Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
383 posty 361 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Alternatywa dla III RP w zwycięskim sojuszu z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli żydo-angolskiemu imperium nie uda się rozpętać III wojny światowej i doprowadzić do zagłady ludzkości, to rozpadnie się ono na naszych oczach.

Waszyngton był od zawsze gangsterski. W przeszłości skrzętnie to maskowano za fasadą „demokracji”, z czasem coraz bardziej niedbale, a ostatnio porzucono wszelkie wysiłki ukrywania tego faktu.[i] Wydawałoby się, że bardziej zdeprawować się już nie da, ale ostatnie dni przeczą temu poglądowi. 
 
Światowe agencje doniosły ostatnio, że „prezydent” Ukrainy, Petro Poroszenko zapłacił Trumpowi $400 tysięcy za możliwość 20 minutowego spotkania w Białym Domu[ii]. Można by tu uśmiechnąć się z politowaniem nad tym faktem, ale wstrzymam się od tego, bo przecież nie wiem ile polscy podatnicy zapłacili za ostatnią sesję zdjęciową „naszego prezydenta” Dudy z Trumpem. 
 
Jakby nie było,  praktyki amerykańskiego prezydenta bardziej przypominają te z półświatka drobnych złodziei i sutenerów, niż potężnych rodzin gangsterskich, co dobitnie ilustruje poziom skundlenia obecnych władców świata.
 
Polacy nie wiedzą co prawda ile kosztują ich foto-sesje swych „przywódców” z imperatorem, ale za to poznali już koszt amerykańskiej „obrony” III RP, w ramach NATO. „Polski”  MON zaoferował za te usługi $2 miliardy dolarów[iii], bo tyle podatnicy mają zapłacić za amerykańską bazę na naszym terytorium. 
 
Przypuszczam, że jeśli „władze” dorzucą jeszcze kilka miliardów za fundamentalnie ważne zniesienie amerykańskich wiz dla Polaków, to nasza Ojczyzna gotowa będzie do ogólnokrajowych bachanaliów, z okazji tych najwspanialszych przełomowych wydarzeń.
 
O konieczności wypłacenia żydom haraczu, nie wspomnę, bo nawet najmniejsza wzmianka na ten temat kwalifikuje się jako zbrodnia antysemityzmu.
 
Pozostawiając jednak na boku zagadnienia finansowe, warto zastanowić się nad strategicznymi reperkusjami ostatniego posunięcia „polskiego rządu”.
 
Polska od lat zajmuje poczesne miejsce w stworze kundli łańcuchowych gryzących Rosję po kostkach. Stosunki z Federacją są najgorsze ze wszystkich kolonii UE. Ustanowienie bazy amerykańskiej na polskim terytorium jeszcze bardziej je zaogni. Europa Zachodnia, a w szczególności Niemcy, stara się wyzwolić spod amerykańskiej kurateli i nawiązać z Rosją współpracę na obszarze  „od Lizbony do Władywostoku”.
 
Jeśli żydo-angolskiemu imperium nie uda się rozpętać III wojny światowej i doprowadzić do zagłady ludzkości, to rozpadnie się ono na naszych oczach. Na polu bitwy pozostanie zwycięska Rosja i osłabiona napływem emigrantów, ale potężna gospodarczo Europa Zachodnia (Niemcy). Nie będę przewidywał, jaki los spotka terytorium, które dziś nazywa się III RP. Nie trzeba być jasnowidzem, by uświadomić sobie tą sytuację.
 
Od 30 lat, Polacy, rękoma swych demokratycznie wybranych przedstawicieli, kopią sobie grób, na dodatek pęcznieją z tego powodu od dumy. Teraz jeszcze zdecydowali się płacić za swe własne unicestwienie. Czy można postępować gorzej? Nie, bo jakby było można, to nasi „władcy” na pewno wybrali by tą alternatywę.   
 
 
 
 

  

KOMENTARZE

 • autor
  ,,Na polu bitwy pozostanie zwycięska Rosja"....

  No to jak tak, to czy może być jeszcze lepiej?

  ,,Nie będę przewidywał, jaki los spotka terytorium, które dziś nazywa się III RP.".....

  Kraj przywiślański?
 • @Oświat 12:06:36
  jeśli żytkom nie wyjdzie , to będzie granica rosyjsko-niemiecka na Wiśle.
 • Tę alternatywę
  Słoną cenę płacą Polacy - 2 mld. $$ - za własną okupację i możliwość unicestwienia!

  A przy okazji:

  mianownik (kto? co?) ta (książka, katorga, alternatywa)

  dopełniacz (kogo? czego?) tej (książki, katorgi, alternatywy)

  celownik (komu? czemu?) tej (książce, katordze, alternatywie)

  biernik (kogo? co?) TĘ (książkĘ, katorgĘ, alternatywĘ)

  narzędnik (kim? czym?) TĄ (książkĄ, katorgĄ, alternatywĄ)

  miejscownik (o kim? o czym?) tej (książce, katordze, alternatywie)

  wołacz (o!) ( książko, katorgo, alternatywo)

  Za: https://www.salon24.pl/u/anna1/449919,zaimek-wskazujacy-ta-odmiana
 • @zadziwiony 13:29:24
  Sądzisz, że Niemcy oddaliby Rosjanom Mazury?
 • @Lotna 14:13:13
  ,,,Sądzisz, że Niemcy oddaliby Rosjanom Mazury?"

  A ja sądzę, że Rosja po raz już trzeci wjechałaby do Berlina.
  Dwa razy już tam była.
  Mają doświadczenie i wiedzą jak to się robi.
 • Czysty antysemityzm!!!! każdy kto wypowiada słowo "ustawa 447"jest antysemitą!i kropka.
  https://youtu.be/qgGuws5mg8U
 • @Lotna 14:11:46
  Prawda jak to gladko przechodzi i w uszach lepiej brzmi;te milosc,te reke, te rzecz.Ilez to juz razy wskazywalem na roznych forach na niewlasciwe poslugiwanie sie zaimkiem w bierniku.groch sciane.Rece mi opadly gdy znajomy (krytyk literacki i pisarz) na zwrocona mu uwage na temat uzycia zaimka w bierniku zachnal sie powiedzial:przeciez to nie stanowi zadnej roznicy.
 • Ile trzeba jeszcze pluć w mordę przeciętnego POPISIORA, by..
  w końcu zrozumiał ta prawdę?
 • @Jan Paweł 07:39:47
  Toż plucie jest brzydkie i niekulturalne; Kościół tego zabrania.

  A tym s... należy po prostu "skuć mordę".
 • @Oświat, KGB i STASI zarządzają EURO-AZJĄ dla elit zachodniej arystokracji: Putin, Merkel, Tusk i reszta SOCJAL-DEMOno-KRATÓw.
  .  - Tak zapisano w Księgach.  http://m.neon24.pl/f030eb209b12c16ed584e6f29a07bffa,0,0.png

  .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031