Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Obraz Zachodu, Europy i III RP w oczach analityków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przerwa w atakach na Wenezuelę, skompensowana została demonstracją siły militarnej w zatoce Perskiej.

Globalna agresja Imperium zaostrza się z każdym dniem. Przerwa w atakach na Wenezuelę, skompensowana została demonstracją siły militarnej w zatoce Perskiej i groźbami pod adresem Iranu ( https://news.antiwar.com/2019/05/13/trump-iran-will-suffer-greatly-if-it-tries-anything/). Eskalacji uległa też wojna handlowa z Chinami (https://news.antiwar.com/2019/05/13/stocks-plummet-as-trumps-trade-war-with-china-worsens/), przynosząc coraz to większe szkody gospodarce amerykańskiej, a w szczególności jej rolnictwu. Jak zawsze absurdalna propaganda zachodnich mediów tym razem oskarża Chiny o „kradzież” amerykańskich technologii, choć od lat jest powszechnie znany zwyczaj masowego przenoszenia zakładów produkcyjnych do tego kraju. Któż by się jednak przejmował tymi faktami. Zachodnia opinia publiczna wierzy w każde słowo swych korporacyjnych mediów. Wydawałoby się, że już bardziej nie da się ogłupić ludzi, a tu każdy dzień pokazuje coś zupełnie odwrotnego. 
 
Najbardziej jednak niepokojący jest fakt, że Zachodnim Imperium Zła administrują psychopaci pozbawieni krzty rozumu. Cytat zhttps://thesaker.is/a-week-in-the-life-of-the-empire/:
The world is now ruled by a most dangerous gang of ignorant thugs who are very rapidly losing their grip on our planet and who is simply neither intellectually equipped to understand, nor deal with this very complex and rapidly changing situation.
When I think that Trump has the authority to press the nuclear button I feel terrified.  I also realize that the survival of the human species will depend on Putin and Xi and their ability to gradually disarm or neutralize the US threat without triggering a nuclear war.
These are truly terrifying times.  If you are not terrified, then you are delusional.”
Co w skrótowym tłumaczeniu wykłada się następująco:
„Świat jest obecnie rządzony przez grupę niezwykle niebezpiecznych bandytów, którzy coraz szybciej tracą kontrolę na wypadkami, a nie są intelektualnie przysposobieni do ich pojmowania oraz ich mitygowania.
Przeraża mnie świadomość, że Trump ma kontrolę nad nuklearnym guzikiem. Zdaję sobie również sprawę, że przetrwanie ludzkości zależy od Putina i Xi, oraz ich umiejętności stopniowego rozbrojenia i neutralizacji Stanów, bez spowodowania wybuchu wojny nuklearnej.
To są doprawdy przerażające czasy i ten kto tego nie pojmuje żyje w urojeniu”.
 
Truizmem jest stwierdzenie, że nie pojmuje tego, nie interesuje się tym i nie przejmuje się tym przygniatająca większość zachodniego społeczeństwa.   Stwierdzenie to nie dotyczy tylko Stanów i Unii, ale rozciąga się na inne sąsiednie regiony. 
 
Odwiedzający często Ukrainę, irlandzki blogger nie może pojąć, jak mieszkańcy tego kraju mogli ponownie wybrać żyda na prezydenta, dopatrując się w tym biologicznych przyczyn, cytat zhttps://irishsavant.blogspot.com/2019/04/whats-problem-with-ukrainians.html:
So could it be that today's Ukrainians, deprived of the genetic endowment of the intellectual elites exterminated in the thirties, have become dysgenically mutilated unthinking serfs, hewers of wood and drawers of water, easily manipulated by their (((overlords)))?”. Cowykłada się nastepująco:
„Czyżby więc Ukraińcy pozbawieni genetycznych wartości swych wymordowanych w latach trzydziestych intelektualnych elit zostali sprowadzeni do poziomu bezmyślnych niewolników?”
 
Analogiczne pytanie można by postawić w odniesieniu do dzisiejszych obywateli III RP, w kontekście wieków emigracji oraz eksterminacji najwartościowszych przedstawicieli Polskiego Narodu. Ich obecną kondycję w najnowszym artykule tak ocenia amerykański analityk (https://www.strategic-culture.org/news/2019/05/11/a-counter-vision-for-poland/):
The West itself has abandoned Christianity and is turning into a multinational Sodom and Gomorrah. It seems more and more with time that Brussels/Washington have basically occupied Poland. The EU uses Poland and other countries out east as a Balto-Slavic Africa to brain drain and take migrant laborers from. The US needs Poland mostly as a meat shield against a Russian attack. The nation gets no respect from Paris, Berlin or London, and may only be in the EU (along with other Slavic countries) simply so the Russians cannot have it.
 
