Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Rola kobiet w procesie agonii III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miliony młodych emigruje do Europy zachodniej, a kraj pustoszeje. Przy czym „polskie władze” robią wszystko, by uniemożliwić repatriację Polaków ze wschodu. Na unijny rozkaz ma się za to przyjąć rzesze dzikich uciekinierów.

 

Wojny hybrydowe, opisywane w mym niedawnym artykule[i], stosowane są powszechnie przez międzynarodową oligarchię finansową. Pomimo, że dostosowane są one do specyfiki konkretnego obiektu agresji (tzw. custom design), nie przynoszą one jednakowych rezultatów w różnych państwach. 
 
Wojenną strategię, stosowaną w Polsce i innych państwach post-sowieckich, przedstawiłem dość dokładnie we wspomnianym na wstępie artykule. Jednak pomimo zbliżonego charakteru krajów tego regionu, rezultaty wojny w nich są różne. Jeśli wyjdziemy poza jego obszar różnice te są już ogromne. Czemu to przypisać?
 
Zacznijmy od tego, że nadrzędnym celem oligarchii jest depopulacja globu. Według globalistycznej strategii, cały świat ma znajdować się pod jej kontrolą. Wszystkie zasoby naturalne, przestrzeń i ludność ma jej przynależeć. Ponieważ jednak dzisiejszy wysoki rozwój technologiczny nie wymaga już tak wielkiej ilości niewolników do obsługi żydostwa, z którego to wywodzą się oligarchowie, niezbędna jest depopulacją globu.
 
Można ją osiągnąć za pomocą następujących metod:
 
-wojny, która fizycznie wyniszcza społeczeństwo;
-czynników środowiskowych, takich jak zła żywność  zatruwająca populację, środki antykoncepcyjne, inne „leki”, itp.;
-obniżenie materialnej stopy życiowej, powodującej spadek przyrostu naturalnego i przyrost zgonów;
-demoralizacja, powodująca rozpad naturalnego domu każdego nowo narodzonego dziecka, jakim jest rodzina.
 
W przypadku III RP stosowane są dziś wszystkie wymienione powyżej metody, oprócz wojny. Osiągnięte w wyniku tego rezultaty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Społeczeństwo polskie znajduje się w światowej czołówce „depopulacyjnej”, osiągnąwszy już stan agonalny. To katastrofalne zjawisko tłumaczone jest przez krajowych „ekspertów”, bez niepotrzebnych emocji, jako rezultat, pauperyzacji ludności, braku dobrej i stabilnej pracy, braku znośnej opieki zdrowotnej i społecznej, itp. To wszystko prawda! Na marginesie można by zadać „ekspertom” pytanie, czemu to po ćwierćwieczu funkcjonowania III RP w najlepszym systemie gospodarczym, na dodatek z „manną” w postaci „unijnych dotacji”, sytuacja ekonomiczna przedstawia się tak źle? Czyżby nie bardzo nam służył „unijny raj”? Ale zostawmy ten dygresyjny wątek na boku. 
 
Miliony młodych emigrują do Europy zachodniej, a kraj pustoszeje. Przy czym „polskie władze” robią wszystko, by uniemożliwić repatriację Polaków ze wschodu. Na unijny rozkaz ma się za to przyjąć rzesze dzikich uciekinierów z basenu śródziemnomorskiego.
 
Polscy emigranci na zachodzie, zaabsorbowani są osiągnięciem wygodnych standardów życiowych, a nie prokreacją. Zresztą, w polskim kontekście, nie ma to większego znaczenia, bo ich dzieci natychmiast się wynaradawiają. Natomiast Polki wychodzące masowo za obcokrajowców rodzą im tyle dzieci na ile mają oni ochotę. Szóstka potomstwa nie stanowi wyjątku. Przy czym reguła ta nie dotyczy tylko „polskich pań” pławiących się w zachodnioeuropejskich luksusach. Polki wydające się za Arabów, rodzą im jeszcze więcej dzieci, nie dbając na otaczającą nędze i prymitywne bytowanie. Nawet w tak strasznym miejscu, jak Strefa Gazy można znaleźć polskie żony Palestyńczyków otoczone gromadką potomstwa. Przy czym fakt życia w warunkach gorszych niż w okupacyjnym getcie warszawskim nie stymuluje ich do emigracji do Polski. A przecież, w świetle prawa III RP, zarówno potomstwo, jak ich palestyńscy mężowie, mogliby to bez przeszkód zrealizować.
 
Stare żydowskie powiedzenie głosi nie bez kozery, że „o ile (moralnie) upada mężczyzna, to upada on sam, ale gdy upada kobieta, to z nią już całe społeczeństwo”. 
 
Niezbywalnym atrybutem człowieczeństwa jest posiadanie narodowości. Zwierzęta zatrzymują się w swej różnorodności na rasach. W przypadku kobiety, fakt posiadania narodowości zdefiniowany jest tym, że rodzi ona i wychowuje dzieci w swej kulturze i języku. Z tej perspektywy, współczesne Polki podobne są bardziej do suk spuszczonych ze smyczy i pozwalających wskakiwać na siebie każdemu kundlowi, byle był on innej rasy (czytaj narodowości).
 
Polskojęzyczne koszerne media zadbały o to by zerwać z „polskich pań” wszelkie więzy natury moralnej, czy uprzedzenia narodowościowe i by w duchu „multi-kulti”  po granice naszego globu, „rozsławiały one imię Polski”[ii].
 
Obiegowa maksyma głosi, że „kobiety muszą być piękne abyśmy my (mężczyźni) mogli je kochać, a przy tym wystarczająco głupie, by one mogły nas kochać”. Wydaje się, że sporo jest prawdy w tym powiedzeniu i dlatego normalne społeczeństwa stosowały zawsze pewne rygory w stosunku do kobiet. W każdym narodzie kobiety stanowią, bowiem fundament jego przetrwania i rozwoju i z tego powodu nie wolno ich puszczać samopas. W przypadku tradycyjnej Polski, pomimo że odnoszono się do nich z większą niż gdzie indziej kurtuazją (np. zwyczaj całowania ręki, itp.), były one poddane woli rodziców, lub męża. W świecie islamu zastosowano ekstremalne metody kontroli kobiet, gdzie pod bacznym okiem mężów wychowują islamskie potomstwo, a ich synowie kontynuują tą rolę w następnym pokoleniu. Pomimo, że metody owe są często barbarzyńskie, to uchroniły one muzułmanów od depopulacji i to na przekór ogromnej nędzy i stosowaniu wobec nich nowoczesnych technik wojennych.
 
