Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Alternatywy covidowych zbrodniarzy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiele jeszcze trupów usieje naszą ziemię zanim nastąpi ostatecznie zwycięstwo z Bożej Łaski Ludzkości

Sytuacja na froncie pandemii osiągnęła punkt krytyczny. Do tej pory udało się wyszczepić  toksycznymi zastrzykami  do około połowy populacji poszczególnych państw. Zbliżające się wielkimi krokami uderzenie chorobowe z tym związane będzie na tyle znaczące, że oprawcy nie będą w stanie ukryć go przed społeczeństwem. Na tą okoliczność przygotowano już propagandową historyjkę o gigantycznej fali nowej mutacji koronawirusa, której udało się wymanewrować władze sanitarne, poprzez opór i złą wolę niezaszczepionej części społeczeństwa. Bełkot propagandowy będzie brzmiał mniej więcej tak:
 
Second wave of COVID-19 in UK has reached “critical” stage, says study
 
 
 
„Już, już udało nam się zniweczyć śmiertelnego covida! Gdyby społeczeństwo było jeszcze cierpliwsze, to dodatkowe pół roku drakońskiego reżimu sanitarnego i zaszczepienie pozostałej połowy obywateli, zlikwidowałoby pandemię na zawsze! A tak musimy zaczynać wszystko od zera, poprzez wzmożoną opiekę sanitarną przez najbliższe lata”
 
W tym scenariuszu są jednak słabe punkty. Są bowiem na świecie kraje, które nie ugięły się pod przemocą globalnej oligarchii i jej siepaczy zainstalowanych na prominentnych pozycjach we wszystkich bez wyjątku państwach świata. 
 
Białoruś i Szwecja, oraz parę państw afrykańskich w ogóle zignorowało zalecenia WHO i innych ważnych organizacji, nie wprowadzając żadnych reżimów.  W Japonii (https://anti-empire.com/japan-in-no-hurry-to-get-vaccinated-just-1-injected-so-far/) pomimo usiłowań władz i wprowadzenia szeregu „fal koronawirusa”, każdej groźniejszej od poprzedniej, trupy nie walają się na ulicach i ogólna śmiertelność jest niższa, niż wśród liderów „walki z pandemią”, a zaszczepiło się tam około 1% populacji

 
 
W tej sytuacji do świadomości części obywateli zniewolonych sanitarnym terrorem musi dotrzeć konkluzja, że „śmiercionośny wirus” jest tak groźny jak każda sezonowa grypa, co nie daje „władcom” żadnego  uzasadnionego pretekstu do rujnowania życia obywateli już przez dwa lata.  Fakt, że terror ten wdrożono w przygniatającej większości państw świata, wyklucza też usprawiedliwienie tego „pomyłką władz”. 
 
Jedynym logicznym wytłumaczeniem jest fakt rozpoczęcia przez oligarchów i ich lokalnych siepaczy totalnej wojny z Ludzkością, zmierzającej do eliminacji Rodzaju Ludzkiego z naszej Matki Ziemi, tak by pozostała Ona w wyłącznym władaniu szatańskiego miotu. Osiągnięcie takiej konkluzji przez znaczącą mniejszości społeczeństwa uniemożliwi zbrodniarzom wycofanie się z całej afery i jak we wszystkich poprzednich ich zbrodniach (a była ich cała plejada, niekoniecznie  sanitarnych czy militarnych), umycie rąk i kontynuowanie działalności pod hasłem „business as usual”!
 
Do tej bowiem pory ich frontalny totalny i globalny  atak na Ludzkość nie powodował reakcji obronnej ofiar. Teraz przebudzona mniejszość odpowie „ogniem odwrotnym”. 
 
