Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Z perspektywy: globalny terror covidowy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na macronowską modłę, australijski poseł postuluje, że to, co nieszczepione osoby mogą robić w społeczności „będzie musiało być kontrolowane i ograniczane” przez władze.

  

Na macronowską modłę, australijski poseł postuluje, że to, co nieszczepione osoby mogą robić w społeczności „będzie musiało być kontrolowane i ograniczane” przez władze.
 
Jak donosiNewspunch (https://newspunch.com/unvaccinated-people-need-to-be-controlled-restricted-says-australian-mp/),Frank Pangallo domaga się, aby rząd australijski, który zasygnalizował, że nie będzie wprowadzał obowiązkowego paszportu szczepionkowego,  uczynił go obowiązkowym w przypadku dostępu do „obiektów hotelowych, miejsc publicznych, miejsc pracy i podróży”, donosi Reclaim the Net .
 
„Podczas gdy ludzie nadal mogą mieć wybór, czy chcą się zaszczepić, czy nie, to, co mogą zrobić w społeczności, będzie musiało być kontrolowane i ograniczone” – powiedział.
 
Według Summit News : Pangallo twierdzi, że „vaxports” (paszporty szczepienne) będą miały kluczowe znaczenie dla uniknięcia „katastrofy zdrowotnej i gospodarczej”.
 
„Podczas gdy ludzie mogą nadal mieć wybór, czy chcą się zaszczepić, czy nie, to, co mogą zrobić w społeczności, będzie musiało być kontrolowane i ograniczone” – powiedział poseł.
 
Innymi słowy, ci, którzy odmawiają przyjęcia szczepionki, powinni stać się obywatelami drugiej kategorii, być dyskryminowani i pozostawać de facto w zamknięciu na czas nieokreślony.
 
Powołując się na groźbę nowych mutacji mitycznego wirusa, Pangallo stwierdził: „Rozumiem, że ludzie pomyślą, że jest to dość drastyczny i drakoński krok, ale ta pandemia nadal ewoluuje w sposób nieprzewidywalny.
 
Mimo że do tej pory zaszczepiono tylko 13% populacji Australii, Pangallo powiedział, że „szczepionka” była koniecznością, aby „zapobiegać zablokowaniu całego kraju”.
 
Australia prowadzi drastycznie głupią politykę „zero COVID”, która doprowadziła do zamknięcia całych miast i miasteczek po odkryciu tylko pojedynczych przypadków infekcji, oczywiście przy założeniu, że takowy wirus i takowe infekcje w ogóle istnieją.
 
Jak zwykle, postulowane metody „walki z pandemią”, są powielane w identyczny sposób od państwa do państwa. Również taktyka ich publicznego anonsowania jest wszędzie identyczna.  
 
Najpierw „władze” ogłaszają, że nie mają zamiaru wprowadzać takich czy innych restrykcji. Po co to ogłaszają publiczne zamiast po prostu przemilczeć swą decyzję o NIE zmienianiu  NICZEGO?! Potem głos zabiera „zafrasowany oficjel”, który domaga się zastosowania tych ograniczeń, oczywiście z powodu katastrofalnych konsekwencji ich niewprowadzania. Rozgorzewa „medialna polemika”, w wyniku której następuje kolejne dokręcenie śruby. 

Farsa ta dokonuje się na tle rzekomej „pandemii”, której śmiertelność zgodnie z oficjalnymi danymi (WHO, CDC, DHS, etc.) waha się w granicach sezonowej grypy około 0,02% w odniesieniu do osób powyżej 82 roku życia!
 
Na którą to (nów według oficjalnych danych) zmarło na świecie 3 miliony, podczas gdy z głodu zmarło w tym czasie 9 milionów osób, które łatwo można by uratować dostarczając odrobiny żywności, której produkcję, z decyzji poszczególnych władz państwowych, ogranicza się lub eliminuje całkowicie!  
 
Tylko człowiek całkowicie głupi, ślepy i głuchy nie odkryje w powyższym scenariuszu PRAKTYKI SPISKOWEJ ZMIERZAJĄCEJ DO WYNISZCZENIA RODZAJU LUDZKIEGO!
 
I tylko powyżej opisani osobnicy nie zjednoczą się w celu obalenia tyranii globalistycznej w poszczególnych państwach świata, fizycznej likwidacji milionów zbrodniarzy różnego szczebla, w niej uczestniczących i uratowania Ludzkości i  Świata od zagłady!
 