Co tłumaczy się następująco:„Zachód odrzucił chrześcijaństwo i zamienia się w międzynarodową Sodomę i Gomorę. W miarę upływu czasu widać coraz bardziej, że Bruksela/Waszyngton okupują Polskę. Unia używa Polski i innych krajów wschodnich jako Bałto-Słowiańskiej Afryki; źródła taniej siły roboczej i kopalni intelektu. Stany potrzebują Polski jako osłony przed rosyjskimi atakami. Wspomniane państwa nie są poważane traktowane przez Paryż, Berlin czy Londyn i są członkami UE tylko dlatego by zneutralizować tam rosyjskie wpływy”.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • Rozbicie Układu Warszawskiego i RWPG było przejściem z tzw zimnej wojny do...
  podstepnej wojny podjazdowej z tym tylko, że nie czołgami i bombami atomowymi (bo co by po tym pozostało) tylko "Solidarnością".

  Taka wojna wystawiła na tacy całe kraje bez niepotrzebnych zniszczeń z całymi ich potencjałami gospodarczymi i... nieprzebranymi bogactwami naturalnymi do rabunkowej eksploatacji...

  Viva la "Solidarity"...

  Z tym tylko, że Pan Bóg ma już tego wszystkiego dosyć...
 • UE to anty Narodowy twór mafii żydowskiej.
  Co zrobiła UE z Państwami Narodowymi takimi jak Francja, Niemcy, Szwecja, Dania...reszta członków tzw starej UE.
  Te państwa straciły swoją Narodową tożsamość,
  Dzisiaj te państwa to zbieranina hołoty z całego świata.

  Żal patrzeć na francuskie filmy gdzie biały aktor to wyjątek.
  Niemców w Niemczech już prawie nie ma.
  W Szwecji Szwedzi boją się wychodzić na ulicę.

  A ukryta w tej anty Narodowej mieszance mafia żydowska rządzi poprzez dzielenie tej ludzkiej zbieraniny.

  Moim zdaniem ta "koncepcja" anty Narodowa to koncepcja globalnej mafii żydowskiej. To talmudyczna koncepcja zmierzająca do tego by tyko jeden Naród był Narodem a całą reszta to bez narodowa, bezideowa zbieranina (goji) sterowana poprzez żydowską propagandę.
  Tu warto dodać że taki Izrael jest państwem skrajnie Narodowym a nawet rasistowskim czyli dokładnie odwrotnie niż mafia wymusza na innych zainfekowanych (podbitych) Narodach.
 • @Jan Paweł 07:49:39
  więc gdy słyszę jeszcze w dzisiejszych czasach, że ktoś chlubi się tym, że był opozycjonistą, Solidarnościowcem, KPN-owce, NZS-owcem itd, to szlag mnie trafia...

  Gdy po Ślubach Jasnogórskich do władzy doszli Polacy a odsunięci NKWD-owcy (niestety część z nich pozostała w PZPR) utworzyli tzw opozycję krytą i wspomaganą przez tych NKWD-owców którzy pozostali w PZPR i słuchający Wolnej Europy Polacy przyłączyli się do tych NKWD-owców i teraz się jeszcze tym chlubią, to szlag mnie trafia.
 • @Oscar 07:53:12
  Niemcy, Szwedzi itd dostają teraz "nagrodę" od Lutra za ten swój protestantyzm
 • Apel do KONFEDERACJI !
  Bierzcie ulotki w ręce i wychodźcie na ulice do ludzi !!!!! bo ludzie w swej masie nic nie wiedzą o 300 mld dol haraczu nałożonego na Polskę przez żydowska mafie holokaustu !

  Od kilku dni jak spotkam znajomych to pytam ich czy wiedzą coś na temat 300 mld haraczu nałożonego przez mafie żydowską na Polskę i co widziałem w ich oczach ? widziałem wielkie oczy i niedowierzanie ! no przecież nic w TV nie było mówione odpowiadali mi !!!

