Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Globalizm – lepsza okropna śmierć niż okropności bez końca

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ponieważ wszystkie nowe systemy rosyjskiego uzbrojenia dają możliwość odwetowego ataku, to jeśli neokonserwatyści uznają, że nuklearna zagłada jest lepsza od utraty przez Amerykę hegemonii, to nic nie będzie w stanie ich powstrzymać.

Na przełomie roku, znany niezależny amerykański publicysta, były analityk CIA specjalizujący się w tematyce sowieckiej i rosyjskiej, zaprezentował globalną strategiczną ocenę 2018 i perspektywy na rok 2019 (https://thesaker.is/from-2018-to-2019-a-quick-survey-of-a-few-trends/. Artykuł jest na tyle dosadny i w mym odczuciu trafny, że pozwalam sobie zaprezentować go prawie w całości:
 
 
„Rok 2018 przejdzie do historii jako punkt zwrotny w geostrategicznej ewolucji naszej planety. Z wielu przyczyn tego zaprezentuję tylko te najważniejsze.
 
Imperium zawahało się wielokrotnie
Żydo-anglosaskie imperium wystosowało do swych adwersarzy wiele gróźb, ale w ostatecznym rozrachunku wycofywało się z nich. Wbrew pozorom Imperium jest w defensywie na wielu frontach, z których zacytuję tylko kilka najistotniejszych:
1.    Warto przypomnieć wszystkie gigantyczne groźby Trumpa w stosunku do Korei Północnej. Administracja promulgowała zamiar wysłania aż trzech grup lotniskowców ku wybrzeżom tego kraju, grożąc mu całkowitym unicestwieniem. Ostatecznie włączyła się w grę Korea Południowa, otwierając bezpośredni kanał negocjacji i wszystkie groźby USA obróciły się w niwecz.
2.    W kwietniu USA, Francja i Wielka Brytania zaatakowały Syrię w celu „ukarania” jej za rzekome użycie broni chemicznej.  Ze 103 rakiet, 71 było zestrzelonych przez Syryjczyków. Pomimo to żydomedia odtrąbiły wielki sukces tego przedsięwzięcia.
3.    Przez cały rok oczekiwaliśmy na ukraiński atak na Donbas, który nie zmaterializował się, zapewne z powodu ostrzeżenia Putina o zagrożeniu dla samej państwowości Ukrainy w przypadku takiego aktu.
4.    We wrześniu w Syrii izraelskie samoloty szturmowe skryły się za rosyjski IŁ 20, w wyniku czego zarówno samolot, jaki i załoga zostały zniszczone rakietą obrony przeciwlotniczej. W odpowiedzi na ten akt, Rosjanie przekazali Syrii nowoczesne systemy obrony przeciwlotniczej S-300, w rezultacie czego Izrael zmuszony był zaprzestać nalotów na to państwo. No nie zupełnie. W jednym przypadku izraelskie myśliwce skryły się za dwa pasażerskie samoloty.
5.    W grudniu Trump ogłosił wycofanie swych wojsk z Syrii. „Jedyne supermocarstwo”, „niezbędna nacja”, „przywódca wolnego świata”, nie było nawet w stanie poradzić sobie z osłabioną ofiarą i pomimo wieloletnich gróźb, musiało pozostawić „potwora” Assada u władzy.
6.    Do grona wielu mniejszych porażek zaliczyć można: fiasko morderstwa Kaszogi, fiasko wojny w Jemenie, Afganistanie, Iraku, nieudane próby usunięcia prezydenta Maduro w Wenezueli, oraz stopniową utratę kontroli nad UE, oraz katastrofę wojny gospodarczej z Chinami. Wspólnym mianownikiem wymienionych spraw jest niemoc Stanów w realizacji swych zadań. Pogarszają sytuację wewnętrzne walki w łonie elity. Gdy wszystko idzie dobrze panuje w jej łonie harmonia, gdy system się wali, każdy walczy tylko za siebie w myśl powiedzenia: Zwycięstwo ma wielu ojców, przegrana jest sierotą. W rzeczywistości USA nie jest super-mocarstwem, ale upadającym państwem w całym zakresie spraw, a główną przyczyną głoszenia mocarstwwego statusu jest jego potęgą nuklearna, na podobieństwo Rosji w latach 90-tych.   Co do amerykańskich sił zbrojnych to są one niezwykle skuteczne w zabijaniu mas ludzkich, głównie cywilów, ale nie są zdolne do osiągnięcia zadanych celów militarnych. Dla porównania, Rosja w krótkim czasie, małymi siłami  zdołała ustabilizować sytuację w Syrii, czego przez wiele lat nie mogły dokonać Stany.
 
Porażka próby podporządkowania, lub choćby kontroli Rosji
Amerykańska potęga wojskowa oparta jest na następujących elementach:
-strategiczne rakiety balistyczne
-lotnictwo
-lotniskowce
-systemy obrony antyrakietowej
-tysiąc (1000) baz wojskowych rozrzuconych po całym świecie
 
W odpowiedzi na te zagrożenia  Rosja wprowadziła najnowocześniejszy system obrony powietrznej zwanej przez dowódców amerykańskich Russia’s anti-access/area denial (A2/AD) oraz hyperdzwiękowe rakiety Kindżał, które spowodowały że cała nawodna flota USA staje sie bezużyteczną w ewentualnym ataku na Rosję. Rakiety owe mogą zniszczyć wszystkie amerykańskie okręty bez względu na ich systemy obrony przeciwlotniczej. Podobnie, zainstalowanie termonuklearnych rakiet Sarmat i Awangard spowodowało pełną bezużyteczność amerykańskiego systemu obrony antyrakietowej (ABM).   W tym miejscu należy podkreślić, że żaden z rosyjskich systemów uzbrojenia nie jest w stanie zapobiec wyprzedającemu amerykańskiemu atakowi nuklearnemu lub konwencjonalnemu. Jedyne co one osiągają to pewność, że amerykańscy przywódcy nie będą dalej funkcjonować w iluzji możliwości uniknięcia rosyjskiego uderzenia odwetowego. Rosja ma obecnie więcej niż trzeba rakiet lądowych, morskich i lotniczych, by całkowicie zmieść z powierzchni ziemi Stany Zjednoczone w odwetowym uderzeniu. Na dodatek nowe rakiety dalekiego zasięgu są w stanie zniszczyć każdy cel położony w dowolnym miejscu planety.
 
Główna przyczyna dla której USA stały się potęgą w XX wieku to, to że były one chronione przez wielkie oceany, a wszyscy potencjalni przeciwnicy mieli swe gospodarki kompletnie zniszczone przez II wojnę światową. Miast wykorzystać tą ogromną przewagę, Stany spędziły większość wieku maltretując małe bezbronne kraje i zmuszając je do pełnej uległości w stosunku do wujka Szmula (żydoanglosaski wariant wujka Sama). Dzięki globalistom amerykańska potęga gospodarcza przestała istnieć. Dzięki neokonserwatystom i ich arogancji, USA są obecnie w konflikcie z większością kluczowych państw naszego globu. Próba podporządkowania sobie Rosji i Chin skatalizowała  powstanie między nimi antyamerykańskiego sojuszu. W rezultacie, chcąc je izolować, USA same wyizolowały się z ogromnej masy kontynentu Euroazjatyckiego. Nieskończenie głupia polityka uległości w stosunku do Izraela spowodowała wykluczenie Ameryki z bogatego w ropę Bliskiego Wschodu.
 
Perspektywy Ameryki w 2019 roku
 
Jeśli USA nie zmienią swej konfrontacyjnej polityki w stosunku do Rosji, starcia tych dwu mocarstw nie da się uniknąć. Rosja wycofała się tak daleko jak to jest możliwe i nie ma miejsca na dalsze ustępstwa. Z poufnego źródła wiem, że jeśliby Stany zaatakowały wojska rosyjskie w Syrii (jak tego chciał Bolton), to odpowiedzią byłoby uderzenie na nośniki amerykańskich rakiet w tym rejonie (okręty i samoloty). MIGi-31K z rakietami Kindżał były gotowe do ataku. Dzięki Bogu to nie nastąpiło, ale każda taka okazja zbliża nas do III wojny światowej. 
 
