Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Epitafium dla Polaków i ich zachodnich pobratymców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żyjemy w czasach w których szatan nie potrzebuje się nawet skrywać, a świat ciągle nie może go zauważyć.

Motto: Żyjemy w czasach w których szatan nie potrzebuje się nawet skrywać, a świat ciągle nie może go zauważyć.
 
Wywrotka uniosła już swą skrzynię do góry i zaczęły się z niej staczać ludzkie śmiecie, z prędkością gwałtownie narastającą zgodnie z prawem grawitacji i to wprost w szeroko otwarte bramy piekła.
Ładunek ten, zwany przez naszych władców i oprawców „gojami” (czyli bydłem), trudno jest opisać, pojąć i nazwać. Natomiast uważam, że jego porównanie ze zwierzętami domowymi jest wysoce krzywdzące dla tych ostatnich żyjących według Bożych Praw. Pozostawiam więc sprawę nazewnictwa na boku, koncentrując się na opisie skutków.
 
Te istoty bez nazwy zaludniają Polskę i pozostałe kraje Zachodu, do których nasza Ojczyzna „dumnie” przynależy już od trzech dekad! Są one głuche na prawdę i wszelkie przejawy rozumu, ale za to głęboko przeświadczone o swej „wyjątkowości” i „wspaniałości”. Gdyby którakolwiek z nich przeczytała ten artykuł, nie pojęłaby z niego ni słowa, a jeśli by coś zrozumiała, to zareagowałaby z wściekłością, dotknięta do żywego tym, ze ktoś odkrył jej, tak skrzętnie ukrywane przed światem, plugastwo. 
 
Po co więc trudzę się, pisząc go? Z powodu złośliwości! 


 
 Dziś, kiedy Świat osiągnął już taki stopień „rozwoju”, że umożliwia on  zbrodnie globalnego ludobójstwa, bez zwrócenia nań uwagi przez owe istoty bez nazwy, narastająca lawina śmierci i związanego z tym chaosu, wywoła konieczność Paruzji (https://pl.wikipedia.org/wiki/Paruzja ) i indywidualnego rozliczenia przez Zbawiciela grzeszników już w perspektywie liczonej tygodniami i miesiącami, a nie latami czy dekadami.  
Przyzwyczajeni do taplania się w kłamstwie, będą oni próbować wykręcać się od osobistej odpowiedzialności, tym „że nic nie wiedzieli o całym oceanie zła, w którym żyli i który współtworzyli, jeśli już nie czym innym, to swa głupotą. 
Tymczasem źródła takie, jak to, oraz innych nielicznych Świadków Prawdy, wytrącą im ten argument z rąk. Jeśliby szukali PRAWDY, to mogli ja znaleźć! Powędrują więc ekspresowo w otchłań piekła, usprawniając proces oczyszczania świata. 
 
A ten wymaga ogromnego wysiłku sanacyjnego. Z dumą możemy przyznać, że na jego kondycję olbrzymi wpływ miała wieloletnia działalność „mesjasza z Wadowic”. W swej posłudze „duszpasterskiej”, nie tylko zreformował Kościół w trakcie Soboru, ale również cały obecny szatański „episkopat  polski”, który jest z jego nadania. 
Za jego czasów wyrosło najbardziej przebiegłe Imperium Ojca Dyrektora, który z iście piekielną wirtuozerią potrafi ograbiać najbiedniejszych i najbardziej bezbronnych swych zwolenników, emerytów, karmiąc ich w zamian wytartymi sloganami o „Bogu, Honorze I Ojczyźnie”, a współtworząc jednocześnie harmonijną fikcję propagandową wraz z mediami okupacyjnymi wszystkich „opcji politycznych” judeo-neobolszewickich „elit”, które bez przerwy od 1989 roku do dziś administrują naszą nieszczęsną Ojczyzną na rzecz zachodniej globalistycznej finansjery i reszty zbrodniczych rabusiów.
 
To z gleby kultywowanej przez „naszego mesjasza” wyrósł antychryst Bergoglio (https://deon.pl/wiara/wiara-i-spoleczenstwo/falszywy-prorok-to-bergoglio-wszyscy-krytycy-papieza-franciszka,515112 )  na Tronie Piotrowym. 
 
