Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
347 postów 274 komentarze

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Alternatywy III RP - cud lub likwidacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z Trumpem, czy bez niego Stany Zjednoczone są skończone i jedyne co pozostało do zrobienia, to prawidłowo zarządzać procesem likwidacji Imperium, tak by nie doprowadzić do najgorszego, czyli nuklearnej anihilacji Matki Ziemi.

 

W Ameryce trwają zmagania zwolenników i przeciwników prezydenta-elekta i nie zakończą się one w chwili inauguracji. Jednakowoż z Trumpem, czy bez niego Stany Zjednoczone są skończone i jedyne co pozostało do zrobienia, to prawidłowo zarządzać procesem likwidacji Imperium, tak by nie doprowadzić do najgorszego, czyli nuklearnej anihilacji Matki Ziemi. Ale nawet jeśli to się uda, to i tak bóle agonalne będą znacznie poważniejsze niż w przypadku ZSRR.

Amerykański niezależny publicysta, David Lemire w swym najnowszym artykule zatytułowanym: "Potęga, która nie istnieje" omawia problemy z tym związane. Twierdzi on, że wybór Trumpa na prezydenta może być wynikiem walk amerykańskich "elit", z których część zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z kursem dotychczasowej neokonserwatywnej ekipy i pragnie zyskać na czasie w tym likwidacyjnym procesie. Jakby jednak nie było, amerykańska strategia polegająca na atakowaniu (militarnym, finansowym, czy innym) bezbronnych państw i rabowaniu ich zasobów finansowych, materialnych, czy ludzkich dobiegła końca w momencie oporu okazanego USA przez Rosję i Chiny. Brak ciągłego dopływu zrabowanych środków do Ameryki powoduje jej bankructwo. Jak wyraża się autor: "Dolarów Trumpa niedługo nikt nie będzie chciał".

Zostawiając amerykańskie problemy samym Amerykanom, warto się przyjrzeć sytuacji III RP, która została zniszczona miękkimi ekonomicznymi i ideologicznymi metodami przez amerykańskiego wasala Unię Europejską.

Z imperium sowieckiego Polska wychodziła w fatalnym stanie gospodarczym i kiepskim demograficznym. Obecnie znajduje się w agonalnym stanie w odniesieniu do wszystkich możliwych aspektów ewaluacji.

Jej "elity" składają się wyłącznie z agentów neokonserwatywnego skrzydła amerykańskiej administracji (PiS), oraz niemiecko-unijnych (PO) z niewielką domieszką domorosłych "polityków", którzy przypadkowo znaleźli się w Sejmie w wyniku wyborczych "podrygów" zdezorientowanego społeczeństwa.

Kolonialna gospodarka zdolna jest jedynie zapewnić nieliczne niskotechnologiczne wyroby, których nie opłaca się sprowadzać z Chin. Wszystkie produkty techniczne są w całości importowane z rozwiniętych krajów Unii Europejskiej.

Społeczeństwo jest w pełni zdeprawowane i w stanie daleko posuniętej patologii. Aby nie rozwodzić się w tym wielkim aspekcie, posłużę się tylko jednym przykładem niekończącej się niekontrolowanej emigracji, której delikwenci uzyskują na Zachodzie jedynie iluzoryczne korzyści w postaci numerycznego wzrostu wynagrodzenia, zniwelowanego znacząco wyższymi kosztami utrzymania, oraz poniżający status społeczny, w ogonie, za Turkami, Arabami, czy murzynami. Nie zniechęca ich to do kontynuowania tej wytresowanej rutyny, co kolonialna administracja IIIRP skwapliwie wykorzystuje dla niwelowania powstającej demograficznej próżni za pomocą największego zagrożenia, w postaci ukraińskiej banderowskiej imigracji.

W momencie rozpadu zachodnich struktur imperialnych, pozbawiona autentycznych kierowniczych elit, zdrowego intelektualnie i moralnie społeczeństwa, oraz nowoczesnej gospodarki, IIIRP będzie całkowicie bezbronna w obliczu ogromnych wyzwań związanych z powstałym chaosem.

