Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Pierwsza w kolejce do zagłady-UE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czas Ameryki jest tak samo policzony, jak Unii Europejskiej i wcale nie ma gwarancji, że ta druga rozpadnie się prędzej.

 

Kiedy to wiele lat temu przewidywałem w jednym ze swych artykułów (cytuję): „nieunikniony rozpad Unii Europejskiej”[i], takowy pogląd wyznawały na świecie jedynie nieliczne jednostki tzw. „niszowych oszołomów”[ii].  Dziś alternatywę takową zaczynają dostrzegać nawet „uznane autorytety”. 
 
Pozostawiając na marginesie wszystkie inne „plagi” gnębiące obecnie Euroatlantyckie Imperium Zła (US&EU), sam kryzys emigracyjny w Europie GWARANTUJE rozpad jej struktur w najbliższej przyszłości. Aby poznać przyczyny tego imperatywu, należy bez osłonek przyjrzeć się zachodowi, który personifikowany jest przez wspomniane wyżej Imperium.
 
„Euroatlantyckie Imperium Zła” składa się z dwu zasadniczych składników: USA i Kanady z jednej, oraz Unii Europejskiej z drugiej strony. De jure, oba wspomniane człony są suwerenne i od siebie niezależne, ale de facto rządzone są przez jedną „elitę” światowej finansjery.
 
Podwaliny Unii Europejskiej, czyli IV Rzeszy Niemieckiej, ustanowione zostały jeszcze w sierpniu 1944 roku, podczas konferencji hitlerowskich oficjeli i niemieckich przemysłowców w Strasburgu w hotelu Maison Rouge. Szczegóły tego spotkania opisane są w raporcie amerykańskiego wywiadu wojskowego EW-PA-128, zwanego potocznie „raportem z czerwonego domu”.[iii]
 
Ziarno zostało zasiane, ale upłynęło jeszcze sporo czasu, zanim pojawiły się pierwsze „kiełki” w postaci „europejskiej wspólnoty węgla i stali”. Dopiero jednak rozpad „Sowieckiego Imperium Zła”, dał nowy impuls do rozwoju wschodniego segmentu Euroatlantyckiego Imperium- to znaczy Unii Europejskiej. Jako pieszczoch „ponad podziałami” wszystkich europejskich „elit”, monstrum to zaczęło się błyskawicznie rozwijać. Swe apogeum osiągnęło w momencie wchłonięcia wschodnioeuropejskich post-komunistycznych państw tzw. Demokracji Ludowej. Póki Unia wysysała soki materialne i demograficzne z tych nowo pozyskanych wschodnich kolonii, póty następował jej „rozwój”. Jego dynamikę ilustrowała najlepiej strona duchowa monstrum w postaci moralnej dekadencji, nihilizmu, obłudy i skrajnego egoizmu jej bogatych społeczeństw, takich jak niemieckie, czy francuskie.
 
Znamiennym jest to, że pomimo coraz wyraźniej objawiających się jej szatańskich znamion, UE cieszyła się niezmiennym poparciem kościoła i Watykanu. Orędowali za nią zarówno „polski papież” Jan Paweł II, jak i niemiecki parteigenose Ratzinger[iv] (Benedykt XVI). Aby nie być gołosłownym, w tak poważnych zarzutach zacytuję tu ich klarowne stanowisko dotyczące „integracji europejskiej”:
 
"Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów.Dla zjednoczonej Europy nie ma bowiem alternatywy”
Jan Paweł II
przemówienie do parlamentarzystów austriackich,
Rzym, 23 marca 1997 roku.[v]
 
Dziś z perspektywy lat, powyższy cytat musi szokować każdego rozumnego chrześcijanina. Choć, jak zwykle w takich przypadkach, współcześni faryzeusze używają uniwersalnego argumentu, że „Ojciec Święty nie to miał na myśli”. Jednak od osoby takiego formatu jak „Jan Paweł Wielki” można wymagać, by obok kunsztu jedzenia kremówek, precyzyjnie artykułował swe myśli. 
 
