Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Ostatni dzwonek do działania - miarka już się przebrała!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na obecnym etapie warunkiem sine qua non przetrwania ludzkości jest poskromienie szatańskiego plemienia, które nie zna umiaru i jest gotowe w swym obłędzie zniszczyć ziemię, nas wszystkich i samych siebie.

Walki wewnętrzne w łonie amerykańskich „elit”  przynoszą niekiedy nieprzewidziane owoce.   Kilka dni temu republikańscy  kongresmeni,  po przestudiowaniu dokumentacji związanej z tzw. Russiangate,  dotyczącej rzekomego uwikłania Putina w wybory prezydenckie w Stanach, zaprezentowali, w  jednym z największych kanałów telewizyjnych głównego nurtu Channel Fox,  swe opinie na powyższy temat[i].   Wszyscy byli zgodni co do pełnej bezpodstawności  wspomnianych zarzutów.  Republikanin Gaetz  stwierdził wręcz, że wszystkie zarzuty zostały w kryminalny sposób spreparowane przez FBI,  DOJ (ministerstwo sprawiedliwości), oraz Hillary Clinton i jej komitet partii demokratycznej.  Parlamentarzyści zażądają upublicznienia omawianych informacji, usunięcia szefów wspomnianych resortów, oraz rozpoczęcia przeciw nim dochodzenia karnego.  Twierdzą też zgodnie, że afera ta jest największą w historii amerykańskiej „demokracji”.
 
Rewelacje te będą mieć dalekosiężne konsekwencje, klarownie pokazując światowej opinii publicznej  nie tylko pełną kryminalizację tzw. deep state, ale również totalne zakłamanie mediów korporacyjnych, które całkowicie sprostytuowane sprawują jedynie misję propagandową dla zachodnich służb specjalnych i rządzącej oligarchii.    Wróży to rychły upadek zachodniego imperium zła, ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami. 
 
Konsekwencje te ponosić będą wszyscy mieszkańcy imperium w mniejszym lub większym stopniu.  Jednak główne ich brzemię spadnie na kierowniczych sprawców tego gigantycznego zła.
 
  
  
W artykule redakcyjnym RI ,portalu z 10 milionami odbiorców w miesiącu, pt. It's Time to Drop the Jew Taboo”[ii],jego naczelny redaktor  Charles Bausman, nazywa ich po imieniu:  Żydzi.  Cytuję:
„Jestem przekonany, że jeżeli nie przełamiemy tego tabu (krytykowania Żydów –uwaga tłumacza), nic nie zmieni się w geopolitycznej humanitarnej katastrofie .  Miliony zginęły w ostatnich 30 latach i jeśli chcemy przełamać ten trend i uniknąć kataklizmu, który nieuniknienie się zbliża, musimy  mieć swobodę krytyki jego sprawców. Tymczasem nikt nie może krytykować nawet małego ułamka Żydów, nawet gdy ze wszech miar temu zasługują.”
 
Wszechobecna samo cenzura, paraliżuje uczciwych publicystów, polityków i inteligentów, uniemożliwiając im jasną artykulację prawdy.  Co odważniejsi miast nazwania sprawców zła po imieniu, uciekają się do eufemizmów takich jak: deep state, finansiści, neokonserwatyści itd.   Cytuję:
Kto potrzebuje cenzury, gdy samo-cenzura załatwia sprawę?  Pomimo to niepokoi mnie myśl, że w moim rodzinnym kraju, Niemczech, za napisane w tym artykule słowa znalazłbym się w więzieniu."

 
 Tymczasem bez jasnego nazwania sprawców po imieniu, nic się nie zmieni.  Na obecnym etapie warunkiem sine qua non[iii] przetrwania ludzkości jest poskromienie szatańskiego plemienia, które nie zna umiaru i jest gotowe w swym obłędzie zniszczyć ziemię, nas wszystkich i samych siebie.  Problem wykroczył dawno poza ramy indywidualnej wytrzymałości na żydowski ucisk, w ramach tak obecnie propagowanej ideologii „miłosierdzia bez granic”.
 
Obecnie główny kierunek ataku  żydowskiej propagandy skierowany jest na Rosję.Cytuję:
Najbardziej obsesyjni anty rosyjscy publicyści są Żydami. Wydawnictwa promujący ten trend są   CAŁKOWICIE WŁASNOŚCIĄ ŻYDÓW.

