Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Szaleńcy i psychopaci w awangardzie podżegaczy wojennych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli Stanom Zjednoczonym nie wystarczy „turecki taran” do rozpętania globalnego konfliktu, to w zanadrzu mają one jeszcze jednego członka NATO, „rządzonego” przez „patriotów”, gotowych do wojny z Rosją.

 W niemieckim czasopiśmieAllgemeine Morgenpost Rundschau ukazał się „sensacyjny” artykuł[i]demaskujący osobiste zaangażowanie Putina we wszystkich zamachach terrorystycznych na zachodzie od 9/11 do ostatnich paryskich.  Mianowicie, w starym garażu w Petersburgu zidentyfikowanym jako własność ojca Prezydenta, znaleziono 20 paszportów przyszłych terrorystów.  Specjalny test ujawnił  bulwersujący fakt identyczności „zapachu” wspomnianych paszportów z „zapachami” paszportów znalezionych na miejscu wszystkich terrorystycznych zamachów przeprowadzonych w zachodnich stolicach. Nie ma więc wątpliwości, że to w tym garażu zaczynały się terrorystyczne odyseje wszystkich zamachowców.

 


 
 
Zacytowana powyżej „sensacja” odzwierciedla rzetelność wszystkich „informacji” płynących z zachodnich mediów głównego nurtu.  Dodatkowo w ostrym świetle ukazuje ona poziom umysłowy i stopień (nie)poczytalności zarówno „dziennikarzy”, jak i odbiorców zachodniej „medialnej strawy”. 
 
Niestety stan umysłowy zachodniej opinii publicznej i jej „intelektualnych elit” nie stanowi dziś największego problemu.  Wyjątkowo niepokojący jest poziom umysłowy zachodnich „przywódców”, o czym niejednokrotnie szerzej pisałem.[ii][iii][iv][v][vi][vii][viii]
 
Najnowszym, niezwykle niepokojącym tego przykładem, jest ostatnia prowokacja NATO, polegająca na zestrzeleniu rosyjskiego bombowca w Syrii.  Tak jak zestrzelenie malezyjskiego samolotu nad Ukrainą, nie w pełni się ona udała.  W ukraińskim scenariuszu, wrak samolotu miał wylądować na terytorium Rosji, dając podstawy do twardych oskarżeń w Jej kierunku.  W syryjskim, rosyjski bombowiec miał naruszyć przestrzeń powietrzną Turcji, podczas gdy w rzeczywistości to turecki myśliwiec naruszył przestrzeń Syrii.  Fakt ten pomieszał plany zachodu, zmuszając jego przywódców do bełkotliwych i pokrętnych stwierdzeń o „prawie Turcji do samoobrony”, która między innymi wyrażała się rozstrzeliwaniem w powietrzu bezbronnych rosyjskich pilotów, ratujących się z płonącego samolotu na spadochronach.  Fakt tej zbrodni wojennej udokumentowali sami sprawcy, czyli „umiarkowani terroryści” będący na usługach Turcji, NATO i USA.
 
Dzięki tej prowokacji, Waszyngton uruchomił Turcję jako drugi, po ukraińskim, antyrosyjski „taran”. 
 
Zirytowany Kreml upublicznił twarde dowody swego wywiadu, ukazujące pełną współpracę rodziny „sułtana” Erdogana[ix]  z terrorystami Islamskiego Kalifatu.  Udokumentował fakty handlu zrabowaną ropą naftową, organami pomordowanych przez Kalifat ofiar i zabytkami starożytności, opieką medyczną udzielaną w tureckich szpitalach wojskowych rannym terrorystom, szkoleniem ich w obozach na terenie Turcji, a nawet ulokowania mennicy Kalifatu na jej terytorium.  Wszystko to nie zmitygowało szalonych tureckich przywódców, którzy najwidoczniej nadal zamierzają kontynuować agresję przeciw temu nuklearnemu mocarstwu.
 
Wskazuje na to butna wypowiedź[x] tureckiego premiera, który zagroził Rosji dalszą wojną w wypadku zaatakowania przez Nią syryjskich Turkmenów.  Oczywiście wszystko to w ramach „samoobrony”.
 
Jeśli Stanom Zjednoczonym nie wystarczy „turecki taran” do rozpętania globalnego konfliktu, to w zanadrzu mają one jeszcze jednego członka NATO, „rządzonego” przez „patriotów”, gotowych do wojny z Rosją.  Ich poczytalność nie różni się zbytnio od tej reprezentowanej przez „elity”  Ukrainy, lub Turcji.  Wystarczy spojrzeć na ich facjaty, by nie mieć wątpliwości z kim ma się do czynienia.
 
 
 
 


[ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/674803,wspolczesne-elity-ukrainy-iii-rp-i-zachodu
[iii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/675454,szalency-czy-roboty-na-strazy-naszej-swietlanej-przyszlosci
[iv] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/670689,odzwierny-tusk-oraz-inni-luminarze-iii-rp-i-ue
[v] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/660829,znajdzmy-adekwatne-miejsce-dla-elit-iii-rp
[vi] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/658725,wyszlo-szydlo-z-dudy-czyli-glupolska-polityka
[vii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/638748,wymog-chwili-walka-z-elitami-iii-rp
[viii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/604650,waszyngton-i-jego-wasale-z-nato-i-ue-sa-niepoczytalni
[ix] https://en.wikipedia.org/wiki/Recep_Tayyip_Erdo%C4%9Fan

KOMENTARZE

 • Erdogan: nie będzie żadnych przeprosin. To Rosja powinna nas przeprosić
  http://www.hurriyetdailynews.com/Default.aspx?pageID=238&nID=91724&NewsCatID=510

  Psychopaci nigdy nie przepraszają, ponieważ brak jest im wyższych uczuć społecznych , w tym przede wszystkim brak poczucia winy i brak jakiejkolwiek empatii dla ofiary w której skórę się natychmiast przebierają pomimo tego , iż są katem.

