Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Wnioski dla obywateli III RP z wydarzeń w Nicei

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dużo zamieszania spowodował ostatni zamach w Nicei. Zainicjował on nie tylko emocjonalne reakcje, ale i wątpliwości co do samego jego charakteru.

Dużo zamieszania spowodował ostatni zamach w Nicei.  Zainicjował on nie tylko emocjonalne reakcje, ale i wątpliwości co do samego jego charakteru, w kontekście tzw. wydarzeń „ false flag”.  Wydaje się, że w tym momencie należy najpierw uściślić anglosaskie nazewnictwo, a dopiero potem dyskutować na ten temat. 
 
Termin „false flag” [i] oznacza prowokację służb specjalnych mającą sugerować działania wrogich sił.  Stosując tą definicję, nie ulega wątpliwości, że wydarzenia w Nicei były taką prowokacją[ii], tak jak słynny 9/11, czy zamach na maratonie w Bostonie.
 
Wszystkie „organizacje terrorystyczne” są tworem służb specjalnych CIA, Mossadu i innych, a wzajemne przenikanie ich struktur osiągnęło już poziom z okresu przedrewolucyjnego Rosji Carskiej.  Tam zamachowcy sami już nie byli pewni, czy są agentami Ochrany[iii] działającymi w strukturach socjalistycznych terrorystów, czy też agentami lewicy umiejscowionymi w organizacji tajnej policji.
 
Drugim pytaniem jest czy Nicea to był tzw. „hoax”[iv] czyli fikcyjne zdarzenie, które zostało rozpropagowane jak fakt?  Do tego typu inscenizacji należał historyczny „zamach na radiostację w Gliwicach” dający pretekst do wszczęcia niemieckiej agresji na Polskę, lub niedawny „akt terroru” w Orlando.  Ilość materiału filmowego i ciężar gatunkowy wielu szczegółów wskazuje na to, że Nicea odbyła się „naprawdę”.
 
Nie ma to jednak większego znaczenia praktycznego.  Ważne jest tylko to, że władcy Zachodu kontynuują wojnę przeciw własnym społeczeństwom.  Jak zwykle rekcje polskie na tą sytuację są emocjonalne i pozbawione pragmatyzmu.  Nie ma najmniejszego powodu do rozdzierania szat z powodu groźby „islamskiego terroryzmu”.  Jest on taką samą bronią, jak socjalizm w okresie carskim.  Nie ma więc jakichkolwiek przesłanek do „ideologicznej solidarności” z Zachodem, który nota bene dawno przestał być „chrześcijańskim”. 
 
To że nasz zachodni okupant i kolonizator wdał się niejako w „wojnę domową”  powinno cieszyć , a nie martwić.  Upadek Zachodu oznaczałby bowiem wolność dla jego wschodnioeuropejskich kolonii.  Aby rozwiać moralne skrupuły naszych rodaków, którzy będą coraz ostrzej indoktrynowani przez miłującą bliźniego (ale tylko w jednym kierunku) hierarchię kościelną, należy przypomnieć że zachodnie społeczeństwa były i są beneficjentami polskiej nędzy i upodlenia.  Po zlikwidowaniu naszej realnej gospodarki, otworzył się dla nich ogromny rynek zbytu i dzięki temu miejąca pracy dla Francuzów, Niemców, Włochów itd. Spłynął też do nich strumień niewolników, których mogli na miejscu wykorzystywać i pomiatać, co również czynią do dnia dzisiejszego.  Bezwzględność tego rozboju niweluje wszelkie wymagania odnośnie solidarności z Zachodnimi najeźdźcami.


 
 
Jedyne o co trzeba dbać w rozpadającej się Unii Europejskiej, to minimalizacja infiltracji terytorium III RP przez muzułmańskich „uciekinierów”.  Aby tego dokonać, należy jak najszybciej usunąć obecne okupacyjne elity władzy.  W przeciwnym wypadku Polska podzieli zasłużony los Europy zachodniej.

 


[i] http://www.wanttoknow.info/falseflag
[ii] http://yournewswire.com/false-flag-terror-attack-in-france-sees-harsh-military-rules-imposed/

[iv] http://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/hoax 

KOMENTARZE

 • no, ja tam bardziej się obawiam tego miliona banderowców
  już w Polsce, niż jakiś tam muslimów, których z dala można rozpoznać.

  ale podzielam

  "Spłynął też do nich strumień niewolników, których mogli na miejscu wykorzystywać i pomiatać, co również czynią do dnia dzisiejszego. Bezwzględność tego rozboju niweluje wszelkie wymagania odnośnie solidarności z Zachodnimi najeźdźcami.

  "
 • @interesariusz z PL 17:19:57
  To prawda, ale "nasze patriotyczne władze" cieszą się z tego, bo Ukraińcy zastępują Polaków w pracy, gdy ci wyjeżdżają na zachód. Z tego prosty wniosek, że chcą by wszyscy Polacy w końcu opuścili Ojczyznę, a ich miejsce zajęli Ukraińcy tworzą tu własne państwo. Inaczej tej dziwnej logiki nie da się interpretować.

  No ale po usunięciu tych szumowin od władzy, można zamknąć granice nie tylko dla muzułmanów, ale wszystkich w "niesłychanym akcie ksenofobii i szowinizmu". Tylko tak "drastyczne" pociągnięcia mogą jeszcze państwo i Naród uratować.
 • Upadek Zachodu
  "Upadek Zachodu oznaczałby bowiem wolność dla jego wschodnioeuropejskich kolonii."
  Większe szanse na wolność.
  Do wolności ciągle byłaby daleka droga.
 • Jaki tam terroryzm?
  Biznes po prostu, nic osobistego.
  Przez wieki muzułmanie niewiele różnili się postępowaniem od reszty świata.
  Kiedy i z jakiego powodu to uległo zmianie?

  http://www.mirror.co.uk/news/world-news/nice-terrorist-sent-84000-family-8435760

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031