Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Szatański miot znów tryumfuje!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Taka kampania propagandowa wpisuje się w plany rządzących polską żydów . Utartym już sposobem wojska amerykańskie szykują zapewne na granicy z Kaliningradem odpowiednią prowokację, która umożliwi Polakom rozpoczęcie III Wojny Światowej.

Historia znów przyspieszyła! Widać to po chaotycznych zrachowaniach światowych przywódców. Szczególnie drastycznie wygląda to w Rosji, która dosłownie z dnia na dzień politycznie i ideologicznie przepoczwarza się w żydokomunę bis. Przy czym ZSRR można uznać za łagodniejszą jej formę w porównaniu z obecną. Nagłość tych zmian nasuwa przypuszczenie, że w świecie dzieje się coś dramatycznego, o czym opinia publiczna nie jest w ogóle informowana. 
Jeszcze trzy dni temu Putin objaśniając na spotkaniu głów Wspólnoty Niepodległych Państw (postsowieckich republik) „prawidłową wizję historii II Wojny Światowej”, w miarę oględnie zacytował prywatną i poufną opinię ambasadora II RP w Berlinie, Lipskiego, dotyczącą żydów. Ponieważ sowiecki agresor zrabował znaczną ilość polskich dokumentów z okresu II RP, to łatwo mógł wyselekcjonować trzeciorzędne szczegóły świadczące o polskim „antysemityzmie”.   Szkoda tylko, że Putin grzebiąc się w zrabowanych polskich archiwach zapomniał o otwarciu sowieckich, tak by światowa opinia publiczna dowiedziała się co myśleli, knowali i robili ówcześni przywódcy „kraju rad”.
 
W dwa dnipóźniej (https://www.yahoo.com/news/putin-rebuffs-western-criticism-1939-141350452.html), komentując ten sam epizod, z twarzą wykrzywioną z wściekłości (patrz „60 Minut” telewizji publicznej RTR z 27 bm.), obrzucał obelgami śp. Ambasadora Lipskiego nazywając go „swołoczą” i „świnią”.   Putin niejednokrotnie krytykował Polaków za rzekomo złe obchodzenie się z grobami żołnierzy sowieckich, a teraz sam publicznie, w przestrzeni medialnej, opluwa śp. Polaka, który ani jemu, ani jego rodzinie, ani żadnemu Rosjaninowi, ani żadnemu bolszewikowi, ani nawet jakiemukolwiek żydowi nigdy krzywdy nie wyrządził i to tylko dla tego, że ośmielił się on mieć prywatnie negatywną opinię na temat naszych drogich gości, 3 milionów polskich członków plemienia żmijowego!

 
Otwartym pozostaje pytanie, czy temu zimnemu KGB-stowskiemu draniowi puściły nerwy, czy też zrobił to z premedytacją. Jeszcze kilka tygodni temu, na konferencji prasowej, komentując chamskie odnoszenie się waszyngtońskiej bandy do przedstawicieli innych nacji, chwalił się, że jako były KGB-sta niezmiennie pamiętał o potencjalnej możliwości upublicznienia swych wypowiedzi, co zawsze mitygowało go w tychże. A teraz daje publicznie taki pokaz „sowieckiej kultury i respektu” dla Polaków! Wydaje się, że popełnił on w tym wystąpieniu kardynalny błąd, ukazując swe prawdziwe oblicze oraz reszty kremlowskiej szajki, odgrywającej do tej pory rolę dobrodusznych i poczciwych Rosjan. Patrzy na to cały świat, a zwłaszcza wszyscy bez wyjątku sąsiedzi Rosji, z Chinami na czele, wyciągając z tego spektaklu odpowiednie wnioski na przyszłość. 
 
Bez odpowiedzi pozostaje natomiast pytanie co sprawiło tak drastyczną zmianę jego zachowania na przestrzeni zaledwie dwu dni? Zapewne jakieś fundamentalne zdarzenia, a nie to, że po prostu wstał z łóżka lewą nogą. Dopiero czas da na to pytanie odpowiedź.
 
W ślad za swym hersztem ze zdwojoną siłą ruszyły do propagandowego ataku na Polskę „rosyjskie media publiczne”.  W cytowanym powyżej programie telewizyjnym, zebrani w studio „eksperci” oskarżyli Polaków o pogromy żydowskie w 1946 roku w Krakowie, które pociągnęły za sobą tysiące ofiar śmiertelnych, o zlikwidowanie 100 tysięcy sowieckich jeńców wojennych w 1920, oraz o wymordowanie po 1945 roku przez ludność polską w PRLu półtora miliona Niemców tam jeszcze nachodzących się!!!
 
Pozostało jeszcze tylko do stwierdzenia, że 1 września 1939 roku, to Polacy zaatakowali Niemcy, podbili je, wymordowali tamtejszych żydów, a potem w mundurach Wermachtu napadli na pokojowy Związek Radziecki, łamiąc tym samym wiarołomnie pakt Ribbentrop-Mołotow. 
 
