Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Koszerne społeczeństwo III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Warto zadać pytanie, czy i kiedy uda się mieszkańcom III RP wydostać z szamba, w którym tkwią po uszy?

 

Zachód, jak niegdyś słynny Titanic, pogrąża się coraz szybciej w mętnej otchłani. Zdają sobie z tego sprawę coraz szersze kręgi społeczeństwa, czego przejawem jest wzrost społecznych niepokojów. Ludzie rozumieją też to, że władze wybrane przez nich w „demokratycznym” procesie nie służą im, ale oligarchii finansowej. Najnowsze badania opinii publicznej w USA[i] pokazały, że ponad połowa społeczeństwa uważa władze „przodującej demokracji świata” za zagrożenie dla swego bytu. Natomiast w oczekiwaniu na nieuchronne bunty obywatelskie, władze „zwierają szeregi” i militaryzują coraz większe segmenty swych organów[ii] , tworząc coś na podobieństwo ZOMO. 
 
Nikt nie myśli natomiast o niezbędnej sanacji. Czemu dał wyraz nawet Sylvio Berlusconi podczas niedawnego spotkania ze swymi zwolennikami, stwierdzając miedzy innymi, że „Europa popełnia samobójstwo”.[iii]
 
Tak więc Imperium Euroatlantyckie (US&UE) tonie, a wraz z nim IIIRP „członkini ekskluzywnego klubu bogatych”. Jedyna różnica pomiędzy Nią  a resztą członków klubu polega na tym, że o ile oni znajdują się w pierwszej klasie Titanica, o tyle Ona w trzeciej. A jak wiadomo, trzecia klasa jako pierwsza pogrążyła się w lodowatych wodach Atlantyku.
 
Chroniczna nędza III RP i związana z nią masowa emigracji młodego pokolenia, stymulująca katastrofę demograficzną kraju, stanowi już swoistą „normalkę’ jej dwudziestolecia. Natomiast narastające lawinowo zezwierzęcenie społeczeństwa, to zjawisko stosunkowo świeże, charakteryzujące się na dodatek ogromną dynamiką.
 
O dziwo, zaczynają dostrzegać to nawet niektórzy przedstawiciele „Jasnogrodu”, bo czyż nie są nimi twórcy nowego polskiego filmu po tytułem „Drogówka”?[iv]   Jeden z jego sponsorów, Agora[v] reklamuje ten obraz w swym tygodniku, jako „film o polskiej policji”. Nie jest to jednak zgodne z prawdą. 
 
Jest to film o społeczeństwie III RP; zbydlęconym i zdegenerowanym od szczytów agenturalnej władzy do nizin polskich burdeli zawiadywanych przez inteligentniejszych od tubylców emigrantów z czarnego lądu.
 
Nie wiem czy jego twórcy zrobili to świadomie, czy przypadkowo, ale produkcja ta nie spełniła oczekiwań jej żydowskich sponsorów. Pomijając drugorzędny antyklerykalny wątek, film dostarcza jedynie druzgocącej krytyki polskojęzycznego społeczeństwa III RP. 
 
Warto by w tym momencie zadać pytanie, jak to się stało, że udało się doprowadzić do takiego stanu Naród o tysiącletniej rozwiniętej cywilizacji i światowej klasy kulturze?
 
Obok przemożnej żydowskiej dominacji w życiu Narodu, istotną rolę w tej degrengoladzie odegrały polskie elity wszelkiej proweniencji.  
 
Kiedy przywódcy wszystkich innych sąsiadujących narodów, mniej lub bardziej udolnie, mniej lub bardziej etycznie, ale starali się o dobro swych nacji, polscy przywódcy myśleli tyko o jednym: Jak przehandlować polski interes narodowy za cokolwiek, choćby tylko protekcjonalne poklepanie po plecach. Stwierdzenie to dotyczy także obecnej „patriotycznej”   opozycji z Prezesem Kaczyńskim na czele. Nie kto inny bowiem, jak oni wynegocjowali, podpisali i ratyfikowali Układ Lizboński, pozbawiający Polskę  de facto de jure suwerenności. O innych ich „osiągnięciach” już nie wspomnę.
 
