Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Radosny Zachód w obliczu zbliżającej się apokalipsy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Agenci Putina (zielone ludki), którzy od zarania III RP z ukrycia rządzą Polską, spowodowali że rządy w Warszawie nieodmiennie są głupie, nieudolne i skorumpowane.

Okres zaduszek skłania zawsze do refleksji na kruchością życia ludzkiego. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy w świecie nieustannie narasta napięcie i groźba wojny. 
 
Oczywiście nie wszyscy tak postrzegają świat. W oczach przeciętnego „rozumnego” obywatela Zachodu, karmionego „informacjami” z głównego nurtu medialnego, od lat nic się nie zmieniło. Kłopotu przysparza co prawda osoba Putina, który truje ludzi na lewo i prawo ( na szczęście pojedynczych), szerzy terroryzm w Syrii i na Donbasie (daleko), wpływa na wybory w „demokratycznych” państwach Zachodu, a nawet manipuluje ich polityką przy pomocy takich swych marionetek, jak na przykład prezydent USA Donald Trump, ale w końcu władza nigdy nie była idealna. Agenci Putina (zielone ludki), którzy od zarania III RP z ukrycia rządzą Polską, spowodowali że rządy w Warszawie nieodmiennie są głupie, nieudolne i skorumpowane, ale w końcu takie jakości to demokratyczna norma. 
 
Co prawda narastająca aktywność Putina zmusiła naszego obrońcę , wszechpotężne NATO, do coraz to większych i częstszych manewrów wojennych na granicach Rosji, ale tylko w ramach ostrzeżenia przed ewentualnymi agresywnymi zakusami Putina. Ponieważ zachodni obywatele dobrze znają Rosję, przeto doskonale wiedzą, że rosyjski żołnierz nigdy nie trzeźwieje, ma karabin na sznurku, a na dodatek bez amunicji. W związku z czym szanse rosyjskich agresywnych poczynań są praktycznie równe zeru. Można więc dalej spokojnie się relaksować i bawić ikonkami w jakiejś kolejnej  niezbędnej do życia aplikacji komputerowej.
 
Na „niszowym” portalu amerykańskim zatytułowanym „End of the American Dream”, ukazał się niedawno artykuł poświęcony powyższej tematyce: http://endoftheamericandream.com/archives/russia-and-china-are-apparently-both-under-the-impression-that-war-with-the-united-states-is-coming.
 
Autor stwierdza, że świadomość społeczeństwa amerykańskiego jest tak niska, że gdyby zapytać przypadkowego przechodnia, co myśli o możliwości wybuchu w nadchodzącym roku wielkiego konfliktu zbrojnego, uznałby pytającego za pomylonego. Diametralnie różnie przedstawia się sytuacja w przypadku wojskowych armii amerykańskiej. W tegorocznym sondażu 46% ankietowanych uważa, że rok 2019 przyniesie taki konflikt. Wynik ten stanowi dramatyczny wzrost w porównaniu z sondażem 2017 roku, kiedy to tylko 5% ankietowanych miało takie zdanie. Taka gwałtowna zmiana opinii nie może być dziełem przypadku. Zapewne ankietowani wiedzą o tym o czym nie wie przeciętny obywatel. 
 
Wiedzą o tym również przywódcy Rosji i Chin. Przywódca chiński wezwał swych dowódców do przygotowań wojennych. Rosyjskie media informują na bieżąco swych odbiorców o niekończących się aktach prowokacji i agresji politycznej, gospodarczej (sankcje), a także militarnej (np. ataki amerykańskich samolotów bezzałogowych na rosyjskie bazy w Syrii). 

 
 Na niedawnej konferencji prasowej prezydent Putin stwierdził otwarcie, że decyzja o wyjściu USA z układu o rakietach średniego zasięgu znana mu była jeszcze przed oficjalnym anonsem Trumpa, albowiem w przyjętym uprzednio budżecie amerykańskim na 2019 rok, zarezerwowano środki na rozwój wspomnianej broni. Nie ma wątpliwości, że wie on znacznie więcej na odnośne tematy ze swych źródeł wywiadowczych, dlatego zdecydował się na publiczne oświadczenie, że ewentualny agresor zostanie unicestwiony w nuklearnym uderzeniu odwetowym.
 

Putin nie należy do żartownisiów, a jego wypowiedzi są zawsze zrównoważone. Dlatego to ostre ostrzeżenie należy traktować bardzo poważnie. Niestety wpada ono w głuche uszy rządzących Zachodem psychopatów i ogłupionych społeczeństw. Stąd też prosta konkluzja, że niewiele zostało nam czasu do apokalipsy. 

KOMENTARZE

 • Autor pisze !
  Niestety wpada ono w głuche uszy rządzących Zachodem psychopatów i ogłupionych społeczeństw. ! [ koniec cytatu autora ]

  Słowianie trzeba sobie powiedzieć prawdę że są to żydowscy psychopaci wraz z żydowskim mass-mediami które mają władze nad zachodnimi europejczykami !

  KTO MA MASS-MEDIA TEN MA REALNĄ WŁADZE NAD SPOŁECZEŃSTWEM


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 18:44:49
  Wiekszosc zachodnich spoleczenstw, rozleniwionych spokojna egzystencja i pewnym dobrobytem istotnie nie wie, lub nie chce wiedziec o szykujacym sie zamecie na calej planecie. Mimo sporej ilosci ludzi "przebudzonych", wiekszosc pozostaje dalej w blogim snie.
  Dzis idac ulica widzialam dziwny obraz: dwoje mlodych ludzi /mezczyzna w towarzystwie kobiety/ idac razem naboznie wpatrywali sie w swoje mobilne telefony, nie zamieniajac ani slowa. To przeciez typowy obrazek dzisiejszych miast zachodnich. Wiekszosc zyje sprawami najblizszego otoczenia, czasem cudzym, urojonym zyciem /ogladacze seriali /.
  Zachöd zdazyl zapomniec co niesie ze soba nawet lokalny konflikt zbrojny.
  Mam nadzieje, ze uzbrojony w cierpliwosc i spryt prezydent Putin pokaze prezydentowi Trumpowi wyjscie z tej niebezpiecznej matni.
  Innaczej nasza piekna ziemia przestanie istniec.
 • To, że Zachodem rządzą notorycznie pijani psychopaci, można...
  co jakis czas oglądać na różnych relacjach z ich spotkań... oficjalnych.
  To co w takim razie dzieje się na tych ich różnych balangach nieoficjalnych?
  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że tym światem rządzą psychopaci? Skoro zamawiacz "pizzy" Obama na swoim i-podzie miał nagrania niejakiego Jay-Z który w tych swoich grafomaniach chwali się że gwałci dzieci?
  Kto więc tym światem rządzi?

  Ale czy nie jest to tak, że świat ma takie władze na jakie zasługuje?
  A czym zasługuje na takie władze które ma?
  Czy nie aby odejściem od Prawa Bożego?

  Oni by nic bez nas pełnych Wiary w Jezusa Chrystusa, czczących Matkę Boską złego nam nie zrobili. Zresztą ich by w ogóle przy władzy nie było, gdyby narody świata, tak jak zapowiedział to Jezus Chrystus, obrały Go za Króla, czyli... PRZYJĘLI DO STOSOWANIA Jego Prawo

  "przeżyją tylko te narody, które obiorą Mnie za Króla"...
  Czy to takie trudne do zrozumienia?

  Widać, żę bardzo trudne, skoro narody wybierają śmierć w cywilizacji śmierci.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031