Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Globaliści wzmagają agresję na Ludzkość

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nadchodząca na północnej półkuli jesień, stanowi bodziec do rozpoczęcia kolejnego etapu depopulacji.

Nadchodząca na północnej półkuli jesień, stanowi bodziec do rozpoczęcia kolejnego etapu depopulacji. 
Jednak zanim kinetyczny element tego ataku nastąpi, globaliści uporządkowali  problemy prawne związane ze „szczepionką”. 
Ponieważ zarzucano im, że wstrzykiwana masowo obywatelom trucizna nie spełnia definicji „szczepionki”….zmienili ją na bardziej odpowiednią.
 


Na zamieszczonej rycinie przestawione są definicje „szczepienia”, akceptowane przez CDC, w przeszłości i tej, która obowiązuje od września tego roku:   

Według tradycyjnej definicji, za szczepienie uznaje się zastrzyk osłabionych infekcyjnych patogenów w celu zapobieżenia potencjalnej chorobie. 
Obecnie „szczepienie” to akt inokulacji w celu wytworzenia zabezpieczenia przed specyficzna chorobą.
 
Można więc już swobodnie uznać każdy zastrzyk za „szczepionkę”, którego intencją jest ochrona przed chorobą. Przy czym nie powinniśmy wątpić, że zamiary Kill Gatesa i jego spółki złożonej z administracji poszczególnych państw świata, tego właśnie dla nas pragną!
 
Otwartą kwestią pozostaje natomiast dylemat, czy im się te życzenia ziszczą?!
Pozostawiając dylematy filozofom, globaliści ruszyli do akcji w „przodującym państwie świata".  Poniżej tłumaczenie fragmentu artykułu na ten temat.
 
 
 
 
„W tym tygodniu administracja Bidena zrobiła coś, czego nie zrobił żaden inny prezydent w historii Stanów Zjednoczonych: wydał federalne rozporządzenie wymagające od ludzi otrzymania „szczepionki” jako warunku zatrudnienia. Jego zarządzenie obejmowało pracowników federalnych i prywatne firmy zatrudniające ponad 100 pracowników.
Jednak niektóre korporacyjne organizacje medialne twierdzą, że owo rozporządzenie   zawiera pewne wyjątki, nie oparte na zwolnieniach religijnych lub medycznych, ale najwyraźniej oparte na uprzywilejowanym statusie politycznym.
 
Ponadto sekretarz prasowy Białego Domu przyznał, że rozporządzenie nie dotyczy nielegalnych imigrantów przechodzących przez granicę.
Jest więc oczywiste, że  nie ma nic wspólnego ze zdrowiem publicznym i ma wszystko wspólne z zaspokojeniem wymagań globalistów z Wall Street i Wielkiej Farmacji.
 
Dotychczas przepisy i zarządzenia dotyczące szczepień były kwestią stanową.
 
Należy zauważyć, że jest to zarządzenie wykonawcze, a nie prawo. Jest wysoce nieprawdopodobne, aby taka ustawa została kiedykolwiek przegłosowana przez Kongres.
Byłoby naiwnością oczekiwać, że zostanie to obalone przez sądy. Niektóre sądy mogą to zrobić, ale Sąd Najwyższy jest pod ścisłą kontrolą korporacyjnych miliarderów i bankierów, którzy faktycznie rządzą tym krajem.
 
Prawie wszystkie posunięcia  związane z COVID-19  były nielegalne.
 
 
To, czego jesteśmy dziś świadkami i przez co przechodzimy, jest największym oszustwem w historii ludzkości, które teraz również przekształca się w największą zbrodnię, ponieważ ludzie poszkodowani przez szczepionkę, którzy wzięli eksperymentalne zastrzyki terapii genowej, wypełniają nasze szpitale, podczas gdy rząd i media okłamują amerykańską opinię publiczną i obwiniają za to nieszczepionych.
 
Ostatnie dane z rządowego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych dotyczących szczepień (VAERS) miał miejsce wczoraj (9.10.21):
 
Z ograniczonych danych, które CDC jest skłonne ujawnić, obecnie zarejestrowano 14 506 zgonów po szczepieniu COVID-19, co stanowi ponad dwa razy więcej zgonów odnotowanych po wszystkich szczepionkach zatwierdzonych przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat.
 
Podczas gdy niektórzy ludzie zaczynają się teraz budzić i zdawać sobie sprawę, że cała narracja na temat COVID była oszustwem i że są okłamywani w odniesieniu do rzekomego bezpieczeństwa i skuteczności zastrzyków COVID, większość ludzi najwyraźniej wciąż nie wie o tym, że politycy są marionetkami do realizacji tego programu eugenicznego globalistów.
Jest to kampania eugeniczna mająca na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata i znacznego zmniejszenia światowej populacji, i nie jest to już teoria spiskowa, ponieważ otwarcie opublikowali ten program dla każdego, kto ma oczy do patrzenia i uszy do słuchania.
 
