specyfika.
  Na noizz.pl ukazał się artykuł pod którym stanowczo się podpisuje.
  Ten kto to pisał naprawdę zna kraj i jego realia. Każdy Polak powinien to przeczytać aby spróbować wyleczyć się z choroby naiwności.

  "Stany Zjednoczone to najbogatszy kraj trzeciego świata. Z wizami czy bez, Ameryka nie jest już dla nas rajem."

  "...Stany Zjednoczone z naszej, europejskiej perspektywy, to kraj, w którym wszyscy są freelancerami na śmieciówkach: bez urlopów, z kiepskim ubezpieczeniem, albo w ogóle bez ubezpieczenia, z bardzo niską – w stosunku do kosztów życia – płacą minimalną. I tak jak w przypadku freelancerów, są tacy, którzy sobie świetnie radzą i mogą wyrwać od pracodawców ubezpieczenie, płatne wakacje, a jeżeli nie je, to chociaż taką wypłatę, która pozwala im się nie martwić o przetrwanie. Reszta żyje z ciężką chmurą niepewności nad głową czekając na kolejne gradobicie, które wstrząśnie ich życiem."
  (noizz.pl)
  Taka jest prawdziwa Ameryka i żaden Hollywood tego nie zmieni.
 • @ Autor - 5*
  DK
  __________

  "Na pociechę dla zalatującej obornikiem śmietanki polskiego narodu z „prezydentem” Dudą i „premierem” Morawieckim na czele"

  "śmietanki polskiego narodu" - nie podoba mi się to określenie, zresztą jest niezgodne ze stanem faktycznym. Morawiecki jest Żydem, Duda - nie wiem jakie ma pochodzenie, ale jego filosemityzm wyklucza go z polskiego słowiańskiego narodu.

  Zamiast rzeczownika "śmietanka" proponuję inny, "szumowiny" - tak można toto nazwać. Są to szumowiny międzynarodowej społeczności jaka wyłoniła się z rozlewającego się po polskiej ziemi po 1990r. syjonistycznego szamba.
 • "Dorian" to Zmodyfikowany przez Inżynierów na Usługach Globalistów Huragan
  .

  "Nowy Światowy Porządek Kapitalizm Katastrof"

  https://www.youtube.com/watch?v=-K1AtVpGjDM

  https://beforeitsnews.com/weather/2019/08/dorian-is-an-engoneered-hurricane-mike-morales-2447214.html

  http://beforeitsnews.com/contributor/upload/10958/images/Dorian%20an%20Engineered%20Hurricane.jpg


  https://i.ytimg.com/vi/IUdjgDjzF9I/maxresdefault.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @Oświat 18:25:21
  "Jak można tolerować na Neonie tak obrzydliwe teksty.
  Ja na waszym miejscu natychmiast bym je wykasował.
  "
  Tylko wtedy Neon byłby tylko propagandową tubą jednej opcji politycznej.
  A Neon ma ambicje być forum wszystkich Polaków z całym ich zróżnicowanym wachlarzem poglądów.

  Jak widzisz ty do demokracji jeszcze nie dorosłeś...
  Neon jest demokratyczny, otwarty na dyskusje.. na różnych Polaków.
  .. w tym na takich jak ty.
 • @kula Lis 68 19:25:53
  ale reparacje dla żydów już zdaniem Trampa nie są dwustronną sprawą Polski i żydów.
  Tramp tu pokazuje ze USA to państwo żydowskie.
 • @Oscar 08:57:46
  Nie tobie oceniać czy ja do demokracji dorosłem czy nie.
  Po drugie są Polacy i obywatele polscy, a tym ostatnim Polaków i Polski opluwać nie wolno.
  Czas byś pojął, że takie teksty jak ten zamieszczony przez autora szkalują także ciebie i mnie ,a to w najwyższym stopniu mnie oburza.
 • @Oświat 09:31:19
  Ja tam mam świadomość ze nasz patriotyzm jest czasem garbaty a czasem szczerbaty. Tak już mamy... i starają się o to nasi wrogowie...
  KK wciska że patriotyzm może być tylko katolicki,
  mafia żydowska wciska że patriotyzm może być tylko multikulti i LGBT,
  Niemcy )ich agentura) wciskają że patriotyzm to zbliżenie ziem zachodnich z Niemcami aż do pełnej asymilacji w ramach IV Rzeszy..
  a KK, Mafia i Banderowcy wciskają że patriotyzm to nienawiść do Ruskich.

  a to wszystko g...no nie patriotyzmy to tylko urabianie pożytecznych idiotów by łatwiej podbić i zagrabić Polskę.

  Polski patriotyzm to kult kultury Polskiej (nie żydowskiej , watykańskiej czy niemieckiej) to budowanie gospodarki Polskiej w interesie Narodu Polskiego,
  to krzewienie prawdy historycznej o trudnych losach Narodu Polskiego ale nie prawdy pokolorowanej, lukrowanej czyli g..no prawdy ale prawdy obiektywnej surowej czasem trudnej do przełknięcia.

  A taki patriotyzm w Polsce jest zwalczany przez wrogów Narodu Polskiego (mafia żydowska, KK, Niemcy, banderowcy..).
 • Autor.
  Krótkie pytanie: obwąchaj dobrze siebie i napisz, czym zalatujesz!!! Obrażanie czołowych polityków naszego Państwa , dowodzi, że nie ma już żadnych hamulców ani ograniczeń w pisaniu BZDUR i obrażliwych tekstów!
  Pan Opara, patriota , któryz załozył ten portal, pewnie codziennie łapie się za głowę, widząc , co zrobiono z jego dzieckiem i ile tu wylewa się pomyj na patriotów i ludzi, którzy podjęli się ciężkiej pracy, aby nasz kraj podnieść na wyższy poziom!!! Dal takich, jak ty i reszty lewaków i liberałów nie ma granic w wylewaniu pomyj i merytoryczne argumenty zamieniliście na plucie jadem i obrażanie Polaków!!!Psy sczekają a karawana idzie dalej i będzie szła do skutku!!!
 • @zibi 11:56:42
  Sprawdź co oznaczają określenia : lewak i liberał. Bo piszesz straszne głupoty.
 • @zbig71 14:02:34
  I co, zabolała prawda???
 • @Rzeczpospolita 23:03:06
  Duda to szabesgoj. Maż żydowskiego miotu z "matki polki" i żyda. Dlatego ten osobnik o mentalności i wyglądzie galicyjskiego parobka, stał się "prezydentem najjaśniejszej rzeczpospolitej"!


  A "zalatująca łajnem śmietanka"= "najplugawszym szumowinom" w konwencji tego artykułu!
 • "co oznaczają określenia lewak i liberał" Cisza Przed Burzą. DORIAN. David. Lew Judasza. Czas jest krótki. Babylon USA. WW!!!(3)
  https://www.youtube.com/watch?v=g9KK20R25iM  RZĄDZENIE ŚWIATEM alfa-betem - gość specjalny

  https://www.youtube.com/watch?v=ZSfctCTx1f8&feature=youtu.be  Aby zobaczyć i zrozumieć, KTO i JAK RZĄDZI CAŁYM ŚWIATEM,

  naciśnij na obrazek (powiększ go) przyjżyj się UWAŻNIE postaciom z

  góry do dołu i Z LEWA do PRAWA !


  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2019/02/Syjonizm-w-historii-Egiptu.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:59:22
  Pisz ruszkiewicz po rusku, to wtedy maska opadnie!!!
 • @zibi 19:49:27
  Za długo nie byłeś na urlopie?
 • @Stara Baba 22:50:29
  W punkt!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031