Szczególnie groteskowy charakter przedstawiała sytuacja w tak zwanym okresie akcesyjnym do UE. „Politycy” wszystkich opcji po każdym kolejnym ustępstwie w stosunku do Brukseli (zwanym eufemistycznie kompromisem), w podskokach pędzili do Jana Pawła, by pochwalić się „chrześcijańskim uczynkiem”, polegającym na wymianie polskiego interesu niezmiennie zawsze na jedno, a mianowicie na: „obietnicę ewentualnego rozważenia przez UE umieszczenia w preambule do Traktatu Lizbońskiego odniesienia do korzeni chrześcijańskich Europy”. 
 
„Politycy” owi uzyskawszy w oczach polskiego katolickiego elektoratu swoiste „rozgrzeszenie” za każdą kolejną zdradę narodową, radośnie wracali na łono Ojczyzny.  Ojciec Święty, pokrzepiony zaś dowodami chrześcijańskiego oddania polskich przywódców, z energią koncentrował się na sterowaniu Nawy Ludzkości ku transcendentalnemu Zbawieniu, w którym to dziele polski interes narodowy mieścił się komfortowo w granicach błędu nawigacyjnego.
 
No i tak osiągnęliśmy to co mamy. Nawet post-sowiecka Rosja mogłaby być dla nas wzorcem do naśladowania. Tamtejsza władza we współpracy z Rosyjską Cerkwią stara się zaprowadzić ład moralny. Widać to wyraźnie choćby w produkcjach rosyjskich mediów, gdzie prawie każdy film, czy nawet „opera mydlana” stara się przekazać widzom zdrowe wartości. Pokazuje się negatywne skutki aborcji czy rozwodów, a nawet tak „delikatne” sprawy, jak negatywne rezultaty małżeństw Rosjanek z muzułmańskimi Arabami.
 
W III RP, posiadającej „europejskie elity” i nieskazitelny kościół katolicki, we wszystkich mediach głównego nurtu instruuje się „polskie panie”, jak najłatwiej zaakceptować związek z muzułmaninem, czy jak przyciągnąć do siebie murzyna. Ta demoralizacja i niszczenie resztek świadomości narodowej wśród (odpowiedzialnych za prokreację) Polek, jest perfidnym, świadomym programem „miękkiego ludobójstwa”, który nasilając się od lat nie powoduje żadnej reakcji nawet ze strony tych, którzy mienią się być „patriotyczną opozycją”. 
 
Wydaje się, że dodatkowy komentarz do obecnej sytuacji nie jest potrzebny. Warto natomiast zadać pytanie, czy i kiedy uda się mieszkańcom III RP wydostać z szamba, w którym tkwią po uszy?
 
 

KOMENTARZE

 • @Aryjscy.Słowianie 01:05:30
  No pięknie, ale napisałeś pan scenariusz na dobry film. Rzeczywiście to Rosjanie mogą być siłą sprawczą mogącą naprawić ten cholerny zadufany w sobie Zachód. I właśnie Putin jawi się jako ten co może naprawić nasze spojrzenie na rzeczywistość.
  Za to MY mamy najlepszy kabaret w Sejmie i w Senacie. Nigdzie nie ma na świecie takiego kabaretu jak w Polsce.
 • My wszyscy powinniśmy walczyć o odbudowę KULTURY POLSKIEJ
  Która była oparta o prawo rzymskie,kulturę grecką, religie katolicką.KAŻDY POLAK BYŁ OBYWATELEM WOLNYM

  DO TEGO TRZEBA WRÓCIĆ.


  Pozdrawiam Polaków
 • @wszyscy
  Dawno nie czytalem wiekszego popisu grafomanii i pseudoelokwencji niz te wypociny.
  To jak po rozpadzie NE zszedl na psy jesli chodzi o poziom pisania swiadczy tylko o jednym. Opara potrzebowal tygodnia zaby zwerbowac nowe geby do zapelnienia luki, ale niestety nie poszlo to w parze z poziomem artykulow. Do tego przeniesienie wszystkich notek na temat rozpadu do NIEKONWENCJONALNE to juz zakrawa na kpine.
  Mam nadzieje ze nE padnie i przestanie osmieszac w koncu srodowiska prawicowe przed spoleczenstwem.
  Czego sobie i Panstwu zycze.
 • "czy i kiedy uda się mieszkańcom III RP wydostać z szamba, w którym tkwią po uszy?"
  Konieczna jest zmiana systemu - z partiokracji na realną bezpośrednią demokracje referendalną.
  Bez tego agentury mogą robić co chcą
 • Jak to się stało?
  To sie stało dzięki trepom LWP, sekretarzom POP, WSIowym skoorwysynom od Kiszczaka i Dukaczewskiego, UBekom, SBekom , czyli sowieckim Żydom przysłanym do Polski w 1945 przez Stalina oraz polskiemu motłochowi rekrutujacemu się ze złodziei kur okresu wojny, szmalcowników i pospolitych przestepców..Ta negatywna selekcja musiała spowodować degeneracje polskiego społeczeństwa którego jestesmy świadkami dziś..
 • z innej beczki
  http://www.who.is/domain-history/nowyekran.pl