W celu pokazania, że watykańska polityka właśnie TO ( a nie co innego) MIAŁA NA MYŚLI, cytuję apel Benedykta XVI do Chorwatów z 2011 roku, kiedy to „wątpliwości”, co do prawdziwej wartości Unii zaczęli już przejawiać nawet zagorzali „euro entuzjaści”:
 
Benedykt XVI mocno poparł przystąpienie Chorwacji do Unii Europejskiej. - To logiczne, słuszne i konieczne - powiedział papież w drodze do Zagrzebia.[vi]
 
Trudno więc się dziwić, że w tak ze wszech stron sprzyjających cieplarnianych warunkach, unijne monstrum osiągnęło dzisiejszy kształt. Został on okupiony nieszczęściami milionów istnień ludzkich, zdeprawowanych, pozbawionych warunków godnych życia i rozwoju, nigdy nienarodzonych (aborcja), zboczonych (tzw. „mniejszości seksualne”), dokumentnie wymóżdżonych (propaganda „ponad podziałami”), itd., itd.
 
Pomimo, że multum tych gorzkich prawd dotarło już do świadomości wielu, to ciągle jeszcze nie został w pełni obnażony autentyczny system sprawowania władzy w Euroatlantyckim Imperium Zła. Bez pełnego uświadomienia społeczeństwu tego mechanizmu, każda próba sanacji zakończyć się musi klęską.
 
Kilka dni temu, rosyjskie media podały informację[vii] o aresztowaniu gubernatora Komi oraz grupy jego współpracowników. Akt oskarżenia zarzucam mu (cytuję[viii]) „udział w zorganizowanej grupie przestępczej, którą prawie w całości opanowała lokalną administrację”. 
 
Jedynym państwem, które podnosi się z kolan po latach zachodniego „liberalizmu” jest Rosja. Prezydent Putin stopniowo, lecz nieubłaganie likwiduje raka jelcynowskiego okresu, rugując korupcję i przywileje żydowskich oligarchów. Nie ulega wątpliwości, że bardzo wiele pozostało jeszcze do zrobienia. Najistotniejsze jednak już nastąpiło. Miast „poprawnej politycznie nowomowy” i „dyplomatycznego” owijania spraw w bawełnę, państwowe media komunikują otwartym tekstem wydarzenia zarówno wewnętrzne jak i zagraniczne. Znamiennym jest jasne stwierdzenie faktu, że administracja Komi (a zapewne i wielu innych regionów) jest niczym innym, jak „zorganizowaną grupą przestępczą”. 
 
Nie inaczej mają się sprawy w Euroatlantyckim Imperium Zła. Cała „władza” i aparat biurokratyczny, we wszystkich bez wyjątku państwach, jest niczym innym jak konsorcjum mafijnych organizacji, zarządzanych z globalnego szczebla przez „światowe elity finansowe”. Wszelka sanacja takiego systemu jest z gruntu niemożliwa. Jedynym rozwiązaniem jest usunięcie tych przestępców z ich pozycji siły. Nie ulega wątpliwości, że próby dokonania tego spotkają się z oporem tej przestępczej klasy, co może doprowadzić do rewolucji. I w takim właśnie kierunku zmierzają wydarzenia w Unii Europejskiej.
 
Na tym tle, Ameryka (USA & Kanada), wydają się być oazą spokoju i bezpieczeństwa, pławiącą się w dobrobycie i chroniącą się za oceanami przed inwazją emigrantów. Nie ma nic bardziej błędnego w tym wizerunku. Stopień społecznego rozkładu tych państw jest podobny do unijnego, a nędza wyziera z każdego zakątka, pomimo atrakcyjnego kamuflażu w postaci kłamliwych statystyk gospodarczych.
 
Czas Ameryki jest tak samo policzony, jak Unii Europejskiej i wcale nie ma gwarancji, że ta druga rozpadnie się prędzej. Nie wdając się głębiej w dywagacje na ten temat, odsyłam zainteresowanych do mej publikacji w języku angielskim z przed siedmiu lat[ix]. Pomimo upływu czasu, jej tezy stają się tylko bardziej aktualne. W charakterze konkluzji zacytują jedynie jeden jej fragment:
 
The Empire overlooks one important detail. It currently is in a state of rapid disintegration. Insane policies of ruling plutocracy have brought demographic calamity to Europe, additionally coupled with Islamic immigration, economic catastrophe in USA, and utter military defeat in the Middle East. Although the West does not recognize these ”achievements”yet, they are indeed tangible. As a result of it, the Empire will be in total disarray within a few years at the most.
 
