Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

III RP - twór na osnowie kłamstwa totalnego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nigdy w dotychczasowej historii Polski, społeczeństwo nie było tak otumanione i na dodatek całkowicie pozbawione jakichkolwiek autentycznych przywódców ogólnonarodowego formatu.

Albowiem królestwo Boże nie polega na słowach ale na czynie - św. Paweł list do Koryntian
 
 
Kilka dni temu Obama i Putin osiągnęli porozumienie w sprawie zawieszenia broni w Syrii.  Trudno traktować je inaczej niż taktyczny manewr USA mający umożliwić „złapanie oddechu” i przegrupowanie się licznym organizacjom terrorystycznym wspieranym przez Zachód.  Rosyjskie sukcesy w autentycznej walce z terroryzmem niemile zaskoczyły Waszyngton. Podczas niedawnego pobytu w Kalifornii, Obama publicznie przyznał[i], że Rosja posiada drugą najsilniejszą armię świata. 
 
Stwierdzenie to kontrastuje z propagandą III RP, przedstawiającą rosyjskie siły zbrojne na obraz lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, jako bandę zdemoralizowanych obdartusów pozbawionych broni i sprzętu, którą kompania reprezentacyjna WP, pod dowództwem „ministra” Macierewicza, pokona w pierwszym dniu wojny.
 
Jeszcze przed wejściem w życie wspomnianego porozumienia, sekretarz stanu John Kerry stwierdził[ii], że Stany Zjednoczone posiadają już „plan B”, polegający na rozbiorze Syrii.   Tak więc, w zależności od własnych interesów, USA legitymizują rozbiory państw (np. Jugosławia, Syria), lub klasyfikują je jako „nielegalne” (np.  Ukraina, Gruzja).   
 
Zachód demonstruje podobną „logikę” we wszystkich problemach społecznych i politycznych.  Premier Wielkiej Brytanii, David Cameron wynegocjował niedawno „specjalny status”  tego państwa w Unii Europejskiej.  Tak więc , nawet w samej Unii oficjalnie sankcjonuje się kategorie „równych” i „równiejszych”.  Oczywiście porozumienie te obliczone jest jedynie na pacyfikację anty-unijnych nastrojów przed nadchodzącym  referendum w sprawie dalszego członkostwa.  „Referendum” musi mieć pozytywny dla Unii rezultat.  Jeśli „specjalny status” nie poskutkuje, to jego wyniki będą sfałszowanie.  Projekt nowego porządku światowego (NWO) musi być kontynuowany!
 
Nie inaczej sprawa wygląda w III RP.  Zorganizowane bandy obcych agentur, zwane „partiami politycznymi”, toczą ze sobą pozorowane lub rzeczywiste walki.  Społeczeństwo, pod przewodnictwem „ publicystów”,  gubi się w domysłach i interpretacjach na ten temat.  Nikt nie jest w stanie przyjąć do wiadomości oczywistego faktu, że na podobieństwo mafii amerykańskiej, poszczególne gangi mogą atakować się nawzajem w obronie własnych interesów, ale wszystkie podlegają „ojcu chrzestnemu” Al Capone, a więc żadnego nie można podejrzewać o szlachetne intencje i popierać. 
 
Na dodatek społeczeństwo poddane jest ogromnej presji ze strony wszechpotężnych mediów, które nie można już charakteryzować  w kategorii klasycznych ośrodków propagandowych.  Obecnie są to machiny totalnego kłamstwa, w których „białe” zwane jest „czarnym” i vice versa.
 
Litanię nieszczęść zamyka hierarchia kościoła katolickiego, która od dawna upozowała się na ziemską pomnikową personifikację Chrystusa, od której nic nie można wymagać, a jedynie należy jej bronić własną piersią od wrogów nieustannie  starających się ją poniżyć. 
 
