Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Ekspert Pfizera potwierdza: szczepionka to zastrzyk śmierci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W cytowanym wywiadzie Kingston ustosunkowuje także do powszechnego wśród społeczeństwa syndromu odrzucenia PRAWDY O NAJSTRASZLIWSZEJ W DZIEJACH LUDZKOŚCI ZBRODNI.

W tym video: https://www.bitchute.com/video/aLlcbtmt1VHm/ , ekspert branży i była pracownica Pfizera, Karen Kingston, omawia szczegóły składu i działania tzw. „covodowych szczepionek”. 
 
Kingston charakteryzuje omawiane zastrzyki wszystkich producentów, jako „broń biologiczną”.  W badaniach nad myszami,  80% zdychało w ciągu doby, a pozostałe w okresie kilku dni.
 
Wszystkie marki zawierają tlenek grafenu, który jest oficjalnie klasyfikowany jako trucizna. Dlatego też w urzędowo podawanym składzie nie figuruje. 
 
Tlenek grafenu spełnia dwie funkcje:
*chroni mRNA, który jest bardzo niestabilny, do momentu dostarczenia go do komórek delikwenta,
*dzięki magnetycznym właściwościom i doskonałemu przewodnictwu elektrycznemu może być użyty do stworzenia  powierzchni kontaktowej pomiędzy ludzkim mózgiem i komputerem, a więc umożliwić produkcję „cyborgów” na potrzeby „elit”.
 
Pozostawienie ludzi przy życiu nie jest planowane, ale Kingston uważa, że do pełnego wymordowania całej Ludzkości potrzeba będzie więcej niż trzech doz.
 
Obecna „kampania szczepień”, jest w jej mniemaniu „studium doboru dozy”. „Elity” chcą poznać jak wielkie dawki są niezbędne do zabicia człowieka. Dopiero po rozeznaniu tego rozpocznie się zorganizowana kampania iniekcji nakierowana na ostateczną likwidację populacji i „przerobienie” garstki najbardziej kwalifikowanych egzemplarzy na cyborgi.
 
W cytowanym wywiadzie Kingston ustosunkowuje się także do powszechnego wśród społeczeństwa syndromu odrzucenia PRAWDY O NAJSTRASZLIWSZEJ W DZIEJACH LUDZKOŚCI ZBRODNI. Porównuje to do zachowania kochającej małżonki, która nigdy nie zaakceptuje informacji rodziny i przyjaciół o zdradach męża.
 
No cóż, Ludzkość czuje się tak komfortowo w objęciach globalistów, że za nic nie zaakceptuje PRAWDY. Co najwyżej znienawidzi tych, którzy jej tą PRAWDĘ natrętniej podsuwają!
 
Natomiast pozostały Jej do rzezi czas, w najlepszym wypadku,  wykorzystuje na nieistotne dyskusyjki na tematy polityczne, gospodarcze, czy kulturowe, usiłując tym zamaskować swą bezczynność. Jak widać, nawet w drodze do rzeźni dobre samopoczucie nie powinno nas opuszczać.
 
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • 5*
  "Wraz z rosnącą liczbą osób, które dowiadują się, że tlenek grafenu jest wykrywany w szczepionkach firmy o nazwie INBRAIN, Neuroelectronics pokazuje, że technologia „neuromodulacji” oparta na grafenie wykorzystująca neuroelektronikę - opartą na sztucznej inteligencji jest bardzo realna.
  Komunikat prasowy z 30 marca 2021 opublikowany przez BusinessWire.com ujawnia tę historię:

  INBRAIN Neuroelectronics pozyskuje 17 milionów dolarów z serii A na pierwszy interfejs grafen-mózg oparty na sztucznej inteligencji

  [...]

  Jesteśmy naukowcami, lekarzami, technikami i miłośnikami ludzkości, których misją jest budowanie interfejsów neuroelektronicznych do leczenia zaburzeń mózgu.
  Używamy GRAPHENU, najcieńszego materiału znanego człowiekowi do budowy nowej generacji interfejsów neuronowych - do odbudowy mózgu, aby pomóc pacjentom na całym świecie.

  [...]

  Dofinansowanie umożliwia firmie prowadzenie pierwszych badań na ludziach, dotyczących jej flagowego produktu, mniej inwazyjnego urządzenia neuromodulacyjnego - do leczenia schorzeń neurologicznych, przy użyciu sztucznej inteligencji i elektrod grafenowych

  [...]

  W rzeczywistości, jak mówi INBRAIN we własnym komunikacie prasowym, „dążą do ustanowienia bezpieczeństwa grafenu - jako nowego standardu opieki nad urządzeniami neurotechnologicznymi”.

  Opisują również bioobwody grafenowe jako rodzaj platformy, którą można ulepszyć:

  Mniej inwazyjne i bardziej inteligentne technologie neuroelektroniczne, - takie jak nasza, mogą zapewnić bezpieczniejsze terapie, które można aktualizować i adaptować w czasie rzeczywistym…

  Jeśli brzmi to znajomo, to prawdopodobnie dlatego, że Moderna, twórca szczepionki przeciw covid mRNA, opisała swoją technologię jako „system operacyjny”, który można aktualizować i przeprogramowywać w dowolnym momencie."

