Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Dzisiejsza rzeczywistość bez retuszu i kłamstwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zakładając, że Trump autentycznie pragnie zmian w sytuacji Ameryki, jej społeczeństwa i unijnych wasali, warto się zastanowić jakie ma szanse dokonania tego.

 


Amerykańska "transformacja" wchodzi w krytyczną fazę. Pozostał jeszcze tydzień do formalnego przejęcia władzy przez Trumpa i jego ekipę. Odchodzący w przeszłość neokonserwatyści (trockiści/bolszewicy), którzy rządzili Stanami Zjednoczonymi przez wiele dekad robią wszystko by uniemożliwić zmianę politycznego kursu "jedynego supermocarstwa", nakierowanego na militarną (prawdopodobnie nuklearną) konfrontację z Rosją i Chinami. Stosują przy tym propagandę, na tak niskim intelektualnie poziomie, że mogą w nią uwierzyć jedynie całkowicie zidiocieli zachodni "nadludzie".

Zakładając, że Trump autentycznie pragnie zmian w sytuacji Ameryki, jej społeczeństwa i unijnych wasali, warto się zastanowić jakie ma szanse dokonania tego. Aby to ocenić trzeba dobrze orientować się w specyfice Waszyngtonu. Jedynym prominentnym i uczciwym znawcą zagadnienia jest dr Paul Craig Roberts, były minister w administracji Ronalda Reagana. Oto co pisze on w swym najnowszym artykule (1):

"If Trump intends to survive, he must break the CIA into a thousand pieces as President John F. Kennedy intended before the CIA assassinated him. Trump must arrest for treason the neoconservatives and put them on trial. Trump must curtail NSA’s spying, which is in complete violation of the US Constitution, on all communications of all Americans. Trump’s oath of office is to the Constitution, not to war on the American public. Trump must ban all presstitute print and TV media from White House press conferences and only give credentials to the alternative Internet media. The print and TV media are operatives of the CIA and are totally devoid of integrity. Indeed, perhaps the presstitutes should be arrested for treason and put on trial along with the neoconservatives and the CIA."

"Jeśli Trump chce przetrwać musi rozbić CIA, jak próbował zrobić to Prezydent Kennedy, zanim CIA dokonała nań zamachu. Trump musi aresztować neokonserwatystów pod zarzutem zdrady stanu i postawić ich przed trybunałem. Musi przykrócić wywiadowcza działalność NSA, która w całości sprzeczna jest z konstytucja Stanów Zjednoczonych....Musi usunąć z konferencji prasowych Białego Domu całe sprostytuowane media i zastąpić je alternatywnymi internetowymi organizacjami. Drukowane i telewizyjne media są w całości agenturą CIA i pozbawione są jakiejkolwiek wiarygodności. W istocie powinny one być również postawione przed trybunałem za zdradę stanu."


Przedstawiony powyżej obraz "wiodącej demokracji świata" jest niewątpliwie trafny. Nie inaczej mają się sprawy w Unii Europejskiej. 13 stycznia tego roku niespodziewanie zmarł na "atak serca", były redaktor Frankfurter Allgemeine Zeitzung, Udo Ulfkotte, który niedawno opublikował książkę opisującą totalną kontrolę unijnej prasy przez CIA (2). Sam przyznał się w niej do pisania "artykułów" we wspomnianym "szacownym piśmie" pod dyktando owych agentów.


Jak mogą się mieć sprawy w nędznej unijnej kolonii pod tytułem III RP? Zapewne jeszcze gorzej. Wśród jej "elit" nie ma odważnych ludzi pokroju Udo. Są same kundle, dla których lizanie zachodnich dup jest tak wielkim zaszczytem, że jakiekolwiek niezależne myśli nigdy nie penetrują ich przestrzeni pomózgowych. Nie wspomnę, przez delikatność, o tabunach ich wiernych odbiorców. No ale przecież nie wszyscy obywatele III RP to zwolennicy PO i im podobnych plugawych pomiotów! Są też "patrioci" z PiS wspierani na dodatek przez hierarchię kościelną!