Aby nie cofać się za daleko w historii, organizacja ta musiała być bierna i milcząca w okresie nazizmu, gdyż naraziłoby to ją na represje potężnego dyktatora Hitlera.  Nie mogła zauważać monstrualnych mordów Bandery, bo mogłaby utracić swą „grekokatolicką” część, która to w głównej mierze była odpowiedzialna za te zbrodnie.  Musiała pójść na  współpracę z Unią Europejską, gdyż jedynie to gwarantowało jej spokojne funkcjonowanie na terytorium tego szatańskiego monstrum.
 
Organizacja (hierarchia kościoła Chrystusowego), która bardziej od PRAWDY (Chrystusa) ceni swe własne komfortowe bytowanie, w moim odczuciu nie ma racji bytu i może być jedynie traktowana jako tragiczna relikwia obecnych strasznych czasów.
 
Nigdy w dotychczasowej historii Polski, społeczeństwo nie było tak otumanione i na dodatek całkowicie pozbawione jakichkolwiek autentycznych przywódców ogólnonarodowego formatu. Jedynym wyjściem z tej matni może być jakieś  traumatyczne wydarzenie, które zmiecie z powierzchni naszej ziemi okupujące ją szumowiny i dostarczy narodowi potężnego otrzeźwiającego wstrząsu. 
 
 

  

KOMENTARZE

 • @
  Z tytułem i pierwszymi zdaniami zgadzam się całkowicie.
 • pieczarkarnia
  Dla grzyba hodowlanego gry i zabawy oraz bajki z mchu i paproci. Badania „naukowe” podobno wykazały, że grzyb lepiej rośnie przy muzyce i jak się do niego gada . Właściciel pieczarkarni zadbał o rozrywkę, i zorganizował też wewnątrz safe space dla gadających papug. Sezon na grzyby już niedługo..., wtedy muzyka przestanie grać , a gadające papugi odlecą.

  Pozdr
 • Poczekajmy
  Może to "traumatyczne wydarzenie" już nastąpiło.
  Kto wie...
 • I tak sobie wmawiają....
  https://pbs.twimg.com/media/Cb11SNUUsAAC6MU.jpg

  Magdalena Środa - etyk
  Tomasz Lis - dziennikarz
  Anna Grodzka - kobieta
  Lech Wałęsa - bohater Polski
 • autor
  Dobry autentyczny tekst.
  Proszę zauważyc nawet na tym portalu pod pana tekstem wpisuje się zbójnicki pies. Niech Pan prześledzi jego wpisy i wklejane teksty, wiadro pomyj wylewa na chrześcijańską rosję, na Putina, wychwala pod niebiosa Macierewicza, Waszczykowskiego, Kalsteina, mlaskatego zdrajce L. Kaczyńskiego, broni jawnych szpiegów banksterii żydowskiej, NWO, broni masonów opisanych w ksiażce Leszka Misiaka ,,prawicowe dzeci - czyli blef IV RP" wydawnictwo Aurora, książka na ich stronie.
  Teraz masoneria rzuciła się na Bolka, którego do 92 roku broniła tzw. masońska prawica z Kaczyńskimi na czele i oni zrobili tego prymitywnego człowieka prezydentem, ale wtedy pmyje na niego wylewała lewacka warszawka na czele z g. koszerną. Teraz Czerska go broni, a ,,paryżanie" szkalują za jego agenturalność. Przecież już w 90 roku po słynnej teczce St. Tymińskiego, wiadomo było, że Bolek to Bolek, ale teraz Bolek parchatym jest potrzebny do polaryzacji sceny politycznejna MY I WY, ale to są ci sami co obydwie sceny pociągają za te same sznurki.
  Nawet tu na tym portalu próbują opanować propagandę, na korzysć Kalsteina czyli tych samych co sterują sceną polityczną w Polsce (tu robi to pies i oficer). Oni nawet pozytywnie wpisują sie pod pana tekstem, ale uderzają w innych polityków oszczędzając ,,swoich" a wiec dają do zrozumienia, że środowisko Kaltseina i banderowsko - sjoinistycznej gazety polskiej jest po dobrej stronie. Szkolenie tych hejterów i opłacanie przez zakamuflowanych zdrajców Polski, jest aż nadto widoczne.
  Tak jak Pan pisze scena polityczna w Polsce jest sztucznie dzielona, oni mają jednego i tego samego pana. Założycielem KOD-u jest J. Kaczyński, a nic tak nie cementuje środowiska banderowsko - sjonistycznego jak fikcyjne zagrożenie dla ,,prawicy" KOD-u. Podział polaków jest dla naiwnych, sterują tym agenci.
  Agenci tacy jak Bolek są rozszyfrowani od 25 lat, ale agenci na tzw. prawicy, nadal funkcjonują na czele różnych układów w pisie. To jest szczególne zagrożenie dla przyszłosci Polski i Polaków
 • autor
  Co łączy PIS i KOD