W przypadku III RP, „wyzwolone panie” ruszyły w świat „robić karierę”. O tym, że w większości płacą za tą „wolność” wielką cenę, nikt przecież nie wie. Koszerne media nie będą tego nagłaśniać, a „polskiego kościoła” sprawy tego typu, jak widać, w ogóle nie interesują. Publiczne poruszanie takiej tematyki, może co najwyżej ściągnąć na głowę delikwenta burzę obraźliwych epitetów. 
 
Dla Żydów, z kolei, najważniejsze jest to, że nie weszły one na tradycyjną drogę „Matki – Polki” i uwierzyły w istnienie narodowości „europejskiej”, do której rzekomo należą, pozbawiając tym samym siebie i swe potomstwo atrybutu człowieczeństwa.
 
Słowa polskiego hymnu, które powstały w okresie rozbiorów głoszą: „Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy”. „My” to znaczy Polacy owego bezpaństwowego okresu. Dziś, choć de jure istnieje „państwo polskie” pod nazwą IIIRP, to de facto jest ono tylko pustą atrapą Polski, bo zamieszkują je głównie polskojęzyczni „europejczycy”. I ten smutny fakt, w głównej mierze zawdzięczamy „polskim paniom”.
 
 
 


[i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/656536
[ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/659057

KOMENTARZE

 • Słusznie..
  Tak mało uwagi poświęcają media temu tematowi.
  Jak zwykle temat wzgardzonych kobiet jest nie wygodny, dla męskiej części naszego społeczeństwa , państwa , kościoła.
  Kiedy świat po wojnie szanował swoje kobiety,a mężczyźni pracowali by utrzymać swoje rodziny, kobiety matki, w Polsce posadzili je na traktor .I zrównali z traktorem.
  Komuna nie dawała szans naszym niewiastom, ba samo nazwanie tak, było nieeleganckie i jakie nie bolszewickie. III RP nie miała już czasu dla matek i rodzicielek potomstwa. Mężczyzna Polski płaca na poziomie minimalnym bierze sobie kobietę , ta rodzi mu dziecko, za ile można wyżywić rodzinę ?Tak trzeba więcej , idź kobieto do pracy, do Biedronki, też za minimum płacy, lub gorzej to może się da radę wyżywić dziecko mieszkając kantem u rodziców.
  Te zbrodnie zafundowali nam niestety rządzący w spodniach.

  Nie dziwne że najpiękniejsze Polki spotykamy na zachodzie!! Modne zadbane . Takie znam.
  W Polsce natomiast bez uśmiechu ,( przepraszam szczerbate ) W kieckach do ziemi bądź za kolano ze spuszczoną głową . Bez obrony bez praw ..........można miliony przykładów podawać.....

  Są i takie które powierzyły swoje losy muzułmanom i te często padają ofiarą innej wiary, tradycji .


  Dobrze że autor zwrócił uwagę na kobiety Polskie. To Matki -Polki urodziły bohaterów. Pamiętajmy rodzą ich nadal..  Nie dziwi mnie fakt iż
 • To prawda...
  w polskich rodzinach pokutuje mit lepszego zamążpójścia za obcego. Chyba na ulicach każdego z naszych miast można zobaczyć kobietę chełpiącą się kolorowym dzieckiem. Czar pryska, gdy tak jak niedawno muzułmanin zabił swoją żonę Polkę, bo nie chciała na niego pracować...
 • @klementyna 20:17:26
  "Kiedy świat po wojnie szanował swoje kobiety,a mężczyźni pracowali by utrzymać swoje rodziny, kobiety matki, w Polsce posadzili je na traktor .I zrównali z traktorem."

  Najzwyczajniej bezczelny, bez jakiej kolwiek weryfikacji dawnej sytuacji babski wpis. To tak jakby Rosjanki obwiniały swoich mężów ze nic nie robią a tylko na froncie siedzą a one muszą w fabrykach pociski im toczyć.

  Co więcej Matek - Polek jest coraz mniej a Polki z wielka chęcią i zapałem rodzą czarnych, ciapanych i innych i całkiem w stronę dawnej ojczyzny nie patrzą! W wielu przypadkach własna religia nie ma znaczenia i w jednym dniu przechodzą na wiarę partnerów jak by książkę w bibliotece zmieniała. Taka jest o polskich kobietach prawda. Nawet gdy zdradzają robią to w sposób w porównaniu do innych nacji po prostu chamsko, bezczelnie i obrzydliwie. Dużo o tej patologii można pisać, jednak najważniejszym jest poznać tego stanu przyczyny które na pewno nie tkwią w PRL.

  Odbiegając od tych tematów należy zdać sobie sprawę iż imigranci polscy są dla Polski i jej sprawy straceni i nie powinno się zawracać nimi głowy gdyż tylko wprowadza multikulti i społeczną destrukcje.
  Dla przykładu wpis młodego człowieka piłkarza urodzonego w Niemczech z rodowitych Polaków:
  ""W prasie pojawiło się ostatnio mnóstwo informacji na temat mojej osoby. Powstało zamieszanie związane z polskimi korzeniami. Chciałbym wyjaśnić, że nigdy nie czułem się Polakiem, a mój epizod z młodzieżową kadrą U-17 tego kraju był zainspirowany pochodzeniem mojej mamy. Urodziłem się i wychowałem w Niemczech, a to jest dla mnie najważniejsze - nie chcę oszukiwać sam siebie. Nawet w przypadku gdybym otrzymał konkretną propozycję i zaproszenie z Polski, to będę musiał stanowczo odmówić"

  Tak to się wszędzie przedstawia. Polski z ludźmi z "dobrowolnej obczyzny" nie da się ratować. Co więcej, oni przyczynia się do rozłożena
  jej od środka.
 • @Stara Baba 21:08:20
  "Co więcej Matek - Polek jest coraz mniej a Polki z wielka chęcią i zapałem rodzą czarnych, ciapanych i innych i całkiem w stronę dawnej ojczyzny nie patrzą!" -- Cóż to za rasizm?
  W całym świecie kobiety chcą być kochane i rodzić dzieci podstawa!Chcą mieć zabezpieczony byt!!!
  A że w ciapatych się kochają to co?Zakazane?

  A najczęściej do pracy zaprzęgają je Polacy!!! Biją ,chleją , mordują!!
  A sejmowa chłopska zgraja pisze im prawo na papierze toaletowym!!

  TWOJA OCENA KOBIET JEST DENNA!!
 • @klementyna 22:54:43
  Nie..., proszę Panią, Moja ocena 2/3 populacji współczesnych kobiet w Polsce i na "saksach" jest bardzo surowa gdyż po prostu większość z tych pan są niemoralne i denne. Szarmanckość i uprzejmość zachowuję sobie dla tej 1/3 części Polek.