Tak się jakoś składa, że pan Kaczyński i jego ekipa, to pierwsi kandydaci do postawienia przed trybunałem stanu! W haniebnej historii III RP, to właśnie oni de jure zlikwidowali polską niepodległość, negocjując i ratyfikując tzw. Traktat Lizboński, a dziś (po kilku dekadach fizycznej swobody) wprowadzili obcą okupację militarną w Polsce! I niech nikt nie ma nadziei, że okupacja ta skończy się wraz z upadkiem amerykańskiego Imperium Zła! US Army, to najemni bandyci, którzy nigdy nie wygrali samodzielne żadnego konfliktu zbrojnego, a jedynie specjalizują się w niszczeniu i okupacji innych państw. Opuszczają je dopiero po całkowitym zniszczeniu i zrabowaniu. Ostatnim ich "sukcesem" w tej dziedzinie jest Libia, gdzie doprowadzili do całkowitej likwidacji struktur państwowych, oraz zrabowali dla swych mocodawców pięćset miliardów dolarów w złocie, które Kadafi przeznaczył na rezerwę swej planowanej waluty afrykańskiej (3).

Jedynym militarnymi sukcesami Amerykanów są tzw. "Collateral damage" (4), czyli mordowanie na odległość (przy pomocy sił powietrznych) ludności cywilnej, kobiet i dzieci, oraz niszczenie dorobku materialnego i kulturowego tychże. Oczywiście na rezultaty "błogosławieństwa" amerykańskiej okupacji musimy jeszcze trochę poczekać,. Ale przyjdą one nieuchronnie. Już teraz podziękujmy za to naszym "patriotom" z PiS!

 


http://www.paulcraigroberts.org/2017/01/15/can-trump-take-back-the-presidency-from-the-cia-paul-craig-roberts/
http://www.paulcraigroberts.org/2017/01/14/europes-courageous-journalism-voice-has-passed-away-paul-craig-roberts/
(3) http://katehon.com/article/great-power-isnt
(4). https://en.m.wikipedia.org/wiki/Collateral_damage  

