Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 257 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Przyjaźń słowiańskich narodów? Czy Polaków na to stać?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wbrew przykładom z całej dotychczasowej historii Polski, ukazującej dobitnie na to że od Zachodu możemy spodziewać się agresji, a w najlepszym przypadku zdrady, Polacy wierzą nadal w dobre intencje „sojuszników”.

Zmagania pomiędzy  Trumpem a tzw. waszyngtońskim „deep state”[i] są symptomem wejścia w ostatnia fazę procesu rozpadu zachodniego Imperium Zła.  Jest to okres najniebezpieczniejszy, bo może zakończyć się globalną katastrofą nuklearną.  O ile rozpad sowieckiego Imperium Zła miał dość łagodny przebieg, o tyle obecny jest znacznie ostrzejszy. 
 
Do tej pory Zachód funkcjonował jak monolit.  Wszystkie działania i wypowiedzi jego „przywódców” oraz maszyny terroru ideologicznego, zwanej „mediami głównego nurtu”, były do znudzenia identyczne, solidnie kontrolowane przez służby specjalne. 
 
Obecnie struktury imperium trzeszczą w szwach ukazując pierwsze różnice w łonie samych „elit”.  Wyjście USA z pakietu klimatycznego  wywołało ostre negatywne komentarze kanclerz IV Rzeszy Merkel, a niemiecka prasa w bezprecedensowym kroku w stosunku do waszyngtońskich władców, nazwała Trumpa „błaznem”.
 
Członkowie NATO zirytowani są również żądaniami Waszyngtonu dotyczącymi współfinansowania „zbiorowego bezpieczeństwa”.  Wyjątkiem jest III RP, której „władze” nie tylko gotowe są płacić 2% na swego „obrońcę” z NATO, ale również aktywnie wspierać pogłębiane amerykańskiej okupacji Polski  poprzez rozszerzenie jej na innych „sojuszników”, takich jak Niemcy. 
 
Wbrew przykładom z całej dotychczasowej historii Polski, ukazującej dobitnie na to że od Zachodu możemy spodziewać się agresji, a w najlepszym przypadku zdrady, Polacy wierzą nadal w dobre intencje „sojuszników”. 
 
Siły zbrojne i instalacje NATO na terenie Polski nie są nastawione na naszą obronę i nie byłyby w stanie jej wypełnić.  Ich celem jest sprowokowanie agresji rosyjskiej na nasz kraj, która dałaby Zachodowi pretekst do wojny totalnej z Federacją.  Nie trzeba być ekspertem wojskowym, czy politycznym, by pojąć że scenariusz taki to ostateczna katastrofa dla naszej Ojczyzny.  W przypadku urzeczywistnienia się takiego scenariusza, wszelkie dywagacje na temat przyszłości nie mają sensu.  Warto więc zastanowić się co może nas czekać w przypadku pokojowego rozpadu zachodniego Imperium Zła. 
 
Coraz nachalniejsze krygowanie się Zachodu  na władcę świata powodowane jest budzącą się świadomością jego „elit” o nieuniknionym krachu neoliberalnego systemu NWO.
 
Wbrew pozorom, ostatnie zwycięstwo „sił rozsądku” we Francji, w postaci zainstalowania w Pałacu Elizejskim agenta bankierów Emanuela Macrona oznacza koniec  tego państwa. Pięć lat jest okresem wystarczającym, na ostateczną likwidację francuskiej cywilizacji i gospodarki.  Takiego zdania są praktycznie wszyscy niezależni analitycy[ii] [iii]
 
Samobójcza polityka Merkel w zakresie imigracji muzułmańskiej musi doprowadzić do załamania się struktur społecznych tego państwa.  To co już dziś dzieje się w tym tradycyjnie zdyscyplinowanym społeczeństwie musi budzić grozę. W niezależnych mediach można znaleźć opisy barbarzyństwa islamskich mężczyzn w stosunku nie tylko do muzułmanek, ale również Niemek i to na ogromną skalę[iv].  Na tym tle podziwiać należy polskojęzyczne „europejki”,  chętnie gustujące w tym nowym stylu życia.  Nadrabiają tym zapewne wielowiekowe niedobory związane z brakiem silnej męskiej ręki ze strony swoich rodaków.  Jakby jednak nie było, utrzymanie takiej sytuacji w społeczeństwie niemieckim nie jest możliwe. 
 