  "A że w ciapatych się kochają to co?Zakazane?" - Z tych kobiet są takie Matki Polki jak z PZL Świdnik firma polska. Tylko z nazwy, tylko z nazwy.
 • @Stara Baba 23:05:15
  Według pani tę 1/3 zostawić, a reszta na pożarcie lwom!!
  Np. taka Kwaśniewska to szarmancka!? Pani.

  Uczono mnie w życiu ,żeby wymagać trzeba dać.
 • @klementyna 23:23:06
  --Dziękuję !
 • @klementyna 23:23:06
  ..."Według pani tę 1/3 zostawić, a reszta na pożarcie lwom!! "

  To Pani to powiedziała nie ja. Ja bym je zostawił dla "ciapanych" i niech sobie tam zostaną doznając duchowych uniesień.

  Kwaśniewska - wiem ze jest żydówką, tylko czy Pani rozumie problem o jakim tu mówimy? Pani Kwaśniewska nie dość nigdy nie zostawiła swojego pijaka męża to jeszcze robiła wszystko aby swoja rodzinę ogarniać i dać jej moc i poczucie bezpieczeństwa. Tak wiec przykład jest wręcz odwrotny. Kwaśniewska w poruszanym problemie jest osoba pozytywna.
  Ze żydówka lub "złota raczka"? W tym temacie to nie gra roli.
 • @Stara Baba 21:08:20
  //"Kiedy świat po wojnie szanował swoje kobiety,a mężczyźni pracowali by utrzymać swoje rodziny, kobiety matki, w Polsce posadzili je na traktor .I zrównali z traktorem."

  Najzwyczajniej bezczelny, bez jakiej kolwiek weryfikacji dawnej sytuacji babski wpis. //

  Łżesz jak pies,boto nie jest bezczelny wpis bez żadnej weryfikacji, a szczera prawda. Nawet plakaty były: "Kobiety na traktory".
  Lewactwo zaczynało przeróbkę społeczeństwa od krajów socjalistycznych,gdzie kobirty natychmiast zostały wysłane do roboty za marne grosze a dzieci do żłoba iprzedszkola.

  Kobiety trzeba byłojednak zdjąćz tych traktorów, kiedy się okazało,że trzesące traktory grożą imbezpłodnością.

  "Na propagandowych plakatach PRL-u z hasłem „Kobiety na traktory” widniało zdjęcie uśmiechniętej dziewczyny. Była to Magdalena Figur - szefowa pierwszej brygady traktorzystek, przodowniczka pracy, która jako jedyna kobieta w 1949 roku ukończyła kurs dla traktorzystów. W 2001 roku został nakręcony o jej losach film dokumentalny „Dziewczyny z plakatów” w reżyserii Ewy Piętki. Jak wspomina emerytowana już traktorzystka po dawnych czasach został jej tylko stary ursus."
  http://www.spodlady.com/prod_18557_Magnes_foto_Kobiety_na_traktory.html
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Magdalena_Figur#/media/File:Mlodziez.jpg
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Magdalena_Figur#/media/File:Magdalena_Figur.jpg

  "należy zdać sobie sprawę iż imigranci polscy są dla Polski i jej sprawy straceni i nie powinno się zawracać nimi głowy !

  Gdybyś się kiedyś zastanawiał, dlaczego są straceni dla Polski, a szczególnie ich dzieci, to ci podpowiem, że między innymi poprzez rasistowskie gdanie takie jak twoje o "czarnych, ciapatych (cokolwiek to by miało oznaczać) i innych", bo nikt przy zdrowych zmysłach nie chce ojczyzny, w której rodacy odnoszą się w taki sposób do kobiet, które ułożyły sobie życie z mężczyznam iinnych narodowości i mówią z taką pogardą o swoich pobratyncach, czyli o dzieciach tych kobiet, które de fakto w 50% są genetycznymi Polakami.

  "Stara Baba". Baba nie tylko Stara, ale na dodatek Prymitywna i Ograniczona.
 • @klementyna 20:17:26
  Pani nie zrozumiała, co autor notki napisał.
  Może dlatego, że tylko dotknął tematu TABU.
  Dla mnie nie jest to TABU, choć już rzadziej o tym mówię w otoczeniu.
  Jakby grochem o ścianę, a jeszcze obrażeni i nieprzychylnie nastawieni ludzie do "wariata" lub "chama" (do wyboru).

  Najlepszą diagnozę sytuacji dał nieoceniony Dmowski:
  - "Polska jest jedynym krajem gdzie rządzą kobiety, a kobietami dzieci".

  Można to sformułować inaczej, jak gdzieś znalazłem w necie - bardzo, ale to bardzo trafnie:
  - "Polskie kobiety są do niczego, lepsze są ... .
  Polki są zawsze (podkreślam ZAWSZE) niezadowolone.
  Wiecznie czegoś chcą (o coś durnego łeb suszą).
  NIE POTRAFIĄ cieszyć się tym co mają, cieszyć się życiem."

  W sumie to samo co Dmowski, ale inaczej sformułowane.

  I nie żaden PRL, czy bieda jest powodem niskiej (przerażająco) dzietności w Polsce.
  To WIEKI całe oddziaływania polskich kobiet, tego mitu matki polki, który tylko mitem jest.

  Przypomnę.
  W Powstaniu Styczniowym kobiety poddawały ostracyzmowi towarzyskiemu młodych mężczyzn, którzy nie chcieli w nim brać
  udziału.
  Czy można znaleźć lepszy przykład działania w interesie wszelkich wrogów
  ojczyzny???
  I co robił młody człowiek i tak już ogłupiany przez wszelkich wrogów, od niechętnych odrodzeniu Polski środowisk rosyjskich, przez żydów żądnych konfiskowanych majątków, Prusaków systematycznie i konsekwentnie niszczących polską substancję żywą i zasoby materialne, po angoli niszczących konkurencję i Cesarstwo Rosyjskie???

  Ano szedł dać się zabić, wygnać na Syberię, dać skonfiskować sobie majątek, zniszczyć posiadłość, stracić pieniądze.

  Kobieta.
  Ona ma być POMOCĄ dla mężczyzny, no i musi mu być posłuszna.
  Jest???

  Tak.
  Muzułmańska kobieta jest posłuszna ojcu, jak nie ma ojca to bratu, a jak
  zostanie poślubiona to mężowi.
  A jak zostanie poślubiona jako trzecia lub czwarta żona, to jeszcze starszych żon słucha w dużej mierze, bo one lepiej wiedzą, czego chce ich mąż.

  Zupełnie inne zrozumienie rzeczywistości i roli w społeczeństwie, może wymuszone kijem (ale przypomnę, że np. w Wielkiej Brytanii, która podbiła świat funkcjonowało prawo, że mężczyzna nie powinien bić żony kijem grubszym niż kciuk, które było przestrzegane) .

