Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Koncepcja i rola bydła w globalizmie NWO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyszłość nakreślona dla naszego globu przez rządzącą nim oligarchię , to „przyszłość ekologiczna”.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że artykuł ten nie zawiera żadnej przesady, ironii, czy wydumań. Wszystko opiera się na informacjach z obfitych anglojęzycznych materiałów źródłowych obecnych władców świata i to tylko tych które są lub były ogólnodostępne w Internecie.  
 
Koncepcja bydła (gojów) była zawsze żywa w świadomości plemienia żmijowego. Dopiero jednak ostatnio, dzięki gwałtownemu rozwojowi wysokich technologii, mogła być wprowadzona w życie. 
 
W przeciągu ostatnich paru dekad można było zauważyć błyskawiczną degenerację Ludzkości. Nie będę tu dywagować na temat upadku kultury, czystości języka, zaniku wiedzy humanistycznej, a skupię się jedynie na wizualnym obrazie współczesnego „człowieka”, który to odmalowuje jego wnętrze duchowe. Celem czorta było przekształcenie dzieci Bożych w bydło i to nie tylko intelektualnie, ale także wizualnie. 
 
Na wzór kolczykowania bydła, można zaobserwować u naszych współobywateli kolczyki we wszystkich możliwych i nie możliwych miejscach ciała. Na wzór znakowania bydła, można dziś podziwiać obrzydliwe tatuaże na wszelkich dostępnych i niedostępnych częściach ich ciał. Wszechobecność kagańców na otworach gębowych przekroczyła zwyczajowe normy zwierzęce. O „dystansie społecznym” już nie wspomnę.
 
Oczywiście nie wszyscy wyglądają tak jak opisałem to powyżej. Dotychczas dawało to cień nadziei, że być może część Ludzkości to są ciągle Ludzie.  Obecne obłędne zachowanie społeczeństw w obliczu „pandemii” rozwiewa te nadzieje.
 
Przyszłość nakreślona dla naszego globu przez rządzącą nim oligarchię , to „przyszłość ekologiczna”. Nie jest mym celem rozpisywać się szerzej na ten temat. Jako przykład podaję jedynie, że planuje się wyrżnięcie wszystkich krów, bo ……purkając  wydzielają szkodliwe dla środowiska gazy. Truizmem jest stwierdzenie, że podobne gazy  wydzielają goje w trakcie tej samej czynności. Stąd też, Kill Gates planuje globalną depopulację do poziomu 500 milionów osób, a pilotażowe fabryki sztucznej żywności (w tym wołowiny) rozlokowano już w Stanach i Europie. 
 
 
Dla jasności sprawy, należy podkreślić, że nie planuje się utrzymania nawet wspomnianych 500 milionów gojów, a jedynie przekształcenie najodpowiedniejsze egzemplarze na „cyborgi” poprzez połączenie ich mózgów z komputerem sterującym ich zachowaniem i również czerpiącym od nich dane do budowy „sztucznej inteligencji” (AI).  Szpryce sławetnych „szczepionek” zawierają odpowiednie mikroczipy wszczepiające się w DNA delikwenta. 
 
Czy to wszystko będzie tak funkcjonować , jak zaplanowano, przyszłość pokaże. Jedno nie ulega wątpliwości, czas gojów przechodzi do lamusa historii. Jeśli natomiast ktoś uważa się ciągle za Człowieka, to miast z wściekłością rozbijać lustro ukazujące całą ohydną rzeczywistość (np. ten artykuł), niech bierze się za swych oprawców i odwraca ciąg wydarzeń!
 
 

  

KOMENTARZE

 • "to wszystko będzie tak funkcjonować , jak zaplanowano"
  .

  https://m.neon24.pl/510123954bad284c8b36cf0a7d440ef8,14,0.jpg  Bogumił Boguchwał
 • Wolność
  "Koncepcja i rola bydła w globalizmie"

  oraz

  "obecnych władców"

  Z którą grupą się autor identyfikuje i dlaczego w swoim artykule wyznacza komuś rolę ?
 • @Krystyna Trzcińska 16:18:58
  Cyt. (...)

  "Człowiek myśli, Pan Bóg kreśli"

  Ot i cała filozofia
 • Autor
  Aby osiągnąć obecny poziom "anestezji" oraz skretynienia społeczeństw, te wrogie ludzkości siły dodawały latami do wody pitnej (także rzekomo źródlanej butelkowanej) pod pretekstem dbania o nasze zęby, toksyczne dla ludzkiego systemu nerwowego związki fluoru. Związki te, nie dość że powodują zanik instynktu samozachowawczego, to jeszcze drastycznie obniżają nasze IQ. Efekty widać na codzień. Na przykład, oficjalne wiadomości są jak papka przygotowana dla upośledzonych. Dziennikarze i ich zaproszeni goście sprawiają wrażenie niedorozwiniętych zombich. Do obecnego ataku na ludzkość przygotowywano grunt latami.
 • @Nibiru 18:12:37
  Dlaczego miałby nas interesować ich plany, a nie własne ?
 • @werka1321 18:14:59
  Werko, już ci wyjaśniam.
  Otóż dlatego , że te ich plany dotyczą nas.
 • @Nibiru 18:20:21
  Dlaczego miałyby nas interesować ich plany ? Może warto własne wdrożyć ?
 • @werka1321 18:21:54
  Werko, już ci wyjaśniam.
  Otóż dlatego, że metodami mafijnymi zawładnęli światową ekonomię, wojsko, edukację i media, przez co limitują nasze wszelkie możliwości i plany.

  Podejrzewam, że twoje następne pytanie będzie:
  A dlaczego miałabym się interesować co oni zawładnęli? Może warto zawładnąć tym wszystkim samemu? :-)
 • Obserwując - co się dzieje wokół - jak
  swobodnie czarci pomiot wywija swobodnie ludżmi na całym globie - nie mam żadnych wątpliwości, że ludzkość jako garstka, która przeżyje - znajdzie się w jaskini - i znajdzie się tam nie po raz pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni.
  Wniosek?
  Francuzom - czarci pomiot wymordował rękami Hołoty mądrzejszych krajanów podczas antyfrancuskiej rewolucji. Amerykanów spotkało to samo podczas tzw. wojny secesyjnej. Nie tak dawno uczyniono to Rosji i Polsce - więc jak ma być w takich okolicznościach - dzisiaj? Ponadto tumanienie w szkołach i na uniwersytetach też zaczęło się od antyfrancuskiej rewolucji a niesamowitego szwunga proces ten dostał po II WŚ. Nic już ludzkości nie uratuje od jaskini - w każdym razie takiej siły na Ziemi nie ma.
 • @Nibiru 18:35:33
  Nie wiem, co oni kombinują, bo nie oglądam tv, a czarny scenariusz 9 własnego życia ) piszą tylko osoby z chorobą psychiczną pt. Depresja.
 • @werka1321 18:39:51
  //a czarny scenariusz 9 własnego życia ) piszą tylko osoby z chorobą psychiczną pt. Depresja.//

  Weź proszę pod uwagę, że są też przecież psychiczni lub niedorozwinięci, których albo nic nie interesuje, albo też śmieją się ze wszystkiego i do wszystkiego.
 • @werka1321 18:39:51
  Scenka rodzajowa.

  Osoby:
  1. Werka
  2. Samarytanin

  Akcja: Werka stoi na ulicy, a samochód jedzie prosto na nią;

  Samarytanin: Werko uwżaj, samochód jedzie prosto na ciebie!
  Werka: Dlaczego mam się interesować tym samochodem, a nie swoim?

  Finał: Służby miejskie zeskrobują Werkę szpachelkami z asfaltu.
 • @Nibiru 19:04:52
  Atak deprechy ?
 • @werka1321 19:14:23
  Dlaczego interesuje cię moja deprecha, a nie swoja ? :-)
 • @Nibiru 19:18:23
  Nie chcę się od innych zarazić czarnowidztwem. Ma Pan z tym jakiś problem ?
 • Spiski oczywiście są ale nie takie szalone.
  Pomyleńców z szalonymi ideami nigdy nie brakowało.
  Nie znaczy to że takie szalone spiski były realizowane.

  Problem w tym że mafia chcąc zawładnąć umysłami i sercami pożytecznych i.. ok gojów stosuje podstępne technologie przejmując bardzo pożyteczne i ogólnie szanowane instytucje lub tworząc własne instytucje o niezwykle szlachetnych nazwach.

