Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Przed nami świetlana przyszłość III RP!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Opisana tu dzisiejsza rzeczywistość w „unijnym raju” jeszcze przed kliku laty nie śniłaby się nawet najbardziej wybujałemu talentowi pisarskiemu! Uwidacznia to wyraźnie, wyższość żydowskiej rzeczywistości nad fantazją gojów.

 

Dynamizm globalnych przemian wzrasta z zastraszającą szybkością. Zaledwie kilka dni temu pisałem[i] [ii] o bezpośrednim militarnym wkroczeniu Rosji w konflikt syryjski, mogącym zaowocować „pełnowymiarowym” starciem między nuklearnymi mocarstwami, a już dziś agencje donoszą, że Rosja zwróciła się oficjalnie do Stanów Zjednoczonych z apelem o ustanowienie wspólnej wojskowej komisji w celu uniknięcia ewentualnych przypadkowych incydentów między armiami obu tych państw na terenie Syrii.[iii]   Nie potrzeba być jasnowidzem, by wiedzieć że odpowiedź USA na tą inicjatywę będzie negatywna, lub nie będzie jej w ogóle. Rzeczywistym celem Ameryki jest jak najszybsze rozpętanie III Wojny Światowej, a ponieważ ciągle nie udaje się bezpośrednio wciągnąć Rosji w konflikt na Ukrainie, jej syryjskie zaangażowanie wydaje się być „podarunkiem szatana”. 
 

 

O ile jednak potencjalne epicentrum III Wojny Światowej, dzięki powyżej opisanej sytuacji, oddala się nieco od Polski, o tyle inne zagrożenia narastają. Zwłaszcza katastrofa gospodarcza wydaje się być nieunikniona. Podpisanie nowego kontraktu na budowę kolejnej nitki rurociągu po dnie Bałtyku podkreśla jedynie nieprzyjazny stosunek Rosji do naszego kraju. Trudno zresztą dziwić się temu. III RP, będąca marionetką w rękach amerykańskich agresorów, jest głównym psem łańcuchowym kąsającym Rosję po kostkach. Ta gorliwość irytuje nawet Nemów (traktujących nasz kraj jak nową zakamuflowaną formę Generalnej Guberni[iv] ) którzy z wielką niechęcią wypełniają dyrektywy Waszyngtonu w stosunku do Rosji, zdając sobie sprawę z gospodarczych strat, jakie w wyniku tego ponoszą i niebezpieczeństw, na jakie się narażają. Pomimo, że polskie straty gospodarcze są większe od niemieckich[v], nie zraża to rządzącą III RP agenturę do podwajania wysiłków w celu maksymalnego rozdrażnienia rosyjskiego niedźwiedzia.   Trudno być tym postępowaniem zaskoczony, w końcu kierują się oni chęcią maksymalnego przypodobania swym zagranicznym pryncypałom, a nie interesem kraju. „Strategiczne partnerstwo” unijnej koloni pt. III RP, z „przodującą demokracją świata”, Stanami Zjednoczonymi, wymaga też bezwarunkowego wsparcia żydo-nazistowskiego reżimu w Kijowie. Przy czym, możemy być pewni, że jak tylko banderowcy uporają się z mordowanie Rosjan na Donbasie, natychmiast powrócą do swego ulubionego zajęcia „rjezania Lachiw”. 
 
Polska postawa „solidarna” z UE w sprawie uchodźców, zapewne zniechęci do Warszawy, pozostałych naszych sąsiadów: Czechów, Słowaków i Węgrów. Jest, więc jak w starym dowcipie, kiedy to obywatel ZSRR zadał w radiu Erewań[vi] pytanie czy w Związku Radzieckim może być jeszcze gorzej? Na co uzyskał odpowiedź, że nie, „bo jakby mogło to już by było”. W III RP też już gorzej być nie może, ale czyżby?
 
W ramach „solidarnej postawy” wszystkich członków Unii w zakresie przyjmowania uchodźców, III RP urosła ponownie do „dużego 40-to milionowego państwa w centrum Europy” i to na dodatek zamożnego! Komisja Europejska „skalkulowała polska potęgę” na czwartą w kontynentalnej Europie!

