Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

O współczesnej wędrówce ludów i przyszłości III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przedłużanie i rozszerzanie zachodniej krucjaty w zakresie zaszczepiania „wolności i demokracji” stanowi bezpośrednią przyczynę napływu emigrantów do Europy . Im bardziej zaogniają się wywołane nią konflikty, tym większy jest strumień uchodźców.

 

Demonstrując po raz kolejny chęć eskalacji chaosu na naszym globie, Stany Zjednoczone zażądały od Grecji zablokowania jej przestrzeni powietrznej rosyjskim samolotom z pomocą militarną dla rządu syryjskiego.[i] Pomimo, że cała wspomniana pomoc ukierunkowana jest na wspomożenie wysiłku wojennego przeciw ISIS to nie podoba się ona władzom USA, choć oficjalnie deklarują one wolę walki z tym islamskim ugrupowaniem terrorystycznym.  
 
Nie jest to pierwsza logiczna sprzeczność, pomiędzy oficjalnie deklarowanymi celami i praktycznymi posunięciami rządu USA i jego wasali z Unii Europejskiej. Taki stan rzeczy trwa już od dawna, a jedyne, co zmieniło się w ostatnim czasie, to ostateczne porzucenie przez zachodnie „elity” jakichkolwiek prób ukrycia przed społeczeństwem tej sprzeczności.
 
Przedłużanie i rozszerzanie wieloletniej zachodniej krucjaty w zakresie zaszczepiania na świecie „wolności i demokracji” stanowi bezpośrednią przyczynę napływu emigrantów do Europy[ii]. Im bardziej zaogniają się wywołane nią konflikty, tym większy jest strumień uchodźców. Sytuacja ta rykoszetem odbija się na zachodnich społeczeństwach, które pośrednio płacą za zbrodnie dokonywane na narodach świata w ich imieniu przez Euroatlantyckie Imperium Zła (US&UE). 
 
Oczywiście wojny i rewolucje produkują jedynie potencjalnych emigrantów. Aby owe chęci się zmaterializowały potrzebny jest cały system logistyczny do ich realizacji.
 
Kilka miesięcy agresji na Jemen doprowadziło do większych zniszczeń i ofiar wśród ludności cywilnej, niż kilka lat lat wojny domowej w Syrii. Pomimo to, uciekinierów z tego kraju prawie się nie zauważa. Arabia Saudyjska nie przyjmuje ich do siebie, a na dodatek nawet utrudnia Rosji i Chinom ewakuację ich własnych obywateli z Jemenu. Masowy transport Jemeńczyków do Europy jest kosztowny i trudny do wykonania, w przeciwieństwie do przesiedlania Arabów z basenu morza śródziemnego. Stąd też to właśnie tych ostatnich sprowadza się na nasz kontynent. „Sprowadza się”, bo „przemyt” ten nie jest przypadkowy, ale dobrze zorganizowany i finansowany przez Stany Zjednoczone i ich „sojuszników”. Gwałtowny wzrost ilości emigrantów w ostatnim okresie nie koreluje się w żaden sposób ze stosunkowo wolnym tempem narastania konfliktów bliskowschodnich. Tajemnicą poliszynela jest też fakt „ręcznego sterowania” etniczną kompozycją uchodźców. Pozwala się tonąć łodziom z chrześcijańskimi uchodźcami, ratując jedynie te z muzułmańskimi.
 
Działania zachodnich „przywódców” demonstrują dobitnie ich całkowite zaprzedanie złu, pełną pogardę w stosunku do społeczeństw przez nich rządzonych, wynikającą z jawnego ignorowania ich interesów, oraz brak jakichkolwiek hamulców w zakresie i rozmiarach popełnianych zbrodni. Przy czym, kierunek obrany przez zachodnie „elity” jest samobójczy. Dla obywateli Imperium są jedynie do wyboru: rewolucje, wojny (w tym nuklearna z Rosją), zapaść gospodarcza, rozpad systemu finansowego, chaos wywołany współczesną „wędrówką ludów” i demograficzna anihilacja rdzennych mieszkańców, zwłaszcza Polaków i pozostałych Słowian. 
 
 
Takie czy inne unicestwienie społeczeństw Imperium doprowadzi również do upadku jego samego, a co za tym idzie i jego „elit”. Tylko szaleńcy mogą, więc dążyć do takich rezultatów. I określenie to w pełni pasuje do zachodnich „przywódców”.
 
Z obłędem „elit” w pełni koresponduje zidiocenie i bezmyślny infantylizm rządzonych przez nie społeczeństw. Zachód od lat morduje tysiące dzieci na bliskim wschodzie, w Azji i Afryce, a nawet w Europie (np. Jugosławia, Donbas) za pomocą „humanitarnych bombardowań”, bezpośrednich działań wojennych, lub sztucznie wygenerowanych kataklizmów i nie wywołuje to żadnych odruchów społecznego sumienia Imperium. 
 
