Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Folksdojcze, Targowiczanie i Szabesgoje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zachodni władcy są poważnie pokręconymi ludźmi, którzy wierzą, że demokracja polega na tym by ludzie głosowali tak jak oni im każą.

W debacie politycznej na temat wypowiedzi Pana Brauna, że nie należy wysyłać folksdojczów za granicę do Brukseli, jeden z jej uczestników dotknął sedna sprawy stwierdzając, że dla niego Bruksela to nie zagranica. W tym tkwi cały problem, że przygniatająca większość polskojęzycznych obywateli Unii, tak właśnie uważa. W oczach zmarginalizowanej mniejszości są oni właśnie folksdojczami. Co prawda obecnie dzierży władzę w Warszawie “opcja patriotyczna” pod nazwą PiS, ale dla niej bardziej by pasowało określenie „szabesgoj”.
 
Miast jednak żonglowania różnymi określeniami, należałoby nazwać ich wszystkich po imieniu: folksdojczów – polskojęzycznymi renegatami wysługującym się Niemcom, targowiczan – polskojęzycznych renegatów wysługujących się Rosji i tych najgroźniejszych, szabesgojów – polskojęzycznych renegatów wysługujących się żydom. Reasumując, polski problem tkwi w tym, że tylu jest wśród Polaków renegatów. Dlatego należy myśleć nad możliwościami usunięcia przyczyny zła, a nie jego skutków. 
 
Dla przykładu, problemem nie jest amerykańska „ustawa 447”, tylko kolonialny status III RP. Gdyby Polska była suwerennym państwem, to nikogo nie obchodziłyby ustawy promulgowane przez obce państwo (USA). Amerykańskim żydom nie przychodzi do głowy konstruowanie podobnej ustawy wymierzonej np. w Chiny, bo wywołałaby ona wśród Chińczyków jedynie uśmiech politowania. 
Również tak reklamowane wybory do tzw. „parlamentu europejskiego” nie mają najmniejszego znaczenia, poza akceptacją przez wyborców formalnej zależności III RP od struktur unijnego superpaństwa. Parlament Europejski pozbawiony jest jakichkolwiek praktycznych uprawnień, a gdyby je posiadał to nie odbywałby się do niego wybory. 
 
W najnowszym artykule traktującym o brexicie (https://russia-insider.com/en/politics/eu-bank-lords-making-brexit-so-torturous-no-country-ever-dares-leave-eu-again/ri27069), amerykański analityk tak charakteryzuje UE i jej sławetną demokrację (cytuję angielski oryginał z wolnym  tłumaczeniem na język polski) :
Western power players are seriously warped people, people who believe that democracy means voting how they tell you to vote. 
Totalitarian EU bureaucrats don’t just want to punish Britain for leaving the EU, they want to make the process so complicated and torturous that no other European nation will ever even contemplate leaving the EU again. The EU is a fundamentally anti-democratic institution after all, and always has been. 
The British people should have been prepared to play hardball. They should have been ready to shut the borders down, to shock their own economy for the sake of negotiating leverage.
Did they really think EU[SSR] bankster sociopaths like Guy Verhofstadt and Donald Tusk were going to make it that easy?
The UK Government is basically a Cultural Marxist puppet government controlled by banksters and oligarchs.  
The truth is, you can’t reason with oligarch-puppets, which is why EU oligarch-puppets have never tried to reason with UK oligarch-puppets. You must hit oligarchs and corporations in their purses to change the conduct and negotiating positions of their puppets.”
 


Zachodni władcy są poważnie pokręconymi ludźmi, którzy wierzą, że demokracja polega na tym by ludzie głosowali tak jak oni im każą. Totalitarni unijni biurokraci, nie tylko chcą ukarać Brytanię za brexit, ale zrobić cały proces tak skomplikowanym i bolesnym, by żaden inny naród unijny nie odważył się nawet kontemplować wyjścia z UE. Unia jest fundamentalnie antydemokratyczną instytucją i zawsze nią była. Brytyjczycy powinni być przygotowani na ostrą walkę, na zamknięcie granic, a nawet pozwolić na szok gospodarczy w celu uzyskania przewagi negocjacyjnej. Czy Brytyjczycy naprawdę myśleli, że banksterzy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, socjopaci w osobach Guya Verhofstadta i Donalda Tuska ułatwią im proces wyjścia? Rząd brytyjski jest marksistowską marionetkową administracją kontrolowaną przez banksterów i oligarchów. Nie można negocjować z marionetkami i to jest przyczyna, dla której unijne marionetki oligarchów nawet nie próbowały negocjacji z brytyjskimi marionetkami oligarchów. Należy ostro uderzyć oligarchów i korporacje po kieszeni, tak by nakazały swym marionetkom prowadzić autentyczny dialog między sobą.” 