  Biorąc pod uwagę zaistniałe zdarzenie związane z bandyckim, podstępnym atakiem na rosyjski samolot na terytorium Syrii, obcego kraju, prezydent Turcji Erdogan jest jedynie "pieskiem " światowych psychopatów i ich narzędziem .

  Co charakterystyczne prawdziwi psychopaci rzadko ujawniają swoje prawdziwe imię i twarz , którą najczęściej ukrywają pod maską dobroczyńcy ludzkości, obrońcy pokoju, praw człowieka, demokracji, ekologii itd. Polecam na ten temat artykuł pt. "Kim są psychopaci"

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/06/04/kim-sa-psychopaci/
 • @detektywmjarzynski 22:38:19
  https://pp.vk.me/c627228/v627228901/24b54/5oedLpMggvs.jpg
 • @
  poziom umysłowy i stopień (nie)poczytalności odbiorców zachodniej „medialnej strawy” nie ma żadnego znaczenia.

  Oni wyłącznie transmitują poprzez media swoje kłamstwa, ich "eksperci" te kłamstwa omawiają i wtedy - z poparciem medialnej - bo wytworzonej w mediach - opinii publicznej dokonują ataku.

  Swoją drogą, flaga USA na początku przypominała UE...

  13 gwiazdek Betsy Ross 1777-1795

  http://img.joemonster.org/i/2014/08/usflag_02.jpg
  http://www.galeriaplakatu.com/img/imagecache/427x640_product_media_GN0680.jpg
  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/d9/11/25/d911258f2136d1f77d0c5f73f00cec64.jpg


  http://www.galeriaplakatu.com/img/imagecache/427x640_product_media_GN0680.jpg  427x640_product_media_GN0680
 • @Autor
  Bardzo dobra analiza!
  Poleciłem Czytelnikom na moim blogu.

  Pozdrawiam.
 • @ Autor
  Analiza trafiająca w sedno sprawy i głupoty zachodniego społeczeństwa.
  Tylko że flaga pokazana na stronie tytułowej (gwiazdy wpisane w koło) jest akurat flagą amerykańskiej opozycji do Syjonistycznego Rządu Okupacyjnego (ZOG), znanego również jako USA Corporation. Patriotyczny, narodowy, i opozycyjny "rząd cieni" nazywa się Republika Stanów Zjednoczonych (RUSA) (http://www.republicoftheunitedstates.org) i ich flagą jest właśnie ta z gwiazdami wpisanymi w koło.
 • Kaczki dziennikarskiej pan dosiada, doktorze...
  Tej gazetki faszystowskiej, "Morgen Rundschau coś tam", to i najgłubszy Helmut do swej teutońskiej łapy nie weźmie. Skądeś pan taki nader głupi artykuł wynalazł, Nowopolski? Czy pan aby internetu pod kątem wyszukiwania największych idiotyzmów nie skenujesz, na potwierdzenie swej ulubionej tezy, iż Putin zbawcą Abendlandu jest? Toż nawet i głównościekowe media szwabskojęzyczne, dzisiejszy NZZ na ten przykład, z tej kaczki dziennikarskiej się naśmiewają.
 • @pan porucznik
  ,,nawet glowno sciekowe media sie z tego nasmiewaja,,, jakby nie bylo wieksza czesc polskiego spoleczenstwa nadal wierzy ze akt terroru 11 wrzesnia ze to robata pastuchow z afganistanu wiec nie jest tak dobrze jak pan pisze ,,ze sie smieja,, wiekszosc wierzy to co widzi w tv niestety........................patrz.film ,,11 wrzesna niewygodne fakty,,
 • Macierewicz przygotowuje się do instalowania
  baz NATO w Polsce. Wynika z tego, że USrael nie odpuszcza osaczania Rosji. W tej sytuacji marnie wygląda przyszłość naszego kraju.
 • @Pan podporucznik 08:32:28
  Słuchajcie no Poruczniku,

  Putin może okazać się nawet zbawcą całego świata, czy Wy tego chcecie czy nie. A to z tej prostej przyczyny, że nie ma w świecie innego przywódcy z jajami, który gotów byłby przeciwstawić się atakującemu Imperium Zła (US&EU).

  A co do Was, to umówiliśmy się, że w odpowiednim momencie Wasi chłopcy zajmą się, nie marszem na Moskwę, ale oczyszczaniem krajowych szczytów władzy z łajna. I tak trzymać! Tak będzie dobrze!
 • Komu i do czego służy kłamstwo
  O kłamstwie i zerwaniu z nim . Wyznanie Udo Ulfkotte niemieckiego dziennikarza autora książki „Sprzedajni dziennikarze”.

  https://www.youtube.com/watch?v=zpCcYUCDBtA&feature=player_embedded

  O nieprzekupnym dziennikarzu Albinie Siwaku z którym chciał zrobić geszeft marszałek sejmu RP Marek Borowski :

  https://ptto.wordpress.com/2013/03/26/albin-siwak-rozmowa-z-markiem-borowskim-oraz-wspomnienia-i-refleksje-o-zydach/

  Klamstwo i oszustwo to główna broń psychopatów rządzących światem wykorzystywana przez nich do antyspołecznych manipulacji i szerzenia zła na świecie dla jego podboju , aż do jego całkowitej destrukcji i zniszczenia. Walka z kłamstwem to walka o przeżycie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031