Dziś, gdy dla wygenerowania przyzwolenia na niekontrolowaną emigrację do UE, zaprezentowano w mediach sentymentalne zdjęcie JEDNEGO utopionego syryjskiego dziecka, którego to ciało w romantycznej pozie, morze wyrzuciło na plażę, nastąpiła masowa „eksplozja” społecznego współczucia.   Kanclerz Angela Merkel publicznie zadeklarowała wolę przyjęcia wszystkich uchodźców z Syrii. Informacja ta, wraz z medialnymi obrazami Niemców witających z kwiatami i transparentami powitalnymi w języku arabskim, przyjeżdżających uciekinierów, obiegła świat, jeszcze bardziej katalizując pragnienia dotarcia do „germańskiego raju”, gdzie emigranci dostają sute zasiłki dla bezrobotnych, darmowe mieszkania i opiekę medyczną.
 
No, oczywiście warunki te dotyczą nie wszystkich emigrantów. Nie dotyczy to na przykład wnuków ofiar bezprecedensowych zbrodni niemieckich dokonanych na Polakach w czasie II Wojny Światowej ( o zbrodniach okresu zaborów już nie wspomnę). Ci ostatni otrzymali w prezencie, po „odzyskaniu wolności” w 1989 roku, kolejną zbrodnię polegającą na likwidacji polskiej gospodarki, czyli źródła utrzymania. Zaś na emigracji w Niemczech i innych „sojuszniczych” państwach zachodu, zarezerwowano im stanowiska na przysłowiowym „zmywaku”, a dla „naszych uroczych pań”, miejsca pracy w europejskich domach publicznych.
 
Za to teraz, gdy niemieckie serca zmiękły nagle pod wpływem syryjskich nieszczęść, będą mogli Polacy po raz kolejny wykazać się ”solidarnością europejską” i wziąć do siebie i na swe utrzymanie tysiące najdzikszych uciekinierów z Afryki.
 
Co prawda na ostatnim spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej, przedstawicielka naszego okupanta, „polska premier” Kopacz[iii], zaakceptowała pozycję pozostałych jej członków, w postaci opozycji do „przymusowych kwot emigracyjnych”, ale oczywiście nie przeszkodziło to jej w pokornym wykonaniu polecenia unijnego, polegającego na przyjęciu takowych.
 
Pierwsi emigranci w III RP, będą mieć za zadanie „oswojenie” jej „ksenofobicznego” społeczeństwa z imperatywem przyjmowania i utrzymywania obcokrajowców na swym obszarze. Dalej pójdzie już, jak z płatka. Niemcy będą sprowadzać miliony uchodźców wywołując przy tym zachwyt światowej opinii publicznej, swym zwyczajowym altruizmem i dobrym sercem.  Potem, po cichu będzie się ich przesiedlać na błyskawicznie wyludniające się terytorium naszego kraju. W przeciągu kilku lat, Polska przejdzie drogę Ameryki Północnej, której obszar został zagarnięty przez zachodnioeuropejskich najeźdźców, a rdzenna ludność wymordowana. Jedyną różnicę stanowić będą rezerwaty. W amerykańskich, niedobitki Indian prowadzą kasyna i wyszynk alkoholu, a polskie będą specjalizować się, obok wyszynku, w domach publicznych.
 
Na pierwszy rzut oka, takie rozwiązanie wydaje się być idealnym dla Niemiec. Jednakowoż, trzeba pamiętać, że większość emigrantów preferować będzie pobyt w „germańskim raju”, ponad osiedlenie się w „ksenofobicznej i biednej Polsce”. Może spowodować to opór ogromnych mas emigrantów, oraz wewnętrzne tarcia pomiędzy etnicznymi Niemcami, którym w znacznej części szybko bokiem wyjdzie nowoodkryta miłość do muzułmańskich emigrantów. Tak więc, Angela Merkel może przejechać się w swych kalkulacjach, jak przysłowiowy Zabłocki na mydle. Co daj Boże! Amen!
 

KOMENTARZE

 • @ dr nowopolski
  "Przedłużanie i rozszerzanie zachodniej krucjaty w zakresie zaszczepiania „wolności i demokracji” stanowi bezpośrednią przyczynę napływu emigrantów do Europy"? - Absolutny przekręt.