  Przypomnę, że w podczas sondażu robionego w Australii jakieś 20 lat temu, zdecydowana WIĘKSZOŚĆ kobiet odpowiedziała, że mąż ma prawo i nawet powinien bić żonę, która wydaje za dużo pieniędzy.
  Głupie te kobiety???
  Nie, wręcz przeciwnie - mądre.

  Mądra kobieta wie, że bez mężczyzny zostanie zniszczona, zawłaszczona, i od tego jak będzie pomagała mężowi (ojcu) zależy los jej i dzieci.
  Mądra kobieta przy tym instynktownie wyczuwa zjawisko poligonii.

  Tu nie wystarczy notka, czy krótka wypowiedź.
  Na ten temat, temat roli kobiety i jej miejsca, potrzebne są tomiska powstałe w wyniku badań naukowych.

  Cała ta głupia propaganda w Polsce, jakie to mamy super mądre, piękne i patriotyczne, a przy tym jeszcze religijne kobiety, to czyste kłamstwo.
  To bezsensowne całowanie w rękę, usługiwanie i nadskakiwanie, sposób zachowania się wobec pań, to jest też przyczyną ich ogłupienia przez pychę.
  Na zasadzie szczura w kościele, który twierdził, że to jemu kadzą.

  Zdrowa, normalna kobieta powinna urodzić co najmniej sześcioro dzieci.
  W Polsce rodzi 1,28 do 1,31 dziecka, co jest prawdopodobnie trendem nie do odwrócenia.

  Przez ogłupienie Polaków, w tym kobiet (bo jak wiadomo, gdzie diabeł nie może, tam kobietę pośle) zginiemy, zaleją nas obcy, przejmą naszą ziemię.
 • @Jan Paweł 20:19:18
  I to przyzwolenie społeczne.
 • @Stara Baba 21:08:20
  Emigranci nie są straceni.
  Ich wnuki skierują się ku Polsce, jeśli tylko będzie w dobrym stanie.
 • @Lotna 05:12:01
  "Łżesz jak pies,boto nie jest bezczelny wpis bez żadnej weryfikacji,
  a szczera prawda."

  Następny popis babskiej zawiści i wściekłości na krytykę. Nie dość ze kobieto nie zrozumiałaś co czytasz to jeszcze obrażasz. Typowa kobieca chamska postawa. Po pierwsze nigdy nie zanegowałem ze takich plakatów nie było. Były i to powszechnie. Pozwól mi wytłumaczyć jaśniej bo widzę ze normalnie pod "sufitem" jest za ciemno. Po wojnie "kiedy to świat szanował swoje kobiety" u nas i w Rosji był niedobór facetów.
  A dlaczego? Bo multum zginęło na wojnie lub zostało kalekami. Dlatego to w miejscu najkrwawszych walk i okrucieństwa występował niedobór mężczyzn. Tak wiec bez pomocy kobiet w niektórych pracach dawniej typowo męskich długo Polska by nie mogla na nogi powstać.
  No ale to już jest za trudne dla rozwydrzonej białogłowej do pojęcia.

  Co do dalszego wpisu blogerki..... no cóż, jak nie miała pojęcia tak i dalej o tych sprawach pojęcia nie ma ale ja tłumaczył tego nie będę. Polskę można uratować opierając się tylko i wyłącznie o rodowitych Polaków mieszkających w kraju.
  Inaczej.... wyjdzie ciapato!
 • @klementyna 22:54:43
  "A że w ciapatych się kochają to co?Zakazane?"

  Czy trzeba coś więcej komentować???
 • @Stara Baba 02:05:40
  Bo są mądre i głupie kobiety.
 • @AlexSailor 06:06:34
  Panie @AlexSailor, to są pobożne życzenia. Moich dwóch starszych synów ożenionych jest z kobietami innych nacji. Nie dość ze moi synowie ulegają wpływowi multikulti to o wnukach już nie wspomnę gdyż nawet nie są Polakami. Na dzień dzisiejszy powiem ze nigdy nie sprowadza się do Polski gdyż nie traktują jej jako ojczyzny. Jeżeli już to może okresowo ze względu na biznes służący im dla życia w państwie urodzenia. Co więcej, wyobrazi sobie Pan iż przykładowo mogę mieć kilkaset hektarów polskiej ziemi. Ja jestem Polakiem i ja to kocham bo to moja ojczyzna. Jednak umieram i trzeba coś z tym zrobić. Ziemia ta będzie na pewno sprzedana temu kto da więcej czyli obcemu gdyż zwykły Polak w kraju jest biedny. To są prawdziwe skutki emigracji. Doda Pan fakt ze teraz ludzie nie wyjeżdżają z musu lecz z własnego wyboru i obelgami i nienawiścią w stronę własnego kraju na ustach zrozumie Pan grozę całej sytuacji z dzisiejsza emigracja.
  Tak, niektórzy starsi urodzeni w Polsce z emigracji przyjadą ale tylko po to aby w Polsce umrzeć a nie ja budować. Ich dzieci już nie wrócą.
 • @AlexSailor 06:12:50
  Oczywiście że tak. Mądrych jest 1/3 więc wcale nie mało. Jednak 2/3 wywierają tak silną na pozostałe multikulturową o pustym zabarwieniu presję że po prostu głosu tych trzeźwo myślących kobiet nie słychać.
 • @AlexSailor 06:12:50
  I tak, jak widać po komentarzach -
  JAK CHŁOP BABY NIE BIJE, TO JEJ WĄTROBA GNIJE..

  I widać to po komentarzach obecnych tu kobiet, nad którymi wyraźnie nie ma męskiej pieczy i męskiej ręki.

  Te komentarze pań - są podszyte głęboko ukrytym pragnieniem, aby mężczyźni wreszcie dali w d..., ale też i zajęli się swymi kobietami. Prowokują do takich zachowań. Tylko, że męska strona woli na piwo - bo patrząc na te kobiety i widząc ile są warte - szkoda ręką ruszyć, a do tego jeszcze być za taką odpowiedzialnym.... No nie
  kończę i idę gdzieś poleżeć w cieniu. I żadnych bab w okolicy...
 • @Stara Baba 06:34:55
  Rozumiem Pana.

  Chodzi o wnuki Pańskich synów, wnuki emigrantów - poszukują korzeni, chcą być jak pradziadkowie.

  Czy można się dziwić, że
  "teraz ludzie nie wyjeżdżają z musu lecz z własnego wyboru i obelgami i nienawiścią w stronę własnego kraju na ustach".

  Proszę zdać sobie sprawę, co nasze państwo i ludzie tu żyjący sobą reprezentują.
  Przecież my jesteśmy traktowani przez własne państwo i Polaków będących jego funkcjonariuszami, jak przez okupanta, i to takiego okupanta, który chce zniszczyć i zrabować, a nie panować przez wieki.

