Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

W szponach zachodniego intelektu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cóż może mały Wielki Naród Węgierski w szponach zachodniego „intelektu”?

W miarę rozchodzenia się w szwach zachodniego imperium zła, coraz bardziej groteskowo wyglądają zarówno działania jego władców, jak i ich poddanych.
 
Kilka dni temu, imperator Trump podarował Izraelowi syryjskie wzgórza Golan. I nie jest to wynikiem jego wątpliwej znajomości „Potopu” Henryka Sienkiewicza, w którym to Pan Zagłoba podarował królowi szwedzkiemu Karolowi Gustawowi Inflanty, ale działań intelektu żydowskiego zięcia imperatora, który ukazał mu transcendentalne znaczenie takiego czynu. Bez zbędnego owijania w bawełnę wyartykułował to niejaki Pompeo podczas wizyty w Izraelu:
https://news.antiwar.com/2019/03/22/pompeo-possible-god-sent-trump-to-be-savior-of-israel/, stwierdzając że „Bóg zesłał Trumpa w charakterze zbawcy Izraela”.
 
Trump, w bardziej praktycznym wymiarze, poprzez gorliwe wysługiwanie się żydowskiemu lobby, ma nadzieję na zachowanie swego stołka prezydenckiego. Nie zna on jednak prawdziwej natury plemienia żmijowego, która nie zna uczucia wdzięczności w stosunku do swych lokai. Cecha ta udokumentowana została zaraz po „akcie”, stwierdzeniem amerykańskich (żydowskich) mediów, że  uczynił on to na polecenie swego szefa Putina, by dać tym samym precedens do późniejszego uznania przez USA „aneksji Krymu”. Zapewne na niewiele zda się Trumpowi wydane Kremlowi polecenie (https://russia-insider.com/en/here-we-go-again-trump-warns-putin-russia-has-get-out-venezuela/ri26645) usunięcia  rosyjskich wojskowych z Wenezueli i niezwłoczne uznanie „prawomocnego prezydenta” tego kraju, niejakiego Guido, mianowanego przez USA,  miast „uzurpatora” Maduro.  
 
Poleceń imperatora nie wypełniają już nawet najbliżsi wasale USA, tacy jak Włochy, Francja, czy Niemcy, którzy jawnie „spiskują” z Chińczykami za plecami swego amerykańskiego suwerena:https://russia-insider.com/en/china-flexes-its-power-europe-countries-lining-do-business/ri26647 . Truizmem jest stwierdzenie, że wielki międzynarodowy biznes zawsze ignorował „sankcje”, beż żenady rozwijając współpracę gospodarczą  z Rosją, Chinami, oraz innym „wrogami wolności i demokracji”. 
 
Gorliwie wypełniają je jedynie najpodlejsze kolonie zachodu, takie jak III RP, czy kraje bałtyckie, rujnując do reszty swe gospodarki. Te ostatnie w swym serwilizmie posunęły się tak daleko, że pozwalają nawet amerykańskim żołdakom okupującym ich kraje obsikiwać swe najważniejsze pomniki narodowej chwały:https://journal-neo.org/2019/03/21/s-that-ok-to-take-a-piss-on-ones-national-pride/
 
Kundle administrujące III RP szykują się natomiast do wypłat wymaganych przez Waszyngton rekompensat za „mienie żydowskie”, a także w trosce o zwiększenie liczby potencjalnych celów dla Rosyjskich rakiet na naszym terytorium (ponad budowane już instalacje rakietowe), postanowili wyciąć 38 hektarów lasów w Powidziu (https://www.defensenews.com/global/europe/2019/03/28/nato-foots-bill-for-massive-us-combat-depot-in-poland/) dla planowanego tam składu amerykańskiego szmelcu wojskowego.
 
Zachodni poddani, których intelekt oscyluje pomiędzy debilizmem a imbecylizmem, zachowują się równie groteskowo. We Francji wiele już miesięcy rozwija się ruch protestu przeciw Macronowi, pomimo że obecny prezydent Francji, jako jedyny z zachodnich władców nie czyni nic ponad to co obiecywał w swej kampanii wyborczej, to jest zacieśnia „integrację europejską”, oraz  umacnia „wolny rynek”.  Jeszcze dziwniej zachowują się „światli” obywatele brytyjscy, których przestraszyła propaganda medialna, ostrzegająca przed nieuniknionym brakami papieru toaletowego w momencie Brexitu. Wielotysięczne demonstracje „uświadomionych” Brytyjczyków, domaga się ponownego referendum, by tym razem mogli zagłosować „prawidłowo”, czyli za pozostaniem Zjednoczonego Królestwa w Unii Europejskiej.
 