  WNIOSEK ? jest jeden ! taktyka żydowskiej mafii TV zamilczania bardzo bardzo jest skuteczna !!!! bo zapracowane wyborcy w swej masie oglądają wyłącznie dzienniki żydowskich gadzinówek !!! i jak sie nie ruszycie do ludzi to MARNIE TO WIDZĘ !!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • "Obraz Zachodu, Europy i III RP w oczach analityków"
  -----------------------
  Wszelkie analizowanie problemu bez dostrzegania w tym dzieci diabła i ich roli w wyniszczaniu wcześniejszych, wielkich cywilizacji - a teraz wyniszczają właśnie naszą - jest psu na budę.
  Kiedy Izrael będzie wielki?
  Ano wtedy - kiedy wszyscy więksi od niego staną się mniejszymi lub nie będzie ich wcale.
  Wniosek?
  Omawiany problem - to jednostronna (na razie) walka czarciego pomiotu z ludźmi stworzonymi przez Boga. Cel - to upodlenie ludzi i sprowadzenie ich poniżej zwierząt - bo w ten sposób Szatan walczy z Bogiem. Dzięki temu - Szatan powie potem Bogu - z tym stworzeniem człowieka - to Ci tak do końca nie wyszło.
  Na koniec Jezus Chrystus przybył na Ziemię także po to aby nauczyć ludzi - jak mają postępować z dziećmi diabła aby nie zostać ich odchodami. Jezus Chrystus czeka aby ludzie o powyższym - sobie przypomnieli - i odtworzyli na nowo Jego nauczanie - to nieprzenicowane nauczanie przez dzieci diabła pod siebie - co to w tym przenicowanym nauczaniu drugi policzek trzeba nadstawić pod kosmatą łapę wspomnianego - dziecka diabła.
 • Do @Arjanek 08:21:09
  Powiadasz zaniżać Frekwencje ! i co ? odpowiem ci nic to nam Polakom nie da !!! bo ostanie wybory do EU frekwencja była 21 % ! i co myślisz ktoś z żydowskiej mafii w Polsce się tym przejął ? spytam ciebie prowokator żydowski jesteś czy totalny głąb ?

  Apel do Polaków ! głosujemy na KONFEDERACJE masowo !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • NAJWIEKSZA ZBRODNIA ORBANA - ODRZUCENIE ,,EUROPEJSKICH WARRTOSCI I BEZWARUNKOWEGO ZŁUZENIA DIABLU,,
  Nieopisana zbrodnia V. Orbána [ Tłumaczenie automatyczne orgnalny link w tekscie pobrany ze strony kodluch .wordpres.com]


  Niektórzy ludzie wydają się, że nigdy nie uczą się grać w tę grę. Na szczycie listy w Unii Europejskiej są dziś Węgry i jej uparty premier Viktor Orbán. Po prostu nie wydaje się, żeby to zrozumiał. Nie rozumie, że bronienie suwerennych praw obywateli i narodu nie jest „europejskie”. Bez względu na to, jak bezimienni technokraci UE krążyli wokół wątpliwego prezydenta Luksemburga, Jeana-Claude'a Junckera, próbują edukować Orbána i jego rząd, wydaje się, że go nie rozumie.

  Miniony rok był trudny dla poprawności politycznej Supremos w Brukseli. Najpierw pan Orbán nalegał na przeprowadzenie krajowego referendum. Jak antyeuropejski! Pozwolenie obywatelom na głosowanie w sprawach mających wpływ na ich życie w ich własnych krajach! Co za niebezpieczny pomysł, jeśli się kiedykolwiek rozprzestrzeni. Następna rzecz, o której wiesz, że kobiety mogą wymagać prawdziwej równości i być traktowanym poważnie jako istoty ludzkie. Przerażenie!

  W październiku 2016 r. Rząd Viktora Orbána zorganizował referendum, w którym zdecydował, czy pozwolić bezimiennej, niewybieralnej Komisji Europejskiej prezydenta Jeana-Claude'a Junckera (lub jego następców) na dyktowanie liczby uchodźców z Afryki Północnej, a Węgry na Bliskim Wschodzie zostaną zmuszone do przyjęcia, w tym płacić za i więcej. Węgierscy wyborcy głosowali ponad 98% w porozumieniu z premierem, że Bruksela nie powinna mieć takiego prawa.

  W rzeczywistości to Niemcy i Francja we wrześniu 2015 r. Przekonały przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude'a Junckera do skorzystania z głosowania „kwalifikowaną większością głosów”, co jest chytrym krokiem w ramach traktatu lizbońskiego UE, aby przeforsować decyzje mocniejszych państw przeciwko życzy sobie mniejszy członek UE. Zamiast praktyki UE polegającej na jednomyślności przy podejmowaniu decyzji w tak delikatnych sprawach, jak przymusowe przyjmowanie uchodźców, Niemcy i Francja wymusiły na planie relokacji 120 000 uchodźców głosowaniem kwalifikowaną większością głosów w obszarze, w którym nie ma ona uprawnień prawnych do działania zgodnie z prawem UE uczeni .

