Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 257 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Pyrrusowe zwycięstwo IV Rzeszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Projekt Unii Europejskiej jest „miękką” wersją germańskiej agresji na Europę, której Niemcy dokonują we współpracy ze światową oligarchią finansową.

Nieliczni rozumni obywatele Ukrainy określają obecny żydo-banderowski reżim w Kijowie mianem komisji likwidacyjnej państwa ukraińskiego.  Biorąc pod uwagę niekończące się działania władz wymierzone w destabilizację gospodarczą, polityczną i społeczną państwa, takie określenie jest niewątpliwie uzasadnione.   
 
Pomimo, że nieunikniony rozpad sztucznego tworu pod nazwą Ukraina stanowić będzie wyraz historycznej sprawiedliwości, to sam proces przysporzy ogromnych problemów wszystkim jego sąsiadom. 
 
Już dziś setki tysięcy obywateli Ukrainy emigruje masowo na zachód.  Według obiegowych opinii, na swej drodze napotykają niezmiennie wrogą im Polskę, której to mieszkańcy bez litości wyzyskują i poniżają tą wspaniałą nację, zaskarbiając tym sobie prawo do sprawiedliwego odwetu na miarę Wołynia 1943 roku.
 
Kiedy w mej okolicy zaobserwowałem znaczny wzrost osób mówiących po rosyjsku i ukraińsku, doszedłem do wniosku, że zapewne jest w pobliżu jakaś budowa, na której oni pracują.  Dopiero przechodząc wieczorem obok niedalekiej posesji, gdzie zauważyłem w oświetlonych oknach szeregi piętrowych łóżek, oraz kręcących się po niej grup Ukraińców, zrozumiałem że ten nieoznakowany budynek jest po prostu nieformalnym centrum dla uchodźców.  Co prawda koszty utrzymania banderowskich uchodźców ponosi polski podatnik, ale nie umniejsza to w niczym jego win.  W końcu mieszkanie w koszarowych warunkach i zbijanie po całych dniach bąków nie należy do przyjemności, a nasi „wschodni bracia” muszą to z naszych rąk cierpieć.
 
Nawet biorąc za dobrą monetę retorykę władz w Warszawie, odpierającą naciski Brukseli na przyjmowanie islamskich „uchodźców”[i]  i tak rosnąć będą w kraju tabuny nienawistnych Polsce ukraińskich emigrantów, czekających osiągnięcia swoistej „masy krytycznej”.  
 
Jeśli obywatelom nie odpowiada taki scenariusz, to mogą oni odsunąć od władzy obecne „patriotyczne” ugrupowanie i zainstalować „europejczyków” z PO.  Mamy w końcu w kraju prawdziwą demokrację!  Wtedy jednak na kraj zwali się islamski potop.
 
Niedawny zamach terrorystyczny w Manchesterze[ii], po raz kolejny pokazał bezsilność systemu w przeciwdziałaniu takim aktom z jednej strony, a „wyrozumiałość” establishmentu w odniesieniu do nich z drugiej.  Komentator BBC sugerował swym odbiorcom, by po prostu przyzwyczaili się do życia w świecie terroru[iii]
 
Pomimo, że do dokonania jednego aktu  terroru potrzeba oprócz samobójcy kilkanaście osób związanych z werbunkiem, indoktrynacją, szkoleniem, produkcją ładunku, dużej wiedzy technicznej, infrastruktury w postaci mieszkań, pojazdów itp., czego bez pieniędzy Sorosa i logistycznego wsparcia CIA i innych służb specjalnych nie dałoby się urzeczywistnić, to i tak akty te stanowią wyraz autentycznego stosunku muzułmanów do rdzennej ludności Europy.  A stosunek ten będzie coraz dobitniej dawał o sobie znać.
 
Rzeczywista sytuacja na zachodzie UE jest ukrywana przed społeczeństwem.  Na podobieństwo brukselskiego Molenbeeku[iv], w większości wielkich metropolii istnieją enklawy z władzą Szarijatu[v], gdzie policja i władze administracyjne nie mają wstępu.  Pomimo zmasowanego wysiłku polskojęzycznych „europejek” zmierzającego do zaspokojenia potrzeb seksualnych kolorowych mieszkańców UE, nie udaje się zmitygować epidemii gwałtów, które w większości nie są rejestrowane i upubliczniane.
 
