Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Zbrodnicze szaleństwo „patriotów” z III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Sukcesy” III RP nie byłyby możliwe, bez pełnego „porozumienia ponad podziałami” wszystkich BEZ WYJĄTKU „elit” społecznych, politycznych, moralnych i intelektualnych.

 Mądre polskie powiedzenie głosi, że jeśli Pan Bóg chce kogoś ukarać, to odbiera mu rozum.  Biorąc powyższe za kryterium, z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że Stwórca od kilkuset lat kara Polaków.  Patrząc na masę nieszczęść jaka spadła na głowy mieszkańców naszej Ojczyzny (rozbiory, wojny światowe, powstania, ludobójstwo, itd.)  nietrudno dopatrzyć się klarownej korelacji potwierdzającej powyższą tezę.  Niestety przygniatająca większość Polaków nie dopatruje się przyczyny powyższego w stanie własnej umysłowości.  Mało tego, wielu klasyfikuje wspomniane tragedie, jako dowód szlachetności i chwały narodu.  Przy czym paradygmat taki jest skwapliwie podtrzymywany przez wrogów Polski, tych wewnętrznych i zewnętrznych, jawnych i ukrytych.

 
Szczególnie destruktywny okres tego trendu przynależy III RP.  To w niej, ostatecznie zdeprawowano i wynarodowiono społeczeństwo, „podmieniając”  Polaków na „europejczyków” i chrześcijan na „wojtylan”, zrabowano lub zniszczono majątek  narodowy, wdeptano w błoto wspaniałą polską kulturę, zastępując ją zachodnim śmieciem, a także ostatecznie pozbawiono ludzi resztek godności i honoru, sprowadzając ich do poziomu kolonialnych dziewiętnastowiecznych murzynów.  Dzieła zniszczenia dokańcza „miękkie” ludobójstwo, w postaci masowej emigracji.
 
Przy czym powyższe „sukcesy” nie byłyby możliwe, bez pełnego „porozumienia ponad podziałami” wszystkich BEZ WYJĄTKU „elit” społecznych i politycznych III RP.
 
Nie tak dawno, społeczeństwo III RP, w agonalnym paroksyzmie samoobrony, dokonało „politycznej zmiany warty”, zastępując u steru państwa „europejczyków”  z PO, PiS-owskimi „patriotami”.  W tak rozegranym scenariuszu,  nie można było oczekiwać jakiejkolwiek zmiany na lepsze, o czym niejednokrotnie pisałem[i] [ii] [iii].  Czarnowidztwem wydalałoby się  jednak prognozowanie gwałtownej zmiany na gorsze.  Niestety zmiana takowa materializuje się na naszych oczach. 
 
Zachodnie media doniosły, że „suwerenne” władze III RP postanowiły wziąć udział w NATO-wskim programie „wypożyczania” broni nuklearnej i w jego ramach zainstalować ją na terenie kraju[iv].  Szokować musi niepoczytalność amerykańskich agentów kierujących naszym państwem.  Krok ten gwarantuje bowiem nuklearną zagładę Polski (nie wyłączając jej „elit”), w pierwszych momentach III Wojny Światowej. 
 
No cóż, do trzech razy sztuka.  W I Wojnie Światowej, Polska nie miała wpływu na fakt znajdowania się na „pierwszej linii ognia”, w II Wojnie, próby uniknięcia tego samego scenariusza spełzły na niczym, a w III pozycja frontowa to świadomy wybór „polskich elit”.  Mało tego! To również wybór większości społeczeństwa!  „Rozumna” większość „Polaków” na tezy zawarte w tym artykule zareagowałaby inwektywami pod adresem autora, z których najłagodniejsze byłyby takie jak, dla przykładu, „agent Putina”, lub „towariszcz”.  Merytorycznym argumentem za takim posunięciem „patriotycznych władz”, byłby natomiast imperatyw „dowalenia kacapom” za wszelką cenę.
 
I tak proces wynaradawiania Polaków osiągnął swe apogeum, czyli ich ostatecznie „zukrainizował”.  Tak jak na współczesnej Ukrainie, gdzie społeczeństwo łączy, oprócz prymitywnej gwary stanowiącej mieszaninę języka polskiego i rosyjskiego, jedna niezbywalna wartość, jaką jest patologiczna nienawiść do Polaków i Rosjan, tak w III RP polskojęzycznych „europejczyków” jednoczy tylko nienawiść do Rosjan.
 
Niestety, na nienawiści nie da się niczego zbudować, a w szczególności narodu. So Poles are on their way out, one way or the other.
 


[i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/658725,wyszlo-szydlo-z-dudy-czyli-glupolska-polityka
[ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/666756,lunatycy-iii-rp
[iii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/674803,wspolczesne-elity-ukrainy-iii-rp-i-zachodu
[iv] http://news.antiwar.com/2015/12/06/poland-exploring-program-to-borrow-us-nukes/

KOMENTARZE

 • @Autor
  warto by jednak odnotować fakt, że informacja została przez MON zdementowana - co nie znaczy, że należy zapomnieć o ponadczasowej sentencji: wierzymy jedynie w zdementowane informacje.
 • @Andrzej Tokarski 13:24:44
  Nieroztropnie jest przywiązywać jakąkolwiek wagę do deklaracji okupacyjnej władzy. Wyciek zdementowanej następnie informacji to zapewne "wypadek przy pracy", lub "balon próbny" opinii publicznej.