  Jedni są za prezesem drudzy przeciwni, jedni są za rządami pisowskimi i za Dudą inni są przeciwni. Jedni na drugich warczą, że łamią Konstytucję. Atmosfera podniosłą, gorąca, ludzie są okopani przy swoich, polaryzuje się scena polityczna MY i ONI! Wszystko zaplanowane i realizowane wzorowo, podział Polski na dwie partie idzie nad wyraz szybko, podobnie jak w USA, są dwie partie zarządzane z tylnego siedzenia przez tych samych, podobnie ma być w Polsce, łatwiej pacyfikować dwie organizacje niż 10. Naiwni niewolnicy myślą, że się różnią klany jedne od drugich, że jest przepaść między ,,demokratami” a ,,republikanami”. Myślą, że dzieli ich wszystko, ale zapomnieli już co ich łączy!!! A wiec przypomnę naiwnym, co łączy oba klany.

  - łączy ich razem zasiadanie przy okrągłym stole, razem biesiadowali w Magdalence,

  - razem współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Jerzego Buzka,

  - razem opowiadali się za obecną konstytucją,

  - razem optowali za przynależnością Polski do NATO,

  - razem walczyli o wejście do euro-kołchozu, razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,

  - razem głosowali za płaceniem emerytur dla żydów z polskiego ZUS-u z powodu nazizmu niemieckiego oraz sowietyzmu, którego byli twórcami,

  - razem głosowali za ustawą dopuszczającą do tworzenia na terytorium Polski obcych baz wojskowych,

  - razem popierali tzw. ,,pomarańczową rewolucję” na Ukrainie, razem usuwali legalne władze na Ukrainie, razem wspierają organizacje faszystowskie na Ukrainie, które zgłaszają roszczenia terytorialne w stosunku do Polski, razem wyciszają ludobójstwo na narodzie polskim na Wołyniu, razem stoją za spadkobiercami banderyzmu w upadłej Ukrainie,

  - razem w imię interesów światowych mafii korporacyjnych napadli na suwerenne kraje jak; Irak i Afganistan

  - razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa - rdzennych ziem serbskich,

  - razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,

  - razem tworzyli gigantyczny dług publiczny,

  - razem współtworzyli wielki afery szczególnie za czasów AWS,

  Kto i co ich jeszcze łączy!

  - Łączy ich Piłsudski, jego ideologia socjalistyczna, zamach majowy, Bereza Kartuska, nienawiść do Romana Dmowskiego, Gen. Rozwadowskiego, Zagórskiego!

  - Łączy ich nienawiść do chrześcijańskiej Rosji!

  - Łączy ich służba Waszyngtonowi, TelAvivowi, Berlinowi!

  - Łączy ich służba banksterii światowej i zadłużania Polski u światowej mafii finansowej!

  - Łączy ich podległość loży masońskiej B,nait B,rith!

  - Łączy ich nienawiść do Narodowego Państwa Polskiego. Itd.

  Jedni chcą usunąć z TK aparatczyka z PZPR-u, by zrobił miejsce swojemu z PZPR-u (Rzeplińslki, Cioch).

  Podnieta naiwnych niewolników trwa, już są pierwsze efekty, można zgodnie z nową ustawa o ,,inflacji” wydrukować papiery dłużne skarbu państwa na kwotę około 30 mld zł i zastawić ich na wysoki procent u światowej mafii banksterskiej, zamiast w swoim banku NBP, min. dla takich posunięć jest potrzebna sztuczna awantura, by odwrócić uwagę niewolnikom od spraw zasadniczych.

  Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziei cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne. Dziel i Rzadż, od tego są mistrzowie, co gołym okiem to widać.

  W latach 2005 - 07, wrogami byli ,,gwałciciele” Krawczykowej, ,,aferzyści” od odrolniania ziemi, Minister MSW, a teraz TK, na wiosnę będzie następna super ,,afera”, tak by podtrzymać linię propagandy DZIEL I RZĄDŻ szło sprawnie i nie ważne, że banksteria będzie opasać się kawiorem z pracy Polaków. Naiwni zawsze będą po jednej albo po drugiej sztucznej stronie.
 • @Wrzodak Z. 07:40:02
  //Proszę zauważyc nawet na tym portalu pod pana tekstem wpisuje się zbójnicki pies. Niech Pan prześledzi jego wpisy i wklejane teksty, wiadro pomyj wylewa na chrześcijańską rosję, na Putina, wychwala pod niebiosa Macierewicza,//

  dodaj :


  I obala pseudo mity tzw."legend" Solidarności, panie były na wieki wieków pośle, co do dziś leczy tylna cześć ciała po kopniaku od Pana Jarosława Kaczynskiego
 • @Wrzodak Z. 07:42:30
  Ruch Odbudowy Polsk,Liga Polskich Rodzin,Ruchu Ludowo-Narodowego,
  Forum Polskie ,Narodowy Kongres Polski, Samoobrona RP - sporo tego było co ?
  A dziś został tylko Neon24 i to bez diety 8-)))))))))))))))
  Nawet lata internowania na nic się zdały "legendo", pozostało ci jedno - do roboty,do roboty
  Pozdrawiam
 • @Zbójnicki pies 08:26:50
  Co masz do powiedzenia n/t artykułu dr. nowopolskiego

  ,,Nie inaczej sprawa wygląda w III RP. Zorganizowane bandy obcych agentur, zwane „partiami politycznymi”, toczą ze sobą pozorowane lub rzeczywiste walki. Społeczeństwo, pod przewodnictwem „ publicystów”, gubi się w domysłach i interpretacjach na ten temat. Nikt nie jest w stanie przyjąć do wiadomości oczywistego faktu, że na podobieństwo mafii amerykańskiej, poszczególne gangi mogą atakować się nawzajem w obronie własnych interesów, ale wszystkie podlegają „ojcu chrzestnemu” Al Capone, a więc żadnego nie można podejrzewać o szlachetne intencje i popierać''.
 • @Zbójnicki pies 07:55:26
  Masz coś do powiedzenia n/t?


  ,,Rosyjskie sukcesy w autentycznej walce z terroryzmem niemile zaskoczyły Waszyngton. Podczas niedawnego pobytu w Kalifornii, Obama publicznie przyznał[i], że Rosja posiada drugą najsilniejszą armię świata.

  Stwierdzenie to kontrastuje z propagandą III RP, przedstawiającą rosyjskie siły zbrojne na obraz lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, jako bandę zdemoralizowanych obdartusów pozbawionych broni i sprzętu, którą kompania reprezentacyjna WP, pod dowództwem „ministra” Macierewicza, pokona w pierwszym dniu wojny.

  Jeszcze przed wejściem w życie wspomnianego porozumienia, sekretarz stanu John Kerry stwierdził[ii], że Stany Zjednoczone posiadają już „plan B”, polegający na rozbiorze Syrii. Tak więc, w zależności od własnych interesów, USA legitymizują rozbiory państw (np. Jugosławia, Syria), lub klasyfikują je jako „nielegalne” (np. Ukraina, Gruzja).''
 • @Wrzodak Z. 08:46:51
  // rosyjskie siły zbrojne na obraz lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, jako bandę zdemoralizowanych obdartusów pozbawionych broni i sprzętu,//

