Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

W Waszyngtonie obłęd i desperacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystkim nieotumanianym zachodnią propagandą mieszkańcom globu pozostało tylko polecić się Boskiej Opiece.

Na wstępie uwaga do czytelników. Niniejszy artykuł składa się z trzech części. Pierwsza to opis najnowszych pociągnięć administracji amerykańskiej, z wyłącznie amerykańskimi  odnośnikami zawierającymi informacje pochodzące z oficjalnych waszyngtońskich źródeł, takich jak konferencje i biuletyny prasowe. Linki do wspomnianych odnośników zamieściłem bezpośrednio w tekście. Druga przedstawia „logikę” stosowaną przez waszyngtoński deep state w zakresie rozwiązywania zagranicznych i wewnętrznych problemów.  Trzecia część zawiera mój komentarz do przedstawionych powyżej faktów.
 
Część I

 
Aby uniknąć oskarżeń o łamanie prawa międzynarodowego, Administracja amerykańska jednostronnie wystąpiła z szeregu kluczowych międzynarodowych umów i konwencji (https://news.antiwar.com/2018/10/03/us-withdraws-from-international-treaties-slams-un-world-court/).
 
Aby rozwiązać ręce armii amerykańskiej, Pentagon promulgował tzw. „koncepcję współobrony”, uwalniającą go od imperatywu akceptacji kongresu USA na „kinetyczne” akcje militarne amerykańskich sił zbrojnych. (https://news.antiwar.com/2018/10/03/pentagon-claims-near-limitless-power-to-conduct-unauthorized-strikes/).
 
Amerykański ambasador przy NATO, Kay Bailey Hutchison ostrzegła Rosję o możliwości prewencyjnego zniszczenia przez armię amerykańską rosyjskich rakiet, które w opinii USA Federacja nie powinna posiadać

 
 
Amerykanie, jako wyjątkowi ludzie (exceptional peoples; https://books.google.pl/books?id=ewC6rekn86gC&pg=PA235&lpg=PA235&dq=%22exceptional+peoples%22&source=bl&ots=ChLXsqoUmL&sig=fQWVlJzEaRraH4M1q7ldF-uSuzI&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwiEp-f_6ezdAhWDsKQKHUMNCyoQ6AEwDHoECAIQAQ#v=onepage&q=%22exceptional%20peoples%22&f=false) posiadają nadprzyrodzone prawo decydowani o tym co inni mogą mieć, robić, mówić (https://forward.com/news/national/411355/revealed-canary-mission-blacklist-is-secretly-bankrolled-by-major-jewish/), jakie mogą mieć poglądy, rządy, sojusze; oraz jakiej waluty mogą używać i jaki system gospodarczy stosować. Ponieważ  Ameryka i jej mieszkańcy stanowią absolutny wzorzec uniwersalnej doskonałości, w celu uniknięcia niecnych pomówień o permanentne deptanie prawa międzynarodowego, USA wystąpiły z globalnych traktatów i umów. Aby zamknąć usta krajowym krytykom (agentom Putina) oskarżającym amerykańskie elity o łamanie prawa i oligarchiczne rządy, siłowe struktury Stanów Zjednoczonych zadeklarowały swą niezależność w stosunku do konstytucyjnego porządku tegoż państwa.
 
Część III
 
 Stany Zjednoczone, jako pierwsze państwo w historii świata dobrowolnie i oficjalnie postawiły się poza granicami cywilizowanej społeczności międzynarodowej, zrywając wszelkie istotne umowy i konwencje, oraz od dawna depcząc wszelkie zasady i normy międzynarodowego współżycia i prawa.
 
 Formalnie zademonstrowały też wyższość władzy wykonawczej nad własną Konstytucją i władzą ustawodawczą, tym samym de facto deklarując się dyktaturą. 
 
W tym kontekście nazwanie ich renegatem Ludzkości jest delikatnym niedopowiedzeniem.
 
Istotniejsza od moralnej oceny powyższych faktów jest odpowiedź na pytanie, w jakim celu kroki takowe zostały zrobione?
 
Oligarchia rządząca de facto Ameryką uświadomiła sobie beznadziejność swej obecnej sytuacji. Wszystkie lokalne konflikty, wojny hybrydowe, przewroty i „kolorowe rewolucje” nie osiągnęły założonego rezultatu, jakim jest podporządkowanie sobie całego świata w ramach NWO. 
 
USA to ekonomiczny bankrut, bez szans na sanację swej „zfinancjalizowanej” gospodarki vis-à-vis chińskiej potęgi gospodarczej. W obliczu nowych generacji rosyjskich broni strategicznych, amerykańska potęga militarna ogranicza się tylko do sił nuklearnych. Ich użycie to najprawdopodobniej zagłada globu. Pomimo to zdesperowani i ogarnięci obłędem władcy USA zdecydowali się na zastosowanie nuklearnej opcji, miast jedynej w tym momencie sensownej alternatywy, jaką jest kapitulacja, na podobieństwo ZSRR w 1991 roku. 
 

Natomiast wszystkim nieotumanianym zachodnią propagandą mieszkańcom globu pozostało tylko polecić się Boskiej Opiece. 