  Takie przykłady to ruchy ekologiczne czyli różni zieloni (zieloni w Niemczech to czysta mafia), ruchy demokratyczne (dzisiaj pojęcie demokracji kojarzy się wyłącznie z mafią) czy np. OPCW (zakaz broni chemicznej) albo różne Trybunały praw wszelakich (np. Europejski Trybunał) a do tego setki pozarządowych (czyli mafijnych) organizacji o szlachetnych nazwach.
  ..że o wolnych i niezależnych mediach nie wspomnę..

  Wszystkie te organizacje służą mafii do ogłupiania pożytecznych i.. gojów... generują różne idiotyczne teorie spiskowe (agresywna Rosja tyran Łukaszenko... demokratyczny zachód czyli globalna mafia)
  Putin w Rosji już robi porządek z takimi organizacjami.

  Z drugiej strony ogłupione goje (a może to sama mafia) generują swoje teorie spiskowe równie dziwaczne i oderwane od rzeczywistości.

  No i żyjemy w oparach absurdu, we mgle, gdzie rzeczywistość jest ledwie widoczna.
  Dla mafii wrogiem jest prawda, realne stąpanie po rzeczywistym świecie... takich ludzi najtrudniej jest oszukać.
  Natomiast w świecie kłamstw, bredni, oparów absurdu, mafia czuje się świetnie.. jak każdy prawnik, polityk, dziennikarz, historyk, socjolog, ...ksiądz, bajkopisarz abstrakcyjnych bajek dla dzieci albo nałogowy uwodziciel.
 • Pamiętamy ... tego podłego łajdaka:
  https://i.ytimg.com/vi/Jqkkn2LOnuA/maxresdefault.jpg
 • Autorze
  Liczba zgonów w kwietniu to 50-55 tys. Rok temu był 34,2 tys. Oznaczać to będzie, że suma zgonów za ostatnie 12m to ok 525 tys o 120 tys. więcej niż rok temu. Źródło:
  https://nczas.com/2021/05/08/idziemy-na-makabryczny-rekord-liczba-nadmiarowych-zgonow-szokuje-odpowiecie-za-to/

  2020 - 133 025 zgonów [1 188 dziennie] Notujemy wzrost o 48 300 zgonów do 2020 roku [36,31%]. I idziemy trendem na ponad 104 tys. zgonów więcej niż w 2020 roku i 181 tys. więcej niż w roku 2019

  https://dane.gov.pl/pl/dataset/1953,liczba-zgonow-zarejestrowanych-w-rejestrze-stanu-cywilnego/resource/29894/table?page=1&per_page=20&q=&sort=
 • @kula Lis 69 08:43:16
  Jedź do Indii tam nie ma takich "zbrodniarzy".
  Tam spokojnie bez maseczki w tłumie możesz się zrelaksować.
  Tylko weź ze sobą duży czarny worek bo w Indiach może ich brakować.
  Bo jak inaczej wrócisz z wycieczki ?
 • @kula Lis 69 08:43:16
  Dlaczego zbrodniarz w cudzysłowie? Przecież to zbrodniarz, ludobójca.
  I nie "odejść" a przespacerować się na szafot szubienicy!
 • @Oscar 08:54:43
  Jakoś przez ten czas nie używając namordnika i nie szczepiąc się jestem zdrowy, ni grypy, swirusa, kataru.
 • @Kmieć 08:55:14
  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/picture_60916f91559e6.gif
 • @Kmieć 08:55:14 Krótka piłka do kumatych:
  Jeżeli (w/g OFICJALNYCH DANYCH) około 30% społeczeństwa deklaruje niechęć do szczepienia - to oznacza, że nie mając "paszportu manipulacji genetycznych na poziomie szczepionki" - o to samo 30% ZMNIEJSZY SIĘ klientela linii lotniczych, kin, teatrów, knajp, wczasów i tym podobnych przybytków. Naturalną koleją rzeczy - o te same 30% zmniejszą się ich dochody..Teraz pytanie: CO WŁAŚCICIELE TYCH BIZNESÓW zrobią temu, kto wprowadzi "paszporty"? Wrodzona delikatność nie pozwala mi pokazywać palcem na sprawcę tego burdelu! no to pozdro.
 • @Oscar 08:54:43
  https://pbs.twimg.com/media/ExhMyOMXEAQCQB1.jpg

  "Wyszczepieni " zarażają, więc jakim prawem mają mieć jakieś przywileje! Apartheid!
 • @kula Lis 69 08:57:38
  No widzisz..
  a ja ostatnio najpierw załapałem grypę (to wbrew teoriom że grypa zniknęła) a kilka dni później jak grypa przeszła załapałem paskudny tygodniowy katar.... a Covida nie.. byłem na testach podczas tej grypy.
  Opisywałem te perypetie.

  Jak nie jesteś tłusty i masz zdrowe serce to masz więcej szans przetrwania Covida.
  Dziwne tylko że w Indiach tylu nie daje rady Covidowi a to przecież raczej szczuły naród.
 • @Kmieć 08:55:14
  Eugenika w czystej postaci. Jak historia zatacza koło. Tylko czy Schwab to nowy Hitler? W ten sposób pozbędą się wydatków na niepełnosprawnych, którzy zejdą poza kolejnością na komplikacje poszczepienne.
 • @kula Lis 69 09:01:22
  "ksiundz" to dla mnie żaden autorytet a wręcz przeciwnie.
 • @Oscar 08:54:43
  "W tym roku praktycznie nie było sezonu grypowego" bo każdą grypę zakwalifikowano jako COVID-19. Wcześniej były "dziwne grypy", "grypy żołądkowe", a te choroby nie były grypami, tymczasem tak je opisywano. Dziś wszystko jest nazywane COVID19. Mafia światowa zrobiła z ludzi idiotów, do puki ludzie się nie zbuntują i nie pogonią tych bydlaków ze swoich krajów, to oni ciągle będą robić takie rzeczy - nieprawdziwe pandemie, szczepienia na choroby których nie ma, a te właśnie szczepienia powodują prawdziwe choroby i śmierci, niepotrzebne wojny po to aby wymordować ludzi , okradać i niszczyć kraje bo masońska elita tak chciała, itp bezeceństwa.
 • @kula Lis 69 09:03:26
  "W ten sposób pozbędą się wydatków na niepełnosprawnych, którzy zejdą poza kolejnością na komplikacje poszczepienne"

  No Kula nie rób z siebie "batmana"
  Ilu ludzi umiera na Covida a ilu na powikłania po szczepieniach ?
  stosunek jak 1/1000 albo i więcej.
  więc nie odwracaj kota ogonem.
  Dla większości ludzi 1 to więcej niż 1/1000 to już w podstawówce dzieci wiedzą.
 • @Kmieć 08:55:14
  Ludzie będą nosić maseczki po pandemii? "Przyzwyczaili się"..Główny doradca medyczny Białego Domu dr Anthony Fauci przewiduje, że przywykli do noszenia maseczek ludzie mogą je nosić też po pandemii.....to wincyj niż wiara...Z kamerą wśród szurów covidiańskich

  https://twitter.com/i/status/1391360940017340419

  Bardzo chciałbym się dowiedzieć, dlaczego w Teksasie ludzie masowo nie umierają na najgorszą chorobę w dziejach. Dlaczego media sportowe nam tego nie pokazuj? @Eurosport Texas Arlington wczoraj gala boksu!

  https://twitter.com/i/status/1391386293259706371
 • @kula Lis 69 09:08:28
  Kula g..no prawda...
  Pisałem już że w kwietniu miałem grypę i byłem na testach na Covida..
  i nie przypisali mi Covida chociarz profilaktycznie założyli mi kwarantannę test był negatywny.. zadzwoniłem do Sanepidu i kwarantannę zdjęli następnego dnia.. wyleczyłem grypkę w domu i OK a za kilka dni złapałem paskudny katarek.. z tym nawet nie szedłem do lekarza ..
  Jestem dowodem na to że nie mówisz prawdy.
 • @Kmieć 08:55:14 Nawet częściowo te same korporacje te "ruchy" sponsorują
  https://pbs.twimg.com/media/E059kyzX0AMgVhE?format=jpg&name=small
 • @Kmieć 08:55:14
  https://twitter.com/i/status/1391397074084761606
 • @Oscar 09:09:12
  Na JAKIEGO covida? propagandzisto?!
  Skoro, powtarzam po raz kolejny, NIE ISTNIEJE w przyrodzie wirus mający powodować mitycznego covida???
  Nie został TEN wirus schwytany, wyizolowany, w rzeczywistym świecie!
  Jest jedynie teoretycznym - i to niepełnym - konstruktem zasymulowanym w komputerze (IN SILICO).