KOMENTARZE

 • @@@!
  Walter Steinmeier: zdziwienie i zaniepokojenie wypowiedzią Trumpa o NATO. Wypowiedzi amerykańskiego prezydenta elekta, m.in. na temat NATO, wywołały zdumienie i zaniepokojenie w Brukseli – ocenił szef dyplomacji Niemiec Frank-Walter Steinmeier. W wywiadzie dla "Bilda" Donald Trump uznał NATO za przestarzałe. Zdaniem niemieckiego ministra, wypowiedzi prezydenta elekta zapewne wpłyną na przebieg obrad szefów dyplomacji państw UE. - Słowa te wywołały zdziwienie w Brukseli i przypuszczam, że nie tylko w Brukseli – powiedział Steinmeier dziennikarzom przed rozpoczęciem obrad. Dyplomata poinformował, że spotkał się wcześniej z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. Według Steinmeiera w kwaterze głównej Sojuszu z zaniepokojeniem przyjęto to, że Trump uznał NATO za "przestarzałe".
  Jest to sprzeczne z tym, co mówił kandydat na nowego ministra obrony USA (James Mattis) kilka dni temu w czasie przesłuchania. Zobaczymy, co z tego wyniknie dla amerykańskiej polityki – oświadczył szef niemieckiego MSZ. Jak dodał, to samo dotyczy wypowiedzi o sprawach handlowych, w tym działalności europejskich przedsiębiorstw w Ameryce Łacińskiej. - Mamy nadzieję, że nasi amerykańscy partnerzy nadal będą szanować reguły WTO – stwierdził Steinmeier. Według Trumpa niemieccy producenci "mogą produkować samochody na rynek USA, ale będą płacić 35-procentowy podatek za każdy samochód, sprowadzony do USA". To samo powiedział już Japończykom a także rodzimym producentom lokującym swe fabryki za granicami USA...
 • @@@!
  Wielka Brytania odgraża się UE? Premier May: Rozważymy alternatywne modele gospodarcze po Brexicie, jeśli będziemy do tego zmuszeni. Premier Theresa May podziela pogląd swego ministra finansów Philipa Hammonda, że W. Brytania jest gotowa rozważyć alternatywne modele gospodarcze po Brexicie, jeśli będzie do tego zmuszona powiedziała w poniedziałek rzeczniczka szefowej brytyjskiego rządu. Hammond w wywiadzie dla niemieckiej gazety „Welt am Sonntag” ostrzegł w niedzielę Unię Europejską, że jeśli W. Brytania straci dostęp do jednolitego rynku UE, może być zmuszona do zmiany modelu gospodarczego, by odzyskać konkurencyjność. Premier May „podziela ten pogląd” - powiedziała rzeczniczka. Dodała, że według szefowej rządu Wielka Brytania „chce pozostać w głównym nurcie systemu podatkowego w stylu europejskim”, ale jeśli będzie zmuszona „zrobić coś innego (…), jesteśmy gotowi to zrobić”. Hammond mówił, że jeśli Wielka Brytania zostanie wykluczona z jednolitego rynku, może stać się krajem o minimalnych podatkach będącym konkurencją wobec UE. Jak odnotowuje agencja Reutera, rzeczniczka odmówiła skomentowania spadku kursu funta szterlinga do najniższego poziomu od trzech miesięcy w związku z obawami, że w zapowiedzianym na wtorek przemówieniu May poinformuje, iż W. Brytania jest gotowa na „twardy Brexit”, czyli wyjście z jednolitego rynku UE. Według brytyjskiej prasy May zapowie podczas wtorkowego przemówienia o wyjściu kraju z UE, że jest skłonna rozważyć tzw. twardy Brexit i poświęcić brytyjskie członkostwo we wspólnym rynku na rzecz kontrolowania imigracji. Ps..May, życzę powodzenia, Trump już na was czeka. Nowy prezydent USA razem z jego przyjacielem Putinem dają Europie popalić, że wam Niemcy w dupach się zagotuje. No no co za czasy nastały...teraz Berlin będzie leżał na wycieraczce w Warszawie!
 • @@@!
  Niemieckie media w szoku po wywiadzie Donalda Trumpa. „Musimy twardo bronić naszych interesów. Niech robi. Może pocałować nas w dupę”... „Co za wywiad Donalda Trumpa! Jakie zagrożenie nas z jego strony czeka? Jedno jest pewne: konkurencja stanie się twardsza i bardziej bezkompromisowa. My, Niemcy musimy bardziej zdecydowanie bronic naszych interesów” pisze redaktor naczelny „Die Welt” Ulf Poschardt a artykule pod wieloznaczynym tytułem „Niech robi. Może nas pocałować w dupę”. Według niego Trump w rozmowie z brukowcem „Bild” nie tylko skrytykował politykę imigracyjną Angeli Merkel, ale także groził niemieckim koncernom samochodowym karnymi cłami. Trump zrezygnował z Europy, i w związku z tym także z Niemiec. Grozi