  pozdrawiam
 • UDA SIĘ
  POD JEDNYM WARUNKIEM:
  Jeśli współczesne ZOMO skieruje lyfy przeciwko swym komunistyczno-żydowskim panom. Inaczej nie ma szans. Nikt Wam nie powie: O.K. sorry, odajemy Wam władzunię i przyznajemy, że chcięliśmy Was wykończyć. To Wy teraz porządźcie, a my grzecznie pomszerujemy do pierdla na co najmniej 20 lat odsiadki (bo tyle nam sejmowym się należy). My prawdziwi Polacy mamy juz taką leniwą mentalność, ze budzimy się z letargu dopiero jak mamy ostrze noża na tetnicy. Stą te wszystkie przegrane powstania. Po prostu zawsze było ZA PÓŹNO.
 • P.s.
  Świetny tekst. Nic dodać, nic ująć.
 • @policjant łapówkarz 12:16:26
  Zgadzam się z łapówkarzem. Bez krwi już się nie obejdzie. Nie po Smoleńsku. Dlatego żadne dziadki (sam już do nich należę) sprzedawczyków nie obalą. Zresztą sam Staruch chyba więcej zrobił niż wszystkie pisarczyki internetowe.
 • WIĘC, CZY WRESZCIE DOTARŁO:
  - co to jest demokracja/kto/jak wybiera/kto rządzi (...)?
  - że dalej tak postępując będzie jeszcze, i to pod każdym względem, gorzej (...)?
  - że trzeba to natychmiast zakończyć, poprzez wprowadzenie racjonalnego systemu – 5-te podejście (wciągu 3 lat): 16.02.2013 r. (sobota), o godz. 12.00 pod Sejmem – formujemy zgromadzenie narodowo-ludowe
  http://www.racjonalnyrzad.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=13&start=10

  http://www.racjonalnyrzad.pl/

  ______________________

  www.onet.pl | 07.02.2013 r.
  NIEMCY OSTRZEGAJĄ: WĄTRÓBKA DORSZY SKAŻONA
  200 g wątróbki dorsza bałtyckiego zawiera ilość toksyn, z jaką nie radzi sobie ludzki organizm. Takie ostrzeżenie wydało ministerstwo rolnictwa Meklemburgii-Pomorza Przedniego, odradzając konsumpcję tego specjału.
  Wątroba dorszy z Bałtyku jest tak obciążona toksynami, że jej konsumpcja jest zagrożeniem dla zdrowia, poinformowało krajowe ministerstwo zdrowia w Schwerinie. Analizy 21 próbek wątroby ryby na zawartość dioksyn, furanów i organicznych związków chloru PCB wykazały, że we wszystkich przypadkach przekroczone zostały normy obowiązujące w UE.

  Po spożyciu 200 g wątróbki bałtyckiego dorsza możliwe obciążenie toksynami ludzkiego organizmu wyczerpane jest na okres 48 tygodni.
  Dioksyny i PCB powstają przede wszystkim w procesach spalania w zakładach przemysłowych. Zawarte są one także w glebie i akwenach wodnych na skutek zanieczyszczeń środowiska.
  dpa / Małgorzata Matzke
  red.odp.: Bartosz Dudek
  (PG; JM)


  cena ziemi* rolnej uprawnej wzrosła podrożała [„...400... ...800... ...1817 proc...”]
  https://www.google.pl/search?q=cena+ziemi*+rolnej+uprawnej+wzros%C5%82a+podro%C5%BCa%C5%82a&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a
  ---------------------------------------------------

  TO TYLKO... REALIZACJA UTOPII/ZBRODNIE PRZECIWKO NAM I NASTĘPNYM POKOLENIOM, NATURZE; ŻYCIU NA ZIEMI!!! (skrót)
  http://www.wolnyswiat.pl/14sh5.html

  ITP., ITD., ITD., ITP...