 
W politycznym aspekcie noekonserwatyści, w większości Żydzi, są największymi rusofobami.  Tworzenie przez nich problemów wykracza daleko poza Rosję,  Odpowiedzialni są oni również za katastrofę Bilskiego Wschodu w ostatnich dwu dekadach.
Psychiatrycznie anty rosyjskie przedstawicielki USA w ONZ, Nikki Haley i Samantha Power zostały zainstalowane na powyższym stanowisku przez izraelskie lobby, co oznacza, że ich przełożonymi są Żydzi a nie prezydenci USA.
Ale pomówmy o mediach, gdzie skoncentrowana jest prawdziwa siła.  Wszystkie agencje rządowebledną w porównaniu z mediami, jeśli chodzi o autentyczne polityczne wpływy.  Najbardziej wpływową polityczną komentatorką jest Żydówka Rachel Maddow.  Inne wrzeszczące najgłośniej to również głównie kobiety (gdzie diabeł nie może tam pośle kobietę- uwaga tłumacza), Żydówki przykładowo Masha Gessen, Anne Applebaum ( żona Radka Sikorskiego – uwaga tłumacza), czy Julia Ioffe.

 
Wielu Rosjan uciekającyh z rewolucyjnej Rosji uważało, że była ona ofiarą żydowskiego zamachu stanu, finansowanego przez bogatych bankierów z Nowego Jorku i Londynu (oraz kajzerowskich Niemiec – uwaga tłumacza), którzy nienawidzili chrześcijańskiego carstwa. Wiele wskazuje na to, że mieli oni rację ( Polacy zwali to „żydokomuną” – uwaga tłumacza) i terror rewolucyjny ciągnący się aż przez lata stalinizmu, jest żydowską sprawką.  
Głęboko zakorzeniony antysemityzm na Ukrainie jest spadkobiercą tych poglądów.  Hitlerowskie Niemcy wdrożyły  programy to umacniające również w krajach bałtyckich ( antypolski banderyzm został wdrożony wcześniej przez Austriaków – uwaga tłumacza).  Kiedy Hitler zaatakował ZSRR zachodnia Ukraina witała jego wojska entuzjastycznie,  wraz z Bałtami walczyła po jego stronie z armią czerwoną ( oraz zajmowała się mordowaniem bezbronnej polskiej ludności cywilnej – uwaga tłumacza).
 
Ogrom białych plam w tej sprawie jest szokujący.   Mizeria Rosjan w tym okresie była niespotykana,  z ofiarami idącymi  w dziesiątki milionów.  Ale nie tylko liczby mają znaczenie, ale metody postępowania.  Rozerwane rodziny, ojcowie wywożeni w środku nocy, burzone kościoły,  księża mordowani, masowe egzekucje, miliony wysyłanych do obozów pracy.  Naród był terroryzowany przez całe dekady, a jego trauma trwa do dziś.  Jeśli więc istnieje choć minimalne podejrzenie, że była to forma żydowskiego pogromu etnicznych Rosjan, na pewno wymaga to dokładnego przeanalizowania.
Problem powstaje gdy Żydzi osiągają znaczące stanowiska , czyli kiedy wchodzą w skład strasznych „elit”.  Wtedy, z jakiegoś powodu, bez względu na swe polityczne sympatie, czy światopogląd, zaczynają czynić zło.  Być może potężne żydowskie organizacje takie jak media, banki, studia filmowe, przemysł muzyczny, etc., będące w rękach degeneratów domagają się od nich tworzenia zła, jako zapłaty za „wstęp”.

 
Hollywood i telewizyjne produkcje?  Są całkowicie  zdominowane przez Żydów  i stanowią swoistą spiralę deprawacji i cynizmu,  która tylko pogarsza się z każdym kolejnym rokiem. Rynki finansowe? – to samo.  Muzyka pop i koszmarny rap? – to samo. Państwo Izrael I jego traktowanie Palestyńczyków? – to samo.  Amerykańska polityka zagraniczna? – niczym nie mitygowana katastrofa, która spowodowała śmierć milionów i zmarnowała tysiące miliardów dolarów w przestrzeni 30 lat. Wydaje się, że określenie powyższego mianem „zbrodnia” jest na miejscu.  Jeśli by się spytać rodzin tych dwu milionów  Irakijczyków, Libijczyków, Syryjczyków, Jemeńczyków, wschodnich Ukraińców, czy Serbów, którzy zginęli w wojnach spowodowanych dyktowaną przez Żydów polityką zagraniczną USA przez kilka ostatnich dekad, myślę że poparliby mnie w powyższym określeniu. 