  Polacy maja tego dość, nie chcą być kupą kamieni rzucaną na szaniec, nie chcą być mięsem armatnim sprzedawanym przez różne przekupne władze.

  Przez ostatnie ćwierć wieku stoczyliśmy się do rangi państwa trzeciego świata z pozycji 10-15 potęgi gospodarczej i militarnej.
  Na dodatek propaganda ten nasz upadek z jednej strony wyolbrzymia, a z drugiej jako sukcesy przedstawia klęski.
  W Polsce z podziwu godną konsekwencją, niemal zawsze wybiera się najgorsze rozwiązania.
  A w tle są wielkie pieniądze.

  Poza tym jakość ludzi.
  Jakość rozumowania i wyzbycie się przez Naród elementarnych odruchów obronnych.

  Niestety, prognozy na przyszłość są niewesołe.
  No i gratuluję ziemi - był Pan kiedyś bardzo odważny.
 • @Stara Baba 06:50:50
  Oby miał Pan rację z tą 1/3.
  Ja myślę, że mądre gdzieś są, muszą być.

  Choć i mądrą można ogłupić tą bezustanną propagandą i presją głupiego otoczenia, a później mądrej oszołomionej głupotą (czasem latami) nie da się od głupiej odróżnić.

  Napisać muszę, że jednak za to wszystko ponosimy odpowiedzialność przede wszystkim my, mężczyźni.
  Skoro nie umieliśmy obronić swoich kobiet przed głupotą, skoro nie potrafiliśmy i nie potrafimy wybierać mądrych pozostawiając głupie, no to mamy.
 • To nie kobiety są winne ale my
  Dałem jedynkę, bo jako facet, nie mogę już patrzeć na pogłębiające się zniewieścienie męskiej części polskiego narodu, którego Pański artykuł jest tak widomym przykładem. To, dlaczego polskie kobiety tak chętnie wychodzą za obcokrajowców, w tym nawet za arabów słynących ze ścierkowego traktowania kobiet, wynika ze słabości naszych charakterów. Podany przez jednego z dyskutantów przykład z kijem o średnicy nie przekraczającej grubość kciuka, jest co prawda wyrazem epoki, która minęła i już nie wróci, ale pokazuje jedną ważną sprawę w relacjach męsko-damskich. Otóż kobieta oddaje się swojemu mężczyźnie, a tenże mężczyzna ochrania swoją kobietę. Z tak zarysowanego układu wypływa wielkie znaczenie dla męskiej stabilnej postawy. Facet zwyczajnie powinien wiedzieć czego chce i powinien tą swoją wizję odważnie przedstawiać i realizować. Faktem jest, że w czasie II Rzeczypospolitej kobiety nie były tak zaprawione w udowadnianie swoich racji jak to jest obecne i teraz facet nie może załatwić sprawy zwykłym zmarszczeniem brwi, ale podjąć konstruktywną dyskusję ze swoją wybranką co do wspólnych celów na przyszłość. A do tego trzeba mieć i inteligencję i jaja. Zarówno z jednym, jak i z drugim w naszym narodzie nie jest dobrze. Osobiście winę za taki stan rzeczy kładę na państwie, które promuje „aktywne spędzanie czasu” w postaci kanapy z piwem i transmisją meczu oraz kościoła katolickiego, który osłabia męskiego ducha już od pokoleń. Trzeba jeszcze dodać wpływ wszechobecnych substancji chemicznych imitujących działanie estrogenów i wybitnie obniżających poziom testosteronu w krwi faceta (kto z nas w wieku 20 i kilku lat nie myślał ciągle o spódniczkach, co teraz wydaje się już rzadkim przypadkiem). W rezultacie, polskie kobiety czują się nie zaopiekowane i dlatego szukają oparcia gdzie indziej.
 • @Krzysztof Szotowicz 09:44:47
  Dla kobiety liczy się tylko ilość wydawanej na jej potrzeby kasy, a że część Polaków dzieki polityce rządu podupadła finansowo, a ci, którzy mają się dobrze, są raczej na bakier z moralnością, a zatem i z normalnością, nic dziwnego, że kobiety łowią raki, skoro ryb nie ma.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:37:28
  "JAK CHŁOP BABY NIE BIJE, TO JEJ WĄTROBA GNIJE.."

  Stwierdził wiejski filozof, po czym znowu pobił swoją babę, aby w dalszym ciągu miała zdrową wątrobę.
 • @Stara Baba 06:34:55
  "Moich dwóch starszych synów ożenionych jest z kobietami innych nacji. "

  A dlaczego nie ożenili się z Polkami? Twoim synom wolno żenić się z innymi nacjami, ale polskim kobietom nie? Ciekawostka przyrodnicza.

  "teraz ludzie nie wyjeżdżają z musu lecz z własnego wyboru i obelgami i nienawiścią w stronę własnego kraju na ustach"
  Wątpię, aby tobie w tym dorównywali.
 • @interesariusz z PL 11:41:46
  Kobiety są próżne, to nie ulega wątpliwości. Kobiety uwielbiają wydawać na przyjemności – to fakt. Wobec powszechnej skali tego zjawiska skłaniam się ku tezie, że taka jest natura kobiet. Skoro taka jest natura, to nie należy kobiet za nią potępiać, bo to dzięki swojej kobiecości są dla nas tak atrakcyjne, ale z tą naturą jakoś współżyć. Niestety, słaby mężczyzna, tego nie potrafi, bo ulega kobiecym zachciankom, przejmuje się ich ględzeniem, sprowadzając stadło ku degeneracji.
 • @Krzysztof Szotowicz 09:44:47
  Dziękuję za ten komentarz.

