Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Nawet od Ukraińców możemy się czegoś nauczyć!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy całkowicie diaboliczna i durna neokonserwatywna klika podżegaczy wojennych kontrolująca administrację amerykańską uświadomiła Putinowi, że wojna jest nieunikniona?

 Obserwując media głównego nurtu dochodzi się do wniosku, że nie tylko fałszują one odpowiedź na pytanie, kto odpowiedzialny jest za obecną sytuację międzynarodową, ale również sam aktualny jej stan.

 
Ciekawy przyczynek do dyskusji w tym zakresie, którą z mej strony prezentują me ostatnie publikacje[i] [ii], stanowi artykuł, ministra w administracji Ronalda Reagana, dr Paula Craiga Robertsa.[iii]  Wyraża on w nim pogląd, że rosyjska wstrzemięźliwość w obliczu zachodnich prowokacji i aktów agresji wymierzonych w Federację i jej obywateli interpretowana jest przez zachód jako dowód słabości.  Szaleńcy i psychopaci administrujący zachodnimi „demokracjami” w imieniu światowej finansjery, są przekonani że eskalacja wspomnianej agresji nie pociągnie za sobą katastrofy w postaci nuklearnej anihilacji.  W związku z czym mogą oni spokojnie kontynuować swą zbrodniczą działalność.  Rzeczywistość jest jednak inna.  Putin niejednokrotnie podkreślał swą determinację w obronie rosyjskich interesów WSZELKIMI DOSTĘPNYMI ŚRODKAMI.  Wszystkie Jego działania potwierdzają prawdziwość tych deklaracji.
 
Cytat z artykułu Robertsa stanowi dobrą konkluzję tego tematu:
 
There is no doubt that Washington is driving the world toward Armageddon, and Europe is the enabler. Washington’s bought-and-paid-for-puppets in Germany, France, and UK are either stupid, unconcerned, or powerless to escape from Washington’s grip. Unless Russia can wake up Europe, war is inevitable.
Have the totally evil, dumbshit neocon warmongers who control the US government taught Putin that war is inevitable? 
 
 
Nie ma wątpliwości, że Waszyngton pcha świat do zagłady i Europa jest w tym narzędziem.  Marionetki na amerykańskim utrzymaniu w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii, są albo głupie,  nieświadome, albo nie mają dość odwagi do wyrwania się z waszyngtońskiego uścisku. Wojna jest nieunikniona, jeśli Rosja nie przebudzi Europy.
Czy całkowicie diaboliczna i durna neokonserwatywna klika podżegaczy wojennych kontrolująca administrację amerykańską uświadomiła Putinowi, że wojna jest nieunikniona?[iv]
 
Czas da odpowiedź na powyższe pytanie.  Nam natomiast pozostaje zadanie innego: Co w takiej sytuacji może zrobić społeczeństwo III RP, przy założeniu,  że w końcu przejrzy ono na oczy?
 
Ciekawą alternatywę proponuje ukraiński „parlament”, która zobrazowana jest w poniższej fotce[v]:


 
 
 
Przy czym, w naszym przypadku nie chodzi tu o usunięcie jednego oficjela przez drugiego z opozycyjnej frakcji, ale totalne usunięcie od władzy obecnych „elit”.  Na razie z kwiatami, ale jeśli się będą opierać to za pomocą bardziej stanowczych metod.  W przeciwnym wypadku anihilacja społeczeństwa III RP jest gwarantowana!
 
 


[i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/684484,zbrodnicze-szalenstwo-patriotow-z-iii-rp
[iii] http://www.paulcraigroberts.org/2015/12/07/war-is-on-the-horizon-is-it-too-late-to-stop-it-paul-craig-roberts/
[v]https://www.rt.com/news/325598-rada-fight-yatsenyuk-roses/  

KOMENTARZE

  • Nikt nie chce wojny
    Ale ona nastąpi.Skumulowanie wydarzeń idzie w tym kierunku.USA zależy na konfrontacji z Rosją, jest to ich jedyna szansa na utrzymanie statusu supermocarstwa.Eządzący w USA mają bardzo słabiutkich ekspertów.Już z górą dwa lata mylą się w każdym szczególe odnośnie Rosji.A jeżeli przegrają wojnę?
    http://litera.fr/category/news/
  • It's impossible !
    "Nawet od Ukraińców możemy się czegoś nauczyć!"

    Nie, to jest niemożliwe ! To oni od nas zawsze się uczyli , a że byli tępi to nie przeszli do następnej klasy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031