niemieckim koncernom samochodowym i tym samym wszystkimi naszym narodowym czempionom. Dał nam do zrozumienia, że musimy wyprowadzić się z wygodnego „Hotelu Mama” Stanów Zjednoczonych, pod względem polityki gospodarczej jak i obronnej. Jesteśmy sami. W Europie także wiele państw zostawiło nas na deszczu, także to co dzieje się w Wielkiej Brytanii zagraża niemieckim eksportom lamentuje Poschardt. Według niego nikt tak jak Niemcy nie „skorzystał na globalizacji”, dlatego neoliberalne reformy, gdziekolwiek na świecie mają miejsce, służą „innowacyjnej i skupionej na jakości niemieckiej produkcji”. Prowokacje Teresy May oraz Donalda Trumpa należy traktować poważnie i zamienić w wojowniczą postawę. Konkurencja stanie się twardsza i bardziej bezkompromisowa. My, Niemcy, musimy bardziej zdecydowanie i władczo bronic naszych interesów. Zagrożony jest nasz wysoki poziom dobrobytu. Dlatego musimy znieść bariery hamujące wzrost: zmniejszyć biurokrację, podatki pisze redaktor naczelny „Die Welt” dalej. Jego zdaniem Trump powinien „obudzić w Niemcach ambicję”. Podział globalnego dobrobytu będzie w przyszłości rozstrzygany przez USA agresywnie na ich własną korzyść, jeśli nie staniemy się bardziej gejowscy, otwarci, wielokulturowi, odważniejsi, bardziej innowacyjni i pracowici twierdzi Poschardt. Zdaniem dziennika „Rheinische Post” zaś Donald Trump będzie kierował USA jak przedsiębiorstwem. Dlatego uderzył w wywiadzie z „Bildem” bezwzględnie w niemiecki przemysł. Najważniejsze dla niego są gospodarcze korzyści dla USA. Temu podporządkuje także swoja politykę zagraniczną. Zdjęcie sankcji z Rosji widzi jako możliwość ubicia kilku dobrych „dealów” z Kremlem uważa gazeta. Jej zdaniem jednak przyszły prezydent USA będzie występował głównie w roli gospodarczego a nie militarnego agresora. Dobre interesy da się robić tylko w świecie ogarniętym pokojem. Europa powinna jednak uważać. Trump nie chce by była ona silna. Wręcz przeciwnie, widzi w niej konkurenta w walce o dominacje w handlu światowym. Dlatego liczy na jej rozpad. Jest mu bliżej do AfD niż do kanclerz Angeli Merkel, którą ostro skrytykował dodaje.. Źródło welt.de, Ps...No normalnie dziennikarz niemiecki prawie się zesrał. Ależ ujadanie i lament. Już był taki z wąsem co obudził w Niemcach ambicję i poczucie wartości po przegranej. I też wzywał do walki pisząc Mein Kampf. A skończyło sie na Mein Niederlage... Brawo Trump. Precz z globalizacją, precz z Merkel, precz z UE i precz NWO! Wreszcie Trump może wyrwie z głębokiego letargu te europejskie lebiegi, które noszą się jak chińscy mandaryni i niesłusznie nazywane są elitami. Im więcej wrzasku tym bardziej widać, że uderza tam gdzie trzeba! Oblężona tęczowa twierdza. No jaja, no... KODeraści do USA!!! Biedroń i Bodnar w rozpaczy. Pedał+koza=Germany. "Niemcy musicie się stać bardziej gejowscy" i do tego potrzebni im byli gwałciciele kóz? pracują nad stworzeniem nowej rasy człeko koziej która zawładnie światem:) To teraz w miejsce swastyki umieszczą czerwony zad i ruszą na podbój Europy? Niemcy muszą być bardziej PEDALSCY. A co na to lesbijki? Czy to znaczy, że Niemcy będą kupowali więcej niemieckiej wazeliny? Współczuje przeciętnemu Hansowi i Gretsien. Na siłę zaczną z nich robić homoseksualistów/pedałów. Ciekawe czy będzie to dotyczyło również islamistów? To nie są ich auta ani ich Niemki. Niemcy de facto nie istnieją do 2099 roku..Jak wam Trump podniesie koszty stacjonowania wojsk amerykańskich u was to otrzeźwiejecie, wasza bezczelna i arogancka polityka doprowadzi Niemcy do izolacjonizmu i pozostaniecie ze swoimi imigrantami goatfucker. I jak tu nie lubić Trumpa :)? Stawia Fryców do pionu :)! Jak on śmie dbać o amerykańskie interesy i jeszcze do tego krytykować Mutti Merkel za sprowadzenie nieszczęścia, czyli goatfuckers na Europę :)
 • @@@!
  Trump w "Timesie": "Myślę że ostatecznie Brexit to będzie wielka rzecz"...Brexit będzie „wielką rzeczą”, a jednym z priorytetów amerykańskiej polityki zagranicznej będzie wypracowanie nowego porozumienia handlowego z W. Brytanią - zapowiedział Donald Trump w wywiadzie dla dziennika „The Times”, opublikowanym w poniedziałek.