Nie jest tajemnicą, jak diaboliczni, obłąkani i maniakalni są przywódcy Izraela. Istotne jest jednak, jak są oni głupi i nonszalanccy, oraz to że mają oni każdego waszyngtońskiego polityka w kieszeni. Dlatego USA nie tylko nie są supermocarstwem, ale nawet suwerennym państwem.
Imperium ma obecnie wiele problemów w Europie. Jeśli Ukraina zaatakuje Donbas lub Rosję, spowoduje to chaos i zalanie UE nowymi uchodźcami. W Unii zaczynają dominować eurosceptyczne odczucia, zwłaszcza we Włoszech, na Węgrzech i z innych powodów nawet w Polsce. Francja znajduje się na granicy wojny domowej, której następna runda może spowodować upadek tamtejszego reżimu.
 
W Ameryce łacińskiej, Imperium udało się usunąć wielu patriotycznych przywódców, ale ma kłopoty z zainstalowaniem pro-amerykańskich reżimów.
 
W Azji, Chiny oferują każdej amerykańskiej kolonii nowy model cywilizacyjny, który okazuje się być atrakcyjny. Mieszanka anglosaskiej arogancji, ignorancji i pychy traci swą moc w odniesieniu do ludów tego kontynentu. A USA nie mają im nic więcej do zaoferowania.
 
Konkluzja
Rosyjskie powiedzenie konstatuje, że  лучше ужасный конец чем ужас без конца Nie ma wątpliwości, że upadek żydo-anglosaskiego Imperium będzie kontynuowany. Jedno co się nie zmieni, to możliwość  zniszczenia Rosji uderzeniem nuklearnym ze strony USA. Ponieważ wszystkie nowe systemy rosyjskiego uzbrojenia dają możliwość odwetowego ataku, to jeśli neokonserwatyści uznają, że nuklearna zagłada jest lepsza od utraty przez Amerykę hegemonii, to nic nie będzie w stanie ich powstrzymać.
 
Ostatnio spędziłem klika dni w Boca Raton, gdzie wypoczywa większość amerykańskiej „arystokracji”; życie jest dla nich łaskawe i nie ma wątpliwości, że jeśli ktoś zechce im odebrać status „przywódców planety” to zareagują z wściekłością.
Otwartym pozostaje więc pytanie, czy my (Ludzkość) potrafi odebrać im nuklearny guzik, zanim zdołają oni zrobić z niego użytek?
Nie wiem.

Ale, że Imperium trzeszczy w szwach to wiem na pewno." 

KOMENTARZE

 • Na
  Tym portalu są tacy co wierzą w USA jak w p.Boga, albo jeszcze bardziej. Jednak jakoś nie daję wiary, aby elity amerykańskie postanowiły popełnić samobójstwo. Schowają się w bunkrach i co dalej? Będą w nich gnić? A po wyjściu? Co będą robić? Komu wtryniać drukowane dolarki? Kto będzie na nich tyrał? Zombie, jakie może przetrwają na powierzchni?
 • @Autor
  Pierwszych objawów rozpadu obecnych struktur można się spodziewać już w najbliższych miesiącach.
  Może to przyspieszyć jeśli dojdzie do ataku "deep state" na Trumpa.
 • @zbig71 01:34:20
  Gorąco w USA. Donald Trump nie wyklucza ogłoszenia stanu wyjątkowego. Prezydent USA Donald Trump nie wykluczył dzisiaj ogłoszenia stanu wyjątkowego, by móc budować mur na granicy z Meksykiem bez zgody Kongresu. Powiedział też, że może utrzymać częściowe zawieszenie działania rządu federalnego "przez miesiące, a nawet przez lata". Trump i przywódcy Demokratów uzgodnili dzisiaj przeprowadzenie podczas weekendu dodatkowych rozmów. Biały Dom mają reprezentować wiceprezydent Mike Pence, doradca i zięć Trumpa, Jared Kushner, oraz szefowa resortu bezpieczeństwa narodowego Kirstjen Nielsen. Trump podczas piątkowego spotkania dał do zrozumienia, że jak informuje Associated Press może utrzymać częściowe zawieszenie funkcjonowania rządu federalnego (shutdown) "przez miesiące, a nawet lata". Było to już drugie spotkanie Trumpa z Demokratami w ciągu trzech dni, związane z impasem w związku z żądaniem przez prezydenta środków na budowę muru na granicy z Meksykiem. Powiedzieliśmy prezydentowi, że potrzebne jest otwarcie (przywrócenie działania) rządu. Sprzeciwił się. Właściwie to powiedział, że utrzyma rząd zamknięty przez bardzo długi okres, przez miesiące albo i lata oświadczył po tym spotkaniu przewodniczący demokratycznej mniejszości w Senacie Chuck Schumer. AP odnotowuje, że Trump potwierdził te słowa. Zaznaczył zarazem, że ma nadzieję, iż shutdown nie będzie trwał tak długo. Prezydent powiedział też, że rozważa skorzystanie z nadzwyczajnych uprawnień, by szybko zbudować mur na granicy z Meksykiem bez aprobaty Kongresu. Nie wykluczył ogłoszenia w tym celu stanu wyjątkowego. Mogę to zrobić, jeśli zechcę. Możemy ogłosić stan wyjątkowy oświadczył. Zaznaczył jednak, że chce spróbować wynegocjowania z Kongresem środków na budowę muru. Powiedział też, że sądzi, iż impas w tej sprawie, który spowodował częściowe zawieszenie funkcjonowania rządu, zakończy się szybciej niż ludzie myślą informuje AP. Izba Reprezentantów przegłosowała w czwartek dwie ustawy budżetowe, których celem jest zakończenie częściowego zawieszenia rządu federalnego. W ustawach nie przewidziano 5 mld dolarów na budowę muru na granicy z Meksykiem, czego domaga się Trump. Shutdown, czyli częściowe zawieszenie rządu federalnego w USA trwa od 22 grudnia. Wówczas to Senat nie zdołał zagłosować nad prowizorium budżetowym, gdyż Republikanie nie mieli szans na przeforsowanie ustawy przewidującej środki na budowę muru. Do przyjęcia ustawy budżetowej wymagana jest kwalifikowana większość, przynajmniej 60 głosów w Senacie, podczas gdy Partia Republikańska w izbie wyższej miała przewagę zaledwie dwóch głosów. Wcześniej ustawa przewidująca środki na budowę muru została przegłosowana w Izbie Reprezentantów głosami Republikanów, którzy mieli w niej przewagę. W czwartek w południe czasu amerykańskiego amerykański Kongres rozpoczął nową, 116. kadencję. Obecnie w Izbie Reprezentantów przewagę mają Demokraci (235-199), dzięki czemu mogli oni przegłosować ustawy nieprzewidujące funduszy na mur graniczny. Przegłosowanie takich ustaw zapowiadała nowa przewodnicząca Izby Nancy Pelosi, która oświadczyła, że nie ma argumentów mogących ją przekonać do zmiany stanowiska w sprawie muru. Ustawy trafią teraz do Senatu, gdzie przewagę mają Republikanie.