Będzie łatwym łupem każdego i wszystkich i tylko cud może ją z tej sytuacji wybawić.

KOMENTARZE

 • 5*
  "Z imperium sowieckiego Polska wychodziła w fatalnym stanie gospodarczym i kiepskim demograficznym."


  Jednak powyższy pogląd nie znajduje potwierdzenia w faktach oraz danych statystycznych dotyczących polskiej gospodarki przed 1989r.

  Można to sprawdzić na podstawie danych w rocznikach statystycznych uwzględniając przeliczniki kursowe walut i sposób liczenia DN (PKB) inny w 1989r niż 2005r. Potwierdzają to dane zawarte w ,,Świat w liczbach 2003r” str.26 wyd. The Economist, (wyd. polskie Studio EMKA) lokujące Polskę na 62 miejscu w świecie, między Kostaryką ą Gabonem, pod względem wielkości PKB na jednego mieszkańca (w 1980r było to miejsce 11). - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/119197,globalizacja-inna-wojna
 • Autor 5*****
  Cuda się już wyczerpały przy trójce parzystej w Konstytucji.

  Przyszedł czas na binarne liczenie demokracji.
 • Likwidacja, potem cud
  Mam podobną ocenę sytuacji, w jakiej znajduje się dzisiejsza Polska. Prawdopodobnie nie unikniemy ogromnych wyzwań, które będą nam grozić prawie całkowitą likwidacją nie tylko państwa, ale też narodu Polskiego. Jednak w tym szaleństwie jest metoda. Otóż uważam, że tzw rdzeń narodu pomimo setek lat deprawacji, pozostał zdrowy na duszy i umyśle. Dlatego może się zdarzyć, że kiedy przyjdą wyzwania, chora część odpadnie w przeciągu kilku lat, a ta zdrowa ponownie wstanie na nogi. Ja wiem, że niektórym trudno będzie przyjąć prawdy dotychczas skrywane przed nami głęboko, jednak żywa wciąż emocjonalność w tej zdrowej części narodu, pozwoli poznać co jest prawe, a co prowadzi do zamętu i wybrać właściwą drogę.
 • Stany Zjednoczone są skończone
  Dokladnie tak
  mowili nam to juz :


  Józef Wissarionowicz Stalin
  Gieorgij Maksimilianowicz Malenkow
  Nikita Siergiejewicz Chruszczow
  Leonid Ilicz Breżniew
  Jurij Władimirowicz Andropow
  Konstantin Ustinowicz Czernienko
  Michaił Siergiejewicz Gorbaczow
  Borys Jelcyn
  Dmitrij Miedwiediew
  Władimir Putin

  kto nastepny ?
 • @Husky 19:12:32
  kundlu,
  jak zwykle kłamiesz lub konfabulujesz - no, ale jako świadomy żydo-katolik masz to w naturze.

  Mówili tak faktycznie o USA Lenin i Trocki - a'propos, czy to nie twoi pobratymcy?

  Jednak poczytaj sobie gamoniu: http://zygmuntbialas.salon24.pl/614447,koniec-supermocarstwa-usa-nie-beda-juz-dominowac

