Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

III RP – wojna domowa, czy kontrrewolucja?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W kontekście dotyczącym naszego regionu, można stwierdzić, że jego „przywódcy” nie odbiegają poziomem psychopatii od swych amerykańskich pryncypałów.

W charakterze dopełnienia do niedawnej deklaracji[i] Obamy o wycofaniu się USA z obietnicy nie stosowania jako pierwsze (agresywnie)  broni nuklearnej w przyszłym konflikcie,  jego sekretarz obrony oskarżył[ii] Rosję o „erodowanie międzynarodowego porządku”  w świecie. Tak więc, w obronie „nowego porządku światowego” (NWO) , przestępcy z Waszyngtonu, gotowi są nawet na spowodowanie zagłady naszej matki ziemi.
 
W kontekście dotyczącym naszego regionu, można stwierdzić, że jego „przywódcy” nie odbiegają poziomem psychopatii od swych amerykańskich pryncypałów.  Nawet zdeklarowana ukraińska „patriotka” Nadia Szewczenko zauważa „niedoskonałości” wśród rodzimych „elit”.[iii]  Podobnie ma się sprawa z „elitami” III RP. 
 
Ostatnio „ikona Solidarności” TW Bolek, ostrzegł swych politycznych przeciwników z PiS, o możliwości wybuchu wojny domowej.  Publicysta Kirył Ozimko szkicuje na tym tle polityczny obraz III RP[iv].  Zauważa on działanie sił rozdzierających społeczeństwo na dwa wrogie obozy, konstatując jednocześnie oczywisty fakt, że różnice polityczne pomiędzy tymi „wrogimi obozami” są drugorzędne.  Stąd też wyciąga wniosek o małym prawdopodobieństwie wybuchu wewnętrznego konfliktu.  Nie można się z tą tezą zgodzić.  Jak już ostatnio pisałem[v], kompromitacja zarówno PO jak i PiSu zmusza ich mocodawców do szukania na gwałt kolejnej „rozumnej (czytaj agenturalnej) siły politycznej, która poprowadzi Polaków do samobójczej wojny z Rosją.  Jeśli natomiast nie uda się tego osiągnąć, to zawsze pozostaje „wariant ukraiński”, czyli chaos wojny domowej w jeszcze jednym państwie graniczącym z Federacją.  Cała obecna polityka Zachodu dobitnie pokazuje, że nie gardzi on sianiem chaosu i terroru na każdym dostępnym mu obszarze.
 
Dzięki mozolnej pracy naszych „elit”  poziom intelektualny tysiącletniego Narodu zrównał się już ze sztuczną zbieraniną etniczną pod nazwą Ukraińców.  Jedyne co ten „naród” jednoczy to patologiczna nienawiść do wszystkich swych sąsiadów.  Trudno zresztą temu się dziwić.  Ukraińcy nie mają własnej kultury, historii, czy języka ( nie licząc gwary powstałej ze zmieszania elementów polskiego i rosyjskiego).
 
Naród Polski posiada co prawda wspaniałą kulturę, historię i cywilizację, ale nie znane są one jej współczesnym przedstawicielom.  Tak więc „polskojęzycznych europejczyków”  (takie określenie jest bardziej adekwatne w stosunku do dzisiejszego społeczeństwa III RP) łączy nienawiść do Rosjan i nieodwzajemniona miłość do Zachodu.  Społeczeństwo to samookreślając się jako „zachodnie” uznaje sprawę przynależności za zamkniętą:  „Polacy to zachodni Europejczycy”.  Tak przynajmniej wmawiają im „elity”.  Jednakowoż prawda była, jest i będzie diametralnie różna.  Dla Zachodu Polacy to „podludzie” i ten właśnie paradygmat ma decydujące znaczenie.
 
Małe więc są szanse na odrodzenie narodowe.  Społeczeństwo z „ukraińskim” poziomem inteligencji i „ukraińską” świadomością narodową, skazane jest na zagładę.
 
Końcowych scenariuszy jest kilka:
-globalny konflikt nuklearny;
-wojna domowa;
-ostateczna emigracja na zachód pozostałego w kraju młodego pokolenia;
-zalew kraju ukraińską emigracją;
-zalew kraju islamskimi „uciekinierami”;
-oraz wszystkie powyższe warianty na raz.
 
