Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Stany Zjednoczone na progu rewolty antycovidowej?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeżeli społeczeństwa, nie ockną się i nie zaczną rozliczać swych „władców” za ich dokonania, sanacja nigdy nie nastąpi i Ludzkość staczać się będzie w otchłań niebytu.

Rolę gigantycznego syberyjskiego  gułagu w Rosji bolszewickiej, dziś w dobie „globalnej pandemii” odgrywają Australia i Nowa Zelandia.  Przy czym ogromne oceany separujące te lądy od reszty świata, są praktycznie nie do sforsowania bez przyzwolenia rządzących tam klik. Stąd też „nowa normalność” osiąga tam granice absurdu. Władcy starają się wdrożyć doktrynę „zero covid’a”, polegająca na całkowitym wyeliminowaniu tego „straszliwego wirusa”.
 
 
 
Ostatnio pojedynczy „pozytywny przypadek” trzyosobowej rodziny w Auckland spowodował, decyzją psychopatki rządzącej Nową Zelandią, natychmiastowy lockdown i paraliż miasta. Dlatego też obywatele żyją w ciągłym strachu nie znając przysłowiowego dnia ani godziny.  
 
 
 
Przy czym rządzący obecnie światem obłąkańcy i psychopaci są dodatkowo zupełnymi ignorantami w każdej bez wyjątku dziedzinie. Gdyby wspomniana „władczyni” wiedziała, że w analityce nie ma pojęcia „zero”, a jedynie jego merytoryczny ekwiwalent w postaci „poniżej poziomu wykrywalności”, pojęłaby zapewne, że wyeliminowanie wirusa do zera, jest technicznie niemożliwe. I to nie tylko dlatego, że covid nie istnieje, nie wliczając w jego mityczne szeregi trywialnych wirusów grypowych, ale także z powodu niemożliwości naukowego „analitycznego” stwierdzenia takiego faktu. Stąd też idea „zero covid”, w praktyce  oznacza nigdy nie kończący się stan terroru „sanitarnego”. 
 
 
 
Trudno ocenić nastroje więźniów tego anglosaskiego gułagu, gdyż docierają stamtąd jedynie strzępy niecenzurowanych informacji. Wiadomo o nielicznych protestach brutalnie tłumionych przez konną policje, ale co czują i myślą obywatele pozostaje enigmą.
 
 
 
Z powodu wymogów „społecznego dystansu”, nie znają myśli sąsiadów nawet bliscy współwięźniowie. Od początku, taki był autentyczny cel powyższego rygoru. Żadnych zgromadzeń, żadnych imprez publicznych, wszystko via Internet. Ale nawet w tym gułagu zdarzają się oprawcom pomyłki.
 
 
 
Władze prowincji Victoria zezwoliły na fizyczną obecność widowni w czasie tenisowego turnieju Australia Open. Tenis to sport elitarny, widzów bywa niewielu i to tych bogatszych z tzw. „elit”, stąd też ta nieopatrzna decyzja władz, której wynikiem jest filmik rejestrujący gwizdy publiczności w momencie  wspomnienia „szczepień”, oraz podziękowań władzom za ich wspaniałomyślne przyzwolenie na tą imprezę.
 
 https://twitter.com/i/status/1363619777932124160
 
 
Jednakowoż, z globalnego punktu widzenia, trudno jest oszacować stan nastrojów społecznych w poszczególnych krajach. 
 
 
 
Próby takiej oceny, w odniesieniu do Zachodu, dokonał ostatnio naczelny redaktor amerykańskiego portalu, operującego na swoistej granicy pomiędzy oficjalnym światem „mediów głównego nurtu” (czytaj: propagandowych szczekaczek)  a mediami niszowymi. Takie publikatory stanowią swoisty języczek u wagi, gdyż muszą uważnie wsłuchiwać się w autentyczny głos obywateli, by móc możliwie szybko reagować na ewentualne wahnięcie w nastrojach. 
 
 
 
W publikacji autor przyznaje między innymi bezsensowność, tzw. lockdown’ów i pełną szkodliwość popularnych „maseczek”:
https://www.aier.org/article/how-does-all-of-this-end/.

 
 .
Poniżej zamieszczam, w polskim tłumaczeniu, cytat z konkluzji artykułu:
 
„Osoby które poświęciły swe kariery i życia omawianej pandemii, będą zapewne zmuszone do znalezienia nowej  raison d’etre  (racji bytu), z powodu szalonego socjalnego i gospodarczego eksperymentu,  który nie miał wpływu na pandemię, ale za to zdemoralizował i zrujnował życia miliardów ludzi.”
 