  Może coś dotrze do burkowego łba - (?).
  Muszę cię zmartwić, moje psy są od ciebie mądrzejsze - zawsze właściwie rozpoznają zagrożenie.
 • @Rzeczpospolita 19:34:18
  Zabolało Otwocki rabinie ?
  ps.
  jak często w tej waszej disporze zmieniacie nazwiska
  tak tylko pytam
 • @
  Fakty oraz dane statystyczne dotyczące polskiej gospodarki wymieniają również osobnikow, ktorym wydano paszporty WRON/MSW na wyjazd do USA uczyć się demontażu Bloku Wschodniego i dywersji tych państw przez żydo-komunę Zachodu. Sikorski zrobil na tym kariere.
  Natomiast Dariusz Kosiur po powrocie rozpoczal akcje obrzucania gównem Katolików , czyli 98% narodu polskiego, oraz kandydowal na prezydenta PRLu, po czym był kandydatem PiSu na Radnego Miasta Otwock.
  Nic z tego mu nie wyszlo, zatem ograniczyl sie do ...obrzucania gównem Katolików.
 • @
  Poza kilkoma szczegółami a mianowicie:
  - USA nie upadnie i nie są skończone (chyba że inaczej rozumiemy słowo
  "skończone").
  - W latach 80- tych Polska była ze wzrostowym współczynnikiem
  demograficznym a nie odwrotnie. W Czasie "komuny "przyrośliśmy" z
  24 milionów do prawie 40 milionów. To jest 16 milionów Polaków więcej
  w ciągu ~30 lat. (liczby fantastyczne)
  - Wychodziliśmy z gospodarką niezreformowaną, w wielkim bałaganie
  ale wciąż o dużej mocy przerobu.

  poza tym zgadzam się z autorem postu całkowicie. Ciężkie czasy dla Polskiego istnienia dopiero nadchodzą.
 • @Zdzich 19:52:29
  //Nic z tego mu nie wyszło,//
  Otwock ,kolebka żydów ale nawet tam się na nim wyznali
  Jedynie co mu w życiu dobrze wyszło to .....
  włosy z głowy.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2010/11/dariusz-kosiur.jpg?w=827
 • Jak należy powitać wojska amerykańskie w Polsce
  Fajny film dzisiaj na Salonie24 widziałem (czytałem), a tytuł jego brzmi:
  "Dlatego witając Amerykanów w naszym kraju postarajmy się usunąć z niego ruskich trolli" i tak trzymajmy.
  http://m.salon24.pl//82845a36cb69f198a061289d684ba999,773,435,1,0.jpg
 • @Krzysztof Szotowicz 19:04:48
  Jestem,tak jak Pan przekonany,że w Polsce jest jeszcze coś takiego czego brak innym .Można to określić jak Pan jako rdzeń,dla mie to raczej wiara nie tylko w wymiarze duchowym ale w takim przekazie cywilizacyjnym,z jego tradycjami, kulturą ,poszanowaniem wolności innych.
 • @Jeremi 20:41:44
  Nie wolno też zapomnieć o nasmarowaniu anusa wazeliną, oczywiście dla większego komfortu ukochanych gości.
 • @Krzysztof Szotowicz 19:04:48
  Co do dramatu Polski, mam podobne zdanie. Po prymitywnych sowieckich szpiegach przyszli nastepni wyjatkowo szkodliwi agenci świata syjonistycznego, tylko podzielili się sobie rolami w ,,teatrze politycznym" Jedni nazywają się UW, PC, AWS, PO, PIS, PSL, KLD, Nowocześna, Kukizy, itd. ale koncepcja w sprawach likwidacji podmiotowości polski i polaków są te same, a więc rozbiory ekonomiczne i niewolnictwo ma się dobrze. Ci ludzie z tych ugrupowań politycznych ciągle w Polsce mają władzę.