Jak zawsze istnieje jednak tzw. „wyjście awaryjne”.  W polskim przypadku jest nim kontrrewolucja.  Używam słowa „kontrrewolucja”, gdyż rewolucje, które z definicji znoszą porządek Boski i wprowadzają szatański,; przetoczyły się już wielokrotnie przez Europę i Polskę.  Tak więc czas zastąpić porządek szatana, porządkiem BOGA, czyli czas na kontrrewolucję.
 
 
 


[i] http://news.antiwar.com/2016/09/06/obama-wont-promise-not-to-launch-nuclear-first-strikes/
[ii] http://news.antiwar.com/2016/09/07/us-defense-secretary-slams-russia-for-eroding-international-order/
 
[iv] https://sputniknews.com/europe/20160906/1045019552/poland-civil-conflict-tensions-analysis.html
 

[v] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/726702,wrzod-na-niewymownej-czesci-europy-centralnej-peka 

KOMENTARZE

 • Cud, panie Nowopolski!
  Jak dotąd, ciągle żeś pan upierdliwie w każdem niemal swym artykule na Kościół najeżdżał. A tu masz, teraz nawrócenie widać nastąpiło, alleluja. Bo skoro prawo naturalne, Boskie, pan wprowadzać chcesz, to i matkę naszą, Kościół Pański, czcić pan obowiązkowo musisz.

  Nie jest istotne, że pan się ze strachu nawróciłeś. Jak trwoga, to do Boga, a pan się paranoicznie bomby atomowej obawiasz. Ale nieważne, bo nawrócenie to nawrócenie. Dziadowie nasi też nawracali koziojebców z Dzikich Pól z pomocą strachu, jak widać na pańskim przypadku bardzo skuteczna metoda. Poza tem właśnie dzisiaj, w samo Święto Matki Boskiej Siewnej nawróciłeś się pan, a to nie może być przypadek. W ten czas przedwojenny nie ma przypadków, są ino znaki.

  Widać, że na krótko przed śmiercią wielka łaska pan spotyka, panie Nowopolski. Pewnie ktoś tam się za pana gorąco do naszej Najświętszej Panienki modlił, matka pańska lub babka pewnie. Szczęściarz z pana, Nowopolski. Łatwiej teraz będzie panu w nadchodzącej wojnie ginąć, a i chyba z lęku przed śmiercią, który tak was, cywilów, prześladuje, pan się skutecznie wyleczyłeś. Bo i czego się tu obawiać, od atomu umiera się szybko.Memento mori & keep smiling.
 • Czy Pan mysli, że deklaracja Ameryki o niestosowniu bronii muklearnej...
  jako pierwszej, jest gwarancją, że tak rzeczywiście będzie?
  Więc w tm kontekście, jakie znaczenie mają te deklaracje i ich odwoływania? Poza tym że paru ludzi na tym świecie, którzy tego całego zwyrodnienia nie wytrzymują, dostaną zawał...
 • Proszę Pana...
  wszystko, tylko nie emigracja na Zachód. Chyba widzi Pan jaka kara Boska spada właśnie na ten region Kuli Ziemskiej? Niech ci ludzie tam na tym Zachodzie podziękują takim swoim rzeźnikom jak Luter, Kalwin, czy Henryk VIII, bo to oni (i paru innych) stoją u źródła tego Potopu, który tam juz teraz coraz bardziej przybiera na sile. Dzietność Muzułmanów na średnim poziomie przeszło 8 w kontekście około 1,2 wśród białych (bo niestety nie można ich określić katolikami), za parę lat dokona już końca tego dzieła zniszczenia.
  Wszystko co my Polacy możemy zrobić, to niezwłocznie zamknąć granice i wybudować potężny mur na wzór tego który został niedawno obalony.
  Bo to my stoimy na granicy ich nieuniknionej ekspansji
 • czeczeńcy "sojusznik " PIS
  Zbierali pieniądze dla terrorystów z Syrii i Iraku, organizowali sprzęt paramilitarny, a w białostockim szpitalu - operację usunięcia pocisku z klatki piersiowej jednego z bojowników ISIS.

  Oskarżonych jest czterech obywateli Federacji Rosyjskiej narodowości czeczeńskiej. Mają od 27 do 36 lat. - Zarzucono im popełnienie czynu polegającego na udziale w zorganizowanej grupie przestępczej mającej na celu popełnianie przestępstw o charakterze terrorystycznym - mówi prokurator Aneta Czekało-Deptuła z Podlaskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Białymstoku.

  http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/a/lomza-bialystok-czeczeni-zbierali-pieniadze-i-organizowali-bron-dla-terrorystow-z-isis,10608786/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031