  Ps..Demokraci to żydolewacy, czyli komuniści, + kolorowi a komuniści jako nienormalna rasa polityczna nie ma prawa głosu w czymkolwiek. Brawo Prezydent Trump. To jest lekcja poglądowa dla PiS-u jak należy krótko za mordę trzymać tęczowe, brukselskie i lokalne lewactwo. Przykład co mógłby zrobić wojewoda z upartym samorządem, gdzieś w Polsce, tylko że wojewoda nie ma odwagi...Sprawa jest w miarę prosta to szare eminencje tego świata i inspirowani lewacy prowadzą politykę kulturowej dekonstrukcji świata zachodniego. Jedną z przyjętych metod/strategii jest multi-kulti i wymuszona imigracja. Filozoficzną i socjologiczną podbudową - kanoniczna, marksistowska koncepcja konfliktu klas - grup uciskanych lub cierpiących niedostatek (zgeneralizowanego proletariatu) z grupami opływającymi w dostatek (zgeneralizowanymi kapitalistami) oraz neo-marksistowska koncepcja emancypacji postępowej mniejszości i siłowego narzucenia jej poglądów zacofanej większości. W tym wypadku ktoś urządził pochód proletariatu przez cały kontynent aby zapukał do drzwi USA i w miarę możliwości wtargnął na ich teren i wygenerował konflikt prawny, polityczny, ekonomiczny, obyczajowy, kulturalny i wreszcie cywilizacyjny. Prawny - bo oryginalne prawo republikańskie przewiduje ochronę granic jako podstawową formę obrony terytorium przed obcą infiltracją, a imigracja może postępować wyłącznie w wyniku ustawowego protokołu. Polityczny bo napływający nielegalsi otrzymają początkowe wsparcie od lokalnych lewaków i wykorzystają to do podbudowania własnej pozycji, a sytuacja jest obserwowana przez stada międzynarodowych lewaków, którzy na wszelkie próby zablokowania nielegalsów (czyli egzekwowania prawa) zareagują kosmicznym darciem ryja. Ekonomiczny bo nielegalsi dostaną lokale, pomoc i zasiłki na prawie wszystko, czego zażądają, za pieniądze podatników. Obyczajowy bo inne kultury rządzą się innymi zasadami, a lokalni lewacy zażądają dla nielegalsów totalnej tolerancji, zamiast od nich dostosowania się do lokalnej kultury. Ulice Francji, Niemiec, Szwecji, etc. i terror to podstawowy cel i sens strategii multi-kulti. Kulturalny bo celem neo-marksistowskim jest dekulturyzacja zachodu, czyli pozbawienie go jego charakteru, historii i nagromadzonych bogactw kulturowych. Cywilizacyjny bo ostatecznymi celami Rewolucji są: destrukcja wszelkich przejawów i pozostałości istniejących cywilizacji, szczególnie, opartej na podstawach greko-romańskich Christianitas, depersonalizacja /dehumanizacja człowieka przez pozbawienie go naturalnych punktów odniesienia, jak: religia, rodzina, naród, państwo, płeć oraz całościowe zastąpienie systemu sprawowania rządów globalnym komunizmem utopijnym. Naszym obowiązkiem jest więc za wszelką cenę obronić tę cywilizację, przede wszystkim przed lewakami ale też wszystkimi narzędziami, których ci używają, włączając wygenerowanych, nielegalnych imigrantów. Tymczasem media mówią o kolejnej karawanie wielkości 15 tysięcy już formującej się, i próbującej przejść nielegalnie południową granicę Meksyku. Kuriozum z islamem nie do wyobrażenia (realistycznego) jeszcze ok. 10 lat temu. Dzisiaj mało kto jest w stanie wyobrazić sobie pokojowe rozwiązanie tego kuriozum, a za wszystkim stoją właściciele machiny lewackiej medialno-politycznej. Im więcej przyszłych zasiłkobiorców, kombinatorów i biedaków (pracujących za grosze ) przybędzie z północy, tym więcej taniej siły roboczej a co najważniejsze przyszłych wyborców będą mieli tzw.Demokraci. Ciekawe czy w zakładach karnych też mają większość zwolenników? Wszak :(...)"Obama przypomniał, że "nieproporcjonalnie wysoki procent" więźniów w USA stanowią przedstawiciele mniejszości. Choć Afroamerykanie i Latynosi stanowią 19 proc. społeczeństwa USA, to ich odsetek w więzieniach sięga 60 procent." A za czasów Obamy " (...) zgodnie z wcześniejszą decyzją Departamentu Sprawiedliwości, na wolność przed odbyciem całego wyroku wypuszczono ponad 6 tys. więźniów federalnych." (cytat z www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1539644,Rekordowa-liczba-wiezniow-w-USA-Apel-Baracka-Obamy ). W ten sposób Demokratom przybywa wyborców. Hm.. czy to coś czegoś nie przypomina ale tym razem w Europie?
 • @zbig71 01:34:20
  Rosyjska „torpeda apokalipsy”. Ekspert ds. okrętów podwodnych ocenił potencjał rosyjskich dronów podwodnych i powiedział, że ta broń odwetowego uderzenia zniszczy każdego przeciwnika Rosji. Oceaniczny wielozadaniowy system „Posejdon”, opracowywany dla Marynarki Wojennej Rosji, niepokoi zachodnich ekspertów. Analityk i ekspert ds. rosyjskich okrętów Sutton powiedział, że „Posejdon” jest w stanie zniszczyć całe miasta na wybrzeżu i wywołać niszczycielskie tsunami, a także nazwał podwodny dron „torpedową apokalipsą”.Według zachodniego eksperta głowica ma moc dwóch megaton i może wymazać całe megamiasta z powierzchni ziemi, a także poradzić sobie z każdą grupą uderzeniową lotniskowca Marynarki Wojennej USA. "Posejdon" jest uważany za broń odwetowego uderzenia, która gwarantuje, że jakikolwiek kraj, który dokonał nagłego ataku nuklearnego na Rosję, natychmiast zostanie zdewastowany powiedział analityk. - Myślę że ładunek takiej torpedy jest kilkudziesięciokrotnie większy...Niestety tylko strach przed zagładą jest w stanie powstrzymać natowskich specjalistów od "demokracji" przed agresją i zbrodnią na masową skalę.
 • Przecież te USA
  zawłaszcza Białe USA - są niszczone przez szatański pomiot już od dawna a są niszczone równolegle z Białą Europą. W RPA (wcześniej w Zimbabwe) - już szatański pomiot pozamiatał. Dlatego USA jeżeli upadną - to upadną zgodnie z planem szatańskiego pomiotu.
  Wniosek?
  Ewentualny upadek USA wcale nie znaczy automatycznie jakiegoś istotnego osłabienia szatańskiego pomiotu. Ponadto tak naprawdę nie ma już USA - jest tylko pies, którym szaleńczo wywija jego ogon. Pies - który zapamiętale gryzie na oślep - ludzi stworzonych przez Boga i gotów jest zagryźć sam siebie - jeżeli dostanie taki rozkaz od Szatana.
 • @demonkracja 09:18:01
  Proste przesłanie do narodu amerykańskiego, amerykanie pozbądźcie się żydo_psa dla waszego istnienia, holocaust jaki wam przygotowują będzie największy w historii, w ostatniej historii świata !
  Najgorsze jest to, że część tych psów przeżyje w głębokich tunelach, ale do czasu.
  Jeszcze jedno, czy godzicie się żeby jeden pies człowiek i jego psia rodzina była właścicielem świata / 500 milionów $ posiada albo r albo r /, czy to wasz Bóg ?
 • @provincjal 09 09:47:54
  ooopss... 500 milionów to oni na waciki wydają, 500 Bilionów $ !
 • Do @provincjal 09 09:47:54
  Proste przesłanie do do Polaków Słowian !, POLACY pozbądźcie się syjonistycznych globalnych żydowskich okupantów !

  Prezydenta Dudy ! Czaputowicza !! i premiera Morawieckiego !!!!

  To osoby NIEBEZPIECZNE dla Polski i Polaków !!! czuć od nich Śmierć !!  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 10:25:32
  Proste przesłanie do Całego Świata, j/w !
 • @provincjal 09 10:35:56
  Oby oni nas się nie pozbyli
 • @kula Lis 68 09:17:29
  Kula, zaproś tego Haskego do przeczytania tego materiału oraz trzeba ten materiał wysłać na pocztę mailowa każdemu durniowi z wiejskiej oraz rezydentowi jude, abw, cba, ministrom, służbom specjalnym, ja częściowo to robię. Niech wiedzą, że My też mamy wiedzę.
 • @Wrzodak Z. 11:32:38
  Czytalem, odpisuje z bunkra w ktorym czuje sie bezpiecznie
 • @zbig71 01:34:20
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/rashida_tlaib.jpg

  Kobieca polityk w USA ostro o Trumpie: doprowadzimy do odwołania tego skurwiela! Prezydent reaguje. Nowo wybrana przedstawicielka Demokratów w Kongresie odniosła się do prezydentury Donalda Trumpa deklarując impeachment „tego skurwiela”. Doczekała się odpowiedzi od samego zainteresowanego.

  Podczas swojego czwartkowego przemówienia Rashida Tlaib oznajmiła przed wiwatującym tłumem, że doprowadzi do impeachmentu prezydenta Trumpa mówiąc o nim „ten skurwiel”.

  Ludzie cię kochają, a ty wygrywasz, a kiedy twój syn patrzy na ciebie i mówi:” Mamo, spójrz, wygrałaś. Łobuzy nie wygrywają”. Powiedziałam: „Kochanie, nie wygrywają, ponieważ wejdziemy tam i doprowadzimy do Impeachmentu tego skurwiela

  W wywiadzie udzielonym dla Detroit Free Press , Tlaib przekonywała, że Trump musi zostać postawiony w stan oskarżenia w związku z „utrudnianiem sprawiedliwości, łamaniem umowy o wynagrodzeniach, nadużywaniem władzy” oraz innymi domniemanymi przestępstwami.

  Prezydent Donald Trump jest bezpośrednim i poważnym zagrożeniem dla naszego kraju. Niemal codziennie atakuje naszą konstytucję, naszą demokrację, rządy prawa i ludzi, którzy są w tym kraju. Jego postępowanie doprowadziło do kryzysu konstytucyjnego, z którym musimy się zmierzyć powiedziała.