 
Zjawisko „fałszywych wiadomości” jest całkowicie żydowskie, bo to właśnie będące własnością Żydów amerykańskie i europejskie media są źródłem szokującej ilości tego co można jedynie określić terminem  kłamstw.

 
Na koniec dnia, jest mi obojętne czy ludzie zgadzają się z mym spojrzeniem czy nie, czy stracę lub zyskam dotacje i autorów, oglądalność, lub czy wielkie platformy będą starać się mnie zniszczyć (zresztą już aktywnie starają się to uczynić). W 2014 roku stworzyłem ten portal powodowany kłamstwami mediów na temat tego co dzieje się na Ukrainie.  Wtedy nie postrzegałem tego jako żydowski problem.  Wtedy wiedziałem względnie mało na temat żydowskich wpływów.  Ale po trzech latach zanurzenia się w problematyce politycznej i analizie mediów, stało się dla mnie to jasne jak słońce, że wpływy te są ogromne.

 
 
Autor apeluje do wszystkich, znających  tą tematykę (charles@russia-insider.com), o nadsyłanie swych artykułów, które on gotów jest zamieszczać na swym portalu.  Sądzę, że jest na to czas najwyższy.  A apel do działania we wszystkich możliwych sferach ludzkiej aktywności i wszystkich państwach i społeczeństwach świata nie jest przedwczesny.  Czasu zostało już bardzo niewiele!

[iii] https://www.merriam-webster.com/dictionary/sine%20qua%20non 

KOMENTARZE

 • Po roku prezydentury osiagniecia Trumpa sa bardzo mizerne.
  Zydowscy senatorowie, kongresmani, agencje rzadowe, podstawiaja mu nogi przy kazdej okazji a tymczasem USA jest w przedzawalowej sytuacji. Niesamowity dlug, wielki import a maly export. Wlasny przemysl w Chinach. Trump wprawdzie obnizyl podatki dla korporacj z 35% na 25% aby sklonic firmy do powrotu ale na drugi dzien Chiny obnizyly amerykanskim firmom w Chinach podatek do 0. Oficjalnie jest najnizsze bezrobocie w USA do wielu lat ale nikt nie liczy 60 mln ludzi , ktorzy juz zasilku nie pobieraja bo otrzymuje sie go tylko przez rok. Prawdziwe bezrobocie jest 25-35%. Walkuje sie w USA reforme przepisow emigracyjnych co jest zupelna strata czasu bo takie przepisy istnieja od wielu lat i nic im nie brakuje.Nalezy ich tylko przestrzegac. Niczego w USA sie nie buduje, lokalne podatki i stanowe rekordowe a niektore stany na krawedzi bankrupctwa. W Chinach ludzie oszczedzaja 30% ze swych zarobkow a w USA 3%.
  Co USA powinne zrobic to zwinac bazy wojskowe z calego swiata, wprowadzic cla zaporowe na importy, przestac pozyczac pieniadze na % od zydowskiego banku FED, anulowac swoj dlug wzgledem tego banku, wynegocjowac splate popierow dluznych z inwestorami zagranicznymi na kilka centow na dolarze i wtedy moze cos w USA by sie ruszylo, moze.
  Zydzi maja jakas wade genetyczna: Nie potrafia przewidywac skutkow swego postepowania.Z tumanskim uporem robia ten sam blad, chciwosc do pieniadza zaslepia ich do tego stopnia ,ze nie potrafia logicznie myslec. Juz tyle mieli przykrych doswiadczen z tego samego powodu ale nie nauczyli sie niczego, tumanski upor jest niestety silniejszy.
 • @staszek kieliszek 02:46:08
  W latach 90-tych były dostępne dane o administracji USA, gdzie podawano, że ok. 90 % urzędników jest pochodzenia żydowskiego.
  Na początku XXI wieku dane te są niedostępne.
  Trump i tak wiele robi, ale "wyżej d... nie podskoczy", choćby z racji roli córki.

