Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Wymóg chwili – walka z „elitami” III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Waszyngton i unijne stolice opanowane są przez szaleńców i osobników o ograniczonej zdolności rozeznawania skutków swego postępowania.

 

Obserwując otaczającą nas rzeczywistość, a nie wirtualne kłamstwo, którym machina propagandowa Euroatlantyckiego Imperium Zła (US&EU) faszeruje obywateli, trudno jest uwierzyć, że ludzkość mogła dojść do tak głębokiego upadku.
 
Szczególnie, na obszarze Unii i jej najbliższego otoczenia, sytuacja destabilizuje się w błyskawicznym tempie.  Basen morza śródziemnego pogrąża się w chaosie. Nie ma miejsca bezpiecznego od terrorystów. Państwa destabilizują się i rozpadają, Dziś agencje podają informację o rozpoczęciu przez Arabię Saudyjską wojny z powstańcami Jemenu[i], którzy praktycznie kontrolują już to państwo. Stany Zjednoczone kontynuują swą politykę popierania wszystkich przeciw wszystkim. Wspierają Irak i Iran w walce z kalifatem ISIS[ii], kontynuują dozbrajanie ISIS w walce z syryjskim Assadem, równocześnie wspierają swym lotnictwem armię syryjską walczącą z tymże kalifatem. No i oczywiście bombardują wszystko i wszystkich przy pomocy samolotów bezzałogowych –tzw. drones.
 
Histeryczna propaganda o „rosyjskiej agresji na demokratyczne państwa zachodu” uzupełniona jest prowokacyjnym przemarszem amerykańskich kolumn pancernych[iii] przez Polskę i inne kraje „naszego obozu” (UE! Nie mylić z Demoludami[iv]). Ku uciesze gawiedzi i miejscowych prostytutek, urozmaicony jest on manewrami wojsk lądowych w Polsce, Norwegii i krajach bałtyckich.
 
Gorączkowe przygotowania do nuklearnego konfliktu z Rosją, pchnęły NATO do wielkich manewrów na zachodzie Europy z udziałem niedopracowanego systemu broni laserowej HELLADS[v] użytego do przechwytywania rakiet balistycznych, w rezultacie czego Lufthansa Flifght LH 1172 cudem uniknął katastrofy dwa tygodnie temu, a Germanwings Flight 9525 roztrzaskał się wczoraj w Alpach zabijając 150 osób nim podróżujących[vi].
 
Nie potrzeba specjalnie podkreślać, że zachodnia opinia publiczna nigdy nie uzyska informacji na ten temat, a zamiast niej nakarmiona zostanie kolejnym kłamstwem, jak to miało miejsce z zestrzeleniem malezyjskiego samolotu nad Donbasem przez ukraiński myśliwiec, o którą to zbrodnię oskarża się Rosje. Pomimo to, prawdy nie da się całkowicie ukryć. Przecieki o przyczynach katastrofy samolotu Germanwings dotarły zapewne do jej pracowników, którzy en masse nie stawiają się do pracy, licząc na doczekanie końca manewrów w domowym zaciszu[vii]. Sytuacja ta spowodowała odwołanie wielu lotów tego przewoźnika. Nie spowodowała jednak zmitygowania Amerykanów, którzy całą parą szykują się do wojny totalnej w przestrzeni okołoziemskiej[viii].
 
W tej sytuacji Rosja stara się zachować zimną krew. We wczorajszym programie publicystycznym telewizji Rossia24, jeden z ekspertów wyraził pogląd, że w Waszyngtonie muszą znajdować się też osoby racjonalne, które rozumieją następstwa ewentualnego konfliktu nuklearnego.  
 
Niestety, w tej kwestii, Rosjanie się mylą. Waszyngton i unijne stolice opanowane są przez szaleńców i osobników o ograniczonej zdolności rozeznawania skutków swego postępowania. Zamiast własnego komentarza, zacytuję tu akapity z najnowszego artykułu dr Paula Craiga Robertsa, byłego ministra skarbu w administracji Reagana[ix]:
 
The presstitute media throughout Europe, especially in the Baltic states and Poland, is hard at work creating in people’s minds the fear of a Russian invasion. The orchestrated fear then provides the basis for the American puppet governments to beg troops and tanks and missiles from Washington, and the US military/security complex, counting its profits, is pleased to comply.
But what Russia sees is a threat, not a money-making opportunity for the US military/security complex and payoffs to the corrupt Lithuanian and Polish governments, which are increasingly perceived as neo-nazi like the government that Washington bestowed on Ukraine.
The only possible conclusion is that unless Washington collapses from its economic house of cards or is abandoned by its NATO puppet states, Washington will destroy life on earth.
Washington is the greatest evil that the world has ever faced. There is no good in Washington.Only evil.
 