Tak więc pozostaje im nasilenie represji i walka do upadłego. Wiele jeszcze trupów usieje naszą ziemię zanim nastąpi ostatecznie zwycięstwo z Bożej Łaski Ludzkości
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • 5*
  Ok.
  "Do tej bowiem pory ich frontalny totalny i globalny atak na Ludzkość nie powodował reakcji obronnej ofiar. Teraz przebudzona mniejszość odpowie „ogniem odwrotnym”. "-

  - A niby jak odpowie? Dancer Encore? czy kredkowanie asfaltów? JA to przynajmniej mam siekierę i kosę, a Ty? Nie wiem czy na tym etapie kamienie wystarczą...
 • "konkluzja, że „śmiercionośny wirus” jest tak groźny jak każda sezonowa grypa,"
  Otóż, jest z tym pewien problem, ponieważ brakuje jakichkolwiek podstaw, by porównywać to coś z grypą, o ile w ogóle to coś istnieje.
 • @
  Demokraci z kongresu nie chcą dochodzenia na temach pochodzenia coronawirUSA (5 min. po ang.)

  Jim Jordan RIPS Dr. Fauci in fiery remarks during House hearing

  https://www.youtube.com/watch?v=PgIDly16Wmg
 • @JimA 19:25:29
  w odpowiedniej liczbie wystarczą.
 • @ABX 20:04:27
  Tak jest, ale jakieś porównania trzeba robić.
 • @Nibiru 20:13:02
  Rzecz w tym ze juz bardzo, bardzo dawno temu, prawdop. zaraz po Zimnej Wojnie nasrapilo pewne ujawnienie.
  Ci ktorzy nazywali druga strone "jastrzebiami" pokazali swe prawdziwe oblicze.
  A przecietny Amerykani, jak juz pisalem, uwazal ze zyje w, uwaga, najlepszej demokracji Swiata.
  Tymczasem pokazala ona swa morde najwiekszej dyktatury, walczacej z podobnym tworem.
  Mozna powiedziec, zaraz, zaraz a Kennedy?
  Byl potrzebny meczennik by "demokratyczna" osmiornica dostala wolna reke, znaczy macki.
  Dlaczego tak milujacy pokoj "demokraci" nie zakonczyli definitywnie wielu wojenek?
  Czy od pozorow dla ciemnego ludu wazniejsze byly zrodla tajnego finansowania jeszcze tajniejszych czarnych operacji.
  Rosja przynajmniej nie zachowywala i nie zachowuje pozorow.
  Widac ze tam i w krajach wplywu nie rzadza
  pozorowani "demokraci".
  Po prostu szkoda srodkow na takie przebieranki.
  A w Stanach wciaz trwa taniec diabla od wyborow do wyborow.
  Jedyne "wpadki" to Raegan i Trump.
  Ale tego system juz nie przepusci.
 • @brian 20:49:29
  To już się skończyło! Teraz jest tam nowy (trockistowski) bolszewizm bez maski!

  A co do Kennedy'ego to zabili go gdy się wyłamał z obligacji masońskiej i chciał zmian, np. waluty wolnej od zydów.
 • @
  Już rok temu dr. R.Barlett leczył swoich pacjentów z covida ze 100% skutecznością (jak sam twierdzi) zwykłym lekiem na astmę Budesonide + antybiotyk (osłonowo) +cynk. I co ? podobnie jak inne skuteczne terapie, WHO oraz mafia medyczna blokują tę wiedzę i forsują szczepionki

  Dr. Richard Bartlett MD : Cure For COVID-19 Coronavirus | Fact Checked | Random Thoughts (34 min po ang.)

