Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Miękkie ludobójstwo Polaków w III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Opisany mechanizm polityczny jest normą we wszystkich zachodnich „demokracjach”.

W miarę degeneracji zachodniego globalizmu, coraz bardziej uwidaczniają się mechanizmy rządzące „demokracją parlamentarną”.  Prawdziwym „eye opener”[i] były ostatnie wybory prezydenckie w Stanach, jak również pierwsza tura we Francji.
 
„Systemowi” kandydaci na stanowisko francuskiego prezydenta tym razem zaoferowali obywatelom wachlarz alternatyw, od pro-unijnej do „eurosceptycznej”, od pro - euro, do apelu o opuszczenie strefy euro, od liberalizmu gospodarczego do socjalizmu, oraz od pełnej swobody emigracyjnej do jej ostrej reglamentacji .
 
Wydawało się, że w tej sytuacji musi wygrać któryś z nich.  Tymczasem zwycięzcą okazała się Le Pen z Frontu Narodowego[ii].  W momencie zamykania lokali wyborczych jej wynik szacowano na 24% w stosunku do 21% Emanuela Macrona[iii].  Potem w jakiś magiczny sposób wyniki te odwróciły się i w końcowym efekcie Macron uzyskał 24%, a Le Pen 21% głosów.  Przy czym pojawiły się oskarżenia o dwukrotne głosowanie około pół miliona jego zwolenników.
 
Sam Macron, to wyjątkowa ciemna osobowość.  Socjalista i bankier Rotszyldów[iv] w jednej osobie; homoseksualista ożeniony ze swą o kilkadziesiąt lat starszą szkolną nauczycielką, wyciągnięty przez prezydenta Hollande[v] „ z kapelusza”; nie zaprezentował żadnego programu politycznego.  Pomimo to wygrał!  Mało tego!  Wszyscy pozostali „systemowi” kandydaci, jak jeden mąż, przekazali swój elektorat, właśnie jemu!
 
Widać z tego wyraźnie, że wszyscy oni są marionetkami w rękach rządzącej globalnej oligarchii finansowej, a ich retoryka jest bez merytorycznego znaczenia, nastawiona jedynie na przyciągnięcie określonej grupy wyborców.  Każdy z nich po ewentualnym zwycięstwie prowadziłby „business as usual”.[vi]
 
Powyższy mechanizm polityczny jest normą we wszystkich zachodnich „demokracjach”.
 
W III RP zastosowany on został natychmiast po „otwarciu się Polski na wolność i demokrację”  1989 roku.  Zwie się on do dzisiaj „porozumieniem ponad podziałami”. 
 
Trudno byłoby wymagać od społeczeństwa PRLu zrozumienia tych mechanizmów.  Stąd też efekty tego systemu są tak katastrofalne.  Likwidacja polskiej suwerenności, likwidacją realnej gospodarki, bezrobocie, gigantyczna niekończąca się emigracja, monstrualna skorumpowana biurokracja , przewyższająca wielokrotnie tą z epoki komunistycznej, a także sprowadzenie na dno poziomu wykształcenia, kultury i moralności Narodu. 
 
Efektem jest anihilacja polskojęzycznego społeczeństwa, które trudno już nazywać „polskim”,  oraz „kompensacyjna” polityka migracyjna, która spowodowała masowe przesiedlenie banderowskich żywiołów z Ukrainy do III RP.  
 
Przy czym należy z całą stanowczością podkreślić, że w tej „miękkiej” zbrodni uczestniczyły wszystkie bez wyjątku siły społeczno-polityczne Polski, od postkomunistów do hierarchów kościoła katolickiego z legitymującym się ekspresowym tytułem watykańskiego świętego, Janem Pawłem II na czele.  I nie ważna jest przy tym ilość pseudo-religijnego bełkotu, ale rezultaty!  Po owocach go poznacie!  Fakt, że w przeważającej mierze kler milczał i milczy nadal we wszystkich krytycznych sprawach Narodu, wcale go nie usprawiedliwia.  Ten kto milczy znając prawdę – kłamie.  Przy czym rzekomą nieznajomością prawdy nie można się tłumaczyć.  Jeśli nie znasz prawdy, czyli Chrystusa, nie paś jego owieczek!