Na tym tle jedynym poczytalnym społeczeństwem w Europie może chlubić się Republika Węgierska ze swym premierem Orbanem na czele. Ale cóż może mały Wielki Naród Węgierski w szponach zachodniego „intelektu”?

  

KOMENTARZE

 • @Autor
  "I nie jest to wynikiem jego wątpliwej znajomości „Potopu” Henryka Sienkiewicza, w którym to Pan Zagłoba podarował królowi szwedzkiemu Karolowi Gustawowi Inflanty (...)"

  Przyganiał kocioł garnkowi!
  Pan Zagłoba podpowiedział darowanie królowi szwedzkiemu NIDERLANDÓW!
 • Tylko
  Że Orban też bardzo kocha Izrael. Nawet po słynnym szczycie grupy Wyszehradzkiej, jaka odbyła się w Jerozolimie, poleciał do Egiptu jako wysłannik Netanjahu spotkać się z generałem Sisi
 • @
  Jestem gorącym zwolennikiem podarowania Izraelowi Madagaskaru i Alaski.
  Czemu nie?
 • @programista 15:27:17
  Też tak myslałem! To oczywiscie zmienia całe meritum artykułu!
 • @zbig71 15:39:00
  Orban jak kazdy inteligentny polityk zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa Izraela dla świata i podobnie jak znacznie potężniejszy Putin , tańczy koło Bibi na paluszkach. Ale jedno to tańczenie, a zupełnie coś innego wyprzedaż narodowa w wykonaniu junty żydo-banderowskiej z Warszawy!
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:39:02
  Jak również piekła, o ile jeszcze nie jest ono jego własnościa! Golan też może sobie zachować byleby wyniósł się z Polski!
 • @dr nowopolski 15:54:52
  Zgoda, do W.Orbana ,,nasze,, pisory się nie umywają, tylko odnoszę wrażenie jakby to Bibi skakał koło Putina, a nie odwrotnie.
 • Sytuacja jest chyba bardziej korzystna tyle że tego nie widać.
  Dużo się dzieje pod dywanem.
  Imperium globalnej mafii żydowskiej się wali to widać...
  ale ciągle jest potężne i wiele może.
  Wasale już marzą o wolności ale jeszcze grają lojalność by nie dostać bolesnego kopa od ciągle silnej globalnej mafii.
  Jednym słowem nie każdy sojusznik Izraela jest szczerym sojusznikiem..wielu jest nieszczerych .. bo ostrożnych za skutki buntu.
  Kto jest szczery a kto nie ... tego do końca nie wiadomo bo politycy to profesjonalni kłamcy... na tym polega ich zawód... bez tego talentu nie mają najmniejszych szans na scenie politycznej ustawianej prze globalną mafię żydowską.
  Tacy szczerzy i uczciwi jak Lepper kończą jak Lepper... mafia nie toleruje prawdziwej opozycji.. jedyna tolerowana opozycja to ta kreowana przez mafię.
 • @Oscar 18:46:12
  Zgadza się kundle ("przywódcy") na całym zachodzie zaczynają czuć pismo nosem i starają się ustawiać w nowej sytuacji, a ta nie jest klarowna.

