Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
298 postów 215 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Ewolucja III RP, a rozwiązanie kwestii polskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziełem wymóżdżania, deprawowania, ogłupiania i tumanienia obywateli, zajmują się w tym nieszczęsnym państwie, wszystkie bez wyjątku siły i instytucje „użyteczności publicznej”.

Obiegowe powiedzenie głosi, że podróże kształcą.  I rzeczywiście, jadąc wczoraj publicznym transportem, w charakterze tzw. „captive audience”[i], zmuszony byłem wysłuchać ustnego sprawozdania współtowarzysza podróży z programu TVN24 dotyczącego „historycznego zdarzenia”, jakim były „wybory”  unijnego prezydenta[ii]

 
Nie zaskakuje, że stacja ta popiera niemieckiego agenta w wyżej wspomnianej roli, skonfliktowanego z obecnym żydo-banderowskim reżimem III RP.  Nie dziwi rzeka kłamstw, którą stacja ta emituje, zgodnie z jej „odwróconym”  mottem:  „Całe kłamstwo całą dobę”.  Co naprawdę poraża, to intelektualne dno tej szczekaczki, a co za tym idzie, milionów jej odbiorców.
 
Z przerażeniem uświadomiłem sobie, że obywatele III RP, nie tylko en masse kwalifikują się na pacjentów zakładu psychiatrycznego, ale na dodatek jego zamkniętego oddziału.  Jako pacjenci, mogą bowiem stanowić niebezpieczeństwo dla nielicznych normalnych jednostek.  To że stanowią ogromne niebezpieczeństwo dla samych siebie jest już wielokrotnie udowodnione praktyką III RP i wynikającą z niej kondycją państwa.
 
Sytuacja jest na tyle złożona, że dziełem wymóżdżania, deprawowania, ogłupiania i tumanienia obywateli, zajmują się w tym nieszczęsnym państwie, wszystkie bez wyjątku siły i instytucje „użyteczności publicznej”.
 
Polskojęzyczna ludność III RP przeżywa obecnie agonię demograficzną, stymulowaną na dodatek polityką migracyjną, polegającą na przesiedlaniu na nasze terytorium milionów banderowców z rozpadającej się Ukrainy.  W miejscach publicznych, coraz częściej natyka się na język rosyjski.  I nie jest to wynik „tajnej agresji” zbrodniczych siepaczy Hitlera-Putina, ale  faktu że banderowcy preferują w komunikacji ten właśnie język.
 
Jak wspomniałem, podróże kształcą i dzięki innej, miałem okazję wysłuchania konwersacji telefonicznej „miłego gościa”, sadząc po akcencie jego angielszczyzny, z Pakistanu lub Afganistanu.  Próbował on rozbudzić przesypiającą po upojnej nocy swą polską nałożnicę i wdrożyć ją w rozkład dziennych zajęć.  Przy czym nasz muzułmański gość, okazał się swego rodzaju ewenementem, a mianowicie znał on jedno słowo w języku polskim.  Nazywał on bowiem swoją nałożnicę określeniem „kicia”.  Niestety miliony polskich „kić”, obsługujących kolorowych ( i nie tylko) gości, nie wymagają od nich aż takiego lingwistycznego zaangażowania. 
 
Biorąc pod uwagę ogromną i narastającą dynamikę obecnych trendów, za jakieś pięć lat, język polski będzie mniejszościowym.  Zachodzi więc interesujące pytanie, jakim językiem będą się posługiwać przyszli mieszkańcy III RP?  I nie jest to pytanie z rodzaju „abstrakcyjnego czarno widzenia”.  Odpowiedzi na takie pytania muszą już dziś szukać, dla przykładu, Macedończycy[iii]
 
To i inne „delikatne” pytania nie zniechęcają  żelaznego sojuszu wszystkich „zdrowych sił”  III RP, nie wyłączając struktur kościoła propagujących akceptację emigrantów[iv], w wysiłkach na rzecz ostatecznego rozwiązania „kwestii polskiej”.  Obserwując sytuację na bieżąco, można stwierdzić, że są one już bardzo blisko ostatecznego sukcesu.