  Na szczęście Bruksela mogła zignorować głosowanie w węgierskim referendum w sprawie kwestii technicznych, które głosowało prawie 50% uprawnionych do głosowania. Sojusznicze organizacje pozarządowe i ich sojusznicy na Węgrzech przeprowadzili przed głosowaniem masową kampanię bojkotową. „Cóż! Było blisko. Demokracja prawie złapała nas w akcie . ”

  I żeby mieć pewność, że nikt w reszcie UE nie będzie podejrzliwy, że na Węgrzech deptane są podstawowe prawa demokratyczne, antynacjonalistyczne media unijne głównego nurtu rzuciły bezlitosny atak oszczerstwa na Orbána, nawet ośmielając się poprosić popularnego głosować.

  Przejrzystość uczelni?

  Następnie ten irytujący sprawca Orbán i jego Ministerstwo Edukacji wprowadzili ustawę, która uchwaliła parlament Węgier, wymagając od węgierskich uniwersytetów nadawania stopni w więcej niż jednym kraju, aby faktycznie zakładali kampusy w każdym kraju. Rażącym sprawcą był Uniwersytet Środkowoeuropejski w Budapeszcie (CEU). Ta ciekawa instytucja została założona w 1991 roku tuż po upadku komunizmu przez spekulanta finansowego i fałszywą demokrację organizacji pozarządowych, najwyższego szczebla, George'a Sorosa, w postkomunistycznym chaosie Europy .

  Nowe prawo węgierskie wymagało między innymi, aby pracownicy uniwersytetu w Soros w Budapeszcie uzyskiwali pozwolenia na pracę, co jest praktyką normalną w każdej zachodniej demokracji. Uniwersytet Środkowoeuropejski twierdził, że z jakiegoś powodu „ograniczy jego zdolność do zatrudniania personelu”. Rzecznicy CEU nie powiedzieli, że aspekt ograniczający zdolność nowego prawa wynika z tego, że tajni agenci CIA niechętnie składali wnioski o pozwolenie na pracę w obcym kraje działania. Czy jest jakiś inny powód, dla którego prawo ograniczałoby zdolność uniwersytetu Soros w Budapeszcie do zatrudniania pracowników? Rząd Orbána zażądał również, aby uniwersytet otworzył kampus w Ameryce, ponieważ przyznaje on stopnie naukowe w stanie Nowy Jork, ale nie ma tam kampusu, oraz że prowadzi kursy akredytowane przez węgierskie władze oświatowe i nie uczy już kursów akredytowanych w USA. Sorosowi najwyraźniej udało się zdobyć akredytację swoich dyplomów zarówno na Węgrzech, jak iw USA, mimo że nie ma kampusu amerykańskiego.

  Pieniądze z Soros 'Open Society NGO poszły sfinansować między innymi kursy i szkolenia na uniwersytecie Sorosa w Budapeszcie w ramach platformy „cywilnego uczenia się i innowacji (sic), aby pomóc wzmocnić tkankę społeczeństwa obywatelskiego na Węgrzech ”.

  Uniwersytet Środkowoeuropejski pobiera również wiele pieniędzy od połączonej z CIA amerykańskiej organizacji pozarządowej National Endowment for Democracy (NED) oraz fundacji Sorosa. Jedna z ostatnich dotacji NED na uniwersytet w Soros w Budapeszcie dotyczyła projektu na uniwersytecie za doskonalenie „umiejętności młodych romskich aktywistów i naukowców oraz promowanie ich zaangażowania w służbę publiczną… skupiając się na polityce publicznej i prawach człowieka ”. Niektórzy mówią Soros „Central Europen” Oferta kursów uniwersyteckich brzmi bardziej jak hybryda z podręcznika Saul Alinsky Rules for Radicals oraz podręcznik Gene Sharp Color Revolution na temat „niestosowania przemocy jako broni wojennej”.

  Zasady klubu?

  To nowe węgierskie prawo uniwersyteckie naprawdę spowodowało, że brukselscy biurokraci, jak super komisarz Frans Timmermans, pierwszy wiceprzewodniczący komisji, byli naprawdę zgubieni, zanim zdołał zmusić Orbána do uchylenia prawa po wielu zagrożeniach dla Orbána i jego rządu. Timmermans, były holenderski minister spraw zagranicznych, którego nigdy nie można winić za błądzenie po stronie demokracji, zauważył wówczas: „Unia Europejska to projekt kierowany i projektowany przez państwa członkowskie”. Zganił Orbána, oświadczając, że Węgry powinny pamiętać podpisała się pod „zasadami klubu ” (sic)

  Komisja UE jako Biuro Polityczne

  Tak, Orbán, myślałeś, że wstąpienie do UE przyłączy się do unii suwerennych państw narodowych zaangażowanych w pryncypialny dialog? Jak możesz być naiwny? To klub, a niewybrany w Brukseli Supremos, taki jak Juncker, i jego siedmiu Über-komisarzy, takich jak Timmermans, zdecydują, co jest dla ciebie dobre. „To zasady naszego klubu. Zdobyć? Przepraszam, Viktorze Orbán, ale nigdy nie obiecaliśmy ci ogrodu różanego, prawda?