  Uwagi i ton wypowiedzi Tlaib nie wszystkim się spodobał a ona sama znalazła się w ogniu krytyki. Mimo to usilnie broniła swoich uwag twierdząc, że jej wulgarny język jest formą ochrony konstytucji.

  Zawsze będę mówić prawdę do władzy. Nie chodzi tylko o Donalda Trumpa, ale o nas wszystkich. W obliczu kryzysu konstytucyjnego musimy powstać – broniła się.

  W końcu doczekała się odpowiedzi od samego Donalda Trumpa, który zdaje się nieszczególnie przejął się groźbami świeżo upieczonej kongresmenki.

  Jak można postawić w stan oskarżenia prezydenta, który wygrał być może największe wybory wszechczasów, nie zrobił nic złego (nie było żadnej zmowy z Rosją, to Demokraci się zmówili), miał najbardziej udane pierwsze dwa lata ze wszystkich prezydentów, i jest najbardziej popularnym Republikaninem w historii partii 93%? napisał na Twitterze. Na to pytanie jednak Tlaib nie odpowiedziała. Democratic lawmaker on Trump: Impeach the motherf****

  https://youtu.be/J-QiV5UUUjY

  Ps..Rashida i wszystko jasne, miłość demokreacji. Według angielskiej wikipedii Rashida Tlaib jest muzułmanką i zdeklarowaną komunistką. Nie ma większych wielbicieli demokracji niż socjaliści.

  „Czy istnieje wspanialszy, piękniejszy socjalizm i prawdziwsza demokracja niż narodowy socjalizm?”-Adolf Hitler z okazji czwartej rocznicy przejęcia władzy, 30 stycznia 1937 roku.
  A amerykańscy Demokraci wyraźnie marzą o demokracji jednopartyjnej wzorowanej na socjalistycznej III Rzeszy.
 • @Wrzodak Z. 11:32:38
  Ja także wysyłam. Teraz gnębię tego żyda w jarmułce Glińskiego materiałami o żydowskich zbrodniarzach i "bochaterach" takich jak Edelman i Bartman vel Bartoszewski.
 • @kula Lis 68 11:54:28
  To ważna sprawa, ale ten żyje miłością, stary dziad ma młodziutką ,,partnerkę" urodzila mu wnuczka - pardom syna i tym żyje na stararość biduczyna z Uni Wolności.
 • @Wrzodak Z. 12:07:30
  Nie dziw się, une tak mają, ciągle zmieniają na młodsze modele.
 • @kula Lis 68 11:54:28
  Gliński miał być premierem z poręczenia JK. Zapomniałeś?
 • @Wrzodak Z. 12:07:30
  Paskudny parch
 • @provincjal 09 10:35:56
  Hameryka jest dawno stracona. Czasem obejrzę jakiś ichni film w TV. Praktycznie w każdym jest motyw żydowski. Radosna Chanuka, pozytywny agent mossadu, jakaś menora na sekretarzyku w tle sceny itp. radosne akty obrzezania noworodka. W polskiej kinematografii (oprócz tej martyrologicznej) jakoś tego nie widzę, tutaj jeszcze ukrywają się, boją się, być żydem nie jest tu jeszcze takie "cool" jak w Hameryce. Gdy znajomego żyda rozszyfrowałem kim jest, był w wielkim szoku, wystraszony, zmieszany.. W Hameryce ilościowo jest unych więcej niż w Polsce, ale procentowo Polin wygrywa :(

  Czasem zastanawiam się, co by Polacy zrobili gdyby o 19.30 Joanna Szczepkowska w głównym wydaniu pisodziennika oznajmiła oficjalnie, że właśnie skończyła się Polska, a jest Polin. Projekt od lat przygotowywany właśnie został ukończony. Wszyscy żydzi u władzy od prezydenta, premiera, ministrów, senatorów, posłów, urzędników jako większość (jakieś 90%) z radością przekształcili nasz kraj w Polin na zasadach wolności i demokracji. Z tego powodu w dzień Chanuki zostaje ustanowione święto narodowe wolne od pracy dla powyższych..

  Wiecie co? 90% Polaków była by w pracy lub odpoczywała po niej nie mając czasu ani siły na oglądanie pisodziennika telavizyjnego..
  NIE STAŁO BY SIĘ ZUPEŁNIE NIC!!!! może kilku chłopaków z ONR najebało by się podczas palenia kukły premiera, prezesa i prezydenta, ot tyle.. no oczywiście wysyp oburzenia na Neonie, ale to mniej znaczy niż akt "odwagi" chłopców z ONR :(((
 • @Wrzodak Z. 12:07:30
  No jakby się po biednej Polsce nie kluczyło zawsze się na nich trafi, i na innych "sojuszników także.zawsze w negatywnym działaniu.
  Okazuje się ze polski transport t lokalny już przejęty.Zaczyna się uciskanie ludzi, zwłaszcza starszych i biedniejszych/ bez samochodów/
  I O TAKE POLSKĘ NAM CHODZIŁO!!!!!!zgnoić polskie dziady niech łażą piechotą!

  Nowe cięcia lokalnych połączeń. Ekspert: Wykluczenie komunikacyjne osiągnęło rekordowe rozmiary.

  https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/588293,plamy-komunikacyjne-autobusy-polaczenia.html
 • @Husky 11:36:34
  Z portretem Kaczynskiego i spölki na scianie bedzie jeszcze bezpieczniej !
 • @zbig71 12:36:52
  Mongolskie rysy twarzy wskazuja raczej na wielorasowego.
 • @morgan 13:36:57
  On dba o tożsamość i dziedzictwo żydowskie, bo to niby wchodzi w skład kultury polskiej
 • Jakie straty (oraz choroby) ludności należy przewidywać, po wymianie "atomowych ciosów USA - FR?
  Przepisuję swój komentarz na poratlu wiernipolsce1, na dokładnie powyższy temat:

  Jak miałem zajęcia na studium wojskowym UJ w latach 1960-64, to się uczyłem zasięgu śmiercionośnego bomb atomowych i wodorowych w zależności of ich mocy. Wtedy największe 100 ktTNT miały coś ok. 20 km. (Ta w Hiroszimie ok. 10ktTNT bodajże tylko 3 km, cytuję z pamięci.)

  Obecnie USA i Rosja mają po kilka tysięcy takich bomb, zazwyczaj o nie tym największym śmiercionośnym zasięgu, powiedzmy średnio 10 km.

  A zatem ze wzoru na powierzchnię pi x r2 = 3,14 x 10 x 10 = 314 km2.
  W skali GLOBU sumaryczny zasięg śmiercionośny ZJEDNOCZONYCH ARSENAŁÓW USA I FR to byłoby 10 000 x 314 km2 = 3 140 000 km2.
  (Przypominam, powierzchnia Europy jest mniej więcej równa pow. USA, czyli ok. 10 000 000 km2.)

  Oznacza to, że nawet nie cała Europa ani USA nie były by zniszczone, Ale ich zurbanizowane Centra na pewno. Co więcej i w wypadku solidnych „stalinowskich” budynków w krajach dawnego Bloku Socjalistycznego i licznych w tych centrach podziemnych tuneli chociażby metro, oraz schronów (do połowy lat 1960 w takie schrony były obowiązkowo wyposażone wszystkie budynki budowane nie tylko w PRL-u, ale np. w Szwajcarii także).