Ameryka Północna została ufundowana przez masońską lożę Iluminatów[x], na fundamencie największej w historii ludzkości zbrodni ludobójstwa- amerykańskich Indian. Truizmem jest stwierdzenie, że również ta zbrodnia, jak przysłowiowy słoń w menażerii, umknęła uwadze hierarchów naszego kościoła, który chlubi się jedynie ilością misjonarzy z tego kresu. 
Czas wszystkich uwikłanych w wielowiekowe zbrodnie zachodu dobiega końca i wszyscy oni zapłacą za swe czyny. Należy mieć jedynie nadzieję, że ludzkość dostanie jeszcze jedna szansę sanacji i nie sczeźnie w nuklearnej pożodze III Wojny Światowej, którą rozpętują szaleńcze „elity” Euroatlantyckiego Imperium Zła.
 

KOMENTARZE

 • @
  Gdzieś chyba w 2001 roku w rozmowie z amerykańskim profesorem historii (współczesnej), stwierdziłem, że USA nie dotrwają do 2020 roku.
  Może o kilka lat się pomyliłem, a może i nie. Jest jeszcze pięć lat, a to równia pochyła. procesy przyspieszają.
 • @
  cyt:
  //Szczegóły tego spotkania opisane są w raporcie amerykańskiego wywiadu wojskowego EW-PA-128, zwanego potocznie „raportem z czerwonego domu”.[iii]//

  Następna do kolekcji żydowska fałszywka. Nie ma żadnych podstaw do twierdzenia, że ten dokument faktycznie istnieje.

  The US Military Intelligence report EW-Pa 128, otherwise know as the "Red House Report", is a bit of a mystery. Because of its explosive content it is widely distributed in the conspiracy community, but there is no single solid reference to be found.
  http://operation-gladio.net/us-military-intelligence-report-ew-pa-128

  z wielu innych żydowskich fałszywych raportów, cytatów polecam ten:
  http://arjanek.neon24.pl/post/123940,auschwitz-24-7-komendant-arjanek
 • Nie wiem czy czasami takie rozwiązanie nie byłoby dla Polski ratunkiem:
  http://przyszlapolska.neon24.pl/post/125945,jak-najszybciej-wyjsc-z-unii-europejskiej
 • @ arjanek Teza dr Nowopolskiego chyba jest jednak wlasciwa
  Sama koncepca niemiec jako dominujacego centrum jest jeszcze wczesniejsza. a sa przeslanki ze nie w 1944r a rok wczesniej dochodzilo do ustalen co do przyszlosci europy po wojnie[Maciej Giertych Plany Dobrych Niemcow] . Dr Rath dokopal sie do dokumentow z ktorych wynika ze zachowana jest stuprocentowa ciaglosc decyzyjna co do okresu wojny i lat powojennych patrz Dr Rath,,Kartel Farmaceutyczny,,
 • Nic sie nie stanie bo to wszystko cienkie bolki, gadane tylko maja.
  Bombardowac pastuchow na pustyni i wrzucac wiazke granatow do lepianki jak rodzina je placki to potrafia ale wojny swiatowej nie bedzie.Nie maja odwagi.Zaden tez kraj nie zbankrutuje bo jak?Przestana placic raty jak Ukraina i bedzie jak bylo, tzn dziadostwo w nieskonczonosc.
 • @jan 22:16:20
  cyt:
  //Dr Rath dokopal sie do dokumentow z ktorych wynika ze zachowana jest stuprocentowa ciaglosc decyzyjna co do okresu wojny i lat powojennych patrz Dr Rath,,Kartel Farmaceutyczny,//

  Pana Dr Rath i ten film to następna żydowska ściema.

  https://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc

  W [3.54 min filmu] żyd ogłosił "To podpalenie [Reichstagu] było zleceniem w interesie likwidacji demokracji i budowy dyktatury, która umożliwia wojnę" Wg tego Ratha firma I.G.Farben, na dzień przed podpaleniem Reichstagu miała przesłać 400 000 RM"

  Dzisiaj nawet zagorzali przeciwnicy Hitlera [Ian Kershaw] są zgodni w ocenie, że Reichstag podpalił komunista Van der Lubbe.

