Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Bezzębny zachodni szatan ciągle groźny!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W naszym regionie posuwa się intensywna militaryzacja oraz nasycanie amerykańskim sprzętem i personelem tamtejszych państw członków NATO.

Na kanale Infowar zaprezentowano niedawno anonimowy wywiad[i] z jednym z pracowników amerykańskich służb specjalnych, w którym stwierdza on wyraźnie , że de facto rządzący USA tzw. „deep state” tak głęboko uwikłał się w kryminalną działalność, że jedyną ucieczkę od odpowiedzialności upatruje w rozpętaniu jak największej ilości wojen i niepokojów w samych Stanach. Przytoczył on przykłady najnowszych prowokacji (tzw. false flag incidents[ii]), takich jak strzelanina w szkole na Florydzie i odkrycie broni chemicznej w Syrii, którą rzekomo dostarczyła Assadowi Korea Północna, co da pretekst do agresji przeciw tym dwóm państwom.  Wojna „proxy”  Zachodu z Syrią toczy się zresztą od wielu lat, ale dopiero kilka dni temu Iran przedstawił twarde dowody współpracy USA z terrorystami islamskimi[iii].
 
W naszym regionie posuwa się intensywna militaryzacja  oraz nasycanie amerykańskim sprzętem i personelem tamtejszych państw członków NATO. Żurnal Strategic Culture tak konkluduje tą sytuację w swym najnowszym artykule[iv]  (cytuję):
 
 
„Zobaczymy jak długo działania NATO będą kontynuowane zanim militaryzacja Europy wschodniej całkowicie wymknie się spod kontroli; a być może już minęliśmy punkt z którego nie ma powrotu i obserwujemy jedynie  iluzoryczny spokój przed burzą.”
 
W okresie zimnej wojny bezpieczeństwa strzegł tzw. „szalony”, czyli MAD[v] (mutual assured destruction), dziś żydowscy neokonserwatyści koncept ten całkowicie odrzucili. Tak przynajmniej było do 1 marca tego roku, kiedy to Putin w swym dorocznym orędziu przedstawił[vi] najnowszą  strategiczną  broń, którą Rosja natychmiast użyje w przypadku napaści na nią lub jej sojuszników.
 
Wśród zachodnich „polityków” i koszernych mediów korporacyjnych zawrzało. Z jednej strony oskarżają Putina o „agresję” z długiej wyją o tym, że jest to tylko blef i żadnej broni nie ma. 
 
 
Kłam temu zadaje wypowiedź amerykańskiego generała odpowiedzialnego za obronę strategiczną, stwierdzająca że Stany przygotowane były do przechwytywania balistycznych rakiet, podczas gdy teraz mają do czynienia z nową generacją hipersonicznych pocisków, których zniszczyć nie ma czym. Ze smutna miną dodał, że „teraz trzeba zaczynać wszystko od początku”.   Do ogłupionego totalną propagandą medialną zachodniego społeczeństwa[vii] informacje te nie docierają, a oznaczają one ni mniej ni więcej to, że Rosja w każdym momencie może dotrzeć do każdego miejsca w USA i zniszczyć je konwencjonalnymi lub nuklearnymi ładunkami i „jedyne supermocarstwo” nie jest w stanie temu się przeciwstawić. 
 
Wśród rozumnej mniejszości zachodnich obserwatorów politycznych rozgorzała dyskusja, czy żydowscy psychopaci rządzący w Waszyngtonie są w stanie pojąć tą nową rzeczywistość? Na dzień dzisiejszy przeważają opinie, że nie[viii] co nie wróży dobrze ludzkości.
  

W odniesieniu do III RP jest w tym wszystkim pewien pozytyw. Amerykańskie instalacje obrony przeciwrakietowej w Polsce, które po zmianie oprogramowania, dają się użyć do ataku rakietowego na Rosję, może ona zneutralizować jednym pociskiem nowego pokolenia z ładunkiem konwencjonalnym. Użycie broni nuklearnej na własnym przedpolu nie jest wskazane, a całkowite zniszczenie wyludnionej z Polaków, nędznej zachodniej kolonii pt. III RP byłoby bezsensowną zbrodnią, na którą pragmatyczny Putin na pewno nie pójdzie, tym bardziej że obszar ten szybko zaludnia się Ukraińcami w większości rosyjskojęzycznymi

  

KOMENTARZE

 • Tymczasem ze wzrostem militaryzacji i bogacenia się określonych "wybranych|" grup ludzi, rośnie degradacja finansowa, moralna i
  duchowa społeczeństwa USA!
  Fox News zaniepokojone tym, ze miasta amerykańskie stają się znarkotyzowanymi slumsami,rządzonymi przez gangi!Na ulicach, wśród walających się śmieci przeważają strzykawki.

  https://youtu.be/WD-g7f0Eoo8
 • @Autor
  " tym bardziej że obszar ten szybko zaludnia się Ukraińcami w większości rosyjskojęzycznymi " Dokładnie , tu nowe info jak faszyzm znowu podnosi swoją mordę na Polskę . Polecam zwłaszcza transparent który niosą .SS.Galizen i reszta ich pederastów dalej szczeka . Dziękują Jarkaczowi i Dudusiowi za gaz od nas . Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=axHhxgZcdjU
 • hmm
  "Użycie broni nuklearnej na własnym przedpolu nie jest wskazane, a całkowite zniszczenie wyludnionej z Polaków, nędznej zachodniej kolonii pt. III RP byłoby bezsensowną zbrodnią, na którą pragmatyczny Putin na pewno nie pójdzie,.."

  Z tego co wszyscy wiedzą to specjalistami od zrównywania miast z ziemią i tym sposobem masowych mordów na ludności cywilnej są inne nacje . Nie jest to zadną wiedzą tajemną czy anty systemową, to wiedza ze szkoły.

  pozdrawiam
 • @Zorion 20:31:44
  Czy kaczor i spółka wykorzystają ten Dar od losu i zmienią polin na Polskę, pragnąłbym ale...
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/amerykanskie-sankcje-wobec-polskich-wladz/qv9mme6
 • @trojanka 18:39:32
  "ze wzrostem militaryzacji i bogacenia się określonych "wybranych|" grup ludzi, rośnie degradacja finansowa, moralna i
  duchowa społeczeństwa USA!"
  Nie tylko USA.
  Czyli wszystko zgodnie z planem psychopatów.
  Dokument, który pozostał w pamięci kserokopiarki:
  https://www.youtube.com/watch?v=KMtT5z3bq-0&feature=youtu.be
 • @AgnieszkaS 17:53:42
  dzięki za oświecenie mnie w tej materii. "False flag" oznacza "prowokację" a nie "imitację". W szkole rzeczywiście zginęli ludzie. Tylko, że napastników było kilku, a w szkole zaplanowano na ten czas ćwiczenia antyterrorystyczne, tak wiec gdy pojawili się antyterroryści nikt się nie zdziwił, ani wtedy gdy zaczęły podać strzały.

  Nie będę tego interpretować, bo jest to jasne dla każdego w miarę inteligentnego człowieka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930