Folksdojcz, Targowiczanin i Szabas Goj w jednej osobie

Folksdojcz, Tagrowiczanin i Szabesgoj w jednej osobie

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • Z życia wzięte, czyli dojarze i dojarki.
  - no i słuchajże no becia, co masz dalej zamiar robić w tej polityce, bo już sama sobie nadawałaś tych nagród od tej pracy, której ja prawdę mówiąc nie widziałem a wiesz, że ludzie we wiosce na mszy trochę cię i mnie wytykali podśmiechując się
  - oj ty edziu kochany, ja tymi nagrodami to szykowałam się na wyższe piętro naszej wiejskiej stopy jewrejskiej, jak spadać to na wyższy piedestał albo większe korytko świniowe, wiesz już, że bardach jewrejski trzyma się tylko dzięki nam posłom, nic nie możemy ale głosujemy tak jak chce rada, a czy ona chce dla nas źle ?
  - oj becia ty to masz łeb do interesa, nie na darmo ty w tych usach byłaś, a propos w jakim języku były tam te wykłady ?
 • Ustalenie pojęć
  .
  czym jest III RP ? "kolonialny status III RP"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  Czym jest PEU ? "Parlament Europejski pozbawiony jest jakichkolwiek praktycznych uprawnień,"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  UE nawet nie udaje, że jest jakąś demokracją, prof. Schachtschneider określa tę strukturę jako tyranię, w gruncie rzeczy istotnią tą samą tyranią jaką była republika rad w Rosji.

  Czym jest UE ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#UE

  przy czym ta struktura, która w tyrański sposób jest zarządzana przez wyznaczonych przez MWF (autor wymienia: "banksterów i oligarchów") komisarzy tzw. KE (urząd komisarzy został wymślony po rewolucji w Rosji) i członków rządów krajów (Rada Uni Europejskiej). To pozwala MWF na łatwe sterwoanie tymi kadrami.

  MWF wymaga swobody przemieszczani elementów o znaczeniu gospodarczym, tzw. 4 swobody UE

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Wolno

  co pozwala MWF na dowolne przemieszczanie tych elementów zgodnie z potrzebami interesów, Wielu widzi w tym błędnie swobody dla ludności UE, absoluna bzdura, te swobody są wyłącznie dla MWF.

  Jeszcze wyjaśnimy tak często nadużywany i to błędnie termin "demokracja"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  Sam Brexit ma wiele atrybutów operacji dywersyjnej USA, które chcą za wszelką cenę utrudnić przejęcie funkcji imperialnych przez UE po upadku USA, które jest coraz bliższy. O innych operacjach takiej dywersji już wspominano, patrz "kordon sanitarny"

  - http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567
 • WPS
  A propos tego kogo "wysyłamy", a dokładniej, kto pcha się do UEkoryta:

  Z wolnością( polityczną, gospodarczą, obyczajową) w wydaniu JKM, to taka sama ściema, jak z jego partią Wolność ( której plakaty bezprawnie ciągle za plecami prezesa w tle jego eventów politycznych).

  JKM nabiera na swoją "wolność" co mniej rozgarniętych Polaków od 30 lat ( najczęściej młode pacholęta polityczne; kilka lat temu takie sakciarsko wolnościowe dziewczę niemal mnie nie zamordowało, jak starałem się je oświecić, czym jest UPR i JKM). Obecny JKM, to bankrut polityczny i finansowy strach także zagląda mu do oczu po wyroku sądowym:

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/sad-partia-korwina-nie-istnieje-ministerstwo-zablokowalo-subwencje/s8kn8g3

  „Nikt poważny nie będzie tworzył koalicji z człowiekiem, który przez cztery lata nie potrafił zarejestrować partii, a przez ponad dwa lata używał nazwy „Wolność” dla partii KORWiN, choć zakazał mu tego sąd” – tak o problemach Janusza Korwin-Mikkego wypowiedział się na łamach Fakt.pl Robert Oleszczak, były członek zarządu ugrupowania.

  więcej:https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/591096,partia-korwina-przestaje-istniec-ministerstwo-finansow-subwencje.html

  A wszystko zaczęło się tak:
  https://www.facebook.com/jkm.wolnosc/posts/764173936992635/

  Sprawny hochsztapler JKM wskoczył obecnie na tratwę ratunkową i udaje narodowca-patriotę-antysystemowca w nowych dekoracjach tzw. Konfederacji. Cel jeden: dostać się do UEkoryta i jeszcze trochę podryfować w polskiej mgle politycznej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031