Według izraelskich ekspertów od spraw terroryzmu, obecnej sytuacji nie da się rozwiązać bez drakońskich metod, które mogłyby doprowadzić do swoistej wojny domowej. Poroniony unijny projekt dobiega swego żałosnego końca.  Nie są jedynie znane ostateczne konsekwencje jego wieloletniego funkcjonowania. 
 
De facto projekt Unii Europejskiej  jest „miękką” wersją germańskiej agresji na Europę, której Niemcy dokonują we współpracy ze światową oligarchią finansową.    Projekt ten kończy się pełnym sukcesem „Wielkiego Narodu Niemieckiego”.   Berlin, Frankfurt i Bruksela sprawują dziś totalitarną władzę nad resztą państw unijnych.  
 
Szczególnym tryumfem nazwać można zwycięstwo nad Polską. W okresie II Wojny Światowej, Rzesza próbowała zlikwidować biologicznie nasz Naród, zamieniając go  wprzódy w „podludzi”.   Sprawa zakończyła się wtedy spektakularną klęską, bo Polaków brutalną siłą nie da się pokonać.  Jedyna droga to manipulacja, której łatwo ulegają naiwni i infantylnie emocjonalni mieszkańcy kraju nad Wisłą.  Dziś załamane demograficznie społeczeństwo, sprowadzone do poziomu sługi swych zachodnich panów, szczyci się takowym „awansem”.  Lebensraum[vi] na wschodzie stoi otworem!  Tonącym w potopie muzułmańskich emigrantów Niemcom brak sił witalnych do skonsumowania swego sukcesu.  I to zwie się Pyrrusowym zwycięstwem[vii].


[iii]https://www.infowars.com/bbc-host-we-must-get-used-to-islamic-terror-attacks/
[iv] https://www.citylab.com/equity/2015/11/how-a-brussels-neighborhood-became-a-breeding-ground-for-terror/416367/
[vi] https://pl.wikipedia.org/wiki/Lebensraum

[vii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Pyrrusowe_zwyci%C4%99stwo 

KOMENTARZE

 • Unia Europejska to gospodarcza IV Rzesza Niemiecka (Michał Marusik)
  https://youtu.be/Jnln5B2FGUs
 • I znowu infantylny argument ad hitlerum.
  A przecież wiadomo nie od dziś, że obecne internacjonalistyczne Niemcy są pod całkowitą kontrolą USraela. Świadczą o tym bazy militarne USA, brak konstytucji Niemiec, specjalne prawo, które w przypadku jakichkolwiek niepokojów wprowadza w tam stan wojenny, a Rosja odcina dopływ gazu.

  Misją Niemiec są dziś internacjonalistyczne "Prawa Człowieka."
  To właśnie Hitler z tym walczył.

  Dzisiaj jak powiedział prof. Popiołek //W demokratycznym państwie prawnym suwerenem nie są wyborcy. Suwerenem są PRAWA CZŁOWIEKA znajdujące się w prawie, [Konstytucji czy Europejskiej konwencji praw człowieka] a na straży tych wartości stoją niezależne sądy i niezawiśli sędziowie//

  Za te "prawa człowieka" żyd René Samuel Cassin otrzymał nagrodę Nobla, a dzisiaj są SUWERENNE wobec wyborców. Tu Popiołek miał całkowitą rację, z czym się oczywiście nie zgadzam.

  Zasięg obowiązywania konwencji praw człowieka powoduje nieograniczony zalew imigrantów do Europy.

  //Z praw i wolności konwencyjnych mogą korzystać wszystkie osoby pozostające pod jurysdykcją (władzą) państw-stron Konwencji. Są to przede wszystkim obywatele tych państw, ale również obcokrajowcy odwiedzający te państwa, a więc zarówno obywatele innych państw, jak i bezpaństwowcy – osoby nie posiadające żadnego obywatelstwa. Zastosowanie konwencji nie jest ograniczone do terytorium określonego państwa, ale może rozciągać się poza nie. Tak więc z praw i wolności konwencyjnych można skorzystać na pokładzie samolotu, statku morskiego czy statku kosmicznego należącego do tego państwa strony konwencji.//
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Europejska_konwencja_praw_cz%C5%82owieka

  Tu niżej jest motto dzisiejszych Niemiec z fundacji Adenauera, która ma 78 biur na całym świecie i prowadzi programy wspierania tzw demokracji w 100 krajach. Miliardy dolarów idą na promocję tzw praw człowieka.