  O tym fakcie i innych żydowskich fałszerstwach pisałem tu:
  http://arjanek.neon24.pl/post/124346,iza-i-jej-pokurcze-grafomani-alfonsy-i-oblakancy

  Podpalenie Reichstagu
  //To wersja żydokomunistów jak żywo wyjęta z tzw "Brązowej Księgi" która została przetłumaczona na 17 języków. W jej przygotowaniu wzięli udział komunista Willi Munzenberg, oraz żydzi: Arthur Koestler, Erich Wollenberg, międzynarodowy szpieg Otto Katz, okładkę zaprojektował John Heartfield (Herzfeld)

  Dzisiaj jak twierdzi Ian Kershaw [historyk anty Hitlerowski] istnieje konsensus prawie wszystkich historyków, że to Van der Lubbe podpalił Reichstag.
  //However, according to Ian Kershaw, the consensus of nearly all historians is that Van der Lubbe did set the Reichstag on fire.[6]//

  Goering został oskarżony w Trybunale Norymberskim min o podpalenie Reichstagu. Świadkiem oskarżenia był Hans Bernd Gisevius, Niemiec, szpieg Aliantów pracujący w Gestapo od '33 roku. Goering odniósł się do tych oskarżeń we właściwy dla siebie sposób mówiąc "Odkąd obca prasa oskarżyła mnie o bycie głównym winowajcą podpalenia Reichstagu, wkrótce pójdę w ślady Nerona. Ludzie już mówią, że będąc ubrany w czerwoną togę grałem na lirze, a Reichstag płonął."//
 • @arjanek
  Jak wiesz i potwierdzaja to przytoczeni przez ciebie historycy ma miejsce falszowanie materialow zródlowych i dzis tak naprawde trudno ustalic jak bylo naprawde. Ruwnie dobrze mozna zalozyc ze Wan Der Lube byl podwojnym agentem . i dzialal na zlecenie kogos stojacego w cieniu. Sama ukryta geneza II wojny swiatowej jest nie do konca wyjasniona i nalezy zakladac ze istnialy bardziej ukryte cele i motywy niz oficjalnie sie zaklada [patrz Fridman,,Prawdziwa przyczyna wojen swiatowych,,] Mozna nawet pokusic sie o teze ze ktos mogl zrecznie wykozystac niemiecki szowinizm i rekami niemcow realizowac koncepcje duzo wieksze niz wielka rzesza. Niemniej Przedmiotem naszej dyskusji jest rozpatrywanie zagadnienia czy na poziomie niemiec elity niemieckie ktore finansowaly hitlera uczestniczyly w tworzeniu koncepcji uni europejskiej. i w tym temacie film dr Rath[ ,,Kartel Farmaceutyczny,, ]daje odpowiedz twierdzaca personalnie wskazujac nazwiska ludzi ktorzy po wojnie realizowali koncepcje niemieckiej dominacji i stworzyli podwaliny uni europejskiej ,skierowanie rozmowy na problem podpalenia raistagu to odejscie od glownego problemu jakim jest pytanie ,, KTO JEST PRAWDZIWYM INICJATOREM POWSTANIA UNI EUROPEJSKIEJ. i jakie cele mogly temu przyswiecac bo chyba zgodzisz sie ze koncepcji uni europejskiej nie stworzyli polscy gasarbajtezy.............
 • @jan 10:11:43
  //,, KTO JEST PRAWDZIWYM INICJATOREM POWSTANIA UNI EUROPEJSKIEJ. i jakie cele mogly temu przyswiecac bo chyba zgodzisz sie ze koncepcji uni europejskiej nie stworzyli polscy gasarbajtezy.............//

  Od końca IIWŚ USA przez OSS, potem CIA sponsorowały czy wręcz tworzyły partie socjalistyczne które były kompatybilne z ich interesami. Uczestniczył w tym min "polski" gasarbajter Retinger. czy inni żydzi jak np komunista Jay Lovenstone
  https://wikispooks.com/wiki/Jay_Lovestone