  Że też ty kanalio sznura się nie boisz!
  Bo wcześniej czy później wy sekciarze covidowi zapłacicie za swoją zbrodniczą propagandę!
 • @kula Lis 69 09:12:42
  Maseczki chronią przed zapaleniem płuc.. gdy jest zimno
  wiedzą to wszyscy miłośnicy zimowych górskich harców gdy zasłaniają szalikami usta i nos wiedzą to troskliwe mamy swoich dzieci... taki filtr ogrzewa wdychane powietrze.
  Masz ból gardła, przeziębienie, zapalenie płuc to zasłanianie szmatą ust i nosa pomaga... a chłodne powietrze drażni, szkodzi nawet latem.
 • @Kmieć 08:55:14
  O powierzchniach wiemy od połowy 2020 roku. Nadal powstają foliarskie pomysły z rękawiczkami, foliowaniem budynków folią antywirusową itp.
  Kto jest w stanie tę głupotę zatrzymać? A jakie są koszty finansowe i zdrowotne? Obowiązek rękawiczek i dezynfekcji? Stragany i stacje paliw? Właściwie nie wykrywa się zakaźnego SC2 na powierzchniach. O konsekwencjach nadgorliwej dezynfekcji:

  https://thelancet.com/pdfs/journals/laninf/PIIS1473-3099(20)30883-5.pdf
  Rękawiczki przypominają o pandemii. To ja poproszę foliową czapeczkę, ochroni przed słońcem.
  https://pbs.twimg.com/media/E09g0EvX0AcQGpt?format=jpg&name=small
  https://pbs.twimg.com/media/E07wV5WXIAAAuqJ?format=jpg&name=small
 • @Oscar 09:18:07
  Debil.
  Jesteś przeziębiony, to nie wychodzisz na wycieczki na zimnym (mroźnym) powietrzu, kutafonie, talmudycznie odwracający pojęcia!
 • @Kmieć 09:16:26
  No jeden antyCovidowec pisze że wszystkim Covida przypisują a drugi antyCividowiec pisze że Covida "ni ma" (to skąd tyle trupów w Indiach ? ).. to czemu samolotami wywożą z Indii "dyplomatów" i lokują ich w szpitalach ?

  Uzgodnijcie między sobą jak to jest...
  Wyjaśnijcie czemu mi nie przypisali Covida a sam się prosiłem o to poddając się badaniom.?

  Nie można być tak "odlecianym" od rzeczywistości ..to już nie pomyłka to patologia jakaś.
 • @Kmieć 08:55:14 Strach zniewala...
  https://pbs.twimg.com/media/E08BigMXsAAV0h3?format=jpg&name=small
 • @Kmieć 09:21:24
  ale na zakupy wychodzę jak muszę ..do pracy jak muszę też...
  mały rozumku.. malutkim jak u misia Kolargola.
 • @Kmieć 08:55:14
  Paszport covidowy na Węgrzech. Jest on wymagany w celu wstępu m. in. do restauracji, basenów, saun, hoteli, teatrów, kin, siłowni, bibliotek czy muzeów. Przedsiębiorcom, którzy się do tego wymogu nie zastosują grożą surowe kary. To już nie "teorie spiskowe"

  https://pbs.twimg.com/media/E0yjeCjXEAAQzop?format=jpg&name=small
 • @kula Lis 69 09:24:55
  "Paszport covidowy na Węgrzech."

  A u mnie sąsiadka bije sąsiada ( całe szczęście u mnie w domu nie ma takiej sytuacji )
 • @Oscar 09:22:22
  //(to skąd tyle trupów w Indiach ? )//

  Z faszystowskiej propagandy. Z tej samej, która pokazywała "ofiary covida" z Włoch, gdy ten kryminalny obłęd się zaczynał.

  We Włoszech były to trumny ofiar utopionych przed około sześciu laty w Morzu Śródziemnym afrykańskich "uchodźców".
  A dziś ta sama faszystowska propaganda pokazuje jako "ofiary covida" ludzi, którzy zginęli przed rokiem w wypadku w zakładach chemicznych w Indiach.
 • @kula Lis 69 09:24:55
  Od dziwek też wymagają paszportu że zdrowa i nie zaraża,
  nawet od kucharzy w knajpie wymagają paszportu że zdrowi i nie zarażają.
  Matkom nie pozwalają przyprowadzać chorych dzieci do przedszkola..
  nawet w pracy wymagają przeróżnych paszportów a to wykształcenia a to skończonych kursów kompetencyjnych a wszystko po to by nie szkodzić innym... od lekarzy wymagają wykształcenia i specjalizacji..
  od kierowców wymagają prawa jazdy... a od małolatów pełnoletności by sobie mogli pochlać lub po p..dolić.
  Cały świat to jeden wielki aparthaid.. na każdym kroku dyskryminacja
 • @Kmieć 08:55:14
  Mafia światowa zrobiła z ludzi idiotów, do puki ludzie się nie zbuntują i nie pogonią tych bydlaków ze swoich krajów , to oni ciągle będą robić takie rzeczy - nieprawdziwe pandemię, szczepienia na choroby których nie ma, a te właśnie szczepienia powodują prawdziwe choroby i śmierci, niepotrzebne wojny po to aby wymordować ludzi , okradać i niszczyć kraje bo masońska elita tak chciała , itp bezeceństwa. Już tylko czekam na 15tego zobaczyć to stado baranów co dalej będą w 20-30 stopniach latać w tych szmatach, gdzie ja nigdy tego nie założyłem. Będzie niezła beka. Przyrosną im te maski do ryjów na stałe.
 • @Kmieć 09:27:59
  Biedny ...i ...
  Szkoda gadać.
 • @Kmieć 09:27:59
  Najciekawsze, że w polskich mediach zastosowano doktrynę szoku łżąc przy tym - masowa umieralność na grypę. Według informacji trupy się walały po ulicach he he.

  https://www.rdc.pl/informacje/koronawirus-we-wloszech-wojsko-wywozi-trumny-z-cialami/

  ha ha ha ha bucha cha cha. Dobry bajer nie jest zły. Za takie zastraszanie ktoś powinien zawisnąć.
 • @Oscar 09:33:29
  Zbyt bardzo uogólnia Pan.

  Ja nie mam zamiaru być niewolnikiem czyjegoś niewydolnego układu odpornościowego. Wielu ludzi układ odpornościowy nie radzi sobie z bakteriami, grzybami i co ? Miałabym z tego powodu siedzieć w domu lub popiertalać w masce ? ha ha ha. Ktoś sobie jaja robi !
 • Autorze
  https://1.bp.blogspot.com/-eRL8IIv8U4s/YJeh3WhHD9I/AAAAAAAABwg/CysqY3xQTn0oB8da6zlfPbW4zJK0E1xIwCLcBGAsYHQ/w400-h300/hcqmap.png

  Istnieją skuteczne leki na Covid-19: Przegląd badań klinicznych autor: Jakub Babicki Post został pierwotnie skasowany na Facebooku, a ja zostałem pozbawiony możliwości publikowania na tym serwisie społecznościowym.

  Nic mnie już nie zdziwi w tej pandemii. Ilość manipulacji, naciągania statystyk, oczerniania świetnych naukowców, torpedowanie jakichkolwiek doniesień o skutecznych metodach leczenia i wiele wiele innych kwestii, wystawiło już laurkę tego globalnego wydarzenia. Nauki medyczne zostały wystawione na pośmiewisko. Mamy sytuację, gdzie nominowany do nagrody Nobla lekarz, dzięki któremu udało się wyleczyć dziesiątki tysięcy pacjentów, jest nadal cenzurowany w mediach społecznościowych i ośmieszany w prasie za to, że informował o sposobach leczenia Covid-19. Cenzura i armie fact-checkerów rzucające się na niemal wszystkie doniesienia o skutecznych lekach covidowych zostały wymierzone w setki, jeśli nie tysiące szanowanych naukowców i lekarzy. Kiedy przeglądałem faktyczne dane kliniczne, oglądałem webinary i konferencje naukowe, to między przedstawianymi tam danymi i wiedzą, a tym czym karmiły ludzi media i krzykliwe nagłówki, to było jak balansowanie między kompletnie różnymi światami. Ilość rzetelnych danych przekazywanych przez media oraz jedno-narracyjnych ekspertów pasujących do dominującej narracji, była zatrważająco niska. Goryczy dopełniało brak jakichkolwiek oficjalnych debat naukowych, gdzie czołowi badacze i lekarze o odmiennych poglądach mogliby dyskutować ze sobą i ustalić jakieś konkrety. To chyba ważne jeśli mamy globalną sytuację i ponoć tak poważną jak pandemia. Nie mogę się pozbyć wrażenia, że brak takich debat naukowych jest podyktowany tym, że jedna strona po prostu boi się starcia na argumenty i dane ze stroną drugą, do której należą wybitni naukowcy. Jak wspomniałem to jest wystawienie medycyny na pośmiewisko. Mogę się domyślać jakie są tego przyczyny. Dowodów jest już wystarczająca ilość, ale teraz nie będziemy się tym zajmować. Wspomnę tylko, że jeśli od początku narracja skupiałaby się faktycznie na skutecznych protokołach leczenia i lekach, to przepchnięcie awaryjnego i eksperymentalnego dopuszczenia masowych szczepień genetycznych na ludziach byłoby bardzo trudne.