  https://www.youtube.com/watch?v=zHoRCM6a_PU
 • @dr nowopolski 20:55:11
  Jego dzialania na polu dluznego pieniadza tak.
  A "meczennik demokracji" jako premia.
 • @brian 20:49:29
  W USA zarówno demokraci jak również republikanie to dwie strony tego samego medalu (podobnie jak PIS i PO w Polsce). Kłócą się co do dupereli, a w sprawach istotnych USA i tak realizuje politykę grandziarzy finansowych. Rosja ma swoją specyfikę, ale też przecież podlega grandziarzom, którzy ją cyckają niemiłosiernie od 30 lat. Jeśli przyjmiesz że kraje są suwerenne i podejmują tak nieracjonalne decyzje polityczne, to automatycznie doznajesz dysonansu poznawczego i mało co w analizach się zgadza. Nawet naginanie faktów typu, że Putin gra w szachy i dlatego pozwala na szabrowanie Rosji nic nie pomagają. Mamy co mamy i aby to z grubsza zrozumieć wystarczy zastosować polityczną "teorię wszystkiego", tzn że grandziarze decydują o niemal wszystkim ważnym i wtedy elementy puzla zaczynają do siebie pasować.
 • @dr nowopolski 20:45:53
  Ok. To ja zaczynam (ba! zawsze zbierałem) zbierać kamienie. :) niechaj to będzie mój mały wkład w walkę.
 • @Nibiru 21:14:10
  Dokładnie tak!
 • @Nibiru 21:14:10
  Pełna zgoda.
  Niestety.
 • Bzdury
  Gdyby miała być kolejna fala z powodu szczepień to powinna dotyczyć wyłącznie tych zaszczepionych.
  To łatwo sprawdzić..
  Z tego co już wiemy o IV fali (Indie W.Brytania) to tak nie jest... chorują nieszczepieni...
  czyli bzdura.

  To nic osobistego, to tylko czysta obojętna na emocje logika.
 • @ABX 20:04:27
  To kto leży pod respiratorami i zdycha ?
  Przed pandemię tyle respiratorów nie potrzebowano .
  Coś się jednak zmieniło... tak że respiratorów zabrakło.
 • @brian 20:49:29
  Ja też się zgodzę z tym opisem.
  To strategia globalnej mafii..
  obstawić swoimi w różnych czapeczkach cała scenę polityczną ..
  i niech tłuszcza sobie "demokratycznie" wybiera jakie czapeczki tam chce.

  To strategia globalnej mafii... bardzo podstępna strategie bo skuteczna wobec pożytecznych idiotów (do niedawna większość amerykanów oraz solidaruchy.. i wielu innych).
 • @Oscar 07:51:51
  Znowu się pojawił ze swoimi bredniami ? Szpitale świecą pustkami proszę Pana - brak smaku węchu, temperatura, a nawet i duszności istnieją nie tylko przy grypie ale np. przy anginie ropnej.

  Ponadto nigdzie nie spotkałam filmów ze szpitala ozdrowieńców z respatorami w tle. Więc przestań Pan tutaj smucić i zarażać nas swoimi urojeniami i strachem
 • @werka1321 07:58:16
  Dzisiaj w szpitalach pusto bo nie wiem czy wiesz ale fala wyraźnie opada
  opadła już z poziomu 35 tys. dziennie do poziomu 1 tys. dziennie nowych chorych..
  Ignorowanie faktów to albo głupota albo zła wola.
  Jedno i drugie "hańbi" takiego człowieka.
 • "Teraz przebudzona mniejszość odpowie „ogniem odwrotnym”."
  -----------------------------
  Po pierwsze - to świrus i hucpa wokół niego - to tylko jeden z odcinków frontu walki światowego, czarciego pomiotu z ludźmi stworzonymi przez Boga. Tych frontów jest całe mnóstwo - poczynając od szkół i uniwersytetów - z których wypuszcza się mentalnych zombie po totalną, obligatoryjną i niejako z urzędu - demoralizację od kołyski rodzaju ludzkiego.
  Dlatego prędzej czarci pomiot podpuści tych ogłupionych na tych nieogłupionych - niż nieogłupieni mieliby zagrozić czarciemu pomiotowi.
  Wniosek?
  Czeka nas jako ludzkość - powrót do jaskini - ale już bez białej rasy - bo ona ma już dni policzone. Nasza cywilizacja nie jest pierwszą, którą na przestrzeni dziejów - wykańcza właśnie czarci pomiot.
  Po prostu ludzkość nie podołała ubezwłasnowolnić na Ziemi czarciego pomiotu - a takie zadanie wyznaczył jej Bóg - więc pomiot ów robi z ludzkością - to co zawsze. W takiej sytuacji powrót do jaskini i wszystko po raz n-ty od nowa.
 • 5*
  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/037410e0e25c11bccd32c39d544f4a7efa15637a.gif
 • @Oscar 07:51:51...
  trollu, czego sobie życzysz?
 • @Oscar 08:13:32
  'fala wyraźnie opada" ( wskaźnik zmyslonej pandemii )

  w urojeniach tych, co chcą nam swój ład i porządek siłą wcisnąć ?  "Ignorowanie faktów to albo głupota albo zła wola.
  Jedno i drugie "hańbi" takiego człowieka."