  Czy można dokonać zmian?
  Wątpię. na pewno nie w USA.
  Co poradzić? To, co w takich wypadkach radzili kapłani zaratusztriańscy:"pij wino". Wam też to tylko pozostało - koniec nie będzie tak męczący.
 • @Autor
  Czy jest możliwa zmiana?

  jedynie, gdyby nastąpił wzrost świadomości prowadzący do zmiany systemowej. Czyli takiej zmiany, gdzie pieniądz i własność przestają pełnić dotychczasowa rolę.

  Patrząc jednak na reakcje na moje teksty i prezentowaną ideę cywilizacyjną - szans takich nie widzę.
  Cała aktywność mentalna kierowana jest na to, aby "poprawić żydowskie zarządzanie światem". A efektem jest utwierdzanie tej opcji ideowej (nawet nie traktując tego poprzez przynależność plemienną).
  Nie ta droga.
  Wy, tam za morzem, już jesteście martwi. Tylko o tym jeszcze nie wiecie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:34:18
  //Czy można dokonać zmian?
  Wątpię. na pewno nie w USA.
  Co poradzić? To, co w takich wypadkach radzili kapłani zaratusztriańscy:"pij wino". Wam też to tylko pozostało - koniec nie będzie tak męczący.//

  Chyba się Pan myli...

  //One particularly colorful practice which reveals the love of Truth in Achaemenid society is that, according to Herodotus, the Persians would never enter into debates and discussions of serious matters unless they were drunk on wine. The decisions arrived at would later be reviewed in sobriety before being executed:

  They are very addicted to wine…[and]…They keep very strictly to this practice, too: that they are wont to debate their most serious concerns when they are drunk. But whatsoever they decide on, drunk, this the master of the house where they are when debating proposes to them again on the next day, when they are sober. And if they like it, too, when sober, they act on it; but if they do not like it so, they let it be. And whatever they debate, in preliminary fashion, sober, they give to final decision drunk.

  It seems that they believed the wine would embolden them to drop all false pretenses and get to the heart of the matter.//
 • Z tak małego kraju jak nasz....
  https://youtu.be/2FYEIXA0AB0

  G.Soros wydalony z Rosji wraz z fundacjami oraz z Węgier.W Polsce ma się dobrze!!
  https://youtu.be/0TswGyyaagc


  Bartosz Kramek Otwarty Dialog wraz z ukraińską zoną L.Kozlowską działacz majdanowy.Próba majdanu w Polsce.

  https://youtu.be/LrrRWN6aYnc

  https://youtu.be/1T3K7bp_J2Q


  Brali udział w paleniu żywcem rosyjskojęzycznych obywateli wówczas Ukrainy / w tym dzieci/, w Domu Związków w Odessie 2 maja 2014 roku.Był to początek ataku na Wschodnie rejony tj.Donbas.

  https://youtu.be/l2HnWPdd43M
 • @Arjanek 09:02:37
  Zasada nie tylko tam, ale i w Japonii: "pijany jest w świecie bogów'.

  Dlatego Żydzi wymagają trzeźwości. Ja tam mam wątpliwości względem ludzi, którzy nie piją. Musi, że coś z nimi nie tak.
  Sa wyjatki, ale trzeba to sprawdzać bardziej niż donosicieli.
 • @trojanka 09:06:45
  Najważniejsi "Ukraińcy".
  https://youtu.be/ptKjTxobqE8
 • @trojanka 09:06:45
  Udział /aktywny/ w rozruchach w Odessie oznacza oczywiście przedstawicieli narody przebranego z diaspory USA!
  https://youtu.be/l2HnWPdd43M
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:40:33
  Ma Pan racje. Nic nie da sie zrobic. Tylko wino pic. Sprawy zaszly za daleko.
  Do USA przyjechalem w 1978 i wtedy byly resztki normalnosci. Wszystkie towary w sklepach byly Made In USA. Jakosc fenomenalna. Sklep SEARS reklamowal sie tak: "Brak satysfakcji, pieniadze z powrotem". Mozna bylo po latach oddac do sklepu towar co sie zepsul, zuzyl. Lodowke, narzedzia, ciuchy, kosiarke, wszystko. Gwarantowali na cale zycie swe produkty. Pamietam w Polsce za komuny w latach 60 tych paczki z USA od mych krewnych z USA. Dostawalismy uzywane ciuchy, buty. Jakosc tego byla taka , ze nosilismy to latami. Nie do zdarcia. A dzis? Wszysko z Chin choc marki amerykanskie. Buty - 3 miesiace i do wyrzucenia, itp.
  Tak , jestesmy juz w USA martwi. Umyslowo napewno.Ciala jeszcze, u niektorych chodza, kupujacych sztuczne jedzanie w sklepach Walmart.
 • @staszek kieliszek 02:46:08
  bardzo trafny komentarz
 • Pełna zgoda z autorem !
  autor pisze ! [ Wszechobecna samo cenzura, paraliżuje uczciwych publicystów, polityków i inteligentów, uniemożliwiając im jasną artykulację prawdy. Co odważniejsi miast nazwania sprawców zła po imieniu, uciekają się do eufemizmów takich jak: , finansiści, neokonserwatyści itd ]