  - Dzięki realizowaniu utopii/odwiecznemu rządzeniu psychopatów i ich współpracowników debili (...)!!!
 • @
  Dobrze, że są autorzy, którym antysowietyzm nie zmienił się w fobię antyrosyjską. Podczas kiedy są mocne przesłanki do szukania polskich szans we współpracy z Rosjanami. Rzecz wysoce, niestety, niepopularna.
 • POLECAM OBEJRZEĆ .........
  http://www.youtube.com/watch?v=R503Cdz-OTM&feature=player_embedded#!
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 13:32:41
  Maciarewicz? człowiek który wyczyścił WSI z... Polskich Patriotów?
  Co ten człowiek ma do powiedzenia?
 • Bardzo dobry tekst...
  po szczekaniach psów widac że trafia w sedno
 • @Jan Paweł 14:14:24
  MASZ USZY TO POSŁUCHAJ --WYCZYŚCIŁ SŁUŻBY RACZEJ Z KRYMINALISTÓW I AGENTÓW SOWIECKICH.
  NA MARGINESIE TWÓJ NICK JEST ŻENUJĄCY --ŚWIADCZY JAKI JESTEŚ PRYMITYWNY ........
  DLACZEGO NIE PISZESZ W WYBORCZEJ ? --MOŻE JESTEŚ TUTAJ ZAWODOWO ?
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 14:30:16
  archanioł... a skąd ty to możesz wiedziec z czego wyczyścił Maciarewicz służby? Wyczytałeś to w Gazecie Polskiej? będącej kontynuatorem myśli przewodniej Gazety Wyborczej?
  PIS i PO to coś takiego jak Coca Cola I Pepsi Cola obrazisz się na Colę kupujesz Pepsi, ale pieniądze i tak idą do tej samej kieszeni. Nie zrozumiełeś tego jeszcze? W Stanach są Republikanie i Demoraci i ci naiwni amerykanie też myslą że wybierają... wybierają, ale po miedzy dżumą a cholerą:-)...
 • zapomnial autor chyba sie
  co mieli niby kaczynscy zrobic skoro taki nacisk byl na podpisanie tego traktatu???czy szanowny autor wyszedl na ulice zeby okazac swoj przeciw przeciw podpisaniu traktatu?czy siedzial jak malpa w swoim mieszkaniu i podniecal sie jak tuski komoruskie tv-n najezdzaly na prezydenta "ze musi podpisac" bo cala europa sie smieje.
 • Szanowny Autorze
  Bardzo dobry, rzetelnie napisany tekst, bez pomijania obszarów "tabu".

  Potwierdzeniem trafnych spostrzeżeń jest skrajna reakcja koczowniczego towarzystwa z Pasadeny, Czerskiej czy innych płatnych ośrodków dezinformacji i trollingu.
  Pozdrawiam
 • @darekhh 15:04:09
  Przypuszczam że Autor ma swój charakter i w związku z tym nie ruszałyby go ruchawki na mieście. Utrata niepodległości, to nie jest tamat na uleganie jakimś plotkom w TV
 • @smutny.kojot 09:33:18 - a czemuś taki smutny, że władza wymyka się z rąk ?
  moim zdniem notka do doskonały popis elokwencji w słusznej sprawie

  parę cytatów, dla uświadomienia, trafnych spostrzeżeń nigdy za wiele:
  "
  Chroniczna nędza III RP ... stanowi już swoistą „normalkę’ jej dwudziestolecia. Natomiast narastające lawinowo zezwierzęcenie społeczeństwa, to zjawisko stosunkowo świeże, charakteryzujące się na dodatek ogromną dynamiką.

  o społeczeństwie III RP; zbydlęconym i zdegenerowanym od szczytów agenturalnej władzy do nizin polskich burdeli zawiadywanych przez inteligentniejszych od tubylców emigrantów z czarnego lądu.

  jak to się stało, że udało się doprowadzić do takiego stanu Naród o tysiącletniej rozwiniętej cywilizacji i światowej klasy kulturze?
  Obok przemożnej żydowskiej dominacji w życiu Narodu, istotną rolę w tej degrengoladzie odegrały polskie elity wszelkiej prominencji.