KOMENTARZE

 • 5*
  DK
 • //Stany Zjednoczone, jako pierwsze państwo w historii świata
  dobrowolnie i oficjalnie postawiły się poza granicami cywilizowanej społeczności międzynarodowej//

  no może i jako pierwsze, ale za to zgodnie z zapowiedzią.

  SWÓJ TRON WYNIOSĘ PONAD GWIAZDY BOŻE I ZASIĄDĘ NA GÓRZE ZGROMADZEŃ W NAJDALSZYCH STRONACH PÓŁNOCY
 • @AgnieszkaS 17:20:21
  Chazarska mafia szuka chińskiej ochrony, podczas gdy wyłaniają się trybunały wojskowe.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2018/09/NWO-i-Rockefeller.jpg

  Czcząca szatana mafia chazarska jest w obłędnym strachu przed trybunałami wojskowymi. W rezultacie oferują świat (tak, jak gdyby należał do nich) Chinom w zamian za ochronę, zgodnie z Gnostyckimi Iluminatami i źródłami azjatyckich tajnych stowarzyszeń. Oprócz tego grożą oni uwolnieniem pandemii, wysadzeniem kaldery Yellowstone, uruchomieniem potężnego ataku EMP i spowodowaniem innego chaosu w daremnym wysiłku (jako że próby te zostaną zneutralizowane) w celu szantażowania by uniknąć długo opóźnianej sprawiedliwości. Przeprowadzają także głupią i szeroko wyśmiewaną kampanię oszczerstw, by wykluczyć powołanie Bretta Kavanaugha do Sądu Najwyższego. Źródła Pentagonu twierdzą, że użyły “groźby odtajnienia 9/11, co może wkrótce nastąpić, by zmusić George’a Busha Jr. do publicznego poparcia Kavanaugha, którego zatwierdzenie uruchomiłoby trybunały wojskowe.” Pamiętajcie, Kavanaugh powiedział podczas przesłuchań zatwierdzających, że USA Od czasu 11 września są w stanie wojennym, a jako rezultat trybunały wojskowe mogłyby próbować, a nawet skazywać na śmierć, cywili winnych zdrady. Całość pod linkiem..

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/chazarska-mafia-szuka-chinskiej-ochrony-podczas-gdy-wylaniaja-sie-trybunaly-wojskowe/
 • Bardzo dobry opis prawdziwej sytuacji w USA.
  Taki jest "stan " fundamentu potęgi globalnej mafii żydowskiej .
  Nikt rozsądny w USA ne chce już pracować dla globalnej mafii żydowskiej.
  Mafia nie ma kadr i musi wystawiać takie marionetki jak np ambasador USA w ONZ (Haley) i wiele innych o podobnym poziomie intelektualnym.

  Do tego trzeba by opisać też stan społeczeństw a USA.
  Ilość samobójstw podobno wzrosła o 30% i łatwo zgadnąć że mają podłoże ekonomiczne (brak środków do życia) (w Polsce po objęciu władzy przez solidaruchów było podobnie albo i gorzej tylko polskojęzyczne media milczały jak zaklęte.

  Na Ukrainie pod zarządem USA jest równie "demokratycznie".

  Wygląda a to że globalna mafia żydowska nie ma głowy (rządzą w tej mafii 90latki po 5 zawałach i z altzhaimerem..) nie ma klasy zarządzającej (nikt rozsądny nie chce firmować bandyckiej polityki tej mafii, mafia nie ma też klasy średniej bo przeniosła swoje geszefty do Chin i w USA nie obecnie klasy specjalistów technicznych.
  Mafia ma tylko do dyspozycji Amerykańskie mięso armatnie i rządzące przygłupie marionetki.
  Mięso armatnie to biedota USA która w wojsku upatruje szansę na przeżycie (wikt i opierunek oraz bezkarność za zbrodnie wojenne) nie zdając sobie sprawy że po odejściu ze "służby" zostaną na lodzie bo mafia nie ma zamiaru utrzymywać zbędnych jej ludzkich zdegenerowanych zbrodniami wojennymi śmieci a rząd USA nie stać na ich utrzymywanie.

  Szykuje się rewolucja w USA i wtedy USA przestaną by~zagrożeniem dla świata., będą musiały zająć się pilnie mordowaniem własnych zbuntowanych obywateli (określanych jako agentów Putina).
 • Wraz z tym jak terroryści atakują Iran, USA poprzysięga "obalić" Irański rząd.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/wraz_z_tym_jak_terrorysci,p1516225851
 • @ dr nowopolski
  Gdyby napisał Pan coś takiego o Rosji za czasów dominacji Kraju Rad, zajęłaby się Panem Julia Brystiger.