  //We are committed to fostering democracy
  and The ruLe of law, to implementing Social and
  market-oriented economic structures and to
  Promoting human rights.//

  Przykłady
  cyt: //Fundacja im. Róży Luksemburg zajmuje się edukacją obywatelską. Ideowo jest związana z partią niemiecką Die Linke (w swoim programie odwołuje się do haseł Karola Marksa) mającą własny klub parlamentarny w Bundestagu
  Od 2003 fundacja ma biura zagraniczne w Johannesburgu, Moskwie i Warszawie.
  W Polsce finansują:
  Polskie Towarzystwo Hegla i Marksa
  Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego
  Kampania Przeciw Homofobii
  Stowarzyszenie „Dzieci Holocaustu" w Polsce
  Fundacja na Rzecz Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu
  Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny
  Żydowski Instytut Historyczny
  Centrum Edukacji Obywatelskiej
  Demokratyczna Unia Kobiet
  Forum Dialogu Publicznego
  Fundacja Archiwum Dokumentacji Historycznej PRL
  Fundacja Izabeli Jarugi-Nowackiej
  Fundacja Współpracy Kobiet NEWW – Polska
  Fundacja "Replika" (mniejszości seksualne)
  Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk
  Instytut Podkarpacki
  Klub Współczesnej Myśli Politycznej (Longin Pastusiak)
  Fundacja Instytut Wydawniczy „Książka i Prasa”
  Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych (OPZZ)
  Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Warszawa w Europie
  Związek Zawodowy Górników w Polsce
  ATTAC Polska
  i inne
  http://www.rls.pl/partnerzy

  Skąd ci lewacy mają kasę?
  https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/raport2015
  cyt: "W 2015 roku uzyskaliśmy łączne przychody w wysokości 410 618,67 zł.
  Pieniądze na pierwsze 6 miesięcy działalności (lipiec – grudzień 2015) otrzymaliśmy z 3 źródeł instytucjonalnych:
  Europejskiej Fundacji Klimatycznej (Holandia) 65 912,00 zł
  brytyjskiej organizacji 38Degrees 115 845,50 zł
  niemieckiej organizacji Campact 83 996,75 zł
  Otrzymaliśmy również indywidualną darowiznę od Pani Anny Manser na kwotę 87 516,58 zł."

  Nie trzeba długo szukać w sieci, żeby się dowiedzieć, że Akcja Demokracja jest sponsorowana przez Wielki Kapitał, np. niemiecka organizacja Campact (krzewiciel demokracji) jest sponsorowana min przez amerykańską fundację Hewlett-Packard.

  zasięg działalności niemieckich fundacji:
  mapa
  http://fnst.org/

  Fundacja im. Heinricha Bölla - zasięg działalności
  Przedstawicielstwa zagraniczne

  Biuro Chiny, Pekin
  Biuro Azja południowo-wschodnia, Tajlandia, Bangkok
  Biuro Kambodża, Phnom Penh
  Biuro Pakistan, Lahaur
  Biuro Afganistan, Kabul
  Biuro Indie, Nowe Delhi
  Biuro Afryka południowa, Kapsztad, Afryka Południowa
  Biuro Afryka wschodnia, Nairobi, Kenia
  Biuro Etiopia, Addis Abeba
  Biuro Nigeria, Abudża
  Biuro Nigeria, Lagos
  Biuro krajowe Brazylia, Rio de Janeiro
  Biuro regionalne Ameryka Środkowa/Meksyk/Karaiby
  Biuro regionalne Ameryka Środkowa/Meksyk/Karaiby, San Salvador
  Biuro regionalne Cono Sur, Santiago
  Biuro Izrael, Tel Aviv
  Biuro Bliski wschód arabski, Ramallah, Palestyna
  Biuro Środkowy wschód, Bejrut, Liban
  Biuro regionalne Unia Europejska, Bruksela (Belgia)
  Biuro regionalne Europa Środkowo-Wschodnia, Warszawa (Polska)
  Biuro regionalne Europa Środkowo-Wschodnia, Praga (Czechy)
  Biuro krajowe Turcja, Stambuł (Turcja)
  Biuro regionalne Południowy Kaukaz, Tbilisi (Gruzja)
  Biuro krajowe Rosja, Moskwa (Rosja)
  Biuro krajowe Ukraina, Kijów (Ukraina)
  Biuro regionalne Serbia/Czarnogóra/Kosowo, Belgrad (Serbia)
  Biuro krajowe Bośnia i Hercegowina, Sarajewo (BiH)
  Biuro krajowe Chorwacja, Zagrzeb (Chorwacja)
  Biuro regionalne Ameryka Północna, Waszyngton (USA)
 • @Arjanek 06:37:03
  "I znowu infantylny argument ad hitlerum"