Ale to, co dziś jest szczególnie niepokojące, to to, co się dzieje i co jest planowane dla naszych dzieci. Dzieci w wieku od 12 do 15 lat zostały już zatwierdzone do otrzymywania tych niebezpiecznych zastrzyków terapii genowej.”
 

 

Sytuacja ta powoduje coraz większy rozłam pośród poszczególnych stanów. Załączona mapka ukazuje w kolorze czerwonym te spośród nich, które są w opozycji do zarządzenia Bidena.

 
Niedługi czas pokaże, czy ten krok waszyngtońskiej administracji stanie się przysłowiową kroplą przepełniającą czarę goryczy i spowoduje rozpad USA na poszczególne stany, lub ich grupy.
 
 
 

KOMENTARZE

 • @
  Desperacja i łajdactwo wrogów ludzkości posuwa się już do zezwolenia dzieciom w wieku od 12 do 17 lat na samodzielne decydowanie czy chcą otrzymać ten "zastrzyk ", nawet wbrew woli rodziców. Jak widać, żerują nawet na naiwności i braku wiedzy w tej dziedzinie dzieci, zupełnie jak pedofile. Zresztą my wszyscy w zestawieniu z przebiegłością i poziomem zła prezentowanym przez wrogów ludzkości jesteśmy jak dzieci.
  Nie mogę odnaleźć teraz linku do tej wiadomości, ale powiedziano o tym dziś w MSM (chyba dotyczyło to pilotażowo Wielkiej Brytanii).
 • Autor
  //To, czego jesteśmy dziś świadkami i przez co przechodzimy, jest największym oszustwem w historii ludzkości, które teraz również przekształca się w największą zbrodnię//

  Aż chciałoby się sparafrazować Szczepkowską i powiedzieć:
  Proszę Państwa, 18 miesięcy temu skończył się świat dla 7 miliardów zwykłych ludzi.
 • @Nibiru 19:40:13
  "Nie mogę odnaleźć teraz linku do tej wiadomości, ale powiedziano o tym dziś w MSM (chyba dotyczyło to pilotażowo Wielkiej Brytanii).

  Białoruska telewizja mówi w tym kontekście o Kanadzie:
  https://www.tvr.by/news/v_mire/ukhishchreniya_dlya_vaktsinatsii_besplatnoe_morozhenoe_v_obmen_na_privivku/
 • Autor
  Gubernatorzy 21 Stanów zarządzanych przez Republikanów, zapowiedzieli wniesienie pozwów przeciwko Bidetowi za bezprawną próbę naruszenia wolności obywatelskich. Podczas wszystkich masowych imprez - zgromadzeni na nich skandują obraźliwe w stosunku do Bideta hasła zaczynające się od "fuck you", tego nigdy tam nie było. Robią to zarówno Republikanie jak i demokraci, co zaczyna budzić nadzieję. Tym razem ten "parobek" globalistów przedobrzył, chcąc odwrócić uwagę od porażki afgańskiej. Zresztą tego też mu i demokratom nie zapomną.
 • @rumpelsiltskin 20:02:49
  Zbrodniarze idą na całość. W pośpiechu nie zważają nawet na pozory. Najpierw w jednym kraju robią precedens, aby potem rozciągnąć go na cały świat.
  Ale widać też coraz większy niepokój wśród ludzi, nawet tych zaszczepionych, w sensie że nie ogarniają o co tu może naprawdę chodzić; gdyż narastają protesty pojedyńcze i zbiorowe. Ludzie rezygnują z pracy w obliczu ulitmatum: szczepionka albo won.
  Po mału też dociera do ludzi fakt, że oligarchia finansowa traktuje nas jak swoją własność obok innych zasobów ziemskich.
 • @Playset 20:56:59
  "Zbrodniarze idą na całość."

  Ci zbrodniarze w ostatecznym rozrachunku poniosą klęskę, ale zanim to nastąpi wielu ludzi zapłaci za to życiem i oceanem cierpień.

  Ostatnia tego typu utopia to 1000-letnia Rzesza Niemiecka, która także wydawała się nie do pokonania, ale pomimo tego, że upadła dość szybko, to kilkadziesiąt milionów ludzi zapłaciło za to najwyższą cenę. Obecnie będzie podobnie, tylko upadek tego molocha będzie dłuższy i mniej spektakularny, co pociągnie za sobą jeszcze większą ilość ofiar, jeżeli potwierdzą się informacje, że szczepionki powodują powikłania w zakresie płodności ludzi... Tym razem ludzi morduje się przed urodzeniem, tacy spryciarze. Kill Bill wciąż żyje...
 • Autor 5*
  DK
 • Obserwuje
  Zaszczepionych i z ubolewaniem stwierdzam ze zauważam u nich zmiany psychiczne Co będzie dalej... ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930