  Obecnie, za czasów dominacji USA, może Pan wrzeszczeć obłędnie i desperacko, bez powodu.
 • Polecamy siebie zatem i Polskę, bezustannie Bożej Opiece i Miłosierdziu, oby pomógł nam przetrwać jako narodowi!!
  https://gloria.tv/article/AaLZP4zkjQ1W6jyRF3Ek9uybE
 • @AgnieszkaS 17:20:21
  http://m.neon24.pl/f030eb209b12c16ed584e6f29a07bffa,0,0.png
  .
 • @trojanka 18:35:33
  Większość floty USA stoi w portach, nie ma za co wypłynąć. Do tej pory wykonali 14% wszystkich zaplanowanych rejsów na 2018 rok.
 • @Rzeczpospolita 16:39:30
  http://m.neon24.pl/15e7910147962e55b7d91dd605971acf,14,0.jpg


  .
 • @trojanka 18:35:33
  Amerykańska flota „przegrała” testową wojnę z Chinami. Amerykańscy eksperci przeanalizowali możliwości floty za pomocą programu komputerowego i doszli do wniosku, że okręty po prostu nie mogą walczyć. https://pl.sputniknews.com/swiat/201810048921690-sputnik-usa-chiny-flota-wojna/
  Ps..No na zdrowy rozum, co może zrobić USA podpływając kilkunastoma krypami do chin, chyba posadzić je na dnie co najwyżej i dać w długą do domu, te okręty w paręnaście minut po wpłynięciu na wody terytorialne Chin będą wspomnieniem i takie pierdolety-wirtualne testy USA to sobie mogą robić z kraikami jak Wietnam, Irak, Libia no i Syria tu do czasu.
 • @kula Lis 67 19:55:34
  E no coś Ty ,niemożliwe!!nie mają za co wypłynąć??tuszu do drukarek zabrakło czy co??
 • @Krystyna Trzcińska 19:55:23
  Litości :)))
 • @trojanka 20:20:23
  Chyba tak, albo drukarki się zepsuły. Pzdr!
 • @kula Lis 67 20:04:19
  Pora na ich dorośnięcie . USA niech pierdyknie się w łeb . Pozdrawiam. https://tylkonauka.pl/wiadomosc/chinska-armia-jako-jedyna-swiecie-posiada-karabiny-laserowe
 • W zwiazku z wypowiedzią ambasador przy NATO.
  Tu znajdziecie oryginalną wypowiedz ambasadorki:

  www.youtube.com/watch?v=eKaFWV8RREI

  Proszę się wsłuchać (od 55 sekundy) i zauważyć że nigdzie nie padły słowa o ataku USA na rosyjskie wyrzutnie ani o "prewencyjnym zniszczeniu" tychże wyrzutni. Mowa tu o rozpoczęciu prac (wstrzymanych przez międzynarodowe umowy i dekrety) nad budową systemów przeciwrakietowych które były by w stanie zneutralizować te rakiety.

  Jak widać łatwo zapomnieć kto i jaka nacja trzyma główne media w swoich rękach oraz komu manipulowanie nimi się opłaca.
 • @Stara Baba 20:57:40
  Czyli kto Polaków znowu robi w c...a ?. Mylę się ? . Salut.
 • @Repsol 21:01:46
  Jak media potrafią być wredne i manipulować rzeczywistością można zauważyć na zgoła błahym przykładzie polskiej biegaczki Sofii Ennaoui.
  Przecież to media a nie zwykli ludzie wynarodowiają tą dziewczynę
  i zarzucają jej że nie jest Polką!
 • @Stara Baba 21:08:55
  A jest , sam się gubię . Ukłony.
 • W Waszyngtonie obłęd i desperacja
  Jak mogliśmy tak dać się omamić,tą zachodnią "demokracją" Niektórzy z nas jeszcze dotychczas nie przejrzali na oczy.
 • @M i r i a m 21:25:05
  Dojenie Polski trwa dalej . Salute .
 • @Stara Baba 20:57:40
  Poniżej tekst, o którym mowa w odnośniku:

  "“At that point, we would be looking at the capability to take out a (Russian) missile that could hit any of our countries. Counter measures (by the United States) would be to take out the missiles that are in development by Russia in violation of the treaty. They are on notice.”

  Tu dla rozjasnienia umysłu inny artykuł traktujący o sprawie:

  https://original.antiwar.com/justin/2018/10/03/kay-bailey-hutchison-must-resign/

  powodzenia życzę!
 • @AgnieszkaS 21:45:08
  Wojna coraz bliżej nas .Salut.
 • @AgnieszkaS 21:39:38
  "Strona "Antiwar.com", na którą się Autor powołał, ewidentnie nie jest wiarygodna."

  Niby dlaczego?
 • @AgnieszkaS 22:04:46
  Zdziwisz się.Salut.
 • @Pedant 22:03:19
  Bo wzorce z Sewr pod Paryżem ustaliły!!

  https://nationalinterest.org/blog/buzz/take-out-missiles-did-us-ambassador-nato-just-threaten-war-against-russia-32447

  https://www.nytimes.com/2018/10/02/world/europe/russia-missiles-nato-hutchison.html

  https://newrepublic.com/minutes/151498/nato-ambassador-threatens-preemptive-attack-russia

  Pani ambasador już wyjaśniła na Twitterze co chciała powiedzieć,i że nie chce bombardować Rosji!
 • @AgnieszkaS 22:31:03
  Antiwar.com od lat ujawnia prawdę o awanturach wojennych.