  //Since the Second World War the American Government and its espionage branch, the Central Intelligence Agency, have worked systematically to ensure that the Socialist parties of the free world toe a line compatible with American interests... CIA money can be traced flowing through the Congress for Cultural Freedom to such magazines as Encounter which have given Labour politicians like Anthony Crosland, Denis Healey and the late Hugh Gaitskell a platform for their campaigns to move the Labour Party away from nationalisation and CND-style pacifism. Flows of personnel link this Labour Party pressure group with the unlikely figure of Prince Bernhard of the Netherlands, who has for 20 years sponsored the mysterious activities of the anti-Communist Bilderberg Group launched with covert American funds.
  https://wikispooks.com/wiki/Document:How_CIA_Money_Took_the_Teeth_Out_of_Socialism
 • Głos z Niemiec w oryginale...
  witam : mieszkam w malej miejscowości w Niemczech 5 tys mieszkańców . burmistrz sprowadził nam tu 200 sztuk tych czarnych kleszczy , same samce !! chodzą grupkami , obsiadają wszystkie ławki skwerki . w nowych markowych ciuchach z najnowszymi smartfonami w rekach , koczujących w miejscach gdzie jest darmowy dostęp do WIFI dostając 150euro tygodniowo „kieszonkowego” !! . najwięcej przy stacji benzynowe kupując za pieniądze niemieckich podatników zimne piwo 4 razy droższe niz w normalnym sklepie ! ludzi szlag trafia !!! kobiety boja sie same wracac z drugiej zmiany same do domu bo pełno wszędzie czarnego luda ( bo co chodzi po głowie dzikiemu jak jest min od 4 tygodni bez kobiety!!) .strach dzieci same puścić aby sie bawily same przed domem . kosz na śmieci to dla nich ogromny smok który użarł by im rękę przy wrzucaniu do niego smieci !! jak jest cieplo to leza w cieniu przy drodze na rondzie a nawet w prywatnych ogródkach , wygonisz jednych to włażą nastepni !! europejczyk jadąc na wycieczke do afryki przechodzi szereg szczepień na te ich rożne groźne choroby ale oni przyjechali tu bez zadnych badan , kontroli medycznej . wiec mamy tu teraz wszystkie zarazy afrykańskie gratis ! strach dotykać wózka sklepowego . chodza prychaja dotykaja wszystkiego i leja gdzie popadnie po tym zimnym piwku !!! nastroje mieszkańców sa bardzo zle , nikt tego oficjalnie nie mowi bo to jest scigane z urzedu ale 95% jest przeciwko tym emigrantom !! nastepne wybory partie nacjonalistyczne maja wygrane !!!! spokojne miasteczko przerodzilo sie w miejsce gdzie jest pelno policji w mundurach jak i po cywilnemu . jak w Polsce za okupacji ! jak tylko możecie róbcie wszystko aby wam nie wcisnęli żadnych emigrantów !!
 • @staszek kieliszek 06:19:24
  Syria jest dla Rosji tym czym Polska dla Unii Europejskiej. Czyli ostatnim bastionem "przed". Dla Rosjan przed opanowaniem przez państwo islamskie Kaukazu. Dla Unii Polska jest przedmurzem Gejropy. Rosja nie pozwoli na całkowitą likwidacji ustalonego w Syrii ładu. Tak jak USrael wpycha do Polski broń i wojska. To pewna analogia. Tyle, że Syryjski kryzys wygnał z kraju do Gejropy miliony uchodźców. Jaka jest w tym rola Kataru i Arabii Saudyjskiej to wiedzą tylko nieliczni, dobrze zorientowani. Oj będzie się działo..... Polska opuści Gejrope, bo nie ma innego wyjścia. Wielu Polaków , którzy zarabiają w Gejropie wróci, bo Niemcy zmienią reguły gry, a Syryjce wypełnią lukę robotników rolnych i mało wykwalifikowanych. Oj będzie się działo....
 • @staszek kieliszek 06:19:24
  Hipokryzja Zachodu jest w tej sprawie gigantyczna i wręcz przerażająca, Jakoś nikt w tzw. wolnych mediach nie jest w stanie nawet zadać pytania: jak to możliwe, że ten ISIS w ogóle istnieje? Przecież oni nic nie produkują, nie prowadzą wymiany handlowej, bo nic nie mają do sprzedania, więc skąd mają pieniądze na zakup nowoczesnej broni, i kto im tę broń dostarcza? Odpowiedź jest oczywista: broń dostarczają im najwięksi producenci broni, a więc USrael, Wlk. Brytania, Francja i "miłująca pokój" Szwecja, która od ponad stu lat cały swój dobrobyt buduje na handlu bronią. Gdyby Zachód odciął im dostawy broni, to ten cały ISIS rozsypałby się w ciągu miesiąca. Mają także kradzioną ropę w dużych ilościach i dzieła sztuki chociaż by ze świątyń, które potem ogołocone wysadzają w powietrze. A głupota społeczeństw zachodnich jest wręcz kosmiczna. Wymyślili ISIS ( jak najpierw umiarkowaną opozycje front al.-Nusra) CIA i MOSSAD. Finansują Qatar, Saudiyya i Emiraty. Logistykę zapewnia Turcja. I się kręci. Turcja to ich nawt bombarduje. Tylko jakoś tak się dziwnie składa, że bomby trafiają głównie w ośrodki kurdyjskie.
 • Zachód jest skończony
  Elity dalej,świetnie bawią się na Titanicu
  http://litera.fr/category/news/
 • Odejście z fanfarami wojny
  .
  "nie ma bowiem alternatywy” Jan Paweł II