  pańska powyżej cytowana uwaga jest zupełnie nie na miejscu. Pozostała treść pańskiego komentarza nie koliduje z treścią artykułu, a ewentualnie go uzupełnia encyklopedycznymi szczegółami.
 • Jakie konsekwencje czekają Polskę gdy wyjdzie z Unii Europejskiej?
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/ueflaga.jpg Polecamy państwu tekst, który pojawił się na portalu www.geopolityka.robertbrzoza.pl. Nadchodzi czas na debatę i na obliczanie zysków i strat po koniecznym wyjściu Polski z Unii Europejskiej. Kołchoz unijny zamienia się w super państwo, które narzuca destrukcyjne ustawy na narody. Kierunek jest jednoznaczny, bezdyskusyjny: odebranie pełnej suwerenności narodom.
  Ma powstać jedno super państwo.
  Już dzisiaj każdy mieszkaniec zrzeszonego państwa unijnego ma podwójne obywatelstwo. W przypadku Polski jest to obywatelstwo polskie i ukryte – Unii Europejskiej. Celem jest porzucenie narodów, rządów i podporządkowanie wszystkich elementów państwowości pod Unię Europejską Już dzisiaj możemy dostrzec, co oznacza ślepe realizowanie nakazów unijnych. Gdyby obecny rząd nie przeciwstawił się unijnym nakazom, to po polskich ulicach grasowałyby bandy islamskich terrorystów. Rozboje, bójki, kradzieże, gwałty, zabójstwa byłyby na porządku dziennym. Policja nie byłaby w stanie reagować na „mniejsze” przestępstwa, takie jak: gwałty, obmacywanie, obrażanie, wyzywanie, prawdziwy rasizm. Doszło do tego, że islamiści gwałcą nie tylko młode kobiety, ale również chłopców, dziewczynki i staruszków.
  Do kogo należy Unia Europejska?
  Jeżeli w najbliższej pięciolatce nie wyjdziemy z Unii Europejskiej, to Polska zamieni się pogorzelisko. Już teraz jesteśmy bezbronni ekonomicznie i medycznie. Na tym polu istnieje całkowita samowolka finansjery i koncernów farmaceutycznych. Każda próba walki kończy się porażką. Nie tak dawno była próba przejęcia branży węgla przez Niemców i wyprzedania polskich lasów. Na szczęście zakończyła się naszym sukcesem. Jednak, kiedy w dalszym ciągu będziemy w Unii, to sługusy unijne znajdą wytrych, aby wpuścić do nas islamistów, wykupić kopalnie i doprowadzić je do bankructwa, zagarnąć nasze lasy… to jest kwestia czasu. Obecne sukcesy w tych dziedzinach są tylko czasowym zwycięstwem. Zarządcy Unii działają metodycznie, małymi kroczkami idą do celu.
  Kto zarządza Unią?
  W 90% odpowiedzi będą – Niemcy.
  Jest to niekompletna odpowiedź.
  Niemcy tylko wypełniają polecenia.
  Kompletną odpowiedź mamy po analizie islamizacji Europy.
  Czy myślisz, że to Merkelowa podjęła samobójczą decyzje o napływie hordy islamistów?
  Czy ona jest na tyle głupia, aby jedną decyzją doprowadzić do unicestwienia siebie i swojej partii?
  NIE.
  Merkelowa chce rządzić do śmierci. Jednak umożliwienie islamizacji wydało na nią wyrok polityczny. Oczywiście, że dostanie fajną posadę w organizacjach globalistów, jednak z szefem rządu może pożegnać się na zawsze. Skoro to nie Merkelowa podjęła decyzję o islamizacji, to oznacza, że ma mocodawców nad sobą. Pomimo, że była to samobójcza decyzja nie sprzeciwiła się jej. Oznacza to, że jest tylko większym pionkiem w tej grze. Wystarczy sprawdzić finansowanie islamizacji, aby dotrzeć do kłębka decyzyjnego. Nie tylko my, podziemie informacyjne mówimy o głównym sponsorze islamizacji, ale politycy z pierwszej ligi, jak: Orban, Kukiz i inni.
  Wystarczy teraz odpowiedzieć na pytanie: kim jest sponsor islamizacji George Soros?
  Człowiekiem międzynarodowej finansjery/bankierów/ukrytego rządu.
  Skoro Merkelowa nie umiała sprzeciwić się bankierom, to jest niżej w hierarchii od nich. Dlatego to nie ona, ani Niemcy podejmują najważniejsze decyzje, tylko międzynarodowa finansjera/ukryty rząd.
  Czas liczyć koszty i zyski wyjścia z Unii
  Przyszedł czas na przygotowanie analizy, co do kosztów i zysków wyjścia z Unii. Nie oczekuję takiej analizy od rządzącej partii. W tej chwili jest etap informowania i przekonywania o konieczności wyjścia z Unii przez podziemie internetowe. Kolejnym etapem będą rozmowy z politykami. Nie wiadomo czy PiS podejmie taką decyzję, ponieważ Jarosław Kaczyński mocno stawia na Unie. Mam nadzieję, że jest to tylko wybieg polityczny, mam nadzieję, że sam widzi, jak Unia wiąże ręce w efektywnym zarządzaniu państwem. 28 kwietnia przedstawiciele państw członkowskich UE przegłosowali nowe standardy zaostrzające normy emisji dla przemysłu, w tym elektrowni węglowych. Polska i kilka innych państw były temu przeciwne. Według resortu środowiska może nas to kosztować 10 mld zł. Pomimo sprzeciwu musimy podporządkować się kołchozowi unijnemu. Unia powoduje zwiększenie kosztów w tych branżach, gdzie narody mogą mieć niezależność. Wszelkie formy samodzielności są likwidowane. Tylko ślepiec tego nie dostrzeże.
  https://geopolityka.robertbrzoza.pl/analiza/konsekwencje-wyjscia-polski-z-unii-europejskiej/
 • Autor
  "I znowu infantylny argument ad hitlerum".