W ogóle osiągniecia JP2, były tak wielkie, że zmusiły one żydo-masońską watykańską kamarylę do nadania mu tytułu „Błyskawicznego Świętego” (Instant Saint), zamykając tym samym usta ewentualnym krytykom jego „świetlanej postaci”. 
Reasumując te smutne rozważania, należy podkreślić, że z powodów naszkicowanych skrótowo powyżej, III Wojna Światowa, która toczy się już w formie hybrydowej przeciw Bogu i Jego Dzieciom od wielu dekad (pomijam tu fakt odwiecznych zmagań DORBA ze złem), a od dwu lat pseudo-pandemii, weszła już w formę  kinetyczną, ma kuriozalny jednostronny kształt!
 
Szatan i jego sługi prowadzą zmasowany atak na Ludzkość, a ze strony tejże  nie uświadczysz żadnej reakcji. W dalszym ciągu funkcjonuje ona w „reżimie pokojowym”, współpracując ze swymi oprawcami jakby nigdy nic.
 
Posłusznie daje się szprycować śmiertelnymi zastrzykami, ulegle wypełnia wszystkie absurdalne, poniżające ludzką godność i wysoce szkodliwe z punktu widzenia medycznego, moralnego i gospodarczego, polecenia oprawców!
 
Jak to nazwać, jak ocenić? Słów brakuje. Jedno nie ulega wątpliwości, za sytuację tą odpowiadają opisany powyżej istoty, na które w żadnym ludzkim języku nie stworzono jeszcze adekwatnego epitetu!
 
 

    

KOMENTARZE

 • Mam identyczne odczucia
  90% znanych mi ludzi których uważałem za mądrych i rozsądnych, okazało się żałosnymi durniami!
  Jak żyć?
 • Wolność
  Szatan to postać stworzona na potrzeby zrzucenia z siebie poczucia winy, odpowiedzialności za .... ( proszę sobie domalować )
 • @anthony 17:13:11
  Miedzy uważaniem a stanem istotnym ujawniła się tragiczna różnica.
  Z "prawidłową prawidłowością".
  Im bardziej wykształcony idiota tym bardziej ufa pseudo autorytetom.
  Na "ostatniej prostej".
  Wprost do czarnej dziury.
 • Celny opis
  "Są one głuche na prawdę i wszelkie przejawy rozumu, ale za to głęboko przeświadczone o swej „wyjątkowości” i „wspaniałości”.

  Tak jest, potwierdzam to osobistym doświadczeniem.
 • Niestety, ale większość ludzi...
  jest zahipnotyzowana medialnymi przekazami podprogowymi.
  Są te przekazy już tak bardzo skuteczne, do tego stopnia, że ludzie nie są w stanie już rozpoznawać ŻADNYCH zagrożeń.

  JEDYNY sposób na ta przypadłość, to NIEZWŁOCZNE odstawienie telewizora i gazet, oraz równoległa Spowiedź generalna (z całego) życia, najlepiej w oparciu o przekazane nam niedawno 10 Przykazań Bożych ( https://gibson.neon24.pl/post/154380,zimowa-wyprawa-polakow-na-gore-synaj )

  Innej rady na tą śmiertelną przypadłość NIE MA.
  Pozdrawiam
 • @werka1321 17:31:32
  Szatan jest osobą REALNĄ, tak samo jak my tutaj wszyscy.
  REALNIE i regularnie spotyka się z nim wierchuszka masonerii.
  Na te spotkania szatan przychodzi REALNIE w widzialnej postaci i przekazuje swoim sługom zadania do wykonania i... środki materialne i niematerialne.
  Więc naszą jedyną bronią jest Łaska uświęcająca i opieka i wstawiennictwo u Pana Boga Matki Boskiej i naszych patronów...
  INNEJ RADY NA TO DRAŃSTWO NIE MA...
 • @werka1321 17:31:32
  Czy odważysz się powtórzyć swoją wypowiedź po przeczytaniu poniższego cytatu z Księgi Hioba 1?