Sprostytuowane europejskie media, zwłaszcza te w krajach bałtyckich I Polsce, pracują zawzięcie nad zaszczepieniem w ludzkich głowach strachu przed rosyjską inwazją. Wywołany strach stanowi podstawę dla marionetkowych rządów domagania się od Waszyngtonu wojska, czołgów i rakiet, które amerykański przemysł wojskowy z chęcią zaspakaja.
Ale to Rosja widzi jako zło, a nie źródło zysków przemysłu zbrojeniowego i łapówek dla skorumpowanych rządów Litwy i Polski, które są coraz częściej widziane jako neo-nazistowskie, na modłę tego ustanowionego przez Waszyngton na Ukrainie.
Wynikiem tej sytuacji będzie unicestwienie przez Waszyngton życia na ziemi, chyba, że przed tym zawali się domek z kart, jakim jest amerykańska gospodarka, lub zostanie on opuszczony przez marionetkowych sojuszników z NATO.
Waszyngton uosabia największe zło, jakie kiedykolwiek w historii dotykało świata. W Waszyngtonie nie ma dobra. Tylko zło.
 
 
Tą szokującą prawdę musi pojąć nie tylko Rosja, ale i społeczeństwa zachodnie, w tym polskie. Tylko masowe niekończące się naciski na zbrodnicze „elity”, mogą zmusić je do porzucenia zamiaru podporządkowania sobie Rosji przy pomocy siły militarnej, a co za tym idzie uratowanie ludzkości od zagłady.
 


[v] http://www.airforce-technology.com/projects/high-energy-liquid-laser-programme/
[vi] http://www.eutimes.net/2015/03/us-laser-test-destroys-germanwings-airliner-killing-150-innocent-civilians/
[ix] http://www.paulcraigroberts.org/2015/03/25/lithuanians-police-state-attack-world-washingtons-attack-paul-craig-roberts/

KOMENTARZE

 • Rzadzacy tego swiata to kokainiarze i zboczency sexualni.
  Od czasu do czasu wychodzi szydlo z worka, np zboczona rodzina Clintonow czy wyczyny sexualne szefa IMF, Dominique Strauss-Kahn.Tacy ludzie nami rzadza, nie sa tworczy, tylko wszystko niszcza a na koncu samych siebie.
 • ---pełna zgoda ! / było kilka prób nuklearnych -KTOŚ CZUWA :)
  --nie wybuchnie żadna bomba nuklearna !. KABAŁA ma czas do 17 kwietnia -po tym czasie przestanie istnieć !.

  Ps. zapodaję link do UKRYTEJ PRZED NARODEM książki ! Patriotyczne serce ją napisało inne serce wrzuciło do internetu !.
  Proszę przeczytać .

  http://www.pbi.edu.pl/book_reader.php?p=50732
 • @ninanonimowa 19:44:49
  podaj link jeszcze raz - ten jest pusty
 • Prezydent Rosji Władymir Putin nie boi się polityki „wykręcania rąk ” tym , którzy nie zaakceptują przywództwa w świecie USA
  o której wcześniej mówił Barack Obama

  https://www.youtube.com/watch?v=jp5vMCk9TqM

  polityka „wyłamywania rąk” w ujęciu Baracka Obamy :

  http://ria.ru/world/20150210/1046992068.html
 • Osobiście sądzę , iż jednym z istotnych powodów naszych ciągłych niepowodzeń są dotychczas nieukarane zbrodnie historii,
  niezauważane i pomijane przez IPN w Polsce , pomimo tego, iż ich ściganie jest ich ustawowym obowiązkiem . Ze swej strony robię na tym polu co tylko mogę, by ten stan odmienić. Przy okazji dziękuję również Kierownictwu WPS, a szczególnie Pawłowi Ziemińskiemu za wsparcie na tym odcinku.

  Nieukarane zbrodnie przeszłości , przy współudziale pracowników wymiaru sprawiedliwości drogą do kolejnych przestępstw i bezkarności spadkobierców nieukaranych zbrodniarzy . Przykład :

  https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/s960x960/11096547_1800208483538700_3942161416488241800_o.jpg


  Niestety w Polsce nie ma ustawy na temat nieukaranych zbrodni. Był taki projekt w swoim czasie druk sejmu nr. 1441 z 12 października 1990 r. .lecz na projekcie się skończyło. Nieukaranym zbrodniarzom lub ich potomkom, którzy nami rządzą nie zależy, ażeby coś takiego powstało i trzeba im oddać to , iż robią to skutecznie.
 • @detektywmjarzynski 12:35:38
  O Ś W I A D C Z E N I E

  Oświadczam , iż kierując się uniwersalnymi zasadami dobra społecznego w tym sprawiedliwości , praworządności i uczciwości każdego nieuczciwego, skorumpowanego przez mafijną władzę w Polsce urzędnika państwowego , w tym sędziego, prokuratora będę traktował tak jak na to zasługuje i jak mi nakazuje moje sumienie i nie dopuszczę już nigdy do sytuacji , ażeby takie wartości ogólnoludzkie, w tym konstytucyjne jak niezawisłość , niezależność, bezstronność i sprawiedliwość były jedynie sloganami i przykrywką dla ich poza konstytucyjnych działań, częstokroć inspirowanych i sterowanych przez specsłużby oraz. że w tym celu wykorzystam całą swoją wiedzę operacyjno - śledczą oraz posiadane umiejętności , a także doświadczenie oraz wyobraźnię dziennikarską i polityczną oraz możliwości internetowe w kraju i za granicą , ażeby ci sprzedajni ludzie – w sytuacji ich bezkarności-- do końca moich dni nie zaznali spokoju.