  Nie każde wspomnienie Hitlera jest manipulacją. Tu nie ma mowy o "argumetum ad hitlerum", bo tu jest logiczne powiązanie.


  "Misją Niemiec są dziś internacjonalistyczne "Prawa Człowieka."
  To właśnie Hitler z tym walczył".

  Nic nie zrozumiałeś. Hitler zaczął, a Unia od początku idzie drogą Hitlera. Dopiero teraz korporacjoniści-syjoniści-globaliści upublicznili swoje zamiary likwidacji narodów i zamiany państw w jakieś zarządy. Mylisz czasy.

  "Prawa człowieka" nie mogą być internacjonalistyczne, czyli międzynarodowe, bo one są ponadnarodowe, a nie liczące się z wolą narodów.
  Już prędzej są praktyczną misją islamistów, czy banderowców, bo to żadne prawa tylko ideologia na użytek manipulacji społeczeństwami, a realizowania ukrytych celów.
  "Narracja rzeczywistości przez prawo" ponad wartościami ludzkimi była groźna i dla Hitlera, i jest dla każdego kto chce coś budować, a on plany dalekowzroczne miał.
  On jednak docenił rangę wroga wewnętrznego - z nią jak mówisz "walczył", a dzisiejsze Niemcy przeciwnie, stąd i już po nich. - Tu się zwłaszcza dzisiaj polskim politykom co sprowadzają banderowców i hołubią Żydów trzeba uczyć (oczywiście nie co do formy, ale stanowczości).
  Stanowczość wobec nieprzyjmowania imigrantów muzułmańskich nie wystarczy. Niech sobie firmy co chcą tanich pracowników płaczą. Wciąż jest kilka milionów Polaków, co szukają pracy dla siebie albo zmiany na odpowiadającą kwalifikacjom i aspiracjom. Tylko zarejestrowanych bezrobotnych jest 7%.
  Kiedyś przecież muszą zacząć płacić jak na Zachodzie, bo przecież nasi emigranci na Zachód też potrzebują wrócić. A jest ich duuuuużo, nadto i bezkosztowych dla państwa i znacznie lepszych pracowników jak jacykolwiek imigranci.
 • @miarka 01:05:32
  Z Wielkiej Brytanii
  https://youtu.be/M6zUPZbQjTk
 • @lorenco 01:22:53
  Doszedłem do (28 min). Bardzo mocne.
  „Tylko biały może być rasistą, bo tylko uprzywilejowany może być rasistą”.
  I oni to przyjmują za poprawnopolityczną mądrość. Jakiż tu już mózg trzeba mieć wyprany.
  Jest to przeidiotyzm, bo „niebiały” ma „prawa”, a te „prawa” to nie są jakieś naturalne prawa płynące z racji spełnienia określonych w sprawiedliwej, świadomie i dobrowolnie dla obu stron zawartej umowie obowiązków. To są „prawa” nadane przez władze polityczne uzurpujące sobie możliwość ingerencji w moralny ład życia społecznego bez żadnego uprawnienia ze strony narodu, czy wyborców.
  Oni już tutaj padli, że pozwolili sobie narzucić prawodawstwo niemoralne.