  i tego się trzymajmy, bo się nic nie zmieniło i nie .......zmieni
  paniatno ????
 • 4*
  Zgadzam się ze wszystkim oprócz fragmentu o KK.
  Pan ciągle piszę pesymistyczne teksty i zgadzam się z Panem, że trzeba mówić prawdę, choć by była bardzo gorzka. Pan narzeka na to, że Polacy ślepo się zapatrują na Stany Zjednoczone i Zachód, ale czy Pan zadał kiedykolwiek pytanie, dlaczego tak się dzieje? Czy Pan próbował analizować ten problem rozkładając go na drobne części?
  Na początek polecam przeczytać moją najnowszą notkę:
  http://sukarno.neon24.pl/post/129935,ignacy-paderewski-bez-maski
 • @nocny gryzoń 10:47:05
  /takie bajki jak bierność KK wobec nazizmu/
  racja KK nie był bierny wobec nazizmu
 • @Zbójnicki pies 07:55:26
  ...he,he,he...was ( no i tfu... polski rząd), to upowcy (jakieś pajace z Komisji Weneckiej itd.) POooo... tyłku kopią a'la sławetnego Bula z UDkomuny (kumpla L.Kaczyńskiego przy "Okrągłym Żłobie") itd.

  Prezes itd., to "legendy" kapusiom SB tworzyli a'la "Bolek" w latach 80. i póżniej.

  A legendarny szef "S" Ursusa Zygmunt Wrzodak,to te SB-eckie mendy wykreowane przy pomocy "Pana Jarosława Kaczyńskiego" roz***lał w latach 90.

  Taka to różnica...
 • @Zbójnicki pies 08:54:02
  ... SŁawa banderowskiej Ukrainie (i ich pomagierom z POPiS-u itd.) - powinieneś dodać.

  Rosja Putina ma parytet nuklearny z U.S.!

  Czyli o czym Ty pieprzysz z rana... ?!
 • @Seth 12:42:07
  Zmień doktora, bo ten co cię leczy najzwyczajniej robi cię w balona.I pamiętaj to Pan Prezes Jarosław Kaczynski jest tym co raz ale porządnie dał kopa tej legendzie.
  Kim dziś jest Pan Jarosław Kaczynski a kim ten były były na wieki wieków. A za chwilę i o pozostałych legendach się dowiemy, poczekaj spokojnie.
  Nawet lata internowania (sic) mu nie pomoga
  .Paniatno
 • @Zbójnicki pies 12:58:10
  ...he,he,he... "Pan Jarosław Kaczyński" jest "dziś" antypolskim,pro upowskim POooo...litykiem,który popiera reżym na Ukrainie gloryfikujący UPA (100 000 - 200 000 tys. polskich [i nie tylko] ofiar).

  A Z.Wrzodak, jest jak typowy Polak,zajmuje się swoim biznesem,broni żle wykształconych współobywateli przed takimi typami,

  co dają antypolskiemu reżymowi 1 mld euro, a którzy zabraniają Polakom uczczenia pomordowanych przez banderowców Polaków (ks.Isakowicz-Zaleski).

  Te "Legendy",Mazowiecki,Geremek i reszta różowych hien , to kumple J. i L.Kaczyńskich,a nie Z.Wrzodaka - na niego nie ma... nic !
 • Panie Autorze
  Czytam Pański artykuł i choć nie "chcem to muszem" przywołać Von Shtyrlica : p...enie o Chopine jak Chopin nie żyje (cytat z pamięci).
  A teraz uzasadnienie : jak długo można międlić jedno w kółko. Odmieniać przez przypadki, czasy i rodzaje - w koło Macieju.
  Przecież jak jest to wystarczy wyjść na ulicę i wszystko widać.
  Ta uwaga tyczy także dyskutantów (nie reformowalni jak socjalizm).
  Dlaczego piszę (wchodzę pod opony) ?
  Jakie macie lekarstwo na Wasze bóle ? Co proponujecie, zamiast wiecznego utyskiwania.
 • @nocny gryzoń 10:47:05
  Gratuluję nowej definicji "antypolonizmu", jest nim brak uwielbienia dla banderowskich oprawców z (greko) katolickiego kościoła i wszelkie haniebne manipulacje polskimi głupcami w wykonaniu przebierańców z hierarchii kk udających sługi Boże w sobie tylko znanych interesach.
 • @Seth 13:42:11
  A ty tak za papugę u Wrzodaka robisz 8-))))))

  //A Z.Wrzodak, jest jak typowy Polak,zajmuje się swoim biznesem,broni żle wykształconych współobywateli przed takimi typami//

  a to jakiś "prufesor" czy co ????