  WHO, CDC, FDA, ECDC i EMA powinny już dawno zorganizować debatę naukową, która byłaby transmitowana w mediach i internecie na żywo, gdzie naukowcy oraz lekarze o odmiennych poglądach starliby się ze sobą na argumenty, dane naukowe i wiedzę. Mielibyśmy czarno na białym co z czego wynika, publikacje naukowe i metodologie byłyby rozłożone na czynniki pierwsze i prześwietlone. Dyskusje dotyczyłyby lockdownów, leczenia, masek, masowych kampanii szczepień i wszelkich innych konsekwencji ludzkiej ingerencji w trajektorię pandemii. Dzięki temu ludzie mogliby obserwować w czasie rzeczywistym proces podejmowania decyzji, myślenia i przede wszystkim co z czego wynika i dlaczego tak, a nie inaczej. Byłaby możliwość wypracowania prawdziwego konsensusu, a przede wszystkim byłoby bardziej widoczne która ze stron ma za sobą więcej rozsądku, naukowej uczciwości i mądrości. To, że nie zorganizowano takich debat i pozwolono na niszczenie ludziom nauki wizerunków, oczernianie ich, na wojny naukowe za pośrednictwem fact-checkerów, prasy, czy twittera, uważam za kolejne pośmiewisko z nauki. Brak uczciwych i dobrze zorganizowanych, oficjalnych debat spowodował tak duży chaos w danych, szkody na niewyobrażalną skalę przez pochopne szastanie obostrzeniami i innymi interwencjami, a także dał paliwo do tworzenia wielu nieprawdziwych informacji i rozprzestrzenianie się ich.

  Oto fragment przesłuchania w Senacie prof. Petera McCullough'a, jednego z najwspanialszych naukowców jakich znam:
  https://www.youtube.com/watch?v=w3PDmKS0Ak4

  Uważa się go za najczęściej cytowanego i publikowanego lekarza/profesora medycyny na świecie w swojej dziedzinie. Kiedy przed laty uczyłem się fitoterapii i fitofarmakologii układu krążenia i musiałem poznać niuanse funkcjonowania systemu sercowo-naczyniowego, enzymów angiotensynowych i receptorów angiotensyny, farmakokinetyki leków kardiologicznych i wielu innych kwestii, to publikacje prof. McCullough'a były złotym standardem, najlepszą dostępną literaturą, którą cechowała zawsze: rzetelność i profesjonalizm najwyższej próby; Sięgając po jego publikacje mogłem być pewny najwyższego poziomu wiedzy, jak w przypadku czytania wybitnych polskich kardiologów np. prof. zw. dr hab. Leszka Gieca, którego książka "Choroba niedokrwienna serca" jest do dziś dla mnie jedną z najważniejszych pozycji jakie w życiu czytałem; Cenię bardzo kardiologów, ponieważ operują oni na poziomie precyzji w działaniu i formułowaniu wniosków, często nieosiągalnej dla innych. Dlatego tym bardziej ucieszyłem się, że prof. McCullough tak bardzo zaangażował się w leczenie Covid-19 i jest teraz kluczową postacią na tym polu na świecie. Jego praca uratowała już wiele istnień. W skrócie prof. McCullough opowiada o cenzurowaniu skutecznych metod leczenia Covid-19 i że wdrożenie tych metod mogło uratować około 85% wszystkich chorych na Covid-19 przed hospitalizacją i zgonem. Powtórzę raz jeszcze: 85% !!!

  Dla tych co również lubią kopać w strumieniach danych, modelach statystycznych i danych klinicznych oraz interesują się lekami przeciwwirusowymi, szczególnie w kontekście pandemii Covid-19, zamieszczam ten oto przegląd badań klinicznych wybranych leków przeciwwirusowych w kontekście leczenia Covid-19:

  Iwermektyna - popularny lek przeciwpasożytniczy, okazał się bardzo pomocny, szczególnie w krajach biedniejszych; Jej stosowanie przy Covid poparł współodkrywca leku i laureat nagrody Nobla z medycyny - prof. Satoshi Omura; stosowana przez wielu lekarzy na całym świecie z dobrymi rezultatami; 52 triale kliniczne przeprowadzone przez 426 naukowców na 17,557 pacjentach:

  https://c19ivermectin.com/

  https://ivmmeta.com/

  https://1.bp.blogspot.com/-yoiyogrOo0c/YJeicjLoLZI/AAAAAAAABwo/V3yQ7N_bglU2AOK3JewSQ168MfJKttbnwCLcBGAsYHQ/w400-h201/Ivermectin.png Osiągnięto:

  Korzystny efekt na poziomie 85% w 14 badaniach w obszarze zapobiegania chorobie - RR 0.15 (0.09-0.25)

  Poprawę stanu zdrowia na poziomie 81% w 18 badaniach w obszarze wczesnego leczenia - RR 0.19 (0.09-0.39)

  Korzystny efekt na poziomie 43% w 20 badaniach w obszarze późnego leczenia - RR 0.57 (0.44-0.73)

  Poprawę na poziomie 76% we wskaźnikach śmiertelności z 18 badań - RR 0.24 (0.14-0.42)

  Korzystny efekt na poziomie 64% w 27 randomizowanych badaniach klinicznych - RR 0.36 (0.24-0.52)

  Kolejna recenzja danych klinicznych dotyczących skuteczności iwermektyny w leczeniu Covid-19: https://journals.lww.com/americantherapeutics/Fulltext/2021/00000/Review_of_the_Emerging_Evidence_Demonstrating_the.4.aspx  Konkluzje:

  Meta-analizy oparte na 18 randomizowanych, kontrolowanych badaniach iwermektyny w leczeniu COVID-19 wykazały duże, istotne statystycznie zmniejszenie śmiertelności, czasu potrzebnego do ustąpienia objawów klinicznych i czasu potrzebnego do oczyszczenia organizmu z wirusa. Ponadto wyniki wielu kontrolowanych badań profilaktycznych wskazują na znaczne zmniejszenie ryzyka zarażenia COVID-19 przy regularnym stosowaniu iwermektyny. Wreszcie, liczne przykłady kampanii dystrybucji iwermektyny doprowadziły do szybkiego spadku zachorowalności i śmiertelności w całej populacji. Wskazuje to, że zidentyfikowano doustny środek skuteczny we wszystkich fazach COVID-19.

  https://1.bp.blogspot.com/-GfXpI82KYio/YJejQwzsiPI/AAAAAAAABw4/WWSApmQkc4QvZTvfIBsfjQLRxf-XkZ-ywCLcBGAsYHQ/w400-h193/HCQ.png