Taka kampania propagandowa w idealny sposób wpisuje się w plany rządzących polską żydów i ich amerykańskich pryncypałów. Utartym już sposobem wojska amerykańskie szykują zapewne na granicy z Kaliningradem odpowiednią prowokację tzw. „false flag incydent”, który umożliwi Polakom rozpoczęcie III Wojny Światowej.
 
Jak wyglądają więc perspektywy na przyszłość? 
 
Jeśli wybuchnie konflikt zbrojny, to jego konsekwencje dla globu będą tak dramatyczne, że dywagowanie na temat jego polskiego epizodu nie będzie miało sensu.
 
Jeśli Imperium Amerykańskie rozpadnie się na drodze pokojowej, to Polska na przestrzeni niedługich lat „wykrwawi się” ostatecznie niekończącym strumieniem emigracji. Miejsce polskojęzycznej biomasy zajmie jej odpowiednik z Ukrainy, a w miarę przesuwania się go dalej na Zachód, zastąpią go „drodzy kolorowi goście”. Unia de facto administrująca Polską, będzie mogła rozmieścić na pustoszejącym terenie naszego kraju obozy dla emigrantów osiedlających się obecnie na obszarze zachodniej Europy. 
 
Jeśli dynamika przemian etnicznych w III RP, które można obserwować dosłownie z miesiąca na miesiąc, nie ulegnie zmianie, to za parę lat polskojęzyczna ludność znajdzie się w mniejszości, za dekadę będzie już tylko wymierającym marginesem, a za 20 lat nikt nie będzie już pamiętał, że dawniej zamieszkiwali ten obszar Polacy.
 
Według najświeższych oficjalnych danych władz rosyjskich (patrz cytowany już program telewizyjny) na najbliższe dziesięciolecia prognozuje się dalszy spadek liczby mieszkańców Federacji, poniżej progu 140 milionów, którzy zamieszkują największy na świecie obszar lądowy. Biorąc pod uwagę dodatkowo, że znaczną część tej populacji stanowią muzułmanie, których tempo wzrostu demograficznego jest dodatnie, to ilość Rosjan dramatycznie się zmniejszy w omawianej perspektywie czasowej. Umożliwi to Chinom z ponad miliardową populacją, bezkonfliktowo, „na piechotę”, przejąć ziemie do Uralu. Muzułmanie, zantagonizowani panoszącym się w Federacji neobolszewizmem, przejmą resztę terytorium byłego Wielkiego Księstwa Moskiewskiego i tak zakończy się dla Rosjan imperialna przygoda towarzysza Putina i jego żydowskich mocodawców.
 
 
 

    

KOMENTARZE

 • Po tym co napisałeś,
  dochodzę do wniosku, że nieźle Ci płacą i to w szeklach. Takiej ilości bzdur i kłamstw dawno nie widziałem w jednej notatce. Szalom
 • Inwazja jedynaków
  "Umożliwi to Chinom z ponad miliardową populacją, bezkonfliktowo, „na piechotę”, przejąć ziemie do Uralu."

  Już widzę rozpieszczonych jedynaków z podtropikalnych Chin zasiedlających tajgę i tundrę, po to aby wyręczyć Ruskich z dostarczania im surowców. Także wykarmionych hamburgerami miastowych Amerykanów
  zalewających tajge i tundrę kanadyjską.

  https://cdn.static-economist.com/sites/default/files/imagecache/640-width/images/print-edition/20170923_CNM954.png
 • @Drab61 16:27:12
  "Dochodzę do wniosku, że nieźle Ci płacą i to w szeklach. Takiej ilości bzdur i kłamstw dawno nie widziałem w jednej notatce. Szalom
  "
  Też mam takie wrażenie.
  I ta żydowska emocjonalność ta ilość rusofobicznych epitetów..
  Wszystko tendencyjne bzdury.
 • Dlaczego Putin użył mocnych słów.
  Moim zdaniem to prosta reakcja na to co Polskie solidaruchy (oficjele) wygadują o Rosji od lat.
  Ostatnio wypowiadali się publicznie że to Rosja w porozumieniu z Hitlerem rozpoczęła wojnę Światowa razem i w porozumieniu napadając na Polskę.
  To oczywista bzdura, kłamstwo historyczne, wyraz złej woli..wręcz zoologicznej nienawiści do Rosji ze strony polskich oszołomów.