  A Pani/Pan marzy o posadzie cenzora. Tak jak sprawy idą to podłe marzenie może się spełnić.
 • @trojanka 22:32:57
  "Bo wzorce z Sewr pod Paryżem ustaliły!!"

  Dostaje instrukcje?
 • @dr nowopolski 21:51:14
  Specjalnie zamieściłem oryginalną a nie pisaną wersje słów ambasadorki aby sobie posłuchać i samemu wyciągnąć wnioski.
 • @Pedant 22:43:29
  Pani AgnieszkaS nie marzy o posadzie cenzora, ale dr Nowopolski marzy o posadzie profesora w Harvard'zie swojej znienawidzonej Ameryki.
  Radek Sikorski i jego zona Anne Applebaum juz sie dostali. Tez nienawidzili Ameryki.
  Coz, zydo-komuna jeszcze wydaje sie rzadzic w USA, ale Trump stoi im na drodze do pelnego zwyciestwa, czyli wojny nuklearnej z Rosja. Aj, waj!
 • @AgnieszkaS 23:05:22
  "Wystarczy mi odrobina poczucia humoru i mniej wrogości. Być może oczekuję zbyt wiele."

  Mój humor i życzliwość się kończy gdy ktoś chce kneblować i oczerniać.
 • @AgnieszkaS 22:26:13
  "Harvard University umieścił na swojej stronie długą listę adresów z "fake newsami" jako przewodnik dla zagubionych w medialnym świecie studentów. Oczywiście wybuchła z tego powodu wielka awantura i wszyscy zaczęli Harvard krytykować. A uczelnia, oskarżona o wrogi stosunek do wolności wypowiedzi, te informacje usunęła. Skopiowały listę różne strony internetowe i jest na niej "Antiwar.com".

  Fake newsy są w łże mediach głównego nurtu. Antiwar ujawnia kłamstwa na temat wojen od lat. A Pani albo chce się wysługiwać orwelowskiej propagandzie i cenzurze albo ma wyprany mózg.
 • @AgnieszkaS 23:40:32
  "Atmosfera jest u nas taka, że nawet Harvard zrezygnował z udzielenia jakichkolwiek wskazówek swoim studentom."

  "Nawet Harward"?! To jakaś wyrocznia delficka co zwalnia Panią od myślenia?
 • https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/10/04/w-waszyngtonie-obled-i-desperacja/comment-page-1/#comment-151302
  W obliczu nieuchronnego upadku USA, a już z całą pewnością w obliczu utraty przez USA pozycji politycznego i militarnego hegemona, co przekłada się na zmuszenie syjonistycznej administracji USA (czytaj: czyli światowej żydo-anglosaskiej finansjery) do ograniczenia uprawianego przez nią światowego terroryzmu, istnieje poważne niebezpieczeństwo uczynienia przez nią desperackiego kroku – wszczęcia konfliktu nuklearnego na skalę całego globu. W związku z tym powstaje dość oczywiste pytanie, czy zamiast dopuszczenia ryzyka utraty życia miliardów ludzi nie należałoby zutylizować finansowej nacji zachodniego świata? Byłoby to moralnie uzasadnione. Taki wariant był nawet kiedyś rozważany.

  Nasz polski dramat polega na tym, iż bandycki, syjonistyczny, reżim IIIŻydo-RP/Polin wybrał USA na strategicznego sojusznika, co musi skończyć się dla nas źle, także i wtedy, gdy do wojny światowej nie dojdzie. Szkoda, że wyznawcy żydo-katolicyzmu i obrońcy żydo-katolickiego Kościoła w Polsce nie zdają sobie sprawy, iż w ogromnej mierze obecną polityczną sytuację Polski zawdzięczają właśnie Kościołowi.

  https://programwps.files.wordpress.com/2018/09/aa42.jpg

  https://programwps.files.wordpress.com/2018/09/a1103-567x400.jpg
 • @AgnieszkaS 00:05:30
  "nawet Harvard nie ośmiela się dawać rad swoim studentom, choć jako uczelnia powinien"

  Absolutnie nie powinien, jeśli studenci nie są dziećmi, których należy prowadzić za rękę.

  Nie ma czegoś takiego jak mędrzec Harward, jest politycznie nastawiona administracja i profesorzy, jedni mądrzy inni głupi, jedni uczciwi, drudzy podlizujący się władzom.