  W wywiadzie, którego prezydent elekt USA udzielił jednocześnie brytyjskiemu „Timesowi” i niemieckiemu „Bildowi”, Trump ocenił, że decyzja o wyjściu z Unii Europejskiej było związana z poczuciem zagrożenia brytyjskiej tożsamości, wywołanym przez europejski kryzys uchodźczy. Myślę że ostatecznie Brexit to będzie wielka rzecz podkreślił. Wierzę, że inne kraje też wyjdą (z UE). Utrzymanie tego razem nie będzie tak proste, jak wielu ludziom się wydaje, a jeśli uchodźcy dalej będą napływać do różnych części Europy, to będzie bardzo ciężko, bo ludzie się wściekli o to podkreślił Trump w rozmowie, którą dla „Timesa” prowadził Michael Gove, były minister edukacji i sprawiedliwości w rządach Davida Camerona, a obecnie komentator brytyjskiego dziennika. Trump ostrzegł, że w efekcie kryzysu migracyjnego może dojść do wzmocnienia kontroli granicznej wobec Europejczyków przyjeżdżających do Stanów Zjednoczonych. Zobaczymy: patrzymy na różne fragmenty Europy i świata, skąd przyjeżdżają ludzie i sprawiają kłopoty powiedział. Dodał, że jego zdaniem państwa zachodnie powinny zbudować bezpieczne strefy w Syrii, które byłyby opłacane przez kraje Zatoki Perskiej. Amerykański prezydent elekt skrytykował szerzej rolę Niemiec w Europie, podkreślając, że jego zdaniem Unia Europejska „to jeden wehikuł, który wspiera Niemcy, i dlatego Wielka Brytania postąpiła rozsądnie, wychodząc (ze wspólnoty)”. Ludzie i kraje chcą mieć swoją własną tożsamość, podobnie Wielka Brytania. Gdyby nie było konieczności przyjęcia uchodźców, z tyloma problemami, które się z tym wiążą, to do Brexitu by nie doszło. Myślę, że to było decydujące powiedział. Dodał, że wbrew wcześniejszym deklaracjom odchodzącego prezydenta Baracka Obamy jednym z priorytetów w polityce zagranicznej USA będzie wypracowanie nowego porozumienia regulującego stosunki handlowe Stanów Zjednoczonych z Wielką Brytanią.
  Jestem wielkim fanem Wielkiej Brytanii i będziemy pracowali ciężko, żeby to zrobić szybko i jak należy, z korzyścią dla obu stron zapewnił Trump. Trump skrytykował także poprzednie amerykańskie administracje, podkreślając, że atak na Irak był „jak rzucanie kamieniem w ul pełen os”, a brak decyzyjności w Syrii „bardzo zły”. Według prezydenta elekta była szansa, żeby coś zrobić, kiedy zapadła decyzja, ale „później do niczego nie doszło”. Teraz jest już dużo za późno. Aleppo było okropne: kiedy zobaczysz, jak strzelają do starych kobiet wychodzących z miasta, które ledwo idą… To wygląda prawie, jakby strzelali do nich dla sportu ocenił Trump. Komentując doniesienia amerykańskich mediów oparte na informacjach byłego agenta brytyjskiego wywiadu MI6 Christophera Steele’a, według których Rosja ma kompromitujące informacje o Trumpie, prezydent elekt powiedział, że „ten człowiek jest kimś, komu powinniście się przyjrzeć”. „Wszystko, co o mnie wymyślił, było fałszywe” - oświadczył. Pytany o swoje ekspresyjne komentarze na Twitterze, które kilkakrotnie wywołały reakcje na giełdach, Trump zaznaczył, że planuje dalej używać mediów społecznościowych także w trakcie prezydentury. Myślałem, że będę tweetował mniej, ale otacza mnie tyle nieszczerości i nieuczciwości ze strony prasy… Mogę napisać coś na Twitterze, a oni to podają dalej - tak, jak dzisiaj rano: ‘mamy pilną wiadomość, dotyczącą Donalda Trumpa’ powiedział. „Pilne wiadomości to z pewnością to, czego nie będzie nam brakowało z prezydentem Trumpem w Białym Domu” skomentował rozmowę Michael Gove, który określił Trumpa jako „mężczyznę, którego podłączyli do prądu dalece przekraczającego bezpieczne poziomy”. Mario Cuomo, były gubernator Nowego Jorku, powiedział kiedyś, że amerykańscy politycy prowadzą kampanie poezją, a rządzą prozą. Trump z kolei prowadził kampanię opartą na 140-znakowych wybuchach na Twitterze, a planuje rządzić arkuszem kalkulacyjnym ocenił Gove. Ps..Trump wypowiedział wojnę Niemcom czyli pedalskolewackiej, tęczowej, genderowej oraz goatfuckers JewUNII! Dlatego takie przerażenie. ja z tego bardzo cieszę się. JewUE musi zostać zniszczona!
 • @kula Lis 66 18:54:33
  Brawo trump...?