  Więc życzę Ci powodzenia na drodze do zmian w sobie.
 • @ABX 20:04:27
  "Otóż, jest z tym pewien problem, ponieważ brakuje jakichkolwiek podstaw, by porównywać to coś z grypą"

  Grypa atakuje i rozprzestrzenia się standardowo natomiast Covid medialnie, dlatego grypę trzeba przechorować a na covida wystarczy kij bejsbolowy
  i jego stosowne użycie.
  Na początek dla wprawy, tytułem treningu, wystarczy nim potraktować telewizor i w mig będzie po covidzie.
 • @ABX 08:39:25
  "trollu, czego sobie życzysz?"

  Chyba dawno nie dostał lania
 • @Oscar 08:13:32
  Fala opada, bo przestaliśmy nosić maseczki.
 • @Kmieć 08:29:53
  :)))) Dobre!
 • @werka1321 09:05:10
  Może nawet nigdy...
  Pzdr
 • ...
  //"Teraz przebudzona mniejszość odpowie „ogniem odwrotnym”//

  Tylko że ja tej mniejszości nie widzę u siebie. Każdy sąsiad, z którym rozmawiałem, albo już wyszczepiony, albo zamierza się zatruć (kilku już pod ziemią, ale zdołałem się dowiedzieć, czy po wyszczepionce - wstydliwa zmowa milczenia rodzin.).
  W sklepach takich jak DINO każdy jeden zakupowicz zamaskowany; tak już są wytresowani, że nawet jak na dworze szmaty na mordzie któryś nie ma, to przed wejściem do sklepu staje jak wryty i zakłada ścierę na głupi zazombiony pysk.
  Pytam czasem niektórych "po co to zakładacie?" to ślepia robią się takim puste i czasem który świr bąknie "bo trzeba". To ja się pytam: "a kto wam kazał?" I tu już następuje iskrzenie pod deklami i bez słowa "uciekają", ze szmatą na ryju oczywiście.

  Tak więc ja nie widzę tej "mniejszości". Ona się w mojej okolicy zrobiła taka mikra prawie jak ten wirus, który jest taki maluśki, że się go jeszcze nie udało schwytać, wyizolować, i przebadać.
 • @PiotrZW 09:29:15
  idiotyczne odwracanie kota ogonem..
  Prymitywne chwyty.
  Ograniczenia zniesiono bo pandemia wyhamowała a nie odwrotnie..

  Kto wypisuje takie bzdury ?
  Ludzie po podstawówce już mają więcej logiki niż tutejsze trolle.
  W moim otoczeniu tak głupich ludzie nie widzę .. a w sieci są.
 • @Kmieć 10:15:30
  I na czerwonych światłach idioci się zatrzymują ..
  kto ich tak wytresował ?
 • @Oscar 12:24:28
  Oskarze, jak to, znaczy czerwone światło, się ma do tego o czym pisze Kmieć? Może też twierdzisz , że siatka ogrodzeniowa chroni przed komarami?
 • @KrzysztofL 17:53:05
  Chodziło o przestrzeganie zasad współżycia społecznego.
  Ograniczenia Cowidowe mają identyczny cel jak czerwone światła..
  ratowanie życia ludzkiego.
 • @Oscar 08:13:32
  Jesteś chodzącym złem do potęgi Oszustem i kłamcom.Twój czas nadejdzie Kto zło sieje ten je zbiera .
 • @dlaczego ja 00:12:48 nt. "Oscara": "Jesteś chodzącym złem do potęgi Oszustem i kłamcom (a raczej kłamcĄ)"
  Skąd "dlaczego ja" wie, że ten "Oscar" (przytaczający najnowsze dane epidemiologiczne z terenu Polski, gdzie nowych zakażeń jest już statystycznie kilkakrotnie mniej niż na Białorusi) JEST ZŁEM DO POTĘGI?