  Całość tu:
  http://zaprasza.net/a.php?article_id=37091
 • Brawo za ten link 5*
  Założę się że nikt z zamieszanych w operację covid19 światowych naukowców czy naganiaczy nie ośmieli zmierzyć się z Karen Kingston w merytorycznej debacie na argumenty, gdyż polegnie w pierwszej minucie. W tym wywiadzie Kingston nawet nie odnosi się do aspektu niebezpieczeństwa dla organizmu białka kolca jaki do tej pory był dominujący w przestrzeganiu przed "wyszczepianiem". Najwidoczniej docelowo pełni ono rolę drugorzędną.
 • Autor 5*
  DK
 • @Nibiru 15:12:00
  Dokładnie tak. Również zakrzepica nie jest tu poruszana.
 • Przypadek???
  Wczoraj z powodu zakupów rozmawiałem z kilkoma osobami, znajomymi i obcymi.
  Powiedziały że znają konkretne wypadki śmierci po szczepieniach i albo nie "zaszczepią" się albo nie przyjmą drugiej dawki tego "czegoś".
  Skąd więc hurragenocidyczne statystyki?
  Może z tego że w rzeczywistości prawdziwa liczba zakażonych kowidowym zastrzykiem jest o wiele niższa od wykazywanej przez różne oficjałki.
  A cwelebryci którzy wystąpili w reklamówkach większość kasy wydadzą na chirurgię plastyczną.
  Dopóki są sposoby na usunięcie tlenku grafenu z organizmu, trzeba je wykorzystać.
  Bo jeszcze trochę, znak na ręce lub czole.
  A ludzie dopadną i kontrolerów.
  Ich nie będzie stać na chirurgię.
 • Brawo! 5*
  Ten ich domek z kart ma bardzo słabe fundamenty,
  to tylko Wiara i Strach. Ludzie przestają wierzyć w dobre intencje globalistów, jak przestaną się bać, TO ZWYCIĘŻYMY!
  Nas są miliardy, ich co najwyżej miliony ze wszystkimi sajanami.
 • Brednia depopulacyjna
  Wiadomo, że większość ludzi się nie zaszczepi. Cała biedota świata, i wiele osób w każdym kraju. Czyli zaszczepił się cały Izrael, we wszystkich krajach większość wojska, policji, lekarzy, naukowców, polityków. Czyli oni wszyscy umrą i zostaną nędzarze. Jakieś 6 miliardów niezaszczepionych. I niby to jest tak grupa co zorganizowała tę depopulację? No chyba głupiej nie można.
  To już lepszym wyjaśnieniem jest to, że szczepionka jest na coś co przyjdzie i o czym już mówiła ta kobiet z WHO oraz już ostrzegają w mediach. Jakiś nowy MERS, SARS3. Wtedy umrą wszyscy niezaszczepieni i zostaną ci co mają obsługiwać miliarderów którzy to wymyslili. To jeszcze ma jakiś sens. Dlatego rządy tak prą by wyszczepić nawet dzieci, bo szkodliwość szczepionki nie gra roli. :)
 • @Foliarz 13:58:14
  Tak ? A od kiedy to rządzącym zależy na ludziach ?
 • @werka1321 14:12:26
  Odkąd istnieje nienasycone ego którego samopoczucie zależy od wielkości zarządzanego terytorium i ilości na nim owieczek.

  Ale tak poza tym ... Pani pytanie jest oczywiście słuszne.
 • @kowalew 14:43:05
  Na ich poziomie percepcji nie ma to znaczenia, era niewolnika kończy się, już jest niepotrzebny. Od Nas zależy, w którą stronę to pójdzie.
  To My jesteśmy kreatorami naszego Świata, nie uny.

  Dla mnie reprezentuje Pan poziom absurdu; zawsze zastanawiało mnie, jak takie coś, chodzi, je, wydala, rozmarza się, lecz myśleć nie potrafi; a ponoć homosapiens zowie się?? Pan to chyba reprezentant Cywilizacji Polińskiej, której takim orędownikiem Imć Pomidor jest..
 • Jak to jest z tlenkiem grafenu ?
  .
  Wikipedia angielska:
  Tlenek grafenu jest toksyczny, może powodować martwicę, uszkodzenie DNA, stres oksydacyjny i inne. W USA ma być niedopuszczony przez urząd nadzoru żywności i lekarstw FDA. Należałoby wyjaśnić, jak jest w istocie.

  Przewodność elektryczna jest potwierdzona pod pewnymi warunkami normalnie ma być złym przewodnikiem, wrażliwość magnetyczna nie jest potwierdzona, dalej tlenek ten reaguje na światło.