  polscy przywódcy myśleli tyko o jednym: Jak przehandlować polski interes narodowy za cokolwiek, choćby tylko protekcjonalne poklepanie po plecach.
 • @Marek.Lipski 12:27:12
  no a reszta do piachu, ostatecznie głosowali na Wałęsę i wieczne potępienie im się należy.
 • @Jan Paweł 14:14:24
  ta uwaga do Ciebie nie psuje, czyżby była na zlecienie ?
 • @darekhh 15:04:09
  a co miał zrobić polski rząd w 1939 ? ulec naciskom ?
 • @interesariusz z PL 15:49:19
  żadne zlecenie, wyczytałem niedawno (już nie pamietam gdzie) że tak właśnie było. Michałkiewicz mówi o walce agentów o wpływy w Polsce więc skąd my możemy wiedziec kto gdzie jest podpiety i czyje wykonuje zadania. Możemy sie tylko domyślac... "po czynach ich pozancie"...
  Popatrz jak NWO-wskie media ruszyły na Putina gdy wygrał wybory. w Rosji zakazane są loveparady, propagowanie zboczeń, aborcji itd, zwróc uwagę że gdy "Wściekłe cipy" zbezcześciły cerkiew to Putin nie pochwalił ich tylko wsadził do łagru, za co tez NWOwskie media rzuciły sie na Putina. W Rosji niemal masowo odradza się Chrześcijaństwo itd, itd. Więc wszelkie ataki na Autora tego artykułu pochodzą chyba od tych porzytecznych idiotów piewców NWO.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 16:04:09
  odpowiedź nie na temat,
  skąd wiesz, jakiego rodzaju czystkę w WSI zrobił Macierewicz ?