  Ochydną rolę w tym całym ,,chlewie" politycznymm odrgrywają wszystkie media, to one w większości są na usługach służb specjalnych oraz mafii finansowej. Rolą ich jest pacyfikowanie świadomości narodowej polaków. Czego obrzydliwym przykładem są tzw. media pisuarowskie. To co robi TVP i PR oraz imperium OTR, to nic innego jak dyktaura kłamstw i podlizywaniu się syjonistycznej koncepcji pisuaru.
  Cześć mojej rodziny (te strasze osoby) płacą i słuchają mediów OTR i ja od czasu do czasu. Muszę powiedzieć, ze takich bredni i podstepnych kłamstw trudno gdziekolwiek usłyszeć. To wyjatkowy brak szacunku dla ludzi starszych i katolików, żeby tak ich oszukiwać i to za ich pieniądze.
  Tam tubą propagandową jest szatan, taki sam co siedzi na Czerskiej, oni mają identyczna politykę w ogłupianiu polaków.
  Ten szatan ma na celu aby krew lała się tych samych wyznawców tego samego Pana Jezusa Chrystusa. Oni w tej czesci świata chcą mieć niewolników zdolnych pójsć w pierwszym szeregu pod kule i kosztem tych niewolników podbić kolejny kraj jakim jest Rosja i ich potężne bogactwa naturalne i o to chodzi szatanom z NY.
  Wielu zwykłych głupców i szabes - goi, na widok parchatego z usraela w parchatych butach to by publicznie swoje tylki nadstawili. Problem jest z obcymi w Polsce, ale najwiekszym problemem jest słuzba dywersantów, szabes - goi tu nad Wisłą, czego przykładem jest kilku tu na tym portalu.
 • @Husky 19:39:13
  Hasky, odpowiadaj merytorycznie, a nie zachowuj się jak szabes - goi. Jeszcze raz ci przypominam, że albo żeś naiwny, albo wyrafinowany agent. Jedno i drugie jest niebezpiczne dla przyszłości Polski i polaków.
  Pentagon jasno sprecyzowal role POLSKI, Litwy, Lotwy i Estonii w amerykanskie strategii wojskowej - to "panstwa FRONTOWE na Flance Wschodniej". Bredzenie o "sojuszu" "przyjazni", "braterstwie", "tarczy obronnej" i podobne bzdety mozemy sobie wlozyc miedzy bajki. Rola Polski jest klarowna - w przypadku jakiegokolwiek konfliktu bedzie "amerykanskim panstwem frontowym". Na terytorium Polski zainstalowany zostanie amerykanski system przeciwrakietowy do obrony AMERYKANSKIEGO terytorium przed rosyjskimi rakietami balistycznymi (rakiety krotkiego i sredniego zasiegu nie beda tu mialy wiekszego znaczenia podobnie jak i obrona polskiego terytorium). Niewykluczona bedzie rowniez instalacja amerykanskiego, ofensywnego systemu uderzenia nuklearnego. Wszelkie amerykanskie bazy i caly system rakietowy pozostanie pd AMERYKANSKIM dowodztwem na terytorium POLSKI. Tak wyglada obecna "przyjacielska i demokratyczna" rzeczywistosc i tak wyglada "polska niepodleglosc" w rozumieniu Macierewicza i podobnych "patriotów". Czy ty to rozumiesz, a może będzie inaczej???Jezeli tak to napisz, że będzie inaczej.
 • @Wrzodak Z. 21:45:52
  //Niewykluczona bedzie rowniez instalacja amerykanskiego, ofensywnego systemu uderzenia nuklearnego.//