  Co ten "dlaczego ja" wie o SPOSTRZEGAWCZOŚCI tegoż, według niego samego mającego bogaty życiorys, zarówno zawodowy jak i sportowy, "Oscara"?

  Pozwolę sobie "antyszczepiennikom", kręcącym się jak "muchy wokół miodu" na neonie24, przypomnieć zdanie POKORNEGO Sokratesa, zachowane w jego, spisanej przez Platona "Obronie Sokratesa":

  //Skazany Filozof w pewnym momencie powiada: „A że krzywdy wyrządzać i NIE SŁUCHAĆ LEPSZEGO OD SIEBIE – boga czy człowieka – JEST CZYMŚ ZŁYM I HAŃBĄ, to wiem” (XVII B)//

  Piszę to z zawodowego obowiązku starego belfra filozofii.
 • @Berkeley72 10:34:11
  Ty lepiej się pochwal ile razy wstajesz w nocy żeby się wyszczać po zaszprycowaniu fajzerem! Pisałeś, że przed zaszprycowaniem chodziłeś w nocy do kibelka 4 razy, a po zaszprycowaniu 2 razy.
  Czyli szpryca naprawiła twoje szczanie, co prawda nie do końca, ale tylko o dwa szczania.
  Proponuję zaszczep się jeszcze fajzerem powtórnie. Jeśli jedno szprycowanie zmniejsza ilość szczań o 2, to po powtórnym szprycowaniu w ogóle przestaniesz szczać!
  A gdzie ty w tym Zakopanem mieszkasz? Bo będę w tym miasteczku w przyszłym tygodniu, to bym cię odwiedził. Pogawędzimy o jestestwach ożywionych i kamieniach martwych, czyli o twojej specjalizacji zawodowej.
 • @władek 11:52:09
  "@Berkeley72 10:34:11
  Ty lepiej się pochwal ile razy wstajesz w nocy żeby się wyszczać po zaszprycowaniu fajzerem!"

  Ja się zaszczepiłem już dwa razy, i skutek ubocznym było zaczerwienie rozmiaru kilku milimetrów w miejscu ukłucia - trwało kilka godzin.

  Czy mam się niepokoić?
 • @Pedant 12:04:42
  cyt:
  Ja się zaszczepiłem już dwa razy, i skutek ubocznym było zaczerwienie rozmiaru kilku milimetrów w miejscu ukłucia - trwało kilka godzin.

  Czy mam się niepokoić?.."

  Nie ma powodów do niepokoju! Ciesz się, bo jak twierdzi laureat Nagrody Nobla, (jeśli interesuje ciebie jego nazwisko to sobie poszukaj) ludzie zaszczepieni mają przed sobą maksimum 2 lata życia!
  Używaj życia pełną paszczą, tak jak Berkley (też zaszczepiony), żebyś zdążył "nacieszyć się"!
  No i nie informuj firmy ubezpieczeniowej o fakcie dobrowolnego udziału w eksperymencie medycznym, bo wdowa po tobie nie otrzyma odszkodowania z polisy!
 • @władek 12:26:07
  "Nie ma powodów do niepokoju! Ciesz się, bo jak twierdzi laureat Nagrody Nobla, (jeśli interesuje ciebie jego nazwisko to sobie poszukaj) ludzie zaszczepieni mają przed sobą maksimum 2 lata życia!"

