Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Zachodni burdel się sypie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obecnie na porządku dnia jest złowrogi Putin. Codziennie serwowane są „informacje” o jego „zbrodniach” .

Narastające sprzeczności w działaniach Waszyngtonu nie można tłumaczyć li tylko walką pomiędzy Trumpem i neokonserwatstami z tzw. deep state.  Były one tajemnicą poliszynela od dawna[i], a obecny konflikt pomógł je jedynie uwidocznić.  Oczywiście chaos pogłębia się w miarę procesów rozpadu amerykańskiego imperium.  Dziś nawet media głównego nurtu piszą o wypadkach militarnych starć pomiędzy US Army i zbrojonymi przez CIA ugrupowaniami terrorystycznymi.[ii] 
 
Również zamachy terrorystyczne na terenie Unii są reżyserowane przez zachodnie służby specjalne bez specjalnego polotu i dbałości o elementarną choćby wiarygodność.  We wszystkich zamachach na pieszych przy użyciu pojazdów, główny terrorysta identyfikowany był za pomocą paszportu, który jak należy mniemać przez roztargnienie zostawiał w szoferce.  Po zlokalizowaniu go nieodmiennie był likwidowany na miejscu, uniemożliwiając tym samym  jakiekolwiek wiarygodne śledztwo.
 
O ile  ofiary zamachów w Europie mierzy się w dziesiątkach, o tyle agresja Zachodu poza jego obszarem powodują setki tysięcy ofiar. Przy czym są nimi głównie cywile [iii].   I w tej sferze scenariusz jest zawsze podobny.  Najpierw desygnuje się potwora satrapę będącego głową pastwa – ofiary.   Potem przez media głównego nurtu obrzydza się go „wrażliwej” zachodniej opinii publicznej,   następnie rozpoczyna się „wyzwalanie” uciskanego przez despotę społeczeństwa przez „społeczność międzynarodową”, uosabianą przez Stany Zjednoczone i ich wasali.  Tak toczono już wojny USA – Saddam Hussein, USA – Assad, USA – Milosewicz, USA – Kadafi. To że w wojnach tych giną miliony nie interesuje zachodniej opinii publicznej.  Ważne, że pozbywamy się kolejnego „znienawidzonego despoty”!
 
Obecnie na porządku dnia jest złowrogi Putin.    Codziennie serwowane są „informacje” o jego „zbrodniach” . Nikt nie jest przeciw Rosji, no ale Putina trzeba usunąć dla dobra ludzkości!  W tej kampanii propagandowej mierzy się  w najniższe instynkty człowieka: zawiść – ile bogactw zgromadził ten satrapa; strachu – to przecież KGB-ista, itd.  W tym procesie stopniowej debilizacji zachodnich społeczeństw skwapliwie uczestniczą kościoły wszelkich denominacji, bacząc pilnie by wierni kierowali się tylko bezmyślnymi emocjami, przyodzianymi dla niepoznaki w opakowanie „dogmatów”.
 
Tak więc nie ulega wątpliwości, Putin jest następny w kolejce.  Umacnia się siły „obronne” NATO na rosyjskich rubieżach[iv], roznieca się po cichu stare ogniska konfliktów[v].
 
Natomiast najbliżsi „sojusznicy”  USA, tacy jak „władze” III RP  nie przestają kokietować swych obywateli „patriotyzmem”, bo tak rozochoconych łatwiej będzie wysłać na rosyjską kampanię.  Wiele słusznego  skąd inąd  zadowolenia budzi w społeczeństwie twarda anty muzułmańska postawa Warszawy.  Ale na ile jest ona autentyczna?
 
Ostatnio pan „minister” Błaszczak ostrzegł Europę przed szaleństwem zaciskania sobie pętli na szyi poprzez przyjmowanie islamskich „uciekinierów”.  Przy czym warto tu wtrącić dygresję, że owi „uchodźcy” dostarczani są masowo do UE  przy wsparciu zachodnich służb specjalnych za pieniądze Sorosa[vi] .  Niemniej jednak owe twarde słowa pojawiły się tylko w polskojęzycznej wersji  oświadczenia Błaszczaka, czyli powodowane były wyłącznie krajowymi potrzebami propagandowymi.  Cytuję[vii]:
 
Blaszczak’s candid warning did not appear in the English version of his letter, meaning that it has received virtually no press attention.”
Ostre ostrzeżenie Błaszczaka nie pojawiło się w angielskiej wersji oświadczenia co oznacza że praktycznie nie zostało zauważone przez media”.
 
Tak więc „władcy” mówią jedno, robią drugie, a wychodzi trzecie!
 