  Dobrze wiedzieć, że są jeszcze Polacy,którzy mają w spodniach to, co mieć powinni, a nie tylko tacy,którzy chcą, aby kobiety słuchały ich głupiego gadania, a jak coś nie tak, to zrzucają winę na kobiety, bo sami nie mają najmniejszej ochoty na jakąkolwiek samodzielność i odpowiedzialność.
 • kobiety są takie, jakimi chcą je mieć mężczyźni
  i nie ma co tu się bulwersować.
  Mężczyźni chcą mieć kobiety "seksy", czyli takie, które prezentują swoje fałszywe wdzięki publicznie tak, że każdy może je oglądać szczegółowo oraz sobie wyobrazić, jak to by je przelatywał.
  To są fakty, drodzy Panowie.
  Kobiety, nawet starsze, noszą mini. Po co? co chcą udowodnić i komu oraz dlaczego? Czemu służyć ma spódniczka mini? Ona praktycznie więcej odkrywa niż przykrywa, a więc nawet nie ma wielkiego pola do męskich fantazji.
  Ja wychowałam się w męskim towarzystwie; mam dwóch braci starszych i dwóch młodszych i nie mam siostry. Ale nie odważyłabym się przy nich chodzić po domu w bieliźnie. Gdy zapomniałam wziąć ze sobą do łazienki ubranie, to prosiłam przez uchylone drzwi, by mi je podali. Oni też nie chodzili po domu w samych gaciach. A przecież nie byliśmy jakoś specjalnie pruderyjni, bo o fizjologii płci obu mieliśmy wystarczające pojęcie. Z szacunku dla człowieka nie chodziło się u nas po mieszkaniu rozebranym do rosołu. W rodzinie nie mamy zboka, wszytko chłopy jak się patrzy. Obecnie u mnie w domu też nikt nie chodzi niekompletnie ubrany, co nie znaczy zapięty pod szyję.
  Więc Panowie, jeśli chcieliście mieć kobiety "seksy" to nie mogły one być matkami. Kobieta po czworgu dzieciach ma obwisły brzuch i biust ulegający grawitacji no i seksualnie może być "mniej pociągająca" jeśli związek oparty był nie na połączeniu dusz lecz jedynie ciał.
  Więc być może mądra Polka nie chce być zostawiona z całym "bagażem" w postaci gromadki dzieci i bez środków do życia.
  To już nie jest PRL, że było łatwo wychować i wykształcić nawet kilkoro dzieci samotnie.
  Zanim zaczniecie, Panowie, krytykować Panie, zastanówcie się, za czym to się rozglądacie na ulicy. Czy nie za młodym ciałem tylko-tylko przykrytym skrawkiem materiału?
  Czy nie rajcują was Panowie, gładko wygolone damskie nogi "aż po szyję"?
  Do czego potrzebna jest Wam kobieta z długimi nogami, jeśli większość z was, Panowie, ma raczej budowę krępą i przy takiej gidii wyglądacie jak kurduple?
  Dlaczego podobają się wam, Panowie, dziewczyny w obcisłych szortach, wpijających się im w cipki i powodujących falowanie pośladków? Czy myślicie, że dziewczynom w tym wygodnie? Nic podobnego! One chcą się wam, Panowie, podobać i to stąd te męki. Kiedyś były gorsety, teraz są hot szortsy.
  Nie ma więc co obwiniać kobiet, lecz powinniście, Panowie, jakoś zaprowadzić porządek we własnych szeregach. Zażądać usunięcia półnagich, rozkraczonych dziw z plakatów, nie kupować plejboja i nie oglądać pornosów. Te dewiacje kwitną, ponieważ mają wdzięcznych odbiorców.
  Poza tym to wszystkie te nachalne bodźce powodują u was, Panowie, zbędne frustracje. Bo to albo martwicie się rozmiarem, albo zadyszka was bierze zbyt szybko, albo wręcz nie staje na rozkaz i boicie się impotencji.
  Tymczasem jesteście zdrowymi mężczyznami, których organizmy same regulują "te" sprawy i dopiero w sprzyjającym momencie możecie się wykazać. Ale nie na gwizdek. I bardzo dobrze!
  W momencie, gdy wy, Panowie, staniecie się normalni, kobiety przestaną się bać porzucenia z powodu obwisłego biustu, brzucha czy fałdek tłuszczu na biodrach. Wtedy będą was, Panowie, kochać Panie za to, że jesteście, że się nadajecie na mężów, kochanków i ojców.

  PS
  Kobieta na obczyźnie nie widzi cudzoziemca, widzi mężczyznę. Wybiera tego, którego uważa za lepszego. Bądźcie więc, Panowie Polacy, lepsi, to wam konkurencja nie sprzątnie partnerek spod nosa. I będzie u nas wysoki przyrost naturalny, będzie dużo pięknych i mądrych dzieci i nasz Naród nie tylko nie wyginie, ale się poważnie odrodzi.
 • napiszę jeszcze o naszym psie, bo to w temacie
  Otóż, mamy psa, dużego, 45 kg żywej wagi, sierści krótkiej i szorstkiej. Od czasu do czasu musi on być wykąpany i robimy to na trawniku polewając najpierw zwierzę wodą z szamponem, a następnie spłukując czystą wodą. Któregoś razu sama musiałam kąpać psa, bo Starego akurat nie było. No więc wszystko zrobiłam jak zwykle; pies był spokojny, bo on jest dla mnie łagodny i mogę mu zajrzeć wszędzie. No, prawie wszędzie. Bo w trakcie wycierania niechcący szurnęłam mu ręcznikiem po klejnotach - i on rzucił się na mnie z zębami! Nie to, że ugryzł, ale wyraził głęboką dezaprobatę. Ostatnio przeszukiwałam go na kleszcze i wydawało mi się, że w pachwinie, no może nieco mniej w pachwinie niż w pobliżu psiej męskości jest coś takiego jak kleszcz. Poszłam po latarkę, żeby oświetlić, bo pies leżał tak, że brzuch miał w cieniu. No i co państwo powiecie? Ja mu świecę latarką na to tam, a on zrywa się gwałtownie i niemal rzuca na mnie z zębami!
  No więc, Szanowni Panowie, bierzcie przykład z mojego psa i strzeżcie klejnotów rodowych niczym własnego życia. Wyklucza to fantazje, by wpychać je w byle jaką dziurę, ale za to uczyni was, Panowie - Mężczyznami.
 • @nana 13:44:54
  cha,cha,cha ,urzekła mnie ta historia .

  złoić batem rozbrykane ...


  pozdrawiam :)
 • @Lotna 12:53:22
  No i znowu logika się kłania.
 • @Lotna 12:45:49
  Oj, Lotna, Lotna, babo typowa, bez jaj i poczucia humoru.
  Ręce i piersi opadają na myśl, że takie kobiety mają być partnerkami i to jeszcze musi być parytetem ustalone.

  PS. No, przegiąłem. Bo skąd jaja u baby?
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:33:55
  Na ten temat nie ma co z kobietami dyskutować. Jest tak jak w opisanych wyżej historiach. Kobieta szuka w facecie przede wszystkim stabilności bytowej. Jeśli jej to zapewni na odpowiednim poziomie, to może jej czasami z "liścia " przyłożyć , a ona mu to wybaczy.
  Co innego jak musi iść do roboty, by budżet domowy podeprzeć. Wtedy nie ma zmiłuj i takie numery rzadko przechodzą.
  Rację ma interesariusz, że pauperyzacja męskiej części społeczeństwa , pozbawiła mężczyzn ich największego atutu w oczach kobiet - kasy na zapewnienie bytu rodzinie.