  Aby wyjaśnić, że Bruksela dyktuje, że nie chodzi o demokrację i takie głupie, staromodne wyobrażenia, Juncker, w sprawie zdecydowanie niedemokratycznego ukłonu Angeli Merkel, by zostać prezydentem UE w 2014 r., Stworzył nową strukturę siedmiu super-komisarzy lub, odpowiednio, Super - Komisarze. Pod wieloma względami przypomina stare radzieckie Biuro Polityczne, z wyjątkiem tego, że Bruksela jest prawdopodobnie nieco mniej demokratyczna niż Biuro Polityczne Breżniewa.

  Timmermans, technicznie pierwszy wiceprzewodniczący pod przewodnictwem Junckera, jest super komisarzem odpowiedzialnym za wiele portfeli, w tym politykę uchodźczą lub „migrancką” jako eufemistycznie to określa UE.

  Super-komisarze Junckera jeszcze bardziej oddalają Komisję Europejską od wszelkich pozorów demokracji. Ci super komisarze są uprawnieni do kontrolowania i kształtowania innych działań komisarzy, w tym prawa do weta każdego wniosku legislacyjnego wydanego przez ich kolegów, zgodnie z książką faktów wyciekniętą z Instytutu Społeczeństwa Otwartego Sorosa .

  Dziś Komisja Europejska jest piramidą władzy o niewybieralnym autorytecie, w której przewodniczy przewodniczący Juncker i pierwszy wiceprezydent Timmermans tuż pod nim. Wszyscy inni komisarze podlegają ich władzy. To jest rzadko dyskutowane w publicznej dyskusji w europejskich mediach głównego nurtu.

  Teraz celujesz w organizacje pozarządowe?

  Najnowszy węgierski rząd uderzył w twarz Junckera i tych bogobojnych komisarzy w Brukseli, a ich kumpel George Soros to nowe prawo zaproponowane przez rząd Orbána i parlament węgierski zatwierdzony przez zagraniczne organizacje pozarządowe. Zgodnie z nowym prawem każda węgierska organizacja pozarządowa otrzymująca ponad 24 000 euro ze źródeł zagranicznych musi corocznie składać węgierskiemu rządowi deklarację na temat tego, kto jest źródłem ich funduszy. Jeśli organizacja pozarządowa odmówi ujawnienia, ryzykuje zamknięcie.

  Jak wulgarne! Teraz możecie być pewni, że niezliczone węgierskie organizacje pozarządowe i różne grupy finansowane przez miliardy dolarów od Sorosa i jego przyjaciół z waszyngtońskich organizacji pozarządowych, takich jak National Endowment for Democracy, nie są zadowolone nawet z tego łagodnego nowego prawa. Może mają coś do ukrycia przed rządem węgierskim? Kto wie? Natychmiast niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych, z pewnością żaden wróg pana Sorosa, nie wydało oświadczenia potępiającego węgierskie prawo organizacji pozarządowych. Rzecznik ministra spraw zagranicznych Martin Schaefer powiedział, że nowa węgierska ustawa o organizacjach pozarządowych stawia ją w towarzystwie takich krajów, jak Rosja i Chiny, które uważają „finansowanie organizacji pozarządowych z zagranicy za akt wrogi ”.

  Nikt nie martwi się tym, że Stany Zjednoczone mają coś, co nazywa się ustawą o rejestracji agentów zagranicznych, wymagającą, aby agenci reprezentujący interesy obcych mocarstw w „politycznej lub quasi-politycznej zdolności” ujawniali swoje stosunki z zagranicznym rządem i informacje o powiązanych działaniach i finanse.