  Oznacza to, ze ZNAKOMITA WIĘKSZOŚĆ mieszkańców zaatakowanych miast by przetrwała także te 2-3 dni kiedy to promieniowanie powybuchowe jest najsilniejsze. I co bardzo ważne, nawet dość silne napromieniowanie ludności, która przeżyła w Hiroszimie i Nagasaki, nie spowodowało u niej, nawet w kilkadziesiąt lat po tych wybuchach, ŻADNEJ EPIDEMII GUZÓW RAKOWYCH! Co się ukrywa, ale fakty są takie. Patrz dane poniżej:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/09/Fig.-1.jpg

  grafik z artykułu:

  Hiroshima and Nagasaki: Have the long-term effects been exaggerated?
  By Tim Newman, Published Friday 12 August 2016

  https://www.medicalnewstoday.com/articles/312265.php

  It is commonly believed that the survivors of Hiroshima and Nagasaki have a high cancer burden, a significantly shortened lifespan, and children with high rates of mutations and abnormalities. After a careful examination of the data, the author found this to be an incorrect assumption.
 • @Berkeley72 14:40:39
  Nie ma jak zdrowa atomówka
 • @trojanka 13:12:35
  te polskie dzidy zasłużyły sobie na taki koniec och życia. Kiedyś ich ojcowie i dziadkowie wybudowali dla siebie i potomnych linie kolejowe (tzw regionalne) do najdalszej polskiej prowincji, tak by ta prowincja miała równe szanse w rozwoju w stosunku do środowisk miejskich. By ludzie z dalej prowincji mogli dojechać do miast do pracy a dzieci do szkół, bibliotek i centrów kulturalnych miast.
  Na te linie regionalne i w ogóle by bilety w przewozach osobowych były tanie, pracowały dochodowe przewozy towarowe PKP.
  Przewozy osobowe i towarowe były więc razem zgrupowane w PKP.
  Dokładnie taka sama sytuacja była w przypadku komunikacji samochodowej PKS...
  Pięknie to widać na PRL-owski filmach, których ta teraz propaganda chętnie by się pozbyła. Te wiejskie stacyjki i w małych miasteczkach, czy epizody z PKS dojeżdżającym na wieś.
  Obecnie nawet "grający" w serialu "Daleko od szosy" dworzec w Chorzowie Mieście jest upadły i opuszczony
  No, ale tym dzisiejszym dziadom się to wtedy nie podobało (w sumie nie wiadomo o co wtedy chodziło?),bo wszystko miało na siebie pracować (do dzisiaj słyszy się te demagogie o rozdawnictwie) więc odłączono te dochodowe przewozy towarowe od osobowych i... już nie ma tych wybudowanych kiedyś dziesiątków tysięcy linii regionalnych, bo... to było rozdawnictwo.
  Więc niech dziady chodzą piechotą...
 • @Jan Paweł 14:53:15
  Zadałem kiedyś z maszynista, powiedział mi, że dyrekcja specjalnie wysyła nie rentowne składy na trasę(np:lokomotywę spalinową SU45) zamiast spalinowy zespół trakcyjny, aby linia była nie dochodowa. Bo lokomotywa dożo pali.
 • @Jan Paweł 14:53:15
  No co TY gadasz, o staruszkach na wsiach i małych miasteczkach??o zwykłych ludziach którym się rzuca kłody pod nogi i utrudnia życie na każdym kroku,Bo ma być "dochodowo,rentownie, i ładnie!Człowiek zwłaszcza ubogi czy chory jest "obciążeniem"nie przynoszącym zysku!
 • @zbig71 14:49:36
  "Nie ma jak zdrowa atomówka"

  Dezynfekcja ... ;-)
 • @trojanka 16:22:18
  Nawet utylizacja zwłok się nie opłaca
 • @Jasiek 16:32:39
  I solarium
 • @Berkeley72 14:40:39
  Ja mieszkam w bloku oddanym w 1989 roku, z wielkiej płyty jeszcze, no i mamy w piwnicy pomieszczenia oddzielone masywnymi metalowymi drzwiami od boksów piwnicznych, zatem mam zbierać jedzenie i napoje w piwnicy na te 3 dni a Rosja i USA niech se pukają tymi atomówkami; ale będzie się działo ale będzie ciekawie, już się cieszę!
  Oczywiście będę na wszelki wypadek oglądać te atomówki na kompie w piwnicy, mam nadzieję, że będą tak strzelać aby nie uszkodzić przesyłu netu i prądu.
 • @zbig71 14:49:36
  Trochę jodu nie zaszkodzi a wręcz dla zdrowia jak znalazł:)))
 • @kula Lis 68 09:17:29
  Rosyjski MON ujawnił że nowe rosyjskie rakiety Iskander M są niemożliwe do zestrzelenia ze względu na wysoką manewrowość.
  Np.promień skrętu pocisku przy prędkości 3 Machy wynosi tylko 2m,ponadto pocisk potrafi latać do tyłu,a w środku siedzi robot BORYS który czuwa by nic w rakiecie się nie zepsuło.
  8-))))))))))))))))))
 • @Jasiek 16:32:39
  Ciekawe czy zwierzęta i inne tego typu stworzenia mają gdzie się ukryć na te 3 dni?
  Mam nadzieję, że już o tym myślą?
 • @lorenco 17:45:35
  A jak trafisz na wybuch, to energii solarnej możesz nabrać.
 • @Husky 17:50:16
  Co by nie powiedzieć o Rosjanach i Amerykanach to w przemyśle zbrojeniowym Rosjanie są dużo bardziej efektywni. Polegając praktycznie tylko na sobie wytwarzają broń nie mniej skuteczną niż amerykańska, a często ją przewyższającą. Ameryka drenując przez dziesięciolecia najlepsze mózgi z całego świata, dysponując nieporównywalnie większymi kapitałami ma osiągnięcia proporcjonalnie dużo mniejsze.
 • @zbig71 17:52:24
  Znaczy się, że niepotrzebnie ewakuowano ludzi z Czarnobyla a ci co gasili pożar i zasypywali reaktor nie umarli - wszystko to sowiecka propaganda była aby straszyć ludzi promieniowaniem a przecież to takie milusie jest promieniowanie.
 • @lorenco 17:44:21
  unikając ironii.... w wypadku ataku jądrowego warto być zaopatrzonym w duże ilości witaminy C. Podobno po tragedii w Fukushimie Japończycy z dużym pozytywnym skutkiem stosowali tę witaminę do neutralizacji skutków promieniowania.
 • @zadziwiony 18:07:48
  No, to jest komplet: prowiant na 3 dni i dużo wit. C.
  Rosja, USA! Do dzieła!
  A tak na poważnie: jakby prezydenci Rosji i USA dogadali się i urządzili mistyfikację, polegającą na tym, że niby wystrzelili bomby jądrowe na swoje kraje i nie tylko, aby te wszystkie "jastrzębie", neokony, cała ta zbutwiała "śmietanka" NWO i mafia żydowska wlazła do tych swoich schronów p. atomowych i żeby tam siedziała już do końca swoich dni.
  Ależ by świat odetchnął!
 • @zadziwiony 18:03:37
  I zwineli naukowców z Rzeszy w ramach operacji,,spinacz,, np: Vernera von Braun
 • @lorenco 18:35:31
  Zajebisty pomysł!!!
 • @zadziwiony 18:03:37
  I dlatego ich juz prawie ni ma
  Lipa
  pzdr.
 • @lorenco 17:50:19 dzikie zwierzęta w Parkach Narodowych nie będą celem dla broni A
  i co więcej, radiologowie są zdumieni, że zwierzęta (choćby tylko psy) wykazują radiodporność wielokrotnie większą niż ludzie, insekty ponoć naek setki razy - to czytałem, szczegółowych danych można sobie poszukać np. w "Radiation Hormesis: The Good, the Bad, and the Ugly" (2006)
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2477686/#

  lub „Radiation hormesis – the remedy for fear” (2010)

  http://journals.sagepub.com/doi/pdf/10.1177/0960327110363974
  po polsku np.

  “Dobroczynne promieniowanie” of Z. Jaworowski (1998)

  http://archiwum.wiz.pl/1997/97031700.asp

  lub polsko-ukraińsku (CZAES - Czarnobylska Atomowa Elektro-Stacja)

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/08/Radioodpornosc.jpg
 • @lorenco 18:06:41 Zgadza się, W Czarnobylu przesadzono ponoć aż 20 krotnie
  z ewakuacją ludności (ewakuowano ponad 300 tysięcy, potrzeba było tylko 15 tys. wg. późniejszychocen radzieckich).

  Z powodu poparzeń po promiennych zmarło tylko 31 (inne źródła że 37) ratowników i pilotów helikopterów zrzucających piasek na płonący reaktor. Natomiast kilkunastotysięczne ekipy usuwające skutki tej awarii "w podzięce" wykazują statystycznie o połowę mniejszą zapadalność na białaczkę niż nie napromieniowana ludność. To co pisano o 2000 przypadkach raka tarczycy, to były odwracalne przerosty tkanki produkującej limfocyty do walki z wewnętrznym poparzeniami popromiennymi.
 • @Berkeley72 19:41:32
  Daj spokój z tymi opracowaniami.
  Ja sobie nie życzę żadnych bomb w moim kraju czy innym kraju na świecie czy konwencjonalnych czy atomowych.
 • @zadziwiony 18:03:37
  i duuuużo tańsi, skoro śrubka amerykańskiego podatnika kosztuje dla uss army 1000 $ to i budżet maja jaki mają, oj łoją amerykanów te prywatne firmy zbrojeniowe Rothschildów do ostatniego centa, że też naród amerykański jeszcze się nie obudził ?
 • @Husky 19:30:37
  Jak to mówią - siła złego na jednego.
  Kpina nie zastąpi faktów w dziedzinie uzbrojenia.