  (z opinią z uwagi się zgadzam)
 • @zadziwiony 12:59:59
  Bardzo przytomnie napisałeś.
 • @Marek.Lipski 12:27:12
  Znacznie ważniejsze i tańsze jest uczenie bycia zdrowym. Natomiast wiara, że można żyć byle jak, byle jak się odżywiać, a potem na wszystko pomogą cudowne i drogie leki, to jeden z fałszywych i szkodliwych mitów wpychanych Polakom po 1989r.
 • Majowie mieli racje
  W 2012 roku nastąpiło przebiegunowanie.
  Teraz im głębiej na Wschód tym więcej cywilizacji.
 • @interesariusz z PL 16:07:30
  Najgorsze jest takie stwierdzenie gdzieś czytałem, ale zapomniałem gdzie:-) Ale w tym przypdaku tak jest. Po prostu juz nie pamietam gdzie to przeczytałem że Maciarewicz wyczyścił WSI z polskich patriotycznych agentów, zostali tylko obcy. Może ktoś z komentatorów potrafi podac to źródło. Więc na razie należałoby uznac to za plotkę:-) przepraszam
 • @Jan Paweł 17:55:13
  Biorąc pod uwagę sympatie polityczne Kaczyńskich i Macierewicza (opcja amerykańsko-żydowska) , oraz Plany Izraela wobec Polski można przypuszczać , że wyrzuceni zostali Ci agenci, którzy mogli by przeciwdziałać takim zamiarom.
 • @zadziwiony 18:15:53
  Nie jest to wykluczone.
 • @kanton 06:18:13 Macie kabaret za który sami płacicie
  Poco chodzicie na wybory pytam znajomych jak jestem w Polsce a oni nato bo to obywatelski obowiązek.Ksiądz kazał to idziemy.To ja nato a jakby kasiąz kazał wam wskoczyć do głebokiej rzeki z mostu to tez byscie skakali.Do kogo macie pretensje?Głosujecie wciąż od 1989 roku na tych samych oszustów .Na co liczycie że oszust Tusk jak zmienił nazwĘ parti z KLD na UW a potem na Po to on się nawrócił.Oj ciemny ludzie kiedy ty zmądrzejesz?Przecież jakby wybory miały cokolwiek zmienić to by były już dawno zakazane.Nie rozumiecie prostych spraw jak mam to wam wytłumaczyć że bez BOJKOTU WYBORÓW NIC SIĘ W POLSCE NIE ZMIENI?Dopiero jak zobaczycie dno w misce z zupą to zmądrzejecie a wczesniej się nie da? Nie widzicie że ten poziom zupy w misce obniża się z roku na rok?To co przemyslicie APEL STOWARZYSZENIĄ DEMOKRACJA USA Z NOWEGO JORKU O BOJKOT PARTII MAFII?Przemyslcie do wyboró jest juz mało czasu .Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź.Stefan Dembowski Nowy Jork stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @liberalkonserwatywny 09:18:39 Cywilizacja Polska
  wszystkim którzy chcą wolnej Polski namawiam na przeczytanie książki Krzysztofa Wojtasa Cywilizacja Polska .Może zrozumiecie że Polska była potęgą kiedy o partiach jeszcze nikt nie słyszał na swiecie.partie to mafie ,gorsze od tej włoskiej i rosyjskiej razem wziętych.Ta z Pruszkowa przy nich to małe piwo Pozdrawiam Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy Jork stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 13:32:41
  Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Oto dwa cytaty, ilustrujące pogląd Josepha Goebbelsa na oddziaływanie propagandy. A teraz zastanówmy się, jak często w mediach wypowiadają się przedstawiciele MAK i PKBWL nt. przyczyn katastrofy TU-154 w Smoleńsku, a jak często swoje teorie (dość zmienne) przedstawiają zwolennicy spisku, czyli zamachu?
  Która wersja nosi znamiona prawdy, a która kłamstwa, jeżeli rozpatrzymy to przez pryzmat tych dwóch zasad Goebbelsa? I kto w swoim sposobie formułowania poglądów przypomina bardziej metodologię wspomnianego ministra Rzeszy? Na raz sformułowaną wersję PKBWL, jest już niemal tysiąc odmiennych wersji (niejednokrotnie
  sprzecznych ze sobą - np. sztuczna mgła i drzewo, a wybuch w powietrzu i bez drzewa). Co człowiek - to pogląd. Mnóstwo publicznych wypowiedzi opiera się na sformułowaniu "ja wierzę..." a dalej jest określona teoria. Jeżeli samolot wybuchł w powietrzu, to po co było dobijać rannych? Jeżeli samolot nie rozbił się o drzewo, to dlaczego jest awantura o to, że Rosjanie wycięli drzewa?
  Co wybuchło na pokładzie samolotu: trotyl, czy bomba termobaryczna? A może jedno i drugie? Jeżeli w ogóle nastąpił wybuch, to dlaczego ocalały bębenki uszne ofiar? (np. ekshumowanego Wassermana, czy Walentynowicz). Jeżeli to była bomba termobaryczna, to dlaczego został niespalony wrak? (jak sama nazwa wskazuje podczas wybuchu takiej bomby następuje niezwykle wysoka temperatura, a samolot jest zbudowany z łatwotopliwego aluminium) Dlaczego na potwierdzenie hipotezy wybuchu nie wskazują zapisy rejestratorów, ani stan przedmiotów znalezionych na miejscu? Np. sztuczny horyzont (taka kulka niebiesko-czarna z podziałką pod kreską symbolizującą samolot) odnaleziony na miejscu zatrzymał się w pozycji odwróconej i przechylonej o około 200 stopni co wskazuje na to, że