Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Ku chwale obywateli III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś, gdy PiS zajął się hodowlą „pokolenia żołnierzy wyklętych” , stanowi to wyzwanie dla każdego mieszkańca IIIRP, bez względu na jego honor i moralność lub ich całkowity brak.

 W czasie rozmowy ze zwolennikiem obecnego patriotycznego reżimu warszawskiego, padło stwierdzenie, że „teraz wyrasta nam pokolenie żołnierzy wyklętych”.

 
Muszę przyznać, że na takie dictum ciarki przeszły mi po plecach.  Dotychczasowy reżim PO wychowywał pokolenie niewolników i prostytutek, o czym niejednokrotnie pisałem , wzbudzając wściekłość przedstawicieli  „dumnego Narodu Polskiego”, któremu nie przeszkadza, że przekształca się w gnój, ale nie toleruje nazwania tego procesu po imieniu.  Dla każdego człowieka z honorem, sytuacja ta była nie do zaakceptowania, ale takowych w III RP jest co kot napłakał. 
 
 
Dziś, gdy PiS zajął się hodowlą  „pokolenia żołnierzy wyklętych” , stanowi to wyzwanie dla każdego mieszkańca IIIRP, bez względu na jego honor i moralność lub ich całkowity brak.  Oznacza bowiem, że warszawska agentura USA, z całą premedytacją gotuje obywatelom los historycznego pokolenia żołnierzy wyklętych, czyli zagładę.
 
W przekonaniu tym utwierdza mnie najnowsza publikacja pt. „ Arming for Deterrence”[i].  W publikacji tej naszkicowano rolę Polski w strategii „obronnej” NATO nakierowanej na Federację Rosyjską.  Zgodnie z odwieczną doktryną walki „o wolność waszą i naszą”  Polacy będą musieli zaatakować Enklawę Kaliningradzką, w momencie „agresji rosyjskiej” na kraje bałtyckie.  Tak więc, od USA zależeć będzie, kiedy sprowokować incydent na granicy Rosji i Pribałtyki i wysłać Polaków na bój z tym nuklearnym mocarstwem.  W scenariuszu tym zarezerwowano też rolę dla Rumunii, co potwierdza w praktyce dzisiejsze przeniesienie amerykańskiego arsenału nuklearnego z Turcji do Rumunii.[ii]  Dla reszty Unii Europejskiej, która zaczyna wycofywać się rakiem z amerykańskiej koncepcji wojny z Rosją, zarezerwowano „kolorowe rewolucje” , oraz terroryzm stymulowany emigracją muzułmańską.  Najnowsze przecieki[iii] korespondencji Sorosa ukazują metodykę jaką stosowano i będzie się nadal stosować we wspomnianych „spontanicznych procesach”.
 
O ile więc reszta Europy pogrążać się będzie w chaosie i terrorze, to społeczeństwo III RP przeznaczone jest na rzeź.  Nie martwmy się jednak zbytnio!  Jak zwykle w takich sytuacjach, zakończy się to naszą nieśmiertelną chwałą, co prawda tym razem pośmiertną.
 


[i] http://www.atlanticcouncil.org/publications/reports/arming-for-deterrence
[ii] http://news.antiwar.com/2016/08/18/us-moves-nuclear-weapons-from-turkey-to-romania/
[iii] http://www.radixjournal.com/blog/2016/8/18/soros-leaks-the-most-important-story-youre-not-hearing

KOMENTARZE

 • Potwierdzam hipotezę autora ,iż nasi "przyjaciele" , a faktycznie okupanci ,chcą nas psychopatycznie rozegrać i wykorzystać
  do walki z Rosją, bowiem rozszabrowanie majątku Rosji i jej zasobów naturalnych jest ich najwyższym celem. Istnieje wielkie ryzyko - o czym wspomina też autor- iż do osiągnięcia tego celu posłużą się prowokacją w krajach nadbałtyckich lub Kaliningradzie.

  Nie możemy dopuścić do tego, by ich zamiary się ziściły.

  Według mnie w obecnej chwili dziejowej powinniśmy robić to , o co zaapelowałem do Narodu Polskiego , w"Manifeście /Odezwie komandosa Michała Jarzyńskiego do Narodu Polskiego" z dnia 18 stycznia 2015 r. opublikowanym na blogu Andrzeja Szuberta :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

  Dlatego róbmy swoje . Żadnych zbędnych ruchów. Oszczędzajmy energię na czas, gdy będzie Nam faktycznie , a nie fikcyjnie potrzebna.