  HCQ (Hydroksychlorochina) - słynny lek przeciwmalaryczny i przeciwwirusowy; HCQ i CQ (chlorochina) dały się poznać również jako potężne inhibitory wektorów wirulencji SARS-CoV1; efekt inhibicji był obserwowany zarówno przed jak i po ekspozycji na wirusa; lek w koncentracji już 10 uM całkowicie demolował wirusa SARS; w przypadku SARS-CoV2 i Covid-19 szczególnie we wczesnym leczeniu okazywała się obiecująca; jest to lek powstały na bazie chininy, naturalnego związku, który pochodzi z kory chinowca (Cinchona L.) z rodziny marzanowatych; swego czasu wyciągałem chininę z surowca zielarskiego i eksperymentowałem z jej właściwościami przeciwzapalnymi, przeciwbólowymi i przeciwwirusowymi; mam sentyment do tego leku, ponieważ kiedyś pracując w lasach deszczowych Amazonii w regionach zagrożonych malarią chlorochina w kilka dni zniosła symptomy rozwijającej się malarii, kiedy podczas pracy w terenie pokąsały mnie niemiłosiernie komary i po powrocie z dżungli do Iquitos zacząłem przejawiać typowe symptomy; na szczęście wiedząc o właściwościach CQ miałem ją przy sobie w postaci tabletek, które zacząłem zażywać 2x dziennie przez kilka dni i wszelkie objawy się cofnęły; przegląd badań obejmuje 237 triali klinicznych przeprowadzonych przez 3764 naukowców na 363,648 pacjentach:

  https://c19hcq.com/

  https://hcqmeta.com/
  https://1.bp.blogspot.com/-dCJX2nmoi2g/YJejhkT1wOI/AAAAAAAABxA/Qyy72OTNCcoEZ-8HLNkj-TJx7cGilL0WgCLcBGAsYHQ/w640-h214/metaall.png
  Osiągnięto:

  Poprawę stanu zdrowia na poziomie 65% w 26 badaniach w obszarze wczesnego leczenia - RR 0.35 (0.25-0.50)

  Poprawę na poziomie 72% we wskaźnikach śmiertelności w 11 badaniach w obszarze wczesnego leczenia - RR 0.28 (0.18-0.43)

  Korzystny efekt na poziomie 49% w 6 randomizowanych badaniach klinicznych w obszarze wczesnego leczenia - RR 0.51 (0.32-0.82)

  Poprawę na poziomie 23% w 160 badaniach w obszarze późnego leczenia - RR 0.77 (0.72-0.83)

  Korzystny efekt na poziomie 29% w 31 randomizowanych próbach klinicznych - RR 0.71 (0.57-0.89)

  https://1.bp.blogspot.com/-0WmOrrBlCsU/YJejzowfOvI/AAAAAAAABxM/ZW83Y4Lo68EwxQPO8pmNQju1rhfKQePmACLcBGAsYHQ/w640-h480/hcqmap.png

  PX (Proxalutamid) - niesteroidowy lek antyandrogenowy typu NSAA; wysoko-selektywny agonista receptora AR; obiecujący lek, ale potrzeba więcej badań:

  https://c19proxalutamide.com/

  https://c19proxalutamide.com/xmeta.html

  ---

  FLV (Fluwoksamina) - silny i selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, antydepresant z grupy SSRI, silny agonista receptora sigma; wstępne dane obiecujące, ale mała ilość triali; jednak skoro leki tego typu zdają się działać korzystnie, to ciekawe jak zadziałałyby inne selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny jak escitalompram i przede wszystkim psylocybina; niestety szanse na badania tego związku są raczej minimalne; tymczasem mamy 2 triale kliniczne przeprowadzone przez 13 naukowców na 277 pacjentach:

  https://c19fluvoxamine.com/

  https://c19fluvoxamine.com/fmeta.html

  https://1.bp.blogspot.com/-3VEVVv0lrNE/YJeklQTVAxI/AAAAAAAABxY/5y4f_oz3to4QYstBtVPNAoq0UTUfd0TsQCLcBGAsYHQ/w640-h224/Fluvoxamine.png

  Witamina D - niezwykle istotny hormon, który w dużej mierze odpowiada za homeostazę całego organizmu, zdrowe płuca, kości, mózg, serce i właściwie większość organów; jej niedobory wiążą się z osłabieniem odporności, podatnością na infekcje wirusowe i skłonnością do cięższego ich przechodzenia wraz z większą szansą na powikłania; wielu lekarzy i naukowców postulowało, że jej niedobory wiążą się z ciężkim przebiegiem Covid-19, natomiast jej odpowiedni poziom znacząco zmniejsza szanse na ciężki przebieg; w przypadku covid-19 mamy 74 badania przeprowadzone przez 644 naukowców na 34,727 pacjentach, z czego 22 to triale kliniczne:

  https://c19vitamind.com/

  https://vdmeta.com/

  https://1.bp.blogspot.com/-Yfg5QgCOcpA/YJek4YUk2mI/AAAAAAAABxg/3Pb-mdvPgSg4HvK1Jab9JfgffDVa8kbWQCLcBGAsYHQ/w400-h196/VitaminD.png

  Całość pod linkiem

  https://farmakognozja.blogspot.com/2021/05/istnieja-skuteczne-leki-na-covid-19.html?fbclid=IwAR3j8hC4EsZ9vGds-KQtk8OeZP5JPhDqY1_H1ZlEHxHEW8gMyksf2LVDkEY&m=1
 • @Oscar 09:03:19
  Uwaga Na Czarne Dziury! Wpływ maski na kulistość Ziemi, po szczepieniu też się zaokrągla!
 • @Oscar 09:03:19
  Noszenie maseczek jest bez sensu. Powiedział doradca Morawieckiego. Prof. Miłosz Parczewski: Noszenie masek na dworze, możemy powiedzieć, że jest bez sensu!

  https://youtu.be/Smhyk53fjgQ
 • @Oscar 09:03:19
  Gdzieś blisko mnie mieszka(ł) taki kretyn co jak nie założył rękawiczek, maseczki i do tego przyłbicy to z domu nie wyszedł... ponoć dwa razy był już chory. Jak to dobrze, że przyjdzie chwila w której taki wyszczepiony chuj covidiański jak padnie trupem. Trzymam kciuki.
 • @Kmieć 09:16:26
  "Zobaczymy, co będzie się działo". UE nie złożyła nowego zamówienia na szczepionkę AstraZeneki, czyli to już koniec tej śmiertelnej epidemii która pochłonęła promil więcej ludzkości niż grypa sezonowa. Więcej osób zmarło przez tą straszną epidemię nie na Covid. No jak to? Przecież taka była bezpieczna.....To już nie jest? Bo bezpiecznie to wyrosły nowe fortuny! Niższe zamówienia ale zyski dla koncernów muszą pozostać na tym samym poziomie co do tej pory. W I kw br Pfizer zarobił na szczepionkach 3,5 mld usd, jest o co się bić. A inna możliwość? Następne mutacje wirusa i zabawa w masowe szczepienia od początku? Więc cena szczepionek musi podskoczyć. Przecież te 3,5 mld nie wystarczy na pokrycie "kosztów badań"
 • @Oscar 09:13:38
  Świadomy, racjonalny i krytyczny wobec medialnych przekazów człowiek ignoruje preparaty, których działania nie znają sami producenci. Dostrzega, że operacja "szczepionka" ma pozamedyczne cele i słyszał o pewnym dżentelmenie, nazwiskiem Klaus Schwab.
 • @werka1321 09:37:53
  I tak jesteś niewolnikiem czyjegoś słabego refleksu albo gapiostwa na pasach... na pewno zwalniasz by go nie rozjechać.
  A to dokładnie taki sam mechanizm.
  Zwalniasz nie dlatego by nie zaszkodzić pieszemu (bo widać że nie masz takich moralnych hamulców) ale zwalniasz bo się boisz że jak pieszemu dowalisz to cię złapią i wsadzą do pierdla.

  Jak widzisz ci co mają rozum i moralność są nadal wolni mimo że hamują przed pieszym i noszą maseczki...
  a ci co nie mają rozumu i oralność kierują się wyłącznie strachem przed konsekwencjami czyli są niewolnikami systemu zasad prawnych lub bezprawnych ale jakoś wymuszanych (choćby zwyczaj, tradycja).
 • @kula Lis 69 09:49:11
  Na dworze w tłumie też ? Np na masowej imprezie w charakterze widza ?
  jak złapiesz katar czy grypę od sąsiada z tłumu to tak samo w tym samym trybie złapiesz Covida jak sąsiad w tłumie będzie go miał.

  Co innego jak tłumu nie ma a ludzi są oddaleni od siebie co najmniej o 1 m a tak się chodzi po ulicach... wtedy szansa na zarażenie jest wielokrotnie niższa... choć nie zerowa.
 • @kula Lis 69 09:52:24
  Jesteś chory ..to jest patologiczne to psychopatia.
  Nie można tak nienawidzić ludzi zwłaszcza tych co nikomu nie szkodzą..
 • @kula Lis 69 09:43:56"wielu lekarzy i naukowców postulowało, że jej niedobory wiążą się z ciężkim przebiegiem Covid-19"
  zaraz zaraz.
  Skąd wiadomo o czym postuluje wielu lekarzy? Czy jest wiadome, czym jest to, co nazywają "tą" chorobą?
  Co ją wykrywa, że w ogóle mówi się o tym, jak o czymś wykrytym i cokolwiek powodującym? Ile jeszcze bredni w tym temacie?