 
 
Autor, jako osoba „umiarkowana”, wspomina o konieczności „nowej racji bytu dla naszych elit”. Osobiście szukałbym racji bytu dla tych osobników na ławie oskarżonych. Jeżeli społeczeństwa, nie ockną się i nie zaczną rozliczać swych „władców” za ich dokonania, sanacja nigdy nie nastąpi i Ludzkość staczać się będzie w otchłań niebytu, czemu zresztą służy covidowa koncepcja „globalnej depopulacji”.
 W przypadku III RP, nie może być tak , że  zbrodniarze ekonomiczni, jak np. Balcerowicz, czy zdrajcy stanu, jak przykładowo Tusk, swobodnie i bez obaw poruszać się będą nadal po ulicach polskich miast, nie niepokojeni ani przez wymiar sprawiedliwości, ani szeregowych obywateli. 
 
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog  

KOMENTARZE

 • Druga Norymberga
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/02/najwieksza-norymberga-wszechczasow-jest.html
 • Jak z tak żenującą nieznajomością historii można zajmować się polityką?
  //Rolę gigantycznego syberyjskiego gułagu w Rosji bolszewickiej, dziś w dobie „globalnej pandemii” odgrywają Australia i Nowa Zelandia. //

  Nie dziś ale od początku były miejscem zsyłek.To absolutny elementarz wiedzy o historii Australii i Nowej Zelandii.
  O ile na d wyjazd do Ameryki w XVII w czasami też decydowali się religijni fanatycy to Australia i Nowa Zelandia były wyłącznie miejscem zsyłek angielskich przestępców.W dodatku tych najbardziej ponurych;morderców,gwałcicieli,podpalaczy itd.Po prostu zsyłkę do Australii czy Nowej Zelandii traktowano jak formę odwleczonej kary śmierci.Wieźli ich na wyspę,wysadzali pozostawiając samym sobie.Przetrwali najsilniejsi i to oni byli drożdżami australijskiego społeczeństwa.
  Jakżesz można ten horror trwający dwie setki lat porównywać z obozami sytemu GUŁAG? Nie dość że trzeba było ich karmić to jeszcze płacić za pracę którą wykonywali.
 • @ikulalibal 20:49:37
  "Jak z tak żenującą nieznajomością historii można zajmować się polityką?"-

  - a w ogóle: trzeba?

  Co do znajomości historii i orientacji w "czasie rzeczywistym", to: właśnie dlatego Pan się tu, do tego portalu przypiął jak kleszcz, skierowano Pana na tzw. "odcinek", a tu zonk, wszyscy wiedzą wszystko o czerwonych khmerach. no i porażka, ups.
 • @JimA 21:11:07
  // a tu zonk, wszyscy wiedzą wszystko o czerwonych khmerach. no i porażka //

  Porażka? wszyscy wiedzą wszystko o czerwonych khmerach?
  Przypuszczam że wątpię.Na ten przykład pan a nawet zwłaszcza pan, nie wiesz niczego.Zero,Nul,minus jeden,dno i metr wodorostów.
 • @ikulalibal 21:19:44
  :))) ))) ok. Pan za to coś wie. A co?
 • @ikulalibal 21:19:44
  Niech się pan nawet nie wysila, szach mat i nuda. :/
 • "Stany Zjednoczone na progu rewolty antycovidowej?"
  Absolutnie nie!
  Dlaczego?
  Bo tam tych ludzi w większości - a ściślej ich szare komórki - już dawno przerobiono na szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Prędzej ów USrahell będzie pacyfikować obce kraje - gdyby w nich jakimś cudem wybuchły - antyświrusowe rewolty.
 • @demonkracja 22:00:19
  "Bo tam tych ludzi w większości - a ściślej ich szare komórki - już dawno przerobiono na szatańskie odchody."

  Nie szkodzi, bo te, które im pozostały, na pokonanie bandytów covidowych w zupełności wystarczą.

  Czytam właśnie na WP, że prezydent Poznania już nie jeździ rowerem, bo dostaje pogróżki. Ano gdyby był z ludźmi, a nie przeciw nim, tak nagle i drastycznie świat by mu się nie zmniejszył, że boi się wyjść bez ochrony z domu.