  i jeszcze [ Tymczasem bez jasnego nazwania sprawców po imieniu, nic się nie zmieni. Na obecnym etapie warunkiem sine qua non[iii] przetrwania ludzkości jest poskromienie szatańskiego plemienia,
  [ żydów ]

  Słowianie ! Nie bójmy się mówić co myślimy , bo inaczej światowa żydowska mafia będzie tryumfować i zapanuję nad światem !!!

  Dejudaizacja Europy i USA jest konieczna , inaczej żydowscy podżegacze
  wojenni wepchną nas w wojnę Nuklearną na wyniszczenie !

  żydów TRZEBA POZBAWIĆ MOŻLIWOŚCI PODBURZANIA JEDNYCH NARODÓW PRZECIW DRUGICH ! ZŁAMAĆ DOMINACJĘ żydowską !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  .
 • Zachodem rządzi globalna mafia żydowska.
  Od czasu upadku ZSRR jako liczącej się przeciwwagi tzw Zachodu
  polityka globalnej mafii żydowskiej się gwałtownie zmieniła.
  Z polityki dostatku i bezpieczeństwa społecznego przeszli natychmiast na politykę neoliberalizmy czyli politykę skrajnego wyzysku.
  "
  OT, Hegemonia ekonomiczna:
  https://businessinsider.com.pl/finanse/jaki-procent-majatku-swiata-posiadaja-najbogatsi-dane-2017-rok/9ldrpw8
  82% wartości dodanej wygenerowanej w 2017 roku trafiło do kieszeni 1% najbogatszych.
  1 To pokazuje skalę nierówności społecznej na świecie i co gorsza tendencję wzrostową tej nierówności
  2 Te bzdurne liczby o wzrostach PKB w krajach Europy ( w tym Polski) czy USA nie mówią , gdzie ten wzrost trafia. W tekście jest to opisane.
  3 Tekst publikowany na Onecie – chyba im się coś po…ło
 • Czasu rzeczywiście pozostało niewiele, bo chyba się juz coś od tego całego satanizmu zaczyna...
  Chyba Pan Bóg powoli juz traci cierpliwość...
  Ostatnia ewakuacja 6mln! ludzi na Florydzie mówi już sama za siebie.
 • Skoro mowa o szatanie....
  bycie tak samo realnym, jak każdy z nas tutaj piszących (i nie tylko) z tym, że jest to byt o wiele bardziej od nas inteligentny i wcale nie jest to tak, że jest to tylko byt duchowy, bo ma on możliwość materializowania się.
  Jedyny dla dla nas ludzi tu na Ziemi ratunek, jest w Panu Bogu w Trójcy Przenajświętszej, Matce Boskiej, ale i Świętych, na czele ze Św Michałem Archaniołem.

  Jeżeli ta PRAWDA nie dotrze w końcu do ludzi, to nie ma żadnych świeckich szans na pokonanie szatana i jego ludzi, którzy na co dzień zwracają do niego i... dostają to o co się do niego "modlą".