[i] http://www.dictionary.com/browse/captive-audience
[ii] http://www.consilium.europa.eu/en/european-council/president/

[iv] https://dominikanie.pl/2017/03/nie-zamykajmy-sie-na-naszych-braci-przyjmijmy-uchodzcow/ 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Od 1989 roku widzę do czego to wszystko zmierza . 5* Ave. https://media.giphy.com/media/OHMkK8zl9fvSU/giphy.gif
 • Pedałen24 dla PO,NO itd. w formie...hehehehe...
  .
 • @Repsol 16:57:15
  .
  Już wcześniej od 250 lat, zbiera żniwa Monteskiusz, nienormalną równowagą władzy - na trzy.

  Wszyscy na Tuska, a on stwierdza tylko fakt zapisany Polakom w najważniejszej ustawie.

  Dopóki Polacy nie naprawią zapisu, będą pozbawieni prawdziwej równowagi, więc trudno mówić nawet o moralności obrońców konstytucji.

  Nowa Konstytucja z czwór władzą, może uratować Polskę i Polaków.
 • @goodness 17:58:12
  Ja bym o złe intencje tego francuskiego filozofa Monteskiusza nie posądzał. W jego podziale na trójwładze ,sądy miały by się kierować prawem naturalnym, a nie jak jest, prawo stanowione co w konsekwencji ma szereg niezgodnych z naturą zapisów.
  Pewne światło w tej sytuacji zaczyna się rysować,bo w Wiedniu został powołany Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego ICCJV.O ile mi wiadomo to Polska jest na etapie włączenia się do tych struktur.
 • @dalmichal 14:56:43
  Z energii atomu, mieliśmy mieć energię elektryczną. Lecz, przy okazji zbudowano bombę atomową.

  Tak samo wykorzystano Monteskiusza który pisał o duchu praw i trójwładzy: ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej, czyli w sumie pisał o czwór-władzy.
  Prosił o zrozumienie, ale dyktatura wynikająca z braku równowagi zwyciężyła.
  Może, polskie struktury Sądu Prawa Zwyczajowego przywrócą normalną demokrację:)
 • @Seth 17:43:44
  Kto go namaścił i DLACZEGO Andrzej Duda?
  Czyli namaścicielom teraz B. Komorowski już nie odpowiada chociaż jeden i drugi jest z tej samej stajni.

  Otóż b. Komorowski ma lat 63 i za 5 lat będzie miał 68 lat, a i nie może już kandydować w przyszłych wyborach z racji pełnienia funkcji prezydenta przez dwie kolejne kadencje. Nie nadaje się on na przebudowę pokoleniową na rzecz Izraela.

  Natomiast z ramienia PiS stosownie dobrany Andrzej Duda (lat 43)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Duda
  ma zapewnić zmianę pokoleniową na samym szczycie władzy dla realizacji celów Izraela w Polsce.
  Na długie lata realizację tych celów gwarantuje swą osobą.
  Wielokrotnie publicznie podkreślał, że będzie on realizował politykę prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  Są to tak istotne i żywotne cele dla Izraela, że Duda obiecywał wszystkim Polakom według pragnień każdego z nich.
  Po 2-ch kadencjach A. Duda będzie miał dopiero lat 53. W międzyczasie przy A. Dudzie zmiany pokoleniowej dokonają inne formacje odpowiedzialne za obecny stan Narodu polskiego i Polski.
  I żegnaj Polsko na wieki.

  Wszak chodzi o realizację testamentu Lecha Kaczyńskiego wyrażonego w Izraelu we wrześniu 2006 r. tymi słowy;

  „I mogę państwa zapewnić,
  że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,
  jak w każdym demokratycznym państwie,
  to polityka wobec Izraela się nie zmieni”
  – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30