  Poza tym, ziemia ma kształt trójkąta i przyjmijcie wreszcie tę prawdę za ostateczną i zrozumcie, że tak właśnie jest.
 • @kula Lis 69 10:00:57
  Wiesz jak się pali i grozi ci utrata życia do szukasz ratunku nawet w drabinie co do której producenci nie maja homologacji a nawet która ma powyłamywane szczeble.

  Gdy chodzi o życie to niektóre przepisy idą w kąt ... bo chodzi o ratowanie życia. .. jak toniesz to i brzytwy się chwycisz ..
  Szczepionki nie do końca przetestowane to taka brzytwa.. nie ma czasu na testowania przez kilka lat ..ludzie umierają tu i teraz.
 • @Oscar 10:08:57
  "I tak jesteś niewolnikiem czyjegoś słabego refleksu "

  i dlatego nie mam obowiązku być jeszcze dodatkowo zakładnikiem czyjegoś niewydolnego układu odpornościowego, bo co za dużo to niezdrowo.

  A tak na marginesie Pan pisząc takie zdane : Cyt. (...) "I tak jesteś niewolnikiem czyjegoś słabego refleksu". Co chce Pan osiągnąć z punktu widzenia psychologii oraz psychomanipulacji ?
 • @Oscar 10:08:57"a ci co nie mają rozumu i oralność kierują"
  tak tak, emocje to sprytny probierz tego co w głowie siedzi.
  Ochota doskwiera?
 • @Oscar 10:20:25
  antyCovidowcom na osłodę..
  też nie mam za grosz zaufania do szczepionek pochodzących z koncernów mafii (BigFarma...) oni działają albo dla zysków po trupach albo dla realizacji celów ideologicznych mafii czyli anty Narodowych..

  Zaszczepiłbym się ruską szczepionką ... mafia tę szczepionkę zwalcza a to plus dla tej szczepionki.
  Kogo mafia nie lubi ten musi być "w porzo.."
  i odwrotnie kogo mafia lansuje ten "śmierdzi..."
  To uogólnienie oczywiście ale sprawdza się na 90%.
  Dla prostych rozumków taki klucz wystarcza do podejmowania w miarę racjonalnych decyzji.
 • @ABX 10:23:34
  nie buduj filozofii na literówkach .. bo to g..niana filozofia.
 • @kula Lis 69 08:43:16
  Zbrodniarz nie musi odejść, zbrodniarz musi zawisnąć, jak i cała reszta "elit" III RP. Oni wszyscy są zbiorowo odpowiedzialni za całkowite zniszczenie Polski i Polaków w trzydziestoleciu III RP. "Pandemia" to tylko ostatni akord!
 • @kula Lis 69 09:03:26
  Klaus Schwab to półżyd. Matka żydówka.
 • @dr nowopolski 12:01:48
  https://www.onet.pl/?utm_source=www.medonet.pl_viasg_medonet&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=48b41073-bd8a-40e0-b0ae-e2b7da856a1d&sid=4e9b6959-4f88-4e8b-9613-65de7438fe5a&utm_v=2

  Nie rozumiem.. jak można zarazić się nieistniejącym wirusem i jeszcze od tego umrzeć ?
  Tylu symulantów ? kto im płaci za symulowania ?
  I ile biorą ci którzy na końcu umierają ?

  Nie mogę tego pojąć .
 • @dr nowopolski 12:05:48 sprostowanie
  Nie pół tylko cały jak po mamełe. Pół żydem byłby po ojcu.
 • @dr nowopolski
  GRATULUJEMY WAM kowidoidioci bystrości inaczej! Oto bardzo ważne info za oceanu! Zidentyfikowano i opisano prawdziwe działanie szczepionek na Sars-Cov-19. Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19.
  https://rumble.com/vg4x3v-dr.-l.palevsky-tumaczy-mechanizm-dziaania-szczepionki-mrna-i-jej-zagroenia-.html
  "Skrócenie okresu między dwiema dawkami szczepionek do 35 dni oraz szybsze szczepienie ozdrowieńców – to najważniejsze zmiany w harmonogramie szczepień przedstawione przez szefa KPRM Michała Dworczyka."

  Bo kończy się ważność zgromadzonych zapasów trutki ...
  dlatego paraf za wypowiedź tego narodowo-socjalistycznego bydlaka Dworczyka"/Ten głupek o mały włos nie wysadził w powietrze całego bloku, a teraz, zamiast siedzieć w pierdlu i mądrzeć, zrobili go ministrem!/....żryjcie ją głupki..." Bo jak się okazało a naukowcy zbadali, że szybsze podanie drugiej dawki spowoduje szybszy zgon debila który się postanowił pożegnać z tym padołem łez poprzez zaszczepienie się szczepionką na covida19.

  A o szybko rozwijającej się w Niemczech inicjatywie drugiej Norymbergii dla twórców i czołowych propagandzistów "covidovego skandalu" w polskich mediach cicho.
 • Autorze
  Jesteśmy świadkami działania sekty szaleńców NWO...Szybciej musimy zutylizować niepotrzebny bagaż jeszcze 2500000 emerytów i rencistów! Każdy kto dał się przetestować, kto dał się wyszczepić, kto pobierze tzw. paszport - to zdrajca. Uczestniczy w budowaniu mechanizmu separacji i rasizmu kowidowego. Zasadniczo przyjęcie "szczepionki" jest analogiczne do zostania volksdeutch'em, to bycie współtwórcą "nowego systemu".
  ZDRAJCY WOLNOŚCI Zapłacicie za to!
 • „Mord jest tak słodki”
  .
  "Na wzór kolczykowania bydła"

  "My też mamy PESEL"

  https://plausi.wordpress.com/2020/06/01/czlowiek-to-brzmi-dumnie#NaszPESEL

  "Obecne obłędne zachowanie społeczeństw w obliczu (tzw.) „pandemii”", o leczeniu:

  - https://plausi.wordpress.com/2020/09/24/kunst-liczenia-zmarlych/#SztLecz

  na tę zasadę powołują się bandyci, którzy zorganizowali tę tzw. "pandemię", że jedynie NASZ ORGANIZM LECZY SIę SAM czy MA SIę SAM UODPORNIć przez oddziaływanie na niego patogenem tzw. szczepionką.

  Preparaty genetyczne, jakie są wstrzykiwane osobom uczestniczącym w masowym eksperymencie z tymi preparatami, eksperymencie na ludzkich królikach doświadczylnych, myszki czy szczury można zachować, skoro jest tylu chętnych

  https://pppolsku.files.wordpress.com/2021/05/myszkipl.jpg

  „Kill Gates”, oto on i inni z tej bandy:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  „depopulację do poziomu 500 milionów osób ” wykute w kaminiu

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  „Mord jest tak słodki”, szczególnie mord masowy:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Odpowiednio wytresowane bydło rzeźnie pcha się samo do w rzeźni, ba włóczy się za oprawcą jak pies, jak tyle milionów „wyszczepieńców”.
 • @Laznik 17:50:13 Autorstwo rysunku myszek
  .
  Ten rysunek myszek jest autorstwa LARGE + JIPEM, został zaczerpnięty z portalu globalresearch.ca,

  - https://www.globalresearch.ca/the-2020-worldwide-corona-crisis-destroying-civil-society-engineered-economic-depression-global-coup-detat-and-the-great-reset/5730652

  adaptacja ProstoPoPolsku. Portal podaje szereg faktów związanych z organizacją tzw. "pandemii".
 • @Laznik 17:57:41
  https://www.globalresearch.ca/wp-content/uploads/2020/12/souris-768x725.jpeg

  Myszka po lewej: “Zamierzasz się wyszczepić?”,
  Myszka po prawej: "Oszalałaś?, jeszcze nie skończyli testować wyszczepionki na ludziach”
 • @dr nowopolski 12:05:48
  Jeśli mamałe żydówka, to nie półżyd, tylko w pełni rasowy.
  To takie dziwaczne talmudyczne zasady. Służące do podboju świata.
 • @Kmieć 18:30:28 Szczepionkowcy się zapłaczą!
  "Wzywamy lekarzy na całym świecie". Eksperci: Natychmiastowe globalne użycie tego leku zakończy pandemię...Lek iwermektyna wykazuje duże, statystycznie istotne zmniejszenie ryzyka zachorowalności na COVID-19 i śmiertelności z powodu tej choroby wskazują eksperci. To wniosek z recenzowanego badania przeprowadzonego przez ekspertów z FLCCC Alliance i opublikowanego w „American Journal of Therapeutics”. Iwermektyna lek przeciwpasożytniczy i przeciwtrądzikowy. Jak podkreślają autorzy publikacji, jest to najbardziej wszechstronny przegląd dostępnych danych na temat iwermektyny. Pochodzą one z badań klinicznych, badań in vitro, testów na zwierzętach oraz na ludziach.