[i] https://www.merriam-webster.com/dictionary/eye-opener
[ii] https://en.wikipedia.org/wiki/Marine_Le_Pen
[iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Emmanuel_Macron
[iv] https://pl.wikipedia.org/wiki/Rothschildowie

[vi] http://www.businessdictionary.com/definition/business-as-usual.html 

KOMENTARZE

 • To, że wyniki tak obróciły się na korzyść Macrona,
  spowodował Paryż. Tam Le Pen była dopiero piąta, z poparciem mniejszym niż 10%!
 • Autor
  "Ten kto milczy znając prawdę – kłamie. "

  Tak, a owocem tego zdrada tych, którzy winni są służbę tym, którym kłamstwo szkodzi. Nadto jest to krótkowzroczne i samobójcze dla tych, którzy pozostają członkami społeczności tych którym się prawda należy. Stają się oni już nie tylko zakałami społecznymi, ale i wrogami wewnętrznymi swoich społeczności.
  Tolerować ich istnienia jako bytów politycznych, czy autorytetów moralnych, czy jakiegokolwiek ich wpływu na życie społeczności nie wolno, bo to już uczestnictwo w ich zbrodni.

  W dzisiejszej rzeczywistości nie ma nic ważniejszego jak obronienie prawdy. Sataniści i komuniści, a nawet szowiniści, faszyści, globaliści i syjoniści - to razem lewacy. Wszyscy są najzacieklejszymi wrogami prawdy jedynej, prawdy istniejącej prawdy czyniącej nas ludźmi, prawdy stanowiącej fundament dla wszelkich konstruktywnych ludzkich poczynań.

  Bez prawdy jesteśmy skazani na "prawdę stanowioną", na iluzję głoszoną z pozycji zbrodniczego "układu trzymającego władzę".
  Jeśli biernie godzimy się z "prawdą stanowioną", jeśli uznajemy "prawdę stanowioną" z godną jej respektowania jesteśmy jej niewolnikami, a więc i niewolnikami tych co ją uznają wbrew instynktowi samozachowawczemu.

  Bez prawdy nie mamy świadomości rzeczywistości dla podejmowania decyzji w wolnej woli, a więc przestajemy być ludźmi - kierujemy się w swoich wyborach mrzonkami, a nie ludzką duchowością.

  Przegrywamy bój o prawdę, przegrywamy wszystko.


  A wynik pierwszej tury we Francji to typowe "ruskie serwery" - dokładniej to te, co "ustanowiły prawdę" według z góry przychodzącej świadomości o tym gdzie ona leży.
  Bez ręcznego przeliczenia głosów ppprawda będzie "prawdą ustanowioną", a rzeczywistość na niej oparta systemem panowania ideologii satanistycznej.


  Bez prawdy rozumianej jako jedyna rzeczywista wszystkie nasze ludzkie relacje - tak międzyludzkie, społeczne jak polityczne są kłamstwem i im dłużej to trwa, tym więcej gruzu spadnie nam na głowy kiedy wznoszone przy tym konstrukcje się zawalą, a zawalą się nieuchronnie.


  Tak, to wszystko ma służyć "miękkiemu ludobójstwu" tak Francuzów, jak Polaków.
  "Słodkie kłamstewka" które zdolni jesteśmy tolerować "ponad podziałami" z czasem wyrastają na "prawdę stanowioną" bo najpierw równają zło z dobrem, a później złych uprzywilejowują przez ich bezkarność, przez co źli nie tylko stają się bestiami w ludzkiej skórze, ale i cały system stwarza usankcjonowaną nienormalność. Cały system polityczny staje się gigantyczną bestią co pożera tych, co jeszcze zachowali człowieczeństwo.