  Obejrzyj sobie , a szczególnie od 1.30min... taka ciekawostka.
  https://www.youtube.com/watch?v=0_Cgxy7N-V0
 • @zadziwiony 21:14:59
  To modele są, jednak i tak zarąbiste!
 • @lorenco 23:19:38
  Ciekawe czy wie kto to modele zbudowal i pilotuje
 • Kraj bez przemyslu nie moze byc swiatowa potega.
  W latach 80 tych zaczeto wywozic fabryki z USA do Chin. Reaganowi namacil w glowie Zyd wegierski, ekonomista Milton Friedman, zwolennik "wolnego handlu", kandydat na Nobla. "Szybki zysk po trupach, a co bedzie w przyszlosci to h.. z tym". Tak mozna by strescic te jego ekonomiczne teorie. Minelo 38 lat tej polityki i rezultaty mamy dobrze opisane w powyzszym artykule. Trump probuje odwrocic to ale czy mozna to zrobic w ciagu kilku lat, majac dlug panstwowy nie do splacenia? Teraz rozwija sie Azja (tam gdzie wywieziono amerykanski przemysl) i rosnie na potege swiatowa.
 • @staszek kieliszek 01:12:05
  Moj kolega z kosciola Jan Czaczkowski, zostal milionerem dzieki temu "wolnemu handlowi" Reagana. Pracowal jako operator jakiejs maszyny w wielkiej firmie Ingersoll Machine Tools. Wlasciciel umarl a dzieci chcac polozyc rece na kasie sprzedaly fabryke jakiejs korporacji. Przyszly rzady nowoczesne i jak zwykle pomalowano maszyny na niebiesko oraz postawiono po skosie w stosunku do sciany. Maszyna, na ktorej pracowal moj kolego byla maszyna specjalna, wykonywala tylko 1 czesc, byla brzydka i nawet po pomalowaniu na niebiesko prezentowala sie jak kupa zlomu. Postanowiono wywiezsc ja na zlom. Kolega moj zaoferowal sie, ze ja kupi i na wlasny koszt wywiezie z zakladu. Postawil ja w garazu, podlaczyl sile i nie czekal dlugo. Przyszli z dyrekcji do niego i bardzo grzecznie zapytali czy nie mogl by dla nich produkowac tych specjalnych czesci na tej maszynie co kupil, bo nikt w stanach ani za granica nie jest w stanie tych czesci wykonac za godziwa cene. Tak wiec kolega moj zwolnil sie z pracy i otworzyl wlasna firme, ktora sie rozrosla. Obecnie sprzedal ja jakiemus Serbowi , poszedl na emeryture i mieszka w Wisconsin w palacyku nad jeziorem. Oto ta firma:
  http://jcmilling.com/
 • @Jan Paweł 14:53:15
  .


  https://m.neon24.pl/a22c1fd2a8d318c2d08ff197f129043f,14,0.png
  .
 • @staszek kieliszek 01:44:27
  Brawo Twój kolega Jan Czaczkowski! Pozdrowienia dla niego!
 • @lorenco 02:02:34
  Polak i katolik!
 • @trojanka " Podtrzymywalny rozwój" Pożary w Californii, NWO Agenda 21- 2030. Działa laserowe DEW mają między innymi zmusić ludzi
  na całej Ziemi do opusczenia wsi, małych miasteczek, miast oraz lasów i innych odludzi, w celu zgromadzenia ich w olbrzymich molochach miejskich, gdzie będzie można bardzo łatwo kontrolować każdy ich krok jak również ich zmutowane potomstwo z próbówki oraz zklonowanych humanuidów - ANDROIDÓW.  "ODWAŻNY NOWY ŚWIAT" ---- Aldous Huxley


  https://m.neon24.pl/c9efb4f08e76677bee675a9dc9f1d72d,14,0.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/QRPYP6ysScQ/hqdefault.jpg

  https://i.ytimg.com/vi/QC-Ouy-MQ5c/maxresdefault.jpg

  https://prepareforchange.net/wp-content/uploads/2018/11/cali-dew-fires-home-in-ash-1024x642-1024x642.jpg

  https://media.newyorker.com/photos/59e66d73a5777c67817cef56/master/w_727,c_limit/Miller-CA-Fires.jpg


  .
 • Ucieczka Logana – amerykański film fantastycznonaukowy z 1976 roku w reżyserii Michaela Andersona na podstawie powieści Williama
  F. Nolana i George’a Claytona Johnsona.

  Film zdobył Oscara za efekty specjalne oraz był nominowany w dwóch innych kategoriach (zdjęcia, scenografia). Scenariusz był nominowany do nagrody Nebula.

  Ucieczka Logana była pierwszym filmem zrealizowanym w technice Dolby Stereo.

  Film jest dystopią, opowiadającą o społeczeństwie zamkniętym pod kopułą, w świecie niezbyt odległej przyszłości.


  Społeczeństwem tym rządzą surowe reguły – po 30 roku życia każdy jego członek udaje się na przymusową „reinkarnację”. Jeden ze strażników, pilnujących porządku, tytułowy Logan 5, odkrywa, że owa reinkarnacja jest w istocie zabijaniem nadliczbowych jednostek. Poruszony tym, ucieka, zabierając ze sobą piękną Jessicę 6.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Logan%27s_Run_(film)

  https://www.google.com/search?q=logan%27s+run&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj_jYOlhdjfAhUC64MKHQkXBcMQ_AUIDygC&biw=1640&bih=1024  https://www.youtube.com/watch?v=E3VY-wUt7XE


  https://3.bp.blogspot.com/-NAhr9Q6emRA/V9eWOMs5s4I/AAAAAAAAK9k/ddhtwflkOiUWqyWoz6JS6M3moD3__TfpACLcB/s1600/Logan%2527s%2BRun%2Bposter.jpg


  .
 • Soylent Green - Zielona pożywka (ang. Soylent Green) – film fantastycznonaukowy z 1973 roku wyreżyserowany przez Richarda
  Fleischera.

  Scenariusz napisał Stanley R. Greenberg na podstawie powieści Harry'ego Harrisona Przestrzeni! Przestrzeni!.


  Rok 2022. Nowy Jork zamieszkuje 40 mln mieszkańców.

  Efekt cieplarniany spowodował podwyższenie temperatury, jedzenie zdrożało do zawrotnych cen (150 dolarów za słoik dżemu truskawkowego).

  W szczególności deficytowe są pokarmy z zawartością białek. W odpowiedzi na ten problem firma Soylent stworzyła nowe jedzenie, zieloną pożywkę.

  W tym czasie policjant Thorn prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa członka rady nadzorczej Soylentu, Williama R. Simonsona.
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Dochodzenie zaprowadzi go w niespodziewanym kierunku i odkryje przerażającą prawdę o zielonej pożywce.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Śledząc drogę ciała swojego przyjaciela, który poddał się eutanazji Thorn trafia do przetwórni, która przerabia ciała zmarłych na "zieloną pożywkę".

  https://en.wikipedia.org/wiki/Soylent_Green  http://www.btchflcks.com/wp-content/uploads/2015/12/Soylent-Green-movie-poster.jpg
  http://truth.prabhupada.org.uk/wp-content/uploads/2018/11/soylent-green.jpg  .
 • Seksmisja (Sexmission) Akcja filmu, który niesie zauważalne podobieństwo do słuchowiska Matriarchat (1978) Marcina Wolskiego,
  rozpoczyna się w sierpniu 1991 roku.

  Telewizja transmituje eksperyment, w którym dwaj śmiałkowie, Maks i Albert, dobrowolnie poddają się hibernacji w ramach eksperymentu prowadzonego przez profesora Wiktora Kuppelweisera.

  Budzą się dopiero w roku 2044. Opiekująca się nimi doktor Lamia zawiadamia ich, że podczas ich snu wybuchła na Ziemi wojna nuklearna.

  W jej efekcie całkowitemu zniszczeniu uległy geny męskie, co czyni ich prawdopodobnie jedynymi mężczyznami na planecie.

  Tymczasem kobiety dzięki partenogenezie od dawna rodzą same dziewczynki. Maks i Albert są zszokowani.

  Wkrótce uświadamiają sobie, że egzystują w całkowicie sztucznym, ulokowanym pod ziemią świecie, w którym stali się królikami doświadczalnymi w rękach ciekawych ich odmienności niewiast.