  Reakcją na takie poniżanie Rosji Putin odciął się faktami historycznymi związanymi z relacjami Polsko żydowskimi...
  Putin jak to Putin zagrał szachowo uderzając w bolesne dla Polski miejsce..
  w relacje Polsko żydowskie.
  Putin zyskał w oczach żydów a Polacy kolejny raz stracili.
  Zarówno Rosja jak i Polska są w istotny sposób uzależnieni od stosunku żydów do nich...
  Putin w reakcji na Polską Rusofobie ... zmienił proporcje tych relacji...
  Skutki mogą być bardziej długofalowe niż się rusofoby spodziewają.
 • @Oscar 17:32:21
  Wyjaśnienie jest proste: światowa mafia żydowska (która wywija jak ogon psem zarówno Rosją jak i USA) postanowiła zaangażować w akcję opluwania Polski, Putina i rosyjskie (czytaj żydowskie media dla Rosjan) media. Dlaczego? Ciągle z tej samej przyczyny: ukazania Polaków jak winnych śmierci Żydów w czasie II wojny światowej. A jeśli winni to nich płacą firmie Holocaust miliardy dolarów odszkodowania. To jest dalszy ciąg akcji wpędzania Polaków w kompleks winy i pedagogikę wstydu!
  Smutne jest to, że Putin dał się wciągnąć w żydowskie gierki, albo inaczej- pokazuje to kto tak naprawdę rządzi w Rosji!
 • Prędzej Ukraina na piechotę zajmie Polskę, niż Chiny Syberię.
  "Umożliwi to Chinom z ponad miliardową populacją, bezkonfliktowo, „na piechotę”, przejąć ziemie do Uralu."
  Jak czytam takie masowo rozpowszechniane bzdury, to wyjść z podziwu nie mogę. Zawsze się zastanawiałem, jak coś takiego może być technicznie zrealizowane. Przez wojnę ? A może tak jak zrobił Mao - przepłynięciem Amuru ? Tak czy owak, jest to niemożliwe.
  Dlaczego ? Odpowiedź na pierwsze pytanie jest banalnie prosta. Bo Rosja ma broń atomową. A kto ją ma, nikogo nie musi się obawiać. (np. Korea).
  Indie i Pakistan toczą walki o jakieś nieużytki w Kaszmirze, i będą je toczyć do końca świata. Większej krzywdy sobie nie zrobią. Bo jedna i druga strona ma atom.
  Dlaczego Chiny nie zajmą Tajwanu, choć uważają go za swoje terytorium? Bo na Tajwanie amerykanie mają swoje bazy, a w nich trzymają broń nuklearną. Podobna sytuacja jest w Kosowie. O powrocie tych ziem Serbia sobie może tylko pomarzyć.
  Gdyby w Jugosławii stacjonowali Rosjanie z bronią atomową, to istniała by ona do dzisiaj w niezmienionych granicach.
  A co do "piechoty", to więcej przybyło do Polski Ukraińców, niż do Rosji Chińczyków. Chęć osiedlania się za Amurem, jeśli nie jest poparta interesami i biznesem, jest znikoma.
 • @Oscar 17:32:21
  cd... za mało napisałem...jest znacznie gorzej.
  Putin mocno zderzył Polskę solidaruchów z żydami i ich kompleksami na tle antysemityzmu.
  Zderzył solidaruchów z USA które jest w istocie żydowską kolonią.
  Putin tą reakcją na ujadanie solidaruchów izoluje Solidaruchów od "sojuszników".

  To jest gigantyczne zagrożenie dla Polski (bo pies trącał solidaruchów ale los Narodu Polskiego jest ważny).
  Następnym krokiem może być podobny krok Putina w temacie relacji Polsko Niemieckich...skłócając głębiej solidaruchów z Niemcami... i zacieśniając z nimi relacje przy pomocy NS2.

  Tak wyizolowana Polska jest skazana na wolę wielkich tego świata...
  Ci wielcy wokół Polski to mafia żydowska, Rosja, Niemcy i daleko USA czyli też mafią żydowska.

  Co się może urodzić z takiej konfiguracji "wielkich" geostrategicznych decydentów ? (Niemcy to tu tylko lokalny ważny decydent)

  Gołym okiem widać że Polska staje się "Towarem" którym wielcy będą handlować (podobnie jak Ukrainą, pribałtykami...i ogólnie geostrategią).
  Niemcy chcą sowich byłych landów wschodnich, żydzi chcą Pollin..
  a Rosja chce spokoju i dobrego sąsiedztwa...
  Polska Rosji takiego sąsiedztwa nie daje a wręcz przeciwnie.
  Francja i Anglia dzisiaj są bez znaczenia.

  Wnioski są oczywiste.

  Polityka solidaruchów może się dla Polski skończyć tak jak polityka przedwojennych władców Polski.
  Sugeruje solidaruchom już remontować drogę na Zaleszczyki... bo reakcja Putina to bardzo poważny i nieprzypadkowy sygnał.

  Ma ktoś jakieś podręczniki do nauki Niemieckiego ?
  Pilnie kupie.
 • Brednie sfabrykowane i pisane na zlecenie CIA
  Zachód jest top-mistrzem w propagandzie kłamstw, oszczerstw i manipulacji. A amerykańskie służby i brytyjskie to pobiły wszelkie rekordy.

  Tylko te ich szkalowania po zdemaskowaniu i ich ośmieszeniu, na ludzi samodzielnie i logicznie myślących już nie działa.