  Bez zdecydowanej obrony prawdy jedynej, już jako ludzie nie istniejemy.

  A jedyna sensowna obrona to najpierw zmiecenie wszelkich partii politycznych które uczestniczą w tej satanistycznej hucpie "prawdy stanowionej", a dalej patrzenie na ręce każdej władzy państwowej przez autentycznych przedstawicieli narodu w swoim państwie wiodącego, narodu będącego władzą nadrzędną nad władzami państwowymi.
  To patrzenie aby nigdy prawodawstwo nie opierało się na żadnej "prawdzie stanowionej", na żadnej ideologii, a zawsze wynikało z ludzkich wartości zaczynając od sprawiedliwości służebnej moralności, życiu obywateli i trwaniu narodu w jego godności, jego kultury i człowieczeństwa.
  Wynika to z tego, że prawda jest zawsze bardziej dalekowzroczna jak jakakolwiek "prawda stanowiona".
 • @ Autor
  "Trudno byłoby wymagać od społeczeństwa PRLu zrozumienia tych mechanizmów."

  Zaiste. Nie nauczono społeczeństwa zawczasu zimnej logiki. Dr. Jaśkowski twierdzi, że edukacja w Polsce już od ponad 300 lat jest sterowana z zewnątrz. No i są efekty.

  Bezapelacyjnie - 5*

  Ukłony
 • @ Autor
  "Przy czym należy z całą stanowczością podkreślić, że w tej „miękkiej” zbrodni uczestniczyły wszystkie bez wyjątku siły społeczno-polityczne Polski, od postkomunistów do hierarchów kościoła katolickiego z legitymującym się ekspresowym tytułem watykańskiego świętego, Janem Pawłem II na czele."

  Spotkałem komentarz na NEonie - chodziło o dziedzictwo ideologiczne - szło to tak:

  Jakub Frank - Adam Mickiewicz - JPII...
  Muszę to odnaleźć w wolnej chwili.

  "Niech zstąpi Duch Twój..." i przemysł jeeeeeeeeeeeeeeeeeb.
 • @ Autor
  "Socjalista i bankier...."

  No, już sam doszedłem do tego, że to jedno i to samo bagno. Niestety. Dla niektórych wolność jest toksyczna. Przypomina mi się scena z "The Way Back" Weir'a gdy uciekinierzy doszli do granicy bolszewii. Jeden wolał zostać...
  Film bezcenny. Ale gułag mamy teraz w głowach - podobnie jak bohater grany przez Farell'a
 • @Jasiek 22:09:32
  W temacie Franka i Mickiewicza to pisałem niedawno w notce
  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/136739,prawda-a-fakt-w-kontekscie-dyskusji-o-adamie-mickiewiczu
  - i z inspiracji, i nawet dyskutowaliśmy. Jest tam kilka linków. Pod którymś było i nawiązanie do JP II.
  Tylko czy to fakt, czy prawda?
 • Ludobujstwo, czyli toniemy w powielanym kłamstwie o działaniu demokracji
  .
  Stała większość w czasie to nie demokracja, tylko zwykła dyktatura.

  Demokracja posiada domenę równowagi.

  Granie większością zawodników jest nie fair play:)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fair_play
 • @goodness 09:09:03
  a polskie wykształciuchy, tak wierzące w te kity, które im telewizornie zapodają, załamują ręce: jak to? Marion LePen???
 • @maharaja 09:50:05
  Może się uda Marion LePen przyłączyć czwartą najwyższą władzę ludu ,do władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej.
 • @ireneusz 12:53:22
  Nie, to ta uwaga jest bez sensu.
  Skoro gość nie wie gdzie szukać to mu podpowiadam.
  Miałeś ponad 6 godzin na wskazanie mu gdzie szukać, więc nie miej pretensji, że zrobił to autor notki, której on prawdopodobnie szuka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031