  I tak świat będzie się zmniejszał wszystkim uczestnikom tego show po niewłaściwej stronie, a potem ich rodzinom itd. itp. etc...

  To tylko kwestia czasu, gdy wymiękną.
 • @rumpelsiltskin 23:41:17
  -----------------
  "To tylko kwestia czasu, gdy wymiękną."
  -----------------
  To jest jednostronna wojna tych - co to ich ojcem jest diabeł z ludzkością - a tymczasem owa ludzkość nawet nie wie, że przeciwko niej toczy się wojna. Poznawanie ich po owocach nie działa. Nie działa!
  Wniosek?
  Wymięknie ów prezydent Poznania - to zostanie wymieniony przez dzieci diabła na bardziej opętanego przez Szatana - psychopatę - i tyle.
 • Biden atakuje
  Stany Zjednoczone dokonały ataku rakietowego w Syrii, opierając się na danych wywiadowczych strony irackiej, oświadczył sekretarz obrony USA Lloyd Austin.

  Wcześniej Pentagon poinformował, że Stany Zjednoczone zaatakowały kilka budynków na syryjsko-irackiej granicy wykorzystywanych przez wiele wspieranych przez Iran grup paramilitarnych, w tym „Kataib Hezbollah” i „Kataib Sayyid al-Shuhada”. Departament Obrony USA podkreślił, że była to odpowiedź na niedawne ataki na siły amerykańskie i koalicyjne w Iraku.

  „Pozwoliliśmy Irakijczykom opracować dla nas dane wywiadowcze, zachęciliśmy ich do tego i bardzo pomogło nam to w sprecyzowaniu celów. Jesteśmy przekonani, że cel był używany przez tych samych szyickich powstańców, którzy przeprowadzili ataki (na amerykańskich żołnierzy – red.)” – powiedział Austin. Jednocześnie zaznaczył, że nie może powiedzieć więcej, ale wyraził przekonanie, że amerykańskie wojsko „wie dokładnie, gdzie uderzyło”.

  Rzecznik Pentagonu John Kirby, którego oświadczenie trafiło do dyspozycji Sputnika, powiedział wcześniej, że atak zlecił prezydent Joe Biden.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021022613892019-sputnik-usa-dokonaly-ataku-rakietowego-w-syrii/
 • @Oświat 09:11:01
  -------------
  "Biden atakuje"
  -------------
  W końcu USrahell to organizator tzw. kateringu dla Szatana - w postaci ludzkiej krwi - podlanej łzami, cierpieniem, demoralizacją i zniszczeniem.
  Wniosek?
  Jak wiemy - diablisko jest nienasycone - więc nigdy mu dość mu w/w karmy.
 • @demonkracja 08:09:38
  " to zostanie wymieniony przez dzieci diabła na bardziej opętanego przez Szatana - psychopatę - i tyle."

  Wbrew pozorom tych psychopatów nie ma tak wielu, a strach przed ludźmi będzie ich szeregi mocno przerzedzał.
 • @ikulalibal 21:19:44
  https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ
 • Wiadomość z dzisiejszego dnia
  New Zealand PM Ardern plunges Auckland into 2nd LOCKDOWN in a month after new Covid-19 case detected.

  New Zealand's Prime Minister Jacinda Ardern has imposed another lockdown on the city of Auckland and placed the remainder of the country under Level-2 restrictions, after another new case of Covid-19 was confirmed.

  https://www.rt.com/news/516750-auckland-emergency-covid-lockdown-ardern/
 • Ze wszystkim co autor napisał to zgoda (mam znajomych w Australii) ale skąd tytuł "Stany Zjednoczone na progu rewolty
  antykowidowej?//

  Gdzie Rzym gdzie Krym? Australia i NZ mają ustroje typu SOCJALDEMOKRATYCNEGO i namiętnie NAŚLADUJĄ CHINY LUDOWE.

  Stąd "kovida" praktycznie w nich nie ma.

  A co innego Stany Zjednoczone AP, gdzie ponoć Trump "przegrał" wybory prezydenckie, bo zanadto manifestował swe WOLNORYNKOWE podejście do tej choroby (która go tylko "musnęła", ponoć są b. drogie lekarstwa, którymi, we wczesnej fazie zachorowania, da się nawet STARSZYCH - jak D. Trump - LUDZI leczyć; to twierdził dość "oblatany" polski lekarz w poskim radio).

  Z całym mym uszanowaniem dla jakości usług RTV na całym świecie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930