  I co w tym złego.
  Jesteśmy panie pośle w NATO !!!! A nie w WNP
  Warto pamiętać
 • Likwidacja to nawet dobry pomysł...
  Ojczyzna nasza ukochana do likwidacji zdążyła się już na wieków przestrzeni przyzwyczaić. A bo to mało razy ją likwidowali? Naród nasz większą część czasu swej polskiej państwowości spędzał w stanie likwidacji i niewoli.

  Choćby u nas, na wiosce. Na ostatnie pięćset lat egzystencji, przypada raptem 20 lat międzywojennej wolności, reszta to był likwidunek, niewola i okupacja. Ale chłopy u nas zdążyły przywyknąć. Te ostatnie pół milenium permanentnej partyzantki pozwoliło nam dochować się pokolenia niepokornego, odpornego na likwidację. Im bardziej nas gniotą, czy to Prusak, czy kacap, czy socjaldemokrata, tym bardziej Naród hardzieje.

  Nagle wszyscy się miłować poczynają, jedno drugiemu pomocne się robi, uczynne, pieniędzy co tam ma zawsze pożyczy, na zeszyt transakcje i na słowo honoru zawiera. Dziewuchy wrogom nie dają, swoim ino, i nawet psy patriotycznie na Niemca ujadają. Miłość chrześćjańska i braterstwo w narodzie wykwita, ledwo tylko Naród nasz zlikwidują.

  Tak więc źle nie jest, jak już na dnie będziemy, zawsze się można w muł wkopać i przeczekać. A demografia i brak elit nie tylko dla nas jest problemem. Cały tak zwany Zachód tak ma. Ale oni nie mają takiego doświadczenia w partyzanckim przetrwaniu. My, na jednostce, jesteśmy za jak najprędszą likwidacją obecnej namiastki państwa, gangrenę trzeba chlastać bezlitośnie, co nastąpi, może być tylko lepsze.
 • @Husky 21:49:21
  Albo udajesz obłąkanego albo rzeczywiscie jesteś naiwny.
  Sowieci zainstalowali wyrzutnie z głowicami nuklearnymi na terytorium Polski. NATO w imię odwetu nakierowała 650 głowic nuklearnych w terytorium Polski. Teraz wyobraż sobie konflikt zbrojny przy użyciu głowic jednej i drugiej strony. Co z Polski by zostało!!!
  To samo będzie teraz, gdy usraelici zainstalują tu u nas głowice nuklerne w tzw. tarczach antyatomowych, to Rosjanie w imię ich obowiązku wycelują swoje głowice w nasze terytorium i co zostanie z Polski????
  Taka polityka jednych i drugich jest antyludzką i antypolską.
  Jesteśmy w NATO??? A kogo to NATO broni i kogo bombarduje. Kto pociąga za sznurki tym NATO??? Czego dokonało to NATO w Iraku, Afganistanie, Libii, Serbii???
  W razie czego, NATO będzie bronić interesów np; Polski czy interesów Rosthilda???
 • @Wrzodak Z. 22:15:42
  //to Rosjanie w imię ich obowiązku wycelują swoje głowice w nasze terytorium //

  zrobili to 15 lat temu i co ?
 • @Pan podporucznik 22:05:09
  Damy rade 8-)))

  https://youtu.be/AHTOuAXAs6A
 • @Husky 22:20:42
  Czy rozumiesz co do ciebie piszę? Co dla ciebie jest to NATO?
  Czy dla ciebie Polskie terytorium na byc frontem wojny nuklearnej???
 • @Husky 19:39:13
  A jakie jest twoje ostatnie, kundlu?
 • @Zdzich 19:52:29
  Dziduś, robaczku,
  ty także, jak i twój kompan kundel (Husky), jesteś konfabulantem - to typowe dla żydo-katolika.

  Ja żydo-katolików nie obrzucam g..., żydo-katolicy siedzą po porostu po same uszy w żydowskim g... - niestety, są często zbyt głupi, żeby to dostrzec.
 • @Wrzodak Z. 22:25:01
  Odwrócę pytanie co (czym) dla ciebie jest ta Rosja
  Dla mnie zerem.....
  militarnym
 • @Husky 21:49:21
  kundlu, patałachu,
  do swojej ksywki dodaj gwiazdę Dawida - tym wpisem pokazałeś kim jesteś: syjonistyczną zgnilizną.
 • @Rzeczpospolita 22:29:53
  Fat bald arrogant ...
  got it..