  To bestialska polityka Izraela budującego "Większy Izrael" jest bezpośrednią przyczyną fali uchodźców.
 • Autor używa eufemizmu pisząc zachodnie elity !!!
  Autor używa eufemizmu pisząc zachodnie elity ! za tym eufemizmem kryje sie Ekstremizm żydo-syjonistyczno-lewacki !! z resztą artykułu sie w 100% zgadzam !!
  !
  Słowianie ! Naród to wspólnota rasy i krwi ,i to chce zniszczyć ekstrema
  żydo-chazarska z USA i chce stworzyć motłoch bez żadnej tożsamości
  mieszając rasy i kultury !! motłochem łatwiej się rządzi , bo motłoch będzie pozbawiony jakichkolwiek myśli idei !!!!! byle co zeżre i będzie pod kontrolą płodził niewolników do pracy i NIE BĘDZIE MIAŁ ASPIRACJI DO RZĄDZENIA i o to chodzi żydostwu !
  !
  Słowianie !
  TO WOJNA WYPOWIEDZIANA NAM SŁOWIANOM I EUROPIE
  przez żydo-Unie która powstała na KŁAMSTWIE a dziś to to utrzymuję się z drukowania pustych fałszywych pieniędzy !
  [ przypominał ze od lutego 2015 roku UE drukuje 60 mld euro MIESIĘCZNIE !!!! ] dlatego tak szasta pieniędzmi ! a to na Ukrainę mld euro wali a to lekką ręką opłaca sprowadzaną dzicz z Azji i Afryki !!
  !
  WIDAĆ DZIŚ ŻE TO ŚWIETNY żydowski SPISEK ZAPLANOWANY W NAJDROBNIEJSZYCH SZCZEGÓŁACH !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! NATYCHMIAST uciekać z żydo-UE !!
 • Adolf Hitler jest za Multikulti !
  https://www.youtube.com/watch?v=nmkTMa4u1rc


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH ! czas Polacy odejść z UE !!!
 • @Zdzich 05:59:02
  Właściwie ele 09.09.2015 08:39:06 odpowiedział już na pana uwagę, dlatego pogłębię ją tylko.

  Według własnych słów Chrystusa do żydów "Szatan jest waszym ojcem", są oni niczym innym jak personifikacją zła na ziemi. Zło to posługuje się ludźmi, narodami, państwami w działaniu polegającym na zepsuciu i zmarnowaniu Dzieła Stwórcy. Do tego celu używał on Bolszewię, używa obecnie USA wraz z całym zachodem.

  Za usługi opłacał on sowicie swe sługi. Tak zwana "cywilizacja zachodnia" jest największą strukturą, która od dawna wysługuje się złu. Dzięki temu osiągnęła ona wysoki materialny rozwój, pokrętnie tłumaczony jako wynik wyższej inteligencji, pracowitości i talentu "ludzi zachodu". W rzeczywistości zachodni blichtr, który tak pociąga Polaków, to zapłata za szerzenie zła na świecie.

  Na obecnym końcowym etapie walki, szatan doszedł do wniosku, że nie musi już opłacać swych sług. Stąd wynikają "reformy i programy oszczędnościowe" wdrażane obecnie na zachodzie (USA i UE).

  Zadanie prawie zostało wykonane, więc i narzędzie (sługa) musi zostać zniszczony. Stąd szaleńcze wojny , potoki emigrantów, katastrofa gospodarcza, które to plagi zaczynają dotykać cały zachód. Po prostu nadszedł czas na zapłatę za zbrodnie.

  Stąd też pisanie o żydach, a tym bardziej państewku Izrael, jest z jednej strony truizmem, z drugiej zaś zawężeniem zagadnienia.

  PS

  Wypaczeniem jest też twierdzenie o wspólnocie Polaków i zachodu. Relacja Polski i zachodu jest taki jak kolonii i kolonizatora. Ponieważ kościół katolicki (czytaj zachodni), jest właśnie "zachodni", to od wieków wpuszcza Polaków w maliny, wmawiając im, że my i zachód to jedno. Z tego powodu osiągnęliśmy dziś to co osiągnęliśmy (dno) i kk osiągnął to co osiągnął (moralne dno maskowane teologicznym bełkotem i szamańskimi rytuałami nie przekładającymi się na autentyczną naukę Chrystusa).