 
 
Tak przynajmniej wynika z opublikowanego wykresu, gdzie Polska przyjmie czwartą, co do liczby grupę „uciekinierów”.   Oczywiście, czas pokaże, czy będą to uciekinierzy, czy potencjalni terroryści. Jedno jest pewne, „biedacy” owi mają duże wymagania. W prowadzonych przez media wywiadach, narzekają na złe jedzenie w ośrodkach, bród ( w końcu nie po to przybyli do Europy, by po sobie sprzątać!). Szczególnie irytuje ich brak dobrych marek papierosów w węgierskich obozach i to, że zamiast codziennych biesiad u Ritza, wrzuca się im po prostu posiłki za ogrodzenie!
 
Administrujący III RP przedstawiciele okupanta, w postaci „polskich władz”, werbalnie odgrażają się, co prawda, że żadnych narzuconych kwot emigrantów nie chcą akceptować, ale zaraz po tym dodają pokornie, że i tak „Polska wykona swe solidarne zobowiązania” (patrz debata w „parlamencie europejskim”).
 
Na polecenie Komisji Europejskiej, na pierwszy rzut, Polska ma przyjąć około 10 tysięcy najdzikszych murzynów z Afryki, zapewne, dlatego, że w innych krajach Europy, mają oni zwyczaj gwałcenia białych kobiet, biorąc pod uwagę masowy pociąg „polskich pań” do „lepszych ras”, żaden przypadek gwałtu nie będzie miał u nas miejsca.  Nie oznacza to oczywiście, że za kilka lat, po ulicach naszych miast nie będą biegać stadka polskich murzyniątek. Dopiero wtedy będzie można mówić o pełnym „awansie cywilizacyjnym” post-narodowego polskiego społeczeństwa!
 
Nasi „partnerzy” nie zapomnieli też o „wyższych potrzebach”. „Altruistyczna” Arabia Saudyjska zobowiązała się sfinansować budowę meczetów, we wszystkich potrzebujących państwach unijnych. Europejscy Semici, zawiązali też żydowsko-arabską radę[vii], zadaniem, której będzie nadzorowanie „swobód religijnych” i szerokiego dostępu do koszernej żywności na terenie Unii Europejskiej.
 
Opisana tu dzisiejsza rzeczywistość w „unijnym raju” jeszcze przed kliku laty nie śniłaby się nawet najbardziej wybujałemu talentowi pisarskiemu! Uwidacznia to wyraźnie, wyższość żydowskiej rzeczywistości nad fantazją gojów. 
 


[i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/667690
[ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/666756
[iii] http://news.yahoo.com/russia-says-seeks-coordination-over-syria-avoid-incidents-100728012--business.html#
[iv] https://pl.wikipedia.org/wiki/Generalne_Gubernatorstwo
[v] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/665719,
[vi] https://pl.wikipedia.org/wiki/Radio_Erewa%C5%84
[vii] http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4699993,00.html

KOMENTARZE

 • Autor produkujesz oksymoron.
  .
  „Strategiczne partnerstwo” unijnej koloni pt. III RP, z „przodującą demokracją świata”, Stanami Zjednoczonymi, wymaga też bezwarunkowego wsparcia żydo-nazistowskiego reżimu w Kijowie."

  Przodująca demokracja + nazistowski reżim = ni pies, ni wydra coś na kształt świdra:)
  Pozdrawiam
 • Takie tam z życia
  U mnie w miasteczku mały mamy klub piłkarski, taki jak wiele w kraju. Władze klubu w okresie prosperity zakupiły, czy w jakiś inny sposób, ściągnęły trzech czarnoskórych braci . Wiadomo, taki murzyn w podrzędnej lidze to prestiż, i straszenie przeciwnika .Jakiś tam czas grali w klubie, z efektami może bardziej bardziej dekoracyjnymi, ale grali. Po kilku latach, może trzech, wyjechali i opuścili moje cudowne miasteczko. Tak czasem się zdarza ze w chwilach wolnych spaceruję po osiedlu w którym mieszkam ,jak każdy blockers chyba. Kilka cudownych młodych kobiet z cudownymi mulatkami kłania mi się , bo słuszny mój wiek jest. To dobrze jak młodsze osoby kłaniają się starszym, prawda?
 • @LoneStar1776 18:12:30
  .
  Ale naukowy język wybrałeś, muszę zacząć ćwiczyć słownik wyrazów obcych.

  Ja prosty człowiek, "Polska Demokracja = władza absolutna Polaków"

  Serdecznie Pozdrawiam
  http://m.neon24.pl/517a065ab8bf9d511c5b578ca83a0c68,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej
 • Wszystkie unijne statystyki
  mają się tak do rzeczywistośći jak brakujące ogniwo teorii Darwina.
  http://litera.fr/category/news/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031