Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Imperium zła na drodze do samounicestwienia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O ile rozpad sowieckiego imperium zła odbył się w miarę pokojowo, o tyle zarówno niemieckie (III Rzesza), jak i amerykańskie (USA) jego odpowiedniki charakteryzują się obłędem swych przywódców.

Porównując następujący upadek amerykańskiego imperium do ostatnich dni III Rzeszy, Andre Damond wskazuje na podobieństwa łączące te dwa okresy: https://russia-insider.com/en/bipartisan-panel-us-must-prepare-horrendous-devastating-war-russia-and-china/ri25414.
 
O ile rozpad sowieckiego imperium zła odbył się w miarę pokojowo, o tyle zarówno niemieckie (III Rzesza), jak  i amerykańskie (USA) jego odpowiedniki charakteryzują się obłędem swych przywódców. 
 
Hitler uznał, że klęska Niemiec w II wojnie światowej stanowi dowód słabości „wielkiego narodu niemieckiego” i swymi końcowymi posunięciami starał się doprowadzić do jego anihilacji, jako niegodnego „idei narodowego socjalizmu”.  
 
W podobnym amoku znajdują się dziś amerykańskie elity. Nie mogąc pogodzić się z klęską NWO, świadomie dążą do totalnej konfrontacji z „niepokornymi” państwami, takimi jak Chiny i Rosja. W ostatni wtorek dwupartyjna komisja kongresu USA opublikowała obszerny raport wzywający do „niszczycielskiej wojny” z tymi mocarstwami, wspierając ideologicznie i prawnie, przygotowania Pentagonu do tegoż „wyczynu” ( patrz powyższy link).
 
Przy czym raport przewiduje ogromne straty i zniszczenia, również po amerykańskie stronie, wzywając do totalnej mobilizacji sił i środków społeczeństwa. Na dodatek w „szanownym” kongresie USA nie znalazł się nikt, kto by zakwestionował samą zasadność parcia ku wojnie, która zapewne spowoduje totalne zniszczenie naszego globu. 
 
Bez względu na to jak bardzo „szlachetne” są motywy amerykańskich elit w dążeniu do tego konfliktu zbrojnego, swoim postępowaniem i postawą dają one dobitny dowód swego totalnego zła, a także pełnego obłędu. Najgroźniejsze jest jednak to, że informacje o tych przygotowaniach nie obchodzą amerykańskiego społeczeństwa, sceptycznie odnoszącego się do takich oficjalnych przecież informacji i całkowicie zaabsorbowanego plotkami i innymi „nowościami” z brukowych mediów głównego nurtu.
 
Płonną jest więc nadzieja, na to że społeczeństwo pozbędzie się swych szalonych i zbrodniczych elit zanim będzie za późno. 


 
 Pozostaje więc alternatywa zaanonsowana niedawno przez Putina, że w razie ataku na Federację agresor zostanie natychmiast unicestwiony i „wysłany do piekła”. Co prawda nie wymienił on go z imienia, ale wiadomo, że mowa była o USA i jego zidiociałym i zdegenerowanym społeczeństwie. Przy czym mało jest pocieszająca druga uwaga Putina, że „my” (Rosjanie), a zapewne i reszta Ludzkości, jako męczennicy pójdziemy do Nieba.  
 

Jaki by scenariusz nie został wypełniony, jedno nie ulega wątpliwości, Zachodnie Imperium Zła musi zostać unicestwione dla dobra Ludzkości, czy to tej doczesnej czy też transcendentalnej. 

KOMENTARZE

 • Globalnego bandytę trzeba usunąć bez wojny
  USA to skrót myślowy .. tam mieszkają też niewinni ludzie, większość to jak solidaruchy ...pożyteczni idioci... zaczadzenie do szpiku kości latami żydowskiej totalitarnej propagandy.

  Zlikwidować trzeba mafię a pożytecznych idiotów jakoś ocalić... wbrew nim samym .. bo głupi...
  Globalna mafią to góra parę tysięcy :mafijnych decydentów i najbliższych zaufanych bandytów" reszta to różne szuje, najemnicy dokonujących zła za pieniądze zleceniodawcy (globalnej mafii).
  Trzeba pozbyć się tej mafijnej czapki...a cała reszta sama się rozleci (nie będzie decydentów, nie będzie płatnika...to nie będzie mafii)
  Potem już tylko trybunały narodowe.w wielu zniewolonych przez globalną mafię żydowska krajach na świecie..

  Może te parę tysięcy to za dużo .. fachowcy od zagadnienia wiedzą ilu ich jest ..i kim są... i gdzie są... i jak do nich dotrzeć.