  : )))

  Naiwniak.
  Problem-reakcja- rozwiazanie.
  Trump jest specem od urzadzania plajt a swoj rozdmuchany majatek zawdziecza ferajnie z wall street ktorej jest chlopcem.
  Z blogoslawienstwem jezuitow.
 • @eonmark 00:22:38
  Ojciec moj mawial tak do mnie:Ty myslisz zes ty madry a ty glupi.
 • @staszek kieliszek 01:34:29
  Niestety dla Ciebie, Twoj tata najwidoczniej mial racje.
  Skoro wierzysz w alexa...w trumpa pewnie tez, nic sie nie zmienilo od czasu kiedy twoj tata ciebie oswiecil.
 • @eonmark 02:00:46
  To twoja rodzina, trujesz.
  https://pp.vk.me/c604624/v604624550/2065b/nAgm11qiEzE.jpg
 • @eonmark 02:00:46
  Piosenka dla Ciebie Ukropie.
  https://vk.com/antimaydan?z=video114486796_171258035%2F065037843ea1b282e7%2Fpl_post_-41232698_2272887
 • @eonmark 02:00:46
  Oto lista osób, które najeżdżały na Pana w internecie...
  https://pp.vk.me/c639417/v639417917/994/r5m5yrgJzTQ.jpg
 • @staszek kieliszek 01:34:29
  Staszku, na pewno będzie dobrze.
  Pozdrowienia z Polski:)
  https://pp.vk.me/c639622/v639622521/9f3/AXzrKPDZk_s.jpg
 • @staszek kieliszek 01:34:29
  Trump napisał na swoim twitterze:


  Donald J. Trump Konto zweryfikowane
  ‏@realDonaldTrump
  "@levisteveholt: @realDonaldTrump I appreciate your use of Twitter to keep us informed and maintain transparency." Very dishonest media!

  Czyli napisał suma sumarum : MEDIA SĄ BARDZO NIEUCZCIWE.
 • @lorenco 03:06:06
  Trochę ''pierwszych lepszych'' wiadomości zza oceanu
  Ohio. Pracownik koncernu naftowego aresztowany za to, że w sklepie Walmart obryzgiwał niczego nie spodziewających się kobiet własnym nasieniem ze strzykawki. Jest on oskarżony o co najmniej 12 tego typu incydentów. Policja szuka ofiar tego zboczeńca.
  https://www.rt.com/viral/372543-semen-syringe-squirter-arrested/
  Karolina Południowa. Policja musiała rozdzielić bójkę zainicjowaną przez dwóch pracowników sieci fast food ' Denny’s ' w wieku 21 i 56 lat. Awantura, do której szybko dołączyły inni uczestnicy powstała z powodu jajka ugotowanego na twardo.
  http://thesmokinggun.com/buster/dennys/dennys-hard-boiled-egg-dispute-648931
  Kalifornia. Mężczyzna, który postanowił obrabować sex shop, wycofał się z pustymi rękami po tym jak sprzedawczynie sklepu dla dorosłych się wściekły, zaczął krzyczeć i rzucać w niego gumowymi członkami . Według nich, atakujący mężczyzna okazał się mięczakiem.
  http://theconcourse.deadspin.com/dildos-become-projectiles-as-sex-store-employees-foil-w-1790195690
  Kalifornia. Biznesmen z San Diego po burzliwej nocy w nieodpowiednim stanie chodził nago po wsi. Przyjechała policja, mimo że był nieuzbrojony, poszczuli go psem , który przez kilka minut szarpał nagiego mężczyznę. Na szczęście człowiek nie doznał większych obrażeń i złożył pozew.
  http://www.nbclosangeles.com/investigations/Cops-Allow-Police-Dog-Bite-Naked-Unarmed-Man-406122445.html
  Floryda. 70-letnia pracownica salonu masażu została aresztowana za to, że po masażu za dodatkową opłatą w wysokości $ 60 świadczyła klientom usługi seksualne.
  http://thesmokinggun.com/buster/jacksonville/septuagenarian-rub-tug-940372
  Floryda. 46-letni mężczyzna zrobił awanturę w McDonaldzie i groził pracownikom , żądając, aby wyłączyli 'muzykę chrześcijańską' i zamiast tego zażądał, ‘muzułmańskie melodii.' Miał przy sobie amfetaminę i bogate doświadczenie w sprawach karnych zatem został aresztowany bez prawa kaucji.
  http://thesmokinggun.com/buster/christmas/mcdonalds-music-arrest-284931
  Kalifornia. Roczne dziecko zostało postrzelone w głowę przez 6-letnią siostrę, kiedy dzieci bawiły się naładowanym pistoletem ich matki . Kobieta była w domu w czasie incydentu. Dziecko zginęło na miejscu.
  http://www.huffingtonpost.com/entry/corrections-officer-baby-son-shot-by-sister_us_5879be7be4b0e58057ff0fbb?section=us_crime
  Luizjana. Dwóch mieszkańców trafiło do więzienia po tym jak przez pół godziny próbowali włamać się do domu i wyciągnąć z niego człowieka, którego postanowili zabić. Cały przebieg transmitowali na Facebook live.
  http://www.huffingtonpost.com/entry/facebook-live-kidnap-attempt_us_586bea1ae4b0eb58648ab387?section=us_crime
  Florida. Mężczyzna oskarżony o wielokrotne napaści seksualnie na swojego psa rasy Pit Bull.
  http://www.huffingtonpost.com/entry/pit-bull-sexual-assault-charge_us_58795c93e4b09281d0eafe5c?section=us_crime
 • @lorenco 03:06:06
  //Czyli napisał suma sumarum : MEDIA SĄ BARDZO NIEUCZCIWE.//