  W ostatnim czasie na Naszej ziemi i w mediach pojawiło się wielu fałszywych mesjaszy-trybunów ludowych, których zadaniem jest rozgrzać Naród do walki, by go później zniszczyć. Nie dajmy się w tą fałszywą podstępną grę wciągnąć. Im przecież o to chodzi.
 • @detektywmjarzynski 19:12:16
  "do osiągnięcia tego celu posłużą się prowokacją w krajach nadbałtyckich lub Kaliningradzie"

  Ja myślę, że do tego celu posłużą się...? Oczywiście, że "zielonymi ludzikami". Mają one jednak to do siebie, że nie mają żadnych oznaczeń... i właśnie stąd będzie wyciągnięty wniosek, że to na pewną są Rosjanie. Na wszelki wypadek warto rozpowszechniać stare porzekadło, że "telewizja kłamie". Chociaż teraz to już łże na potęgę.

  Ukłony
 • @detektywmjarzynski 19:12:16
  @ Autor

  Dziś, gdy PiS zajął się hodowlą „pokolenia żołnierzy wyklętych” , stanowi to wyzwanie dla każdego mieszkańca IIIRP, bez względu na jego honor i moralność lub ich całkowity brak. Oznacza bowiem, że warszawska agentura USA, z całą premedytacją gotuje obywatelom los historycznego pokolenia żołnierzy wyklętych, czyli zagładę.

  W przekonaniu tym utwierdza mnie najnowsza publikacja pt. „ Arming for Deterrence”[i]. W publikacji tej naszkicowano rolę Polski w strategii „obronnej” NATO nakierowanej na Federację Rosyjską.

  ________________________________________________________


  To o czym Pan pisze jest bardzo ważne, bowiem demaskuje naszego "przyjaciela" zza oceanu , a faktycznie naszego wroga i jego rezydentów na Polskę .

  Polecam artykuł na ten temat Zofii Bąbczyńskiej -Jelonek:

  http://sophico21.blogspot.com/2016/08/atlantic-council-dywersja-i-sabotaze-w.html

  I jej to tego tematu konkluzje , cytuję :

  „KONKLUZJE

  Istnieje realna możliwość, zważywszy na obecny skład personalny najwyższych władz w Polsce i ich stosunek do Rosji, że zalecenia raportu Rady Atlantyckiej zechcą one wcielać w życie. I nie należy się dziwić, że Rosja poważnie przygotuje się na taką ewentualność.

  Amerykanie prowadzą niewypowiedzianą, bezpardonową wojnę z Rosją, raport Atlantic Council, jest jednym z licznych tego dowodów. Przez wpływowy think-tank, Amerykanie chcą wplatać Polskę w szalone ataki na wschodniego sąsiada.

  Skutki tych zabiegów mogą być tragiczne.”

  W pełni podzielam ten pogląd dziennikarki Zofii Bąbczyńskiej –Jelonek. To cud , że tacy dziennikarze jak tak Pani są jeszcze w Polsce . Pani Zofii ze Szczecina gratuluję bystrości umysłu i determinacji walki ze złem w Polsce i na świecie. Wszystkim polecam jej blog :

  http://sophico21.blogspot.com/2016/08/atlantic-council-dywersja-i-sabotaze-w.html ”
 • Kacap kaput...
  Ruskie dziś balistyczną rakietę odpaliły. Sami tak podali, więc można założyć, że cyganią. Kacap zawsze cygani jak z nut, sto lat obróbki i odmóżdżania, by wychować obecnego homosowietikusa, nie poszły na marne.

  A u nas na Ojczyźnie rzyd ino parę dekad operował, a wszak trudno normalnego Polaka pośród ziomali natrafić. To co dopiero na Kacapi? Typowy rusek już przed wojną drugą dał się obrobić partyjnej propagandzie, a na dzień dzisiejszy ze rdzennych Rosjan ostały się ino smutne półkurwia, tęskniące do Stalina i do Zachodu jednocześnie. Niech tam.

  U nas na Ojczyźnie zagrożenia atomowego nie ma, ponieważ i kacap i rzyd o swoje zadbać umi. Po co mieliby Jewropę, ich matecznik komunistyczny, bombami atomowymi obrzucać? Piniądza z tego nie będzie, bachory napromieniowane ino głupsze jeszcze się rodzić będą.. poza tem, śmierć z atomu szybka, odparujesz, bracie, we śnie lub w walce i nawet nie poczujesz. Nie ma co się nadchodzącej wojny panicznie obawiać. Masz pan zamiar, panie Nowopolski, żyć wiecznie?
 • @Pan podporucznik 02:57:09
  Sam komentarz, jak i zawarte w nim "perełki ortograficzne" (kacap i rzyd o swoje zadbać umi.) świadczy dobitnie o stanie umysłu piszącego. Meduza, choć mózgu nie posiada, inteligencją pana podporucznika bije na głowę. Parafrazując Clintona : Do szkoły, głupcze...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031