Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 257 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Totalne kłamstwo na usługach NWO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W zachodnim świecie króluje kłamstwo totalne, nie wymagające nawet cienia poszlak dla jego powszechnej akceptacji.

Niezależni obserwatorzy życia publicznego zwracają uwagę na wytworzenie się w NWO nowej najwyższej formy kłamstwa totalnego. 
 
Dotychczas „nieudolni” kłamcy usiłowali fałszować zdarzenia z rzeczywistości manipulując nimi w celu stworzenia półprawd i półkłamstw, na własne im tylko znane potrzeby.  Niestety powyższe zdarzenia negatywnie weryfikowały kłamstwa, demaskując ich twórców w oczach dociekliwej mniejszości okłamywanego pospólstwa. 
 
Dziś w zachodnim świecie króluje kłamstwo totalne, nie wymagające nawet cienia poszlak dla jego powszechnej akceptacji.  Od miesięcy szerzy się w USA pogląd, że wyboru Trumpa na prezydenta „najpotężniejszej demokracji wszech czasów” dokonał parszywy KGB-ista Putin.  To absurdalne kłamstwo powielane jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przez wszystkie zachodnie „wiarygodne media”.   Nikt nie domaga się jakiegokolwiek dowodu na potwierdzenie tej „rewelacji”, po co?  Jak tak mówią to musi tak być!
 
W „wielkim 40-sto milionowym narodzie w sercu Europy”,  III RP,  szerzy się od lat mit (kłamstwo totalne) o niesłychanym dobrobycie tam panującym.   Pomimo tego „dobrobytu” miliony młodych emigrują corocznie na zmywaki i do burdeli Zachodu, choć względne dochody z tych procederów płynące nie przewyższają tego co mogliby osiągnąć we własnym kraju.  A kraj ten pustoszeje.  Widać to najlepiej przyjeżdżając z zachodnioeuropejskich metropolii. Duże polskie miasta wyglądają na wymarłe.  O prowincji nie ma w ogóle co mówić, bo zamieszkują ją jedynie emeryci.
 
Pomimo to nikt nie zauważa tej rzeczywistości. Rzeczywistości, w której społeczeństwo III RP składa się w głównej mierze z renegatów emigrujących en masse z Ojczyzny, bez żadnych poważnych ku temu przyczyn, ze zdradzieckich ”elit”, dla których szkoda nawet  śliny do splunięcia w to co u człowieka zwie się twarzą, oraz mniejszości patriotycznych oszołomów, którym bez przerwy płuczą przestrzeń pomózgową krajowe „elity” i watykańska hierarchia kościelna mogąca nosić nazwę „deep church” , która na podobieństwo amerykańskiego „deep state[i]”, w niezauważalny dla pospólstwa sposób promuje, pod płaszczykiem dobra, toksyczną dlań ideologię, jak np. bezgraniczne miłosierdzie dla wszelkiego zła.  No bo przecież dobro miłosierdzia nie potrzebuje!
 
Trudno więc się dziwić, że rezultaty tego są katastrofalne.  Jedyne co może bulwersować, jest to że Polska jak bezwładna piłka pingpongowa znalazła się obecnie w orbicie Zachodniego Imperium Zła i  będzie wraz z nim ponosić konsekwencje jego działalności.
 
 

  

KOMENTARZE

 • W USA zbliza sie wielkimi krokami moment gdy kupa uderzy w wentylator.
  " Shit gona hit the fan".Klamstwa staja sie tak krotkie, ze mozna je udowodnic nie po kilku miesiacach ale dniach a nawet godzinach.
 • Kłamstwo skończy tak jak powiada Biblia
  Za niszczenie cywilizacji Zachodu opartej na filozofii greckiej, prawie rzymskim i etyce chrześcijańskiej, odpowiada cywilizacja Talmudu, która w oparciu o siłę pieniądza i podstęp tak charakterystyczny dla faryzeizmu, opanowała kluczowe mocarstwa świata Zachodu z USA i zachodnią Europą na czele.
  Z siły pieniądza wypływa siła polityczna i siła militarna, które w sposób adekwatny do miejsca na świecie, podporządkowują sobie państwa i Narody świata albo za pomocą wojny informacyjno ideologicznej(państwa Zachodu) lub za pomocą wojny militarnej popieranej wojna informacyjno ideologiczną(państwa innych cywilizacji).
  Taka obłędna droga pychy współczesnych faryzeuszy musi do prowadzić do zwarcia militarnego z największym i najważniejszym przeciwnikiem czyli z Chinami.
  Ile czasu jeszcze upłynie, tego nie wiemy ale znaczący kryzys potęgi USA może nastąpić za kilkadziesiąt lat np. około lat 70-tych XXI wieku więc upadający kolos może się zdecydować na prewencyjne uderzenie, by wykorzystać istniejąca wg niego swoją przewagę, co może być gwoździem do jego trumny bo czynniki demograficzne w połączeniu z gospodarką Chin mogą przeważyć nad lekką przewagą technologiczną USA.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31