  Który laureat? Poszukałem - wyskoczył Obama. Pan ślepo wierzy Obamie bo jest laureatem?
 • @Pedant 12:38:15
  Posłuchaj Kolego! Czy kupiłbyś samochód od osoby która była 19 razy karana sądownie za oszustwa związane z handlem samochodami? Sprzedawała samochody kradzione, przekręcała liczniki, zamieniała w samochodach części oryginalne na tanie zamienniki, itp, itd.
  Czy od takiej osoby kupiłbyś samochód??
  No chyba nie!
  Więc dlaczego pozwoliłeś dobrowolnie wpuścić sobie do żył "preparat" wykonany przez firmę 19 razy karaną sądownie w USA za działania na szkodę pacjentów? Prokurator generalny USA nazwał firmę Fajzer notorycznym oszustem i kłamcą!
  I ty ryzykujesz własnym zdrowiem i życiem, przyjmujesz do własnego organizmu "preparat" który nie zapobiega (wręcz przeciwnie ) zachorowaniu i nie czyni przebiegu choroby lżejszym!
  Czyli nie odnosisz żadnej korzyści zdrowotnej, a sprowadzasz na siebie ogromne niebezpieczeństwo zgonu lub powikłań nie tylko w czasie kilku dni po zaszprycowaniu, ale nawet po kilku latach!
  Po co ci to było? Odpowiedz! Nie rozumiem takiego frajerstwa!
  Zaś laureat nagrody Nobla który ostrzegał takich jak ty jeleni przed szprycowaniem, to prof. Luc Montagnier, francuski wirusolog, współodkrywca HIV i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny.
 • @władek 12:59:43
  "Więc dlaczego pozwoliłeś dobrowolnie wpuścić sobie do żył "preparat" wykonany przez firmę 19 razy karaną sądownie w USA za działania na szkodę pacjentów?"

  Ogromna firma, która produkuje setki lekarstw, od czasu do czasu przegra jakąś sprawę w sądzie, szczególnie w USA gdzie wytaczanie procesów osiągnęło poziom artyzmu.

  "Czyli nie odnosisz żadnej korzyści zdrowotnej, a sprowadzasz na siebie ogromne niebezpieczeństwo zgonu lub powikłań nie tylko w czasie kilku dni po zaszprycowaniu, ale nawet po kilku latach!"

  Ryzykuję że zwariuję, dyskutując te sprawy z szurem.

  Ale w jednym punkcie ma Pan rację. Jestem stary i bliżej mi niż dalej. Zresztą Pan też umrze.
 • @Pedant 13:07:59
  cyt: Ryzykuję że zwariuję, dyskutując te sprawy z szurem...."

  Tak podyskutuj na ten temat z naganiaczem szczepionkowym Oskarem, albo specjalistą od kamieni martwych Berklejem.
  Możesz też skontaktować się z rodzinami "oświeconych" lekarzy którzy naganiali do szczepień i sami się dla propagandy zaszczepili, po czym po kilku dniach odwalili kitę.
  Dr nauk medycznych- Rogiewicz, odwalił kitę po 2 dniach po zaszczepieniu, wcześniej nakręcił filmik ośmieszający takich jak ja "szurów" i zawiesił na Youtube. Kto okazał się szurem? Nieboszczyk Rogiewicz, czy ci których on próbował ośmieszyć?
  Profesor Pardeli- stracił przytomność 30 minut po zaszczepieniu, umarł na drogi dzień. Zadzwoń do wdowca po posłance Wasilewskiej- odwaliła kitę kilka dni po szczepieniu. Takich idiotów samobójców jest w Polsce według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia 3800 osób. Tyle osób oficjalnie umarło po szczepieniach. A to są dane mocno zaniżone! Prawdziwa fala zgonów poszczepiennych nadejdzie na jesieni, gdy pojawi się nowy (zmutowany) wirus grypy. Organizmy ludzi zaszczepionych będą wobec tych wirusów bezbronne. I nie jest to moja opinia (szura) tylko znanych na całym świecie naukowców, w tym profesora Bhakdi, najczęściej cytowanego w literaturze medycznej naukowca w historii Niemiec!
  Popełniłeś życiowy błąd, którego nie da się już naprawić!
 • @władek 13:29:24
  "I nie jest to moja opinia (szura) tylko znanych na całym świecie naukowców, w tym profesora Bhakdi, najczęściej cytowanego w literaturze medycznej naukowca w historii Niemiec!"