  //"Legendy",Mazowiecki,Geremek i reszta różowych hien , to kumple J. i L.Kaczyńskich//

  Masz rację cała czwórka wczoraj biesiadowała i niejedną flaszkę obaliła, ot koledzy

  // Z.Wrzodaka - na niego nie ma... nic !//

  A ty w szafie Kiszczaka mieszkasz ???

  Geniusz8-))))
 • @fretka 14:01:14
  ...o co tu chodzi ?!
 • @Zbójnicki pies 17:56:08
  ...jest,bo robi politykę,jak na Zachodzie w Rosji,U.S,Anglii (wyrolowali ostatnio ciemniaków pissowskich z Polski w Brukseli -wiadomo czyim kosztem),

  a nie jakiś "duktor" prawa ze wschodniego establishmentu a'la UW.

  Trzeba być jakimś obcym rasowo ciemnym (albo płatnym) elementem z (Bliskiego ?) Wschodu, aby reżym upowski popierać w Polsce.
 • it's time we woke up
  Wojna światów – słuchowisko CBS – adaptacja radiowa opowieści H.G. Wellsa pod tym samym tytułem. Przygotowane ono zostało przez Orsona Wellesa i Mercury Theatre jako część serii słuchowisk The Mercury Theatre on the Air emitowanych „na żywo” przez stację CBS dnia 30 października 1938 roku, z okazji święta Halloween. Przedstawienie to, w atmosferze napięcia społecznego i wzrostu poczucia zagrożenia poprzedzającego II wojnę światową, zostało potraktowane przez radiosłuchaczy jako faktoid – rzeczywisty reportaż inwazji Marsjan na Ziemię, który wzbudził panikę wśród wielu mieszkańców New Jersey.

  Im więcej czasu mijało od dnia emisji, tym większa liczba osób twierdziła, że słuchała „doniesień o inwazji” na żywo i faktycznie była świadkiem paniki. Po kilku latach powszechne stało się przekonanie, że „Wojna światów” była najchętniej słuchaną audycją tego dnia


  pozdr:)
 • @Seth 18:44:35
  //jest,bo robi politykę//

  gdzie ??? w Budzie Zaklasztornej ?????
  a niech robi wieś się cieszy, wieś świętuje że tam to nie tylko są cięcie i ......8-)))
 • @Zbójnicki pies 19:34:55
  ...na wsi,w mieście w całej Polsce i na świecie - ma wiele tysięcy odsłon na swoim blogu (po każdym wpisie),

  a to oznacza,że to co pisze jest analizowane i wpływa na opinię ludzi w Polsce i na całym świecie.

  Jest jakiś popisowy itd.(z POPiS mediami w łapach) banderowiec,co ma więcej odsłon od niego ?!
 • @Zbójnicki pies vel nocny gryzoń vel józek z Londynu
  " Podczas niedawnego pobytu w Kalifornii, Obama publicznie przyznał[i], że Rosja posiada drugą najsilniejszą armię świata. "

  Ha,ha,ha.
  Tak się staracie razem z oficerkiem można powiedzieć,ze dwoicie się i troicie aby jak najwięcej pluć na Rosję i Putina a tu tymi słowami Obama dał wam gołą dupą w pysk.

  No nic ,starajcie się dalej ,może chlebodawca zauważy wasz trud i podniesie gażę srebrników.