  FLCCC (czyli Front Line COVID-19 Critical Care Alliance) to założona w marcu 2020 r. organizacja lekarzy i naukowców, której celem jest opracowywanie i stałe udoskonalanie protokołów terapii pacjentów z COVID-19. Od kilku miesięcy pod lupą ekspertów z FLCCC znajduje się iwermektyna lek przeciwpasożytniczy i przeciwtrądzikowy, używany w terapii zarówno ludzi, jak i zwierząt.

  Kolejny dowód na skuteczność
  Pierwsze doniesienia o potencjalnej skuteczności tego środka przeciwko SARS-CoV-2 pojawiły się pod koniec ubiegłego roku, jednak z powodu braku wystarczających dowodów naukowych Europejska Agencja Leków stwierdziła, że na obecnym etapie wiedzy nie można wdrożyć go do praktyki klinicznej. Agencja skrytykowała też autorów wstępnego badania nad iwermektyną za nieprecyzyjne zaprojektowania testów klinicznych oraz stosowanie w czasie eksperymentów większych dawek leku niż te zwyczajowo stosowane u ludzi.

  Teraz pojawił się kolejny dowód za skuteczność iwermektyny - metaanaliza oparta na kilkunastu randomizowanych, kontrolowanych badaniach dotyczących leczenia tym środkiem pacjentów z COVID-19.
  Wynika z niej, że iwermektyna wykazuje wysoką skuteczność zarówno w zmniejszaniu ryzyka zakażenia, jak i obniżaniu śmiertelności spowodowanej przez COVID. Przegląd pokazał też, że ten podawany doustnie lek jest skuteczny we wszystkich fazach COVID-19.

  "Złoty standard"
  Wykonaliśmy pracę, której nie wykonały władze medyczne: przeprowadziliśmy najbardziej wszechstronny przegląd dostępnych danych dotyczących iwermektyny – mówi dr Pierre Kory, prezes i dyrektor medyczny FLCCC. – Zastosowaliśmy złoty standard, aby móc z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że iwermektyna może zakończyć tę pandemię – dodał.

  Analiza ekspertów objęła łącznie 27 badań kontrolowanych, które ukazały się do stycznia br. włącznie. 15 z nich to badania randomizowane, preferowane przez Światową Organizację Zdrowia, Narodowe Instytuty Zdrowia Stanów Zjednoczonych oraz Europejską Agencję Leków. Na ich podstawie udało się stwierdzić, że istnieje duże, statystycznie istotne zmniejszenie śmiertelności, skrócenie czasu od momentu zakażenia do wyzdrowienia oraz zwiększenie skuteczności usuwania wirusa z orgaznizmu u pacjentów z COVID-19 leczonych iwermektyną.

  Stwierdzono również, że lek ten znacznie zmniejsza ryzyko zarażenia COVID-19 przy regularnym stosowaniu.

  "Wzywamy lekarzy na całym świecie..."
  Wiele regionów na całym świecie już teraz uznaje, że iwermektyna jest skuteczna w profilaktyce i terapii COVID-19. Republika Południowej Afryki, Zimbabwe, Słowacja, Czechy, Meksyk oraz Indie już zatwierdziły ją do stosowania na ludziach. Zdaniem autorów omawianej publikacji wyraźnie widać, że dystrybucja iwermektyny prowadzi do "szybkiego spadku zachorowalności i śmiertelności w całej populacji”. Nasze najnowsze badanie pokazuje, po raz kolejny i bez żadnych wątpliwości, że iwermektyna jest wysoce skuteczna jako bezpieczna profilaktyka i leczenie COVID-19 podsumowuje dr Paul E. Marik, jeden z założycieli FLCCC. – (..) Wzywamy regionalne organy ds. zdrowia publicznego oraz lekarzy na całym świecie do zażądania włączenia iwermektyny do ich standardów opieki po to, abyśmy mogli raz na zawsze zakończyć tę pandemię kwituje.

  Ps...Dziwne, że leki znane i skuteczne od dawna muszą być badane znowu!? BIG PHARMA czuwa! Iwermektyna jest produkowana bez licencji w ponad 100 firmach farmaceutycznych na świecie więc jest bardzo tania. Dla pfizerów to oznacza koniec eldorado. Nic dziwnego, że w sieci pojawiają się nieprawdziwe informacje mające zdyskredytować ten lek, np, że nie działa o ile nie zastosuje się gigantycznej dawki, która byłaby rujnująca dla zdrowia. W rzeczywistości wystarczy taka dawka jak przy leczeniu pasożytów (0,2 mg/ kg ciała). Od momentu publikacji tego raportu każda śmierć na covid w Polsce jest masowym mordem dokonywanym przez Morawieckiego, żydowskiego rebe Niedzielskiego, żyda Horbana i całą tą (zd)Radę Medyczną przy rządzie. Teraz już nawet porównywania PiSu do Sanacji jest obrazą dla Sanacji, bo tamci przynajmniej mieli jakiś honor i patriotyzm. Żydzi Horban, Simon, Sutkowski i całą reszta sprzedajnej bandy z Wiejskiej, nie tylko PiSiorskiej dalej będą szczepić genotrupem! Wszyscy oni do piachu!
  Dr Błochowiak: pandemia koronawirusa to jeden wielki przekręt!
  https://www.m.pch24.pl/dr-mariusz-blochowiak--tak-zwana-pandemia-koronawirusa-to-jeden-wielki-przekret,77601,i.html

  Niemieccy naukowcy potwierdzają informacje dr Bodnara i prof. Rejdaka. Amantadyna może być skuteczna w leczeniu COVID
  https://wpolityce.pl/polityka/545737-niemieccy-naukowcy-potwierdzaja-amantadyna-dziala
  Rząd Wielkiej Brytanii w końcu przyznaje, że testy PCR dają wyniki fałszywie pozytywne!
  https://21stcenturywire.com/2021/03/10/the-fine-print-uk-government-finally-admits-pcr-tests-give-false-positives/


  https://i.postimg.cc/ht4rSsgD/orthodox-vaccine-israel.jpg
  Dowody wskazują, że Izrael używa szczepionek przeciwko COVID placebo i zmienił test PCR, aby udowodnić, że szczepionki działają! Według nowego badania w Izraelu, zadziwiająco niska liczba - 0,06% - osób, które otrzymały drugą rundę szczepionki Pfizer na COVID, zgłosiła „chorobę” i żadna z nich nie jest poważna:

  Nowe dane opublikowane przez Maccabi Healthcare Services potwierdziły skuteczność szczepionki przeciwko koronawirusowi firmy Pfizer.

  Według organizacji, od czwartku tylko 254 z 416 900 [0,06%] osób, które były już tydzień po drugim zastrzyku preparatu Pfizer czasie, w którym uważa się, że zadziała odporność zostało zarażonych wirusem. Co więcej, ci, którzy byli pozytywni, mieli tylko lekkie objawy, a tylko czterech z nich było hospitalizowanych, wszyscy w lekkim stanie.

  W tym samym czasie w grupie kontrolnej około 778 000 osób o zróżnicowanym profilu zdrowotnym pojawiło się około 12944 nowych przypadków COVID-19.

  Porównanie między danymi z dwóch grup pokazuje, że szczepionka jest skuteczna w 91% siedem dni lub dłużej po podaniu drugiej iniekcji.

  Z segmentacji infekcji, które miały miejsce, wynika, że ​​odporność wzrasta wraz z upływem dni. Spośród 254 osób, które zaraziły się wirusem, 76 z nich zostało zarażonych po siedmiu dniach, 44 w ósmym dniu i 24 w dziewiątym dniu. Między 22 a 24 dniem - kiedy zakończył się okres testowy nikt nie został zarażony.

  Według badań przeprowadzonych przez firmę Pfizer, szczepionka miała skuteczność około 95%, co uważa się za bardzo wysoką.

  Maccabi, liczący około 2,5 miliona członków, jest drugim co do wielkości funduszem zdrowotnym w Izraelu. Około 900 000 klientów otrzymało już pierwszy strzał, a około 500 000 drugi.