Odnosząc powyższą sytuację do III RP, należy podkreślić, że pomimo wyjątkowo szkodliwej polityki obecnego reżimu warszawskiego, jego alternatywa w postaci PO doprowadziłaby, w krótkim czasie do prawdziwej inwazji muzułmańskich hord na nasz kraj i w rezultacie przyspieszenie agonii społeczeństwa i to w formie gwałtów i przemocy.
 
Dynamika sytuacji wpływa na działania i retorykę przywódców nie-zachodnich państw.  Również niektórzy funkcjonariusze zachodniego Imperium Zła zaczynają poszukiwać wyjścia z niewygodnej pozycji członka Ancient Régime[v] .
 
Kilka dni temu na falach rosyjskiej telewizji RTR w programie „60 Minut”[vi] omawiano sprawy europejskie.  Rosjanie słusznie nawoływali do współpracy między poszczególnymi państwami, w tym polsko-rosyjskiej.  Nie zawahali się też nazwać spraw po imieniu, czyli UE emanacją IV Rzeszy.  W programie uczestniczył też „polski dziennikarz” Jakub Korejba,  o którego wyczynach pisałem już dawniej [vii] [viii].  Również w tym programie kontynuował on tradycyjną antyrosyjska retorykę, jednak beż uprzedniej werwy.  O dziwo „przejrzał” on jednak na oczy w odniesieniu do stosunków polsko-niemieckich, mówiąc sporo o nieformalnej władzy Niemiec nad III RP i powszechnej satysfakcji z jaką się ona w polskim społeczeństwie spotyka.  Prawdziwą ilustracją nadchodzących zmian w układach geopolitycznych było zakończenie tego programu, w którym Korejba i Żyrinowski[ix] , obejmując się nawzajem wiwatowali nad nadchodzącą  „przyjaźnią wielkich narodów polskiego i rosyjskiego”.    
 
Otwartym pytaniem pozostaje, czy Polacy mogą jeszcze dorosnąć do swej WIELKIEJ przeszłości?

[ix] https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adimir_%C5%BByrinowski 

KOMENTARZE

 • Jedyna droga dla Słowian to ZWIĄZEK PAŃSTW SŁOWIAŃSKICH
  Są dwie drogi ! żydo-atlantycka i Związek państw Słowiańskich
  Dalsze pozostanie w żydo-atlantyckim i UE systemie to droga ku zagładzie Słowiańskiego sytemu wartości !

  UE i żydo-atlantycki system TO ŚMIERĆ dla Polski i Słowian !

  W Unii Słowian zachowamy swoją Tożsamość swoją Kulturę ! związek zapewni BEZPIECZEŃSTWO Słowianom bo RAZEM jesteśmy nie do ruszenia !

  w granicach Związku Słowiańskich państw znajduje się 70 % wszelkich bogactw świata ! co to znaczy ? ZNACZY TO TYLE ze nie tylko będziemy Bezpieczni ale i BOGACI !!

  SŁOWIANIE ŁĄCZMY SIĘ !!!!!
 • Już Nestor XII w podzielił nas na Lachów i Rusów
  Lachowie za sprawą Mieszka przyjęli wiarę jaką narzucali biskupi Niemieccy. Co pozwoliło Germanom podporządkować sobie Słowian Zachodnich a po dziś dzień powoduje, że uznajemy, iż cała kultura pochodzi z zachodu, a nasza nic nie warta. Rusom kulturę narzucili Rurykowicze - Wikingowie. stąd te różnice, które nie pozwalają nam na uzyskanie zgody między Słowianami. Zgodę widzimy tylko w sytuacji albo Lachowie podporządkują sobie Rusów albo Rusowie Lachów. A Rurykowiczowskie korzenie mówią Rusom, podporządkujemy sobie Lachów we współpracy z Germanami. Wszakże Germanie to Słowianie których przy naszej współpracy (Piastowskiej) ludy celtyckie z niewielką domieszką ludów skandynawskich sobie podporządkowywali. Tak zawsze było: gdy Rusowie i Germanie byli słabi, myśmy byli silni, gdy oni są silni, my jesteśmy słabi.
  Gdybyśmy się porozumieli, ponad rządami, ponad podziałami, zmietlibyśmy kulturę germańską (katolicką) ale na to nas nie stać. Zbyt dużo wśród nas tych, co zaprzedali się Watykanowi, a ten nigdy o interes Polski nie dbał. Zawsze dla nich byliśmy dojną krową.
 • Czy Polaków stać na Słowiańskie braterstwo ?
  To pytanie analogiczne do pytania "Czy Polaków stać na suwerenność".