  Te iluzoryczne „prawa” "niebiałych" już muszą być egzekwowane przemocą i terrorem względem podwładnych tej władzy, a więc na drodze ich dyskryminacji względem ogółu (a już zwłaszcza względem tych obdarzonych „prawami”, co oznacza ich faktyczne uprzywilejowanie. Nawiasem mówiąc to jedną z podstawowych zasad demokracji jest brak przywilejów. Na filmie jest to nawet dosłownie powiedziane że są uprzywilejowani.
  W demokracji są prawa, ale nigdy nie mogą być uznaniowe, tym ideologiczne. To już jest bezprawie. To już nie jest ustrój demokratyczny a ustrój niewolniczy 2.0.

  W tym wszystkim poprawność ideologiczna zmyłkowo nazywana poprawnością polityczną bije szczyty. Oni są już porażeni mentalnie – żeby to jeszcze mieli problemy ze sobą, ale oni są niezdolni do obrony swoich dzieci. Są skrajnie nieodpowiedzialni.
  Taki naród już musi przestać istnieć. Rozpadnie się na jednostki i sczeźnie pod byle butem.
  (Resztę dooglądam jutro bo już naprawdę muszę iść spać).
 • @miarka 01:05:32
  Przepraszam Autora - komentarz jest do Arjanka.
 • @miarka 01:05:32
  01:05:32 musiałeś być już senny jak to pisałeś:
  //Mylisz czasy.
  "Prawa człowieka" nie mogą być internacjonalistyczne, czyli międzynarodowe, bo one są ponadnarodowe, a nie liczące się z wolą narodów.//

  To ty mylisz czasy i łapiesz za słówka:)

  Z powodów tzw praw człowieka, które tak jak dzisiaj są tylko parawanem dla imperializmu UsRaelskiego, Hitler wycofał się z Ligi Narodów.

  //Definicja internacjonalizmu w III Rzeszy
  Hitlerowcy głosili pogląd, że za propagowaniem internacjonalizmu stoją Żydzi, którym zależy na utworzeniu jednej wspólnoty ogólnoludzkiej, co byłoby im na rękę w realizowaniu handlu na nieograniczoną granicami skalę. Internacjonalizm ułatwić też miał Żydom głoszenie doktryn kulturowych i postaw życiowych, które prędzej czy później miały doprowadzać do umierania organizmów narodowych np. propagowanie sztuki niezwiązanej z życiem narodu, np. dadaizm, kubizm, uważanej za zdegenerowaną, w porównaniu do sztuki realistycznej, naturalnej, przez to zdrowej. Twierdzono również, że Żydzi skłaniając państwa do uznania doktryny internacjonalizmu, będą mogli łatwiej osiedlać się na terenach wszelkich krajów, a także narzucić narodom i całemu światu kult pieniądza i ekonomii, które były uznawane za typowo żydowskie.//
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Internacjonalizm

  PS argument ad hitlerum to tani chwyt dr nowopolskiego, co powinno być oczywiste dla każdego czytającego jego teksty.
 • @Arjanek 09:47:00
  "To ty mylisz czasy i łapiesz za słówka:)"

  W przedmiotowej sprawie Autor napisał:
  "De facto projekt Unii Europejskiej jest „miękką” wersją germańskiej agresji na Europę, której Niemcy dokonują we współpracy ze światową oligarchią finansową. Projekt ten kończy się pełnym sukcesem „Wielkiego Narodu Niemieckiego”. Berlin, Frankfurt i Bruksela sprawują dziś totalitarną władzę nad resztą państw unijnych".