  To znacznie lepsza opcja niż globalna wojna jądrowa i zagłada milionów niewinnych ludzi.

  I tylko nie wiadomo czy należy zacząć od Izraela czy od głębokiego państwa w USA... a może od "wyjęcia" z globalnego układu Arabii Saudyjskiej...tam sytuacja jest prosta .. jedna rodzinka .. reszta to sługusy i najemnicy... nikt poza globalną mafią nie będzie tej rodzinki bronił...
 • Może Ameryka nie zostanie zniszczona??w końcu uruchamiają rosyjską "umiarkowaną opozycję" jak w Syrii i innych krajach.
  No i ukraińską banderowską Al Kaidę!!mówią że już szykują się na Moskwę i wzywają do ataku!
  Ameryka jest wieczna i niezniszczalna jak wiadomo!!
  Titanic miał motto:
  http://www.fronda.pl/forum/bluznierstwa-przebily-sie-przez-farbe-na-burcie-titanica,84769.html

  UWAGA!drastyczne!!demokracja w Syrii!!

  https://threadreaderapp.com/thread/1038400441774686208.html
 • @Oscar 18:21:56
  Tak sobie filozofuję .. nie żebym miał przecieki... chyba że telepatyczne.
 • Co na to Biblia?
  Niestety, ta wojna jest tylko kwestią czasu. Księga Objawienia ostrzega: "I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, by się wzajemnie ludzie zabijali - i dano mu wielki miecz'" (6:4). Jezus tak go scharakteryzował: "φοβητρα τε και σημεια απ ουρανου μεγαλα εσται" - "budzące postrach także i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą" (Łukasza 21:11, 1550 Stephanus New Testament). W wielu starożytnych manuskryptach tekst ten kończy się zwrotem: "και χειμωνες" - "i mrozy".

  Peszitta aramejska: "וסתוא רורבא נהוון" - "i mrozy wielkie będą". My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną.

  W Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" są także słowa: "και ταραχαι" - "i nieporządki" (1550 Stephanus New Testament). Aramejska Peszitta: "ושגושיא" - "i zamęt", (zamieszanie) o stanie porządku publicznego.

  Z powodu użycia tej broni wystąpią także znaczące wstrząsy, braki żywności i epidemie wzdłuż i wszerz regionów (Łk 21:11).

  Jak widać, mamy tu szczegółowy obraz globalnej wojny jądrowej. Wielu dopasowuje go do fałszywej nauki o roku 1914 i rozciąga te wszystkie szczegóły do ponad stuletniego okresu. Jezus ostrzegał przed takimi, mówiąc: "Strzeżcie się, abyście nie zostali zwiedzeni. Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim mówiąc: Ja jestem. I: Czas jest blisko. Nie podążajcie za nimi" (Łukasza 21:8). "Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim mówiąc: Ja jestem namaszczony i wielu zwiodą" (Mateusza 24:5). Zgodnie z zapowiedzią Jezusa już w XIX wieku pojawiło się wielu uzurpatorów, podających się m.in. za pomazańców, i głoszących: "Czas jest blisko". Od samego początku błędnie interpretują znak Jezusa. Wcześniej dopasowali go do okresu 1799 - 1914.

  To wszystko o czym mówił Jezus (w Łk 21:10,11 i Mt 24:7) nie miało trwać ponad sto lat. To wszystko miało towarzyszyć tylko tej wojnie i miało być jedynie "początkiem bólów porodowych" (Mt 24:8).

  Należy też zwrócić uwagę na fakt, że poprzednie wielkie wojny XIX i XX wieku rozpoczynały się konfliktami między państwami. Żadna z nich nie była więc znakiem zakończenia epoki. Jezus ostrzegał: "Kiedy zaś usłyszycie o wojnach i niepokojach, nie wpadajcie w panikę. Ma bowiem to stać się najpierw, ale nie zaraz zakończenie" (Łukasza 21:9). Wojna będąca znakiem zakończenia epoki, zacznie się od konfliktu etnicznego: "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi", podobnie jak w 2008 w Gruzji (Mateusza 24:7). Wówczas, występująca w roli "króla północy" - Rosja znów ruszy na pomoc swoim sojusznikom. Jednak tym razem, (a będzie to już po powrocie "króla północy"), Amerykanie także nie opuszczą sojuszników i niespodziewanie zaatakują (Daniela 11:29,30).

  Jezus nie przesadził, stwierdzając: "Przepowiedziałem wam wszystko" (Mr 13:23).
 • @Ewiak Ryszard 11:32:38
  To o nadchodzacych wydarzeniach czyli zagladzie;ale czy wszystkich?bo jezeli wszyscy mieliby zginac to po co ostrzezenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031