 

KOMENTARZE

 • *5
  W kanadyjskich MSM także od czasu do czasu pokażą jakiegoś czynnego polityka robiącego za sceptyka terroru covidowego, co to jest niby "przeciw a nawet za", ale po to tylko aby po jakimś czasie ten "sceptyk" przyznał, że "nie chciał ale musiał" . Gawiedź ma mieć pozory istnienia debaty publicznej i wybierania przez troskliwy rząd mniejszego zła w imię interesu publicznego.
  Ale jak na razie operacja covid jest planowo realizowana na całym świecie z wykorzystaniem wszelkich tricków psychologicznych przetestowanych wcześniej w byłych i obecnych tyraniach .
 • @
  Tylko patrzeć jak wyjdą dekrety, że osoby niezaszczepione będą mogły opuszczać mieszkanie wyłącznie w nocy na odległość nie większą niż 1000 dystansów socjalnych, niczego na zewnątrz nie będą mogły dotykać, będą musiały poruszać się tyłem i rozmawiać na wdechu, a po śmieci ze względów santarnych ich ciała będą wrzucane do czynnych wulkanów :-)
 • Nadchodzi otrzeźwienie kowidian!
  Otrzeźwienie kowidian nadejdzie ostatecznie na jesieni. Nastąpi plaga zachorowań na zakrzepice (jako skutek szczepień) , co już się zaczyna i o czym rządy krajowe już wiedzą. Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił przetarg na dostawę 33 mln. dawek leków na zakrzepicę, podając POCZĄTEK DOSTAW NA 1 LISTOPADA TEGO ROKU.
  Znajomy który po szczepieniu miał incydent za kierownicą (zasłabł i o mało nie spowodował wypadku) za moją namową wykonał badanie krzepliwości krwi: Ma początki zakrzepicy. Jego małżonka (też szczęśliwie zaszczepiona)- to samo.
  KOwidianie! Biegnijcie i to żwawo zrobić sobie test krzepliwości krwi! Z całego świata płyną informacje od lekarzy, że każda (!) osoba zaszczepiona ma podwyższoną krzepliwość krwi!
  Jeśli się okaże, że macie początki zakrzepicy zróbcie sobie zapas leków, bo na jesieni ich w aptekach nie będzie! Wszystko wykupią Anglicy!
  Tutaj szczegóły przetargu na dostawy leków przeciw zakrzepowych, ogłoszone przez rząd Wielkiej Brytanii:
  https://www.contractsfinder.service.gov.uk/notice/bbec3a9a-168a-46c5-a71d-990c2a8a8212?origin=SearchResults&p=1
 • Autor
  Tego typu "posłów", "ekspertów" będących "czubkami", względnie sprzedajnymi szujami jest wielu - nie tylko tam. ale i u nas. Idioci nie zdają sobie sprawy, że oni też są przeznaczeni do odstrzału, bo miejsca nadzorców już dawno są zajęte, a "bogami" biznesu i "nauki" nie są. To samo dotyczy przygłupich politykierów i pracowników administracji. Zresztą Słowianie zawsze byli "solą w oku" anglosasko-germańskich oraz koszernych "elyt". Mimo tego jestem optymistą i wierzę w rozsądek tych, którzy są przeznaczeni do "depopulacji".
 • @Playset 17:19:26
  Miejmy nadzieję, ale warunkiem sine qua non powodzenia, jest fizyczna likwidacją tej swołoczy, przynajmniej z wyższych poziomów "władzy".

  Oni są po prostu niebezpieczni dla otoczenia, a psychuszek na te miliony nie starczy na świecie. Zresztą z psychuszki mozna ucieć. Natomiast ich rodzinki powinny dostać comiesięczną szprycę, tak dla zdrowia, aż same wyzdychają.

  To jest brutalne co piszę, ale niestety trzeba sobie zdawać sprawę z powagi sytuacji. Ta swołocz przyzwyczaiła się od wielu dekad, że cokolwiek by nie robili, to pospólstwo i tak ich wybierze.

  Wszyscy muszą pojąć, że za zbrodnie przeciw ludzkości jest tylko jedna kara! A tych zbrodni są całe dziesięciolecia, bez jednego społecznego sprzeciwu, stąd ta obłąkana idea wymordowania ludzkości! Inaczej by się nie poważyli!
 • WPS
  Interesująca dyskusja o szczepieniach w Rosji i " eksperymentach medycznych" pod hasłem szczepień przeciwko Covid-19

  https://www.youtube.com/watch?v=x0DEn1kEigc
 • @stanislav 23:49:21
  https://www.youtube.com/watch?v=3aAQKUSIypU

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930