Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Horyzonty Europy w ramach struktur globalistycznych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W wyniku migracji, większość krajów europejskich w zupełności, tak czy inaczej, diametralnie zmieni swe oblicze.

 Wiele rozgłosu spowodował list otwarty niemieckiej aktorkiSilvany Heißenberg do kanclerz Merkel. 

Tak naprawdę to autorka, w krytyczny sposób i bez ogródek, opisuje w nim działalność „elit” i jej rezultaty dla niemieckiego społeczeństwa. 
 
Ponieważ to samo, tylko w niewyobrażalnie ostrzejszej formie, mogłoby się powiedzieć w odniesieniu do „polskich elit” XXX lecia III RP, to poniżej przedstawiam tłumaczenie ważniejszych fragmentów listu (https://www.minareport.com/2019/11/08/german-actress-to-angela-merkel-you-belong-in-prison/):
 
„Droga Pani Merkel,
 
Jesteś najbardziej kryminalnym kanclerzem w historii Niemiec.  Sprowadziłaś setki tysięcy nielegalnych emigrantów, którzy zgodnie z artykułem 16 konstytucji, nie mają tu prawa do azylu. I dlatego jawią się oni przestępcami na naszym terytorium.
Jesteś nikim więcej ponad egzekutorem woli Niemców, do których należy rzeczywista władza, a ty masz obowiązek działać dla ich dobra.   
 
Z powodu twoich nielegalnych gości, szerzy się terror i bezprawie.  Wprowadziłaś rozdźwięk pomiędzy Niemcami, rozbiłaś rodziny.  Nędza wśród starszych i dzieci jest na najwyższym historycznie poziomie, podczas gdy ty wydajesz miliardy z podatków na utrzymanie tych najeźdźców, przy pomocy których zalewasz Europę obcym kulturowo elementem.  Najeźdźcy ci gwałcą i mordują w Niemczech, a ty, wraz z policją i mediami, oferujesz im ochronę.
 
Ze swojej strony pragnę tylko tego, byś ty i twe kohorty stanęli przed trybunałem i co najmniej wylądowali w więzieniu na dożywocie. Do tej pory tak wielka zdrada nie miała miejsca w historii Niemiec.
 
Głęboko tobą pogardzam i życzę ci zasłużonej kary.”
 
Zarówno Merkel jaki i jej „kohorty” zdziałali dużo dobrego dla Niemiec.  Potrafili skutecznie zniszczyć gospodarki nowych członków Unii i de facto przekształcić je w niemieckie kolonie.  Potrafili skutecznie wykorzystać wspólną walutę euro do stymulacji gospodarki Niemiec kosztem południowych członków Unii, takich jak Grecja. Potrafili zmonopolizować dystrybucję rosyjskiego gazu do Europy, itd. 

 
Nie przewidzieli jednak tego, że „sojusz”, który w tym dziele zawarli z żydami na dłuższą metę musi się im odbić czkawką.  I tak przyszedł moment, kiedy to pryncypałowie Merkel zażądali popełnienia przez Niemcy samobójstwa, czyli otwarcia się na kolorową dzicz z południa i wschodu.  Zgodnie bowiem z własną strategią, wyrażoną w następującym cytacie:Zniszczymy każdą kolektywną siłę prócz naszej. Czterema nogami ludzkości są rasa, religia, naród i rodzina. Migracja zniszczy dwie te nogi bezpośrednio i pozostałe dwie pośrednio.”;przystąpili do kolejnego etapu wdrażania swej koncepcji NWO.
 
W przypadku „polskich kohort”, to od zarania III RP, w niewolniczy i bezmyślny sposób, wykonywały one polecenia swych niemieckich i innych zachodnich pryncypałów, liżąc im przy tym gorliwie tyłki i bacząc pilnie na swe osobiste bandyckie interesiki.
 
Natomiast otumanionemu społeczeństwu zajęło trzydzieści lat, by bardziej spostrzegawcze jego jednostki zaczęły stopniowo pojmować, że
 
  
  - „wolny rynek” nie polega na „wyprzedaży za symboliczną złotówkę” wszystkiego co się da;
-masowa emigracja to nie jest metoda rozwoju życiowych karier młodych, ale sposób na wykrwawienie Narodu do cna;
-obłędna gonitwa, zdemoralizowanych do szpiku kości Polek, za obcokrajowcami, to nie jest sposób na „awans społeczny”, tylko na utratę człowieczeństwa (przy założeniu, że je w ogóle posiadały), zwłaszcza w odniesieniu do związków z odwiecznymi oprawcami Polaków – Germanami, czy kolorową dziczą islamską, buddyjską, itp.;
- „partie polityczne” głównego nurtu, to nie troszczące się o dobro Polski organizacje, różniące się jedynie pomysłami co do metod jego osiągniecia, ale współpracujące ze sobą bandy w ramach kryminalnego konsorcjum administrującego państwem z obcego nadania, itd., itd.
 