  Jak długo jeszcze będziemy lekceważyć sobie np praktykę księży-egzorcystów którzy na co dzień mają z nim do czynienia i wskazują nam jak możemy się przed nim bronić... Obejrzyjmy jak to wygląda:
  https://www.youtube.com/watch?v=ON3fMLk6ZaU&t=381s

  NIE MA INNEJ RADY... Gratuluje dobrego samopoczucia, każdemu kto wierzy, że jest na to inna rada.
 • @Jan Paweł 18:18:35
  Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to koniecznie powinien obejrzeć (do końca) ten film :
  https://www.youtube.com/watch?v=AWwf2iRxvDc&t=333s
  Czy coś takiego, nie jest wynikiem silnego wpływu szatana?
 • Nie wiem czy można zmienić system
  Jedno nie ulega wątpliwości, jeśli się go nie zmieni, dni ziemi i jej mieszkańców są policzone. I racja....chyba teraz wszystko jest w rękach Boga, ale to nie oznacza że należy siedzieć z założonymi rękami i czekać na zbawienie. Wręcz przeciwnie!
 • @Jan Paweł 18:18:35
  " i wcale nie jest to tak, że jest to tylko byt duchowy, bo ma on możliwość materializowania się "


  Jest to najbardziej cenne spostrzeżenie w całym materiale- i to nie jest fantasy. To jest inne stworzenie, ma możliwość przemieszczania się w przestrzeni i przybierania kształtów żywych i nieożywionych. Ma trochę inne ciało, jest ich mało i nie rozmnażają się, to starożytni bogowie . Są tak niebezpieczni i wszechmocni że wszystkie ludzkie służby siłowe są w ich władaniu, żaden człowiek na ich służbie nie może sie sprzeciwić. To oni poprzez tajne mordercze ludzkie struktury rządzą politykami i ustalają stany . To są bardzo stare istoty, ale nie nieśmiertelne- boją się ludzi i tego że człowiek przejdzie na wyższy stan świadomości i rozpozna ich.

  Nie jesteśmy jedynym gatunkiem na Ziemi , jak nam wmawia tak zwana nauka.

  pozdrawiam
 • @dr nowopolski 20:01:19
  Szanowny Panie Doktorze... tak się złożyło, że Pana teza ma swoje bardzo przekonujące potwierdzenie.
  Otóż, w 2009 roku, do zwykłej dziewczyny z Warszawy zaczął przychodzić... Pan Jezus.
  Te odwiedziny trwają do dzisiaj i są zarówno przez Kościół jak i przez media, władze świeckie, marginalizowane i spychane w niebyt.
  A dziewczyna, jest do tego stopnia zaangażowana w te Orędzia, że zamieniła swoje wygodne życie w Warszawie, na życie pustelniane w służbie Panu Bogu.
  Oprócz dziewczyny, Pan Jezus wybrał sobie także księdza, którym okazał się Ks Dr hab. Piotr Natanek.
  Zachęcam (koniecznie) do obejrzenia opowieści Ks Natanka, jak doszło do tego, że na jego ręce Pan Jezus, przekazuje nam wszystkim tu na Ziemi, bardzo ważne "Orędzia na Czasy Ostateczne , które właśnie nadeszły" :
  https://www.youtube.com/watch?v=fe12PODoSs0&t=403s
  https://www.youtube.com/watch?v=fLSj6_crbWE&t=14s
  https://www.youtube.com/watch?v=VONfPY4Osoc&t=314s

  Te Orędzia wydawane są w tomach, których ukazało się już 20-parę a zamówienia na nie spływają już z całego świata. O ile się nie mylę, są tłumaczone na inne języki...

  Panie Doktorze, ma Pan 100% rację, jeżeli świat się nie nawróci, to...
  nie chcę o tym nawet pisać...
  Stąd chyba w Polsce te wielkie modlitewne akcje, jak "Pokuta narodowa" czy "Różaniec do granic".
  Organizatorzy tych akcji chyba coś wiedzą więcej na ten temat.
  Bądźmy więc i my aktywni w ratowaniu Polski i świata.
 • @Zorion 20:43:59
  Tutaj Matka Boska wyraźnie nam mówi : MÓDLCIE SIĘ I NAWRACAJCIE SIĘ, BO IDZIE NA WAS CIĘŻKA KARA. MÓDLCIE SIĘ CODZIENNIE NA RÓŻAŃCU :
  https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0&t=14s