  To co mamy wspólnego z zachodem to wspólne chrześcijańskie, oraz greko-romańskie cywilizacyjno-kulturowe korzenie.
 • -------------- USA
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jeden-dzihadystow-przyznal-ze-usa-placilo-za-rekrutacje-walki-w-syrii
 • @
  Czy to nie jest raczej próba obudzenia w instynktach Niemców i nie tylko tych samych procesów myślowych, które towarzyszyły im w latach 30? Miejsce Żydów zajmą ludzie z szeroko pojętego świata muzułmańskiego. Właściwie sytuacja już się rozwija w tym kierunku w Niemczech. Rośnie radykalizm, bo to jest znowu na rękę niektórych. Przemysłowcy i bankierzy niemieccy mogą chcieć powtórzyć przećwiczony scenariusz z pewnymi ulepszeniami po drodze. Deutche bank jest na skraju bankructwa a skala zaangażowania banku w instrumenty ryzykowne to 20xpkb Niemiec-55bln euro. Dlatego przyjmują tych uchodźców, na których skupi się złość.
 • @LoneStar1776 14:13:27
  https://www.youtube.com/watch?v=vlCAp6GuHnE&feature=youtu.be
 • Zobaczcie i oceńcie
  Jasnowidz o uchodźcach: Wybuchnie wojna w Europie .
  http://m.neon24.pl/dcef10137549d1fbafeeb7773094bff3,14,0.png
  -----------------------------------------------------------------------------------------
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/imigranci-zagrozeniem-dla-polski-film-,film,571853.html
  -----------------------------------------------------------------------------------------
  Jasnowidz o uchodźcach: Wybuchnie wojna w Europie
  autor: Fakt Wideo 09.09.2015 09:43 aktualizacja: 09.09.2015 15:43 Słowa kluczowe: Donald Tusk, Europa, Jackowski, Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, imigranci, jasnowidz, polityka
  ZOBACZ ZDJĘCIA

  Według najbardziej znanego jasnowidza w Polsce, fala imigrantów zalewająca Europę okaże się dla nas dużym niebezpieczeństwem. Zobacz, co ma z tym wspólnego Donald Tusk i co sądzi o nim Krzysztof Jackowski. Zobacz FILM
 • @
  Holokaust Chrześcijan właśnie się odbywa. Zwyrodnialcy żydowskich media w Europie urzadzają uchodźcom "ścieżki zdrowia", które z radością filmują. Syryjczycy myśleli, że przedostali się do cywilizowanych krajów Europy. A tu, niestety, .. ludożercy z kamerami w rękach.
  http://usat.ly/1UGKxhV.
 • Wywiad z min. Biernackim
  Minister-koordynator służb specjalnych Marek Biernacki w radiowym wywiadzie udzielonym dziennikarzowi RMF Konradowi Piaseckiemu odniósł się do możliwości masowego transferu imigrantów do Polski oraz perspektyw z nim związanych. Poniżej cytujemy fragmenty wywiadu:

  Marek Biernacki: Ważne, skąd przyjmiemy też tych imigrantów. Jeżeli będziemy mieli na przykład imigrantów z Erytrei, imigrantów, którzy uciekają do Europy przez Libię, przez państwo upadłe, czyli ze środka Afryki, to ocena tych ludzi będzie o wiele trudniejsza i bardziej złożona. Ale musimy być na to przygotowani.

  Konrad Piasecki: Jak rozumiem, Syryjczyków jesteśmy w stanie jakoś sprawdzać?

  – Tak, Syryjczyków jesteśmy w stanie weryfikować.

  – Do tego stopnia, żeby pan zagwarantował, że nikt, kto jest związany z jakąkolwiek organizacją terrorystyczną nie wjedzie do Polski jako uchodźca?

  – Bardziej obawiam się tego, że te osoby, które przyjadą później, przeżyją bardzo dużą frustrację.

  – I będą takim zaczynem...

  – Tak jest, właśnie, żeby stać się samotnym wilkiem czy działać w jakiś organizacjach. To jest problem bardzo złożony, bardzo trudny.

  (...)

  – Czym się zajmuje, czy zajmowała się, polska komórka wsparcia Państwa Islamskiego?

  – Ta polska komórka wsparcia Państwa Islamskiego zbierała fundusze, to mogę powiedzieć. Fundusze dla Państwa Islamskiego – to był stary kanał czeczeński, którym Czeczeni przez Polskę wyemigrowali. Czeczeni stanowili podstawę.

  – Polscy Czeczeni zbierali pieniądze dla Państwa Islamskiego?

  – Tak jest.

  – I rzeczywiście te pieniądze tam trafiały?

  – Tak, trafiały.

  (…)

  – Ale jest taka liczba uchodźców, o której pan powie: Jesteśmy w stanie sprawdzić do 10 tys. osób, jak to będzie 30 tys. osób, to polskie służby nie są na tyle dobrze do tego przygotowane?

  – Polskie służby zawsze będą starały się wypełnić swoje obowiązki, ale byłbym niepoważną osobą, gdybym od razu wszystko gwarantował na sto procent. Zrobimy wszystko, żeby te osoby zweryfikować, przygotować się do tego typu działań, żeby polscy obywatele byli bezpieczni.
  http://xportal.pl/?p=22501

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031