  Nie chce się papieżowi znowu sprzeciwić, ale to sformułowanie słyszy się od zawodowych polityków a nawet bohaterów w Polsce

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hos.html

  czy w RFN, n.p. pani Merkel, o których domyślamy się, że ten "brak alternatywy" bierze się stąd, że ich oficer prowadzący jasno im powiedział, co i jak mają zrobić z ludkiem, nad którym noszą formalen oznaki władzy. Czyżby, o zgrozo, także Jan Paweł II miał swego oficera prowadzącego i to nie z gwardii szwajcarskiej ?

  "Nie inaczej mają się sprawy w Euroatlantyckim Imperium Zła. Cała „władza” i aparat biurokratyczny, we wszystkich bez wyjątku państwach, jest niczym innym jak konsorcjum mafijnych organizacji, zarządzanych z globalnego szczebla przez „światowe elity finansowe”"

  Jest rzeczą oczywistą, że połączenie przestępczości państwowej z klasycznymi organizacjami przestępczymi zwiększa ich efektywność

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#PPZ

  choćby z uwagi na zwiększone możliwości połączonego aparatu przemocy

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Panstwo

  co miało n.p. w Polsce miejsce bezpośrednio po dokonaniu tzw. "transformacji ustrojowej", a właściwie już przed. Jedną z największych operacji PPZ w Polsce była tzw. "reforma" Balcerowicza, czyli rabunek mienia społecznego i systematyczne zadłużanie kraju, aby osiągnął dostateczny poziom zadłużenia, który umożliwia MWF zdalne sterowanie kraju, popatrzmy na Grecję, tę już sterują zwykłym bezokomórkowcem.

  > http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

  "Ameryka Północna została ufundowana przez masońską lożę Iluminatów[x], na fundamencie największej w historii ludzkości zbrodni ludobójstwa- amerykańskich Indian." i ofiar bratobójczej wojny secesyjnej (ok. 500.000 ludzi), ale nawet to nie zmieni faktu, że imperium hiszpańskie ugruntowane było na jeszcze większej zbrodni ludobójstwa, chodzi o wiele, wiele milionów istnień, niektóre oszacowania dochodzą do 80% populacji (por. n.p. P. Chaunu - "Historia Ameryki Łacińskiej"), wyniszczonych pracą, nie tylko drogą mordu. Tę metodę wyniszczania przez pracę podchwycili z wielkim sukcesem naziści w XX wieku w swych KZtach. Wymordowanych zastąpiono jak wiemy Murzynami.

  Te dwa imperia mają jedno wspólne, t.j. chlubią "się jedynie ilością misjonarzy". To może oznaczać, że misjonarze są czołówką imperium w trakcie jego budowy, w końcu każda idea wymaga misjonarzy, idea imperium też.

  Tezę, zamieszczoną w artykule, o rozpadzie obecnego imperium globalnego USA, dzieli wielu zajmujących się problematyką szerszej polityki, koronnym argumentem jest szybki rozpad/rozkład monetarnego światowego systemu dolara. Próby ataku na system konkurencyjny euro, są niczym innym jak tylko przedłużaniem agonii.

  > http://zygumntbialas.neon24.pl/post/125870,co-sie-dzieje-na-ukrainie-18-09-2015#comment_1222557

  "ludzkość dostanie jeszcze jedna szansę sanacji i nie sczeźnie w nuklearnej pożodze III Wojny Światowej", zmiana waluty światowej nigdy nie odbywała się bez wojny, funt pożegnały dwie wojny światowe. Co prawda otrzymaliśmy już zaliczkę, por w linku powyżej.