  I odczep się frajerze od Wrzodaka.On coś zrobił dla Polski i Polaków a niszczą go twoi ziomale ze wzgórz Golan którym mocno zalazł za skórę.
  Pokaż co ty zrobiłeś dla kraju pochwal się swoimi bohaterskimi czynami obrońco żydokomuny i banderowców.
 • @Zbójnicki pies 08:54:02
  Masz Psie nierówno pod sufitem !!!
 • @matterhorn 20:19:53
  a kto ma odpowiedzieć na te twoje wypociny8-)))))))
  Nie panimaju
  ps.
  kolejna papuga czy tylko pożyteczny8-))))))))
 • @Drab61 23:53:54
  Ooooooooooo
  jeszcze jeden
  Sabat ?????
 • @matterhorn 20:19:53
  Ten pies to skompromitowany hejter banderowsko - sjonistycznego pisuaru. Czepia się rzeczy w ogóle nie istotnych w stosunku do mnie, zresztą strasznie okłamanych na wikipedii. Podaje obrzydliwe kłamliwe rzeczy w stosunku do mnie, żeby zohydzić osobę w oczach opinii publicznej. Tak go nauczono w komunistycznym domu, ojciec w komunie synalek w opozycji do komuny - to ludzie marca 68 oraz lat 44-56. Język i sposób atakowania mnie zreszta prymitywnie, świadczy o tym, że jako jeden z nielicznych posiadam wielką wiedzę o obrzydliwej przeszłości J. Kaczynskiego i środowiska pisowskiego podstawionego dla KK i Polaków patriotów, ale wyjątkowo naiwnych.
  Wiem kto z obecnej klasy rządzącej jest chomosiem oraz figurował/e na nie jawnych etatach kontrwywiadu wojskowego pracującego na rzecz ormowców z NATO - prywatnej bandy morderców, finansowanej i chodzącej na pasku Rodschyldów, Rockefelerów i Sorosa. Tylko wystarczy przeczytać wywiad do FT Kaczynskiego, prześledzić role Waszczykowskiego, Macierewicza i innych by zorientować się czyją politykę realizują ci ludzie w Polsce.
  Pozdrawiam
 • @Zbójnicki pies 19:34:55
  Czy mógł byś sprawdzic w jaki spsób Rajmund Kaczynski tuż po ślubie z Jadwigą otrzymał wille w 48 roku na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza 8 i co się stało z rodziną właścicieli tej willi czyli rodziną Kuli i ich siedmiorgiem dzieci oraz skad przybłędy Kaczyńskie pochodzą i ich wuj stalinowski oprawie Wilchelm Świątkowski.

  Tak dla twojej informacji, mój dziadek wraz z moim ojcem i dwiema siostrami zostali po upadku PW aresztowani przez ukraińców i gestapo, (zostawiając swoje zrujnowane mieszkanie), i zapakowani na wagony w Pruszkowie i mieli być wywiezieni na roboty do Niemiec. Mój ojciec wraz dziadkiem i babcią moją, zbiegli z tranaportu na wysokości Grodziska Maz. Ciotki - czyli siostry mjego ojca (piękne kobiety) wyjechały na roboty, wróciły ostatnim transportem z Niemiec bardzo okaleczone. Jedna pod Szczecinem (patrz tablica grudnia 70), druga dotarłą do Otwocka - lekarz, wyszłą za mąż i tylko rok cieszyła się mężem oficerem, który został zakatowany w UB, śladu nie ma. Dziadek zatrzymał się w rodzinnych stronach pod Żyrardowem, w 47 roku został aresztwoany przez UB, wypuszczony po dwóch latach bez sadu, za 9 miesięcy ponownie aresztowany, wyszedł z katowni UB po 2,5 roku w takim stanie, że za 3 tygodnie zmarł.
  Chcę ci tylko fragment przedstawic losy Polaków - patriotów, byś zrzumiał, że w czerwonym domu uczono was nienawisci do takich ludzi.
  Żyjesz w w szambie bredni i wykonujesz usługi w intersie ludzi, których ich rodzice katowali Naród Polski. Piszę byś wiedział co to jest Naród Polski i jaką ma przeszłość, przeszłość min. z winy takich ludzi, których korzenie ty posiadasz, gdzie w waszych domach, zamiast krzyży paliliście świece na menorze. jedzie od ciebie czosnkiem z daleka, strasznie się motasz i gołym okiem widać, żeś z obcej cywilizacji, nie potrafisz nawet dostsować się do naszego życia.
 • @Zbójnicki pies 00:22:46
  Nie rżnij idioty frajerze.Zbójnicki pies,nocny gryzoń, józio z Londynu to jedna osoba.Latasz jak ze sraczką od wpisu do wpisu zmieniając nicki.