  EU sprawia, że ​​głupia pomyłka
  The Unspeakable Crime of V. Orbán
  https://journal-neo.org/2017/07/05/the-unspeakable-crime-of-v-orban/
  Biorąc to, co brukselscy komisarze UE wyraźnie uznają za nieznośną bezczelność Orbána i Węgrów przeciwko brukselskiej próbie absolutnej władzy nad wewnętrznymi sprawami państw członkowskich, UE postanowiła podjąć nadzwyczajny akt wszczęcia „postępowań w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego” przeciwko rządowi Węgier. Jeżeli sąd UE uzna Węgry za winne, może zażądać grzywien i innych sankcji. Do tej pory Komisja Europejska nigdy nie sankcjonowała państwa członkowskiego UE. Próba sankcji w 2000 r. Przeciwko Austrii za zezwolenie członkom austriackiej Partii Wolności Jörga Haidera, FPÖ, na rząd koalicyjny, szybko spadła z powodu ogromnej opozycji przeciwko UE.

  Na dobrą sprawę sąd UE złożył także wniosek do Polski i Republiki Czeskiej, które również zdecydowanie odmawiają przyjęcia uchodźców z Brukseli i Grecji.

  Atak prawny Komisji Europejskiej nastąpił po głosowaniu w Parlamencie Europejskim 17 maja - kolejnym dziwacznym, niedemokratycznym organem, o ile w ogóle istniał. Parlament UE, powołując się na odmowę Węgier w sprawie uchodźców, a także jej nową ustawę o organizacjach pozarządowych i ustawie na Uniwersytecie Sorosa, zażądał, aby UE uruchomiła art. 7 ust. 1 Traktatu UE, który pozwala Brukseli określić, czy państwo członkowskie naruszyło UE ” wartości ”i czy należy ją ukarać, w tym zawieszenie prawa głosu w UE .

  Prawny atak brukselski na Węgry, Polskę i Czechy prawdopodobnie wybuchnie im w twarz i przyspieszy dalsze rozpadanie się oczywiście źle pojmowanej Unii Europejskiej. Przynajmniej wykuwa jedność atakowanych i wzmacnia odporność na wyraźnie autokratyczną biurokrację UE i patriarchat władzy.

  Coraz wyraźniejsze staje się dla coraz większej liczby obywateli europejskich, że potwór, który dziś jest Brukselą, nie reprezentuje prawdziwych interesów obywateli UE. Niewyobrażalna zbrodnia V. Orbána polega na tym, że nalega na działanie w interesie swoich obywateli, a nie na samozwańczych aroganckich niewybieralnych komisarzy w Brukseli.