  USA pracują od dziesiątków lat na konto tej zaliczki, ale gwarancji nie ma, że to wystarczy.
 • @staszek kieliszek 06:19:24
  Od dawna tłumaczę ludziom, do Europy idzie męska nadwyżka populacji z krajów muzułmańskich i Afryki. To są miliony byczków, które raz, że nawet nie mają szansy znaleźć sobie partnerki i założyć rodziny czysto matematycznie, dwa nawet w krajach gdzie poligamia jest zakazana to ona i tak istnieje przez co proporcja kobiet gotowych do zamążpójścia przypadających na mężczyzn jest jeszcze gorsza. Do Europy przybywa już gotowa bomba socjologiczna, gdyż nie da się rozładować bezboleśnie napięć powstałych w niemal czysto męskiej populacji (to jak zwierzęce "gangi młodzików"). Jak do tego dorzucić jeszcze ideologię islamu to przepis na katastrofę w Europie gotowy. Kolejny etap globalizacji, w Polsce z państw islamskich TIRy przejeżdżają przez granicę bez żadnej kontroli, - co jest w nich przewożone? Na pewno nie pampersy, obyśmy w porę im to odebrali, a jest tego dużo, wyposażenie, broń amunicja i inne środki bojowe, ludzi już maja w Europie. Teraz trzeba ich uzbroić, wyszkolenie mają już za sobą. Takoż było drzewiej i z Cyganami po otwarciu granic. Wciskali się Cyganie ukraińscy, rumuńscy i Bóg wie jacy jeszcze. W Warszawie i innych miastach była nachalna żebranina i wyrywanie przedmiotów z rąk mieszkańców...i jakoś się nie zasymilowali przez kilka pokoleń....Teraz całymi rodzinami siedzą na socjalu, czyli polskiego zapierdalającego podatnika, mają domy( na ogrzanie dostają pieniądze na opał), mieszkania socjalne w całości opłacane przez miasta, zasiłki na tabuny dzieci kilkakrotnie większe niż Polskie rodziny, z tego chyba socjalu? mają samochody? tego fiskus nie widzi i nie chce widzieć, skąd u nich dochody, czyli ze złodziejstwa, zysków z prostytucji, oszustw, etc...jak i skąd i jakim cudem mają prawa jazdy i przez kogo wydane/kupione, u cymbałów bez żadnej szkoły, ich dzieci się nie uczą, potem jako niezaradne życiowo lądują także na socjalu jak rodzice. 80% procent żyje z socjalu całe dnie wysiadując pod socjalnymi blokami lub swymi szkaradnymi domami, na których tajemniczy jak zawsze ktoś dał pozwolenie na ich budowę, gdy Polacy pracują. tak jest w Opolu, Puławach(Boimy się tu żyć https://www.youtube.com/watch?v=UTZ49ThxX5s ) i innych miastach gdzie ich ulokowano, mają swe enklawy. Niszczą jedno mieszkanie socjalne dostają drugie i tak w koło. A co będzie jak jeszcze dojdzie ta szarańcza muzułmańska, czarnuchy? można sobie dopowiedzieć, czyli przemnożyć to co teraz razy 1000!!!.
 • Zgadzam się z tezą autora, iż " Czas Ameryki jest tak samo policzony, jak Unii Europejskiej
  i wcale nie ma gwarancji, że ta druga rozpadnie się prędzej " oraz jego analizą i diagnozą sytuacji na świecie. Chętnie wysłuchałbym postulatów autora co w tej sytuacji powinni robić Polacy , w tym szczególnie młodzi Polacy , by przetrwać jako naród /państwo/. Chciałbym w tym miejscu przypomnieć moją odezwę do Narodu Polskiego z komentarzem do niej ze strony Andrzeja Szuberta z Niemiec występującego w niektórych swoich publikacjach pod pseudonimem oplczyk.pl :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • @detektywmjarzynski 20:54:45
  By lepiej zilustrować to o czym pisze autor posłużę się również tym filmem, którego treść mówi sama za siebie :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • @arjanek
  Mysle ze problem widzimy podobnie a ruznica polega na tym ze ty skupiles sie na silach ktore konstruuja globalna arhitekture swiata. A ja pisalem o technicznej jakby docelowej realizacji tych koncepcji wladzy na kontynencie europejskim w omawianym przypadku w niemczech ,Po wojnie niemcy byly calkowicie kontrolowane przez USA i nieprawdopodobne byla by mozliwosc by same mogly prowadzic niezalezna polityke z pominieciem usa. jest to oczywiste W filmie Ratha jest fragment ktory mowi o tym ze szefowie IG Farben po pol roku juz byli wolni i dalej zasiadali w zarzadach koncernow [to jest ta ciaglosc] nie moglo sie to odbyc bez akceptacji sil okupujacych niemcy po wojnie Na dzis system finansowy Niemiec dalej jest pod kontrola globalnego systemu finansowego bedac jego czescia Kontrola ma wiec dalej miejsce ,wymuszenie przyjecia ,,emigrantow,, tez swiadczy ze niemcy nie sa panstwem suwerennymi system anglo amerykanski ma ich w garsci [ nie wnikajac kto ten system kontroluje] i wymusza na niemcach realizacje marszu do NWO. Mozna by dodac ze niemieckie koncerny i amerykanskie wspolpracowaly w budowie potegi wojskowej rzeszy niemieckiej . Konkludujac globalni architekci wykozystali narod niemiecki do realizacji swych globalnych koncepcji a niemiecki profesjonalizm i umiejetnosci organizacyjne mialy im zapewnic powodzenie tych planow. W filmie ,,END GAME ,,jest fragment ktory mowi o Uni jako jednym z etapow budowania nowego ladu swiatowego ci architekci zapominaja jednak o WIELKIM ARCHITEKCIE dlatego niekonieczne im to sie w koncu uda.........
 • Umiejący czytać
  .
  @jan 22:16:20