Amerykański Departament Stanu przyznał oficjalnie, że stosunki z Rosją są najgorsze w całej dotychczasowej historii.  Cytuję:[viii]
 
„The US State Department has admitted in its statement on the US closing the Russian Consulate in San Francisco that the move comes amid a “downward spiral in our relationship.” This is an unusual admission that relations are both at an all-time low, and continuing to worsen at a rapid pace.”

Departament Stanu przyznał w oświadczeniu o zamknięciu rosyjskiego konsulatu, że krok ten przychodzi w momencie „spirali upadku w bilateralnych relacjach” . Jest to niezwykłe oświadczenie o tym, że stosunki są najgorsze w historii i pogarszają się w zawrotnym tempie.”

 
Tak więc „wojnę z Putinem” mamy gwarantowaną!  Tyle, że „Putin” (Rosja), to nie Assad.  Ma on w zanadrzu ogromny arsenał nuklearny oraz innych broni masowego rażenia i już niejednokrotnie publicznie deklarował, że w razie bezpośredniego zagrożenia nie zawaha się go użyć.  Równolegle potęga militarna USA zaczyna się kruszyć. Co chwila media donoszą o wyprodukowanych nowych typach samolotów, które nie mogą latać, czy okrętów nie mogących nawigować[ix].  Wyszkolenie personelu też gwałtownie się pogarsza. Ostatnio „zadokowano” całą 7 flotę i zdymisjonowano jej dowódcę ze względu na morskie kolizje świadczące o braku elementarnej wiedzy nawigacyjnej amerykańskich marynarzy.[x]
 
Ale czy zachodnie „elity” składające się z psychopatów, bandytów, zboczeńców, gangsterów i wszelkiej innej maści szumowin, które udało się czartowi wyskrobać ze społecznych nizin i osadzić na szczytach władzy,  cokolwiek z tego rozumieją?  Czy zdeprawowane do szpiku kości społeczeństwa, w ogóle zdają sobie sprawę z realnej sytuacji?
 
Niedługi czas pokaże czy zachodni burdel rozleci się sam, czy będzie do tego niezbędna globalna katastrofa wojenna.
 
 
 
 


  

KOMENTARZE

 • muslimy- czeczeny tajna Broń mordoklepów PISrael-a
  Po objęciu koryta przez II Zmianę chazarów -od stycznia do czerwca PISrael-ici sprowadzili do Polski ponad 16 000 czeczeńskich muslimów.Zapewne miała to być nowa wunder-waffe - cel "zaatakować" Niemcy.Co ci w/w skrzętnie uczynili dając drapaka do Niemiec i Kibucu Unia.Dopiero dwukrotna interwencja Merkel-wej spowodowała zatrzymanie eksportu kryminalistów.
  Od kilku miesięcy powoli ale stanowczo - szkopy odsyłają do Polin "wunderwaffe" PISraela.
 • No...
  Kolega Autor zrobił taki mały skrót moich notek, które piszę od wielu lat :)))

  A tak na poważnie to uSSraelski kolos pada na pysk, tylko ślepi tego nie widzą. I nawet nie potrzeba Rosji czy Chin, starczy Korea P.
  Doskonale rozumiem Kima i popieram, gdyby Husain, Miloszewicz czy Kadaffi mieli bombkę to jeszcze by żyli a ich kraje nie były by niszczone i grabione.
 • dr nowopolski
  "Dziś nawet media głównego nurtu piszą o wypadkach militarnych starć pomiędzy US Army i zbrojonymi przez CIA ugrupowaniami terrorystycznymi.[ii] "

  CIA to skrajnie niemoralny i bezkarny odłam Agencji Pinkerona początkowo wykorzystywany do ochrony interesów banksterstwa USA w samych USA, a później i na całym świecie.
  Początkowo finansowany przez banksterstwo, później już przez rząd USA, a wraz z utworzeniem Rezerwy Federalnej, praktycznie prywatna armia bankserstwa, bo to jej prywatni właściciele już decydują o wydatkach rządu USA na armię i CIA..

  Już Agencja Pinkertona aspirowała do roli prywatnej armii. " XIX w., agencja miała posiadać większą liczbę ludzi niż ówczesna armia amerykańska[5]. Ten fakt sprawił, że m.in. stan Ohio zakazał jej działalności na swoim terytorium, obawiając się, iż może być ona użyta jako prywatna armia[6]."(wikipedia).

