Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Najnowsze „dobrodziejstwa” zachodu dla Europy wschodniej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy w Europie wschodniej, kto ma choć odrobinę rozumu, odwagi, godności i instynktu samozachowawczego powinien jednoczyć się do walki z zachodem, NWO i światową finansjerą stanowiącą spiritus movens tego przedsięwzięcia.

 Dynamicznie rozwijający się kryzys emigracyjny w Unii Europejskiej skłonił kanclerz Merkel do przedsięwzięcia wyjątkowych metod w celu jego przezwyciężenia.  Według brytyjskiego pisma The Guardian, w Berlinie cyrkuluje szkic nowej dyrektywy unijnej dotyczącej tego problemu.[i]   Według tego projektu wszystkie kraje unijne będą zobowiązane do permanentnego goszczenia „uchodźców” , zgodnie z narzuconymi im kwotami.  Ochrona unijnych granic ma zostać „zeuropeizowana”, w takim znaczeniu że Unia przejmie nad nimi kontrolę od państw członkowskich.  Obozy dla „uciekinierów” organizowane mają być poza granicami Unii, ale za jej pieniądze, w takich państwach jak np. Turcja, której zaoferuje się w zamian szybkie członkowstwo w UE.  Z tych zewnętrznych obozów, „uciekinierzy” będą przerzucani bezpośrednio do krajów członkowskich zgodnie ze wspomnianymi kwotami.

 
Według Guardiana Merkel zdaje sobie sprawę z oporu poszczególnych krajów w stosunku do tego nowego systemu, ale zdecydowana jest do jego wprowadzenia nawet siłą.  Ze szczególną bezwzględnością będą traktowane  unijne kolonie czyli tzw. „nowi członkowie” z byłego obozu socjalistycznego, których społeczeństwa są najbardziej przeciwne przyjmowaniu emigrantów.  Przy czym argumentem do takiego postępowania ma być jak zwykle „unijna solidarność”.   Według kanclerz Merkel (cytuję):
 
The German chancellor is said to be angry with the governments of eastern and central Europe which are strongly opposed to being forced to take in refugees. She is said to resent that these EU member states are pleading for “solidarity” against the threats posed by Russia and Vladimir Putin while they resist sharing the burdens posed by the refugee crisis.

 
Mówi się, że niemiecka kanclerz jest rozgniewana postawą rządów wschodnio- i centralno-europejskich krajów, które oponują obowiązkowi  przyjmowania emigrantów.  Kanclerz nie akceptuje sytuacji kiedy to kraje te proszą na zachodzie o „solidarne” wsparcie przeciw niebezpieczeństwu jakie stwarza dla nich Rosja i Władimir Putin, ale opierają się konieczności ponoszenia ciężarów związanych z kryzysem uchodźców.
 
Merkel w swym zachowaniu demonstruje typową dla zachodu prawdziwie szatańską przewrotność.  Nie kto inny, jak ona sama „zaprosiła” niedawno do Niemiec nieograniczoną liczbę syryjskich uchodźców. Kiedy okazało się, że nie będzie to jedynie 800 tysięcy, ale miliony, to lekką ręką postanowiła przerzucić ich do swych nędznych wschodnich kolonii, takich jak III RP.  Na dodatek sam „kryzys emigracyjny” został z premedytacją spowodowany agresją zachodu na Syrię i inne kraje regionu. 
 
Z drugiej zaś strony, również zachód, po przejęciu od ZSRR Europy wschodniej, zniszczył lub zrabował jej całą realną gospodarkę, stanowiącą źródło utrzymania dla tamtejszej ludności.  Spowodowało to masową emigrację i wyludnienie III RP i innych najnędzniejszych krajów post-komunistycznych.  Dla własnych obywateli nie starczyło środków i pomysłów na umożliwienie im godnej egzystencji w swych ojczyznach.  Za to teraz ma ich starczyć dla milionów czarnej dziczy sprowadzanej do wschodniej Europy!
 
Mało tego, to zachód (NATO) rozpętał konfrontację z Rosją, w której III RP i inne ościenne kraje odgrywają rolę „psów łańcuchowych” mających za zadanie drażnić i prowokować Federację.  Stworzone w ten sposób „zagrożenie” ma być zneutralizowane zachodnią „pomocą” militarną, której to w imieniu „suwerennych” społeczeństw domagają się zachodni agenci odgrywający rolę „rządów” tych krajów.  Za „pomoc” ową zapłacą budżety tych krajów, a sprzęt militarny zgromadzony na ich ternie stanowić będzie cel dla pierwszych uderzeń rakietowych Federacji Rosyjskiej. 
 