  Zaniepokojona ich obecnością jest dyktatorka Jej Ekscelencja. Maks i Albert postanawiają wydostać się na wolność.

  Pierwsza próba ucieczki kończy się niepowodzeniem, a zbiegowie zostają skazani na poddanie zabiegowi naturalizacji. Z pomocą przychodzi im Lamia, zdaniem której mężczyźni mogą sprawić kobietom nie tylko kłopoty, ale też przyjemność.


  Razem z Lamią i śledzącą ich Emmą Maks i Albert wydostają się na powierzchnię, odkrywając mistyfikację – wbrew oficjalnym oświadczeniom życie toczy się normalnie, a Jej Ekscelencja okazuje się mężczyzną impotentem.


  Albert i Maks dokonują w „wylęgarni noworodków” biologicznego sabotażu, wskutek którego zamiast dziewczynki rodzi się pierwszy chłopczyk.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Sexmission


  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/49/Sexmissionposter.jpg  .
 • @Krystyna Trzcińska 02:35:04
  Pozary w Kaliforni to nie z dzial laserowych ale od ludzkiej glupoty pochodza. Oryginalne lasy w Kaliforni wycieto w pien w czasie goraczki zlota na podklady kolejowe, szalunki w kopalniach, mosty, budownictwo mieszkaniowe. Pozniej zaczeto lasy sadzic i logicznie nimi rozporzadzac. Klimat w Kaliforni jest specyficzny i zarzadzanie lasami tam to sztuka. Okresy suszy, wiatrow, upalow, opadow sniegu itp. Indianie znali te procesy i co roku wypalali w lasach tzw "brush", niskie wyschniete krzaki. Te wypalania osmalaly duze drzewa ale nie doprowadzaly do huraganow ogniowych z powodu nagromadzenia sie paliwa. W Kaliforni trzeba sosny sadzic daleko od siebie, nie mozna doprowadzac do gestych lasow aby ewentualny pozar nie przeskakiwal z drzewa na drzewo. W latach 80, 90 pojawili sie w Kaliforni dzialacze lewicowi, bolszewiccy ekolodzy co nienawidza wszystkiego co madre, krotko mowiac pedaly. Bez wyksztalcenia w lesnictwie ale z ideologia teczowa. Niczego nie tykac, jest zagrozona szara sowa i jakas myszka.
  Tak wiec firmy drzewne, tartaki, wyprowadzily sie z Kaliforni. Nagromadzilo sie opalu i teraz wystarczy piorun, iskra z lini wysokiego napiecia i plona miasteczka, auta, ludzie.
 • @Jan Paweł 14:53:15
  To była realizacja potwierdzonej w USA i gdzie indziej prawdy historycznej...
  że komunikacja niesie za sobą cywilizację...rozwój potęp techniczny i cywilizacyjny.
  W czasach PRL tę właśnie zasadę stosowano na wielką skalę cywilizując masowo różne zapomniane zaścianki.

  Po 89r solidaruchy robiły dokładnie odwrotnie...likwidują komunikację w polskim głębokim interiorze.
  To jedna z wielu zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu.
 • @staszek kieliszek 04:12:36
  Czy na Kalifornię nałożono jakieś sankcje z racji wprowadzenia do obiegu dodatkowego CO2?
  Przecież to przez ich tam zaniedbania dochodzi do skażenia atmosfery tym toksycznym związkiem.
  ;-)))

  PS. Włochom też się należy za doprowadzenie do erupcji Etny, a Islandia to już do końca swego istnienia powinna spłacać daninę za swe wulkany.
 • Pewne zmiany należy oczekiwać
  .
  „Wbrew pozorom Imperium jest w defensywie na wielu frontach “, dokładnie powiedziawszy w stanie rozkładu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Zasługą Trumpa jest urealnienie sytuacji USA.

  W międzyczasie ustalone została, jaka gospodarka zajęła priorytetowe miejsce na świecie.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/386number1/

  Wyobrażenie, że ci nowi będą mieli mniej pojęcia o tym, jak to powinno działać imperium, niż USA, to będą nam jeszcze gały wychodziły. Zresztą wcale nie jest pewne, czy MWF akurat ChRL sobie wybrała, aby jej przekazać funkcję nadzorcy imperium, no bo po co by z takim wysiłkiem stworzyła taki dziwaczny stwór jak UE ?

  Jak wiadomo, ma MWF swą zbrodniczą metodę regulowania następstwa w imperium,

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Rotsz

  W.Brytania została zastąpiona dopiero po dwóch wojnach, nazwanych co prawda światowymi, ale były to wojny o dziedzictwo imperium. To, że przy okazji wykonano pewne dodatkowe operacje, jak choćby selekcję kadr żydowskich pod nowoczesną nazwą „holokaust“ nie powinno nas odwieść od istoty tych wojen. „Holokasut” był jedynie odpadem tych wojen.

  Tekst jest mocno aluzyjny, linki mogą pozwolić lepiej zrozumieć jego sens, ale nie musi się to udać w każdym przypadku.
 • @Laznik, dodałbym tylko, że Sowiety, Chiny, Japonia, USA, Arabia, Afryka... są KOLONIAMI tego samego IMPERIUM -
  Właścicielami i ABSOLUTNYMI panami tego ŚWIATWEGO FOLWARKU
  jest FRANCYJSKA Aristo-cracja, króra bezpośrednio, po przez związki krwi, wywodzi się z ARYSTO-KRACJI "ŻYMskiej".

  A ta ostatnia ma genetyczne powiązania z arystokracją "GRECKĄ", która ma rodowód EGIPSKO-FENICKI -czyli CANAANyjski.


  Wyraz FONETYKA wywodzi się od FENICJAN.

  Litery C i K wymawia się tak samo.  Wyrazy takie jak:

  kanon (canon), kanonik, "prawo" kanoniczne pochodzą z ziemi CANAAN - są one pochodzenia EGIPSKO-FENICKIEGO.


  Całe KANONICZNE "PRAWO" MORSKIE. które jest obowiązujące na całej Ziemi jest KOD-OX-em (zakodowanymi instrukcjami) kolonistów FENICKICH !!!!


  OX to BULL, BAAL,... = Byk, BUCHAJ, dlatego najważniejszym dokumentem i NAKAZEM "prawem" WATYKANU jest tak zwana PAPIESKA BULLA - po angielsku Papal bull,
  a po łacinie: bulla papalis, bulla apostolica, sive bulla pontificalis.

  https://www.google.com/search?biw=1640&bih=1024&tbm=isch&sa=1&ei=h0gyXNLUFOKfjgTE7LHYCg&q=baal+moloch&oq=baal+moloch&gs_l=img.12..0l2j0i8i30l2j0i24l2.108304.110871..113015...0.0..0.66.338.6......0....1..gws-wiz-img.......0i10j0i5i30.-XqdJu7VSkY#imgrc=T5dOEyZ9EeA3GM:&spf=1546799355072


  MOLOCH - BAAL - YHWH


  https://i2.wp.com/4.bp.blogspot.com/-H88E9rOU4Jw/TpOIk1v0ysI/AAAAAAAAAZ0/k9q-ynnfMj4/s640/moloch.jpg


  .
 • @staszek kieliszek, nie wiem co z ciebie za inżynier skoro nie masz pojęcia w jakiej temperaturze pali się WULKANIZOWANA guma,
  stal, aluminium, miedź, czy beton i cegła zamieniają się w puder, a w

  jakiej temeraturze pali się trawa i rzewo !!!!!!!!!!!!


  http://www.abodia.com/t/dew/images/Calif-fires-don't-burn-trees.png
  http://www.therealitywelivein.com/wp-content/uploads/2018/08/weapon.png
  https://www.metabunk.org/data/MetaMirrorCache/6525033b95f3b826ae9476dae4709902.jpg

  http://www.internallydisplacedpeople.org/joomla30/images/Screen-Shot-2017-12-02-at-1.22.24-AM.png

  http://christianobserver.net/wp-content/uploads/2017/10/californiafire.jpg


  .
 • @staszek kieliszek 04:12:36 "dzialacze lewicowi bolszewiccy ekolodzy"
  .

  https://www.google.com/search?q=california+dew+fires&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjF3Lm32dnfAhUJ7IMKHUCGDu8Q_AUIDygC&biw=1640&bih=1024#imgrc=4N5MhpX8Si5yiM:&spf=1546796360510