  No to Kosiór czy Kosiur a może Kosiur vel Kurzweil ,bo tak mówi o tobie pewne osoby z Otwocka - znajomi twoi


  ps.
  polecam

  http://dd.neon24.pl/post/135871,najtanszy-alkohol-w-rosji-w-irkucku-71-ofiar-metanolu
 • @Husky 22:35:37
  Widzisz wyłazi z ciebie takie prymitywne zero. Nawet w swoim hejterowskiej robocie nie wiesz co to jest NATO w twoim rozumowaniu.
 • @Rzeczpospolita 22:41:23
  Kosiur vel Kurzweil masz rację jesteśmy z jednej diaspory
 • @Wrzodak Z. 22:45:30
  North Atlantic Treaty Organization
 • @Wrzodak Z. 22:25:01
  Panie Zygmuncie,
  nie warto prowadzić z Husky żadnej polemiki. To jest syjonistyczna zgnilizna.
  Ja tylko kopię w boks, w którym siedzi ten kundel Husky, żeby go rozdrażnić i zmusić do szczekania - lubię się pastwić nad syjonistyczną zgnilizną.
 • @ Kosiur vel Kurzweil 22:49:42
  Uwielbiam się pastwić nad syjonistyczną zgnilizną.

  http://otwock-history.blog.pl/2015/03/18/the-jews-of-otwock/
 • @Wrzodak Z. 21:45:52
  "Na terytorium Polski zainstalowany zostanie amerykanski system przeciwrakietowy do obrony AMERYKANSKIEGO terytorium przed rosyjskimi rakietami balistycznymi (rakiety krotkiego i sredniego zasiegu nie będa tu mialy wiekszego znaczenia podobnie jak i obrona polskiego terytorium). "
  Nie wiem dlaczego Rosja miałaby wystrzeliwać rakiety w USA na odległość pół globu?
  Bo jeśli chodzi o obronę amerykańskiego terytorium, to Amerykanom nic nie daje umieszczanie rakiet w Polsce. USA i Rosja mają granicę, tylko 80 km. przez Cieśninę Beringa, a i jeszcze bliżej jakby brać pod uwagę wyspy Diomedy, ok. 3,8 km.
  http://faktopedia.pl//uimages/services/faktopedia/i18n/pl_PL/201501/1421880642_by_ejshud_500.jpg
  Nie wiem skąd bierze się to przekonanie, że Rosja aby zaatakować USA, musi zająć Polskę, potem następne kraje aż do Portugalii?
  Przecież to jest głupie.
  Dlatego jedynym wytłumaczeniem jest fakt, że USA jak zwykle chcą odwrócić od siebie uwagę i ze strachu przed Rosją nakierować jej uwagę na debili.
  Dlatego mapy w internecie czy drukarskie przedstawiane są tak:

  http://strefatapet.pl/shared/images/products/big/2201/modne_tapety-mapa-mapa_%C5%9Bwiata-FT2201A_8A.jpg

  https://urbanism.files.wordpress.com/2007/06/countrychart_4080.jpg

  http://www.mapyscienne.com/images/images/meridian/swiat/fizyczny_b0/meridian_b0_fiz_swiat.jpg
 • @AgnieszkaS 00:43:42
  Wstrząsające to odkrycie.
  No ale my, Polscy "amerykanie" mamy swoje zasady
  Miłego dnia
 • @Rzeczpospolita 22:34:53
  Od DEBILA na miarę żydo-Kosiura nie spodziewałem się, ani się nie spodziewam lepszego komentarza.
  Wierz sobie w to, co piszesz – ale potem NIE USUWAJ, ani nie proś o linki do swoich własnych idiotycznych wypowiedzi.
 • @Krystyna Trzcińska 05:30:43
  Pani Krystyno,ja bym tak znowu nie psioczył,bo coś innego jest wiara a coś innego ta cała struktura Watykańska stworzona przed wiekami.
  Dla mie przynajmniej jest pewne,że pewna idea na której bazuje wiara która pomimo wielorakich w poprzednich stuleciach była wypaczana czyli idea przebaczania,nauki,że tylko wzajemne szanowanie siebie,ale i całego stworzonego bytu na tej planecie da nam szanse by przetrwać.I tak właśnie ,że to jeszcze w polakach siedzi no przynajmniej powyżej tych 50%,daje nam szanse na przetrwanie.
  Każdy ma patrzeć na swoje sumienie czy potrafi szanować drugich a nie jak większość tych agresywnych komentarzy obarczonych jadem nienawiści.
 • @Krystyna Trzcińska 05:30:43
  Przyznam, że nie spodziewałem się tylu wyrazów głupoty z Twojej strony. Ale po tytule Twojego kometarza do Husky'ego: „@Husky tyś nie Słowianin - Ciebie wykarmiła ta suka RZYMSKIEJ bestii. Jesteś alemańsko-romański krzyżak-katolik.” wyjętego spod artykułu żydo-Kosiura, który usunął moje komentarze, ujrzałem światło!