  Ten stek kłamstw jest idealny dla wyznawców goebbelsa i żydowskiej syjonistycznej propagandy. Pasuje jak ulał do TVPisowskiej propagandy kłamstw i oszczerstw oraz nienawistnej polityki w stosunku do Rosji. Rosji która nie ustąpi na krok żydowskiej syjonistycznej gangrenie nadającej z centrum Wall Street New York City.
 • Stało się najgorsze !
  Dla Polski stała się najgorsza sytuacja polityczna ! Rosja wraz z Niemcami
  trzymają sztamę !!!

  NAJGORSZY SCENARIUSZ – DLA POLSKI STAŁ SIĘ FAKTEM ! dzięki żydowskiej polityce anty-rosyjskiej !!!

  Słowianie ! Polska została pozbawiona opieki Rosyjskiej która nam gwarantowała ziemie północne i zachodnie ! Niemcy z Rosją to bardzo niebezpieczna kombinacja polityczna ! czego już dwa razy się przekonaliśmy na własnej skórze !

  APEL ! odsunąć obcych okupantów żydowskich którzy realizują kosztem Polski interesy światowego żydostwa !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=_oh6AK04AeY


  Pod żydowską okupacją Polska idzie szybkim krokiem w przepaść !! szczerze ? marnie to widzę !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Oscar 18:13:18
  .. cd
  Deal może być taki...
  Rosja odzyskuje wpływy do linii Kurzona (Ukraina pribałtyki,...)
  Niemcy odzyskują byłe niemieckie landy wschodnie...
  a mafia na pozostałym ogryzku Polski buduje Pollin+kawałek Banderlanu czyli zachodniej Ukrainy..

  Kluczowe pytanie to co zyskują USA ... ale USA to w istocie też mafia żydowska mogą więc zaakceptować..odzyskanie "odwiecznych ziem żydowskich" .. i to pewnie w takim trybie jak odzyskali inne odwieczne ziemie żydowskie czyli Palestynę.
 • @Oscar 18:13:18
  Niestety zwolennicy pisu już tak mają. Wypili nienawiść do Putina do Rosji z mlekiem matki.

  Szkoda energii i czasu. Czym skorupiaki za młodu nasiąkną tym na starość. ...

  Pozdrawiam
 • @Pedant 16:43:06
  "Już widzę rozpieszczonych jedynaków z podtropikalnych Chin zasiedlających tajgę i tundrę, po to aby wyręczyć Ruskich z dostarczania im surowców. Także wykarmionych hamburgerami miastowych Amerykanów
  zalewających tajge i tundrę kanadyjską." Zaimponował mi Pan. Jak mawiał... są trzy prawdy, ale ta Prawda jest "Świenta"!.
  :)
 • @Alfax 18:26:29
  Nie szkoda energii...ważą się losy Polski... a to ważne jest dla Narodu Polskiego.
  Losy ekstremistów z PISu (i z PO) nie są ważne ale los Narodu Polskiego jest ważny.
 • Całkowicie zaprzestałem oglądać dzienniki z TVP i TVN !!
  Wiedzę o świecie czerpie z internetu i czasami z polsatu [ między wierszami ]

  NIE GŁOSUJEMY NA DUDĘ !bo to anty-polak ~~ tylko żydzi i ogłupiały motłoch zagłosuje na Dudę !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • @Monaco 18:14:57
  Właśnie, dopiero co Pan ujawnił kłamstwa i manipulacje polityków wraz z mediami na tematy Krymu.
  Pański przekład na j.polski

  http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/152285,zdemaskowani-polityczni-i-medialni-manipulatorzy

  A tu taki bełkot na temat Putina, Rosji.

  I komu te kłamstwa służą ?
 • Jednego możemy być pewni - otóż
  czarci pomiot nie powiedział tego - Putinem - co powiedział - aby się odgryźć za szarpanie temuż Putinowi nogawek prze polskojęzycznych - okupujących atrapę Polski. Powód musi być poważniejszy - ponieważ to szarpanie nogawek przez polskojęzycznych - odbywa się za zgoda rosyjskojęzycznych.
  Wniosek?
  Przystąpiono do grillowania sierot po Polsce w atrapie Polski - jakby na większym ogniu - więc coś niedobrego i to większego kalibru jest szykowane sierotom po Polsce. Powodów takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele włącznie z tym, że znów nastąpi jakiś nowy etap mądrości w tej części Europy.
 • @demonkracja 18:40:23
  "Powód musi być poważniejszy - ponieważ to szarpanie nogawek przez polskojęzycznych - odbywa się za zgoda rosyjskojęzycznych.
  Wniosek?
  Przystąpiono do grillowania sierot po Polsce w atrapie Polski - jakby na większym ogniu - więc coś niedobrego i to większego kalibru jest szykowane sierotom po Polsce. Powodów takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele włącznie z tym, że znów nastąpi jakiś nowy etap mądrości w tej części Europy."- Weź wysnuj jakiś KONSTRUKTYWNY! "Wniosek". Możesz?
 • @Oscar 18:29:02
  Szanowny Pan.
  Naturalnie że to prawda, tylko tego zawziętego czy innego chorego rusofoba Pan ani nikt już nie wyleczy. To jest choroba genetycxna.