  To ten od parówek i sztucznej mgły?
 • @Pedant 13:10:13 Świetny komentarz: "Ryzykuję że zwariuję, dyskutując te sprawy z szurem"
  Cytuję w całości, o co "zaszczepionemu pedantowi" chodzi:

  //sprowadzasz na siebie ogromne niebezpieczeństwo zgonu lub powikłań nie tylko w czasie kilku dni po zaszprycowaniu, ale nawet po kilku latach!".//
 • @Berkeley72 14:43:51
  //sprowadzasz na siebie ogromne niebezpieczeństwo zgonu lub powikłań nie tylko w czasie kilku dni po zaszprycowaniu, ale nawet po kilku latach!".//

  Zapomniał Pan o większym zagrożeniu. Szczepienia mogą zwabić asteroidę, taką jak w filmie Melancholia.

  A za "kilka lat" umrę tak czy inaczej. Pan też.
 • @Pedant 14:53:27
  Zaproście jeszcze do dyskusji Oskara, powiatowego naganiacza szczepionkowego.
  Będziecie wówczas w komplecie: trzy szury szczepionkowe na portalu Neon24.
  Z tym, że Oskar jest chyba najmądrzejszy z was: nagania innych do szczepień, ale sam ani myśli się szczepić!
  Proszę jak was wykołował!
  A wygląda na takiego co palcem do dupy nie trafi!
  A dwóch jeleni zapędził do rzeźni szczepionkowej!
 • @władek 15:13:08
  "Zaproście jeszcze do dyskusji Oskara, powiatowego naganiacza szczepionkowego.
  Będziecie wówczas w komplecie: trzy szury szczepionkowe na portalu Neon24.
  Z tym, że Oskar jest chyba najmądrzejszy z was: nagania innych do szczepień, ale sam ani myśli się szczepić!
  Proszę jak was wykołował!"

  Temat mnie mało obchodzi (tyle co "zamach smoleński") i nie kieruję się opiniami Oskara. Polegam na medycynie ale ostrożnie i nie zamierzam cofnąć się do ciemnych wieków. Zresztą porządnych znachorów i szamanów jest jak na lekarstwo.

  Zażywam parę lekarstw i nie żałuję.
 • @Pedant 15:20:58
  Na czym polega problem takich ludzi jak Ty: czyli z natury dobrych, żyjących "po Bożemu", nie czyniących nikomu krzywdy, pogodnych i nastawionych pozytywnie do życia?
  Otóż Tobie i ludziom Twojego pokroju nie przyjdzie nawet do głowy myśl, że istnieją ludzie tak zdemoralizowani i zdeprawowani, że mogą się dopuszczać wszelkiego skurwysyństwa, łącznie z mordowaniem ludzi w skali masowej!
  Są ludzie którzy dla 60 zł (tyle płacą lekarzowi za jedno zaszczepienie) są gotowi dać się wyruchać psu, a za 1000 zł zamordują człowieka pod respiratorem!
  Wy (ludzie dobrzy i łatwowierni) nie dopuszczacie nawet myśli, że rzad który z własnych podatków utrzymujecie, może być tak zbrodniczy, że chce wymordować własnych obywateli! Przecież to jest niemożliwe, żeby większość rządów na świecie chciała wymordować własnych obywateli!
  To jest niemożliwe - tak sobie kalkulujecie.
  Identycznie kalkulowali sobie żydzi w czasie II wojny światowej, którym Niemcy obiecali, że wyjeżdżają na roboty!
  Przecież Niemcy to kulturalny naród który wydał na świat niezliczoną ilość naukowców, poetów, pisarzy, filozofów i różnych innych twórców. Więc jak tak kulturalny naród mógłby mordować żydów w skali masowej?? Przecież to jest całkowicie nie możliwe!
  I jechali żydzi w bydlęcych wagonach "na roboty" i dopiero w komorach gazowych dowiadywali się, że kulturalni Niemcy ich właśnie mordują!
  Ci żydzie (nieliczni) którzy nie dali się zwieść hitlerowskiej propagandzie i nie wykonywali polecań niemieckich siepaczy- przeżyli!
  Wy osoby zaszczepione jesteście takimi samymi ofiarami zbrodniczego reżimu jak żydzi w czasie II wojny światowej.
  Daliście się oszukać zbrodniczemu systemowi i teraz tkwicie w komorach gazowych czekając kiedy zbrodniarze szczepionkowi wpuszczą gaz!
  Jest mi Was autentycznie żal, wielu moich znajomych się zaszczepiło, porządnych, wartościowych ludzi - lecz niestety naiwnych i łatwowiernych, dających wiarę kłamliwej propagandzie żydowskich mediów!
  Giniecie na własne życzenie w okrutnym świcie, którego nie rozpoznaliście z powodu własnego safandulastwa!
  Jest mi was autentycznie żal - niech Was Bóg ma w opiece!!!
 • @Berkeley72 10:34:11
  "Piszę to z zawodowego obowiązku starego belfra filozofii."