  W ramach dawnej przyjaźni, odpowiem Ci tyle na Twój komentarz:

  1. „Husky” jest imieniem ekranowym tak samo jak „Zdzich” oraz większość innych tutaj – co NIE znaczy, że wykarmiła nas jakakolwiek „suka”;

  2. „Katolicy to 98% narodu polskiego" jest fałszywą daną podaną kiedyś w dyskusji przez żydo-Kosiura, którego skrytykowa łem w ten sposób: „98% Katolików” to twoje kosmiczne kłamstwo z ubiegłego roku. Ja zawsze cytowalem dane GUSu.”
  Dane GUS'u natomiast podają: "Ochrzczonych w Kościele Katolickim rytu łacińskiego (rzymskokatolickim) jest 33,399,328 osób czyli 95,5% populacji Polaków."

  3. Stwórca Wszystkiego NIE zostawił Polaków na łasce nikogo. Łaska jest darem Boga dla idywidualnego człowieka, a nie narodu. Do tego, w opinii żydo-Kosiura, „Bóg jest bajką wymyśloną przez żydów”. Bajką, za którą postanowił zabijać Polaków!

  4. Karykatury „bałwana” i inne które tu produkujesz są kiczami.

  5. Kazdy Katolik i „Vatykan” doskonale wie, że drewno, portrety, rzeźby, itp. nie są obiektami kultu religinego, a tylko artystyczną reprezentacją czczonych osobistości. Tak samo jak zdjęcia np. Twojej matki. Czy przeszkadzają Ci portrety Marxa, Stalina, Bieruta, i Jaruzelskiego do których modli się żydo-Kosiur?

  6. Reszta Twojego wpisu jest tyle warta, co hasło „ciebie wykarmiła suka”. Szczyt chamstwa i arogancji!
 • @Husky 22:51:38
  To zacznij gryźć swój ogon, kundlu.
 • @lorenco 02:26:28
  Rosjanie nie będą atakować USA prze Polskę i Europę, ale bezpośrednio.

  Problem jest z tzw systemem antyrakietowym Ameryki w Polsce, który w rzeczywistości będzie ofensywnym wysyłającym rakiety cruise których Rosjanie nie są w stanie neutralizować. Dlatego będą zmuszeni zamienić Polskę w pustynię, być może i nuklearną. Przykre to ale prawdziwe.
 • a wystarczy zajrzec do proroctw
  Ameryka nie padnie.Ona zostanie zniszczona w wyniku ingerencji z Nieba. Tak mowi ksiega Daniela mowiac o rozbiciu posagu obrazujacego kolejne potegi swiatowe gdzie anglo-amerykanskie imperium jest jego ostatnia czescia skladowa.Apokalipsa rowniez wskazuje na to,ze obecne Imperium jest ostatnie mowiac o tym ze ma nadejsc jeszcze jedna potega.Apkalipse pisano w czasie panowania przedostatniej potegi, Rzymu.
  Ameryka, o ktorej Apokalipsa mowi rowniez jako o falszywym proroku zwodzacym cala ludzkosc ma byc symboliczne zywcem rzucona w jezioro ognia,czyli nie w wyniku powolnego rozpadu a w okresie "normalnej" dzialalnosci.A poniewaz rozpad mimo wszystko jej zagraza to zniszczenia jej musi uprzedzic jej upadek.
 • @AgnieszkaS 23:46:47
  8-))))))))))))
  pzdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728