  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 21:07:28
  I tak trzymać!
 • "Rosjanie idą,widziałem ich,są wszędzie.."
  Taką frazę (The Russians are coming...), wypowiedział zaniepokojony dźwiękiem strażackiej syreny minister obrony USA James Forrestal .
  Jeszcze czas jakiś obsesyjnie powtarzał ją na szpitalnym łóżku zanim wyskoczył z okna 16 piętra.
  https://en.wikipedia.org/wiki/James_
  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Russians_are_coming

  Ta tyle śmieszna co straszna (bo paranoik na stanowisku ministra obrony atomowego mocarstwa to może jeżyć włosy ) znalazła podsumowanie w radzieckiej Prawdzie

  http://mythdetector.ge/sites/default/files/inline-images/sabchota%20karikatura.jpg

  a ja,obserwując obecną rzeczywistość tak sobie myślę że z jakiś nieznanych powodów "syndrom ministra Forrestala" dopadł miliony ludzi.Zastanawiam się czy możliwe jest aby wszystkich ich "wyłapać" i hospitalizować.Zanim nie zrobią nam krzywdy.
 • @dr nowopolski 21:40:37
  Dwa lata temu na Jasnej Górze, mówił o tym także, znany już Ks. egzorcysta Piotr Glas :
  https://www.youtube.com/watch?v=ROGscfbAh3g
  Zachęcam do wysłuchania tego bardzo ciekawego i pouczającego wystąpienia o tzw Końcu Czasów.
  Nie należy mylić z końcem świata, ale jak wynika z Orędzi, powinni się tego bać wszyscy którzy się nie nawrócą w Sakramencie Pokuty.
  Zachęcam do zagłębiania tej wiedzy i podjęcia niezwłocznych działań, bo jak widać, nie ma z tym żartów, wbrew temu co nam próbują wciskać, różnej maści lewacy, wyzwolone feministki i inne bezmyślne sługusy szatana.

  A ludzie u władzy, posłowie, są szczególnie odpowiedzialni przed Panam Bogiem i niezależnie od tego w jaki sposób (uczciwy, czy nieuczciwy) doszli do władzy, BĘDĄ ZE SPRAWOWANIA TEJ WŁADZY SZCZEGÓLNIE ROZLICZANI PRZEZ PANA BOGA, podobno niemal tak samo jak księża, którzy z kolei mają nad nami bardzo odpowiedzialny Rząd Dusz.
  Więc jak staniesz przed Panem Bogiem (a staniesz na pewno), jeden z drugim szanowny pośle/posłanko po np głosowaniu za aborcją, śmiercionośnymi szczepionkami, zaniechaniem działania w sprawie handlu dziećmi itd, itp...
  Wzięło się władzę nad nami poddanymi Matki Boskiej Królowej Polski, to razem z tą władzą, podjęło się bardzo, bardzo dużą ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZED PANEM BOGIEM

  Wiele właśnie mówią o tym Ks Piotr Glas i Ks Sławomir Kostrzewa który jest autorem filmów z Ks Piotrem Glasem, oraz - można powiedzieć - bardzo wiele, wspomniany wcześniej Ks Piotr Natanek
 • @Jan Paweł 06:50:53
  Ani "politycy", ani "duszpasterze" nie myślą o tym, że będą odpowiadać nie tylko za swe grzechy, ale i tych których na złą drogę wprowadzili, lub których skrzywdzili. A tych są miliony! Zwłaszcza "duszpasterze" poniosą straszną karę szerząc zło w imieniu Pana!

  No ale to jest ich problem i Boga.

  Pozdrawiam,

  KZ
 • PRZYSZLOSC JEST W IMIENIU JAHWE OTO JEGO SLOWO
  Biblia Tysiaclecia II wydanie z przedmowa Kardynala Wyszynskiego  . Niewierność i głupota narodu [Izraela ]

  2 Niebiosa, słuchajcie, ziemio, nadstaw uszu,
  bo JAHWE przemawia:
  «Wykarmiłem i wychowałem synów,
  lecz oni wystąpili przeciw Mnie.
  3 Wół rozpoznaje swego pana
  i osioł żłób swego właściciela,
  Izrael na niczym się nie zna,
  lud mój niczego nie rozumie».