A teraz, na dodatek, za te zachodnie „dobrodziejstwa”, III RP ma jeszcze zapłacić przyjmowaniem i utrzymywaniem setek tysięcy, a może i milionów czarnych emigrantów!  Na taką bezczelność i pogardę dla inteligencji  podbitych niewolników nie zdobyłby  się nawet  Stalin!
 
Wniosek z powyższego może być tylko jeden.  Każdy w Europie wschodniej, kto ma choć odrobinę rozumu, odwagi, godności i instynktu samozachowawczego powinien jednoczyć się do walki z zachodem, NWO i światową finansjerą stanowiącą spiritus movens[ii] tego przedsięwzięcia.


[i] http://www.theguardian.com/world/2015/oct/23/refugee-crisis-germany-push-compulsory-eu-quotas
[ii] http://sjp.pl/spiritus+movens

KOMENTARZE

 • ---- zmiana dekoracji ??
  http://wsensie.pl/dummy-category-5/item/8596-tusk-zostal-pozbawiony-wladzy
 • @ Autor
  "Każdy w Europie wschodniej, kto ma choć odrobinę rozumu, odwagi, godności i instynktu samozachowawczego powinien jednoczyć się do walki z zachodem, NWO i światową finansjerą..."

  TYLKO JAK?

  Ja na prawdę nie wiem.
  Ja "tylko" zagłosowałem przeciwko "byciu członkiem" UE
  Ja chcę z niej teraz wyjść
  Ja nie wierzę w agresję Rosji na Ukrainie
  Ja chcę likwidacji ponad 80% jarzma podatkowego, które gnębi Polaków
  Ja chcę utworzenia OT (nawet 15 mln)
  Ja chcę suwerennej polityki monetarnej

  ALE JAK TO ZROBIĆ?

  Daję 5* za wpis.
  Proszę o odpowiedź.
 • @ninanonimowa 16:08:07
  Nie wiem jakim trzeba być kretynem, żeby takiemu pajacowi dać jakiekolwiek stanowisko, ale cóż....
 • Chyba ostatni naiwny wierzy, że....
  ten cały proces imigracji niby politycznej, jest procesem samoistnym i wynikającym z powodów politycznych (ucieczka przed wojną).
  Oczywiście, że jest to imigracja zarobkowa z tym tylko, że jest to skrupulatnie przygotowana zmasowana akcja najazdu na Europę w celu jej zniszczenia a ta emigracja zarobkowa jest tylko i wyłącznie narzędziem tej wojny przeciw Europie.
  Takie kraje jak Szwecja, Francja służyły do przetestowania jak ten cały proces zadziała, jak widać wszystko poszło po myśli Właścicieli Świata, więc teraz praktycznie mamy juz do czynienia z próbą domykania tego procesu zniszczenia Europy.
  Wiadomo, że otwarta wojna zniszczyłaby ten bogaty potencjał Europy, tą bogatą różnoraką infrastrukturę, więc jako broń masowego rażenia, równie skuteczną jak broń nuklearna, wykorzystano odpowiednio zindoktrynowane, zdemoralizowane najskuteczniej jak tylko to jest możliwe, bo religijnie (wmawiając tym ludziom, że to bóg chce by oni gwałcili, rabowali, mordowali) potężne masy ludzi i jedynie co w tym stosownym momencie (który chyba własnie nadszedł) należy zrobić, to zorganizować to logistycznie. A chyba nie ulega wątpliwości, że jestemy świadkami majstersztyku logistycznego, by te setki tysięcy ludzi w dobrej kondycji przerzucić tysiące kilometrów na miejsce ich działań wojennych.
  Oczywiście żeby ten spisek się udał, muszą w nim brać udział marionetki w poszczególnych krajach, które chyba nawet średnio rozgarnięty uczeń gimnazjum jest w stanie wskazać. Są one aż tak czytelne.
  Jeżeli, ktoś jeszcze ma nadzieję, że nie jesteśmy w stanie wojny, to gratuluję dobrego samopoczucia.
 • @Jan Paweł 18:42:14
  "Jeżeli, ktoś jeszcze ma nadzieję, że nie jesteśmy w stanie wojny, to gratuluję dobrego samopoczucia."

  Czyli, że można niszczyć npla.... w samoobronie ma się rozumieć.

  Ukłony
 • @Jasiek 17:46:12
  Ja tez zagłosowałem przeciw członkostwu w Unii, wbrew przygniatającej większości obywateli i pro-unijnej nagonce wszystkich bez wyjątku polskich "autorytetów", ze "świętym Janem Pawłem Wielkim" na czele. Już wtedy wiadome było czym ta Unia pachnie.