  Z oficjalnymi informacjami. czy bez nich okupant zrobi i tak to co będzie chciał. A chce umieścić broń atomową w Polsce, to jest bezdyskusyjne.
 • @dr nowopolski 14:06:10
  każda władza jest w jakimś sensie okupacyjna - może trzeba dać im trochę czasu - ja na razie większość posunięć oceniam ostrożnie pozytywnie.
 • @Andrzej Tokarski 13:24:44
  Jednak dementi nie jest zbyt stanowcze, bo gdyby było, wiceminister Szatkowski, zostałby natychmiast zdymisjonowany.
  >>"Ministerstwo Obrony Narodowej oświadcza, że w MON nie trwają obecnie żadne prace nad przystąpieniem naszego kraju do natowskiego programu Nuclear Sharing" - podał resort w komunikacie zamieszonym na stronie internetowej.
  Wcześniej Tomasz Szatkowski pytany przez stację Polsat News2, czy Polska będzie chciała przystąpić do programu Nuclear Sharing, odparł: "konkretne kroki są obecnie rozważane".
  Obawy państw NATO
  Wyjaśniał, że program zrodził się z obaw niektórych państw NATO, czy sojusznik, który posiada broń nuklearną, będzie ryzykował bezpieczeństwo własnych obywateli po to, żeby odstraszyć agresję na sojuszników, którzy nie mają broni nuklearnej. Wypracowano zatem formułę współpracy, w ramach której - jak mówił - Amerykanie mogą użyczyć broni jądrowej na czas wojny.
  - Dlatego ona stacjonuje w pewnych, przeważnie potocznie wiadomych, ale oficjalnie nieznanych miejscach na terenie Europy, skąd ona może być pobrana i użyta. Do tego potrzebna jest polityczna zgoda, a po drugie zdolność - powiedział wiceminister.

  Dopytywany, czy rząd jest zainteresowany bardziej aktywną współpracą w ramach Nuclear Sharing, powiedział: "jest to jedna z opcji, którą na pewno należy analizować".
 • W czyim interesie jest broń
  na terenie POlski, skoro kody do jej użycia mają amerykanie i to oni pociągną za cyngiel. Toż to nic innego jak amerykańska baza nuklearna w POlsce tyle , że inaczej nazwana.
 • @s.r. 60 l. 15:32:03
  zgadzam się, że powinien wylecieć - moim zdaniem, tak na oko, nie powinien nigdy zostać ministrem - wygląda jak chłopiec przebrany w garniturek
 • @Andrzej Tokarski 14:46:49
  "każda władza jest w jakimś sensie okupacyjna"

  Ciekawa koncepcja...

  A co do broni atomowej, to interesujący będzie proces jej użycia przez WP.

  Ponieważ wyrzutnie rakiet na kilku polskich samolotach, którym udaje się utrzymać w powietrzu, są również pod kontrolą Pentagonu, to zapewne nasi dzielni wojacy używać będą proc najnowszej generacji.
 • @zadziwiony 17:12:35
  się pewnie Pan Włodek Kukliński w grobie przewraca.

  muzyczka

  http://youtu.be/cE7E7Ef3bnU

  pozdrawiam
 • Gdzie są polskie F-16
  Wielce prawdopodobne ,że trwa modernizacja tych 6 maszyn ,celem dostosowania ich jako nosicieli.
 • Wojna
  Most w Kamieniu już zbudowany, to trzeba się spieszyć żeby przepowiednia się spełniła ;)
 • Autor
  “Nieroztropnie jest przywiązywać jakąkolwiek wagę do deklaracji okupacyjnej władzy. Wyciek zdementowanej następnie informacji to zapewne "wypadek przy pracy", lub "balon próbny" opinii publicznej”.

  Form opatrzenia informacji oszukańczą narracją rzeczywistości, podjęcia gry propagandy i dezinformacji wojennej (również przeciw własnemu społeczeństwu, a nawet Narodowi) jest wiele i w lewacko-satanistycznym obłędzie i przy patologicznej bezkarności takich anypolitycznych postaw wciąż rośnie.
  Można to jeszcze uzupełnić np. o próbę zastraszenia możliwą nieodpowiedzialnością lub terrorem, manipulację, otwarcie tematu zastępczego dla zamaskowania wymowy propagandowej innych informacji, lub relacji, czy innego faktu medialnego, sondaż podatności na “obiecanki cacanki”, chciejstwa, pożądliwości, czy “myślenie magiczne”, "wszechmoc władzy", jej niepodważalny autorytet - otwierające już na wszelkie “narracje przez…” (http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/127872,uwaga-oszustwo-w-narracji-cz-1 )
 • ćwiczenia F-16
  Polskie lotnictwo ćwiczy uderzenia z użyciem broni jądrowej. Rosja doskonale o tym wie – do takich wniosków doszedł rosyjski ambasador przy NATO Aleksandr Gruszko.

  Mamy informację, że siły powietrzne Polski uczestniczyły w szeregu ćwiczeń, które przewidywały między innymi realizację misji jądrowych. Widzimy, że NATO niestety nie zamierza zmieniać swojej polityki nuklearnej

  – mówił przedstawiciel Rosji przy NATO.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031