  Pozdrawiam
  i do analizy pozostawiam :)
 • @Alfax 18:26:29
  "Czym skorupiaki za młodu nasiąkną tym na starość. ... "

  Kraby, małże i inne skorupiaki, jak powiedział Gombrowicz.
 • nie prawidłowo
  don't panic !
  jesteśmy tutaj Panie Nowopolski i jest nas dużo , nie wszyscy proszę Pana jesteśmy biomasą. jest nas Polaków wystarczająco dużo żeby przejąć biomasę .

  Wesołych Swiąt
 • POD - JUDZANIE
  Bez odpowiedzi pozostaje natomiast pytanie co sprawiło tak drastyczną zmianę jego zachowania na przestrzeni zaledwie dwu dni?


  Jak to co sprawiło? A nie znasz słowa POD JUDZANIE ??
 • *5
  Ale tu się nie zgadzam!:
  "Umożliwi to Chinom z ponad miliardową populacją, bezkonfliktowo, „na piechotę”, przejąć ziemie do Uralu. " Nie, na piechotę na pewno nie. :) A jeśli tak, to trwałoby to ponad tysiąc lat, nawet jeśli założymy, że Rosja byłaby "bezludna". :)
 • @Oscar 17:32:21
  Bardzo mozliwe, ze w koncu "puscily mu nerwy", jak pisze autor notki.
  Dlugo puszczal mimo uszu ordynarne zaczepki, wyraznie prowokujace.
  Przycichly nieco te podszczekiwania, bo Trump sugeruje naprawe stosunköw z Rosja, ale ta nie zapomni durnego harcowania polskich "dygnitarzy". Jak Kuba Bogu...
 • 5*
  Zdecydowanie podzielam Pańskie obawy. Ani Niemcom (EU), ani też Rosji, nie zależy przecież na silnej Polsce. Można nawet stwierdzić, że im najbardziej odpowiada wizja słabej Polski. Amerykanom nasze umocnienie w regionie nie przeszkadza. Jeśli szybko i sprawnie nie wykorzystamy tej właśnie jedynej szansy w tym momencie, utracimy ją, a perspektywy bez amerykańskiego poparcia nie są zbyt optymistyczne.
 • @ele 18:25:07
  "Dla Polski stała się najgorsza sytuacja polityczna ! Rosja wraz z Niemcami
  trzymają sztamę !!!(...) Niemcy z Rosją to bardzo niebezpieczna kombinacja polityczna ! czego już dwa razy się przekonaliśmy na własnej skórze !"/Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach/