  Wiekszość tamtejszych pracowników akademickich nie zajmuje się radzeniem komu należy wierzyć, tylko jak samemu poznawać fizykę, chemię, biologię, lingwistykę a nie umieszczaniem rosyjskich mediów na indeksie czy pokazywaniem probówek z irackimi środkami masowej zagłady.
 • @Pedant 23:45:51
  „ANTIWAR” jest projektem Instytutu im. Randolpha Bourne.
  Randolph Silliman Bourne był Lewicym aktywista i jego najbardziej znanym powiedzeniem jest: "Wojna jest zdrowiem kraju” (War is the health of the State). Zatem, jeśli o zdrowie chodzi, Stany Zjedn. nie powinne wtracac się ani do I-ej and do II-ej wojny swiatowej. A gdyby tak było, nie było by Pedanta; a gdyby był, to jego jezykiem bylby język SOCJALISTYCZNEJ Partii Robotnikow Niemieckich, czyli język Nazistow.
  Tylko ze towrzyszowi Randolph'owi Bourne nie o to chodzilo. Wg niego kraj, taki jak USA, nie powinien się wtracac do wojny tylko i wylacznie wtedy, gdy zydo-komuna narzuca swoj totalitaryzm, jak np. w ZSRR, Wietnamie, Kubie, Kambodzy, Somalii, Kenii, Afryce Poludn., a obecnie w USA.
  Zlote mysli tego socjalnego komunisty są obecnie promowane w projekcie „ANTIWAR”.
  Niemniej jednak, jeśli chodzi o wojne z anty-komunistyczna Rosja Putina, to cala Lewica nie może przebolec, ze Trump stoi po stronie pokoju i wspolpracy.
 • @AgnieszkaS 00:30:53
  Napisała Pani "Strona Antiwar.com, na którą się Autor powołał, ewidentnie nie jest wiarygodna."

  Otóż Antiwar.com jest ŚWIETNYM portalem.
 • @Zdzich 00:34:14
  ""Wojna jest zdrowiem kraju” (War is the health of the State). "

  Błedne tłumaczenie tej sarkastycznej uwagi. Prawidłowa intepretacja - "Wojna dostarcza władzy/państwu przewagi nad obywatelami"

  albo dosłowniej, "wojna jest źródłem siły rządu"
 • @Zdzich 00:34:14
  "Tylko ze towrzyszowi Randolph'owi Bourne nie o to chodzilo. Wg niego kraj, taki jak USA, nie powinien się wtracac do wojny tylko i wylacznie wtedy, gdy zydo-komuna narzuca swoj totalitaryzm, jak np. w ZSRR, Wietnamie, Kubie, Kambodzy, Somalii, Kenii, Afryce Poludn., a obecnie w USA. "

  Bzdury Pan wypisuje. Czytam Antiwar.com od lat i nawet tego Bourne nie zauważyłem. Pisze tam wielu autorów i jest wiele linków, więc zawsze można się do czegoś doczepić aby naiwnych odciąć od dobrego źródła.
 • @AgnieszkaS 00:48:08
  "A jeżeli chodzi od dziennikarstwo, historię, nauki polityczne, to tez należy korzystać ze wszystkiego, co nam w ręce wpadnie? Nauczyciele akademiccy udzielają rad studentom."

  Ja jak kupuję gazetę czy tygodnik, zaglądam do środka i patrzę się na treść artykułu. Jak jest dobry to kupuję.

  Nazwisko autora czy tytuł wydawnictwa mnie nie obchodzi.

  Jak ktoś musi opierać się na radach to lepiej niech się zajmie gotowaniem lub uprawą ogródka a nie kwestiami wymagającymi samodzielnego myślenia.
 • Pokój, by Wyeliminować Wszelki Pokój: upadek Imperium Otto-man(a) i stworzenie nowoczesnego Bliskiego Wschodu
  .


  książka

  "Peace to End All Peace: The Fall of the Ottoman Empire and the Creation of the Modern Middle East"

  https://ia802802.us.archive.org/17/items/APeaceToEndAllPeaceTheFallOfTheOttomanEmpireAndTheCreationOfTheMiddleEast1989/A%20Peace%20to%20End%20All%20Peace%2C%20The%20Fall%20of%20the%20Ottoman%20Empire%20and%20the%20Creation%20of%20the%20Middle%20East%20%281989%29.pdf  CESARZE ŚWIĘTEGO CESARSTWA ŻYM-skiego:

  Otto I

  Otto II

  Otto III


  Otto Man = Ottoman - Wschodnie ŚWIĘTE CESARSTWO ŻYM-skie !!  Bo wszyscy ŻYMianie to JEDNA RODZNA ! ! ! ! !  https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41WW77MS25L.jpg  .
 • ZAPOBIEGNIJ NASTEPNEMU HOLOKAUSTOWI -------- BOMBARDUJ IRAN !
  .
  http://1.bp.blogspot.com/-ErmjrNS3fYA/UIrPvEZQX4I/AAAAAAAAENE/_JPY7mqbswU/s1600/31008_378167575591615_1896035053_n.jpg

  .
 • BruxEL-a, LuxorBourg i GenEva przedszymają nawałnicę sowiecką jak zwykle.
  ,


  Tak jak w 1939, tak i teraz, WPYCHAJĄ Polaków do ognia piekielnego

  jako OFIARĘ CAŁO-PALONĄ !  http://kresy24.pl/wp-content/uploads/2015/04/tarcza_antyrakietowa.jpg
  .
 • Prezydent Trump to geniusz. Rozwala NWO jak sie patrzy.
  Jego kumpel Putin pomaga mu w tym jak moze. Ktory lepszy? Obaj sa w tym zboznym dziele. Szatanisci, komunisci kwila jak zarzynane owce i rozdzieraja sobie szaty.Piekne czasy!
 • @staszek kieliszek 06:03:27
  ,


  https://media1.faz.net/ppmedia/aktuell/politik/ausland/544033121/1.4514443/default/graffiti-trump-putin.jpg  .
 • A o to gdzie ukryli Kaczyńskiego
  .