  6) Otóż zdarzyło się pewnego dnia, że przybyli aniołowie Boży, aby się stawić przed Panem, a wśród nich przybył też i szatan.
  (7) I rzekł Pan do szatana: Skąd przybywasz? A szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Wędrowałem po ziemi i przeszedłem ją wzdłuż i wszerz.
  (8) Rzekł Pan do szatana: Czy zwróciłeś uwagę na mojego sługę, Joba? Bo nie ma mu równego na ziemi. Mąż to nienaganny i prawy, bogobojny i stroniący od złego.
  (9) Na to szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Czy za darmo jest Job tak bogobojny?
  (10) Czy Ty nie otoczyłeś go zewsząd opieką wraz z jego domem i wszystkim, co ma? Błogosławiłeś sprawie jego rąk i jego dobytek rozmnożył się w kraju.
  (11) Lecz wyciągnij tylko rękę i dotknij tego, co ma; czy nie będzie ci w oczy złorzeczył?
  (12) Na to rzekł Pan do szatana: Oto wszystko, co ma, jest w twojej mocy, tylko jego nie dotykaj! I odszedł szatan sprzed oblicza Pana.
 • @werka1321 17:31:32
  To mnie Pani zaskakuje! Jakiś czas temu krytykowała mnie pani z obrazę swych uczuć religijnych poprzez umieszczenie (ironicznie) Fouciego w grafice typowej dla świętych, a tu okazuje się, że jest pani poganką najwyższej klasy! Nie ma szatana! Ciekawe.
 • @dr nowopolski 17:00:42
  proszę o cytat, link
 • @werka1321 17:05:23
  "Wolność
  Tekst dobry - jednak oceniam na 4 za zdjęcie. Ludzie wierzący przyjmą jako osobistą obrazę wizerunku diabła w aureoli i nie będą się już koncertowali na przekazie ( wartościowym Pana przekazie ) tylko na własnym uczuciu obrazy.

  Pozdrawiam.
  nadużycie link skomentuj usuń
  werka1321 29.05.2021 12:54:07"

  https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/162059,kult-covida-a-grzech-nieczystosci-sanitarnej


  No więc jak to z tym diabłem jest? Wierzy w niego Pani czy nie?
 • dziękuję
  Dziękuję za ten tekst. W sumie to cieszę się, że ''ten'' świat się kończy. Nawet jeśli ja się skończę wraz z nim. Pycha, chciwość, zazdrość i pogarda - na tym się opierał. Oprócz matki tych przywar - kłamstwie.
 • Aktywiści LGBT wtargnęli na pokaz filmu o Ordo Iuris
  https://img.dorzeczy.pl/img/aktywisci-lgbt-na-premierze-filmu-ordo-iuris-kto-za-nimi-stoi/d5/95/65337bc4a0bdb4b88f5d7a110a28.jpeg
  Aktywiści LGBT zakłócili premierę filmu dokumentalnego "Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?". Pokaz filmu zorganizowano w czwartek wieczorem w warszawskim kinie Luna. Na miejscu pojawiły się osoby z tęczowymi flagami, które prezentowały hasła znane ze Strajku Kobiet. Kolorowa inwazja na premierze filmu «Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?. Będzie hit sezonu" napisała na Twitterze Klementyna Suchanow, jedna z liderek Strajku Kobiet, która brała udział w akcji w kinie.
  https://dorzeczy.pl/kraj/196495/aktywisci-lgbt-zaklocili-pokaz-filmu-o-ordo-iuris.html


  Ps... Należy wreszcie uchwalić ustawę o zakazie sponsorowania wszelkich organizacji z za granicy a lewackich i z krajów UE. Za swoje pieniądze by tych biletów wstępu nie kupili. No i właśnie tą tęczową hołotę za takie zachowanie powinny być wyprowadzeni by powołani i z bardzo dużymi mandatami za i może by się nie chciało. Macice samodogadzające, to sprzeczność wewnętrzna. Są wyznawczyniami ewolucji i determinizmu, a jednocześnie jej odpadami. Stąd to nieszczęsne wycie podsycane Sorosowymi dutkami i żydokomuszym pochodzeniem. Ślepa kiszka jelita grubego w stanie ataku, a to co w sobie mają odpowiada jej zawartości. Jaka terapia? 1/2 roku w muzułmańskim obozie jako wolontariat. Wyleczy to, ukaże im ich miejsce, a i trochę zbiorowej radochy zapewni, bo w normalnym świecie zerowe szanse u ksenofobicznych samców. Zawsze ci sami dyżurni prowokatorzy z tą kostuchą w niebieskim na czele.. Przeanalizujcie te zdjęcia, to będziecie bliżsi prawdy.

  https://images92.fotosik.pl/533/9c7b8a1f3cf4fb06.jpg

  https://images90.fotosik.pl/532/73c277db60d4ceac.jpg

  https://images89.fotosik.pl/532/affbaf8fa979408b.jpg
 • @kula Lis 70 08:06:20
  No i "tak trzymać": MOJE CIAŁO - MOJA SPRAWA !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930