  także w wersji PDF.

  - http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html

  Należy dodać, że zawarte w książce tezy są sprawdzalne i potwierdzane przez inne źródła, w tym taki propagandowy wynalazek jak Wikipedia.
 • Gwiazda Dawida
  .
  @LoneStar1776 07:14:10

  Ta gwiazdka jest dość nowym znakiem społeczności żydowskiej, przedtem chyba dominował świecznik. Wiele wskazuje na to, że jest to uniwersalny znak wtajemniczonych w istotę władzy.

  Niewiele się o tym wspomina, ale także 12 gwiazdek UE jest interpretowane jako 12 plemion Izraela, wg. Der Spiegel, RFN.
 • @Arjanek
  [Unia narzuci nam pomysły eurokratów. Imigrantów przyjmiemy dobrowolnie, ale przymusowo(sic!!!)...Wedle ustaleń Komisji Europejskiej przyjmowanie uchodźców przez państwa wspólnoty odbywać się będzie na zasadzie dobrowolności. Problem w tym, że do takiego postępowania kraje zostaną zmuszone i nie będzie możliwości rezygnacji z „dobra” jakim są przybysze Bliskiego Wschodu i Afryki. Absurd? Nie! To codzienność JEWUnii Europejskiej.
  ]>Oto protoplasta "dobrowolnego przymusu": Mechanizm "dobrowolnego przymusu" zademonstrował na konferencji w Poczdamie Stalin! Mianowicie w trakcie rozważań nad przyszłym losem Niemców wystąpił on z propozycją przesiedlenia ich na Madagaskar… Jednakże zachodni przywódcy obruszyli się na ten pomysł twierdząc, że opinie publiczne ich krajów na pewno na coś takiego się nie zgodzą, chyba …,chyba, że Niemcy dobrowolnie wyrażą zgodę na własne przesiedlenie. Stalin swoim zwyczajem zapalił fajeczkę, po czym po dłuższym namyśle zaproponował kompromis. Mianowicie przesiedli się Niemców łącząc dobrowolność z przymusem. Oczywiście zachodni przywódcy zaśmiali się głośno, bo przecież taka opcja jest niewykonalna. Na to Koba kazał sobie podać łyżkę, szklankę musztardy i polecił przyprowadzić psa. "Tak wygląda przymus" - zapowiedział, wpychając jednocześnie na siłę w pysk psa łyżkę musztardy. Naturalnie pies opierał się z całych sił przed przymusową konsumpcją. "A tak wygląda dobrowolność" -kontynuował Stalin podsuwając łyżkę musztardy psu pod nos. Zwierzę oczywiście odwróciło głowę. Na koniec demonstracji Stalin podniósł psu ogon, po czym posmarował musztardą jego podogonie. Ponieważ musztarda zaczęła psa szczypać w tym czułym miejscu, to pies "nolens volens" zaczął ją wylizywać!…. "A tak wygląda dobrowolny przymus "- zawołał Stalin tocząc triumfalnym wzrokiem po oniemiałych z wrażenia przywódcach państw demokratycznych….. A teraz puenta: komu w Polsce trzeba posmarować podogonie? Przeczytałem na portalu "interia" o hotelu w którym zostaną umieszczeni imigranci z Syrii. Dodałem komentarz: "Tak wygląda hotel w którym zamieszkają imigranci z Syrii" oraz jak będzie wyglądał po ich pobycie, wraz z linkiem http://pl.hrs.com/germany/frankfurt-oder/ramada.html. I wiecie co? Zostałem ocenzurowany jako rasista, choć to dla mnie największy komplement!. Żyję ponad pół wieku ale takiej cenzury nie pamiętam!!!.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031