  California

  https://i.ytimg.com/vi/X8V09WbBmdw/maxresdefault.jpg
  https://www.warp-drive-physics.com/uploads/1/8/4/6/18461842/toastedcariraq_orig.jpg  https://www.aircrap.org/wp-content/uploads/2017/11/CA-Fire-code-requirements-800x480.jpg
  https://2.bp.blogspot.com/-AEqXpwPoyHA/WeVfTZV9h1I/AAAAAAAAFXA/KgO-vZCB6PQmQ8QGmYJpbQcI4dGw1U5uQCLcBGAs/s1600/Cal%2Bfire2.PNG  http://www.abodia.com/t/dew/images/Calif-fires-don't-burn-trees.png  .
 • @staszek kieliszek , pożary w GRECJI
  .


  https://www.google.com/search?biw=1640&bih=1024&tbm=isch&sa=1&ei=8lIyXLSVLM7N_Aa0tL1o&q=greece+wildfire+dew&oq=greece+wildfire+dew&gs_l=img.12...12193.13511..15525...0.0..0.109.364.3j1......0....1..gws-wiz-img.......0j0i30j0i24.nKJJ5PH1pHw#imgrc=VyZMEAFrliKNfM:&spf=1546801924714


  https://cdn-images-1.medium.com/max/1600/0*9JMN9kEXc-llrdCs.jpg
  https://static.billygraham.org/sites/billygraham.org/uploads/pro/2018/07/fire-fb.jpg
  https://cdnuploads.aa.com.tr/uploads/Contents/2018/07/27/thumbs_b_c_c9ef0b06142099bb53df98dfb64177a4.jpg

  .
 • @staszek kieliszek, wiem że kazali wam w LOŻY kłamać i fałszować. - Pożar odcięty jak brzytwą!
  .


  https://i.ytimg.com/vi/KAaiSjznt68/hqdefault.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/qlMUtnogmDI/hqdefault.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/4IrzsjLB88U/maxresdefault.jpg
  https://scontent-atl3-1.cdninstagram.com/vp/7646f1b93aa49b6e6c039db2903f7916/5CAED4E1/t51.2885-15/e35/45378447_263494834313081_1899743610650421024_n.jpg


  .
 • @Krystyna Trzcińska 20:16:41
  Pani Krystyno.Pani nie jest lesnikiem a zdjecia , ktore Pani publikuje sa bardzo mylace. Ogien, ktory przeszedl w Kaliforni z tzw "'Camp Fire", pochodzacy od lini 15000V, zbudowanej 100 lat temu, spalil wszystko co bylo suche przy ziemi, domy, auta. To, ze na zdjeciach widac zielone drzewa wokolo spalonych domow nie znaczy ,ze te drzewa beda zyc. Drzewo zywe, mokre, nie pali sie ale zostaje u dolu osmolone i zwykle umiera w ciagy roku. Rok temu byla w Kaliforni powodz i o malo najwieksza zapora w Kaliforni sie nie rozpuscila. Kolo tej zapory mieszka pilot samolotow pasazerskich, bardzo przyjemny gosc.Zaczal swym prywatnym, malym samolocikiem oblatywac odbudowe tej zapory oraz pozarow w Kaliforni. Sam tez jako pilot gasil te pozary. Zostal gwiazda internetu i jego filmy Pani polecam. Gosc tlumaczy wszystko naukowo, bez egzaltacji spiskowej. Spiski istnieja oczywiscie ale nie wszedzie. Te miasteczka , ktore spalily sie w Kaliforni to domy biednych ludzi, tzw trailery z plastiku. Chcialbym przetlumaczyc filmy tego pilota na jezyk polski ale czasu na to nie mam. Zachecam do ogladniecia jednego z nich a szczegolnie minute 10 do 12.
  https://www.youtube.com/watch?v=wuTt-wWvREk
 • @Krystyna Trzcińska 20:16:41
  By stopic felgi aluminiowe samochodu trzeba ognia o temperaturze +660C. Chinczycy zrobili experyment, podlaczyli termometry. Podpalili 2 auta obok siebie i okazalo sie ,ze temperatura siegnela +900C a nawet +1000C. Oto ich experyment:
  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2214157X17301053
 • @staszek kieliszek 06:41:57
  Opony samochodowe zaczynaja sie palic w temp + 289C.
 • @staszek kieliszek - to te pożary wybuchły z powodu mokrych drzew, czy suszy??
  .


  Skoro nie płonęły drzewa tylko domy guma i metale, dlaczego PROPAGANDA TELEWIZYJNA NAZYWA TO --- "POŻAREM LASÓW" ??


  https://i.ytimg.com/vi/iTFNhvNYtnA/maxresdefault.jpg
  https://ichef.bbci.co.uk/news/976/cpsprodpb/10329/production/_104354366_mediaitem104354365.jpg
  https://s.abcnews.com/images/GMA/171209_gma_gonzalez4_16x9_992.jpg
  .
 • @staszek kieliszek, w jakich okolicznościach i przy jakiej temperaturze zielone wilgotne drzewa zaczynają palić się od środka??
  .


  https://i.ytimg.com/vi/XDBA3WdfjJw/maxresdefault.jpg
  https://i.redd.it/dvc09755h4rz.jpg
  https://www.snopes.com/tachyon/2018/01/not-an-alien-beam.jpg  .
 • @staszek kieliszek, ŁŻESZ jak zwykle! Jeśli umieścisz gumową oponę w piecu -nawet gorącym -nie stopi się. Opony są wulkanizowane
  , co oznacza, że ​​przeszły proces łączenia cząsteczek gumy z węglem i innymi pierwiastkami, aby zapobiec ich utlenianiu lub spaleniu. !!!!


  To dlatego gorące żużle mogą "spalić gumę" bez podpalania. !!!!


  Konwencjonalny sposób recyklingu opon polega na ich zamrażaniu i rozbijaniu na drobne kawałki, ale przemysł gumowy opracował metodę wyodrębniania gumy z opon za pomocą ciepła. !!!!!


  Proces odbywa się całkowicie bez tlenu.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Przy 673 stopniach Celsjusza, !!!!!!!

  gazy są wystarczająco gorące, aby niemal natychmiast stopić nową gumę, co skutkuje czystszym oddzieleniem stopionej gumy od gazów i innych agregatów.  https://hips.hearstapps.com/roa.h-cdn.co/assets/17/06/480x240/landscape-1486484532-durango.gif
  https://a57.foxnews.com/a57.foxnews.com/static.foxnews.com/foxnews.com/content/uploads/2018/09/640/320/1862/1048/burnout-876.jpg
  .
 • @Krystyna Trzcińska 19:53:56
  Pani Krystyno. Polenie opony to dopiero widowisko! Ulubiona zabawa przy ruchawkach w Poludniowej Afryce. Francuzi pala opony w swych winnicach jak sa przymrozki. Kiedys kupilem hektar lasu i wybudowalem dom. Byl to koniec drogi, zadnego domu w zasiegu wzroku wiec miejscowi uzywali to miejsce jako smietnik. Byly tam drzwi do garazy, lodowki, pralki, zwoje drutu kolczastego, wanny, zlewy i oczywiscie mnostwo opon. Zlom zabrali zlomiarze za darmo ale opon nikt nie chcial. Skladowiska smieci wezma opony ale trzeba zaplacic. Czesc tych opon byla od traktorow. Zaczalem wiec te opony po jednej palic.Trzeba bylo robic to w nocy bo dym jest czarny jak smola i wzbija sie na setki metrow do gory. Mialbym straz pozarna na glowie jak by to zobaczyli. Plomienie z takiej opony od traktora sa wyzsze niz 10 m. Temperatura okrutna. Do zapalenia wystarczy zwykle ognisko albo polac kerosyna i przylozyc zapalke. Spala sie opona doszczetnie, zostaja tylko druty.
 • @Krystyna Trzcińska 19:28:29
  Zielone drzewa pala sie od srodka gdy sa spruchniale w srodku jak widac na zalaczonym obrazku.
 • @trojanka "o staruszkach na wsiach i małych miasteczkach"
  .


  https://www.myproana.com/uploads/gallery/album_13296/gallery_143855_13296_11875.jpg

  http://media.cleveland.com/pdq_impact/photo/under-the-domejpg-d3f4a8409bf9e277.jpg

  https://vignette.wikia.nocookie.net/under-the-dome/images/4/44/Fist_poster.jpg
  .
 • @Krystyna Trzcińska 19:51:43
  http://1.bp.blogspot.com/-tEfvbgrEJDA/VEdfllqwJBI/AAAAAAABiVk/ShW3rUXkqSQ/s1600/Under%2Bthe%2BDome%2Bheader%2B1.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930