  Piszesz to z zawodowego obowiązku żyda oddelegowanego na ten portal do prania mózgów Polakom. Wypraliście ile można.

  Tera czas na was! Do piekła!
 • @władek 17:20:35 "niech Was Bóg ma w opiece!!!" - Z tą "bożą opieką" trzeba uważać, cytuję ostatni mój komentarz do MANTRY
  Anny PK: https://an40na.neon24.pl/post/162069,czlowiek-i-jego-wiara

  > (MG) Odnośnie zastosowania MANTRY, doświadczenie własne, może wygladać satyrycznie, ale prawdziwe
  Otóż przed 8 laty, w szpitalu uniwersyteckim w Krakowie, nade mną zawisła, opisywana przez Annę-PK "czarna chmura":

  >(Anna PK)//Tak lekarze duchowni świeccy, jak i ci związani z religią posługują się mantrą. Mantra może być modlitwą, może być pieśnią, może być zaklęciem, nawet wysiłkiem fizycznym, ... czyli jest to sposób na przebicie psychicznej "czarnej chmury" ... Zwykle chodzi o powtarzanie tej mantry do skutku...//

  >(MG) Otóż na pewnym etapie zwalczania (chemią oczywiście) kolonizującego me jestestwo chłoniaka płaszcza, lekarze chcieli się dowiedzieć, czy przypadkiem moje patologiczne limfocyty nie pojawiły się już w mym mózgu. I w tym celu zarządzili tzw. "punkcję" mego rdzenia kręgowego by pobrać próbkę zeń płynu. Bardzo bolesna operacja.

  > Najpierw próbowała tego dokonać młoda lekarka, ale po trzech próbach przebicia się igłą do środka mego kręgosłupa zrezygnowała. Zastąpił ją bardziej doświadczony lekarz, i następnie jeszcze jeden, a ja przy kolejnych ich (w sumie 9) próbach wbicia we mnie igłę, po cichu wyłem z bólu, powtarzając MANTRĘ "O Jezu, oby tym razem się udało". I nic z tego, nawet po takich, po wielokroć powtarzanych błaganiach, Jezus nie zadziałał.

  >W końcu wezwano szpitalnego fizjoterapeutę, który rozmasował mi kręgi, i przymierzył się do mego kręgosłupa. A ja, zniechęcony bezskutecznością dotychczasowych modłów do Jezusa, powiedziałem sobie w duchu: "Jezu, mam cie w d... z twoją pomocą, co będzie to będzie".

  > I proszę sobie wyobrazić, fizjoterapeuta dostał się do mego rdzenia kręgowego od pierwszego, prawie bezbolesnego igłą pchnięcia!

  Berkeley72 29.05.2021 11:40:16
 • @Berkeley72 10:34:11
  Kłamcą to jest porządny człowiek.Berkeley 72 a Ty jesteś oszustem zwykłym .Wyedukowanym przez system pustakiem ,żegnam a jeżeli żegnam to na zawsze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930