samolot w chwili uderzenia o ziemię "leżał na plecach" z lekkim przechyłem. Dlaczego nie znaleziono dowodów na działanie rzekomego meaconingu? Dlaczego jest tak wiele hipotez nt. zamachu przeciwko jednej tylko o wypadku? Dlaczego na głowie prezydenta ocalały włosy, a na ciele odzież, skoro miałby on zostać spalony w wybuchu bomby termobarycznej?Jeżeli nie było mgły (jak twierdzą niektórzy), to dlaczego piloci zeszli tak nisko? Powinni przecież widzieć lotnisko z wysoka. Jeżeli lot był spóźniony o pół godziny, to jak zaplanowano wybuch, który rzekomo miał miejsce na kilkanaście sekund przed wylądowaniem samolotu? Gdyby lot był planowy, to wybuch zniszczyłby pusty samolot na lotnisku, gdy wszyscy byliby już na uroczystościach w Katyniu.
  Jeżeli bombę odpalono zdalnie, to kto i jak to zrobił? Dlaczego zeznania świadków w większości przypadków umiejscawiają jakieś odgłosy wybuchów w czasie, gdy samolot (lub jego resztki) leżał już na ziemi (np. tak twierdzą piloci z Jaka-40)?
  Sporo tych wersji spiskowych przeciwko tylko jednej wersji PKBWL i MAK. A przecież całe 100% historii tego zamachu" jest na nagraniu rozmów pilotów w czasie tej mglistego wylotu. Jest też nagrane, kto przychodził i co mówił. Jest tez wycie ostrzegawczych urządzń made in USA i spokojne odliczanie jednego pilota, ile ich dzieli metrów od śmierci: 120 110 100 0 80 70 60 50 40 30 20 10 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!! A polski kapitan samolotu NIE MIAŁ ABSOLUTNIE UPRAWNIEN ABY ZEJŚĆC PONIŻEJ 120 metrów bez widoczności lotniska.
  ABSOLUTNIE. Kto mu rozkazał? Tusk, Putin, Merkel, Obama, Łukaszenka? A może ruda Julka z Mokotowa?
  Możliwe, że cynicznego brata męczennika nachodzi momentami zwątpienie, czy dalej ciągnąć tę tragifarsę. Ale jak teraz to wszystko odkręcić? Przecież wówczas zaciśnie mu się na karku pętla, którą sam dobrowolnie sobie założył! Zabrnął w sam środek szamba, więc jakikolwiek sensowny odwrót nie jest możliwy. Pozostaje ucieczka do przodu, do psychiatryka. Czy choć ten jeden jedyny raz w życiu ten tchórzliwy człeczyna zbierze się na taką odwagę? Czy, jeśli przez ponad 60 lat pojęcie honoru było mu obce - na koniec nędznego żywota łaski i zaszczytu tegoż honoru dostąpi?
  Wątpię. Czy w końcu Macierewicz z swoimi ludżmi prawdopodobnie z CIA, zażąda od swoich mocodawców z USA lub NATO treści rozmów braci w czasie lotu do Smoleńska, która to rozmowa jest kluczem do wyjaśnienia tej katastrofy. Tak samo Macierewicz ani słowa nie chce wypowiedzieć, dlaczego rabini w ostatniej chwili zrezygnowali z lotu do Smoleńska???
  Czy prawdą jest, że tym samolotem TU-154 były transportowane rakiety typu ,,Grom” na rzecz Gruzji w 2008 roku, która sprowokowała wojnę z Rosją zabijając 2 tys. swoich obywateli.
  Ci sami ludzie, którzy krzyczą dziękujemy, krzyczeli kiedyś przeciw Macierowiczowi, byli za Wałęsą w wyborach prezydenckich w 1995 roku. Macierewicz na niczym się nie zna, po za jednym służbą CIA i garbonosym. GPC - to radykalny dodatek do gazety koszernej. Zadaniem tzw. prawicy skupionej wokół GPC i Macierewicza jest ciągłe szkalowanie Rosji, skłócanie Polaków i Rosjan, odwracać uwagę od rozbiorów Polski przez Niemców i żydów z usraela, skutecznie to robią, oni będą chwalić Rosję gdy przy władzy w Rosji będą żydzi z KGB o pokroju Chodorkowskiego, Bierezowskiego itd. Walka toczy się o dostęp do konfitur Rosyjskich, które skutecznie bronione są przez Putina.
 • @Wrzodak Z. 21:13:12
  Nagonka NWOwskich mendiów na Putina po jego wyborze na prezydenta, świadczy o tym że nie jest on lubiany przez tzw Zachód. Co chyba dobrze świadczy o Putinie:-). Trzeba miec zatem oczy otwarte i nie dac się sprowokowac w nagonki na Rosję. Coraz częściej słyszy się że to nie w Rosji należy szukac winnych katastrofy smoleńskiej.
 • @Wrzodak Z. 21:13:12
  Panie Wrzodak,wyjasnienie tej katastrofy jest arcybolesnie proste,najpierw trzeba miec wrak ,zbadac go,to samo czarne skrzynki,powolac jednoczesnie miedzynarodowa komisje do zbadania przyczyn katastrofy,ekshumowac wszystkie ofiary tej katastrofy i jesli jakas rodzina zyczy sobie obecnosci pana Badena pozwolic jej na to ,bo niby czemu nie?przeciez tusk,komorowski nie maja nic do ukrycia,prawda?przeciez cala wina ponosza zapewne piloci niedouczeni,i jaroslaw ktory napewno osobiscie kazal usiasc za sterami Prezydentowi,prawda???
  A i jeszcze jedno wszystko robic jawnie nic nie utajniac bo przeciez byl wypadek,prawda???teraz niech odpowie Pan sobie dlaczego ten "rzad" robi wszystko inaczej ,czemu mataczy ,czemu tak a nie inaczej sie zachowuje.
 • @Wrzodak Z. 21:13:12
  Panie Wrzodak,

