Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Apel do młodych III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyjście poza całkowicie kontrolowane przez rozmaitą agenturę polskojęzyczne media jest niezbędne tym, którzy pragną dotrzeć do nieretuszowanej prawdy o zachodnim systemie sprawowania władzy, w którym funkcjonuje III RP.

 

Dramatyzm gwałtownie narastającego kryzysu migracyjnego w Europie, powoduje że niektórzy „politycy” tracą równowagę, w wyniku czego spadają z nich maski, ukazując ich prawdziwe oblicza, oraz rzeczywistą rolę, jaką spełniają w obecnym systemie władzy. Jest to o tyle istotne, że dzięki temu przebłyski prawdy zaczynają docierać do szerszych mas. Wyrazem, czego jest zaprezentowany poniżej video-clip.

 

Jest to krótkie przesłanie jednego z „młodych, wykształconych” do jego rówieśników. Deklarując, że nie jest „ksenofobem, rasistą, ani antysemitą”, stara się, na miarę swych możliwości, tymi kilkuset słowami, jakie znane mu są z przebogatego języka polskiego, wyjaśnić konieczność narzucenia pewnych rygorów, w stosunku do muzułmańskich emigrantów. Istotniejszym wydaje się jednak fakt, że zauważa on prawdziwą rolę „polskich polityków”, których (niewątpliwie słusznie) przyrównuje do mafii pruszkowskiej.

 

https://youtu.be/-Fkc2hBg5bA

 

 

 

Oczywiście truizmem jest stwierdzenie, że jego rozeznanie otaczającej rzeczywistości jest tak samo ograniczone, jak znajomość ojczystego języka. Stąd też mój apel do wszystkich „młodych, wykształconych, z dużych miast”: UCZCIE SIĘ JĘZYKÓW!

 

Przy czym nie mam tu na myśli języka polskiego; z dwu względów: po pierwsze, dogłębne poznanie tak wyrafinowanego języka w wieku dwudziestu paru lat jest już praktycznie niemożliwe, po drugie, po co komuś znajomość języka europejskiej kolonii, gdy warunkiem sine qua non pomyślnej emigracji jest znajomość któregoś z „europejskich języków”.? Co prawda „polskie panie” władają często nawet kilkoma „europejskimi językami”, ale jak zauważyłem, jest to dość powierzchowna znajomość, obliczona jedynie na łatwy kontakt z ich potencjalnymi zagranicznymi klientami.

 

Tymczasem atrybutem człowieczeństwa, obok narodowości, honoru i kultury, jest też biegła znajomość przynajmniej jednego języka. Na dzień dzisiejszy proponowałbym język angielski, również z dwu powodów: po pierwsze, jest to jeden z najprymitywniejszych języków świata, a więc łatwy do dogłębnego poznania, po drugie jest on językiem międzynarodowym, umożliwiającym dotarcie do wszelkich informacji z całego obszaru naszej planety.

 

Do tych, którzy nim już płynnie władają, lub starają się poznać, apeluję by miast tracić czas na oglądanie tandetnej anglojęzycznej pop-kultury, czy politycznego propagandowego bełkotu takich mediów, jak np. CNN, BBC, NBC, itd., sięgnęli po źródła promujące PRAWDĘ o funkcjonującym również w Polsce, zachodnim systemie sprawowania władzy. Jako próbkę zamieszczam poniżej krótki film, który ostro  ukazuje demaskatorską prawdę na tle rutynowego propagandowego bełkotu zachodniego „politologa”.

 

 

https://youtu.be/KmQw6CryE9M

 

 

KOMENTARZE

 • ------ młodych już tylko można spotkać na zapodanych linkach !!
  http://www.sadistic.pl/

  http://www.pudelek.pl/

  http://www.biztok.pl/
 • Przyznam się że ten pierwszy film trochę mnie otumanił
  Ten człowiek określany jako "młody, wykształcony” wygląda jak arab, gestykuluje jak arab, posługuje się polszczyzną prostą ze składnią zdań raczej nie polską a sens słów jest taki jakby je wypowiadał wojujący żyd z Izraela ...
 • @ninanonimowa 21:05:55
  Tak to prawda.Mlodzi siedza na podobnych stronach,dodatkowo gry komputerowe,filmy i wymieniaja sie swoimi emocjami na facebooku i twitterze.
  Dotrzec do nich z jakims racjonalnym przekazem jest prawie niemozliwe-chyba ze bedzie to powiedzane przez ich idola.
 • Nośny temat a cisza jak makiem zasiał ? !!!
  Słowianie !! Nośny temat a cisza jak makiem zasiał ? !!! b oNeon 24 jest prawie całkowicie opanowany przez zydo-chazarstwo różnej maści ! więc na siebie nie będą donosić i stąd w tych tematach cisza cmentarna
  !
  Słowianie ! ośrodkiem syjonistów w Polsce jest stacja TVN !!! tam tylko występują kanalie łajdaki zwykłe prostytutki polityczne !!
  !
  Jeden człowiek który sie nie skurwił w TVN to anty-terorysta Dziewulski !!! któy protestował przeciw przyjmowaniu imigrantów ! motywując to tym ze wpuszczamy do Polski bandytów który będa siać terror !!!
  !
  reszta tej zgrai w TVN to zwykłe prostytutki !! codziennie nowi opluwacze Polaków występują w tej zydo-syjonitycznej stacji TVN wczoraj Stanisziks mieszaniec zydo-ormiańsko-litewsko [ sam przyznała opluwała wszytko co polskie słowianskie ! Marcikiewicz zyd kłamca
  opluwał nas od ciemnoty za to ze nie chcemy mułzuanów bo to wzbogaca kulturę !! SKURWYSYNY hołota zwykłe gówna na usługach żydoskiej mafi syjonistycnej !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! spadają maski tych kanali co to twierdzili ze są Polakami ! a są zykłe skurwysyny mieszańce i żydzi !!
 • @ele 08:28:37
  Jeden człowiek który sie nie skurwił w TVN to anty-terorysta Dziewulski


  co to za bajer ?

  to chazar lewacki z certyfikatem ,ochranial wyjazd 2 chazarow z kasą z Polski.
  Ochraniał desant z Rosji do Polski.

  s-kurwienie to u nich rzecz nabyta z mlekiem mame.
 • Do @kfakfa 08:51:53
  Wiem ze Chazar ale jako jedyny protestował w TVN ! że masowe wpuszczanie mułzumanów to wpuszczanie terrorystów !!! na to żydo ścierwo Róza Tum[ czy jak jej tam ] nawoływała do jak największej ilości mułzumanów do Polski !!! i dlatego napisałem że tylko JEDNA osoba w TVN była przeciw !!!! reszta to gnój żydowsko-chazarski wrogowie Polski !!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! wychodzimy z UE TO DOM WARIATÓW

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031