  Aby narody mogły uzyskać prawdziwą wolność, wszyscy uczestnicy dotychczasowej "polityki" powinni zostać ustawowo odsunięci od biernego prawa wyborczego (kandydowania) i stanowisk państwowych. Najwięksi zaś zbrodniarze powinni być przykładowo ukarani. W przeciwnym bowiem wypadku, karuzela zacznie się kręcić na nowo.
 • @Oscar 18:46:12
  Obawiam się, że Lepper był trzymany na smyczy przez bezpiekę wojskową(tow. Maksymiuk) ale chciał się z tego uścisku wyrwać. I go wyrwali.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:39:02
  Łomatttko, łojezuu! - czym te krainy sobie na tak tragiczny los zasłużyły, a?
  W Mend'Jah się dowiaduję,
  że mam bardzo wielu -
  - 8 milionów(!) braci
  w Eretz Srulsrahell'u!
  Nie jest to żadna ściema
  ani inny myk
  - w TiVi mi to objawił
  profesor Srul Kik!
  Nie są to ni sufici
  ani pacyfiści
  Lecz najgorszego sortu
  to syjonaziści!
  Naszczuwają na Polskę
  US'rahell-brytana
  by suwerennej Polin
  tyłek drżał od rana!
  Jednocześnie przymilnie
  w oczy zapewniają
  że Polaków dozgonnie
  za'żarcie kochają!
  Z nimi się rząd Polin
  układa, tłumaczy
  Co dziś moccno! uchwali
  jutro "...się zobaczy"!
  Ciekawe kiedy Polin
  gremialnie nawiedzą
  i na stałe osiądą
  "za bieszczadzką miedzą"
  by za lat kilkanaście -
  - a więc nie od razu -
  - "Zachodni Brzeg"
  nam stworzyć,
  oraz "Strefę Gazu"!
  Otoczą ją murami
  żeby polski gojim
  nie śmiał ziemi
  ich przodków(!)
  deptać butem swoim...
  Gdy mi się na łeb zwali
  ma żydowska "błać"
  Nie będę wiedział kiedy
  gdzie mam "spiełdalać"!
  Na razie odtrąbiono
  "ludowi ciemnemu"
  zwycięstwo nad ustawą -
  - tą co z IPN'u
  zrobiła ścierę-mopa
  do żydopodłogi
  na której Polska Żydom
  ściele się pod nogi!
  Nic to, że na kolanach
  w tyłopochyleniu
  - wrzask się niesie
  przez Polin
  o... przezwyciężeniu!!
  niepotrzebnych podziałów
  co są dla nas "miną"
  - mieć miejsca nie powinny
  bośmy są... "łodziną"!
  Będziem im posługiwać
  z spuszczonymi "gaćmi"
  i będzie jak w "łodzinie"
  bośmy Żydom... "błaćmi"!
  Takimi w sam raz
  jak Palestyńczycy
  co od lat 60-ciu
  z ołowianym trenem
  pełzają - w swojej ziemi! -
  - przed Srul-Suwerenem!
  "Braterstwo" chce mi wcisnąć
  - Eretz jego mać -
  niby polski "profesor"
  - dla mnie zwykła "bładź"...
 • Daremne modły, rejwach, trud, rabbich bezbożne pienia...
  Motto:"Nic nie dzieje się dwa razy,
  i dlatego z tej przyczyny..."
  ostatni Szoah nie był pierwszy,
  kolejny - nie będzie ostatni...
  chłopaki i dziewczyny.

  Daremne modły, rejwach, trud,
  rabbich bezbożne pienia:
  "kochany" syjonazi-Bund
  jest do wykorzenienia!
  (Trafił się ongiś facet z wąsikiem
  co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem...
  "mówicie, żeście Naród Wybrany!?"
  na rzeź! - jak owce!...i barany!"
  Pochwycił papier, pióro z inkastu
  i... szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
  Ten ich "wybierał" - jak raki z saka!
  Od Abrahama do Izaaka!
  A że był kawał szui i chama
  brał od Zeviego do Abrahama!!)
  Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
  szczególnie oni wściekli
  Kiedy nie mogą więcej z nich
  wyciskać swoich "szekli"!!
  Banksterski procent gnojem jest,
  co karmi Eretz Bandit
  to modus jest vivendi ich
  i modus operandi!
  Kpią sobie z boga, z Sądów,
  ból, jaki zadają Światu
  sprawi, że syjonazi-Srul
  zginie z rąk "Kalifatu"!
  Jahwe'go nie lękają się
  Ni "Wszechświata Królowej"
  więc niech przynajmniej boją się
  choć... bomby atomowej!?
  Pers jądra zbiera już od lat
  aż dnia pewnego wreszcie
  Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
  do cna zatęchłym mieście.
  Zniknie na zawsze gniazdo os
  zginą świata pijawy,
  Na Łono Abrahama Pers
  pośle ten klan ryszawy...
  Kiedy już dupnie Yellowstone,
  USrahell runie w gruzy -
  Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
  zmienić zasrane rajtuzy...
  Ile jest wart "bojowy zając"
  co niby wszystko potrafi
  kiedy Niedźwiedzia-protektora
  z dnia na dzień nagły szlag trafi!?
  Na nic się zdadzą liczne A-bomby
  co je zgromadził i grozi -
  - przecież gdy zrzuci je na sąsiadów
  siebie też nimi ugodzi...
  Tysiące w Eretz sztetli, kibuców
  wciąż czeka na diaspornych buców
  oni - ambaras to niemały! -
  wciąż w Polin rządzie,
  w biznes i w sądzie
  a reszta...generały!!
  ps. chcecie miliardów? -
  powiem tak:
  weźmiecie... "gorejący krzak..."!!
 • @Wmordepchaj Szekiel 23:59:25
  Jan Kochanowski
  "Na matematyka"

  Ziemię pomierzył i głębokie morze,
  Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
  Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
  A sam nie widzi, że ma kurwę w domu".

  Wmordepchaj Dollar
  "Na Chyżego Ruja"

  "Polskę zniewolił, już wszystko tu może
  Polak westchnąć "od parcha zbaw nas Panie"
  już nie może!
  I nie przepuści na ziemi nikomu
  Przez to, że.. żyda ma za zięcia w domu..."!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031