  Koszmar Ohajczyków ziszcza się na naszych oczach.
 • Kosher spin
  //Barbara Lerner Spectre autorka podręcznika, dla żydowskich liderów wydanego przez Springera mówi otwarcie kto tu jest liderem w promowaniu multikulturalizmu w Europie. Krótki film z tekstem w języku polskim.//

  https://www.salon24.pl/u/coroner/806292,kosher-spin
 • Gadowski, od 2 minuty filmu szczególnie ciekawe!Więc póki kolonialny żywiciel nie zdechnie, to oni też!
  https://youtu.be/02MLOwEl7Io
 • dr nowopolski
  "Niedługi czas pokaże czy zachodni burdel rozleci się sam, czy będzie do tego niezbędna globalna katastrofa wojenna".

  Słowa o rozlatywaniu się zachodniego burdelu od razu kojarzą mi się z planowym wyburzeniem wieżowców WTC zwane w propagandzie korporacjonistów-syjonistów-globalistów zamachem terrorystycznym 9/11.

  Na zdjęciach widać było tłum uciekających ludzi, a za nimi goniącą ich falę uderzeniową pyłu i gruzu.

  To daje od razu podpowiedź, czego nam trzeba. - Być jak najdalej, kiedy to się zacznie, a jak się nie da uciec daleko ze względu na globalizację i odpowiednio wcześniej, to być za mocnym i wysokim murem.
 • dr nowopolski
  "We wszystkich zamachach na pieszych przy użyciu pojazdów, główny terrorysta identyfikowany był za pomocą paszportu, który jak należy mniemać przez roztargnienie zostawiał w szoferce. Po zlokalizowaniu go nieodmiennie był likwidowany na miejscu, uniemożliwiając tym samym jakiekolwiek wiarygodne śledztwo".

  Zabijanie sprawców napadów na banki, do tego współwinnych i świadków dla terrorystycznego zastraszenia i dla wyciszania sprawy to był "podpis firmowy Agencji Pinkertona.

  Jeśli chodzi o te dowody, to trzeba sie cofnąć do chwili kiedy stało się w świecie głośno o Agencji Pinkertona - wykrycia zamachu przygotowywanego na prezydenta Lincolna.
  Otóż do tego zamachu i tak później doszło i to w przedziwnie zamataczonych okolicznościach.

  To było już po wygraniu przez Północ wojny z Południem. Lincoln zrobił swoje i dlatego musiał „odejść”, bo był już niebezpieczny dla prawdziwych organizatorów wojny Północ-Południe.

  Po stronie zamachowców pierwotnych (i terrorystów pierwotnych wobec całego społeczeństwa amerykańskiego, których to zabójstwo miało odstraszać od samodzielnej względem banksterstwa aktywności politycznej) stanął nawet dawny wywiad Połudna, który przynajmniej na tym etapie już zdradził Południe, stając się zacierającym nawet ślady prawdy jak Agencja Pinkertona.
  „26 kwietnia zabójca 16. prezydenta USA zginął śmiertelnie raniony przez nowojorskiego kawalerzystę. Niecałe trzy miesiące później, 7 lipca 1865 r., powieszeni zostali czterej pozostali konspiratorzy”.
  „Ślady sprawców” zamachu („dokumenty” (tak dokumenty osobiste dzisiejszych oficjalnych terrorystów bezpośrednich) poprowadziły tam, gdzie głosiła oficjalna propaganda: „Dzisiaj wiemy, że był on dziełem kilku fanatyków. Wiemy też, że był sponsorowany przez Kanadyjski Gabinet Konfederacji oraz wpływowych zwolenników Południa żyjących w Marylandzie”
  ... i to mimo iż "Prezydent umiera ... następnego dnia po zamachu. Nadal jednak nikt nie rozsyła telegramów z rozkazami aresztowania zamachowców. Ten fakt, jak i nieobecność strażników w Teatrze Forda czy niezamknięcie waszyngtońskich mostów w noc masakry [które umożliwiło ucieczkę zabójcy] stawiają bardzo poważne pytanie o naturę tego zamachu".
  Razem to już podobne zwłaszcza do typowego dzisiaj wyłączania kamer w miejscach zamachów. Wiemy to, co nam chcą wpoić abyśmy wiedzieli.

  Oczywiście podobieństwa do tamtego zamachu to jeszcze nie dowód... No ale jak się wię, że tam już się kręciła Agencja Pinkertona, a dziedzictwo i zleceniodawcę pierwotnego po niej przejęła CIA...
 • @Arjanek 15:33:46
  Zajebista jest ta żydówka!
  Rasa Panów sie znowu odzywa, pamiętamy takie gadki. Ostatnio dali się nabrać niemcy.

  " Jednak bez naszej prowadzącej ręki, bez tej transformacji Europa nie przetrwa"

  " Żydzi odegrają tu główna rolę"

  To sa teksty prowokujące, agresywne, to jest mowa nienawiści i rasizm. Że też takie coś chodzi po świecie i ma się dobrze.

  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031