  Jak teraz wyjść z tego g....? Na pewno nie poprzez wybory, które są jedynie cyrkiem dla wyborców. Niestety jedyne wyjście na obecnym etapie to oddolne rozmontowanie systemu, usunięcie i przykładne ukaranie zdradzieckich "elit" . Każda próba takiego rozwiązania spotka się z brutalnym siłowym oporem światowej żydowskiej dyktatury i jej krajowych pachołków. Nie będę przy tym nazywał po imieniu tego procesu. Przypomnę tylko, że w przeszłości niejednokrotnie "elity" traciły w nim głowy i to w dosłownym znaczeniu. Nie jest to miły sposób, ale innego już nie ma, przynajmniej poza bezpośrednią ingerencją Stwórcy. Co daj Boże amen!
 • @dr nowopolski 19:38:42
  "przynajmniej poza bezpośrednią ingerencją Stwórcy. Co daj Boże amen!"

  Popieram ten pogląd.
  Ukłony
 • @Jan Paweł 18:42:14
  Bardzo dobra i trafiona diagnoza. Europa znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji i pewnie tylko kraje dawnego bloku wschodniego są jeszcze w stanie powstrzymać zbliżający się nieuchronnie kataklizm. Pewnie tak jak w 1920 roku staniemy się tym murem ratującym upadającą Europę, ale zapłatę bierzmy z góry, bo wiemy jak nas wyrolowano dziewiętnaście lat później. Jak na razie to kraje biedne (Europy wschodniej) nie są atrakcyjne dla tych imigrantów i bieda paradoksalnie stała się naszym atutem. Również nasza zwartość etniczna i wyznaniowa jest dla nich jak na razie przeszkodą nie do pokonania.
 • --------- WAŻNE !!!
  http://wsensie.pl/dummy-category-4/item/8605-lichwiarze-i-banki-grabia-z-ziemi-polskich-rolnikow-proceder-rodem-z-krajow-trzeciego-swiata-tylko-u-nas
 • Coś nadchodzi, tylko co ?
  Każdy myślący człowiek wie że „nic nie może wiecznie trwać”. Światowa władza zaczyna się zbliżać do osiągnięcia masy krytycznej, kończy się pewna epoka i zaczyna nowa. Obawiam się tego przejścia, pozostaje prosić Boga o odsunięcie wojny od granic naszej Ojczyzny.
 • Nareszcie elity się budzą...
  My tu na jednostce mamy izby sypialne w starych, poniemieckich budynkach, co to pewnie fundamenta ich samego Bismarcka jeszcze pamiętają. Zimne to mury i bardzo nagłośnione, echo korytarzami na całe pododdziały się niesie. Jak na przykład żołnierz nocą szczać idzie, to kroki po linoleum aż do dyżurki docierają. A potem, już w latrynie, to wszystkie odgłosy fizjologiczne, muzykę jelit żołnierskich na całej kompanii usłyszeć można.

  Młode koty, po szķółce świeżaki, to krępujące są zazwyczaj, dziewczyny osobliwie. Szczają jakoś tak półgębkiem, wstydliwie, jak cioty. I nie piardzą wcale, lecz długo rączki potem chirurgicznie sobie umywają, higieniści taka ich mać. Dopiero po paru miesiącach u nas, jak nawykną i miękość cywilną bezpowrotnie utracą, poczynają się jak wojsko zachowywać.