  https://i.imgur.com/vrUBo0i.jpg  .
 • @Krystyna Trzcińska 07:29:04
  Zaklejanie wątków debilnymi obrazkami to sprytny pomysł na zagłuszanie nieprawomyślnych dyskusji.
 • @Repsol 20:31:51
  „Działania Rosji to nic w porównaniu z tym, co robią Chiny”. Wiceprezydent USA Mike Pence uważa, że ​​rosyjskie „próby ingerencji” w sprawy USA to nic w porównaniu do tego, co robią Chiny, poinformowała agencja Bloomberg, powołując się na tekst przemówienia, z którym polityk wystąpił w czwartek w organizacji non-profit Hudson Institute. Według Pence’a Pekin zmobilizował „ukrytych agentów wpływów” i wykorzystuje propagandę do tego, aby zmienić postrzeganie polityki Chin przez Amerykanów. Pence dodał również, że Chiny wykorzystują „dłużną dyplomację”, aby rozszerzyć swoje wpływy. Według amerykańskiego wywiadu Pekin zamierza wykorzystać w swoich interesach wszelkie sprzeczności między władzami federalnymi i lokalnymi w Waszyngtonie. Ponadto Pence uważa, że ​​Chiny próbowały wpłynąć na przedsiębiorców, aby ci potępili amerykańską politykę handlową. „W jednym z ostatnich przykładów zagrozili jednej znaczącej amerykańskiej korporacji, że anulują jej licencję, jeśli ta nie sprzeciwi się polityce naszej administracji” czytamy w tekście. Wiceprezydent zwrócił uwagę na incydent na Morzu Południowochińskim, kiedy chiński okręt minął amerykański niszczyciel Decatur w odległości około 40 metrów, zmuszając go do gwałtownej zmiany kursu, aby uniknąć kolizji. Po tym incydencie chińskie Ministerstwo Obrony stwierdziło, że amerykański niszczyciel wkroczył nielegalnie na sporne wody w pobliżu wysp Nanshan (Spratly, Chiny uważają je za swoje), a chiński okręt ostrzegł go przed koniecznością opuszczenia akwatorium. Wcześniej gazeta Foreign Policy, powołując się na źródła w administracji Trumpa, napisała, że ​​Stany Zjednoczone zamierzają oskarżyć Chiny o wykorzystanie monopolu na pewne zasoby, aby „podkopać przemysł obronny USA”.

  Ps...Od tego Chiny powinny zacząć. USA należy bezwzględnie pozbawić możliwości "szerzenia demokracji". Pali się grunt koniokradom pod nogami.
 • @staszek kieliszek 06:03:27
  Rosja i Indie podpisały kontrakt na dostawę S-400. Rosja i Indie podpisały kontrakt na dostawę Nowemu Delhi systemów S-400, poinformował rzecznik prasowy prezydenta Dmitrij Pieskow. Strony podpisały odpowiedni kontrakt podczas wizyty Władimira Putina w Indiach. Nabycie pięciu pułków najnowszego rakietowego systemu przeciwlotniczego będzie kosztować Indie 5,43 miliarda dolarów. Indie będą trzecim zagranicznym nabywcą „Triumfów” po Chinach i Turcji.
 • @staszek kieliszek 06:03:27
  Obecnie Rosji bardzo przysłużyły się sankcje i spadek kursu rubla. Niska wartość rubla to żyła złota dla rosyjskiego przemysłu w tym wojskowego. Uzbrojenie rosyjskie w porównaniu z USA jest znacznie tańsze i mniej wymagające co do obsługi. Natomiast jak pokazała wojna w Syrii wcale nie mniej efektywne. Po prostu rosyjskie produkty są jeszcze tańsze dla zagranicznych kontrahentów.
 • @Zdzich 19:11:47
  Spróbuj dzisiaj w USA napisać coś dobrego o Rosji i Putinie.

  Nikt ci tego nie wydrukuje w MSM a jak uda ci się opublikować to masz wiadome służby (FBI CIA) na karku... szef ci niespodziewanie wypowie pracę a bank kredyt.

  W sumie nic dziwnego.. tam gdzie władze trzymają żydzi (mafia żydowska) tam władza stosuje żydowskie metody.

  Mafia żydowska to wspólny mianownik największych problemów tego świata. A fundamentem tej mafii jest Tora i Talmud czyli ich rasistowskie przesłanie (Naród wybrany i goje jako zwierzęta w ludzkiej postaci do wykorzystania przez Naród wybrany.
 • @trojanka 19:49:19
  Żydowski Bóg ma pomoc gojom wyrwać się z żydowskiego buta ?
  Przecież ten żydowski Bóg stworzył gojów na podobieństwo człowieka
  by mogli lepiej służyć Narodowi wybranemu (tak piszą w Torze i w Talmudzie) a to dokumenty pierwotne w stosunku do Starego czy Nowego testamentu.

  Nadzieja że żydowski Bóg uwolni gojów od żydowskich kajdanów to zaiste himalaje głupoty.
  Żydowski Bóg to największa słabość Narodu Polskiego.