  Jak widać oficjalnie publikowane dane potwierdzają pewne zarzuty, w szczególności zarzut toksyczności, co zresztą należy od nano-struktury wręcz oczekiwać.
 • @Laznik 23:34:28
  "Wikipedia angielska:
  Tlenek grafenu jest toksyczny, może powodować martwicę, uszkodzenie DNA, stres oksydacyjny i inne. W USA ma być niedopuszczony przez urząd nadzoru żywności i lekarstw FDA. Należałoby wyjaśnić, jak jest w istocie."

  Należy też sprawdzić czy do szczepionek nie dodają sztucznej mgły, trotylu i helu.
 • @Laznik 23:34:28
  Mnie też ten temat trochę zainteresował. Trochę poszperałem, wyniki (linki) znajdzie Pan w moim komentarzu na Neonie
  https://www.neon24.pl/comments/12571,kowalew 31.07.2021 16:56:40

  Polecam jednak przede wszystkim publikację z 2018r.
  "Antybakteryjne właściwości grafenu i jego pochodnych" pań Anny Romiszewskiej i Anety Bombalskiej

  http://yadda.icm.edu.pl/baztech/element/bwmeta1.element.baztech-db3a70c7-462b-4de6-be7c-31e6e8c7edcb


  Jest to napisany przystępnym dla laików językiem
  "...przegląd literatury w zakresie zastosowania grafenu i jego pochodnych do potencjalnej ochrony przed mikroflorą bakteryjną. Poruszono zagadnienia związane z próbą wyjaśnienia mechanizmów oddziaływania grafenu i jego pochodnych: tlenku grafenu (GO) oraz zredukowanego tlenku grafenu (rGO) na komórki bakteryjne..."

  Dotyczy wprawdzie bakterii, ale ekstrapolując można domyśleć się jak powszechna jest ta zabawa z tymi nowymi materiałami, technologiami i czekającymi nas próbami uszczęśliwiania.
 • @wk..ny 18:39:52
  Przykre jak skądinąd cenna dla Neonu osoba w niewybredny sposób wyraża się o bliźnich
 • "powszechna zabawa"
  .
  @kowalew 12:07:06

  jest to w istocie, od dwóch dekad otrzymał nowy materiał jakim jest grafen niezwykłe przyspieszenie, kto tylko może, stara się znaleźć nowe własności materiału i jeszcze nowsze zastosowanie, także do uzdrawianie i w parze do uśmiercania.

  Jeśli chodzi o grafen to już z racji swej natury występuje w nano-rozmiarze, w zastosowaniu wobec organizmów można sobie wyobrazić, że organizmy przez tysiąclecia i miliony lat niewiele miały do czynienia z nanostrukturami. tzw. wirus jest szacowany na parędziesiąt do pareset nanometrów, w przypadku grafenu poruszamy się w dzidzinie ok. 1 nanometra. Można by przeto oczekiwać, że organizmy nie są przygotowane na spotkanie z tak małymi wymiarami i już to może prowadzić do niezwykłych sytuacji w organizmach, także całkiem obocznych, obok tych na pierwszy rzut oka, pożądanych. Zasadniczym pytaniem będzie czy organizm znajdzie mechanizm, aby nono-struktury wydalić lub przynajmniej je zneutralizować.

  Jako, że mam nieco doświadczenia ze światem nauki, to mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że nawet bardzo ważne wynalazki są wdrażane często dziesiątki lat później, co stawia pod znakiem zapytania patentowanie, skoro okres patentu jest rzędu 15 lat. Oznacza to jednak, że środowiska mające naukę pod swą kontrolą, uniwersytety mają swych sponsorów, mają do dyspozycji wynalazki, o których my nie mamy nawet cienia pojęcia, i które dyskretnie mogą zastosować przeciwko tym, których uznają za nadmiarowych lub przeszkadzających. Weźmy choćby Johns Hopkins University:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  "Ludzka ciekawość odkrywcza plus chciwość innych ...na 100% doprowadzą nas do katastrofy cywilizacyjnej"
  "Ludzka ciekawość", praca naukowa działa jak narkotyk, badacz nierzadko znajduje się w stanie upojenia narkotycznego, szczególnie, gdy uda mu się znaleźć trop, wtedy nie ma żadnych hamulców moralnych czy samozachowawczych. Nigdy nie powinno się oddawać w jego ręce uprawnień decyzyjnych, i tak nabałagani, weźmy choćby jako przykład bombę nuklearną.

  "chciwość innych", niech mówi sam P. J. Dunning

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  Postępowanie administracji krajów na całym globie jest tak irracjonalne, absurdalne i nie związane z realiami, że musimy przyjąć, że jesteśmy świadkami niezwykłego ale też straszliwie groźnego dla ludzkości planu, który znakomicie opisuje termin "powszechna zabawa", jak na "Titanicu".

  "Przykre jak skądinąd ...", to jest często narcyzm wywołany brakiem dojrzałości. Nie należy się zniechęcać, każdy potrzebuje czas na rozwój. Z braku argumentów lub zrozumienia posługują się ludzie często argumentem ad personam, oznacza w istocie białą flagę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930