  W tych dwóch zdaniach powyżej bardzo realnie i obiektywnie ocenił Pan systuację. Niestety, Pańskie panaceum na "stan chorobowy" nie jest najlepsze: goni Pan jakiegoś efemrycznego żyda, który jest rzekomo odpowiedzialny za taki stan rzeczy. Mało tego, proponuje Pan udanie się, najlepiej na kolanach, po rosyjską opiekę. To się zakończy śmiercią "pacjenta" - już tak kiedyś było w naszej historii.
 • @AgnieszkaS 20:06:56
  Gdyby amerykanom nie przeszkadzało nasze umocnienie w regionie, to nie wysyłali by do nas komornika i ich prezydent nie podpisywałby akt447.
  Lepiej zejść na ziemię.
 • @zbig71 20:53:05
  Ustanowieni przez władze tamtych zaoceanicznych "rejonów" komornicy, łupili dla swoich mocodawców Polaków już od 30 lat!!i nadal pełna parą to robią!!pozorowanie "umacniania" Polski to taka gierka na zmylenie i zamulenie ludu tubylczego.Chodzi o łupienie i pociąganie za sznurki w swoich celach.Bynajmniej, nie o jakiekolwiek dobro POLAKÓW i POLSKI tu chodzi!!
  https://krytykapolityczna.pl/kraj/antoni-dudek-od-mazowieckiego-do-suchockiej-michal-sutowski-wywiad/
 • @Oscar 17:32:21
  Putin zadziałał logicznie. Skoro przygłupy z POPiSu nie uznają Armii Czerwonej za wyzwolicieli, tzn. że kolaborowali z Niemcami. PIPiSowcy nie potrafią myśleć przyczynowo-skutkowo, a wypowiedź Putina to skutek i zwykła uszczypliwość.Acz to błąd, wg mnie.
  Poza tym, Polska wzięła udział w rozbiorze Czechosłowacji. Czyli z Niemcami współpracowała. Gdy dodamy wrogość obecnych władz wobec wyzwolicieli z Armii Czerwonej z jednoczesnym zamiłowaniem do sanacji, to mamy tego efekt.
 • @trojanka 21:03:27
  *5 za komentarz :)
 • @Oscar 18:13:18
  Weź podręcznik do tureckiego lub arabskiego. Bardziej sie przyda.
 • @AgnieszkaS 20:06:56
  To dlaczego Amerykanie nas biednych eksploatują, anie wzmacniają?
 • @AgnieszkaS 20:33:05
  To poprzez POpaprańców i PiSiorów, Moskwa z Berlinem trzyma sztamę. Za politykierów mamy kretynów albo agentów.
 • @Wican 21:11:57
  I nie wiadomo co jest gorsze.
 • @JimA 18:45:27
  Należy obserwować poczynania światowego, czarciego pomiotu wobec Chin. Jeżeli pomiot pozwoli Chinom na Nowy Jedwabny Szlak - to sieroty po Polsce w atrapie Polski mogą odetchnąć. Natomiast - jeżeli pomiot wspomniany szlak zablokuje - to będzie oznaczać, że Niemcy będą generować forsę dla czarciego pomiotu - odciążając w tym Chiny. Wtedy siłą rzecz - aby to generowanie forsy było na odpowiednim poziomie, niemiecką granice należy wytyczyć tam - gdzie teraz Ukraina graniczy z Rosją. Wtedy oczywiście atrapa Polski zniknie bezpowrotnie. Bezpowrotnie!
  Wniosek?
  Przesłanką powyższego była zgoda na połączenie się Niemiec i wskrzeszenie na odwiecznych ziemiach polskich - banderlandu.
 • @zbig71 21:25:56
  Niestety, źle to wygląda. A jeszcze bank izraelski od 2020 roku ma udzielać kredytów na 0% dla nabywania ziemii na Ukrainie. Jak nie będzie chętnych, to nawet będzie dopłacał. Od bodaj 8 lat, monopolistą na rynku pestycydów na Ukrainie jest firma izraelska. Teraz już mają umowę z ukraińskim ministerstwem środowiska i zasobów naturalnych na nabywanie, transport i składowanie pestycydów..
  Wg mnie, to początek cichego marszu syjonistów na Ukrainę. Tam prezydent Żyd, poprzednik też Żyd. Potężny Kołomojski wiadomo. A przeszkadzał polskim dyplomatołkom (może bardziej polskojęzycznym) Janukowycz o polskich korzeniach
 • @demonkracja 21:38:33
  Wiesz co, ja muszę z Tobą pogadać "oddzielnie". Ty klepiesz jak nakręcony, ok, pewnie tak masz... Nie podoba mi się ten "wklep" z 21:38:33. Pogadamy. Jutro albo pojutrze. :)
  Pozdrawiam
 • W Polsce w telewizji publicznej pokazano ten program.
  https://wolnemedia.net/obrazki/tvp-rusofobia-1.jpg

  Była to reakcja na wydarzenia w Cieśninie Kerczeńskiej.

  Po tym jak Putin z Zełenskim ze sobą po rosyjsku pogadali, Ukraina i Rosja podpisały, że nie mają żadnych względem siebie pretensji, jeżeli chodzi o gaz i do nowego roku załatwią inne sprawy.
 • @Anna-PK 22:17:54
  O, czubek Targalski. Nasi politykierzy nie rozumieją, że nie należy się wcinać pomiędzy wódkę a zakąskę
 • @Oscar 17:32:21
  W pełni się z Tobą zgadzam.
  Tego co zrobił prezydent Putin nie można oceniać w oderwaniu od całego ciągu wydarzeń jakie miały/mają miejsce w Polsce ostatnich lat i "polskiej" polityki wobec Rosji.
  Wypowiedź prez. Putina jest być może ostatnim bardzo poważnym ostrzeżeniem i jeśli "polskie" władze nic z tego nie zrozumieją to będzie tylko dalsza eskalacja wzajemnych oskarżeń. Kto na tym najbardziej straci? To przecież oczywiste!
  Już Gierek w "Przerwanej dekadzie" pisał, że "JEDYNYM gwarantem naszej zachodniej granicy jest Związek Radziecki (dzisiaj Rosja)".
 • @Robik 23:51:38
  A co było wcześniej?