  z pańskiej wypowiedzi widać, iż to Pan chce nas wszystkich skłócić, działając na rzez wrogów Polski i Polaków,

  ponadto brak logiki, skoro tyle jest hipotez przeczących zwykłej katastrofie, to znaczy, że powtarzane są różne kłamstwa, a nie jedno tysiąc razy.

  Pytanie, ile razy Pan powtarza, lub sugeruje, że to była katastrofa ?

  Czyżby to Pan stosował metody dr Goebbelsa
 • wystarczy ten fragment
  "..polscy przywódcy myśleli tyko o jednym: Jak przehandlować polski interes narodowy za cokolwiek, choćby tylko protekcjonalne poklepanie po plecach. Stwierdzenie to dotyczy także obecnej „patriotycznej” opozycji z Prezesem Kaczyńskim na czele. .."

  by dać sobie spokój z czytaniem, odnoszeniem się do tekstu, branie na poważnie autora, jak pisze doktora !! który powinien wiedzieć i nie powielać podstawowego kłamstwa, wejście do Unii przegłosowali sami Polacy w referendum !!! Sam tak też głosowałem, bardziej nam po drodze z UE, niż z bolszewikami, kwestią jest, że tam trzeba walczyć o swoje, czego właśnie obecni rządzący nie robią, jako że to oszuści i kolaboranci, wbrew bzdurnemu w tym miejscu wpisowi autora, Kaczyński był i jest ich wrogiem, po to był zamach na ich obu, cudem jeden przeżył, mam tylko nadzieję, że dla dobra Polski, ale widzę, że nie z autora pomocą, widać woli Wrzodaków i jemu podobnych manipulatorów i kłamców, przez których Polska jest w rękach żydokomuny.
 • @Jan Paweł 14:15:29
  Janie Pawle, nie godzi się wyzywać oponentów od psów, "kto się tak przezywa.......

  wymień choć jedno nazwisko polskiego patrioty wywalonego z WSI, a nie wszyscy zostali zweryfikowani, bolszewik Bul z brunatnym Donkiem to zatrzymali i ich zatrudnili !!! a że po owocach ich poznacie, więc wytłumacz, jak to jest, że żydobloszewicy z WSI najwięcej wrzeszczą przeciw Macierewiczowi? ty też to robisz, masz coś z nimi wspólnego?
 • @Wrzodak Z. 21:13:12
  Nic dodać nic ująć. Ma Pan 100% racji.

  Mnie niepokoi powrót kalksteiniej zarazy spod znaku sekty smoleńskiej na NE, widocznie już dostali wytyczne z KC karła żoliborskiego.
 • @FanDaVinci 23:25:48
  W jaki sposób walczył o Polskę z Zachodem i UE Kalkstein? Bo że "walczył o swoje" to my wiemy, ale jak walczył o Polskę?
  Bredni o zamachu, pożytecznej roli Maciorewicza czy tam innych podobnych tekstów w stylu gazetki żartobliwie zwanej "polską" nie skomentuję nawet.
  Daj sobie w nicku "fan kalksteina" a "DaVinci" zostaw w spokoju.
 • @zadziwiony 18:15:53
  Ależ oczywiście. Cała "weryfikacja" to oprócz ujawnienia siatki agenturalnej WSI co raz na zawsze skompromitowało polskie służby (teraz mogą sobie szukać współpracowników czy agentów, z takimi nieudacznikami nikt nie będzie chciał współpracować) miała na celu tylko jedno, oczyszczenie terenu amerykanom i israelowi.
 • @Wrzodak Z. 21:13:12
  No i kremlowski piesek Wrzodek dał głos!
 • @Wrzodak Z. 21:13:12
  ... kto to jest ta " ruda Julka z Mokotowa " ?

  To też jakaś laska z PISariatu o pancernej cnocie a'la Marta Kaczyńska ?! He,he,he...
 • @interesariusz z PL 22:24:58
  ... nawet rząd USA nie chce mieć nic wspólnego z tymi bajerami o zamachu.

  Lepiej szermuj argumentami w obronie " pancernej cnoty " Marty K.He,he,he...
 • @Seth 19:21:02
  kolejny WSIowy dupek od Dukaczewskiego, resortowy kmiot uczyniony elytą przez Stalina i Hitlera dał głos..
 • @Warlord 10:21:27
  Warlord to jakaś odmiana Wrzoda ?
 • @antysowiet 03:56:38
  ...zajmij sie lepiej badaniem pancernej cnoty panny i mężatki Marty K.He,he,he...
 • @sowiet 14:32:23
  Czyść chińskim komunistom buty, a może w toalecie pracujesz w chinach, w Polsce udajesz sowieta, ruro.
 • @antysowiet 03:56:38
  Siedz w tych Chinach i pracuj w kiblu u komunistów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031