  .
 • @Krystyna Trzcińska 19:55:23
  To jest spam .. Admin nie śpij.
 • @Oscar 17:40:17
  1. Obojetnie jak cymbal Pedant sobie to tlumaczy, "War is the health of the State" znaczy po polsku "Wojna to zdrowie państwa";
  2. W USA publikuje sie duzo dobrego n.t. Putina. Na przyklad, przed wyborami w USA grupa Murzynow publikowala tekst "Putin na Prezydenta USA" i nikt im nic nie zrobil;
  3. MSN, CNN, CBS, i wiekszosc osrodkow medialnych jest w rekach zydow, nawet w rece jednego Zyda, Ruperta Murdocha. Sa to rozglosnie lewicowo/ komunistyczne, ktorym zalezy na wojnie z Rosja. Dlaczego? Bo chca przywrocic Komunizm w Rosji;
  4. New York Times i Washington Post sa rowniez publikacjami zydowskimi. Pracowal w nich znany aktywista zydowski: Karl Marks!
  5. "Mafia żydowska" ma na celu NWO, czyli to co spiewano w Miedzynarodowce. Putin i Trump stoja im na drodze; tym bardziej wscielki sie na publiczne oswiadczenie Trumpa w ONZ przeciw Komunizmowi i przeciw NWO. (Dr Nowopolski usunal cytaty!!!!);
  6. Zydostwo i Lewica walcza z Trumpem codziennie. To samo robi dr Nowopolski, Ruszkiewicz, Kosiur, Wojtas, Bialas, Tiamat, i wielu innych w NEonie.
 • @Zdzich 18:53:22
  "Obojetnie jak cymbal Pedant sobie to tlumaczy, "War is the health of the State" znaczy po polsku "Wojna to zdrowie państwa";"

  Pracowałem przez lata jako tłumacz symultaniczny. Tu jest wytłumacznie
  co to znaczy:

  https://www.panarchy.org/bourne/state.1918.html

  "War is the health of the State.
  It automatically sets in motion throughout society those irresistible forces for uniformity, for passionate co-operation with the Government in coercing into obedience the minority groups and individuals which lack the larger herd sense. The machinery of government sets and enforces the drastic penalties, the minorities are either intimidated into silence or brought slowly around by a subtle process of persuasion which may seem to them to really converting them."
 • @Oscar 17:40:17
  Już pomógł!Dlaczego powstał Nowy Testament, czyli nowe naprawione rozdanie w Bożej grze.Bo żydzi zawiedli,więc Bóg postanowił coś innego.Że "poganie" czyli reszta ludzi również są "wybrani i" wszczepieni"w miejsce tych żydów , którzy zdradzili, którzy odrzucili Chrystusa.I są przyjęci przez Ofiarę Chrystusa, jeśli tego chcą i o to poproszą.
  ONI/ żydzi /tego nie zaakceptowali ,bo im pasowało być "lepszymi",dlatego szybko wymyślili Talmud i Protokoły bo za wszelką cenę chcieli utrzymać prymat ze Starego Testamentu..i rządzić.
  I znienawidzili Chrystusa,który przyszedł do WSZYSTKICH i umarł za Wszystkich którzy do Niego przyszli / nie masz żyda a ni Greka....
  Oni czekali na takiego Zbawiciela,Mesjasza który im zapewni panowanie nad tym światem,na Ziemi, a tu zonk!!
  Żydzi zostali zostawieni ,jako wskazówka końca tego porządku rzeczy, świata.
  Odrzucili / w większości/Chrystusa i jego naukę, opluli Go, odrzucili chrześcijaństwo i chrześcijan/ wszystkie prześladowania/.
  Czepiasz się jak pijany płota "żydowskiego" Boga To jest Bóg Stworzyciel WSZYSTKICH ludzi!!
  Wierz sobie co Ci sie podoba Twoje prawo, ale nie możesz poniżać tych którzy wierzą w cos innego niż Ty.
  Przekonamy się kiedyś, kto miał racje,teraz jest to kwestia wiary lub niewiary.
  I własnych "doświadczeń" z Bogiem.
  Nie wdaje się w religijne dysputy bo to temat nierozwiązywalny w takich dyskusjach.
  Ja nie wierzą w żydowskiego Boga, tylko Boga wszystkich ludzi.
  Tylko bardzo prosta osobowość uważa ze wszechświat, kosmos , człowiek stworzyli się sami!!
 • @trojanka 19:50:43
  " im pasowało być "lepszymi",dlatego szybko wymyślili Talmud i Protokoły"

  Protokoły to napisali czarnosecinni Ruscy na okazję rewolucji 1903 roku jako paszkwil. Talmud to jest wielki zbiór pism i komentarzy pisanych przez stulecia, gdzie mozna znaleźć cokolwiek.
 • @trojanka 19:50:43
  Wprawdzie to pastor no ale..
  https://youtu.be/om1t7bzycsY

  https://youtu.be/Nm19MIzszdM
 • @trojanka 20:07:57
  Talmud to jest cała biblioteka, można w niej znaleźć cokolwiek. Bardzo archaiczna. Długo po tym katolicy debatowali czy Indianie mają duszę, i czy należy dotrzymywać umów z niewiernymi. W Pierwszej Rzeczpospolitej była kara smierci za odejście od katolicyzmu.
 • @Repsol 22:17:17
  Ja juz sie dziwie opinii p.Michalkiewicza, ze Zwiazek Radziecki ciagle istnieje, tylko zmienil polozenie.
 • @morgan 20:46:46
  "Ja juz sie dziwie opinii p.Michalkiewicza, ze Zwiazek Radziecki ciagle istnieje, tylko zmienil polozenie."