  Po 89r Polacy stracili prawo głosu. W "imieniu" Polaków gadają urzędnicy Watykanu, żydowska V kolumna i zwykłe sprzedawczyki na usługach wcześniej wymienionych.
  Polacy w Polsce głosu nie mają.
  Kto jedna wyrwie się z gadaniem ten kończy jak Lepper.
  W mediach o Polsce o Plakach o ich historii, tradycji... wypowiadają się wyłącznie agenci Watykanu, agenci V kolumn żydowskiej oraz ich sługusy.

  Dlatego by usłyszeć prawdziwy głos Polaków trzeba najpierw odzyskać suwerenność a z nią prawo do własnego głosu w podobno "Polskich" mediach.

  Polaków za mordę trzymają żydzi, są bardzo silni bo mają pieniądze i wszystko mogą kupić (łącznie z kapusiami, zdrajcami, prowokatorami, cynglami...) są także biegli w brutalnych kłamstwach, w propagandzie w manipulacjach. Oni jednak nie są w stanie kupić Polskiej duszy, mogą ją tylko zgnoić, zgwałcić, poniżyć... wk..wić (obłudą i kłamstwami).

  Znacznie większym zagrożeniem dla tożsamości Słowiańskiej Polaków , zwłaszcza dołów społecznych (głównie nieuków), jest agentura Watykanu. Ta agentura jest silnie zakorzeniona w strukturach Państwa i w tradycji, kiedyś ciemnego, ludu. Ta agentura rządzi duszami (zastrasza te dusze co niedzielę poprzez tysiące ambon) sporej choć coraz mniejszej części Polaków.

  Moim zdaniem to wyrwanie się narodu Polskiego z łap agentury Watykanu jest kluczowe.
  Do tego czasu naród Polski będzie skutecznie dzielony konfliktowany wewnętrznie co widzimy dzisiaj za rządów PIS.
 • @Oscar 20:28:36
  //Polaków [i inne narody] za mordę trzymają żydzi, są bardzo silni bo mają pieniądze i wszystko mogą kupić (łącznie z kapusiami, zdrajcami, prowokatorami, cynglami...) są także biegli w brutalnych kłamstwach, w propagandzie w manipulacjach.//

  Żyd Dershowitz daje popis żydowskiej hucpy.

  I jak tu się dziwić, że byli w...i z tak wielu krajów.

  Dershowitz mówi "żydzi nie muszą przepraszać za ich potęgę", potęgę....którą posiedli dzięki kłamstwom, złodziejstwu i mordom.


  https://www.youtube.com/watch?v=NVKr5lLUR4A

  Izrael = ISIS to Israeli Secret Intelligence Service

  Jest odpowiedzialny za zamachy, sponsorując, trenując i lecząc islamistów.

  //Israel has treated over 1,000 wounded Syrians in its hospitals since the onset of the civil war in 2011.//

  //Jerusalem’s policy vis-à-vis the Druze in Syria “is very complicated and sensitive,” Ya’alon said, adding that it is not in the rebels’ interest to publicize the fact that Israel assists them.”//
  http://www.timesofisrael.com/yaalon-syrian-rebels-keeping-druze-safe-in-exchange-for-israeli-aid/

  //In the past three months, battle-hardened Syrian rebels have transported scores of wounded Syrians across a cease-fire line that has separated Israel from Syria since 1974, according to a 15-page report by U.N. Secretary-General Ban Ki-moon on the work of the U.N. Disengagement Observer Force (UNDOF). Once in Israel, they receive medical treatment in a field clinic before being sent back to Syria, where, presumably, some will return to carry on the fight.//
  http://foreignpolicy.com/2014/06/11/exclusive-israel-is-tending-to-wounded-syrian-rebels/

  //Some of our so-called allies that we work with and that we protect militarily, they are sending massive amounts of money to ISIS and to al-Queda and to others.”// Donald Trump

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31