  Pan doc Nowopolski, do tej pory, tak właśnie nieśmiało swe racje pisemnie na tem portalu przedstawiał. My tu zawsze z zainteresowaniem czytamy, choć szlag nas często trafiał, bo raz, że zawsze w postach pana doca Nowopolskiego szpila w Kościół nasz matczyny wbijana była, a dwa, że często takie to właśnie szczanie po bokach było, cichutkie i niezdecydowane, bezpuentowe, do niczego nieprowadzące. Teraz dopiero pan doc się konkretnie wyautował, nareszcie we właściwy ton uderzył. Bojownik nareszcie górę nad miernotą wziął, cywil umarł, żołnierz i bohater się narodził. "Tu zaszła zmiana w w sferach widzenia...", jak poeta mawiał i dobrze. Tej zimy, daj Bóg, Ojczyznę naszą już na pewno odzyskamy.
 • @Pan podporucznik 20:52:12
  Panie Poruczniku, myślę, że zgodzi się Pan ze mną, że ten najazd tych setek tysięcy zindoktrynowanych przez wroga bojowników (że mogą bezkarnie gwałcić, rabować, mordować), którzy w dobrej kondycji przebyli kilka tysięcy km na pole walki w Europie, jest wyjątkowym majstersztykiem. I że z całą pewnością nie byłoby to możliwe bez ludzi wroga w poszczególnych krajach. Czyli z całą pewnością mamy tutaj do czynienia ze zdradą. Ludzie wroga w poszczególnych krajach (szczególnie w Niemczech) są w zmowie z tymi ludźmi wroga, którzy tą całą akcję przygotowali i nam tutaj do Europy tych bojowników wysłali.
  O ile tych pierwszych to możemy się tylko domyślać, to tych ostatnich chyba widzimy jak na dłoni?
 • Ten muzułmański najazd na Europę
  to jest w istocie kara za rodzące się w Europie pomysły uznania Autonomii Palestyńskiej za samodzielne , niepodległe i suwerenne państwo. Międzynarodowy żyd uznał że tylko bliższy kontakt z muzułmanami wybije Europejczykom sympatię dla Palestyńczyków, co podcina gałąź na której ten międzynarodowy zbrodniarz trzyma swe brudne dupsko ! Autonomia Palestyńska ma pozostać czymś w rodzaju obozu koncentracyjnego, a sprawa jest o tyle istotna że "niegodziwiec" Putin wybił żydostwu ze łba wielki plan osadnictwa na Krymie
 • Skokiem do przodu, szariat dla elit
  Prezydentowi nie wypada premier nie ma odpowiedniego narzędzia. To trudne zadanie dla kaczorka będzie. Zgodnie z prawami szariatu kobieta bez męskiej rodzinnej asysty to dziwka zatem merkelową. przy spotkaniu zniewolić . No i kobieta na tym stanowisku żart zapewne niemieckie kuchnia dzieci... w "lepszym" wydaniu
 • @Jan Paweł 18:42:14
  Zarobkowa? Roszczeniowa w 90%!
 • @Nibiru 16:57:32
  Mały problem.
  Członków rodziny już zgładzili, kasa nie jest specjalnie kawalerowi z kotem potrzebna - pozostają tylko materiały.
  Ale te po wyborach nie mają już takiego znaczenia.
  Tak więc wszystko zależy od człowieka, być może .

  No i zawsze można poprosić o pomoc Łukaszenkę i Putina.
  A już sama groźba tegoż, plus doskonałe rakiety wystrzeliwane z małych okrętów, powinny ostudzić zapędy.

  No, ale wszystko zależy do człowieka.
  A jesteśmy tylko ludźmi, a nie herosami.
 • @Jasiek 17:46:12
  To nie jesteś Pan odosobniony.
 • @Jan Paweł 18:42:14
  Bzdura.
  Gdyby była wola polityczna i odpowiednie rozkazy, to kwestia jest do pozytywnego rozwiązania w ciągu 24 godzin.
  A w stanie wojny informacyjnej, to jesteśmy od 1938r. co najmniej.
 • @dr nowopolski 19:38:42
  Czkać i w milczeniu "się zbroić" aż będzie odpowiednia koniunktura.
  Oczywiście nie zaniedbując niczego, zwłaszcza resztek możliwości politycznego oddziaływania i biernego oporu.
 • @Panowiepoliczmygłosy 20:18:14
  " Również nasza zwartość etniczna i wyznaniowa jest dla nich jak na razie przeszkodą nie do pokonania."

  I żeby było śmieszniej, to "zawdzięczamy" ją Stalinowi, bo Rosjanie nawet jak chcą nam dopieprzyć, to realizując swój interes, muszą nam zrobić coś pożytecznego.
  Taka wspólnota interesów.
 • smutna refleksja
  po latach nareście widać prawidłową ocene zmian w wschodniej Europie , zafundowanej nam przez projektantów władzy globalnej .

  Nic co się dzieja obecnie nie jest przypadkiem , służy pewnym planom .
  Co do Nieniec , opór jej własnych obywateli i ich świadomość jest ogromna i idzie w poprzeg oficjalnej polityce baksterów .
  Pewnie u nas się tego nie nagłaśnia ale to jest .
 • @fabi 09:34:32
  To prawda, że Niemcy są świadomi, ale obawiam się, że nie zdążą się, że ludność nie zdąży się przygotować, a na dzień dzisiejszy mieszkańcy są bezbronni. Proszę sobie wyobrazić 1 milion zabójców czekających na rozkaz, wzięcia do ręki noża i rżnięcia wszystkich w pobliżu, kto tylko nie jest im podobny. Taka 1 milionowa armia jest zdolna w ciągu jednej nocy wymordować i 100 milionów niewiernych. Zresztą, nie muszą aż tyle, wystarczy parę milionów, aby z reszty uczynić swoich niewolników. Na tę noc nikt z nas nie jest przygotowany, ani mentalnie ani fizycznie i o to chodzi tym złoczyńcom, którzy to realizują.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031