O ile Niemcom wielu prorokuje przekształcenie się w islamski kalifat, o tyle nie ma wątpliwości, że większość krajów europejskich całkowicie, tak czy inaczej, diametralnie zmieni swe oblicze.  Istnieje prawie jednomyślność, że pierwszym dużym państwem, które przestanie istnieć, jest Ukraina.  Rozpadnie się ona zapewne na kilka państewek. 
 
W przypadku Polski, to przekroczyła już Ona punkt, z którego nie ma powrotu i nawet gdyby większość społeczeństwa uświadomiła sobie autentyczną sytuację, w której się znajduje, to i tak nic by się już nie udało zrobić.  Etniczna Polska zapewne „rozpłynie” się, jak topniejący wiosenny śnieg, a na Jej miejscu pojawi się hulajpole, z masami ukraińskich emigrantów, zachodnich kolonizatorów, hord kolorowej dziczy i żydowską elitą władzy. 
 
I jedynie cud może nas od takiego lub podobnego scenariusza uratować.
 
 
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

KOMENTARZE

 • Dobry opis sytuacji w Europie.
  Dobry opis sytuacji w Polsce wprowadzony rękoma solidaruchów.

  Nie zgadzam się jednak z puentą że przekroczyliśmy już granicą zza której nie ma powrotu.
  Europa wschodnia ciągle jest "biała" ciągle jest narodowa.
  Europa zachodnia to tak oni w tej "wolności" i "demokracji" tkwią już od 70 lat a niektórzy znacznie dłużej (państwa kolonialne) .
  Państwa kolonialne straciły już swój narodowy charakter (Anglia Francja, Hiszpania, Włochy).
  Niemcy straciły swój narodowy charakter po II wojnie światowej za sprawą Turków a potem gościnności Merkel.

  Europa wschodnia to dzisiaj ostoja narodów Europejskich...fakt ogryzana niszczona ale ciągle jeszcze silna.

  Każda akcja wywołuje reakcję.
  Reakcją będą nowe Europejskie zrywy narodowe.
  Na razie mafią żydowska skutecznie te narodowe zrywy pacyfikuje.
  Mafia jednak w skali globalnej słabnie, mafia bez USA nic nie znaczy..
  Tramp wycofuje USA z bandyckiej polityki globalnej pod dyktando mafii.
  ("demokraci" z USA to jednak dalej wielkie zagrożenie dla świata)

  Moim zdaniem Europa wschodnia się wyzwoli od pasożytów i pozbędzie ich jedną ustawą (imigranci do domu a mafia do pierdla..... podobnie zostaną odwrócone grabieże dokonane na gospodarce Europy wschodniej... też wystarczy jedna ustawa ...i majątek wróci do ograbionych Narodów.
  Możliwe to będzie natychmiast gdy mafia straci przewagę militarną którą jej daje wyłącznie USA bo NATO się rozpada.

  Europa zachodnia jest w trudniejszej sytuacji bo tam jest już kilka pokoleń kolorowych "europejczyków"...tam bez gigantycznych dramatów ludzkich już nic nie można zrobić.

  Moim zdaniem w przyszłym roku sprawy (wyzwolenie Europy wschodniej) nabiorą tempa.
 • Niestety jest dużo gorzej - ponieważ
  czarci pomiot likwiduje białą rasę równolegle na wszystkich kontynentach - natomiast nasycanie białych krajów kolorowym, kryminalnym elementem - to dopiero początek tego piekielnego sk*rwysyństwa. Ostrzeżeniem jest tutaj Zimbabwe i RPA - bo zgodnie z doktryną w/g której czarci pomiot pozbawił w w/w afrykańskich krajach władzy białych ludzi - to w Izraelu też powinni rządzić Palestyńczycy.
  Wniosek?
  Mamy do czynienia z jakimś niepojętym, niewytłumaczalnym ubezwłasnowolnieniem ludzi stworzonych przez Boga przez dzieci Złego. To tak wygląda jakby ludzkie mózgi zaatakował jakiś pasożyt - nie z tej ziemi i prawdopodobnie nie jest on ze świata materialnego. Ściślej biorąc - to pasożyt ten zaatakował raczej duszę człowieka jako ten byt niematerialny w ciele człowieka.
  Wniosek?
  Obawiam się, że tego problemu nie da się rozwiązać na Ziemi - bez bezpośredniej interwencji samego Boga.
 • @Oscar 17:33:25
  Panie Oskarze, podziwiam Pana optymizm co do możliwości rychłego upadku mafii żydowskiej na świecie i w Polsce.
  Czy mógłby Pan uzasadnić swój optymizm? Z jakiego to powodu mafia ta miałaby upaść?
 • @Oscar 17:33:25
  Europa Wschodnia to też Kaukaz i Zakaukazie.
 • @władek 18:28:53
  Bo Oscar pośrednio ją popiera. Oscar to fan socjalnego PiSu.
 • @władek 18:28:53
  Skąd mój optymizm ?
  Z obserwacji tego co się dzieje na świecie oraz ze świadomości że sprawy pod dywanem są sporo dalej zaawansowane niż to widzimy po jasnej stronie dywanu.