  Jesli niektóre kobiety na to co napisałem krzywym okiem spojrzą, to niech zobaczą jak wyglądają rodziny w których to facet zarabia i twardą ręką trzyma finanse w rodzinie. Nie w głowie ich kobietom feministyczne brednie.
  Polityka wygnania kobiet do pracy przy dzisiejszym poziomie technologicznym przemysłu ma określony cel i z pewnością nie jest nim dobro rodziny.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:37:28
  "I tak, jak widać po komentarzach -
  JAK CHŁOP BABY NIE BIJE, TO JEJ WĄTROBA GNIJE.."

  Nie należy karcić kobiet fizycznie bez koniecznej przyczyny.
  Chodzi o samą możliwość i to już wystarczy.
  Kończy się szarpanie, walka o władzę w rodzinie (nawet w dobrej wierze), jednym słowem, musi zginąć armia, gdzie nie ma dowodzenia jednoosobowego.
  I o żaden zamordyzm nie chodzi, tylko o zasady.
  Potwierdzone prawem zasady, zgodne z naturą i zdrowym rozsądkiem.

  Proszę zauważyć, że prostą konsekwencją braku możliwości przyłożenia w tyłek żonie, jest wprowadzenie zakazu bicia dzieci, to jest zniesienie władzy rodzicielskiej i praktycznie wzięcie dzieci w niewolę przez aparat państwowy, konkretnie biurokrację, odbieranie ich rodzicom i uniemożliwienie sensownego wychowania.
  Oczywiście dzieci są różne, i są takie, których karcić fizycznie nie trzeba.

  I mamy rodzinę, gdzie każdy robi co chce, miotaną namiętnościami i hormonami, z pomieszaniem ról i zadań, bajecznie łatwą do przejęcia i zarządzania przez wroga, który ma na nią przemożny wpływ.
 • @Krzysztof Szotowicz 09:44:47
  "Facet zwyczajnie powinien wiedzieć czego chce i powinien tą swoją wizję odważnie przedstawiać i realizować. "

  No właśnie o to chodzi.
  Ale jak ma realizować wizję, skoro baba ma inną, np. zamiast ulokowania 70 tys. zł w mieszkaniu przynoszącym zysk z najmu przez lata, remont domu i wycieczkę do Egiptu (bo koleżanki były).
  No jak???
  Jak ma przedstawić babie swoją wizję, skoro ona nie chce słuchać i uważa, że to pierdoły, a zamiast tego najważniejsze jest by iść na występy dziecka do przedszkola, czy na spacer z psem.

  Kobieta (statystycznie) myśli w perspektywie tygodnia, miesiąca, roku, góra kilku lat.
  Mężczyzna myśli w kategoriach dziesiątek lat, pokoleń, czasem setek.
  I tak jest dobrze, bo nie da się działać w kategoriach pokoleń zapominając o imieninach u cioci w sobotę, czy o papierze toaletowym czy płynie do mycia naczyń.

  Proszę Pana.
  Jeszcze do bodajże 1924r. kobieta ślubowała przed ołtarzem mężczyźnie posłuszeństwo.
  Później ktoś to zmienił, no i mamy jak mamy.
  Oczywiście w tamtym czasie posłuszeństwo córki, czy dzieci w ogóle wobec rodziców, zwłaszcza ojca, były oczywiste.
 • @nana 13:10:32
  "Bądźcie więc, Panowie Polacy, lepsi, to wam konkurencja nie sprzątnie partnerek spod nosa."

  A jest o co konkurować.
  Proszę pomyśleć logicznie.
  Skoro "zafascynowane męskością" ciapatych i w ogóle innostrańców polskie "kobiety" (w cudzysłowie) bez problemu i nagminnie wiążą zię z nii na każdych warunkach i rodzą im gromadkę dzieci, to dlaczego my Polacy, mamy się za nimi, tymi babami uganiać, konkurować o nie?????

  W każdej chwili możemy mieć ile chcemy kobiety wysokiej jakości z innych krajów.
  Nie zmanierowane nawet Europejki.
  Są bliskie nam genetycznie, bardziej niż np. Francuzki, Pusztunki, kobiety Perskie, Afgańskie, Rosyjskie.
  Są kobiety z Azji, np. inteligentne wysoce Wietnamki.
  Są też te z Ameryki Środkowej.
  Jeżeli zaś Polkom nie przeszkadza odmienny, czarny jak noc kolor skóry, to dlaczego Polacy nie mają sobie wziąć na żonę niezwykle płodnych, posłusznych i zawsze chętnych dziewuch z Afryki, czy choćby katoliczek z Sudanu lub Egiptu.

  Tak, proszę Pani.
  Nie jesteście żadną konkurencją dla wymienionych wyżej.
  Tylko instynktowna chęć, wewnętrzny nakaz, zachowania rodu, narodu,
  Polski, naszego dziedzictwa, powoduje, że Polacy zdecydowanie chcą Polek i podobnych im Europejek.
  Jak długo?
 • @nana 13:44:54
  "bo Starego akurat nie było" - ładzie nazywa pani męża.
 • @AlexSailor 08:41:47
  Wreszcie ktoś inteligentnie wykazał nanie braki.
  ;-)))
 • @AlexSailor 08:08:26
  //Proszę zauważyć, że prostą konsekwencją braku możliwości przyłożenia w tyłek żonie, jest wprowadzenie zakazu bicia dzieci,...//

  Bieedny Alex i co teraz? bez tych "możliwości" ? :))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @AlexSailor 08:38:10 nie do mnie z pretensjami, bo ja poza konkurencją
  Staremu nie przeszkadza, to dlaczego miałabym go inaczej nazywać?
  Na przykładzie Pana wpisu widać, że to nie kobiety są winne. A już mrzonki o tym, by mąż miał prawo na żonę podnieść swoją paskudną łapę przechodzą ludzkie pojęcie. Czyżby nie było głupich i rozrzutnych mężczyzn? Ależ są. I są nawet cioty nie mężczyźni. Są więdnące zawilce, z którymi nie sposób się porozumieć. Są wiecznie obrażeni, są tacy z nieustającymii pretensjami, są zakompleksieni i brutalne chamy oraz gwałciciele. Jakiś czas żyję już na tym świecie i niejedno słyszałam.
  Dobry związek damsko - męski to taki, w którym żyje się równolegle, z punktami stycznymi. Wierność jest oczywistością i o niej nie ma nawet co dyskutować.
  Czyżbyśmy tu, na tym forum, mieli do czynienia z osobami płci męskiej będącymi w 100 mężczyznami? wątpię.
  Możecie sobie, Panowie, marzyć o powrocie średniowiecza, wyprawach po łupy i zakładaniu żonom pasów cnoty w sytuacji, gdy sami na brankach wyżywać byście się mogli bez żadnych zahamowań.
  Albo się zmienicie i staniecie na wysokości zadania, albo nie zawracajcie głowy kobietom swoimi problemami, bo one z trudem walczą o życie i przeżycie.
  Jak zwykle oceniłam Panów wyżej, niż byli warci. Nie moja strata.