  PO RAZ KOLEJNY PYTAM CO TY FRAJERZE ZROBIŁEŚ DLA POLSKI?

  Oprócz tego ,że na piechotę uciekłeś z Polski do Anglii i tam wegetujesz do dzisiaj.Będąc w Londynie widziałem tam grupki zapijaczonych Polaków ,może ty byłeś wśród nich.
 • @Wrzodak Z. 08:43:05
  //Wiem kto z obecnej klasy rządzącej jest chomosiem//
  CHOMOSIEM ?

  Ja wiem kto był w poprzednich latach HOMOSIEM
  Miłej soboty
 • @fan-wolności 10:03:46
  Ja wiem kto to jest, zwykły młody żul pisowski, przeszkolony, szukający łatwej kasy i robi to dla kariery, pisze wywrotowe bzdety pod nickiem dlatego, żeby z czasem jak dostanie stołek od banderowców to, żeby mu tego nie wyciągnęli.
  Za komuny było takie lizowstwo, które za pożyczke z kasy PZ czy mieszkanie, pzpr-owi i zakładowej sb w tyłek właziło i tak jest z nim za stołek pisowski ma oczerniać. To taki skundlony pies sakiewicza.
  Drugi taki oficer i z poznania podobni.
  Przecież z takimi poglądami mogli by wyżywać sie na portalach banderowskich, sjonistycznych, jak np: Fronda, ale przyłażą tu - pytanie PO CO?
 • @Wrzodak Z. 10:17:15
  // Ja wiem kto to jest, zwykły młody żul pisowski//
  Skąd takie informacje ? - MOSAD ?

  Ja teraz wiem już jak wygląda zwykły stary żul 8-))))))
 • @Zbójnicki pies 09:46:55
  ...napisz o tym,kto to jest w POPiS itd.,podaj nazwiska ?
 • @Wrzodak Z. 08:43:05
  ...to jest ciekawe,dlaczego prezes Kaczyński gada z takim typem jak H. Foy z "Financial Times" - gdy ten typ pisze o Polsce jako o kraju rządzonym przez nacjonalistów z PiS (he,he,he...) ?!

  Pluje na Polskę, a Kaczyński go wspiera... o co tu chodzi...?!
 • @fan-wolności 11:57:30
  Ale kto,który, pod jakim nick-iem 8-))))))
  A widzisz jednak ma się te znajomości w administracji i mogę mieć kilka kont.
  Nie każdy tak może, nie każdy 8-))))
  Wybrani !!!!!

  Muzyczka dla ciebie :
  https://youtu.be/QGPhRzppV7U
 • @Seth 11:09:40
  Foy to koszerny rodak Kalsteina, jeden udaje liberała drugi udaje katolika i patriote, ale cel mają ten sam.
  Ja nie chcę być krytykiem dobrych zmian, gdybym wiedział co chce zmienić Kaczyński, w jakim kierunku idziemy, jak Polska ma wyglądać za np; pięć lat itd. Oni mówią o jakiś planach, ale go nie przedstawiają, ciągle tylko odwracanie uwagi od zmian zasadniczych.
  Przecież nie można nic zmienić ustrojowo bez zmiany konstytucji w tym art. 222, 60, 100 itd. Nic nie można zmienić mając TL, nic nie można zmienić gdy UE jest w Polsce, nie można mieć własnej podkreślam własnej armii będąc w NATO itd.
  Za licznymi hasłami pisowskimi kryje się wiel;ka obłuda. Im zależy na służbie parchatym i mamonie co gołym okiem widać.
  Pozdrawiam
  zw

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031