  F. William Engdahl jest konsultantem ds. Ryzyka strategicznego i wykładowcą, posiada dyplom z polityki na Uniwersytecie Princeton i jest najlepiej sprzedającym się autorem na temat ropy naftowej i geopolityki, wyłącznie dla magazynu internetowego „New Eastern Outlook”.
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&u=https://journal-neo.org/2017/07/05/the-unspeakable-crime-of-v-orban/&xid=17259,15700002,15700023,15700186,15700190,15700253,15700256,15700259&usg=ALkJrhhgyELyOGP_72lRwd2YyM3PCdDK6A
 • @jan Obecna rzeczywistosc jest konsekwencja zdrady i spisku tzw ,,elit,,
  Cokolwiek rozpatrujac z bierzacych problemow Polski i Europy mosimy zawsze pamietac ze wszystko co sie dzieje jest konsekwencja tajnych ,nieformalnych ustalen niemajacych nic wspolnego z wolna wola narodow Europy. Sam jeden fakt ze tzw ,,Bolek,, był ustawionym agentem co wykazał IPN w wyroku sadowym i dzialal na rzecz struktor zewnetrznych na dobra sprawe czyni wszelkie ustalenia dokonane w tamtym okresie jako nieobowiazujace z prawnego punktu widzenia i nawet nie trzeba tego uzasadniac bo jest to najzwyklejsza oczywistosc..Druga kwestia jest pochodzenie Uni Euroipejskiej jako tworu tak naprawde wrogiego interesowi Polski co bez watpliwosci uzasadnia dr Rath-Dr Rath kartel farmaceutyczny cały wykład - polskie napisy - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=s5qZhovPFyQ
  Film dla zapytania dr rath kartel farmaceutyczny
  ▶ 43:33
  5 lip 2013 - Przesłany przez: Mariusz K.
  To wszystko, o czym chciałeś dowiedzieć się o brukselskiej Unii Europejskiej -- ale nikt nie odważył się Ciebie ...
 • @Arjanek 10:14:05
  Ta, byle PiSdzielce posz ły. Ale Wy się boicie.
 • @Arjanek
  Mysle ze twoja koncepcja bojkotu jest wrecz NIELOGICZNA i NIEZROZUMIALA .nawet majac dystans do mozliwosci wyjscia na jakas prosta w skali globalnej,twoje propozycje spostrzegam jako prowadzace donikad a Konfederacja jest siła ktora moze wniesc swiezy powiewale bod warunkiem ze spoleczenstwo masowo zaglosuje na te opcje masowo. Wszelkie zmiany moga byc co prawda bolesne i wcale nie jestem pewien czy wiele grup spolecznych bedzie takie zmiany akceptowac poniewaz wiazac sie beda zzagrozeniem utraty doraznych kozysci poniewaz myslenie w kategoriach dlugofalowych podwaza czesto korzysci jakie maja te grupy spoleczne tu i teraz.Np czy tysiace aptek zrezygnuje z trucia obywateli i zaakceptuje nowe podejscie ktore bedzie sie wiazac z utrata zyskow,albo lekarze czy dzialania w usuwaniu przyczyn zwiekszajacej sie liczby chorob moga sie spotkac z ich aprobata ,niewatpliwie nie co objawia sie przyjeciem pozycji nieujawniania i nie dzialania w w obszaze uswiadamiania dlaczego ludzie choruja coraz bardziej i tak wyglada to w odniesieniu do wielu innych grup zawodowych i profesji jeszcze jeden przyklad bankierzy jako elita oszustow trudniaca sie lichwa ksiega [Izajasza -Niegodny zycia trudniacy sie lichwa [ pojece lichwy jest niestety szersze]
 • @Arjanek 10:14:05
  ty Majeranek! - co to jest za rozpowszechnianie fotografii jakiegos rabina w reczniku?...to mi bije pod pornografie jak nic
 • #
  moze nie zwiazane z tematem ale co chce napisac i o czym poinformowac...a no o tym iz Polska jest nie tyle co w ogonie Europy ale i ogonie Swiata - wczoraj w Peru zamkneli do "puszki" byla alcaldese de Lima (patrz prezydent Warszawy...choc nie sposob porownac stanowisko osoby ktora kieruje miastem gdzie mieszka kilka osob z 10-cio milionowa metropolia) pani Susana Villaran dostala 18 miesiecy puszki...i to jest jak na razie sankcja gdy jest to areszt prewencyjny a nie preliminatorio czyli po wyroku...w Peru zamykaja wszystkich bez wzgledu na ich status funkcji publicznej aaaa bardziej wlasnie fiscalija skupia sie na osobach ktore powiazane byly z funkcjami zaufania publicznego...tak prezydent Alan Garcia Perez - ten ktory odznaczyl Polski Narod (nie Tuska!!!!) orderem El Sol del Peru, strzelil sobie w leb gdy po niego przyjechala policia z nakazem aresztowania...
 • Ciekawe czasy
  .
  „Obyś żył w ciekawych czasach!”, przekleństwo żydowskie.

  „„Świat jest obecnie rządzony przez grupę niezwykle niebezpiecznych ignoranckich bandytów ”
  „Czyżby więc Ukraińcy ... zostali sprowadzeni do poziomu bezmyślnych niewolników?”
  tak jest w istocie, ale gorzej, bowiem „Analogiczne pytanie można by postawić w odniesieniu do dzisiejszych obywateli III RP ” i z bólem serca trudno to nie potwierdzić.

  „Zachód odrzucił chrześcijaństwo i zamienia się w międzynarodową Sodomę i Gomorę. W miarę upływu czasu widać coraz bardziej, że Bruksela/Waszyngton okupują Polskę.”

  Chodzi najwyraźniej o znaczną degenerację społeczeństwa, zręcznie wprowadzoną przez najbardziej chyba zdegenerowaną i to od tysiącleci społeczność żydowską, będącą w gruncie rzeczy niczym innym jak międzynarodową siecią przestępstwa i zbrodni.

  - http://trybeus.neon24.pl/post/148897,balansujcie-dopoki-sie-da-a-potem-podpalcie-swiat#comment_1548710

  Społeczność żydowska, to rodzaj zarazy, która opada inne społeczeństwa i narody prowadząc do ich degeneracji a nawet rozpadu. Czy jest jakaś większa zbrodnia, w której żydostwo ni brało by udziału, a raczej nie odegrało wiodącej roli.

  Jeżeli zbrodnia, wyuzdany mord masowy, jest podstawą zabawowego wychowania dzieci

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  to czego oczekiwać o osobników od pieluch wychowanych do popełniania zbrodni ? Każdy żyd, który przeszedł takie wychowanie jest przygotowany do popełnienia każdej zbrodni. Interesującej selekcji dokonali naziści w ramach likwidacji nadmiarowej populacji żydowskiej, pozwolili przeżyć jedynie najbardziej bezwzględnym z żydów, t.j. członkom tzw. judenratów i żydowskiej policji i gestapo, którzy de facto zrealizowali likwidację swych współplemieńców, stąd mowa o holokauście samoobsługowym.