  Baby, niewiasty, kobiety - trzymajcie się! trzymajmy się! Panom marzy się niewolnictwo i wymierzanie kar cielesnych własnym żonom, osobom dorosłym, samodzielnym i niezależnym. Nawet nie miałam pojęcia, jak głęboko postąpił rozkład prawdziwie męskiego czynnika w osobnikach tejże płci.
  Czy wy sobie, Panowie, wyobrażacie, że Wietnamka to zje suchy ryż i dzieci rodzić będzie mając na grzbiecie jedną i tą samą szmatę przez dwadzieścia lat? No to znajdźcie sobie taką Wietnamkę. Znajdźcie sobie o naiwni! taką Murzynkę.
  Z mojego doświadczenia wiem, że Polki cenione były za urodę, gospodarność, skromność i przede wszystkim wierność. Nie sądzę, że aż tyle się po wejściu do nas "zachodniej cywilizacji" zmieniło.
  Akurat wczoraj rzuciłam okiem na jakiś film i tam padło zdanie z ust faceta, mówiącego do kochanki zarzucającej mu, że może on chce wrócić do żony: żona to przynajmniej nie chce ode mnie sukienek po dwa tysiące dolarów. I to wyjaśnia wiele.
  Dobrze, że stworzono prawo broniące kobiety przed różnymi wojtasami, co to chętnie bywa szybkim w rękach damskim bokserem.
  Marzcie sobie dalej, Panowie. Panie z wami nie muszą. A wam zostanie jako alternatywa pedałowanie :))))))))))))
 • @nana 12:29:05
  http://www.martapisze.pl/wp-content/uploads/2014/01/55H-1-.png
 • Dyskusja zeszła z tematu postu.
  "Nie jesteście żadną konkurencją dla wymienionych wyżej.
  Tylko instynktowna chęć, wewnętrzny nakaz, zachowania rodu, narodu,
  Polski, naszego dziedzictwa, powoduje, że Polacy zdecydowanie chcą Polek i podobnych im Europejek.
  Jak długo?"

  Tak..., Panie @AlexSailor. O to tu właśnie chodzi. Pojeździłem sobie
  po świecie i z całą stanowczością mogę napisać że Polki nie są ani najpiękniejsze, ani aż takie wspaniałe za jakie się same uważają. To jest zwyczajny mit i ego naszych kobiet. A że zagraniczny facet aby poużywać sobie z Polkami, które de facto mają wyrobioną za granicą opinie jako "łatwych", wciska babom "gadki szmatki i makaron na uszy" to nie znaczy że mówi prawdę a w zdecydowanej większości tylko chce ją sobie udobruchać.

  Tak jak pan zasugerował, wpisy odbiegły od tematu i są prawie
  nie związane z treścią postu.
  Głównym tematem jest (dosłownie) rola i wpływ polskich kobiet na destrukcje i niszczenie polskiego państwa. Moim zdaniem temat ten
  jest bardzo istotny gdyż porusza degradacje rodziny oraz dobrowolne hybrydyzowanie polskiej grupy etnicznej na terenie ziem polskich.
  Temat o wiele ważniejszy niż rozpiski o wierności tyłka dzisiejszej pseudo "Matki_Polki".
 • @nana 12:29:05
  Tak ze dwa lata niedługo będzie, gdy proponowałem Izie, aby objęła patronat nad zakładka "RODZINA" (może taką warto tu utworzyć?).


  A może Pani się podejmie, bo wypowiada ciągle męskofobiczne zdania - jak choćby to, że nie należy karać kobiet ("Nie bij mnie po dupie, bo dzieci będą głupie").
  No to może Pani wyjaśni, o co kobietom chodzi?Chcą rodzić dzieci, czy nie? Chcą tworzyć rodziny (jakie), czy tylko dążyć do orgazmu?
  Jak rozmawiam z różnymi Paniami - to zawsze padają uwagi, jakie to kobiety przepracowane, jak wiele pracują itd.

  Pani tu zamieściła ciekawą uwagę, że należy żyć równolegle z punktami wspólnymi. Poniekąd można się zgodzić. Ale jak ma to rzutować na relacje?
  Jak połączyć to życie równoległe z ciągłymi pretensjami, że mężczyźni ni pracują?
  Może wam się po...ło już w głowach, że nie dostrzega Pani, że takie podejście jest sprzeczne? Bo chcecie z mężczyzn zrobić cioty i jeszcze macie pretensje, że są ulegli. A jak taki mówi, że we łbach i d... się wam poprzewracało, to huzia "na wojtasa".


  PS. Miałem w życiu więcej okazji obserwowania agresji kobiet niż mężczyzn. Bo kobiety to złe, podłe, głupie, perfidne, krwiożercze i mściwe istoty, aby wymienić tylko te mniej negatywne cechy. Jędzo!!!
  ;-)))
 • @nana 12:29:05
  "Możecie sobie, Panowie, marzyć o powrocie średniowiecza"

  Co Pani wie o średniowieczu ... .

  Ale już za rogiem czai się kalifat.
  Kwestia czasu, bo katolickie kobiety, w szczególności Polki rodzić nie chcą.
  Tam, zgodnie z ustaleniami "uczonych islamskich" z "uniwersytetu w Kairze", kobiecie wystarczy jeden otwór w burce na oko - dwa, to brak skromności.
  Tak, tak, tam o tym rozprawiają, a nie czy kobieta może, ma prawa, będzie się realizować.
  Szkoda, że za matki i babki zapłacą córki.
  Z ciuchami też nie będzie problemu - burka załatwia wszystko.

  Jak to mówią - nie chciałaś słuchać rodziców (męża), to słuchaj psiej skóry.
 • @
  ZA umieszczanie tego fragmentu artykułu na FB pod linkiem do artykułu FB blokuje na 30 dni za ...........................i..........................za........................klijenta.Usuwa ten fragment pozostawiając artykuł, dom wariatów.?
  Stare żydowskie powiedzenie głosi nie bez kozery, że „o ile (moralnie) upada mężczyzna, to upada on sam, ale gdy upada kobieta, to z nią już całe społeczeństwo”.

  Niezbywalnym atrybutem człowieczeństwa jest posiadanie narodowości. Zwierzęta zatrzymują się w swej różnorodności na rasach. W przypadku kobiety, fakt posiadania narodowości zdefiniowany jest tym, że rodzi ona i wychowuje dzieci w swej kulturze i języku. Z tej perspektywy, współczesne Polki podobne są bardziej do suk spuszczonych ze smyczy i pozwalających wskakiwać na siebie każdemu kundlowi, byle był on innej rasy (czytaj narodowości).
  Czyżby autor trafił w punkt?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031