  Ty to nazwałeś:
  "I znowu infantylny argument ad hitlerum.
  A przecież wiadomo nie od dziś, że obecne internacjonalistyczne Niemcy są pod całkowitą kontrolą USraela. Świadczą o tym bazy militarne USA, brak konstytucji Niemiec, specjalne prawo, które w przypadku jakichkolwiek niepokojów wprowadza w tam stan wojenny, a Rosja odcina dopływ gazu.

  Misją Niemiec są dziś internacjonalistyczne "Prawa Człowieka."
  To właśnie Hitler z tym walczył".

  A ja stwierdziłem odnośnie drugiego akapitu:
  "Nic nie zrozumiałeś. Hitler zaczął, a Unia od początku idzie drogą Hitlera. Dopiero teraz korporacjoniści-syjoniści-globaliści upublicznili swoje zamiary likwidacji narodów i zamiany państw w jakieś zarządy. Mylisz czasy."

  W tym "mylisz czasy" chodziło że piszesz o Niemcach dzisiejszych, o ich dzisiejszej misji, misji samozatraceńczej, natomiast Autor o ich misji historycznej Niemiec zapoczątkowanej przez Hitlera i przejętej przez UE, misji ekspansywnej wielkich Niemiec jednoczących pod swoim przywództwem Europę. To że USA dotąd pilnowały, żeby to było i w ich interesie to inna sprawa.
  Ta misja dzisiejsza jest sprzeczna z dotychczasową, stąd i w tytule "pyrrusowe zwycięstwo" z czym się trzeba zgodzić. To co dziś odnoście "praw człowieka" z punktu widzenia Niemiec nie ma swojej kontynuacji z przeszłości.

  Tak więc żeby zrozumieć sprawę trzeba patrzeć po kolei - pilnować czasu.
  Sama zaraza ideologii "praw człowieka" natomiast ma swoją ciągłość i coraz bardziej się rozprzestrzenia, choć teraz już wyraźnie pokazuje swoje zbrodnicze oblicze.
  Niedługo już do czasów, kiedy miejsce "arumentum ad Hitlerum" zajmą "prawa".

  Co ciekawe, a nikt tego dotąd nie zauważył, że ta prawnicza zaraza zżera i same Stany. One w tym wszystkim też odnoszą pyrrusowe zwycięstwo.
  Teraz już wszystkie fortuny muszą upaść. Nie może być wygranych bo wszystko stoi na długu, a to dług niespłacalny, a do tego ceny są oderwane od rzeczywistości, wymuszane dzięki zniszczeniu normalnej konkurencji.
 • @Arjanek 09:47:00
  "argument ad hitlerum to tani chwyt dr nowopolskiego, co powinno być oczywiste dla każdego czytającego jego teksty."

  Miły panie,

  Ma pan sporo wartościowej wiedzy i tylko szkoda, że nie udaje się panu kojarzyć zawsze złożonych sytuacji społeczno-politycznych.

  Projekt IV Rzeszy to cząstka NWO. Nazizm i bolszewizm to też projekty żydowskie i zawsze były wspierane przez finansjerę i przemysłowców. W przeciwieństwie do Polaków, którzy zawsze z ochotą i dumą poświęcają się dla dobra innych, Niemcy myślą kategoriami własnego interesu. Trzeba więc było Hitlera i idei „rasy panów” by pchnąć ich do jeszcze większych zbrodni, niż te które dokonywali przez dwa tysiąclecia.

  Nic się i dziś w ich głowach nie zmieniło, choć Polacy wierzą że tak, bo…… Niemcy im tak powiedzieli! Jak nie wierzyć „sojusznikowi”?! Nieprawdaż?

  Tak więc ponownie, jak i reszta Zachodu użyci zostali jako narzędzie do osiągnięcia żydowskich celów. Suto byli i są za to opłacani, ale też wystrychnięci na dudka, jak i reszta Zachodu. A jak zostali wystrychnięci cząstkowo omawia mój artykuł.
  Czy to jest jasne?
 • @dr nowopolski 16:41:44
  http://ulatowski.neon24.pl/post/138632,najnikczemniejszy-z-podatkow#comment_1386626

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31