Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Wielki Tydzień na wspaniałym Zachodzie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Coraz wyraźniejsze symptomy rozpadu Zachodniego Imperium Zła widać już gołym okiem.

Wielki Tydzień rozpoczął się w tym roku wydaniem Juliana Assange waszyngtońskim żydom. Dokonał tego prezydent Ekwadoru, niejaki Lenin Moreno, okrzyknięty już przez zachodnie niezależne media „współczesnym Judaszem”. Za swój czyn otrzymał on już od MFW trzydzieści srebrników w postaci „funduszu rozwoju”.
 
Waszyngtońscy przestępcy będą teraz mogli przykładnie ukarać Assange za odwagę w publicznym mówieniu prawdy, tak by nikomu innemu w przyszłości nie przyszedł do głowy podobny „występek”.
 
Dotychczasowym ukoronowaniem Wielkiego Tygodnia był spektakularny pożar paryskiej katedry Notre Dame, wieńczący niejako serię pożarów kościołów katolickich we Francji, o której to taktownie milczą „wolne zachodnie media”. Z ust tychże dowiemy się zapewne niezadługo, że za zniszczeniem perły paryskich kościołów kryje się złowroga postać kremlowskiego Putina. Natomiast bez wsłuchiwania się w bełkot zachodnich mediów, z dużą dozą pewności możemy już dziś stwierdzić, że podpalaczami byli muzułmańscy terroryści będący agentami Mossadu, CIA, lub innej bandyckiej agendy, którejś z zachodnich „demokratycznych i praworządnych” administracji.


 
 
 
Pomimo różnorodności kręgów kulturowych, ras i epok historycznych, zarówno animatorów obecnego Wielkiego Tygodnia, takich jak Teresa May, Emmanuel Macron, Mike Pompeo, czy Lenin Moreno wraz ze swym „patronem” Włodzimierzem lliczem, oraz tego sprzed dwu tysięcy lat łączą wspólne szatańskie korzenie. I możemy być pewni, że Ludzkość nie zazna dnia spokoju, dopóki nie wrócą oni tam skąd ich początek.
 
Coraz wyraźniejsze symptomy rozpadu Zachodniego Imperium Zła widać już gołym okiem, ale nie można mieć żadnych złudzeń co do tego, że wiele jeszcze krwi i łez ludzkich zostanie wylanych, zanim ten upragniony koniec nastąpi. Otwartym pozostaje też pytanie ilu „rozumnych” obywateli Zachodu podąży za swymi władcami do bram piekła w ramach tego spektakularnego procesu?
 
Trzeba również pamiętać, że pomimo całej bezsilności zachodniej Bestii, ciągle może ona w dowolnym momencie zakończyć wspomniany proces nuklearną zagładą świata.
 
To by było tyle politycznych uwag na bieżący Wielki Tydzień.

    

KOMENTARZE

 • Ten zachodni wrzód na ludzkiej cywilizacji ropieje od zarania dziejów
  Cywilizacja zachodnia to cywilizacja zbrodnie, wojen, mordów, grabieży, kolonizacji połowy świata w trybie wyłącznie grabieżczym...
  Bogactwa zachodu to bogactwa z grabieży reszty świata.
  To licząca kilka tysięcy lat tradycja.
  Zachód to także USA tu sprawa jeszcze bardziej jednoznaczna..
  Ten kraj powstał na grobach wymordowanych mieszkańców Ameryki.
  To kraj morderców zbrodniarzy oraz ich potomków.
  Zachód to też Australia.. kolonia W.Brytanii skolonizowana przez Brytyjskich bandytów zesłanych tam za przestępstwa.

  U królowej Brytyjskiej w salonie sfotografowano złoty fortepian .. zgadnijcie kogo... zamordowanego okrutnie Libijskiego przywódcy Kadafiego.
  Klejnoty Brytyjskie w istocie są Indyjskie zrabowane tam w czasach kolonialnych.

  Cały zachód to odwieczna kultura grabieży.
  Polska się niestety za sprawą solidaruchów oraz KK z JPII na czele przyłączyła się do tej bandy grabieżców...i starzy bandyci zrobili z niej swoją kolonię... Polska nie dostała równych praw w tej bandzie grabieżców... jest kolonią, terytorium wasalnym , dojną krową, folwarkiem pracującym na bogactwa bogatych bandytów, bandytą drugiego sortu.

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
 • Wygląda na to, że
  dzieciom diabła na Ziemi zostało tylko czerpanie piekielnej mocy z palących się kościołów.
 • Nie zdąży ta bestia dokonać nuklearnej zagłady tego świata, bo...
  zyjemy w Czasach Ostatecznych gdzie w wielu przekazach Pan Bóg zapowiedział, że nastanie nowy, odnowiony Kościół i świat. Dlatego ta satanistyczna bestia spieszy by zebrać jak największe żniowo.
  Nie ma już wiele czasu. Jedyny sposób by znależć się w tym odnowionym Kościele a więc i świecie, jest szczere nawrócenie i życie sakramentalne w Kościele Chrystusowym.

  Właśnie zbliża się jedyna okazja w roku by dostąpić ZUPEŁNEGO ODPUSZCZENIA WIN I KAR. Tutaj opisałem to Święto :
  http://gibson.neon24.pl/post/148296,zbliza-sie-swieto-milosierdzia-bozego

  Nie zwlekajmy więc, bo przygotowanie do tego święta trzeba rozpocząć już jutro w Wielki Piątek...

  Pan Bóg z "Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły" przychodzi już od 9-ciu lat do Ks. Natanka w Grzechyni.
  Wydaje się więc, że to właśnie tam należy szukać tej drogi do tego nowego, odnowionego Kościoła i świata.

  Nie wiem czy warto ryzykować swoją WIECZNOŚĆ na spory, czy jest to prawda czy nie jest, po prostu stawka jest za wysoka a wszystko na tym świecie wskazuje, że Przyjście Pana Jezusa jest już blisko.
 • Ciekawe że w Polsce tez tak mówiono przed wojną.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019041810232262-Sputnik-uczony-kuwejt-zydzi-krew-chrzescijanskie-dzieci-wypieki-wideo/

  Jeszcze dowiemy się wiele o "kulturze żydów u których mamy być (jesteśmy) niewolnikami..
 • Assange
  https://youtu.be/1efOs0BsE0g

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031