  „Dane są nadal bardzo zachęcające i pokazują, że skuteczność szczepionki jest wysoka i stabilna” - powiedział dr Anat Aka Zohar, szef działu informacji i zdrowia cyfrowego w Maccabi. „Odkrycia wyraźnie wskazują, że wraz z upływem dni po drugiej dawce odporność staje się silniejsza”.

  Podkreśliła również, że szczepionka nie tylko chroni przed infekcją, ale także przed ponownym wystąpieniem poważniejszych objawów.

  Dr Anthony Fauci ostrzegł opinię publiczną, że szczepionki przeciwko COVID nie powstrzymają nikogo przed zarażeniem się „wirusem” COVID raczej szczepionki pomogłyby jedynie w złagodzeniu objawów u osób zarażonych - dokładnie to, co teoretycznie mają robić wszystkie szczepionki.

  Jednak, jeśli mamy wierzyć izraelskim „ekspertom”, szczepionka Pfizera w cudowny sposób powstrzymuje ludzi przed „zarażeniem” lub w ogóle wykonaniem testów - co jest całkowitym zaprzeczeniem nauki o szczepionkach.

  Ale jeśli chodzi o tę pandemię, wydaje się, że w Izraelu dzieje się wiele „cudów”, na przykład całkowite zniknięcie grypy sezonowej.

  Big Pharma zrobiła nawet wszystko, co w jej mocy, aby przekonać żydów, że szczepionki przeciwko COVID są ściśle „koszerne” może psi gwizdek, że naprawa jest w toku?

  W szczepionce Pfizer nie ma absolutnie nic, co powstrzymałoby ludzi przed dodatnim wynikiem testu na COVID - 99,9% osób, które uzyskały wynik pozytywny na COVID, nie ma żadnych objawów.

  Niedawne badanie przeprowadzone w Chinach z udziałem 10 milionów ludzi dowiodło, że nie ma transmisji COVID u osób bezobjawowych.

  Tak więc jedynym sposobem, aby zaszczepieni Izraelczycy nie mieli już pozytywnego wyniku testu na COVID, jest obniżenie przez Ministerstwo Zdrowia progu rowerowego dla testu PCR - z 35 lub 40 do poniżej 25 lat dokładnie tak, jak zaleciła Światowa Organizacja Zdrowia dwa tygodnie temu.

  Co więcej, druga runda szczepionki Pfizer COVID ma rzekomo silniejszą dawkę niż pierwsza runda i według Izraelczyków nie odnotowano ŻADNYCH poważnych skutków ubocznych ani zgonów mimo, że zgłoszono już ponad 300 zgonów z powodu pierwsza szczepionka Pfizera w Ameryce.

  Wszystkie te „cudowne” wyniki pochodzące z Izraela można wyjaśnić w bardzo prosty sposób Izraelczycy otrzymują szczepionki placebo i zmienili standardy PCR, aby fałszywie wyglądało, że szczepionki działają tak jak przewidywaliśmy, że zrobią to ponad 6 miesiące temu.

  Z pewnością nie możemy winić Izraelczyków za dawanie swoim własnym obywatelom bezpiecznych szczepionek placebo to właśnie zrobiłby każdy odpowiedzialny rząd, aby chronić swoich obywateli zwłaszcza starszych i słabych, którzy przeżyli Holokaust.

  Jak już wcześniej informowaliśmy, byłoby absolutnie nieuzasadnione i nieodpowiedzialne poddawanie wszystkich ludzi, którzy przeżyli Holokaust, niebezpiecznym eksperymentom medycznym z tymi niesprawdzonymi szczepionkami z tego właśnie powodu międzynarodowe prawa zakazujące takich eksperymentów zostały wdrożone po drugiej wojnie światowej.

  Niestety, te fałszywe, pomyślne wyniki w Izraelu posłużą do przekonania setek milionów „Gojów” na Zachodzie, że te niebezpieczne a nawet śmiertelne szczepionki są bezpieczne i skuteczne, i wielu ludzi stanie się niepełnosprawnymi i umrze, gdy staną się „gorącymi” dawki prawdziwych szczepionek.
  POWIĄZANE ARTYKUŁY
  Spodziewaj się, że szczepionki C19 zabiją 60-70% światowej populacji
  16-letnia dziewczynka z Wisconsin umiera z powodu skrzepów krwi 11 dni po zastrzyku mRNA Pfizera
  Według Harvard University Study ok. Szczepionka mogła zabić 318 600 Amerykanów
  Rząd kanadyjski PŁACI prywatnym firmom za uwięzienie nowych pracowników w obozach kwarantanny COVID wbrew ich woli
  US Liberal Media ABC News: „Musimy dyskryminować niezaszczepionych”
  Przeczytaj więcej historii na temat: COVID-19 , Izrael , usługi opieki zdrowotnej Maccabi , testy PCR , Pfizer , Placebo , Tel Awiw , szczepionki
  Źródło

  https://www.eutimes.net/2021/02/evidence-surfaces-israel-using-placebo-covid-vaccines-and-have-changed-pcr-test-to-prove-vaccines-are-working/
  Ps...Żydzi / faryzeusze kierują całym oszustwem związanym z covid i szczepionkami, od Pasteura i Jennera do teraz. Jak mówi satanistyczny demoniczny żydowski Talmud: „Zabij Gojów (Talmudyczny żyd mówi w imieniu nieżydowskiego bydła lub zwierząt, a nawet ekskrementów) Zabij najlepszych Gojów” i jak zawsze, żydzi będą czerpać łzawe zyski z niemych Goyim. Pamiętaj tylko, że urodzenie się Gojów to „Pocałunek Śmierci” żydów. Jedyną rzeczą bardziej zawstydzającą niż LARPING jako żyd w internecie jest bycie czarnuchem.
 • @Kmieć 18:39:29 Dworczyka i rebe Niedzielskiego pod topór.
  Teraz rebe Niedzielski lobbysta sprzedaży tzw. "szczepionki", ogłosi
  zakaz sprzedaży Iwermekatyny w aptekach w całym Polin! Iwermektyna i amantadyna no i rebe Niedzielski i spółka już nie mogą dłużej zamiatać tego pod dywan. Gdy pod koniec maja będą znane wyniki badań klinicznych amantadyny, ludzie przestaną się szczepić. Dlatego Dworczyk się tak się spieszy. Jest stary sprawdzony lek, a te barany się wyszczepiają jakimś syfem GMO. Globaliści nie chcą leku, mają być "szczepionki". I dojenie państw z kasy za te pseudoszczepionki! Iwermektyna to nie jedyny lek. Nawet bromhexine z flegaminą ma bardzo dobre działanie. Najlepiej podawany z inhibitorem Ace2. Lizyna obecna w jajach, mięsie czerwonym, rybach i innych zmniejsza namnażanie wirusa. A szatani chcą nam te pokarmy zabrać. (np. Gates ). The Bill Gates powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej za stworzenie tej plandemii! Należy przypomnieć, że przemysł- koncerny farmaceutyczne, na szczepieniach zarabiają obecnie ponad 2 biliony dolarów(rocznie?) Czy dopuszczą aby stosować lek wart ok. 4 euro przy zachorowaniu? Nagły Atak żymian...Aj waj, jak to zakończy plandemię?! Interes idzie jak nigdy! Nie ma mowy o rezygnacji z kasy jaką są pseudo szczepionki podawane co rok. My wam damy koniec. Maski na twarz i szczepić się piątą dawką. Do tego oddawać majątki w podatkach. Brać pożyczki na walkę z plandemią. Stać w kolejce po paszporty na basen i do kina. Milczeć! Słuchać! Wykonywać!
 • @Kmieć 18:39:29
  "Jeśli mamałe żydówka, to nie półżyd, tylko w pełni rasowy.
  To takie dziwaczne talmudyczne zasady."

  I Pan się im podporządkowuje. A ja mam talmudyczne zasady gdzieś.

  Jeśli obaj rodzice Żydzi to raczej Żyd. A jeśli tylko jeden, to za kogo się uważa. Niech wybiera :)
 • @Oscar 09:03:19
  Śmiertelne żniwo, płoną stosy. W Indiach jest 5 razy MNIEJ zakażeń niż w Polsce i 10 razy MNIEJ zgonów niż w Polsce na 1 mln mieszkańców. A ciała zmarłych palone jak w Polsce i jak wszędzie, tylko w Indiach kremacja jest od zawsze publiczna. Ale media potrafią wszystko. https://t.co/LvpMG1uwHQ

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930