  Wow, coz za prawdomowny mesjasz ameryki.
  Bijesz mu brawo niczym foka w cyrku?
  Tylko poczekaj na komende.
  :)))

  Ten gostek to chlopiec wall street, prowadzony przez chabad-lubawicz a poswiecony przez jezuitow
  Putinem maja wiele wspolnego.
  Putina tez prowadzi chabad-lubawicz.
  I oboje beda uwiklani w wielki chaos swiata naprawiony wielkim ogniem.
  Pozniej...spelnia sie dluuuugo oczekaiwane rezultaty wielkiego procesu, ktorego realizatorzy uzywaja takich figurek jak trampek i input.
  Zapowiadali trumpa cale dekady naprzod, tak jak putina.
  To sie nazywa mniej wiecej predictive programming.
  Alex jones, szemrany szamir, wikileaks, snowden, icke...wierzcie tym gosciom, robicie dokladnie to co od was sie oczekuje.

  :)))

  Nie martwisz sie juz o to czy trump doczeka inauguracji?

  Bylo tu pare osob ktore bezmyslnie powtarzaly za zachodnimi kontrolowanymi forami teoretykow spisku ze terazz to 'oni' pozbeda sie trumpa...
  : )))
  Nie pozbywa sie przedwczesnie kogos kogo sie szykowalo na stanowisko od ponad pol wieku, prawda?
  Moga nawet zrealizowac ta czesc zapowiedzi, ale najpierw trump musi troche posiedziec w fotelu i firmowac swoja facjata to co duze chlopaki maja zaplanowane dla swiata.
  Putin i trump=chaos i wojna, pozniej nowy poczatek...
  Juz mozesz bic brawo.
  Dales sie znowu nabrac.
  Nie szukasz prawdy, ciebie urzadzaja piekne obietnice.
  Zreszta nawet te obietnice sa chore.
  : )))
 • @staszek kieliszek
  http://niewygodne.info.pl/gify6/kobiet-marsz-strajk-550.jpg W USA ktoś organizuje "Marsz Kobiet" dzień po inauguracji D. Trumpa. Kontynent inny, lecz metody takie same...W USA ktoś próbuje powielić schemat działania zastosowany w Polsce. Pod hasłami obrony rzekomo zagrożonych praw i wolności amerykańskich kobiet na 21 stycznia organizowany jest w Waszyngtonie wielki "Marsz Kobiet". Co ciekawe - oficjalna witryna internetowa tej, wydawałoby się, spontanicznej i oddolnej inicjatywy, została zarejestrowana już 12 listopada ubiegłego roku. Prawdopodobnie zatem znowu będziemy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda reżyserowany "spontaniczny" wybuch gniewu, za który określone grupy interesu wykładają spore pieniądze. Na stronie internetowej waszyngtońskiego "Marszu Kobiet" (która - co wydaje się być godne odnotowania - w systemie WHOIS została zarejestrowana już 12 listopada ub.r.) możemy znaleźć wiele chwytliwych haseł o prawach człowieka, wolności, solidarności oraz bezpieczeństwie. Wszystko to pisane w duchu, jakoby istniało jakieś wielkie zagrożenie, które lada chwila może się zmaterializować i doprowadzić do zniszczenia zachodniej cywilizacji opartej na wspomnianych prawach podstawowych. Nie wiem jak państwo, ale ja widzę dużą analogię do tego, co niedawno działo się w Polsce. Myśmy doświadczyli "Strajku Kobiet", czyli nagłego wybuchu gniewu, który został gigantycznie podkręcony wielkimi nakładami sił głównych mediów w Polsce (proszę sobie przypomnieć histerię jaka panowała na antenie tvn24 czy Onet.pl). To nic, że atakowano wówczas nie tych