  Piszę o tym co widać ... i domniemam że nie wszystko widać..
  USA wychodzą z Syrii, Rosja uznaje zamach w Boliwi... tu widać handel geostrategiczny. UE już nie szczeka na Rosję a wręcz przeciwnie..
  Banderowska Ukraina już nie ma parasola USA a i Polskie władze nie szczekają tak jak kiedyś na Rosję.

  Mafia żydowska to siła Oligarchiczna oparta na dolarze oni wielką kasę przepuszczają na globalny bandytyzm oraz na lichwę...
  Ten system się załamuje bo dolara już nikt nie chce...choć niektórzy jeszcze muszą chcieć.
  Jeżeli dla USA Polska to jeden z ostatnich "wielkich" sojuszników t to brzmi śmiesznie..przy polskim potencjale gospodarczym i militarnym.
  Japonia , Korea Pd się uwalniają z sojuszniczych "kajdanów" USA.
  Nawet Arabia Saudyjska kupuje ruskie S400.
  USA czyli fundament potęgi globalnej mafii żydowskiej traci na świecie wpływy... to widać gołym okiem (Bliski wschód daleki wschód, Europa).
  Bez USA globalna mafia szybko przestanie być globalna.
  a przecież nie wszystko widzimy pod dywanem sprawy są sporo dalej zaawansowane.

  Sporo może się zmienić na gorsze gdy do władzy w USA dostaną się "demokraci".
  Tramp dawno już zapowiadał wycofanie się USA z roli policjanta świata... i to robi małymi kroczkami wbrew naciskom globalnej mafii.

  Jak upadnie siła militarna USA terroryzująca świat to wiele krajów na świecie najzwyczajniej wywali mafię ze swoich gospodarek w różnych ustawowych trybach.. Najpierw nastąpi to gdzieś w Azji, na bliskim wschodzie .. potem dopiero w Europie bo tu NATO oraz UE jeszcze terroryzuje poszczególne kraje.
  NATO słabnie, UE się zmienia, słabnie... Brexit będzie albo nie będzie...

  Sposób odessania mafii go globalnej gospodarki to pewnie jest bardzo intensywnie analizowany problem w tajnych środowiskach globalnych graczy (Rosja, Chiny ale i USA).

  i stąd ten mój optymizm...bo pewności nie mam.
 • @Wican 09:02:14
  Geograficznie tak ale etnicznie nie...a spójności są głównie etniczne.
 • @Wican 09:02:56
  Jestem zwolennikiem socjalizmu nie PISu.
  Socjalizm PISu jest dla mnie zbyt "katolicki" ale to ciągle socjalizm.
  i stąd moja niechęć do PO, Konfederacji... to neoliberałowie...a to zbrodniczy system w stosunku do Narodu (liczne dowody z ostatnich 30 lat w Polsce i zagranicą).
 • @władek 18:28:53
  ..dopowiem...
  Gdy mafia nie będzie miała parasola USArmy czy NATO...
  to reszta jest kwestią kilku ustaw...uchwalonych przez suwerenne rządy.
  Zagraniczny kapitał) w większości mafijny) można będzie opodatkować, odebrać mafii pozycję dominującą na rynku (choćby repolonizacja czy nacjonalizacja..).. mafia zacznie płacić podatki Państwo się wzmocni, mafia straci swoje ukryte w prawie liczne przywileje...
  Od strony politycznej będzie można zmienić ordynację wyborczą, Konstytucję...systemowe zagwarantowanie dominację większości Narodowej w państwach Narodowych (jest wiele państw wielonarodowych tam mają większy kłopot). Najpierw trzeba uporządkować media by nie dominowały media polskojęzyczne a media Polskie.

  Świat będzie się konstytuował od nowa... i niestety nie zabraknie konfliktów interesów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031