  „Globalna agresja Imperium zaostrza się z każdym dniem. ” Jest to oznaką rozpadu obecnej struktury globalnego imperium, które stoi przed wymianą nadzorcy imperium, gdyż USA znajdują się w fazie rozpadu. O turbulencjach w fazie wymiany nadzorcy globalnego imperium już pisano

  - https://wps.neon24.pl/post/148046,konferencje-minely-a-smrod-zostal#comment_1537253

  tak jest zawsze przy przebudowie struktury globalnego imperium, W.Brytania ma to już za sobą, przynajmniej 100 milionów ofiar śmiertelnych towarzyszyło przebudowie imperium w XX. wieku.

  447 jest także przejawem tego rozpadu, żydostwo chce szantażem wyłudzić jeszcze szybko setki miliardów, bo za dwa, trzy lata będziemy mieli zupełnie inną sytuację, bowiem USA są datowane jako nadzorca imperium do roku ok. 2020. Nie bardzo jest pewne, czy miejsce żydowskiego azyl na BW będzie nadal sztucznie podtrzymywane ? W takim kontekście idea Międzymorza/Polin nabiera zupełnie innego znaczenia.

  Nie tylko kraina U, także Polska stała się siedliskiem wszelkiego łajdactwa, nie pochlebiajmy sobie bezpodstawnie, nie tylko te bandy w Warszawei, także znaczna część Polaków, młodzieży, poddała się żydowskiej degeneracji, goniąc z wywieszonym jęzorem za ułudą jakichś materialnych gadgetów. Dziś dla ułudy materialnego śmiecia jest wielu Polaków zniszczyć podstawy własnej egzystencji, o egzystencji przyszłych pokoleń, to nawet nie wspominam, bo w tych kategoriach mało kto jest jeszcze w stanie rozumować.

  Na dziś właściwie Polska nie istnieje

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  istnieje jedynie teren o nazwie Polska, włączony w sferę innych organizacji globalnego imperium, jeśli nie USA to UE.
 • dramat
  Nie bardzo rozumiem..

  Jezeli ktokolwiek jest poczytalny to nie napiszę takiego syfu intelektualnego.

  "Swiat czy cywilizacja moze zostać obecnie uratowana jedynie przez Putina albo Xi - ogolnie rzecz ujmując bardzo kolokwialnie dwoch komunistów w nowej odsłonie".

  To jest mało istotne, istotne jest to czy ktoś, kto piszę coś takiego, zdaję sobie sprawę z tego co piszę i jakie to konsekwencje niesie za sobą.

  ponad 1 mld. a może nawet 5 mld pół-ludzi, ktorzy nie potrafia siebie kontrolować i zyją w iluzji własnej głupoty, wszystko co nieistotne dla nich stanowi sens oprocz fundamentu wszystkiego (dla normalnych ludzi) czyli samego zycia i godnego bytu.

  W czasie, gdy putin zajmuję się tym co powinien kazdy myslacy czlowiek cała reszta marnuje sens własnego zycia na głupoty, ktore poprzez panstwowy aparat represji sam putin w czesci podtrzymuje celem politycznej kontroli populacji.


  Krótko - jaki dół taka góra - psychopatyczne są narody, a sodoma i gomora jest potwierdzeniem tego, alegorią z przeszłosci.

  Jeśli dojdzie do wybitnej rozpusty, nie pozostanie kontrolerom nic innego jak nacisnac guzik celem resetu bo nie oplaca się i nie ma jak powstrzymać zarazy, jeśli nie ogniem chyba ze przez dramatyczna dla jednostek aczkolwiek bardziej humanitarną kontrole urodzen pod egidą ONZ.

  Albo ogień albo piekło. Idzie to w takim kierunku że obecnie choć to straszne są dwie formy uratowania jeszcze tego co nie uległo wypaczeniu.

  1) dyktatura

  2) zniszczenie/reset/odbudowa

  - zapetlanie dziejowe i poki czlowiek bedzie zył na tej planecie nigdy sie to nie skonczy dopoty, dopoki garsc gadów politycznie bedzie zarzadzac "masami" ludzkimi.
  Jest taki przelomowy moment w dziejach historii kiedy wszystko na pozór nielogiczne i sprzeczne ze sobą, głębiej staję sie wytlumaczalne i przewidywalne, ze nic nie jest przypadkiem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031