  Kara na Judę

  4 Biada ci, narodzie grzeszny, ludu obciążony nieprawością,
  plemię zbójeckie, dzieci wyrodne!
  Opuścili JAHWE , wzgardzili Świętym Izraela,
  odwrócili się wstecz.
  5 Gdzie was jeszcze uderzyć,
  skoro mnożycie przestępstwa?
  Cała głowa chora, całe serce osłabłe;
  6 od stopy nogi do szczytu głowy nie ma w nim części nietkniętej:
  rany i sińce i opuchnięte pręgi,
  nie opatrzone ani przewiązane,
  ni złagodzone oliwą2.
  7 Kraj wasz spustoszony, wasze miasta ogniem spalone,
  cudzoziemcy tratują wam niwy na waszych oczach:
  spustoszenie jak po zagładzie Sodomy3.
  8 Córa Syjonu ostała się
  jak chatka w winnicy,
  jak szałas w ogrodzie warzywnym,
  jak miasto oblężone.
  9 Gdyby nam JAHWE Zastępów nie zostawił Reszty,
  stalibyśmy się jak Sodoma,
  podobni bylibyśmy Gomorze.

  Przeciw religijnej obłudzie5

  10 Słuchajcie słowa JAHWE , wodzowie sodomscy,
  daj posłuch prawu naszego Boga, ludu Gomory!
  11 6 «Co mi po mnóstwie waszych ofiar? -
  mówi Pan.
  Syt jestem całopalenia kozłów
  i łoju tłustych cielców.
  Krew wołów i baranów,
  i kozłów mi obrzydła.
  12 Gdy przychodzicie, by stanąć przede Mną,
  kto tego żądał od was,
  żebyście wydeptywali me dziedzińce?
  13 Przestańcie składania czczych ofiar!
  Obrzydłe Mi jest wznoszenie dymu;
  święta nowiu, szabaty, zwoływanie świętych zebrań...
  Nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości.
  14 Nienawidzę całą duszą
  waszych świąt nowiu i obchodów;
  stały Mi się ciężarem;
  sprzykrzyło Mi się je znosić!
  15 Gdy wyciągniecie ręce,
  odwrócę od was me oczy.
  Choćbyście nawet mnożyli modlitwy,
  Ja nie wysłucham.
  Ręce wasze pełne są krwi.
  16 Obmyjcie się, czyści bądźcie!
  Usuńcie zło uczynków waszych
  sprzed moich oczu!
  Przestańcie czynić zło!
  17 Zaprawiajcie się w dobrem!
  Troszczcie się o sprawiedliwość7,
  wspomagajcie uciśnionego,
  oddajcie słuszność sierocie,
  w obronie wdowy stawajcie!
  18 Chodźcie i spór ze Mną wiedźcie! -
  mówi JAHWE.
  Choćby wasze grzechy były jak szkarłat,
  jak śnieg wybieleją;
  choćby czerwone jak purpura,
  staną się jak wełna.
  19 Jeżeli będziecie ulegli i posłuszni,
  dóbr ziemskich będziecie zażywać.
  20 Ale jeśli się zatniecie w oporze,
  miecz was wytępi».
  Albowiem usta JAHWE [to] wyrzekły.

  Elegia nad Jerozolimą

  21 Jakżeż to miasto wierne
  stało się nierządnicą?
  Syjon8 był pełen rozsądku,
  sprawiedliwość w nim mieszkała,
  a teraz zabójcy!
  22 Twe srebro żużlem się stało,
  wino twoje z wodą zmieszane.
  23 Twoi książęta zbuntowani,
  wspólnicy złodziei;
  wszyscy lubią podarki,
  gonią za wynagrodzeniem.
  Nie oddają sprawiedliwości sierocie,
  sprawa wdowy nie dociera do nich.
  24 Przeto [taka jest] wyrocznia Pana,
  Boga Zastępów, Wszechwładcy Izraela;
  «Ach! uraduję się kosztem moich wrogów,
  pomszczę się na mych nieprzyjaciołach.
  25 Obrócę rękę moją na ciebie,
  wypalę do czysta twą rudę
  i usunę cały twój ołów.
  26 Przywrócę twoich sędziów jak dawniej,
  i twoich radnych jak na początku.
  Wówczas cię nazwą: Miastem Sprawiedliwości9,
  Grodem Wiernym9».
  27 Syjon okupi się poszanowaniem prawa,
  a jego nawróceni sprawiedliwością.
  28 Buntownicy zaś i grzesznicy razem będą starci,
  a odstępujący od Pana wyginą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031