  https://i.ibb.co/KbLB8Ln/53f57cc29b1d1-image4.jpg
 • @Robik 23:59:34
  https://i.ibb.co/4mRTx5p/ak-zabija-putin-1383.jpg
 • @Robik 00:01:21
  https://i.ibb.co/dWqQFj8/Bt6-Nn6-GCc-AAK0-Vb.jpg
 • @Robik 23:59:34
  Tylko, że tak wytrawny polityk, nie powinien tak sie odzywać. Zraził niektórych a utrudnił funkcjonowanie innym zwolennikiem współpracy polsko-rosyjskiej.
  Zresztą, ja w przypadki nie wierzę. Putin to dobra szkoła a nie jakiś ćwok jak CIaputowicz, Waszczu czy inny Gumiś.
  Obawiam się, że postawił na nas krzyżyk. Chazarowie przejmą ziemię na Ukrainie i będziemy musieli od nich brac towary, niezależnie od ceny
 • @Robik 00:02:25
  https://i.ibb.co/fXwHNJ0/puuttinn.jpg
 • @Robik 00:06:02
  https://i.ibb.co/8m7hdWh/997c3d84.jpg
 • @Robik 00:11:16
  https://i.ibb.co/0GthXnH/TMtmSTY.jpg
 • @Robik 00:12:20
  https://i.ibb.co/WfWrrpM/gp-17-03.jpg
 • @Robik 00:13:39
  https://i.ibb.co/mh6vHXL/putler-0.jpg
 • @Robik 23:51:38
  Postmagdalenkowe „polskie” rządy oświadczają światu, że po wojnie do 89 roku nie było „wolnej” Polski a rządzili wtedy „przebierańcy”!
  Jeśli to „przebierańcy” podpisywali traktaty dotyczące zachodniej granicy Polski to siłą rzeczy są one nieważne.
 • @Robik 00:20:32
  Na podobnej zasadzie PiS-owskie debile oświadczają światu, że jak dostaną od Niemiec odszkodowania za zniszczenia wojenne to spłacą żydowskie roszczenia.
  Niemcy żadnych odszkodowań Polsce i tak nie wypłacą a „polski” rząd oficjalnie uznał, te żydowskie roszczenia za zasadne.
 • @Wican 00:05:20
  "Zraził niektórych a utrudnił funkcjonowanie innym zwolennikiem współpracy polsko-rosyjskiej."
  Jakiej współpracy? Z kim?
  Zobacz co PiS-owcy w "wolnej" Polsce zrobili z Mateuszem Piskorskim!
 • @Robik 00:26:02
  I potwierdzili, że tacy jak Piskorski to zdrajcy. Taką wypowiedzią, Putin taki margines bo margines ale zawsze, sprzedał. Po prostu. Uderzył w całą Polskę, a nie w PiSIactwo. I we wszystkich Polaków. Sporo osób nie zgadzało się z antyrosyjskością PiS. A teraz?
  Zaczyna to coraz bardziej przypominać wiek XVIII. Najczęściej obrażaną osobą w ówczesnej izbie poselskiej, była caryca Katarzyna. Prusy parły do rozbiorów i jeden z ichnich sojuszników Anglia. To Rosja w końcu na to poszła. Dzisiaj Niemcy, Rosja, a zamiast Austrii Chazaroupaina. To może jeszcze potrwać, ale oswoją Polaków z tym w najbliższej dekadzie. Aktywnych dalej będzie się wypychać za granicę, zostaną emeryci i zasiłkowcy oraz Ukraińcy. I wcale rozbiory nie muszą być powiązane z formalną zmianą granić. Inaczej mozna będzie zarabiać. Bez formalnej okupacji.
  A Putin emocjami się nie kieruje. Po prostu dokładnie to zaplanowano i przygotowano. a prostackie i tępe PiSiactwo, reagować nie potrafi. Gdzie tzw. Fundacja Narodowa, do uja? Ambasado rosyjski porozdzielał jeszcze plaskacze PiSIorom z msz i leżymy. Putin ma dobre relacje z Nathanyahu
 • @Wican 00:37:17
  Ależ ja się z Tobą w większości zgadzam.
  Jednak uważam, że w dzisiejszej Polsce granie ze strony Rosji na jakichś "zwolenników współpracy polsko-rosyjskiej" jest nierealne.
  Myślę, że za tymi emocjami (po obu stronach) odbywają się w zaciszach gabinetów zimne kalkulacje i jeśli po polskiej stronie znajdą się siły które zrozumieją, że igrają z ogniem to kto wie?
  Cuda czasami się zdarzają...
  Osobiście jestem jednak pesymistą. To się nie może dobrze skończyć.
 • @AgnieszkaS 20:33:05
  To nie żyd efemeryczny, ale międzynarodowy :)))
 • @Wican 00:37:17
  Nikt z nas dokladnie nie wie jakie to emocje spowodowaly, ze Putin stracil nerwy zimnego kagebisty. To jest link https://www.youtube.com/watch?v=BHH3kPn9anQ&feature=em-uploademail w ktorym prowadzacy stara sie wyjasnic powody "eksplolzji" Putina. Podobno rezolucje unijna, ktora obarczyla Rosje wina za wybuch IIWS - ZAINICJOWALO 18 POSLOW PiS. Jak sie do tego dolozy nieustanne ujadanie polskich wladz przeciwko Kremlowi i burzenie pomnikow upamietniajacych chwale rosyjskiej krwi to zaczyna wscieklizna Putina byc zrozumiala. Nie mogl milczec dalej i pozwalac politykom w Polsce na takie dokazywanie i juz jawne obgryzanie nogawek. Jakby nie patrzec Rosja to supermocarstwo swiatowej rangi, co podkreslane jest zawsze w publikowanych artykulach na izraelskich website. A tutaj taki zdaniem Putina taki marny wasalik, nie znajacy swojego szczebla w swiatowej drabinie rankingowej probuje ustawiac historie. To byl duzy blad,slepota, durnota, prowokacja, ktore moze wymazac nas z mapy. Chcialam zaznaczyc, ze swoja wypowiedzia Putin dal przyzwolenie na realizacje Just, palcem nie kiwnie.
 • @milusia 01:24:34
  "Chcialam zaznaczyc, ze swoja wypowiedzia Putin dal przyzwolenie na realizacje Just, palcem nie kiwnie."
  Dokładnie TAK!
  W tym miejscu należy dodaće Rosja była JEDYNĄ realną siłą która mogła nas przed tymi żądaniami ochronić.
  Podobnie będzie się działo kiedy otworzy się puszka Pandory z napisem "polskie granice". Taki czas nadejdzie i Polacy będą się wtedy dziwić; dlaczego Rosja zachowuje się wobec Polski tak nieprzyjaźnie.
 • @milusia 01:24:34
  "Nikt z nas dokladnie nie wie jakie to emocje spowodowaly, ze Putin stracil nerwy zimnego kagebisty."
  Nie sądzę żeby on "stracił nerwy".
  To wszystko było na zimno zaplanowane.
  Teraz Polacy powinni to również na spokojnie przeanalizować i zrozumieć wreszcie jaka jest nasza rola w tej grze.
 • @stanislav 01:16:46
  "To nie żyd efemeryczny, ale międzynarodowy :)))"