co trzeba, szerzono dezinformację i manipulację faktami. Efekt był taki, że na ulice Warszawy wyszło minimum 50 tys. protestujących ludzi. Kolejną próbę wywołania "nagłego wybuchu gniewu", którego skutki są nieobliczalne, mieliśmy okazję zobaczyć tuż przed świętami. Pod Sejmem starano się wówczas wzniecić zamieszki, a w mediach mainstreamowych panowała psychoza, jakoby właśnie zaczynał się zamach stanu, który ma obalić rządy znienawidzonego dyktatora - Jarosława Kaczyńskiego. Co prawda nic z tego nie wyszło (m.in. dlatego, że reakcja rządu była spokojna), ale było blisko...Jestem zdania, że podobne mechanizmy będą teraz funkcjonowały w USA. Wielki "Marsz Kobiet" zapowiadany jest na dzień tuż po inauguracji Donalda Trumpa (21 stycznia). Podejrzewam, że do tego czasu amerykańskie media lewicowo-liberalne i cały Hollywood będą maksymalnie podkręcały atmosferę. Kto wie jak potoczą się losy protestu, gdy coś wymknie się spod kontroli. Kto wie, czy jakiś szalony policjant nie zacznie strzelać do zgromadzonych licznie na wezwanie celebrytów protestujących kobiet? Jak wówczas zareagują inni ludzie, którzy byli neutralni? Przy wielkim zamieszaniu i chaosie emocje i instynkty pierwotne mogą odegrać kluczową rolę. Czy na to liczą organizatorzy "Marszu Kobiet"?
  Źródło: womensmarch.com
 • @staszek kieliszek przeczytaj, czy wiesz coś w tym temacie? pzdr!
  Ile płacą uczestnikom akcji protestacyjnych przeciwko Trumpowi? Dziennikarze Washington Times znaleźli ogłoszenia o odpłatnym udziale w akcjach protestacyjnych podczas uroczystości poświęconych zaprzysiężeniu Donalda Trumpa w ponad 20 amerykańskich miastach.
  Według danych gazety uczestnikom akcji protestacyjnych proponuje się 2500 dolarów miesięcznie, a za jednorazowy, bezpośredni udział 50 dolarów na godzinę. „Otrzymuj pieniądze, walcząc przeciwko Trumpowi!". Takie hasło zawiera ogłoszenie organizacji Demand Protest z San Francisco. Opublikowała podobne ogłoszenie w wielu miastach — pisze Washington Times. Poinformowano, że Demand Protest „płaci zaangażowanym politycznie obywatelom za to, w co już wierzą". Analogiczna „praca" jest proponowana mieszkańcom miast Austin, Colorado Springs, Columbus, Denver, Detroit, El Paso, Fort Worth, Jacksonville, Oakland, Filadelfia, Fenix, San Diego, Seattle i Waszyngton. Jednocześnie dziennikarze dopuszczają, że ogłoszenia Demand Protest mogą być „oszustwem". Gazeta przypomina, że wcześniej Trump narzekał na opłacone kampanie — podaje periodyk.
  Ps..Spontaniczne protesty, skąd my to znamy, chyba z majdanu, a nawet z 1980r, z Libii, takie spektakle to ich specjalność. Szkoda, ze nie jesteśmy amerykańskim stanem bo przed wieloma osobami otwarłyby się szerokie możliwości zarobkowe a ponadto uspokoiłaby się sytuacja w mediach. Gdyby się rozeszło, że za opluwanie kogoś można zarobić 50 dolców to już nikt nie chciałby opluwać za darmo:) Tak działa uSSmańska demokracja rozsiewana na cały świat. Działa to bo są takie ludzkie qurwy co za kasę zabiją własną matkę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031