  Jednocześnie ostrzegam wszystkich , którzy na bazie społecznego niezadowolenia z działalności wymiaru sprawiedliwości dążą do rozwalenia władzy sądowniczej i prokuratorskiej i policyjnej w Polsce przed tego typu działaniami.

  Otrzymywane przeze mnie od różnych ludzi z Polski e-maile o bezprawiu w tzw. wymiarze sprawiedliwości w Polsce świadczą o morzu niesprawiedliwości na tym odcinku. Tak być nie może i nie będzie.

  Łódź, dnia 26 marzec 2015 r. Michał Jarzyński
 • @Autor
  Tak się zastanawiam, czy USA nie przeliczyły się zbytnio..
  Znam ich nową doktrynę prowadzenia wojny na wielu frontach, ale jak dołożyć do tego wojnę domową, to nawet oni nie są w stanie tego ogarnąć. Zawalenie dolara i ichniej gospodarki jest pewne, rozwiązaniem jest wojna, tyle że ona nie wyklucza zbuntowania się poszczególnych stanów..
  Robienie wojny czyimiś rękoma jak to miało miejsce podczas I i II WŚ już nie uda się. Dotknie ona w końcu ich terytorium.
  III WŚ jest dawno zaplanowana, ostatnio jakby wszystko przyspieszyło :(
  W zasadzie nic nie wydarzy się do połowy czerwca, po spotkaniu Bildebergów zajdą zmiany.. To, że Świat taki jaki teraz istnieje nie ma prawa bytu jest wiadome, ale w którą stronę przełączą wajchę tego nie wiemy.. jestem tylko pewien, że rozwiązanie nie będzie prospołeczne..

  Jak ja komuś o wojnie mówię to ma mnie za idiotę, przecież jutro odbiera nowe auto w leasingu, za rok kończy budowę domu na kredyt, a w planach za dwa lata jest wycieczka do Tajlandii,itd..
  Ludzie żyją w matrixie i walczą jak ktoś chce ich obudzić, obudzeni zostaną, ale będzie to dramatyczne..
 • @wk..ny 13:52:34
  Dokładnie tak:

  "Jak ja komuś o wojnie mówię to ma mnie za idiotę, przecież jutro odbiera nowe auto w leasingu, za rok kończy budowę domu na kredyt, a w planach za dwa lata jest wycieczka do Tajlandii,itd..
  Ludzie żyją w matrixie i walczą jak ktoś chce ich obudzić, obudzeni zostaną, ale będzie to dramatyczne.."

  Z powyższego powodu osobiście unikam rozmów na tematy społeczno-polityczne z "rozumnymi europejczykami IIIRP". Jak już się jest w domu wariatów (jakim niewątpliwie jest III RP), to trzeba udawać przed otoczeniem, że się jest również przysłowiowym "Napoleonem". Pierwsza zasada domu wariatów, to nie drażnić pacjentów. Ale ponieważ bezczynnym być nie można, to wybrałem tą pisaną formę przekazu.

  Pozdrawiam
 • @dr nowopolski 14:53:07
  wk..ny i @dr 100 % popieram wasze slowa !!!! Czlowiek skomentuje jakieś wydarzenie inaczej niz przedstawia to medialny syf i ludzie zaczynaja toczyc piane z ust i dostawac drgawek !!!! Bo w TELEWIZJI mowili inaczej ! A nie daj boze skomentuj cos pro -rosyjsko lub pro-putinowsko ! O ZGROZO ....Agent, troll , V kolumna natychmiast opluwanie w okolo..... Z kad sie wziela ta powszechna wiara w to szczerosc i prawdomownosc TV ? Jesli ktokolwiek mi mowi ze Putin grozi europie inwazja, to ja pytam czy przed srajdanem ktorekolwiek media mowily o niebezpieczenstwie ze strony rosji ?
 • @PoszukiwaczPrawdy 19:29:34
  na nasze nieszczęście są jeszcze przynajmniej dwa poziomy wyżej..
  poziom wyżej Putin dogaduje się z Rotschildami, jeszcze poziom wyżej Putin jest zwykłym pionkiem..
  Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia..to nie takie proste, aby to ogarnąć, dzięki internetowi i przepływowi informacji nie uchodzą im niezauważalnie gesty jak Piłsudskiego ręka na klatce schowana w płaszcz..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031