  :)

  Riposta całkiem udana, choć nie zgadzam się z treścią przekazu.
 • @milusia 01:24:34
  Greta wątłą rączką zakręciła kurek od NordStrima i się wkurzył, Polska "beknie" bo jest najbliżej.
 • @JimA 08:02:14
  "Greta wątłą rączką zakręciła kurek od NordStrima i się wkurzył, Polska "beknie" bo jest najbliżej."

  Większym być może ale mniej widocznym problemem, jest że Nord Stream jest kluczowy dla Niemiec. Surowce z Rosji są fundamentalnie, wręcz egzystencjalnie dla nich ważne. Rosja może nieco ucierpieć ale ma nieograniczone rynki w Azji.

  Niemcy nie będą się angażować w kontrowersyjne wypowiedzi.
 • @Pedant 09:06:12
  Dzień dobry:)

  Właśnie! i dlatego się wściekł. Niemcy nie mogły więc wściekły się ustami pana P. Gdy królowa brytyjska nie może czegoś powiedzieć wprost mówią to Japończycy...

  "Niemcy nie będą się angażować w kontrowersyjne wypowiedzi."- a to zdanie jest cudne! Zwykle Ławrow tak mówi. :)

  Gorzej, bo Polska naprawdę może zostać "kozłem ofiarnym"- kolejny raz. To jest problem. Nasz problem. Duda z resztą osłów obudzą się jak już będzie po "wojnie"...

  Dobrego dnia.
 • @milusia 01:24:34
  Putin niczego nie stracił. To po prostu ostrzeżenie, ale wątpię czy polskie dyplomatołki zrozumieją.
  Po prostu pokazał, że Polska nie jest potrzebna Rosji do funkcjonowania.
 • Co ma putin z żydami wspólnego???
  Tacy jak pan myślę że za kasę albo za namową piszą trolują przeciw żydom. To jest zwykły antysemityzm.... jakby ktoś wam płacił za takie teksty...

  Władza w polsce nie jest żydowska, ale zdaje się wspierać antysemityzm, no bo go wcale nie ściga. Ta polska na moje oko jest bardziej rosyjska albo niemiecka, jak żydowska... tu żadnych żydów nie ma... owszem mają swoje walizki, ale żydów nie ma... cały ten bełkot antyżydowski na portalu podpada moim zdaniem pod paragrafy.
  Natomiast ma pan rację że coś się dzieje... już od dłuższego czasu się szykują do wojny, teraz chyba zaczęli kumać że polegną xddd kupują mapy i szukają zaleszczyk xddd
 • @Oscar 17:32:21
  Jakby Jarek Ka działał celowo przeciw polsce wciągając ją w tarapaty i systematycznie obniżając w opinii światowej.

  Putin tak mówiąc być może robi przedpole i tresuje naród do wojny... aby rosjanie chcieli polaków mordować trzeba ich nastroić jak wiesz zahipnotyzować xdd to może trochę potrwać
  Jarek Ka to największe zagrozenie dla polski, i jego kościół też xdd
 • @ele 18:25:07
  jAKIEJ żydowskiej... katolickiej ultrakatolickiej plus sekta pisiorów xdd
  oto dokąd kościół prowadzi - na cmentarz xdd
 • @Leon. 05:10:13
  https://naszebieszczady.com/mapa-bieszczadow/


  :))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930