  Wdług Orwella, po rozpadzie bloku radzieckiego i po pierestrojce/prywatyzacji nastąpi wojna atomowa w Europie z Anglosasami/Oceanią po której Europa zleje się w Eurazję gdzie zapanuje nihilistyczny neobolszewizm. Poźniej będzie wojna Dalekim Wschodzie (z Eurazją i Oceanią) po której Wschód zjednoczy się wokół Chin w trzecie imperium.
 • Przyparty swego czasu do muru we Lwowie, król Jan Kzaimierz, zwrócił się do Papieża o radę i pomoc...
  Papież odpowiedział : Zwróć się do waszej Królowej - Matki Boskiej, przecież Sama was wybrała"

  Jak wiemy, Jan Kazimierz Ślubami Lwowskimi, zwrócił się do naszej Królowej i Pan Bóg pogonił Szweda z Polski.

  Jak wiemy, takie samo posłuchanie u Pana Boga, mają szczere akty modlitewne narodu polskiego.

  W czym więc problem?
  Czy nie aby po to powstają takie "arcydzieła" jak "Kler", by naród polski nie zwrócił się do Pana Boga?

  Czy nie aby w tym problem, że Polacy zamiast łapać za Różaniec, stoją w kolejkach po bilety na "Kler"?

  Czy chcemy skończyć jak Szwecja, Francja czy Niemcy?
  Czy w końcu złapiemy za Różaniec?

  Oby nie było za późno...
 • Zamiana Syrii na Ukrainę jako miejsca początku III wojny światowej przeciwko Rosji
  Eric Zuesse / 4 października 2018

  Rząd Stanów Zjednoczonych traktuje teraz Ukrainę jak członka NATO, a 27 września przekazał Ukrainie dwa okręty wojenne do użycia przeciwko Rosji. Jest to ostatnia wskazówka, że Stany Zjednoczone przestawiają się na Ukrainę jako miejsce rozpoczęcia III Wojny Światowej i od której ma wybuchnąć wojna nuklearna przeciwko Rosji, która graniczy z Ukrainą.
  https://dissidentvoice.org/2018/10/u-s-switching-to-ukraine-as-location-to-start-world-war-iii-against-russia/

  za: julius
  5 października 2018 o 21:37
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/10/04/w-waszyngtonie-obled-i-desperacja/#comments
 • @Pedant 19:02:02
  I am not impressed!

  "War is the health of the State" znaczy po polsku "Wojna to zdrowie państwa", a nie "Wojna dostarcza władzy/państwu przewagi nad obywatelami", ani "wojna jest źródłem siły rządu".

  A do tego Randolph Bourne, założyciel "Antiwar.com" był kretynem - przeglądnij jego biografię i zobacz zdjęcia.
  Jego „Antiwar” ma takie znaczenie jak „Anty-Faszyzm” faszystowskiej organizacji ANTIFA.
 • @Zdzich 08:32:16
  "Jego „Antiwar” ma takie znaczenie jak „Anty-Faszyzm” faszystowskiej organizacji ANTIFA."

  Dalej Pan wierzy w bronie masowej zagłady w Iraku i niszczarki Sadama Husseina? W serbskie obozy zagłady w Bośni i Kosowie? Popiera Pan umiarkowanych islamistów w Syrii? Popiera Pan wojnę w Jemenie?
 • @Zdzich 08:32:16
  "A do tego Randolph Bourne, założyciel "Antiwar.com" był kretynem - przeglądnij jego biografię i zobacz zdjęcia.
  Jego „Antiwar” ma takie znaczenie jak „Anty-Faszyzm” faszystowskiej organizacji ANTIFA."

  Typowe erystyczne podejście obliczone na niską inteligencję odbiorców.
 • @Pedant 11:06:17
  Prezydent Trump i Katolik Brett Kavanaugh zwyciężyli dzisiaj.
  Dr Nowopolski w obłędzie i desperacji.

  A to jak przetłumaczysz na polski?
  Glory! Glory ! Hallelujah!
  His truth is marching on.
 • @Pedant 19:02:02
  niestety, wielu "P" uważa, że tłumaczy się słowa, a nie myśli.
 • @Zdzich 08:32:16
  a cóż to do diabła znaczy po polsku "Wojna to zdrowie państwa" ?
 • @interesariusz z PL 09:44:07
  W „tłumaczeniu symultanicznym” Pedanta znaczyło by to, że POMIDOR to jest kartofel, którego w drodze do komunizmu krew zalała.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930